2024, 04 25, 11:35:02
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: 2.2 upgrade (CyanogenMod)  (Megtekintve 408875 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető gross76

  • Hozzászólások: 218
  • Navigáció / Navigation: iGo My Way 8.4.2 - Google Navigáció
  • PDA: Samsung I9100 S2
  • PDA ROM: Omega 19.1 XWLS8 - Dorimanx 7.44
Re: 2.2 upgrade (CyanogenMod)
« Reply #25 Dátum: 2010, 11 03, 17:04:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
youtube kliens neked működik is? mert nekem nem hozta be a videók képét.
valamint az autofocus az folyamatos-e a videófelvételnél? meg a felbontás változott-e? ezeket sajna nem tudtam kipróbálni, mert nem ismerte fel a  memkarim, és akkor még nem tudtam, hogy újra kell húzni  a karit is.... :(
Youtube kliens működik, csak a HQ-t ki kell kapcsolni. Az autofókusz folyamatos, de a zöld-lila csíkok miatt egyelőre használhatatlan a videófelvétel. Ezt biztosan javítják majd, de sajnos nem lesz profi videókamera a Spicából, bárhogy is nézzük. 352x288 a képméret, 15 fps - talán ha színes lesz, jó fényben lehet majd valamire használni.
Fényképezésre meg a Camera 360 Pro-t ajánlom mindenkinek és sok fényt hozzá. :)

Nem elérhető Náhó

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 1028
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 7 Plüss
  • PDA ROM: iOS 11.3
Re: 2.2 upgrade (CyanogenMod)
« Reply #26 Dátum: 2010, 11 03, 17:29:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Youtube kliens működik, csak a HQ-t ki kell kapcsolni. Az autofókusz folyamatos, de a zöld-lila csíkok miatt egyelőre használhatatlan a videófelvétel. Ezt biztosan javítják majd, de sajnos nem lesz profi videókamera a Spicából, bárhogy is nézzük. 352x288 a képméret, 15 fps - talán ha színes lesz, jó fényben lehet majd valamire használni.
Fényképezésre meg a Camera 360 Pro-t ajánlom mindenkinek és sok fényt hozzá. :)
asszem ma felteszem, de videó nem lesz róla csak pénteken vagy csütörtökön (de ezt csak súgva írom) XD
Aláírás

Nem elérhető Náhó

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 1028
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 7 Plüss
  • PDA ROM: iOS 11.3
Re: 2.2 upgrade (CyanogenMod)
« Reply #27 Dátum: 2010, 11 03, 20:15:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
asszem ma felteszem, de videó nem lesz róla csak pénteken vagy csütörtökön (de ezt csak súgva írom) XD
Hát, ma nem teszem fel, mert holnap zh, és nem haladok vele úgy ahogyan kéne... :( :'(
Aláírás

Nem elérhető Kuresz

  • Hozzászólások: 339
  • PDA: iPhone 2g 8GB
  • PDA ROM: 3.1.3 /4iOS mod BlackDoor project + mappák + iPhoneVM2
Re: 2.2 upgrade (CyanogenMod)
« Reply #28 Dátum: 2010, 11 03, 21:01:19 »
Én viszont beszéltem Criminal-al, aki csinálja az alpha 7et, azt mondta, hogy neki már eclair-el sem ment a simről másolás, toljam fel gmail-re és majd szinkronizálással jó lesz. Úgyhogy a lényeg, hogy megint feldobom :D
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Náhó

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 1028
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 7 Plüss
  • PDA ROM: iOS 11.3
Re: 2.2 upgrade (CyanogenMod)
« Reply #29 Dátum: 2010, 11 03, 21:31:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én viszont beszéltem Criminal-al, aki csinálja az alpha 7et, azt mondta, hogy neki már eclair-el sem ment a simről másolás, toljam fel gmail-re és majd szinkronizálással jó lesz. Úgyhogy a lényeg, hogy megint feldobom :D
nekem sem ment! szóval én is gmailről csináltam, de amugy sd-re is el lehet menteni.
Aláírás

Nem elérhető Kuresz

  • Hozzászólások: 339
  • PDA: iPhone 2g 8GB
  • PDA ROM: 3.1.3 /4iOS mod BlackDoor project + mappák + iPhoneVM2
Re: 2.2 upgrade (CyanogenMod)
« Reply #30 Dátum: 2010, 11 04, 10:32:04 »
Na visszaraktam az alpha 7-et. Ha felrakom a simát, megvárom míg betölt, használom pár percig és csak utána rakom fel a LITE változatát (egy csomó felesleges app kiszedve, giroszkóp fix és 3d driver belerakva) felrakom, akkor van billzáram is és névjegyeim is. Nálam úgy tűnik, marad véglegesnek, mert amivel én szoktam játszani, az mind megy akadásmentesen, textúra hiba mentesen. Eddig nagyon durva 9.6 mflopsot mértem vele, bár nekem az ext hack is fel van rakva.
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Norbosz

  • Hozzászólások: 1041
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO, Sygic
  • PDA: LG G2 mini
  • PDA ROM: 4.4.2
Re: 2.2 upgrade (CyanogenMod)
« Reply #31 Dátum: 2010, 11 04, 11:16:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na visszaraktam az alpha 7-et. Ha felrakom a simát, megvárom míg betölt, használom pár percig és csak utána rakom fel a LITE változatát (egy csomó felesleges app kiszedve, giroszkóp fix és 3d driver belerakva) felrakom, akkor van billzáram is és névjegyeim is. Nálam úgy tűnik, marad véglegesnek, mert amivel én szoktam játszani, az mind megy akadásmentesen, textúra hiba mentesen. Eddig nagyon durva 9.6 mflopsot mértem vele, bár nekem az ext hack is fel van rakva.

Hol találom neten ezt a lite verziót? Mert én samdroidon csak a normál alpha7 verziót látom.

Nem elérhető Kuresz

  • Hozzászólások: 339
  • PDA: iPhone 2g 8GB
  • PDA ROM: 3.1.3 /4iOS mod BlackDoor project + mappák + iPhoneVM2
Re: 2.2 upgrade (CyanogenMod)
« Reply #32 Dátum: 2010, 11 04, 11:29:34 »
Pedig ott van az...
You are not allowed to view links. Register or Login

De előbb a fullt rakd fel és használd pár percig, mert lehet, hogy te sem fogod tudni lezárni a képernyőt.
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Norbosz

  • Hozzászólások: 1041
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO, Sygic
  • PDA: LG G2 mini
  • PDA ROM: 4.4.2
Re: 2.2 upgrade (CyanogenMod)
« Reply #33 Dátum: 2010, 11 04, 15:14:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pedig ott van az...
You are not allowed to view links. Register or Login

De előbb a fullt rakd fel és használd pár percig, mert lehet, hogy te sem fogod tudni lezárni a képernyőt.

Köszi,feltettem,de mikor ráfrissítettem az első hsz.-ben leirt aprócska pár kilobájtos XDA speed tweaks for EXT fájlt már elsem indult a spica. :( Úgy döntöttem jó nekem még ez a 2.1 majd ha nem lesz ilyen bugos meg esetleg lesz benne magyarítás felrakom ezt a 2.2-t újra. Mondjuk samsung is léphetne már valamit ez ügyben hogy megcsinálják a 2.2-t. Kitalálnak mindenfélét hogy kicsi a hardware hozzá meg stb. szöveg, azt ez a cyanogen mégis megy a spicán.

Nem elérhető Kuresz

  • Hozzászólások: 339
  • PDA: iPhone 2g 8GB
  • PDA ROM: 3.1.3 /4iOS mod BlackDoor project + mappák + iPhoneVM2
Re: 2.2 upgrade (CyanogenMod)
« Reply #34 Dátum: 2010, 11 04, 16:26:51 »
Jó az, csak nem raktad fel előtte a rendes ext modot. Mivel nem ext fájlrendszered van és feltettél egy ext gyorsítót, ne is várd, hogy elindul. Van olyan is, hogy xda speed tweaks for FSA (vagy most nem jut eszembe pontosan) na az kell neked. Bár én simán megcsináltam extre az egész telót, így gyorsabb és csak utána kell felrakni a tweak-et. A sorrend volt a hiba nálad, nem a rom hibás. Egy próbát szerintem megérne, nézd meg....
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető gross76

  • Hozzászólások: 218
  • Navigáció / Navigation: iGo My Way 8.4.2 - Google Navigáció
  • PDA: Samsung I9100 S2
  • PDA ROM: Omega 19.1 XWLS8 - Dorimanx 7.44
Re: 2.2 upgrade (CyanogenMod)
« Reply #35 Dátum: 2010, 11 04, 17:29:40 »
Igen, vigyázni kell a sorrenddel, mit és hogyan pakol fel az ember. Mindig érdemes egy zip backup mentést csinálni a rendszerről recoveryben, mielőtt ráfrissítesz valamit.
Ha elrontod, akkor csak egy restore és nem kell előlről kezdened az egészet.

Valaki mondjon már egy tippet, hogyan lehet több helyet csinálni a programoknak. Dalvik-cache-t nem akarom sd-re tenni mert csak class 2-es, egyébként sem ajánlott a művelet mert belassul a rendszer tőle.
Nincs olyan sok app telepítve, az ext2 partíción még bőven lenne hely, mégis csak 15-16 Mb szabad helyet mutat. Párszor szívtam is, hogy nem érkeztek be fontos smseim emiatt.  Van valami egyéb buhera a Dalvik-cache-el, amivel fel lehet 40-50 megát szabadítani, csak nem tudom pontosan hogyan kell és működik-e CM alatt is.

Nem elérhető Kuresz

  • Hozzászólások: 339
  • PDA: iPhone 2g 8GB
  • PDA ROM: 3.1.3 /4iOS mod BlackDoor project + mappák + iPhoneVM2
Re: 2.2 upgrade (CyanogenMod)
« Reply #36 Dátum: 2010, 11 04, 19:38:50 »
A dalvikot nem tanácsos sd-re küldeni? HMM ezt nem tudtam, én eddig végig úgy használtam. Megnézem, hogy ha kiveszem a pipát, gyorsul e a teló. Bár szerintem így sincs semmi lassulás. Először 2gigás (class nélküli) most pedig 8gigás(class 4-es) kártyán van a dalvik.
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető gross76

  • Hozzászólások: 218
  • Navigáció / Navigation: iGo My Way 8.4.2 - Google Navigáció
  • PDA: Samsung I9100 S2
  • PDA ROM: Omega 19.1 XWLS8 - Dorimanx 7.44
Re: 2.2 upgrade (CyanogenMod)
« Reply #37 Dátum: 2010, 11 04, 20:14:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A dalvikot nem tanácsos sd-re küldeni? HMM ezt nem tudtam, én eddig végig úgy használtam. Megnézem, hogy ha kiveszem a pipát, gyorsul e a [NEM TELÓ!]. Bár szerintem így sincs semmi lassulás. Először 2gigás (class nélküli) most pedig 8gigás(class 4-es) kártyán van a dalvik.
Nem tudom pontosan, de ha áttetted a dalvikot nem biztos, hogy vissza is tudod tenni ilyen egyszerűen. Ha kiveszed a pipát elképzelhető, hogy újraindításkor már nem tölt be a rendszer, csak óvatosan! Egyébként a samdroidon azt ajánlják, hogy class 8 alatt nem érdemes sdre tenni. Én egyszer pipáltam be még 2.1 alatt és többet nem bootolt be, így azóta nem kísérleteztem vele.

Nem elérhető Norbosz

  • Hozzászólások: 1041
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO, Sygic
  • PDA: LG G2 mini
  • PDA ROM: 4.4.2
Re: 2.2 upgrade (CyanogenMod)
« Reply #38 Dátum: 2010, 11 04, 21:41:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jó az, csak nem raktad fel előtte a rendes ext modot. Mivel nem ext fájlrendszered van és feltettél egy ext gyorsítót, ne is várd, hogy elindul. Van olyan is, hogy xda speed tweaks for FSA (vagy most nem jut eszembe pontosan) na az kell neked. Bár én simán megcsináltam extre az egész [NEM TELÓ!]t, így gyorsabb és csak utána kell felrakni a tweak-et. A sorrend volt a hiba nálad, nem a rom hibás. Egy próbát szerintem megérne, nézd meg....

Megcsináltam előtte az ext-t. Utána raktam rá az extes cuccost majd rögtön azt az angybirds fixet és onnantól be sem kapcsolt. :(

Nem elérhető petikeke

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 607
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S5; Galaxy S3; Lumia 532
  • PDA ROM: S5 stock, S3 Temasek CM12.1
Re: 2.2 upgrade (CyanogenMod)
« Reply #39 Dátum: 2010, 11 05, 13:26:48 »
Szerintem ne vacakolj az A7-tel, várj 1-2 napot és kijön a 7.1 és az már lehet béta lesz...itt a changelog a 7.1-hez:
alpha7.1:
1. Updated CyanogenMod sources from github
2. Added multitouch driver 2.4 [Gabriel-LG]
3. Update Xmister's recovery
4. AppsOnSD is working (thanks for hotchili some rumor)
5. Sensor fixes [cadavre]
6. Possible Camera fix
7. Improved vibrator driver [Gabriel-LG]
8. video record color issue, voicedialer fix [vflashbird]
9. Google apps update: 20101020
Nem értek hozzá, csak egy szakbarbár vagyok, aki sokat olvas :)
Kezdőknek: You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető gross76

  • Hozzászólások: 218
  • Navigáció / Navigation: iGo My Way 8.4.2 - Google Navigáció
  • PDA: Samsung I9100 S2
  • PDA ROM: Omega 19.1 XWLS8 - Dorimanx 7.44
Re: 2.2 upgrade (CyanogenMod)
« Reply #40 Dátum: 2010, 11 05, 13:42:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem ne vacakolj az A7-tel, várj 1-2 napot és kijön a 7.1 és az már lehet béta lesz...itt a changelog a 7.1-hez:
alpha7.1:
1. Updated CyanogenMod sources from github
2. Added multitouch driver 2.4 [Gabriel-LG]
3. Update Xmister's recovery
4. AppsOnSD is working (thanks for hotchili some rumor)
5. Sensor fixes [cadavre]
6. Possible Camera fix
7. Improved vibrator driver [Gabriel-LG]
8. video record color issue, voicedialer fix [vflashbird]
9. Google apps update: 20101020
Azért félelmetes tempóban nyomják a fiúk, hatékonyabban dolgoznak mint a Samsung fizetett programozói. :D
Tegyük hozzá, hogy van is mit dolgozni a Spicán, ha elkészítenék a 3D,  FM rádió és a TV-out drivert, akkor hátradőlnék és többet nem módosítanék semmit a firmwaren. Így marad még egy darabig a patchelgetés, foldozgatás. A CM többek között a frissítési megoldások miatt jó, remélem nem kell többet újrahúzni az összes programjaimat.

Nem elérhető petikeke

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 607
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S5; Galaxy S3; Lumia 532
  • PDA ROM: S5 stock, S3 Temasek CM12.1
Re: 2.2 upgrade (CyanogenMod)
« Reply #41 Dátum: 2010, 11 05, 14:09:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azért félelmetes tempóban nyomják a fiúk, hatékonyabban dolgoznak mint a Samsung fizetett programozói. :D
Tegyük hozzá, hogy van is mit dolgozni a Spicán, ha elkészítenék a 3D,  FM rádió és a TV-out drivert, akkor hátradőlnék és többet nem módosítanék semmit a firmwaren. Így marad még egy darabig a patchelgetés, foldozgatás. A CM többek között a frissítési megoldások miatt jó, remélem nem kell többet újrahúzni az összes programjaimat.
Milyen hatékonyságról beszélsz?! :D A Samsung a legeslegroszabb gyártó a frissítések terén!!!! :D
A 3D driverre várni kell, de szoktam figyelni a srácot és úgy néz ki, hogy év végére meglesz...az előzetes eredmények alapján 600 pont felett lett a quadrant eredmény (sajnos nem írta, hogy milyen romot használt), ami elég figyelemre méltó ahozképest hogy még erős alpha-ban van! :D
Az Fm rádió sanszos...lehet kapnak segítségek a fejlesztők Cyanogen-től! :) A tv-out meg szerintem esélytelen...nem csak driver kéne hozzá, hanem tv-out terminal mint a galaxy S-nél...beszéltek róla samdroid.net-en de meghalt a topic...
Nem értek hozzá, csak egy szakbarbár vagyok, aki sokat olvas :)
Kezdőknek: You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Kuresz

  • Hozzászólások: 339
  • PDA: iPhone 2g 8GB
  • PDA ROM: 3.1.3 /4iOS mod BlackDoor project + mappák + iPhoneVM2
Re: 2.2 upgrade (CyanogenMod)
« Reply #42 Dátum: 2010, 11 05, 15:29:57 »
Egyébként most néztem LITE verzióval a kamerát és nálam működik. Nincs zöld folt, a preview is színes, az autófókusz is működik. A kereső még fekete fehér, de criminal azt mondta vagy 2 napja, amikor beszéltem vele, hogy megoldotta, a következő frissítésben benne is lesz. Szóval a kamera már biztos, hogy meg van oldva. A szenzor fixek is kész vannak, nekem fent is van, a samdroid alpha 7 discussion fórumában be van linkelve nem tudom hanyadik oldalra, zip, apply any zippel kell felrakni és tökéletesen működik a szenzor. A lite verzióban ez is alapból benne van és az angry fix is. Ez nálam marad fent, amíg ki nem jön az új, akkor persze frissítek, de 2.1-re már nem térek vissza szerintem. 3napja töltöttem a telefont, a cm alpha 7 lite van fent és még 60%os az akksi. Fagyni sem fagy, gyors is. Nálam marad....
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető petikeke

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 607
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S5; Galaxy S3; Lumia 532
  • PDA ROM: S5 stock, S3 Temasek CM12.1
Re: 2.2 upgrade (CyanogenMod)
« Reply #43 Dátum: 2010, 11 05, 15:53:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egyébként most néztem LITE verzióval a kamerát és nálam működik. Nincs zöld folt, a preview is színes, az autófókusz is működik. A kereső még fekete fehér, de criminal azt mondta vagy 2 napja, amikor beszéltem vele, hogy megoldotta, a következő frissítésben benne is lesz. Szóval a kamera már biztos, hogy meg van oldva. A szenzor fixek is kész vannak, nekem fent is van, a samdroid alpha 7 discussion fórumában be van linkelve nem tudom hanyadik oldalra, zip, apply any zippel kell felrakni és tökéletesen működik a szenzor. A lite verzióban ez is alapból benne van és az angry fix is. Ez nálam marad fent, amíg ki nem jön az új, akkor persze frissítek, de 2.1-re már nem térek vissza szerintem. 3napja töltöttem a telefont, a cm alpha 7 lite van fent és még 60%os az akksi. Fagyni sem fagy, gyors is. Nálam marad....
Én csak a 6.5-el kísérleteztem eddig, most megvárom a 7.1-t, mivel már úgy is itt van a küszöbön. :) Nekem anno nem ment az appbrain meg a skyfire...neked működik 7-en? Valamint ha játékból kilépsz már ugye nem fagy be a kijelző landscape módba? :)

Meg van rá mód, hogy magyarítsam a CM-t? Angolul nagyon jól tudok, de programozni egyáltalán nem, jövőhéten lenne időm rá. Ha valaki megmondja mit csináljak és nem bonyolult akkor vállalom. :)

Valamint láttam valahol, hogy létezik magyar htc ime, ezt hol lehet megtalálni? Én sehol se találtam... :S
Nem értek hozzá, csak egy szakbarbár vagyok, aki sokat olvas :)
Kezdőknek: You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Náhó

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 1028
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 7 Plüss
  • PDA ROM: iOS 11.3
Re: 2.2 upgrade (CyanogenMod)
« Reply #44 Dátum: 2010, 11 05, 16:12:05 »
hogyan lehet a telefonomról biztonsági mentést csinálni?és hogy lehet visszarakni?
Aláírás

Nem elérhető Kuresz

  • Hozzászólások: 339
  • PDA: iPhone 2g 8GB
  • PDA ROM: 3.1.3 /4iOS mod BlackDoor project + mappák + iPhoneVM2
Re: 2.2 upgrade (CyanogenMod)
« Reply #45 Dátum: 2010, 11 05, 16:13:47 »
Appbrainről és skyfire-ről nem tudok, de a játék nem fagy be. magyarításról sem tudok, de szerintem még nem lehet. A htc-s bill nekem nagyon nem jön be, én a sima androidosat használom.
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Nedyxy

  • Hozzászólások: 116
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung Galaxy Spica i5700
  • PDA ROM: t-mobile 2.1 (az alap) ez legalább mindig stabil és minden működik.
Re: 2.2 upgrade (CyanogenMod)
« Reply #46 Dátum: 2010, 11 05, 17:43:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ha jól látom ez  a legújab 7.1es  :taps: divX még mindig nem jó =/

Nem elérhető Kuresz

  • Hozzászólások: 339
  • PDA: iPhone 2g 8GB
  • PDA ROM: 3.1.3 /4iOS mod BlackDoor project + mappák + iPhoneVM2
Re: 2.2 upgrade (CyanogenMod)
« Reply #47 Dátum: 2010, 11 05, 18:12:17 »
Nekem ez van  fent.
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető gross76

  • Hozzászólások: 218
  • Navigáció / Navigation: iGo My Way 8.4.2 - Google Navigáció
  • PDA: Samsung I9100 S2
  • PDA ROM: Omega 19.1 XWLS8 - Dorimanx 7.44
Re: 2.2 upgrade (CyanogenMod)
« Reply #48 Dátum: 2010, 11 05, 18:45:20 »
Igen, kijött a 7.1, most telepítem. A legkirályabb dolog, hogy megy a Froyo app2sd ha minden igaz! A Skyfire ment a 7-esen is, a flash videókat is tökéletesen lejátszotta (indavideókat próbáltam).

Nem elérhető g.janosh

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 720
  • Nem: Férfi
  • Drs.
    • Twitter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Galaxy S8| iPhone 6
Re: 2.2 upgrade (CyanogenMod)
« Reply #49 Dátum: 2010, 11 05, 18:52:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, kijött a 7.1, most telepítem. A legkirályabb dolog, hogy megy a Froyo app2sd ha minden igaz! A Skyfire ment a 7-esen is, a flash videókat is tökéletesen lejátszotta (indavideókat próbáltam).
Ha felraktad, írd már meg hogy milyen; ezt már én is szeretném feltenni, és nagyon érdekel!
Főleg arra vagyok kíváncsi, hogy mi az, ami nem működik :)

Még egy kérdés: i570EXXJD1-re felmegy?
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login