2024, 03 28, 09:46:41

Szerző Téma: Gondolatok az oldalról  (Megtekintve 58829 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Ismo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 2653
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4 | Nexus 10
  • PDA ROM: 4.2.2 - Xylon | 4.2.2 - CM
Gondolatok az oldalról
« Dátum: 2009, 02 12, 13:58:23 »
Sziasztok!
 
Mint azt már néhány napja gyanítani lehetett, hamarosan nyitunk! :)
 
Itt lehet hozzászólni az oldalhoz, bármilyen ötlet, meglátás, és ha van, akkor hiba itt kaphat helyet! Reméljük, hiba nélkül tudunk indulni, a háttércsapat éjjel nappal teszteli, hogy ne legyen gond. Ahogy a fórummal sem nagyon volt :)
 
A fórummal kapcsolatos meglátásokat ne ide, hanem a You are not allowed to view links. Register or Login várjuk.
Rágd meg a szót, mielőtt kiköpöd!

irmes

  • Vendég
Re: Gondolatok az oldalról
« Reply #1 Dátum: 2009, 02 12, 15:32:00 »
Lehet, hogy ti már ez Patiencével megbeszéltétek, de ha nem akkor érdemes lenne áthelyezni ide az i900.eoldal.hu tartalmát. Csak egy tipp.

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Gondolatok az oldalról
« Reply #2 Dátum: 2009, 02 12, 15:44:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lehet, hogy ti már ez Patiencével megbeszéltétek, de ha nem akkor érdemes lenne áthelyezni ide az i900.eoldal.hu tartalmát. Csak egy tipp.

Volt róla szó még az elején, most éppen nem tudom hol tartunk ebben az ügyben.

Ha azt áthozzuk, akkor a htctrinity.eoldal.hu-t, az a701.eoldal.hu-t is át kellene hozni, nehogy megsértődjek  ;)  Nem beszélve az oldalak alapítóiról, és a mostani üzemeltetőiről. ( htctrinity=alapította fktsndr, és mindháromba besegít: frici ) 

Csak egy kattintás és innen ott, vagy onnan itt lehetünk, elég csak az egyiket megjegyezni, és megtalálható a másik. 

No, majd idővel kiderül, hogy mi lesz és hogyan  ;)


   
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

irmes

  • Vendég
Re: Gondolatok az oldalról
« Reply #3 Dátum: 2009, 02 12, 18:22:38 »
Én tényleg nem akarom megsérteni a többi oldal szerkesztőit, de azért mégiscsak jobb, szebb itt a design..... Nem? :ok:

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Gondolatok az oldalról
« Reply #4 Dátum: 2009, 02 12, 19:47:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én tényleg nem akarom megsérteni a többi oldal szerkesztőit, de azért mégiscsak jobb, szebb itt a design..... Nem? :ok:

Nem tetszik az i900.eoldal? Rögtön sírva fakadok, és elrejtem szégyenemben a nyilvánosság elöl  :'(
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

irmes

  • Vendég
Re: Gondolatok az oldalról
« Reply #5 Dátum: 2009, 02 12, 19:57:58 »
Jaj ne így gondolkozz!!!  Imádom azt az oldalt, kb. napi 20x látogatok el rá....  Én csak azt mondtam, hogy ha egybe lenne a kettő az praktikusabb lenne, meg itt szebb a design. Csak ennyi.... Azért nem halok bele ha nem így lesz csak felvetettem ezt a lehetőséget.... 

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Gondolatok az oldalról
« Reply #6 Dátum: 2009, 02 12, 19:59:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jaj ne így gondolkozz!!!  Imádom azt az oldalt, kb. napi 20x látogatok el rá....  Én csak azt mondtam, hogy ha egybe lenne a kettő az praktikusabb lenne, meg itt szebb a design. Csak ennyi.... Azért nem halok bele ha nem így lesz csak felvetettem ezt a lehetőséget.... 
Próbáltam nemrég pirosítani rajta, de nem jártam sikerrel. Az eoldal sablonokra épül, egy skinváltástól összeomlik az egész. (megsúgom, nekem is jobban tetszik ez  ;), de egyelőre az van, azt kell szeretni mint eoldalt, ezt meg mint fórumot  :ok: )
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Gondolatok az oldalról
« Reply #7 Dátum: 2009, 02 13, 13:10:15 »
Lehet, hogy én vagyok a béna, de nem találok a főoldalon linket a fórum fele. :shock: You are not allowed to view links. Register or Login
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető ZΛGΣ

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1880
  • Nem: Férfi
    • Elitnet
  • PDA: Galaxy S III
  • PDA ROM: crDroid
  • Skype: zagezage
Re: Gondolatok az oldalról
« Reply #8 Dátum: 2009, 02 13, 15:01:13 »
már van több is, kialakítás alatt van a portál  :)
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Gondolatok az oldalról
« Reply #9 Dátum: 2009, 02 13, 16:01:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
már van több is, kialakítás alatt van a portál  :)
Azé szótam! :ok:
Szép, áttekinthető lett a főoldal IS  :taps:
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető szeszo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1460
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HTC Ameo (IGO)
  • PDA: Samsung Galaxy Note 8
Re: Gondolatok az oldalról
« Reply #10 Dátum: 2009, 02 13, 16:16:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
már van több is, kialakítás alatt van a portál  :)
Nagyon jól sikerült. Látszik rajta, hogy sokat dolgoztál vele. Minden elismerésem a tiéd (tiétek) Amikor annak idején olvastam a felhívásod (pdamánián) egy másik fórum kialakítására, nem gondoltam volna, hogy ez lesz belőle :taps:.

Nem elérhető istidt

  • Hozzászólások: 1
  • PDA: Eten X500
  • PDA ROM: BlueRoom 0.9
  • Skype: Skype
Re: Gondolatok az oldalról
« Reply #11 Dátum: 2009, 02 13, 20:46:59 »
Üdv Mindenkinek

Gratulálok az oldalhoz örömmel olvastam a sympda.co.cc a megalakulásról.

Köszi a Munkátokat

üdv

istidt

Nem elérhető nepeti

  • Hozzászólások: 14
  • PDA: Samsung Omnia
  • PDA ROM: DXIA5 by Taril
  • Skype: nepeti10
Re: Gondolatok az oldalról
« Reply #12 Dátum: 2009, 02 15, 08:32:56 »
Meg lehetne oldani, hogy a portál oldalon (főoldal) be lehessen rögtön jelentkezni? Kézre esne.
Ne csúfoljátok már bétának, :ok:

Szerk.

A felhasználók listánál az "állapot" szerinti rendezés nem működik, ua. csinálja, mint a név szerinti rendezés.
A tényleges főoldalra is ki lehet ne a fórumnál rakni egy fül-et pl..
Főoldal=Portál főoldal, Fórum főoldal=Fórum első oldal
Üdv.: Nepeti

Nem elérhető taita60

  • Hozzászólások: 2
  • Navigáció / Navigation: samsung i900 omnia
  • PDA: samsung i900 omnia
  • PDA ROM: i900xdhk1/xdhk2
Re: Gondolatok az oldalról
« Reply #13 Dátum: 2009, 02 15, 12:02:07 »
Köszönm,hogy vagytok!

Az elmult 4 évben a pdamania volt a kedvenc oldalam.Ez a szerelem pillanatok alatt elmult,a Nagy Váltás után.Örülök,hogy itt újra Rátok találam.
Sok sikert kivánok a munkátokhoz.Pati isteni az Oldalad.Szerintem is ott jó ahol van,nehogy megbántódjon a többi lelkes társad.
üdv Taita

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Gondolatok az oldalról
« Reply #14 Dátum: 2009, 02 15, 16:54:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönm,hogy vagytok!

Az elmult 4 évben a pdamania volt a kedvenc oldalam.Ez a szerelem pillanatok alatt elmult,a Nagy Váltás után.Örülök,hogy itt újra Rátok találam.
Sok sikert kivánok a munkátokhoz.Pati isteni az Oldalad.Szerintem is ott jó ahol van,nehogy megbántódjon a többi lelkes társad.
üdv Taita

Köszönjük a kedves szavakat és örülünk, hogy itt vagy  :ok: O->-
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető nepeti

  • Hozzászólások: 14
  • PDA: Samsung Omnia
  • PDA ROM: DXIA5 by Taril
  • Skype: nepeti10
Re: Gondolatok az oldalról
« Reply #15 Dátum: 2009, 03 02, 19:40:08 »
Nekem a protál előző kialakítása jobban tetszett, amikor kétoldalt voltak a dobozok, így olyan "sűrű".
Üdv.: Nepeti

Nem elérhető ZΛGΣ

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1880
  • Nem: Férfi
    • Elitnet
  • PDA: Galaxy S III
  • PDA ROM: crDroid
  • Skype: zagezage
Re: Gondolatok az oldalról
« Reply #16 Dátum: 2009, 03 02, 21:15:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem a protál előző kialakítása jobban tetszett, amikor kétoldalt voltak a dobozok, így olyan "sűrű".

Kísérletezek még, egyelőre visszaállítottam az eredeti verzsönt.
You are not allowed to view links. Register or Login

irmes

  • Vendég
Re: Gondolatok az oldalról
« Reply #17 Dátum: 2009, 03 11, 20:12:19 »
Kérlek titeket ne legyenek "ájfonos" hírek a főoldalon!!! Irritál!  :D >:(

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Gondolatok az oldalról
« Reply #18 Dátum: 2009, 03 12, 10:19:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kérlek titeket ne legyenek "ájfonos" hírek a főoldalon!!! Irritál!  :D >:(

Mi a baj vele? Ha nem is az lett kihangsúlyozva, de
   1. Minősíti az Apple-t, hogy nem képesek egy normális navi programot írni a kicsikéjükre, csak a rengeteg pénz zsebelik be az eladásokból. Még szerencse, hogy más azért próbálkozik.
   2. Minősíti a navigációs programokat használóknak egy bizonyos rétegét. Mi az, hogy zavarja a zenehallgatásban a navi hangja? Milyen balesetveszélyes, ha állandóan a kijelzőt bámulják? Ennek ellenére lesz kereslet a programra. Nézd meg hányan autókáznak nálunk is az utakon GPS-el divatból. A lényeg, hogy villogjon valami a műszerfalon, amivel a szomszéd előtt lehet feszíteni, pedig valszeg hazatalálna anélkül is a munkahelyéről. Mikor beülnek az autóba, olyan automatikus mozdulattal rakják fel a GPS a tartóra, mint más a telefonját. Nekem van olyan kollegám, akinek 3 tartó van a szélvédőre tapasztva. :shock: Róluk már akár egy szociológiai tanulmányt is lehetne írni, de ahhoz nem értek (szerencsére). :)
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

irmes

  • Vendég
Re: Gondolatok az oldalról
« Reply #19 Dátum: 2009, 03 12, 16:54:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mi a baj vele? Ha nem is az lett kihangsúlyozva, de
   1. Minősíti az Apple-t, hogy nem képesek egy normális navi programot írni a kicsikéjükre, csak a rengeteg pénz zsebelik be az eladásokból. Még szerencse, hogy más azért próbálkozik.
   2. Minősíti a navigációs programokat használóknak egy bizonyos rétegét. Mi az, hogy zavarja a zenehallgatásban a navi hangja? Milyen balesetveszélyes, ha állandóan a kijelzőt bámulják? Ennek ellenére lesz kereslet a programra. Nézd meg hányan autókáznak nálunk is az utakon GPS-el divatból. A lényeg, hogy villogjon valami a műszerfalon, amivel a szomszéd előtt lehet feszíteni, pedig valszeg hazatalálna anélkül is a munkahelyéről. Mikor beülnek az autóba, olyan automatikus mozdulattal rakják fel a GPS a tartóra, mint más a telefonját. Nekem van olyan kollegám, akinek 3 tartó van a szélvédőre tapasztva. :shock: Róluk már akár egy censored ológiai tanulmányt is lehetne írni, de ahhoz nem értek (szerencsére). :)

Na jó, legyen igazad! Mondjuk szerintem is szégyen, hogy az apple nem bír összedobni egy progit.....

Nem elérhető polonic

  • Hozzászólások: 968
  • Navigáció / Navigation: HERE Drive+ Beta
  • PDA: Nokia Lumia 920
  • PDA ROM: WP8
Re: Gondolatok az oldalról
« Reply #20 Dátum: 2009, 03 23, 17:59:06 »
Most tettem föl az ie8at és látom, hogy kb. ez az első oldal az msn.com-on kívül amivel működik a webslices. Nem kell mindig benéznem az oldalra, kiírja az új privát és a topikokban lévő üzeneteket is. Ez tök jó!  :ok:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető zsity

  • Hozzászólások: 12
  • Navigáció / Navigation: Samsung i900 Omnia
  • PDA: Samsung i900 Omnia
  • PDA ROM: Taril DXID1 WM6.5
Helyesírás
« Reply #21 Dátum: 2009, 03 30, 17:14:57 »
Sziasztok!
Először is tök jó az oldal. Tulajdonképpen a kezdetektől fogva olvasom, mind a híreket, mind a fórumokat. Tény, hogy sajnos nagyon aktív fórumélet élésére mostanság nem igen akad időm, de az engem érdeklő híreket mindig elolvasom.
Szóval full respect az oldalért.
De...
Én sem vagyok egy helyesíró bajnok, és tudom, hogy nem is nagyon illik, de...
Legalább a híreknél nem lehetne valahogy megoldani, hogy helyesebben legyenek megírva? Nem is a vesszőhibákra gondolok, mert azok még elmennek. De olyan - remélem, hogy csak - elírások vannak néha a hírekben, hogy még nekem is feláll a szőr tőle a hátamon.
Sorry, senkit nem akartam megbántani, csak látom ahogy fejlődik és bővül az oldal, és szerintem ez a szintű színvonal csak méginkább erősíteni tudná a portált. ;)
Üdv.:
Balázs

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Helyesírás
« Reply #22 Dátum: 2009, 03 30, 18:11:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Először is tök jó az oldal. Tulajdonképpen a kezdetektől fogva olvasom, mind a híreket, mind a fórumokat. Tény, hogy sajnos nagyon aktív fórumélet élésére mostanság nem igen akad időm, de az engem érdeklő híreket mindig elolvasom.
Szóval full respect az oldalért.
De...
Én sem vagyok egy helyesíró bajnok, és tudom, hogy nem is nagyon illik, de...
Legalább a híreknél nem lehetne valahogy megoldani, hogy helyesebben legyenek megírva? Nem is a vesszőhibákra gondolok, mert azok még elmennek. De olyan - remélem, hogy csak - elírások vannak néha a hírekben, hogy még nekem is feláll a szőr tőle a hátamon.
Sorry, senkit nem akartam megbántani, csak látom ahogy fejlődik és bővül az oldal, és szerintem ez a szintű színvonal csak méginkább erősíteni tudná a portált. ;)
Üdv.:
Balázs

Bárkinek becsúszhat egy fordítási hiba, egy rosszul megfogalmazott mondat. Sztem azon senki se sértődik/het meg, sőt jó esetben tanul belőle, ha pü.-ben megírod neki a véleményed. Így senki sincs pellengérre állítva, nincs sértődés.
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető Ismo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 2653
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4 | Nexus 10
  • PDA ROM: 4.2.2 - Xylon | 4.2.2 - CM
Re: Helyesírás
« Reply #23 Dátum: 2009, 03 30, 22:02:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Először is tök jó az oldal. Tulajdonképpen a kezdetektől fogva olvasom, mind a híreket, mind a fórumokat. Tény, hogy sajnos nagyon aktív fórumélet élésére mostanság nem igen akad időm, de az engem érdeklő híreket mindig elolvasom.
Szóval full respect az oldalért.
De...
Én sem vagyok egy helyesíró bajnok, és tudom, hogy nem is nagyon illik, de...
Legalább a híreknél nem lehetne valahogy megoldani, hogy helyesebben legyenek megírva? Nem is a vesszőhibákra gondolok, mert azok még elmennek. De olyan - remélem, hogy csak - elírások vannak néha a hírekben, hogy még nekem is feláll a szőr tőle a hátamon.
Sorry, senkit nem akartam megbántani, csak látom ahogy fejlődik és bővül az oldal, és szerintem ez a szintű színvonal csak méginkább erősíteni tudná a portált. ;)
Üdv.:
Balázs
Igen, üvözöljük az építő jellegű észrevételeket. Én is javaslom, amit frici is, hogy jelezd a cikk írójának pü-ben, és remélhetőleg javítja. Ha nincs változás, szólj nyugodtan nyilvánosan  :ok:
Rágd meg a szót, mielőtt kiköpöd!

Nem elérhető kuka1

  • Hozzászólások: 142
  • PDA: Samsung GalaxyS4 GT-I9505
  • PDA ROM: I9505XXUHOJ2
  • Skype: zotsoka, zotso_noti
Re: Gondolatok az oldalról
« Reply #24 Dátum: 2009, 12 07, 22:43:58 »
Sziasztok!
Nem tudom, hogy jó helyre írom-e az észrevételemet, de nekem egy olyan problémám van az oldallal, hogy amióta ez a szép, ünnepi hangulatot árasztó felület van, azota szétesik az oldal.
Maradiként, az explorerre épülő, avant browser-t használom, lehet ez a hiba?
Repetitio est mater studiorum.