2024, 03 29, 09:46:32

Szerző Téma: Autós töltő és tartó  (Megtekintve 42088 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Nem elérhető Syd69

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2116
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG Nexus 4
  • PDA ROM: gyári - gondolom :D
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #125 Dátum: 2009, 07 28, 12:27:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát én is így jártam ... Nem hittem (pedig írtátok), hogy a PC-ről töltő adatkábellel nem tudom tölteni az Omniát USB-s szivargyújtó töltőről. Ez valóban szívatás a Samsungtól!  >:( Gondoltam, ha kell egy adatkábel otthonra egyszerűbb lesz ezt a párost megvenni. Egyébként full feltöltött akksival 4 órát navigáltam hazáig, így kérdésessé vált, hogy vegyek e egy töltőt. A speedshop-ban láttam egy Duino gyártmányt 1-2 ezerért, ajánljátok megvételre, nem lesz baja a kicsikének?
A kérdés érdekes.
Van aki a "gyári"-ra esküszik, abból se mindre, van akinek a noname is hibátlan. A tapasztalatok szerint (már ahogy én olvastam) inkább a gyári.

Nekem noname madeincsájna van a kocsiban... :shock:
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Reptile

  • Hozzászólások: 71
  • Navigáció / Navigation: IGO 8
  • PDA: samsung omnia II
  • PDA ROM: PDA: NXXJD6 Sense 2.5-el 4.2
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #126 Dátum: 2009, 07 30, 13:16:09 »
Sziasztok,

Biztos, hogy ez a téma nem ide tartozik, mert se nem töltő, se nem tartó, de ide illik a legjobban. Tegnap rakattam be az autómba egy Parrot 3200 bluetooth kihangosítót, és hátha valakit érdekel, megosztom a tapasztalataimat.
Elég sokat böngésztem, de nem találtam olyan BT kihangosítót, ami a gyártója szerint párosítható omniával. (gépkönyv szerint ez sem, csak SCHi910 Omnia Verzion-al, ami fogalmam sincs hogy micsoda. (úgy néz ki mint az i900)
Tegnap óta bent van, és tökéletesen működik omniával.
A párosítás egyszerű, utána a kihangosító lekérdezi a telefonkönyvet, az Omnia rákérdez hogy engedem-e, és áttölti a teljes névjegyzéket, minden telefonszámmal.
Sajnos a fényképeket nem.
Ha valaki BT kihangosító beépítésén gondolkodik, akkor ez egy jó választás lehet omniához.

Nem elérhető Forgi

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 434
  • Navigáció / Navigation: igo8.3, Sygic Aura
  • PDA: HTC HD; SGN
  • PDA ROM: Miri_Steve0007_CHT2; Rocket Vxx.
  • Skype: xForgi
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #127 Dátum: 2009, 07 30, 21:09:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,

Biztos, hogy ez a téma nem ide tartozik, mert se nem töltő, se nem tartó, de ide illik a legjobban. Tegnap rakattam be az autómba egy Parrot 3200 bluetooth kihangosítót, és hátha valakit érdekel, megosztom a tapasztalataimat.
Elég sokat böngésztem, de nem találtam olyan BT kihangosítót, ami a gyártója szerint párosítható omniával. (gépkönyv szerint ez sem, csak SCHi910 Omnia Verzion-al, ami fogalmam sincs hogy micsoda. (úgy néz ki mint az i900)
Tegnap óta bent van, és tökéletesen működik omniával.
A párosítás egyszerű, utána a kihangosító lekérdezi a telefonkönyvet, az Omnia rákérdez hogy engedem-e, és áttölti a teljes névjegyzéket, minden telefonszámmal.
Sajnos a fényképeket nem.
Ha valaki BT kihangosító beépítésén gondolkodik, akkor ez egy jó választás lehet omniához.
Én Bt-s Sony autósrádiót használok. Igaz ugyan, h  nem kezeli le a telefonkönyvet viszont A2DP- simán kezeli és még a vezérlés is megy róla igaz ugyan, h egyelőre csak a windowsos mediaplayert, de addig keresek gulival amíg meg nem találom a megoldást, h minden média lejátszót kezeljen. Ez előtt szintén BT-s LG autósrádióm volt de azzal meg az volt a gond, h papíron sokkal többet tudott mint a sony viszont a minősége.... Nem véletlen cseréltem le.

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #128 Dátum: 2009, 08 04, 19:38:56 »
Sziasztok egy olyan kérdésem lenne hogy NANOPAD-ot vett már valaki neten? Honnan rendeljem hogy gyorsan ideérjen, ne legyen túl drága és tuti biznisz jó márkával? előre is köszi a tapasztalatokat...
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Ismo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 2653
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4 | Nexus 10
  • PDA ROM: 4.2.2 - Xylon | 4.2.2 - CM
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #129 Dátum: 2009, 08 04, 19:50:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok egy olyan kérdésem lenne hogy NANOPAD-ot vett már valaki neten? Honnan rendeljem hogy gyorsan ideérjen, ne legyen túl drága és tuti biznisz jó márkával? előre is köszi a tapasztalatokat...
Én személyesen bementem a boltba. De azóta láttam OMV kúton is...
Rágd meg a szót, mielőtt kiköpöd!

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #130 Dátum: 2009, 08 04, 19:51:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok egy olyan kérdésem lenne hogy NANOPAD-ot vett már valaki neten? Honnan rendeljem hogy gyorsan ideérjen, ne legyen túl drága és tuti biznisz jó márkával? előre is köszi a tapasztalatokat...

láttam ilyen kék szinű...world nagyságú épületben ;) ahol elektronikai cuccokat forgalmaznak... meg a hülye azért nem vagyok boltban is... de azok jók? valaki mintha már panaszkodott vna rájuk régebben... benzinkúton pedig csak ragasztós van :S
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Miauut

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 292
  • Nem: Férfi
  • mentősofőr
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 6
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #131 Dátum: 2009, 08 04, 19:54:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
láttam ilyen kék szinű...world nagyságú épületben ;) ahol elektronikai cuccokat forgalmaznak... meg a hülye azért nem vagyok boltban is... de azok jók? valaki mintha már panaszkodott vna rájuk régebben... benzinkúton pedig csak ragasztós van :S

Én vettem egyet  :D  jelenleg a hűtőszekrény ajtaján van  :taps: és a bevásárló cetlit tartja >:(

A kocsiban csak arra jó, hogy a "viszonylag" síma felületen megtapad, és a ráhelyezett tárgyakat ott tartja. :ima:

Telefon - PDA tartónak szerintem nem jó.  :'(

Miauu
Nokia 7710 -> Htc Universal -> Htc Kaiser -> i900 Omnia -> Htc Advantage -> SExperia X10 -> Galaxy Note -> Asus Pf2 > Honor6

Nem elérhető Ismo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 2653
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4 | Nexus 10
  • PDA ROM: 4.2.2 - Xylon | 4.2.2 - CM
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #132 Dátum: 2009, 08 04, 19:56:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én vettem egyet  :D  jelenleg a hűtőszekrény ajtaján van  :taps: és a bevásárló cetlit tartja >:(

A kocsiban csak arra jó, hogy a "viszonylag" síma felületen megtapad, és a ráhelyezett tárgyakat ott tartja. :ima:

Telefon - PDA tartónak szerintem nem jó.  :'(

Miauu
Én használtam PDA tartónak, csak kevés sima felületem van, illetve egy nagyobb, csak ott a CD nyílása. Szóval, vagy CD vagy PDA tartó... Ha rendesen le van mosva, baromira tartotta. Kb. 1-2 hetente érdemes lemosni.
Rágd meg a szót, mielőtt kiköpöd!

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #133 Dátum: 2009, 08 04, 20:06:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én használtam PDA tartónak, csak kevés sima felületem van, illetve egy nagyobb, csak ott a CD nyílása. Szóval, vagy CD vagy PDA tartó... Ha rendesen le van mosva, baromira tartotta. Kb. 1-2 hetente érdemes lemosni.

ahammm okés köszönöm szépen! Ezekre voltam kiváncsi... és van ebben valamilyen márka különbség? melyik jobb? én valamilyen "gekkósat" néztem... azt irták hogy nem olyan régen kapható Magyarországon stb... Ismo tudsz mondani tuti márkát?
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Ismo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 2653
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4 | Nexus 10
  • PDA ROM: 4.2.2 - Xylon | 4.2.2 - CM
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #134 Dátum: 2009, 08 04, 20:13:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ahammm okés köszönöm szépen! Ezekre voltam kiváncsi... és van ebben valamilyen márka különbség? melyik jobb? én valamilyen "gekkósat" néztem... azt irták hogy nem olyan régen kapható Magyarországon stb... Ismo tudsz mondani tuti márkát?
Szerintem mind egykutya. Tisztán tapad, porosan nem. Ennyi.
Rágd meg a szót, mielőtt kiköpöd!

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #135 Dátum: 2009, 08 09, 11:17:28 »
Nahh emberek én kipróbáltam ezt a nano cuccot.. vettem egyet.. szép és jó... a boltos tanácsára áttörölgettem (öblitettem) szappanos melegvízzel majd száradás.. és megpróbáltam felhelyezni egy abszolút sima felületre... semmi egyszerűen nem tapad fel :S az egyik oldala nagyonjól tapad a másik kevésbé... ő volt az: You are not allowed to view links. Register or Login :( Erre szerintetek van garancia? Mármint ha visszaviszem? vagy ihatok rá hidegvizet? A legjobb hogy ajándékba lett vna :S
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #136 Dátum: 2009, 08 09, 11:29:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nahh emberek én kipróbáltam ezt a nano cuccot.. vettem egyet.. szép és jó... a boltos tanácsára áttörölgettem (öblitettem) szappanos melegvízzel majd száradás.. és megpróbáltam felhelyezni egy abszolút sima felületre... semmi egyszerűen nem tapad fel :S az egyik oldala nagyonjól tapad a másik kevésbé... ő volt az: You are not allowed to view links. Register or Login :( Erre szerintetek van garancia? Mármint ha visszaviszem? vagy ihatok rá hidegvizet? A legjobb hogy ajándékba lett vna :S
:( Nekünk is van, és mindkét oldala kiválóan tapad. Hűtőre tettem fel a cégnél próbára, rátettem egy böhöm nagy winchestert, napokig meg se moccant.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Gyufus

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 1440
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus S
  • PDA ROM: CYAN
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #137 Dátum: 2009, 08 09, 11:38:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nahh emberek én kipróbáltam ezt a nano cuccot.. vettem egyet.. szép és jó... a boltos tanácsára áttörölgettem (öblitettem) szappanos melegvízzel majd száradás.. és megpróbáltam felhelyezni egy abszolút sima felületre... semmi egyszerűen nem tapad fel :S az egyik oldala nagyonjól tapad a másik kevésbé... ő volt az: You are not allowed to view links. Register or Login :( Erre szerintetek van garancia? Mármint ha visszaviszem? vagy ihatok rá hidegvizet? A legjobb hogy ajándékba lett vna :S

Vettem én is, addig nagyon szuper míg be nem porosodik, autóban viszon pár naponként mosni kell mert nem áll rajta stabilan.
Ha nem vagy biztos benne mit csinálsz, inkabb szólj valakinek aki ért hozzá!

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #138 Dátum: 2009, 08 11, 10:51:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:( Nekünk is van, és mindkét oldala kiválóan tapad. Hűtőre tettem fel a cégnél próbára, rátettem egy böhöm nagy winchestert, napokig meg se moccant.

Igen rendesen átmostam megint.. vagy 6x.. még nem száradt meg teljesen úgy tettem fel a műszerfalra... majd ott száradt meg...igy már jóó! köszi valószínűleg poros volt... (jobban mint hittem)
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető robee19

  • Hozzászólások: 1313
  • Navigáció / Navigation: IGO8.3
  • PDA: SGS II
  • PDA ROM: Stock 4.1.2
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #139 Dátum: 2009, 10 11, 10:20:29 »
Sziasztok ilyet nem lehet venni valami általános helyen is, lehetőleg debrecen közelében? (pl: saturn, mediamarkt, stb...) You are not allowed to view links. Register or Login
Elszaladnék egyért. :)
Hja és még egy kérdés, ezt mindenhol csak töltővel árulják? Mert egyedül a vaterán találtam nélküle, de én nem vagyok híve az előre utalásos dolgoknak.

Imhotep

  • Vendég
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #140 Dátum: 2009, 10 11, 10:29:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok ilyet nem lehet venni valami általános helyen is, lehetőleg debrecen közelében? (pl: saturn, mediamarkt, stb...) You are not allowed to view links. Register or Login
Elszaladnék egyért. :)
Hja és még egy kérdés, ezt mindenhol csak töltővel árulják? Mert egyedül a vaterán találtam nélküle, de én nem vagyok híve az előre utalásos dolgoknak.
Itt mindent rendelhetsz az i900-hoz és nem átutalásos  ;) ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
Itt vannak a szállítási feltételek és fizetés  ;)
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető robee19

  • Hozzászólások: 1313
  • Navigáció / Navigation: IGO8.3
  • PDA: SGS II
  • PDA ROM: Stock 4.1.2
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #141 Dátum: 2009, 10 11, 10:30:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Itt mindent rendelhetsz az i900-hoz és nem átutalásos  ;) ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha más nem marad akkor kénytelen leszek megrendelni, bár sziveseben szaladtam volna be egyért Debrecenbe :) Azért köszönöm!!!

Nem elérhető robee19

  • Hozzászólások: 1313
  • Navigáció / Navigation: IGO8.3
  • PDA: SGS II
  • PDA ROM: Stock 4.1.2
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #142 Dátum: 2009, 10 11, 10:40:23 »
Lehet csak én vagyok figyelmetlen de ezt a fajta tartót pont nem találom ott. :)

Imhotep

  • Vendég
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #143 Dátum: 2009, 10 11, 10:45:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lehet csak én vagyok figyelmetlen de ezt a fajta tartót pont nem találom ott. :)
Betudnád a képét linkelni mert a tárhely jön be csak  >:(

Nem elérhető robee19

  • Hozzászólások: 1313
  • Navigáció / Navigation: IGO8.3
  • PDA: SGS II
  • PDA ROM: Stock 4.1.2
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #144 Dátum: 2009, 10 11, 11:18:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Betudnád a képét linkelni mert a tárhely jön be csak  >:(
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető robee19

  • Hozzászólások: 1313
  • Navigáció / Navigation: IGO8.3
  • PDA: SGS II
  • PDA ROM: Stock 4.1.2
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #145 Dátum: 2009, 10 11, 11:19:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Imhotep

  • Vendég
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #146 Dátum: 2009, 10 11, 11:20:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. You are not allowed to view links. Register or Login
Pedig ilyen van náluk láttam, pill megkeresem.
Szerk.
Nem találom, igaz én személyesen voltam ben és akkor láttam  :hmm:

Nem elérhető robee19

  • Hozzászólások: 1313
  • Navigáció / Navigation: IGO8.3
  • PDA: SGS II
  • PDA ROM: Stock 4.1.2
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #147 Dátum: 2009, 10 11, 11:22:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pedig ilyen van náluk láttam, pill megkeresem.
Azt megköszönöm, mert én most néztem de nem találtam.

Imhotep

  • Vendég
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #148 Dátum: 2009, 10 11, 11:26:54 »
Nekem is ilyen volt az i900-hoz annó és tényleg jó mert forgatni is lehetett  ;)

Imhotep

  • Vendég
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #149 Dátum: 2009, 10 11, 11:35:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azt megköszönöm, mert én most néztem de nem találtam.
Akkor próbáld meg innen  ;)
You are not allowed to view links. Register or Login