2024, 03 29, 06:36:10

Szerző Téma: Képernyővédő fólia  (Megtekintve 62702 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető hAliG

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 354
  • Navigáció / Navigation: MotoNav
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: Gyári 2.3.3
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #25 Dátum: 2009, 02 11, 11:29:31 »
Csak hogy legyen ilyen hozzászólás is:  :D

Én nem használok semmilyen fóliát/tokot, az évek alatt megszoktam, hogy mindig a jobb zsebembe teszem a kütyüt, bal zsebembe a kulcsokat, aprópénzt stb.
Otthon, a cégnél és az autóban, pedig van megszokott helye, ahová teszem..
A héten 4 hónapos és (lekopogom) nincs rajta egy karc sem, bízom benne így is marad és nem szóltam rá most  :D

Szerk: de ha ezek után karcos lesz, ígérem megtérek én is ;)

Nem elérhető Atthead

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 335
  • PDA: iPhone 3GS, i900, Palm T5, Asus n639
  • PDA ROM: DXID1, 6.5
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #26 Dátum: 2009, 02 11, 11:37:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login


Szerk: de ha ezek után karcos lesz, ígérem megtérek én is ;)

Csak akkor már késő.
Nem értem miért nem tesznek alapból vmi keményebb anyagból készült előlapot a képernyő elé a PDA-kra a gyártók...

Nem elérhető hAliG

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 354
  • Navigáció / Navigation: MotoNav
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: Gyári 2.3.3
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #27 Dátum: 2009, 02 11, 11:54:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csak akkor már késő.
Nem értem miért nem tesznek alapból vmi keményebb anyagból készült előlapot a képernyő elé a PDA-kra a gyártók...

Lehet, hogy akkor már nem működne jól az érintőképernyő! Ha szemmagasságba emeled és vízszintesen tartva megnézed oldalról, ahogy megnyomod a képernyőt látszik, hogy ez egy elég rugalmas anyag.

Nem elérhető Atthead

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 335
  • PDA: iPhone 3GS, i900, Palm T5, Asus n639
  • PDA ROM: DXID1, 6.5
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #28 Dátum: 2009, 02 11, 15:58:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lehet, hogy akkor már nem működne jól az érintőképernyő! Ha szemmagasságba emeled és vízszintesen tartva megnézed oldalról, ahogy megnyomod a képernyőt látszik, hogy ez egy elég rugalmas anyag.
Vártam ezt a választ :)
Az iPod Touch-nak üveglap védi a kijelzőjét, ergo nem karcolódik (illetve nagyon nehezen), és minden érintőképernyő azt az érzékenységet igyekszik elérni manapság.

Nem elérhető szeszo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1460
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HTC Ameo (IGO)
  • PDA: Samsung Galaxy Note 8
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #29 Dátum: 2009, 02 11, 16:31:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csak akkor már késő.
Nem értem miért nem tesznek alapból vmi keményebb anyagból készült előlapot a képernyő elé a PDA-kra a gyártók...
Egyik barátom LG Secret tulajdonos, szakmája szerint szerkezet lakatos (telefon gyilkos egy munka), na neki még egy karc sincs rajta pedig nem használ tokot hozzá. Edzett üvege van annak a vacaknak. Azt nem értem a Samsungnak miért nem éri meg azzal a 2-3 ezerrel többért adni edzett üveggel és akkor van egy karcolódás mentes képernyője.

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #30 Dátum: 2009, 02 11, 16:40:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az iPod Touch-nak üveglap védi a kijelzőjét, ergo nem karcolódik (illetve nagyon nehezen), és minden érintőképernyő azt az érzékenységet igyekszik elérni manapság.
Próbáld meg akkor kesztyűben vagy körömmel használni, meglátjuk milyen lesz az érzékenysége...

Nem elérhető Atthead

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 335
  • PDA: iPhone 3GS, i900, Palm T5, Asus n639
  • PDA ROM: DXID1, 6.5
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #31 Dátum: 2009, 02 11, 17:36:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Próbáld meg akkor kesztyűben vagy körömmel használni, meglátjuk milyen lesz az érzékenysége...
Sosem telefonáltam még kesztyűben a Nokiámmal sem, és miért használnám a körmömet az ujjaim helyett?

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #32 Dátum: 2009, 02 11, 17:42:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sosem telefonáltam még kesztyűben a Nokiámmal sem, és miért használnám a körmömet az ujjaim helyett?

Egyszer volt műkörmöm. 2 napig. Sosem értettem, hogy kismamák hogyan tudják tisztába tenni a babákat anélkül, hogy beragadjon alá az anyag, vagy karmolás nélkül túléljék az öltöztetést, fürdetést... Egy bizonyos hossz felett az ujjbegy nem használható gépelésre és pda-zásra. Az iPhone általánossá válása a műkörmösök halálát jelentené. (vagy ez is csak azért van, mert fiúnak készültem  :hmm: )
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Atthead

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 335
  • PDA: iPhone 3GS, i900, Palm T5, Asus n639
  • PDA ROM: DXID1, 6.5
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #33 Dátum: 2009, 02 11, 17:44:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egyszer volt műkörmöm. 2 napig. Sosem értettem, hogy kismamák hogyan tudják tisztába tenni a babákat anélkül, hogy beragadjon alá az anyag, vagy karmolás nélkül túléljék az öltöztetést, fürdetést... Egy bizonyos hossz felett az ujjbegy nem használható gépelésre és pda-zásra. Az iPhone általánossá válása a műkörmösök halálát jelentené. (vagy ez is csak azért van, mert fiúnak készültem  :hmm: )

Banyek, erre nem gondoltam... mentsen a tudat, hogy sosem volt se mű, se vágatlan hosszú körmöm!

Nem elérhető Syd69

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2116
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG Nexus 4
  • PDA ROM: gyári - gondolom :D
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #34 Dátum: 2009, 02 11, 18:14:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egyszer volt műkörmöm.
Viszont elhagyott stylus esetén jól jöhet, na nem ájfonnál :D
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető hAliG

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 354
  • Navigáció / Navigation: MotoNav
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: Gyári 2.3.3
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #35 Dátum: 2009, 02 11, 18:50:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Vártam ezt a választ :)
Az iPod Touch-nak üveglap védi a kijelzőjét, ergo nem karcolódik (illetve nagyon nehezen), és minden érintőképernyő azt az érzékenységet igyekszik elérni manapság.

Csak tippeltem az előbb, de most már utánanéztem, hogyan működik az érintőképernyő!
"Az érintőképernyő ultrahang vagy nagyfrekvenciás jelek segítségével érzékeli, hogy a képernyő elé helyezett átlátszó, üveg vagy műanyag réteget a felhasználó hol érinti meg."

Úgyhogy tényleg az a helyes, amit írtál, hogy akár ez is lehetne üveg! (pl. nekem az SE K800i megvan már több mint 2 éve és semmi karc  :) )

Nem elérhető polonic

  • Hozzászólások: 968
  • Navigáció / Navigation: HERE Drive+ Beta
  • PDA: Nokia Lumia 920
  • PDA ROM: WP8
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #36 Dátum: 2009, 02 13, 19:08:55 »
Megérkezett az expert shield fóliám. Nem is fólia ez szerintem. Olyan mint egy műanyag lap, de közbe nagyon vékony. Feltettem és végre olyan a kijelző érintése mint fólia nélkül. Az IVS-ben az nem tetszett, hogy olyan gumiszerű lett tőle. Teljesen jól passzol, észrevehetetlen, szép fényes, mintha nem is lenne semmi a képernyőn.
Tehát én ajánlom!  :ok:

Ui.: a leszedett IVS-en kipróbáltam a tollas tesztet. Tecsőn láttam egy videót, hogy tollal nem tudták átlyukasztani, hát nekem sikerült.  :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

irmes

  • Vendég
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #37 Dátum: 2009, 02 13, 21:58:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megérkezett az expert shield fóliám. Nem is fólia ez szerintem. Olyan mint egy műanyag lap, de közbe nagyon vékony. Feltettem és végre olyan a kijelző érintése mint fólia nélkül. Az IVS-ben az nem tetszett, hogy olyan gumiszerű lett tőle. Teljesen jól passzol, észrevehetetlen, szép fényes, mintha nem is lenne semmi a képernyőn.
Tehát én ajánlom!  :ok:

Ui.: a leszedett IVS-en kipróbáltam a tollas tesztet. Tecsőn láttam egy videót, hogy tollal nem tudták átlyukasztani, hát nekem sikerült.  :D

Tényleg, amúgy szerintem az ilyen videók nagy része kamu! Én is kipróbáltam a tollasat, meg a kulcs tesztet és mindkettőn megbukott! Ha elkopik a Brando kiprobálom az expert shieldet...   :hmm:

Nem elérhető hAliG

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 354
  • Navigáció / Navigation: MotoNav
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: Gyári 2.3.3
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #38 Dátum: 2009, 02 16, 09:12:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csak hogy legyen ilyen hozzászólás is:  :D

Én nem használok semmilyen fóliát/tokot, az évek alatt megszoktam, hogy mindig a jobb zsebembe teszem a kütyüt, bal zsebembe a kulcsokat, aprópénzt stb.
Otthon, a cégnél és az autóban, pedig van megszokott helye, ahová teszem..
A héten 4 hónapos és (lekopogom) nincs rajta egy karc sem, bízom benne így is marad és nem szóltam rá most  :D

Szerk: de ha ezek után karcos lesz, ígérem megtérek én is ;)

Gyerekek, jól rászóltam :D
Pénteken kimentem egy ivós buliba, letettem az asztalra a kütyüt és az egyik @%! haverom lelökte :D
Lett egy szép karc a kijelzőn, de különösebben nem izgat..
Amúgy biztos voltam benne, hogy amiért beírtam ide, hogy nem karcos, tuti összekarcolódik! :D

Reméljük ez is bejön: :D

Képzeljétek, már régóta lottózom és nem volt még 5-ösöm... :D :D :D

Nem elérhető Atthead

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 335
  • PDA: iPhone 3GS, i900, Palm T5, Asus n639
  • PDA ROM: DXID1, 6.5
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #39 Dátum: 2009, 02 16, 11:57:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Gyerekek, jól rászóltam :D
Pénteken kimentem egy ivós buliba, letettem az asztalra a kütyüt és az egyik @%! haverom lelökte :D
Lett egy szép karc a kijelzőn, de különösebben nem izgat..
Amúgy biztos voltam benne, hogy amiért beírtam ide, hogy nem karcos, tuti összekarcolódik! :D

Reméljük ez is bejön: :D

Képzeljétek, már régóta lottózom és nem volt még 5-ösöm... :D :D :D
(csak hogy ez is bejöjjön) de ha nyersz, akkor már késő! :)
Vegyél egy Brando-t 2-3e ft, rá is teszik a boltban, ha jó helyen veszed, és nem lesz több karc a kijelzőn.
Én is vigyáztam, egyszer aztán csak beugrott a kocsiban az ülés alá mandínerből, és most olyan a fólia, amilyennek a kijelzőt nem szeretném.

Nem elérhető Laca119

  • Hozzászólások: 10
  • Navigáció / Navigation: Nav N Go Igo 8
  • PDA: Samsung i900 Omnia
  • PDA ROM: i900XDHK1/XDHK2
  • Skype: dudics.laszlo
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #40 Dátum: 2009, 02 26, 12:49:20 »
Hát nem tudom. Tény, hogy az iPhone-nak van a legjobb érintőképernyője. Azon nekem nem volt fólia, és a kijelzőn egy deka karc nem volt. Ha mégis láttam rajta hajszál karcokat végig töröltem a kendővel amit adtak hozzá és mind eltünt. Én nem tudom hoygan csinálták meg, de nagyon strapabíró.

Én az Omniára IVS-t vettem. Elég nehéz volt feltenni és nem is tetszik, de mivel 5ezer ft volt a teljes most már nem veszem le. Legközelebb én is a Brandot fogom venni. Azt nagyon dicsérik.

Szóval aki még nem döntött annak ÉN nem ajánlom a IVS-t vagy csak akkor ha telóboltban teszik fel neki, mert akkor biztos nagyon jó lesz. Én elrontottam és maradtak alatta nagyon kicsi bubik, a hátulja meg nagyon oldschool-os lett tőle. És az is igaz, h gumis hatása van és kicsit homályosabb a képernyő.

Nem szapulni akarom, csak a tapasztalataimat írom le. Mondom nekem is ien van és nem fogom lecserélni amíg le nem válik, az meg lehet hogy több én lesz :D
Főleg, hogy még teljes kinyitható tokban is van így por sem éri, mert ha kinyitom a tokot akkor csak az eleje érhető el.

Nos biztos furálja vki, hogy ha eddig nem vigyáztam a telóra most miért teszem.

1. Mert ugye az ember vigyázzon arra ami értékes. (és mert okosabb lettem) :)
2. Látszik az Omnián, h arra vigyázni kell, mert hamar sérül. Ez volt a fő ok.

Nem elérhető wappl

  • Hozzászólások: 22
  • PDA: Samsung i900 Omnia
  • PDA ROM: DXID1
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #41 Dátum: 2009, 02 26, 13:23:37 »
véleményem az IVS-ről: egy nagy kalap. röktön ezt raktam fel majdnem tökéletesen sikerült is. a probléma a kijelzö kezelhetöségében azaz kezelhetetlenségében mutatkozott meg. Drága tanulopénz. de a legjobb döntésnek bizonyult lecserélése brandora. ivshez képest a felrakása is gyerekjáték! a legtöbb idöt az ivs bör lenyúzása jelentette. úgy néztek ki az alapbol is ronda szélek mint gyerekkoromban a kezem technokolozás után. fél órát szenvedtem mire sikerült (kiméletesen) levakarnom.  a hátlaprol nem szedtem le egyrészt már nem volt türelmem,másrészt szilikon ruhát is kapott amiröl a jobboldali gomblyukakat lefelejtették:o ezért kap brando csak 9 azaz kilenc pontot :p

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #42 Dátum: 2009, 02 26, 13:29:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
a hátlaprol nem szedtem le egyrészt már nem volt türelmem,másrészt szilikon ruhát is kapott amiröl a jobboldali gomblyukakat lefelejtették:D ezért kap brando 9 azaz kilenc pontot :p

Lehet, h lefelejtették  gomblyukakat a szilikontok jobb oldaláról, viszont kiválóan használhatóak a gombok így fedve is. Szerintem pont az a jó, hogy nincs nyitva. 
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető (613)Spawn_;)

  • Hozzászólások: 126
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Galaxy s9
  • PDA ROM: UAE Factory 8.0.0, AP: G960FXXU2BRI3 CP: G960FXXU2BRHA CSC: G960FOXM2BRHA
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #43 Dátum: 2009, 03 06, 11:12:18 »
Szevasztok!

Kicsit visszakanyarodnék még arra a témára, hogy miért is olyan kiváló az iPhone képernyője és miért tűnik "silánynak" az omnia-é.

Legjobb tudomásom szerint az apple egy új kísérleti technikával áldotta meg a kütyüjét amely kapacitiv elven működik és nem pedig tényleges nyomáson, erőkifejtésen (érintés) alapul. Ez lehetővé tette nekik az erősebb és ellenálló edzett üveg használatát.

Az omnia-nál pedig tényleges nyomás érzékelés történik. Ezzel a kijelzővel sajnos van egy kis probléma ebből kifolyólag... Amikor felületi nyomást (ujjal érinted) fejtesz ki rá akkor a felületnek nem a közép pontját veszi eredőnek, hanem a azt a pontot ahol a legnagyobb erőt fejti ki a felület (az ujjad).

Az iPhone ilyen szempontból kellemesebb, mert nem igényel erő kifejtést és az érintési felület középpontját érzékeli. ráadásul mindezt több érintési felületen egy időben (multi-touch)

Remélem tudtam segiteni annak akit ez esetleg érdekel (na meg akit egy kicsit bosszant).

Üdv
(613)Spawn_;)
Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!!!

Nem elérhető Álmosszemű

  • Hozzászólások: 62
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung i900
  • PDA ROM: BSHI1
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #44 Dátum: 2009, 03 10, 15:12:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szevasztok!

Kicsit visszakanyarodnék még arra a témára, hogy miért is olyan kiváló az iPhone képernyője és miért tűnik "silánynak" az omnia-é.

Legjobb tudomásom szerint az apple egy új kísérleti technikával áldotta meg a kütyüjét amely kapacitiv elven működik és nem pedig tényleges nyomáson, erőkifejtésen (érintés) alapul. Ez lehetővé tette nekik az erősebb és ellenálló edzett üveg használatát.

Az omnia-nál pedig tényleges nyomás érzékelés történik. Ezzel a kijelzővel sajnos van egy kis probléma ebből kifolyólag... Amikor felületi nyomást (ujjal érinted) fejtesz ki rá akkor a felületnek nem a közép pontját veszi eredőnek, hanem a azt a pontot ahol a legnagyobb erőt fejti ki a felület (az ujjad).

Az iPhone ilyen szempontból kellemesebb, mert nem igényel erő kifejtést és az érintési felület középpontját érzékeli. ráadásul mindezt több érintési felületen egy időben (multi-touch)

Remélem tudtam segiteni annak akit ez esetleg érdekel (na meg akit egy kicsit bosszant).

Üdv
(613)Spawn_;)



Én is IVS-t használok!
Hasonlóan az előttem szólókhoz, én sem vagyok vele elégedett.
Esztétikában és kezelhetőségben sincs a zoppon.
Még egy darabig fent hagyom aztán jöhet a Brando, ami már ott vár a fiókban :D

Aki már távolított el IVS-t leírná hogy járt el?

Fentebb olvastam az expert shieldről. Erről még korábban nem hallottam, aki ilyet használ írna róla pár szót?

Köszi.

Nem elérhető polonic

  • Hozzászólások: 968
  • Navigáció / Navigation: HERE Drive+ Beta
  • PDA: Nokia Lumia 920
  • PDA ROM: WP8
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #45 Dátum: 2009, 03 10, 15:21:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login


Én is IVS-t használok!
Hasonlóan az előttem szólókhoz, én sem vagyok vele elégedett.
Esztétikában és kezelhetőségben sincs a zoppon.
Még egy darabig fent hagyom aztán jöhet a Brando, ami már ott vár a fiókban :D

Aki már távolított el IVS-t leírná hogy járt el?

Fentebb olvastam az expert shieldről. Erről még korábban nem hallottam, aki ilyet használ írna róla pár szót?

Köszi.
Én használok expert shieldet, ha visszaolvasol írok ott pár szót róla. IVS-em volt nekem is, alig akart lejönni. Húzzad tiszta erőből az a lényeg.  :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Álmosszemű

  • Hozzászólások: 62
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung i900
  • PDA ROM: BSHI1
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #46 Dátum: 2009, 03 10, 15:52:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én használok expert shieldet, ha visszaolvasol írok ott pár szót róla. IVS-em volt nekem is, alig akart lejönni. Húzzad tiszta erőből az a lényeg.  :D

Jéééézusom! Nem hangzik túl bíztatóan! :D

Az én receptem a következő:

Oldalt, hátul IVS marad, mivel azért elég jól véd, a képernyőre pedig Brando kerül majd, ami kezelhetőségben sokkal jobb mint az IVS! ;)

IVS-t (Zagg) amúgy én Mo-ról rendeltem, és 1-2 nap alatt megjött.

Nem elérhető Álmosszemű

  • Hozzászólások: 62
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung i900
  • PDA ROM: BSHI1
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #47 Dátum: 2009, 03 10, 15:53:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én használok expert shieldet, ha visszaolvasol írok ott pár szót róla. IVS-em volt nekem is, alig akart lejönni. Húzzad tiszta erőből az a lényeg.  :D

Ja! Köszi! egyelőre kipróbálom aBrandot, ha már meg van....
:)

Nem elérhető gr3ddy

  • Hozzászólások: 20
  • Navigáció / Navigation: navon+igo8
  • PDA: i900/i8000
  • PDA ROM: 28227_c.h.nxxil3/jh1
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #48 Dátum: 2009, 03 12, 12:05:44 »
Rendeltem két fóliát a zagg-tól egy hónapja, de még mindig nem jött meg.
Már írtam is nekik hogy nem jött meg a cucc, címet is egyeztettünk, de semmi egyelőre.
Ma elfogyott a türelem és kiugrottam egy Brando-ért.
Tökéletes  :ok:
Olyan mint ha semmi nem lenne rajta pedig van.
Nagyon frankó.

Nem elérhető Gyufus

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 1440
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus S
  • PDA ROM: CYAN
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #49 Dátum: 2009, 03 17, 15:30:58 »
A minap bukkantam egy nagyon jó kis fóliára: Screen Guard.
Klasszisokkal jobban kezelhető vele a telefon mint az IVS fóliával, pofonegyszerű a fölrakása nem buborékosodik.
Merem ajánlani mindenkinek.
Ha nem vagy biztos benne mit csinálsz, inkabb szólj valakinek aki ért hozzá!