2024, 03 29, 00:33:22

Szerző Téma: Autós töltő és tartó  (Megtekintve 42070 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető thrillseeka

  • Hozzászólások: 22
  • PDA: Omnia I900
  • PDA ROM: i900XDHK1/XDHK2
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #100 Dátum: 2009, 07 18, 20:01:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv Mindenkinek.
Olvasgattam itt a gyári tartóról meg sok mindenről (melegedéstől kiégett samu) meg ilyenek. Most dönteni kellett mert a mama PDA -ja meghalt nekiadtam a dell-t. Így maradt a samu navigációra is.
Gyári töltöm sok autózás miatt eddig is volt. De milyen legyen a tartó. Egy svéd gyártó terméke mellett maradtam. Minden kocsitípushoz gyárt 3 különböző helyre alaptartót (un. proclip) és minden telefonhoz tartót. Jó kivitel tartós. Létezik belőle aktív, passzív (ezen belül fix és forgatható. Mellékelem a képeket, hogy néz ki a kocsiban. Előnye, hogy nem a szélvédőn van és a szellőzőrács előtt hűti a légkondi.
Bocs de az egyik kép (vajon melyik  ;) ) nem a samuval készült:

S mégis milyen hűtést vársz ettől a megoldástól, amikor a samu hátát takarja a tartó?   ;)

Nem elérhető Syd69

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2116
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG Nexus 4
  • PDA ROM: gyári - gondolom :D
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #101 Dátum: 2009, 07 19, 07:49:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
S mégis milyen hűtést vársz ettől a megoldástól, amikor a samu hátát takarja a tartó?   ;)
Ha megy a klíma...

Én inkább a pára és az azzal összefüggő dolgoktól tartanék...
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #102 Dátum: 2009, 07 19, 20:12:48 »
Hali!

Autós tarón töltőn gondolkodok... semmi esetre sem szeretném megfőzni a kicsikét... mit javasoltok? Olvasgattam... az öntapadóst nyáron nem hűti a klíma, zavahat a kilátásban... a hűtőrácsosat hűti a klíma, jó helyen van de télen megy rá a meleg... a vákumpad abszolút jó helyen van nem megy rá a meleg de a hideg se... tölteni pedig azért kellene közben... szerintetek? Mit áldozzak be miért úgy hogy teljesen jó legyen? Két tartót nem veszek (téli, nyári :D) hülye nem vagyok...
 Előre is köszi!

szerk: esetlegesen még előre gondolkodva... a töltő ugye nem lesz jó az omnia II-höz sehogy?
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető polonic

  • Hozzászólások: 968
  • Navigáció / Navigation: HERE Drive+ Beta
  • PDA: Nokia Lumia 920
  • PDA ROM: WP8
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #103 Dátum: 2009, 07 19, 20:15:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali!

Autós tarón töltőn gondolkodok... semmi esetre sem szeretném megfőzni a kicsikét... mit javasoltok? Olvasgattam... az öntapadóst nyáron nem hűti a klíma, zavahat a kilátásban... a hűtőrácsosat hűti a klíma, jó helyen van de télen megy rá a meleg... a vákumpad abszolút jó helyen van nem megy rá a meleg de a hideg se... tölteni pedig azért kellene közben... szerintetek? Mit áldozzak be miért úgy hogy teljesen jó legyen? Két tartót nem veszek (téli, nyári :D) hülye nem vagyok...
 Előre is köszi!

szerk: esetlegesen még előre gondolkodva... a töltő ugye nem lesz jó az omnia II-höz sehogy?
Télen a lábra kell állítani a fűtést és nem melegíti. A lábadnak meg nagyon jó érzés lesz. :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #104 Dátum: 2009, 07 19, 20:32:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Télen a lábra kell állítani a fűtést és nem melegíti. A lábadnak meg nagyon jó érzés lesz. :D

Szval a hűtőrács elé... értem...

És milyen tartót javasolsz ebben az esetben? Nem gyári töltővel kellene... :$
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető polonic

  • Hozzászólások: 968
  • Navigáció / Navigation: HERE Drive+ Beta
  • PDA: Nokia Lumia 920
  • PDA ROM: WP8
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #105 Dátum: 2009, 07 19, 20:36:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szval a hűtőrács elé... értem...

És milyen tartót javasolsz ebben az esetben? Nem gyári töltővel kellene... :$
Na erről fogalmam sincs. :D Nekem nem volt autóba cuccom hozzá.
Csak ezt a mondatot ragadtam ki. A hideg jó a pofába, a meleg nem, ezért írtam csak, lábra állítod a fűtést és kész. :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #106 Dátum: 2009, 07 19, 20:41:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na erről fogalmam sincs. :D Nekem nem volt autóba cuccom hozzá.
Csak ezt a mondatot ragadtam ki. A hideg jó a pofába, a meleg nem, ezért írtam csak, lábra állítod a fűtést és kész. :D

Logikus... :D köszi!
Valaki tapasztalattal? :D
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Forgi

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 434
  • Navigáció / Navigation: igo8.3, Sygic Aura
  • PDA: HTC HD; SGN
  • PDA ROM: Miri_Steve0007_CHT2; Rocket Vxx.
  • Skype: xForgi
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #107 Dátum: 2009, 07 19, 21:05:15 »
Egy ilyen kombóhoz mit szóltok?

You are not allowed to view links. Register or Login

+

You are not allowed to view links. Register or Login


vagy

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #108 Dátum: 2009, 07 19, 21:19:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Logikus... :D köszi!
Valaki tapasztalattal? :D
Többen használnak mágnest tartónak. Állítólag erős, nem esik le róla a pda még Budapesten közlekedve sem. Olvastam olyat, hogy az akku és a hátlap közé egy vékony fémlemezt tettek be.
Én mindenképpen valamilyen univerzális tartót javasolnék, hiszen jön az Omnia 2 :D
You are not allowed to view links. Register or Login
 
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #109 Dátum: 2009, 07 19, 21:27:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Többen használnak mágnest tartónak. Állítólag erős, nem esik le róla a pda még Budapesten közlekedve sem. Olvastam olyat, hogy az akku és a hátlap közé egy vékony fémlemezt tettek be.
Én mindenképpen valamilyen univerzális tartót javasolnék, hiszen jön az Omnia 2 :D


Ez nem tűnik rossz megoldásnak...mind árban mind am...levegőt is kap eleget ahogy látom... a töltőt meg megoldom valami egyszerűvel ami nem gyári... köszi
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Maci70

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 474
  • PDA: Samsung A5+ Iphone 6
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #110 Dátum: 2009, 07 20, 14:01:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
S mégis milyen hűtést vársz ettől a megoldástól, amikor a samu hátát takarja a tartó?   ;)

3 hónapja így használom 36 fokban sem adta be az unalmast  ;)

Nekem így jó....
Életed forgatókönyvében Te játszod a főszerepet ! Nem mindig hálás a szerep, de ez van :D

Nem elérhető Reptile

  • Hozzászólások: 71
  • Navigáció / Navigation: IGO 8
  • PDA: samsung omnia II
  • PDA ROM: PDA: NXXJD6 Sense 2.5-el 4.2
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #111 Dátum: 2009, 07 21, 15:35:59 »
Sziasztok,
használ valaki beépíthető blutooth kihangosítót?
Én ezen gondolkodom:
You are not allowed to view links. Register or Login
de nem írja az omnia kompatibilitást. A gyári oldalon azt találtam, hogy a következő készülékhez kompatibilis:
SCH-i910 Omnia (Verizon)   ez most mi?
Bármi más márka is érdekel, ha rendesen áttölti a telefonkönyvet, és megbízhatóan működik.

Nem elérhető VGergo

  • Hozzászólások: 44
  • PDA: samsung omnia
  • PDA ROM: i900BUHH5/MIHI1
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #112 Dátum: 2009, 07 22, 23:35:33 »
vettem egy ilyet : You are not allowed to view links. Register or Login

+ hozzá egy mini usb autos töltöt, minden szép és jó tölti az omniát megy róla az zene az autóhifin nagyon jól szól közben mehet a gps+ még a rádió nagy kijelzőjén nézzem a gps nem a telcsin. viszont kihangosítom nincs... hangot én hallom de beszélni nem tudok mert ugye a telcsi ugy látja mintha headsetten lenne... de külsö mikrofonom nincs és nem is tudom hova kötni ?!
kérdés be lehet állítani valahogy h használja ilyenkor is az omnia a saját mikijét ?
vagy ha a mini jackbe dugok egy headset amiben van mikrofon akkor jó lesz ?
köszi !

Nem elérhető VGergo

  • Hozzászólások: 44
  • PDA: samsung omnia
  • PDA ROM: i900BUHH5/MIHI1
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #113 Dátum: 2009, 07 23, 00:04:58 »
ja még valami :) bár ez már non plus ultra lenne... de hátha :) rádió kijelzője is érintő képernyős :D van az omnia csatiján kimenet amin keresztül lehetne egy másik érintős képernyőről vezérelni ?

Nem elérhető VGergo

  • Hozzászólások: 44
  • PDA: samsung omnia
  • PDA ROM: i900BUHH5/MIHI1
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #114 Dátum: 2009, 07 23, 18:13:05 »
na telefonálos probléma egyelőre megoldva  :) most a következő a helyzett :

van egy szép öntapados omnia tartom + hozzá ez : visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login . 3 rca rákötve a pio avic x1 re av n megy a hang, minősége hibátlan + avic x1 kijelzőn látom a telefon képét is ! mini usb töltö meg tölti szépen . navi is megy jol zene közben. párosítottam ideiglenesen egy nokia bluetooth headsetet a samikához így azon keresztül szépen tudok telefonálni is autó hangszorot lehalkitja és csak a headseten beszélek csak én hallom :) asszem ideje is akkor beruházni egy Samsung SBH-650 ez még sokszor jól jöhet.

Kérdés :) TMC is szeretnék használni ! ha az adapterem mini jackjébe dugok egy fejhallgatot vagy antenát akkor lesz tmc  ? vagy a multi adapterem samsung csatiját kell szétszednem és abba forrasztani egy antennakábelt ?

Nem elérhető janist

  • Hozzászólások: 165
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo
  • PDA: I-9300
  • PDA ROM: 4.1.2 vodafone
  • Skype: istvanjankovics
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #115 Dátum: 2009, 07 23, 18:49:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem ez nagyon bejött:

Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, azoktól, akiknek ilyen tartója van, hogy nem -e sérti meg a különálló befogó "pöcök" a telefon oldalát, mikor ki-be rakosgatjátok.

Válaszokat előre is köszönöm!

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #116 Dátum: 2009, 07 24, 08:48:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
asszem ideje is akkor beruházni egy Samsung SBH-650 ez még sokszor jól jöhet.

Itt a WEP-650-es headsetre gondolsz? Ha találsz még valahol elfekvőben, inkább egy WEP-500-ast vegyél.

Nem elérhető netudggi

  • Hozzászólások: 24
  • Navigáció / Navigation: iGo 8
  • PDA: Samsung i900 Omnia
  • PDA ROM: i900DXID1/GABES017
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #117 Dátum: 2009, 07 24, 16:02:24 »
Helo Mindenki!

Legyetek szívesek írjátok már meg (AKI ráér), hogy nektek az autós töltő használatakor a készülék jelzi a fenti ikonsorban a töltést?
Vettem két töltőt. Az egyik kifejezetten samsung i900-hoz ajánlva, illetve egy másik USB-s kütyüt (FSP gyártmány, 1 A), hozzá a samsung által ajánlott APCBS10UBE típusú USB kábelt (adat + töltés).
A gondom az, hogy az Omnia a csatlakoztatáskor csak kattan, vagy ha jobban tetszik pittyeg egyet, pont úgy mint a PC-s csatlakoztatáskor, vagy a hálózati töltővel való töltéskor, de kis ikonnal nem jelzi, hogy magába szívná az enerdzsííít...
A gyári töltővel, illetve olyannal amivel műkszik a töltés, mit produkál?

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #118 Dátum: 2009, 07 24, 16:22:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Legyetek szívesek írjátok már meg (AKI ráér), hogy nektek az autós töltő használatakor a készülék jelzi a fenti ikonsorban a töltést?
Vettem két töltőt. Az egyik kifejezetten samsung i900-hoz ajánlva, illetve egy másik USB-s kütyüt (FSP gyártmány, 1 A), hozzá a samsung által ajánlott APCBS10UBE típusú USB kábelt (adat + töltés).
A gondom az, hogy az Omnia a csatlakoztatáskor csak kattan, vagy ha jobban tetszik pittyeg egyet, pont úgy mint a PC-s csatlakoztatáskor, vagy a hálózati töltővel való töltéskor, de kis ikonnal nem jelzi, hogy magába szívná az enerdzsííít...
A gyári töltővel, illetve olyannal amivel műkszik a töltés, mit produkál?

A gyári autós töltővel ugyanazt produkálja, amit a hálózatival.
Azt már korábban is leírták páran, hogy USB-s töltés csak PC-ről működik adatkábellel, vagy speciális kábellel minden megfelelő USB-t adó helyről, de akkor azzal a kábellel nem megy az adat.

Nem elérhető appia

  • Hozzászólások: 258
  • Navigáció / Navigation: WAYTEQ X950
  • PDA: Galaxy S-i9000
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #119 Dátum: 2009, 07 24, 16:24:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Helo Mindenki!

Legyetek szívesek írjátok már meg (AKI ráér), hogy nektek az autós töltő használatakor a készülék jelzi a fenti ikonsorban a töltést?
Vettem két töltőt. Az egyik kifejezetten samsung i900-hoz ajánlva, illetve egy másik USB-s kütyüt (FSP gyártmány, 1 A), hozzá a samsung által ajánlott APCBS10UBE típusú USB kábelt (adat + töltés).
A gondom az, hogy az Omnia a csatlakoztatáskor csak kattan, vagy ha jobban tetszik pittyeg egyet, pont úgy mint a PC-s csatlakoztatáskor, vagy a hálózati töltővel való töltéskor, de kis ikonnal nem jelzi, hogy magába szívná az enerdzsííít...
A gyári töltővel, illetve olyannal amivel műkszik a töltés, mit produkál?
A ki/be kapcsoló pirosan világit,
a töltötségi szint üres,és vill dugo megy be.Ennyi
A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret  téged saját magánál.

Nem elérhető netudggi

  • Hozzászólások: 24
  • Navigáció / Navigation: iGo 8
  • PDA: Samsung i900 Omnia
  • PDA ROM: i900DXID1/GABES017
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #120 Dátum: 2009, 07 24, 20:00:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A gyári autós töltővel ugyanazt produkálja, amit a hálózatival.
Azt már korábban is leírták páran, hogy USB-s töltés csak PC-ről működik adatkábellel, vagy speciális kábellel minden megfelelő USB-t adó helyről, de akkor azzal a kábellel nem megy az adat.

Köszönöm Neketek! :ok:

Megjegyzem, azért az egy VICC, hogy egy ilyen árú készülékhez a gyártója nem tud megfelelő tartozékokat prezentálni, ne adj isten, másét ajánlani...
Mot már van USB-s autós töltőm, ami töltené navigáció közben is becsülettel, azonban a tisztelt gyártó által ajánlott madzag b....k  >:( róla tölteni a készüléket. Vadászhatok megfelelő USB-s kábelt.
Most irigylem Patit, mert Neki mindig hamarabb van minden kellék, és még működnek is.  :D O->-

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #121 Dátum: 2009, 07 24, 21:19:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megjegyzem, azért az egy VICC, hogy egy ilyen árú készülékhez a gyártója nem tud megfelelő tartozékokat prezentálni, ne adj isten, másét ajánlani...
Mot már van USB-s autós töltőm, ami töltené navigáció közben is becsülettel, azonban a tisztelt gyártó által ajánlott madzag b....k  >:( róla tölteni a készüléket. Vadászhatok megfelelő USB-s kábelt.
Most irigylem Patit, mert Neki mindig hamarabb van minden kellék, és még működnek is.  :D O->-

Valamit félreértesz.
A gyártó kábele PC-ről tölt, és az adat is hasít, de vasalóról nem tölt. A másik kábel meg szivargyújtóról tölt, de nem megy rajta adat. Nyilván, mert más bekötése van a kettőnek, és egyszerre a kétféle nem lehetséges.

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #122 Dátum: 2009, 07 24, 21:33:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm Neketek! :ok:

Most irigylem Patit, mert Neki mindig hamarabb van minden kellék, és még működnek is.  :D O->-

Én is leírtam már párszor, hogy az adatkábel nem jó USB-s töltőkhöz, és megmutattam You are not allowed to view links. Register or Login ezekhez a töltőkhöz, de nem szinkronizál.
Amikor pda-t veszek, felmérem mire van szükségem, össze-vissza rendelek mindent, általában sikeresen  :D
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető netudggi

  • Hozzászólások: 24
  • Navigáció / Navigation: iGo 8
  • PDA: Samsung i900 Omnia
  • PDA ROM: i900DXID1/GABES017
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #123 Dátum: 2009, 07 24, 22:27:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valamit félreértesz.
A gyártó kábele PC-ről tölt, és az adat is hasít, de vasalóról nem tölt. A másik kábel meg szivargyújtóról tölt, de nem megy rajta adat. Nyilván, mert más bekötése van a kettőnek, és egyszerre a kétféle nem lehetséges.

Értem én értem, dehogy nem értemmmm...  ;)
Azzal én is tisztában vagyok, voltam, hogy a készülékhez kapott zsineg az adatkábel, ráadásul PC-ről, laptopról tölt is... DE! a másik kábelt azt épp a gyártó ajánlásával vettem, hogy, aszongya, hogy USB kimenetes eszközökről??? tölt is... DE nem! csak azért sem. Viszont ez is tök jól működik ha a számítógép lóg a másik végén. (... nos, igen tudom a személyi szgépeknek is van ilyen kimenete, és azt is lehet eszközöknek hívni  :olvass: ..., szal okosodom...)  :D

Nem elérhető soundman

  • Hozzászólások: 40
  • PDA: Motorola Defy WIUI
Re: Autós töltő és tartó
« Reply #124 Dátum: 2009, 07 27, 18:03:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Értem én értem, dehogy nem értemmmm...  ;)
Hát én is így jártam ... Nem hittem (pedig írtátok), hogy a PC-ről töltő adatkábellel nem tudom tölteni az Omniát USB-s szivargyújtó töltőről. Ez valóban szívatás a Samsungtól!  >:( Gondoltam, ha kell egy adatkábel otthonra egyszerűbb lesz ezt a párost megvenni. Egyébként full feltöltött akksival 4 órát navigáltam hazáig, így kérdésessé vált, hogy vegyek e egy töltőt. A speedshop-ban láttam egy Duino gyártmányt 1-2 ezerért, ajánljátok megvételre, nem lesz baja a kicsikének?