2024, 03 29, 05:57:36

Szerző Téma: Képernyővédő fólia  (Megtekintve 62700 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető szeszo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1460
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HTC Ameo (IGO)
  • PDA: Samsung Galaxy Note 8
Képernyővédő fólia
« Dátum: 2009, 01 24, 22:03:17 »
Brando védőfólia: Véleményem szerint az egyik legjobb fólia a piacon. Legnagyobb előnye, hogy buborék képződés nélkül felraktható. A lányok is örülhetnek, nem zsírosodik annyira a képernyő. Karcállósága szerintem nagyszerű (pl. Az előző ETEN G500 készülékemen 2.5 évet húzott karcmentesen, temészetesen a múlt idő nem helytálló még ma is rajta van.) jól bírja a napi igénybevételt. Egy kicsit kisebb mint az Omnia csili-vili felülete, de így is nehéz a kilógó apró felületeket megkarcolni. A kijelző fényerejét, képét nem torzítja ez is jó tulajdonsága. Itt van néhány mikroszkópos (17X) kép a fóliáról:

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető szeszo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1460
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HTC Ameo (IGO)
  • PDA: Samsung Galaxy Note 8
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #1 Dátum: 2009, 01 25, 09:58:08 »
Martin Fields    A Brando-hoz hasonló, jó minőségű fólia.

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető szeszo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1460
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HTC Ameo (IGO)
  • PDA: Samsung Galaxy Note 8
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #2 Dátum: 2009, 01 25, 10:19:01 »
Invisible Shield: karcálló fólia, az egész kütyüt be lehet vele borítani.

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Ismo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 2653
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4 | Nexus 10
  • PDA ROM: 4.2.2 - Xylon | 4.2.2 - CM
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #3 Dátum: 2009, 01 25, 10:54:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Invisible Shield: karcálló fólia, az egész kütyüt be lehet vele borítani.

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

Nekem Invisible Shield van rajta. Hibátlan! Sokan sírnak, hogy nehéz felrakni, stb. Nekem ment. Egy-két helyen hozzáigazítottam ollóval ugyan, de az én hülyeségem miatt. A nagy felületek hibátlanok, csak a baromi kicsi, vékony felületeknél (ott is csak 2 apró helyen) kellett csesztetni utólag, mert megnyújtottam a fóliát.
Amúgy nekem is attól a bizonyos mo.-i forgalmazótól van, akitől a legolcsóbb, és nekem is csak rengeteg hitegetés után sikerült hozzájutnom...
Rágd meg a szót, mielőtt kiköpöd!

Nem elérhető thebiker

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1832
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: térkép
  • PDA: OPPO Find 7
  • PDA ROM: 5.0.2
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #4 Dátum: 2009, 01 25, 10:58:48 »
Én annak idején a Diára rendeltem a neten. 1 hét alatt itt volt postával. A kollégámnak 2x küldték el mert elsőre nem ért id :) A második ingyen volt!

Nem elérhető Zombie

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1826
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Iphone SE
  • PDA ROM: 10.3
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #5 Dátum: 2009, 01 25, 21:52:43 »
Ma a Brandom egyik sarka bekoszolódott.
Alá nyúltam pengével,hogy felemeljem egy picit a megtisztítás miatt,erre azon a részen,ahol elvált a kijelzőtől,telement szösszel(nem tom honnan).
Olvastam valahol,hogy tisztítható.
De vajon a képernyővel érintkező része is?
Valaki?Valamit?  :D

Nem elérhető thebiker

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1832
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: térkép
  • PDA: OPPO Find 7
  • PDA ROM: 5.0.2
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #6 Dátum: 2009, 01 25, 21:54:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ma a Brandom egyik sarka bekoszolódott.
Alá nyúltam pengével,hogy felemeljem egy picit a megtisztítás miatt,erre azon a részen,ahol elvált a kijelzőtől,telement szösszel(nem tom honnan).
Olvastam valahol,hogy tisztítható.
De vajon a képernyővel érintkező része is?
Valaki?Valamit?  :D

Cellux! A ragacsos részére a szöszök átragadnak. De ha nagyon "megsérült" a sarka akkor ott nem fog tapadni. Csere.......

Nem elérhető Zombie

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1826
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Iphone SE
  • PDA ROM: 10.3
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #7 Dátum: 2009, 01 25, 21:56:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Cellux! A ragacsos részére a szöszök átragadnak. De ha nagyon "megsérült" a sarka akkor ott nem fog tapadni. Csere.......

Sérülés semmi(Hála istennek),csak a szöszök...de sok. :)

Nem elérhető szeszo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1460
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HTC Ameo (IGO)
  • PDA: Samsung Galaxy Note 8
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #8 Dátum: 2009, 01 25, 22:02:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sérülés semmi(Hála istennek),csak a szöszök...de sok. :)
Kapható fotós boltokban, pumpás kefe. Kis gumi bogyó sörtével a végén, egy kis nyomás egy kefélés és már jön is a levegő, szösz távozik. Ez általában elég pompás :D.

Nem elérhető polonic

  • Hozzászólások: 968
  • Navigáció / Navigation: HERE Drive+ Beta
  • PDA: Nokia Lumia 920
  • PDA ROM: WP8
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #9 Dátum: 2009, 01 26, 13:06:18 »
Üdv mindenkinek ebben a fórumban!

Nekem IVS van a képernyőn, de nem vált be, nem tetszik. Láttam képet róla leszedve, besárgult. Majd ha leveszem belinkelem, hogy tényleg besárgult-e

Én ma rendeltem meg az expert shieldet, szállítással együtt 2000 forint volt. Ismeritek amúgy ezt? You are not allowed to view links. Register or Login Van egy kód is, ha esetleg más is kipróbálná, ezzel azt hisezm 10% bónuszt kap a vásárló: You are not allowed to view links. Register or Login Kiváncsi vagyok rá, ha ez sem jön be, akkor nálam is brando lesz :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

irmes

  • Vendég
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #10 Dátum: 2009, 01 27, 18:47:21 »
Sziasztok!

Szeretném felhívni a figyelmeteket egy szerintem elég fontos észrevételre. December 26.-án leadtam rendelésem egy teljes készüléktestet védő fóliára a You are not allowed to view links. Register or Login oldalon. A cég vezetőjével azóta többször beszéltem, hogy mikor jön már ( ??? ), de ő folyton hazudott mint a vízfolyás, hogy már elküldték, meg hogy hétfőre 100% hogy ott lesz na és mi lett SEMMI. Nos egy tipp:_ Ne vásároljatok tőlük! Na ennyi! Bye!
 
*** Idézet a Fórumszabályzatból: "Elfogadod, hogy a fórum használatán keresztül nem fogsz rágalmazó..." Szöveg meghagyva, mert tanulságos lehet (részvétem, velem is eljátszották, de én megkaptam), de a felesleges formázások eltávolítva ***
Mod by Ismo

Nem elérhető Zombie

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1826
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Iphone SE
  • PDA ROM: 10.3
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #11 Dátum: 2009, 01 31, 23:59:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ma a Brandom egyik sarka bekoszolódott.
Alá nyúltam pengével,hogy felemeljem egy picit a megtisztítás miatt,erre azon a részen,ahol elvált a kijelzőtől,telement szösszel(nem tom honnan).
Olvastam valahol,hogy tisztítható.
De vajon a képernyővel érintkező része is?
Valaki?Valamit?  :D

Válaszolok magamnak. :D

Igen,a kijelzővel érintkező része is tisztítható.
Langyos folyó vízzel,a szöszök eltávolíthatók
 :ok:

irmes

  • Vendég
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #12 Dátum: 2009, 02 05, 21:40:24 »
Képzeljétek, megjött az IVS amire már másfél hónapja vártam. Na már nagyon izgultam, hogy milyen lesz, hogy tényleg karcálló.....stb. Szal, sok kérdés bolyongott bennem. Kibontottam, durván fél óra alatt felraktam, de nem voltam elájulva tőle. A képernyőt erősen homályosítja + nagyon rossz, hogy amikor görgetek vagy ilyesmi akkor olyan érzése van az embernek mint ha valami gumi lenne a képernyőn. A legnagyobb csalódás ezután ért. Na tudjátok a szokásos IVS kulcs általi karc teszt. Jelentem, MEGBUKOTT!! Kicsit cseszeegettem a kulccsal és már meg is karcolódott ami azóta se tünt el. Mivel mondem ilyen sz.r nem lesz a képernyőn vettem egy Brandot. Nem túlzok, ha azt bondom hogy 1000-szer jobb!! Nos Brando 4ever!! Az InvisibleShield meg egy...... 

UI.: Bocs, ha valakinek bejön az IVS csak nem akarom hogy más is szívjon mint én.
 
Nem muszáj félkövérrel írni mindent. Ismo

Nem elérhető ZΛGΣ

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1880
  • Nem: Férfi
    • Elitnet
  • PDA: Galaxy S III
  • PDA ROM: crDroid
  • Skype: zagezage
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #13 Dátum: 2009, 02 05, 22:52:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Képzeljétek, megjött az IVS amire már másfél hónapja vártam. Na már nagyon izgultam, hogy milyen lesz, hogy tényleg karcálló.....stb. Szal, sok kérdés bolyongott bennem. Kibontottam, durván fél óra alatt felraktam, de nem voltam elájulva tőle. A képernyőt erősen homályosítja + nagyon rossz, hogy amikor görgetek vagy ilyesmi akkor olyan érzése van az embernek mint ha valami gumi lenne a képernyőn. A legnagyobb csalódás ezután ért. Na tudjátok a szokásos IVS kulcs általi karc teszt. Jelentem, MEGBUKOTT!! Kicsit cseszeegettem a kulccsal és már meg is karcolódott ami azóta se tünt el. Mivel mondem ilyen sz.r nem lesz a képernyőn vettem egy Brandot. Nem túlzok, ha azt bondom hogy 1000-szer jobb!! Nos Brando 4ever!! Az InvisibleShield meg egy...... 

UI.: Bocs, ha valakinek bejön az IVS csak nem akarom hogy más is szívjon mint én.
 

köszi a tapasztalatot! Akkor maradok a Brandonál. Már ha egyszer veszek :D .
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Ismo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 2653
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4 | Nexus 10
  • PDA ROM: 4.2.2 - Xylon | 4.2.2 - CM
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #14 Dátum: 2009, 02 06, 00:31:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
köszi a tapasztalatot! Akkor maradok a Brandonál. Már ha egyszer veszek :D .
Nekem bejött az IVS... Mert a hátulját is védi. De lehet, hogy ha mégegyszer vennék, mást próbálnék ki. Kiváncsiságból.
Rágd meg a szót, mielőtt kiköpöd!

Nem elérhető ZΛGΣ

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1880
  • Nem: Férfi
    • Elitnet
  • PDA: Galaxy S III
  • PDA ROM: crDroid
  • Skype: zagezage
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #15 Dátum: 2009, 02 06, 09:41:01 »
Nekem egy egyszerű dekorfólia van rajta, az egyik gsmboltban rakta rá a srác 500 ft-ért. A művelet elég riasztó, elővesz egy ív fóliát, vág belőle agy darabot, ráhúzza a kütyüre, és egy szikével körbefaragja. Az a helyzet, három hónapja van rajta és tökéletes.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető eckertb

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 17
  • PDA: Legend
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #16 Dátum: 2009, 02 06, 11:16:51 »
Nekem is a ZAGG féle InvisibleShield full body van rajta, meg kell mondjam nem csalódtam benne. Próbáltam karcolgatni, nekem nem sikerült. Na jó nem vésővel és kalapáccsal teszteltem a kijelzőn, de kulcsok és egyéb gyakori sérülésforrások ellen nagyon jó. Én a zaggtól rendeltem közvetlenül, meg is jött igaz elég sokára, de miután jeleztem, hogy nem jött meg örömmel küldtek még egyet ingyen... :) Én mindenkinek ajánlom!
eckertb

irmes

  • Vendég
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #17 Dátum: 2009, 02 06, 23:05:05 »
Látom véditek az IVS-t :D, de aki egyszer is kipróbált egy Brando fóliát az többet nem vesz mást..... ;)  De azért, úgy jó hogy elöl Brando, hátul meg oldalt meg IVS. Én így használom....

Nem elérhető Ismo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 2653
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4 | Nexus 10
  • PDA ROM: 4.2.2 - Xylon | 4.2.2 - CM
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #18 Dátum: 2009, 02 06, 23:08:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Látom véditek az IVS-t :D , de aki egyszer is kipróbált egy Brando fóliát az többet nem vesz mást..... ;)  De azért, úgy jó hogy elöl Brando, hátul meg oldalt meg IVS. Én így használom....
Igen. Én is ezt tervezem, ha leveszem az IVS-t... Vagy valamelyik másik fóliát. De az IVS előnye kétségkívül a teljes testes védelmében rejlik :)
Rágd meg a szót, mielőtt kiköpöd!

irmes

  • Vendég
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #19 Dátum: 2009, 02 07, 18:31:47 »
Ebben az a durva, hogy akinek itthon IVS-je van és szólt, hogy későn jött az mind azt mondja, hogy újraküldik. De azért most mondjátok meg.....Hogy lehet hogy kb. 200-300 embernek újraküldik, mert nem jött meg?  Szerintem ez egy baromi nagy kamu, mert ezzel azt akarják elérni, hogy úgy tekintsenek rájuk a vevők mint egy jó cégre aki újra küld mindent..... De ez csak egy vélemény... :)






You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem is a ZAGG féle InvisibleShield full body van rajta, meg kell mondjam nem csalódtam benne. Próbáltam karcolgatni, nekem nem sikerült. Na jó nem vésővel és kalapáccsal teszteltem a kijelzőn, de kulcsok és egyéb gyakori sérülésforrások ellen nagyon jó. Én a zaggtól rendeltem közvetlenül, meg is jött igaz elég sokára, de miután jeleztem, hogy nem jött meg örömmel küldtek még egyet ingyen... :) Én mindenkinek ajánlom!

Nem elérhető eckertb

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 17
  • PDA: Legend
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #20 Dátum: 2009, 02 09, 12:23:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ebben az a durva, hogy akinek itthon IVS-je van és szólt, hogy későn jött az mind azt mondja, hogy újraküldik. De azért most mondjátok meg.....Hogy lehet hogy kb. 200-300 embernek újraküldik, mert nem jött meg?  Szerintem ez egy baromi nagy kamu, mert ezzel azt akarják elérni, hogy úgy tekintsenek rájuk a vevők mint egy jó cégre aki újra küld mindent..... De ez csak egy vélemény... :)

Hogy érted, hogy kamu? Mondom nekem 2szer elküldték és meg is jött mind2szer. Csak mert szóltam, hogy hé, izé, hol késik már...
eckertb

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #21 Dátum: 2009, 02 09, 14:24:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login :D

"a kijelző védő fólia felülete tükör hatású, kikapcsolt kijelzőnél, így könnyedén ellenőrizheti sminkjét"

Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető Tsaby76

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 436
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S7/Sony Xperia Tablet Z LTE 16GB
  • PDA ROM: TMH/TMH
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #22 Dátum: 2009, 02 10, 11:39:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Képzeljétek, megjött az IVS amire már másfél hónapja vártam. Na már nagyon izgultam, hogy milyen lesz, hogy tényleg karcálló.....stb. Szal, sok kérdés bolyongott bennem. Kibontottam, durván fél óra alatt felraktam, de nem voltam elájulva tőle. A képernyőt erősen homályosítja + nagyon rossz, hogy amikor görgetek vagy ilyesmi akkor olyan érzése van az embernek mint ha valami gumi lenne a képernyőn. A legnagyobb csalódás ezután ért. Na tudjátok a szokásos IVS kulcs általi karc teszt. Jelentem, MEGBUKOTT!! Kicsit cseszeegettem a kulccsal és már meg is karcolódott ami azóta se tünt el. Mivel mondem ilyen sz.r nem lesz a képernyőn vettem egy Brandot. Nem túlzok, ha azt bondom hogy 1000-szer jobb!! Nos Brando 4ever!! Az InvisibleShield meg egy...... 

UI.: Bocs, ha valakinek bejön az IVS csak nem akarom hogy más is szívjon mint én.
 
Nem muszáj félkövérrel írni mindent. Ismo

Nálam ez a fólia a kulcsteszt kivételével minden szempontból bukott, sőt még le is vált, így most brando-t kapott.

Nem elérhető Tsaby76

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 436
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S7/Sony Xperia Tablet Z LTE 16GB
  • PDA ROM: TMH/TMH
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #23 Dátum: 2009, 02 10, 11:48:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login :D

"a kijelző védő fólia felülete tükör hatású, kikapcsolt kijelzőnél, így könnyedén ellenőrizheti sminkjét"

Hogy ez napsütésben milyen "praktikus" lehet :D

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #24 Dátum: 2009, 02 10, 12:09:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hogy ez napsütésben milyen "praktikus" lehet :D
Na igen, a napra lehet nézni, de rá nem. :D