2024, 03 28, 12:46:14

Szerző Téma: HTC Desire Z általános beszélgetés  (Megtekintve 59425 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető VeszkaGSM

  • Hozzászólások: 413
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: SGS II.
  • PDA: I9300 GalaxyS III.
  • PDA ROM: Gyári..még..
Re: HTC Desire Z általános beszélgetés
« Reply #75 Dátum: 2011, 05 15, 22:13:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Esetleg az Anysoft-al nem lehet megoldani?
Az kezelné a HW-s billt?
Meglesem
Nagy gáz, kis szerencse!

Nem elérhető VeszkaGSM

  • Hozzászólások: 413
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: SGS II.
  • PDA: I9300 GalaxyS III.
  • PDA ROM: Gyári..még..
Re: HTC Desire Z általános beszélgetés
« Reply #76 Dátum: 2011, 05 15, 22:31:26 »
Sajnos nem.
Valaki leírhatná a jó rom verziót, kinek mi van fent.
Köszi
Nagy gáz, kis szerencse!

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: HTC Desire Z általános beszélgetés
« Reply #77 Dátum: 2011, 05 15, 22:54:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az kezelné a HW-s billt?
Meglesem
igen pl ezzel lehet megoldani hogy amikor ékezetet akarsz írni akkor ne hosszan kelljen nyomni a hardweres billentyűt hanem töbszöri nyomás után az ékézetet írja
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető szrobi66

  • Hozzászólások: 11
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo
  • PDA: HTC
  • PDA ROM: elelinux 2.1
Re: HTC Desire Z általános beszélgetés
« Reply #78 Dátum: 2011, 05 16, 00:06:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajnos nem.
Valaki leírhatná a jó rom verziót, kinek mi van fent.
Köszi

Ezt a romot nagyon tudom ajánlani: forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1012763. A hivatalos 2.3 teszt verziója.

Nem elérhető VeszkaGSM

  • Hozzászólások: 413
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: SGS II.
  • PDA: I9300 GalaxyS III.
  • PDA ROM: Gyári..még..
Re: HTC Desire Z általános beszélgetés
« Reply #79 Dátum: 2011, 05 16, 09:46:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
igen pl ezzel lehet megoldani hogy amikor ékezetet akarsz írni akkor ne hosszan kelljen nyomni a hardweres billentyűt hanem töbszöri nyomás után az ékézetet írja

Sajnos nem találok ilyen lehetőséget.

@szrobi66

Köszi megnézem.

Nagy gáz, kis szerencse!

Nem elérhető VeszkaGSM

  • Hozzászólások: 413
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: SGS II.
  • PDA: I9300 GalaxyS III.
  • PDA ROM: Gyári..még..
Re: HTC Desire Z általános beszélgetés
« Reply #80 Dátum: 2011, 05 16, 09:50:38 »
Köszönöm, az anysoft megoldotta!
Nagy gáz, kis szerencse!

Nem elérhető szrobi66

  • Hozzászólások: 11
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo
  • PDA: HTC
  • PDA ROM: elelinux 2.1
Re: HTC Desire Z általános beszélgetés
« Reply #81 Dátum: 2011, 05 16, 11:02:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt a romot nagyon tudom ajánlani: forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1012763. A hivatalos 2.3 teszt verziója.

Ez is kernelezhető ezzel:  You are not allowed to view links. Register or Login 1900ra húzható :)
VeszkaGsm! Sikerült megoldani? Valami magyar YESAKUra kell állítani az anysoftkeyboardot, hogy működjön a dupla nyomásra ékezet.

Nem elérhető VeszkaGSM

  • Hozzászólások: 413
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: SGS II.
  • PDA: I9300 GalaxyS III.
  • PDA ROM: Gyári..még..
Re: HTC Desire Z általános beszélgetés
« Reply #82 Dátum: 2011, 05 16, 11:17:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez is kernelezhető ezzel:  You are not allowed to view links. Register or Login 1900ra húzható :)
VeszkaGsm! Sikerült megoldani? Valami magyar YESAKUra kell állítani az anysoftkeyboardot, hogy működjön a dupla nyomásra ékezet.

Ügyfélnek az volt a baja, hogy a HW-s billen, ha z-t nyomott y-ont írt.. ezt megoldotta az Anysoft+magyar támogatás.
Többi nem igazán érdekel, majd ha az is gond lesz neki akkor hozza :D

Köszönöm a segítséget :)
Nagy gáz, kis szerencse!

Nem elérhető VeszkaGSM

  • Hozzászólások: 413
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: SGS II.
  • PDA: I9300 GalaxyS III.
  • PDA ROM: Gyári..még..
Re: HTC Desire Z általános beszélgetés
« Reply #83 Dátum: 2011, 05 16, 12:28:06 »
Most már csak az a bajom, hogy a magyar kiegészítést nem tudná valaki kirakni? ADB-vel szeretném telepíteni..

Köszi
Nagy gáz, kis szerencse!

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: HTC Desire Z általános beszélgetés
« Reply #84 Dátum: 2011, 05 16, 12:45:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Most már csak az a bajom, hogy a magyar kiegészítést nem tudná valaki kirakni? ADB-vel szeretném telepíteni..

Köszi
Tedd fel a MoreLocal-t az egész jól magyarítja :)
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető VeszkaGSM

  • Hozzászólások: 413
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: SGS II.
  • PDA: I9300 GalaxyS III.
  • PDA ROM: Gyári..még..
Re: HTC Desire Z általános beszélgetés
« Reply #85 Dátum: 2011, 05 16, 13:03:12 »
AnySoft-hoz.. magyarítás megoldva teljesen.. Csak marketen találtam meg eddig a Hungarian for AnySoft Keyboard-t de az nem jó mert nem szeretnék belépni a saját gmail fiókommal.
Nagy gáz, kis szerencse!

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: HTC Desire Z általános beszélgetés
« Reply #86 Dátum: 2011, 05 16, 13:11:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
AnySoft-hoz.. magyarítás megoldva teljesen.. Csak marketen találtam meg eddig a Hungarian for AnySoft Keyboard-t de az nem jó mert nem szeretnék belépni a saját gmail fiókommal.
Esetleg ez:
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: HTC Desire Z általános beszélgetés
« Reply #87 Dátum: 2011, 05 23, 22:17:48 »
Kicsit összefoglalnám az elmúlt közel fél év tapasztalatát a QWERTY-vel és egyéb hardveres billentyűzetekkel kapcsolatban.

Nekem még QWERTY kiosztású ap.unk viszont már QWERTZ kiosztással érkezett a PDA. Ezen kívül néhány eltérés még található a két eszköz között. Még az én PDA-on a jobb oldali FN mellett a kereső gomb található addig apunál a perjel. Ő a keresést a FN+SYM billentyűzettel tudja elővarázsolni, ami kicsit visszalépés az egygombos megvalósításhoz képest. A másodlagos billentyűk teljesen eltérnek egymástól, viszont ha felrakjuk az AnySoft-ot akkor a QWERTY-nek megfelelő kiosztást veszi figyelembe. Ez igen csak zavaró lehet annak, aki nem tud vakon írni, illetve akinek nincs alapja, amivel összehasonlíthatja, hogy milyen karakter hol található. Az AnySoft egyébként azért kell, hogy mikor ékezetes betűt akarunk írni akkor elég legyen a hardveres billentyű többszöri megnyomása ne kelljen a képernyőt még tapizni pluszba.
Sajnos negatívumként meg kell említeni, hogy az “F” és “J” betűket jelölő pontok alig érezhetők. Néha olyan érzés mintha valami kis piszok aláment volna. Nem elég karakának.

A 4 soros kiosztás nagyon el van találva. A gombok megfelelő távolságra vannak (se nem kevés, se nem sok) pont kézre esik minden egyes gomb. Anyaghasználat terén is a HTC felső kategóriás minőségét kapjuk vissza.
 Rengeteget használom a billentyűzetet és még most sem kopott le egyetlen betű sem. Mindkét oldalra kapunk egy FN billentyűt, aminek köszönhetően akadás mentesen tudunk gépelni, mert a gépelési területtel ellenkező  oldalon mindig kézre fog esni a másik funkció billentyű, ha szükség van rá. Jobb alsó sarokba kapunk két makró gombot, amit saját szánk íze szerint definiálhatunk, hogy mit tegyenek. Zárójelbe jegyezném meg, hogy van rá lehetőség, hogy saját billentyűkombinációt állítsunk be egyes programokhoz. A Ctrl billentyűt tulajdonképpen a Trackpad helyettesíti, és ezzel lehet navigálni a szövegben is. Véleményem szerint egy kicsit lehetne nagyobb is, mert bőven elfér és a Design-t sem rontaná.

Abban szerintem megegyezhetünk, hogy a “Z” alakú zsannérral  amiről a nevét is kapta, HTC-től elég Innovatív megoldás. A billentyűzet úgy jön elő, hogy "Z" alakban kinyílik a teteje, majd visszasimul az alatta elhelyezkedő QWERTY-re kicsit feljebb a képernyő.
A még korai tesztekben firtatott nyitómechanika bizonyított pozitív értelemben. A zsanér teszi a dolgát stabilan. Nem hajlítódik el nem fáradt el. Ritkán esik meg, hogy véletlen kinyílik. Apu lényegesen kevesebbet használja a hardveres billentyűt, mint én ezért neki kicsit darabosan nyitódik ki. Vagy ki van nyitva vagy össze van csukva. Az enyém mivel be van járatva rendesen ezért szépen fokozatosan nyílik. Ami apunál észlelhető az eleinte nekem is megvolt, de a használattal együtt bejáródik.
 
Természetesen, amik a Youtube-on keringenek videók nem fake-ek. Csak éppen olyan élethelyzetet nem tudok elképzelni mikor valaki úgy, fogja meg vagy használja a PDA-t hogy a szerkezet kinyíljon mint a videókon.




Ami nem közvetlen a QWERTY-hez tartozik, de fizikai gomb az a Felvesz/Lerak gomb. Vagyis azoknak a hiánya.
A Kamera gomb számomra borzalmas. Nem is esik kézre, mert a PDA 180 grammos súlyának köszönhetően elég nehézkes egy kézben két ujjal megtartani nemhogy még benyomni is. Szerintem az érzékenysége az elhelyezését is felülmúlja. Tulajdonképpen nem is használom. Kiraktam a Kamera ikonját a Today-re ha gyorsan kellene, mert ha a hardveres billentyűn múlik, akkor fél napot is elvacakolhatok, hogy sikerüljön elindítani a programot.
A bekapcsoló gomb egyszerű megfelelően érzékeny és kézre esik
 
Itt találhattok néhány fotót a két PDA billentyűzetéről
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető szrobi66

  • Hozzászólások: 11
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo
  • PDA: HTC
  • PDA ROM: elelinux 2.1
Re: HTC Desire Z általános beszélgetés
« Reply #88 Dátum: 2011, 05 24, 18:26:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kicsit összefoglalnám az elmúlt közel fél év tapasztalatát a QWERTY-vel és egyéb hardveres billentyűzetekkel kapcsolatban.

Nekem még QWERTY kiosztású ap.unk viszont már QWERTZ kiosztással érkezett a PDA. Ezen kívül néhány eltérés még található a két eszköz között. Még az én PDA-on a jobb oldali FN mellett a kereső gomb található addig apunál a perjel. Ő a keresést a FN+SYM billentyűzettel tudja elővarázsolni, ami kicsit visszalépés az egygombos megvalósításhoz képest. A másodlagos billentyűk teljesen eltérnek egymástól, viszont ha felrakjuk az AnySoft-ot akkor a QWERTY-nek megfelelő kiosztást veszi figyelembe. Ez igen csak zavaró lehet annak, aki nem tud vakon írni, illetve akinek nincs alapja, amivel összehasonlíthatja, hogy milyen karakter hol található. Az AnySoft egyébként azért kell, hogy mikor ékezetes betűt akarunk írni akkor elég legyen a hardveres billentyű többszöri megnyomása ne kelljen a képernyőt még tapizni pluszba.
Sajnos negatívumként meg kell említeni, hogy az “F” és “J” betűket jelölő pontok alig érezhetők. Néha olyan érzés mintha valami kis piszok aláment volna. Nem elég karakának.

A 4 soros kiosztás nagyon el van találva. A gombok megfelelő távolságra vannak (se nem kevés, se nem sok) pont kézre esik minden egyes gomb. Anyaghasználat terén is a HTC felső kategóriás minőségét kapjuk vissza.
 Rengeteget használom a billentyűzetet és még most sem kopott le egyetlen betű sem. Mindkét oldalra kapunk egy FN billentyűt, aminek köszönhetően akadás mentesen tudunk gépelni, mert a gépelési területtel ellenkező  oldalon mindig kézre fog esni a másik funkció billentyű, ha szükség van rá. Jobb alsó sarokba kapunk két makró gombot, amit saját szánk íze szerint definiálhatunk, hogy mit tegyenek. Zárójelbe jegyezném meg, hogy van rá lehetőség, hogy saját billentyűkombinációt állítsunk be egyes programokhoz. A Ctrl billentyűt tulajdonképpen a Trackpad helyettesíti, és ezzel lehet navigálni a szövegben is. Véleményem szerint egy kicsit lehetne nagyobb is, mert bőven elfér és a Design-t sem rontaná.

Abban szerintem megegyezhetünk, hogy a “Z” alakú zsannérral  amiről a nevét is kapta, HTC-től elég Innovatív megoldás. A billentyűzet úgy jön elő, hogy "Z" alakban kinyílik a teteje, majd visszasimul az alatta elhelyezkedő QWERTY-re kicsit feljebb a képernyő.
A még korai tesztekben firtatott nyitómechanika bizonyított pozitív értelemben. A zsanér teszi a dolgát stabilan. Nem hajlítódik el nem fáradt el. Ritkán esik meg, hogy véletlen kinyílik. Apu lényegesen kevesebbet használja a hardveres billentyűt, mint én ezért neki kicsit darabosan nyitódik ki. Vagy ki van nyitva vagy össze van csukva. Az enyém mivel be van járatva rendesen ezért szépen fokozatosan nyílik. Ami apunál észlelhető az eleinte nekem is megvolt, de a használattal együtt bejáródik.
 
Természetesen, amik a Youtube-on keringenek videók nem fake-ek. Csak éppen olyan élethelyzetet nem tudok elképzelni mikor valaki úgy, fogja meg vagy használja a PDA-t hogy a szerkezet kinyíljon mint a videókon.




Ami nem közvetlen a QWERTY-hez tartozik, de fizikai gomb az a Felvesz/Lerak gomb. Vagyis azoknak a hiánya.
A Kamera gomb számomra borzalmas. Nem is esik kézre, mert a PDA 180 grammos súlyának köszönhetően elég nehézkes egy kézben két ujjal megtartani nemhogy még benyomni is. Szerintem az érzékenysége az elhelyezését is felülmúlja. Tulajdonképpen nem is használom. Kiraktam a Kamera ikonját a Today-re ha gyorsan kellene, mert ha a hardveres billentyűn múlik, akkor fél napot is elvacakolhatok, hogy sikerüljön elindítani a programot.
A bekapcsoló gomb egyszerű megfelelően érzékeny és kézre esik
 
Itt találhattok néhány fotót a két PDA billentyűzetéről
You are not allowed to view links. Register or Login

Köszi az infókat, szerintem hasznos azoknak, akik most tervezik a vásárlást!  :ok:  Nekem holnapután lesz meg a sajátom, már nagyon várom. :)

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: HTC Desire Z általános beszélgetés
« Reply #89 Dátum: 2011, 05 31, 12:41:00 »
Hali!
Újra raktam a PDA-t és felraktam az Anysoft-ot hogy ne kelljen a képernyőt tapizni ha ékezetes betűt akarok írni. De egyszerűen elfelejtettem, hogy mit kell beállítani és nem találom. Tudnátok ebben segíteni?
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: HTC Desire Z általános beszélgetés
« Reply #90 Dátum: 2011, 05 31, 13:23:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali!
Újra raktam a PDA-t és felraktam az Anysoft-ot hogy ne kelljen a képernyőt tapizni ha ékezetes betűt akarok írni. De egyszerűen elfelejtettem, hogy mit kell beállítani és nem találom. Tudnátok ebben segíteni?
Én voltam a hülye... Elfelejtettem a beviteli módot átállítani :oops:
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető Munez

  • Hozzászólások: 142
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Neverloss N627/IGO Primo
  • PDA: i9505
Re: HTC Desire Z általános beszélgetés
« Reply #91 Dátum: 2011, 06 07, 10:40:28 »
Üdv az uraknak!

Ebben a pillanatban lettem boldog tulaja egy Desire S-nek, de nem találok ilyen topikot.

Most Én vagyok a béna és nincs neki vagy valamelyik másik topik foglalkozik vele, mert kb. ugyanaz a teló?

Válaszokat előre is köszönöm!

Munez

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: HTC Desire Z általános beszélgetés
« Reply #92 Dátum: 2011, 06 07, 10:45:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv az uraknak!

Ebben a pillanatban lettem boldog tulaja egy Desire S-nek, de nem találok ilyen topikot.

Most Én vagyok a béna és nincs neki vagy valamelyik másik topik foglalkozik vele, mert kb. ugyanaz a teló?

Válaszokat előre is köszönöm!

Munez
Hali!
Ha nincsen saját topikja itt tudsz kérni

You are not allowed to view links. Register or Login


Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető Munez

  • Hozzászólások: 142
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Neverloss N627/IGO Primo
  • PDA: i9505
Re: HTC Desire Z általános beszélgetés
« Reply #93 Dátum: 2011, 06 07, 19:25:09 »
Köszönöm széken!  :ok:

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: HTC Desire Z általános beszélgetés
« Reply #94 Dátum: 2011, 07 15, 22:22:04 »
Elkezdék a Gingerbread frissítést kiadni a HTC Desire Z-re. Elsőként az Ausztrál Vodafone felhasználók kapják meg OTA-n keresztül, és utána világszerte elindul a frissítés. :ok:
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: HTC Desire Z általános beszélgetés
« Reply #95 Dátum: 2011, 07 19, 22:48:36 »
Találtam egy érdekes programot azoknak akik hiányolnák a nyilakat a a hardveres kiosztásban.

You are not allowed to view links. Register or Login a program neve


visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: HTC Desire Z általános beszélgetés
« Reply #96 Dátum: 2011, 07 20, 10:35:27 »
Apu PDA-jára kijött a 2.3.3 verzió az enyémre még nem
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető laptoprepair247

  • Hozzászólások: 34
  • PDA: HTC HD2
  • PDA ROM: NexusHD2-Gingerbread V2.8
Re: HTC Desire Z általános beszélgetés
« Reply #97 Dátum: 2011, 07 27, 00:26:35 »
Sziasztok,

tartunk egy kis S-OFF osszejovetelt penteken, akinek szuksege van ra - custom ROM, stb. - az irjon privat uzenetet szerdan vagy csutortokon.

Idopont: 2011/07/29 13.00-15.00
Helyszin: Deak teri McDonalds (azt hiszem Suto utca)

Udv,
laptoprepair247
android S-OFF es fuggetlenites

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: HTC Desire Z általános beszélgetés
« Reply #98 Dátum: 2011, 07 30, 19:59:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,

tartunk egy kis S-OFF osszejovetelt penteken, akinek szuksege van ra - custom ROM, stb. - az irjon privat uzenetet szerdan vagy csutortokon.

Idopont: 2011/07/29 13.00-15.00
Helyszin: Deak teri McDonalds (azt hiszem Suto utca)

Udv,
laptoprepair247
Milyen volt az összejövetel? :)
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: HTC Desire Z általános beszélgetés
« Reply #99 Dátum: 2011, 09 16, 09:38:42 »
Üdv!
Egy ismerősöm kért meg, hogy érdeklődjek, ugyanis Desire Z-t szeretne venni. Többen közületek bizonyára nem csak pár hete használjátok a ketyerét, így van már kialakult vélemény a kütyüről. Érdekelne mennyire stabil, akku hogy bírja, hivatalos frissítés van e rá (bár szerintem ahogy megjön nyitjuk a bootloadert és toljuk a főzött romokat :D ), és legfőképp a mechanika érdekelne. A tesztekben eléggé lehúzták, bár olvastam jópár véleményt, hogy közel sem olyan vészes a helyzet, csupán szokni kell. Mi erről a véleményetek?
Előre is köszi! :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!