2024, 03 29, 13:06:43

Szerző Téma: Képernyővédő fólia  (Megtekintve 62710 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Syd69

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2116
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG Nexus 4
  • PDA ROM: gyári - gondolom :D
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #175 Dátum: 2009, 12 08, 10:34:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintetek egyforma a két kijelző mérete? fóliát szeretnék egy KP502-re de nem találok sehol... nekem gyanús hogy a kettő nem egyforma kijelzőmérettel rendelkezik!
You are not allowed to view links. Register or Login
Elnézést kérek az OFF ért!!!!!
És nagyon szépen köszönöm ha vagytok olyan kedvesek és válaszoltok! ;)

KP500: You are not allowed to view links. Register or Login

KP502: You are not allowed to view links. Register or Login

Ezek szerint mindkettő 3 colos képátló.
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #176 Dátum: 2009, 12 10, 08:45:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
KP500: You are not allowed to view links. Register or Login

KP502: You are not allowed to view links. Register or Login

Ezek szerint mindkettő 3 colos képátló.


Köszi!!
És ha a sajátomra ezt veszem akkor ugy nem csinálok rossz vételt?
You are not allowed to view links. Register or Login
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #177 Dátum: 2009, 12 10, 11:49:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi!!
És ha a sajátomra ezt veszem akkor ugy nem csinálok rossz vételt?
You are not allowed to view links. Register or Login
Remelem mert most szolt anyukam h megjott ugyanez a folia. :D De sajnos csak ket het mulva tudok segiteni Neked hogy jo-e mert kb akkor tudok szuleimhez hazamenni.
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #178 Dátum: 2009, 12 10, 15:18:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Remelem mert most szolt anyukam h megjott ugyanez a folia. :D De sajnos csak ket het mulva tudok segiteni Neked hogy jo-e mert kb akkor tudok szuleimhez hazamenni.

áh i see...és esetleg valaki más tapasztalattal? :P :D
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Syd69

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2116
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG Nexus 4
  • PDA ROM: gyári - gondolom :D
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #179 Dátum: 2009, 12 11, 12:55:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
áh i see...és esetleg valaki más tapasztalattal? :P :D
Mekem ilyesféle vam fenn.

A szokásosokon kívül semmi extra. Nekem tetszik.
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #180 Dátum: 2009, 12 13, 09:34:53 »
Még két kérdésem lenne... azóta gondolkodtam picit... mivel a speedshop-ban elfogyott és karácsonyig nem is nagyon jön... illl jön csak nem tudok menni érte akkor, futár meg... no mind1 szval lehet valahol máshol kapni ugyanilyet? Tudtok ajánlani valamit? Bárhol az országban...(dunántúl hátrányban:D) Valamint a felülete MATT vagy FÉNYES és inkább csúszós??? Kezelhetőség megmarad? Próbálgattam már ilyen olyan fóliát de vagy vastag volt és ezért pontatlan, vagy vékony és 3 nap alatt le is jött... :( Ezért ez a nagy töprengés... vagy ne bonyolítsam túl ez jó vétel?
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #181 Dátum: 2009, 12 13, 10:01:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Még két kérdésem lenne... azóta gondolkodtam picit... mivel a speedshop-ban elfogyott és karácsonyig nem is nagyon jön... illl jön csak nem tudok menni érte akkor, futár meg... no mind1 szval lehet valahol máshol kapni ugyanilyet? Tudtok ajánlani valamit? Bárhol az országban...(dunántúl hátrányban:D) Valamint a felülete MATT vagy FÉNYES és inkább csúszós??? Kezelhetőség megmarad? Próbálgattam már ilyen olyan fóliát de vagy vastag volt és ezért pontatlan, vagy vékony és 3 nap alatt le is jött... :( Ezért ez a nagy töprengés... vagy ne bonyolítsam túl ez jó vétel?
Én minden pdamon Brandot, vagy Martin Fileds fóliát használtam, nem jött le, érzékeny marad a felrakás után is. Én a fényeset (ultra clear) szeretem.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #182 Dátum: 2009, 12 13, 10:52:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én minden pdamon Brandot, vagy Martin Fileds fóliát használtam, nem jött le, érzékeny marad a felrakás után is. Én a fényeset (ultra clear) szeretem.

Köszi és hol tudom megvenni még? Mert karácsonyra szeretném magam meglepni... de csak 21.én érkezik (az ugyan karácsony előtt van) de késő nekem :(
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #183 Dátum: 2009, 12 13, 12:44:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi és hol tudom megvenni még? Mert karácsonyra szeretném magam meglepni... de csak 21.én érkezik (az ugyan karácsony előtt van) de késő nekem :(
Speedshopban szoktam, vagy közvetlenül a Brando-tól rendelem.
Kb 1 hét alatt van itt.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Fotozgató

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung G. 8+ Samsung Galaxy Note Pro 12.2" P901
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #184 Dátum: 2009, 12 20, 14:30:14 »
Sziasztok!

 
Megsérült az Omnia I kijelzőjén levő műanyag. Előlapi plexiablakot hol lehet olcsón beszerezni? A chrome keret tökéletes állapotban van. Speedshopban találtam, de 15.000 HUF. Itt:
You are not allowed to view links. Register or Login
 
Köszi 

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #185 Dátum: 2009, 12 20, 14:31:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

 
Megsérült az Omnia I kijelzőjén levő műanyag. Előlapi plexiablakot hol lehet olcsón beszerezni? A chrome keret tökéletes állapotban van. Speedshopban találtam, de 15.000 HUF. Itt:
You are not allowed to view links. Register or Login
 
Köszi
You are not allowed to view links. Register or Login
Ebay-ről 3000-ből megúszod, és kicseréled Te magad.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető s3th

  • Hozzászólások: 30
  • Navigáció / Navigation: WayteQ X920BT TMC
  • PDA: Samsung Galaxy i7500
  • PDA ROM: JC6 / Gaosp Beta 3 Android 2.2.1 Froyo
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #186 Dátum: 2010, 02 11, 10:55:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

 
Megsérült az Omnia I kijelzőjén levő műanyag. Előlapi plexiablakot hol lehet olcsón beszerezni? A chrome keret tökéletes állapotban van. Speedshopban találtam, de 15.000 HUF. Itt:
You are not allowed to view links. Register or Login
 
Köszi

Nekem 10e-be hoztak mindent amit a képen látsz és gyári samsung, este ki is cseréltem és egész más lett a pda főleg a digitizer jobb... már nem kell a ceruza sem hozzá :) + kapott egy vastag erős fóliát is a kijelző + bőr tokot így remélem szép marad sokáig, most olyan mint egy új pda :) Anzo 6.5-ös magyar roma van fent szóval komoly darab :) Na meg még raktam bele egy új akkut is csak a biztonság kedvéért a régi is jó de nem árt egy tartalék :)
Samsung Galaxy i7500 16GB Amoled

Nem elérhető csokyus

  • Hozzászólások: 4
  • PDA: Samsung i900 Omnia
  • PDA ROM: i900SHI1/BSHI1
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #187 Dátum: 2010, 02 17, 21:33:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem egy egyszerű dekorfólia van rajta, az egyik gsmboltban rakta rá a srác 500 ft-ért. A művelet elég riasztó, elővesz egy ív fóliát, vág belőle agy darabot, ráhúzza a kütyüre, és egy szikével körbefaragja. Az a helyzet, három hónapja van rajta és tökéletes.
Megkérdezhetem ,hogy hol csináltattad? Nekem is kellene.
Ja, és milyen lett a kijelző érzékenysége?nem romlott nagyon?

thx

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #188 Dátum: 2010, 02 19, 08:57:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megkérdezhetem ,hogy hol csináltattad? Nekem is kellene.
Ja, és milyen lett a kijelző érzékenysége?nem romlott nagyon?

thx

Érdemlegeset sztem akkor tudsz majd mondani ha le is szedted... mert nekem gyanús hogy vastag fóliát kaptál teliragasztósat... és azt nagyon nehéz leszedni... nem akarlak elkeseríteni de jártam már hasonlóan :S A fólia jó volt és birta is a strapát, csak nem akart az istennek se lejönni... tiszta ragasztó maradt a kijelző amit sikerült levakarni de körülményes volt...
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #189 Dátum: 2010, 03 19, 17:54:12 »
wááá wááá wááá megjött az digim... át lett szerelve! Nagyon penge! Na de nem ezért írok... olvastam régebben hogy esetleg a brando birja ha meleg-szappanos vízzel lemosom és újra felteszem! mivel digi csere volt így jó lenne átfóliázni mivel a mostanin elég vacak van... Pontosan hogy csináljam?? Meg mennyi víz mennyi szappan? vagy szivaccsal? Megszárítani csipesz+hajszárító? Bocsi ha nagyon belemegyek a részletekbe... de... Előre is köszi!!!! Várom a válaszotokat! :P
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #190 Dátum: 2010, 03 26, 18:10:24 »
Nahh emberek mivel nem jött semmilyen válasz és már tovább nem akartam várni nameg időm is volt így nekiestem... az eredmény egy sz** vízköves műanyagdarab lett szinte :S Hál'istennek az évek meg a tapasztalat! :D Na meg anya segítségével kapaszkodjatok! ecetes melegvízbe áztattam és már nem mancos és vízköves... ragad is szépen! Ejj régen minden jobb volt... még a víz is! :D
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető szeszo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1460
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HTC Ameo (IGO)
  • PDA: Samsung Galaxy Note 8
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #191 Dátum: 2010, 03 26, 19:32:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nahh emberek mivel nem jött semmilyen válasz és már tovább nem akartam várni nameg időm is volt így nekiestem... az eredmény egy sz** vízköves műanyagdarab lett szinte :S Hál'istennek az évek meg a tapasztalat! :D Na meg anya segítségével kapaszkodjatok! ecetes melegvízbe áztattam és már nem mancos és vízköves... ragad is szépen! Ejj régen minden jobb volt... még a víz is! :D
Milyen jók is az anyukák :D.

Nem elérhető roland556

  • Hozzászólások: 138
  • Navigáció / Navigation: Omnia i900 Igo 2008 / Mio A701 Igo 2006 plusz
  • PDA: Samsung Omnia i900 / Mio A 701
  • PDA ROM: xdhk3 / R64
  • Skype: kroland556
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #192 Dátum: 2010, 05 23, 18:23:16 »
Hello mindenkinek!!!

Érdeklődni szeretnék ,hogy mit tudtok az M3 invisible shield fóliáról érdemes beszerezni egyet vagy inkább más típusút vegyek???? Omnia i900-ra lenne.

üdv
roland556

Imhotep

  • Vendég
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #193 Dátum: 2010, 05 23, 18:26:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello mindenkinek!!!

Érdeklődni szeretnék ,hogy mit tudtok az M3 invisible shield fóliáról érdemes beszerezni egyet vagy inkább más típusút vegyek???? Omnia i900-ra lenne.

üdv
roland556
Kinek a pap kinek a papné, de legtöbben a Brandot használjuk  ;)

Nem elérhető roland556

  • Hozzászólások: 138
  • Navigáció / Navigation: Omnia i900 Igo 2008 / Mio A701 Igo 2006 plusz
  • PDA: Samsung Omnia i900 / Mio A 701
  • PDA ROM: xdhk3 / R64
  • Skype: kroland556
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #194 Dátum: 2010, 05 23, 23:09:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kinek a pap kinek a papné, de legtöbben a Brandot használjuk  ;)

Aham és a kettő közti eltérés miben mutatkozik meg ??? :D

Nem elérhető delphi5

  • Hozzászólások: 4
  • Navigáció / Navigation: iGo
  • PDA: Samsung Omnia i900
  • PDA ROM: i900XXHJ4/MSHJ2
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #195 Dátum: 2010, 06 03, 10:45:45 »
sziasztok!

levettem 1 év után az IVS-t a képernyőről....hát elég durván nézett ki. csöppet elszineződött.
most elöl brando van, hátul meg sima dekor fóliával dizájnoltam fel egy kicsit. (fekete alapra a szines négyzetek + egy átlátszó védőréteg)
amúgy a brando összehasonlíthatatlanul jobb, mint az IVS. tényleg olyan minta ha nem lenne rajta semmi.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető nabis

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4159
  • PDA: HTC M8, iPad Mini
  • PDA ROM: Revolution HD 53.1, 6.12.401.4-es build
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #196 Dátum: 2010, 06 03, 12:18:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok!

levettem 1 év után az IVS-t a képernyőről....hát elég durván nézett ki. csöppet elszineződött.
most elöl brando van, hátul meg sima dekor fóliával dizájnoltam fel egy kicsit. (fekete alapra a szines négyzetek + egy átlátszó védőréteg)
amúgy a brando összehasonlíthatatlanul jobb, mint az IVS. tényleg olyan minta ha nem lenne rajta semmi.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
na ezért maradok én a brandónál
DROPBOX HASZNÁLATI LEÍRÁS (HOGY NE KELLJEN KÉTNAPONTA TÖBB EZER FÁJLT VISSZAÁLLÍTANUNK)
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető DanielJackson

  • Hozzászólások: 1
  • PDA: -
  • PDA ROM: -
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #197 Dátum: 2010, 06 10, 20:27:22 »
Sziasztok. Új vagyok itt, és a képernyővédő fóliák világában is.
Vettem egy 10 Colos Brando fóliát; ezt pontosabban: You are not allowed to view links. Register or Login

Kicsit rendhagyó leszek, mert nekem egy Tablet PC-re kell, de most tekintsük egy túlméretezett PDA-nak :D
A gondom az, hogy a fólia egyáltalán nem ragad. A kibontásakor sem ragadt a "tapadós" oldala.
Hogy kell akkor ezt most feltenni? Valami speciális ragasztóval kellene bekenni (mert ilyet nem küldtek mellé)? Ha jól benedvesítettem, akkor rátapadt a képernyőre, a buborékok nagyját pedig ki tudtam "vasalni", de a széleinél ez nem működik. Ha meg szárazon beszorítom a monitorhoz, akkor meg foltokban tapad csak hozzá.
El tudná magyarázni valaki jártas a témában, hogy is kell ezt akkor pontosan csinálni!
(Amúgy ez már a 2. fóliám aminél ugyan ez a helyzet. A fólia egyébként szuper lenne.)
Köszönöm!

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #198 Dátum: 2010, 06 13, 20:09:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login

El tudná magyarázni valaki jártas a témában, hogy is kell ezt akkor pontosan csinálni!
(Amúgy ez már a 2. fóliám aminél ugyan ez a helyzet. A fólia egyébként szuper lenne.)
Köszönöm!

Érdekes amit mondasz, nekem se az első fóliám szintén brando igaz nem pont ez. Nekem tökéletesen működik... Megvolt a két takarófólia (1, 2 számmal jelölve) ráilleszteni, szépen lehúzni a két réteget és az alatta lévő már rá is tapadt!

Volt hogy digitizert cseréltem és nem akartam új fóliát venni, ekkor lehúztam róla (még akkor is ragadt kicsit) elmosogattam vízbe (Tettem bele egy pici ecetet) ettől lepergette a vizet és nem maradt csúnya vízköves, majd simán felraktam újra!

Én ezt használom:
You are not allowed to view links. Register or Login
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Syd69

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2116
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG Nexus 4
  • PDA ROM: gyári - gondolom :D
Re: Képernyővédő fólia
« Reply #199 Dátum: 2010, 06 13, 22:21:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok. Új vagyok itt, és a képernyővédő fóliák világában is.
Vettem egy 10 Colos Brando fóliát; ezt pontosabban: You are not allowed to view links. Register or Login

Kicsit rendhagyó leszek, mert nekem egy Tablet PC-re kell, de most tekintsük egy túlméretezett PDA-nak :D
A gondom az, hogy a fólia egyáltalán nem ragad. A kibontásakor sem ragadt a "tapadós" oldala.
Hogy kell akkor ezt most feltenni? Valami speciális ragasztóval kellene bekenni (mert ilyet nem küldtek mellé)? Ha jól benedvesítettem, akkor rátapadt a képernyőre, a buborékok nagyját pedig ki tudtam "vasalni", de a széleinél ez nem működik. Ha meg szárazon beszorítom a monitorhoz, akkor meg foltokban tapad csak hozzá.
El tudná magyarázni valaki jártas a témában, hogy is kell ezt akkor pontosan csinálni!
(Amúgy ez már a 2. fóliám aminél ugyan ez a helyzet. A fólia egyébként szuper lenne.)
Köszönöm!
Kellene rajta gyönyörűszépséges képeknek lennie + a címkán magyar leírásnak. Nekem ment, igaz az "csak" 7 coll volt.
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login