2024, 03 29, 07:36:27
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Tartozékok  (Megtekintve 90429 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
Re: Tartozékok
« Reply #25 Dátum: 2011, 07 28, 15:52:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
TV felol nem kap tapot... Igy nezzYou are not allowed to view links. Register or Login a mini USB-re kell a tapot radugni...

Csarlee

Aha! (AV kábellel azért lényegesen olcsóbb a történet.) thx

Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
Re: Tartozékok
« Reply #26 Dátum: 2011, 07 28, 16:05:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Aha! (AV kábellel azért lényegesen olcsóbb a történet.) thx

Kár, hogy +1 kábel, ill. töltő is kell a művelethez. A másik "gondom" az, hogy nem lát külső HDD-t, de ezt már tudtam mielőtt megvettem. (Az utolsó pda-m egy FS Pocket Loox 720 volt, ami erre képes volt.) :(

Nem elérhető csarlee

  • Hozzászólások: 7
  • Nem: Férfi
  • PDA: FSC T830, Samsung Galaxy Tab
  • PDA ROM: FSC: P22452-P919-V812, SGT: Overcome 3.01
Re: Tartozékok
« Reply #27 Dátum: 2011, 08 04, 14:48:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kár, hogy +1 kábel, ill. töltő is kell a művelethez. A másik "gondom" az, hogy nem lát külső HDD-t, de ezt már tudtam mielőtt megvettem. (Az utolsó pda-m egy FS Pocket Loox 720 volt, ami erre képes volt.) :(

OFF:
Nos a Pocket LOOX T szeria tudta ezt, ugyanis menuben lehetett allitani, hogy USB gazda vagy vendeg legyen! ON
Amugy a SGT is elbirna hajtani egy kartyat siman (vinyohoz sokkal nagyobb aram kell) bar 16 GB hatterral ez annyira nem lehet fontos, plane, hogy letezik 32 GB-s is!

Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
Re: Tartozékok
« Reply #28 Dátum: 2011, 08 04, 15:43:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
OFF:
Nos a Pocket LOOX T szeria tudta ezt, ugyanis menuben lehetett allitani, hogy USB gazda vagy vendeg legyen! ON
Amugy a SGT is elbirna hajtani egy kartyat siman (vinyohoz sokkal nagyobb aram kell) bar 16 GB hatterral ez annyira nem lehet fontos, plane, hogy letezik 32 GB-s is!

Így van, de az ember ugye telhetetlen...!  :D

Más: a gyári autóstartó bevált, nem rezeg..., miegymás...? (Asszem a pda helyett a nagy képernyőt fogom navigálásra használni, de csak akkor, ha stabil a cuccos.)

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Tartozékok
« Reply #29 Dátum: 2011, 08 05, 09:23:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Így van, de az ember ugye telhetetlen...!  :D

Más: a gyári autóstartó bevált, nem rezeg..., miegymás...? (Asszem a pda helyett a nagy képernyőt fogom navigálásra használni, de csak akkor, ha stabil a cuccos.)
Nem régen ruháztam be egy gyári tartóra, főleg mert a gyári autós töltővel együtt adták.Hosszabb úton teszteltem a rendszert, nem volt gond vele.Kicsit aggódtam a PDA-nál jóval nagyobb tömege miatt, de a tartó stabilan fogta rázósabb úton is.Gondom inkább a szoftverrel volt, konkrétan a Sygic-cel.Sokszor elég rosszúl tervezett külföldön, olyan útvonalakra akart elküldeni, melyeknek nem volt értelme, illetve jelentős kitérőt okozott volna, ha elfogadom.Szerintem még mindig az iGO lenne a legjobb navigációs szoftver, csak sajna a Tab-ra full képernyős verzió nincs belőle.

Nem elérhető nabis

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4159
  • PDA: HTC M8, iPad Mini
  • PDA ROM: Revolution HD 53.1, 6.12.401.4-es build
Re: Tartozékok
« Reply #30 Dátum: 2011, 08 05, 11:23:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem régen ruháztam be egy gyári tartóra, főleg mert a gyári autós töltővel együtt adták.Hosszabb úton teszteltem a rendszert, nem volt gond vele.Kicsit aggódtam a PDA-nál jóval nagyobb tömege miatt, de a tartó stabilan fogta rázósabb úton is.Gondom inkább a szoftverrel volt, konkrétan a Sygic-cel.Sokszor elég rosszúl tervezett külföldön, olyan útvonalakra akart elküldeni, melyeknek nem volt értelme, illetve jelentős kitérőt okozott volna, ha elfogadom.Szerintem még mindig az iGO lenne a legjobb navigációs szoftver, csak sajna a Tab-ra full képernyős verzió nincs belőle.
mint ahogyan androidra hivatalosan ugye amúgy sincsen:)
DROPBOX HASZNÁLATI LEÍRÁS (HOGY NE KELLJEN KÉTNAPONTA TÖBB EZER FÁJLT VISSZAÁLLÍTANUNK)
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
Re: Tartozékok
« Reply #31 Dátum: 2011, 08 08, 16:44:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem régen ruháztam be egy gyári tartóra, főleg mert a gyári autós töltővel együtt adták.Hosszabb úton teszteltem a rendszert, nem volt gond vele.Kicsit aggódtam a PDA-nál jóval nagyobb tömege miatt, de a tartó stabilan fogta rázósabb úton is.Gondom inkább a szoftverrel volt, konkrétan a Sygic-cel.Sokszor elég rosszúl tervezett külföldön, olyan útvonalakra akart elküldeni, melyeknek nem volt értelme, illetve jelentős kitérőt okozott volna, ha elfogadom.Szerintem még mindig az iGO lenne a legjobb navigációs szoftver, csak sajna a Tab-ra full képernyős verzió nincs belőle.

Kösz a válaszokat! Én is a navigáció miatt kérdeztem...! Próbáltam ezt az Aurát, feltoltam, de közben lejárt a trial és nem indultam el.., most meg kellene. Először gondolom rootolnom kell, utána megvenni és felrakni a fizetős, teljes verziót! Azt hittem, hogy Sygic legalább olyan szintű, mint az énmegyeknyolc, ami nekem eléggé meggyőző, még mindig azt használom, csak a pda-ról a TAB-ra akarom áthelyezni a navigációt.
Örülök, ha stabil a tartó, akkor be fogok rá ruházni. (+autós töltő)  :)
Most már csak az a kérdés, hogy érdemes-e megvenni az Aurát, v. várjak a Googl Maps fejlesztésre, míg használható lesz a navigálásra kompromisszumok nélkül? (A P1010-nél ugye az online kapcsolat navigálás közben kicsit többe kerülne..., a pda-t használva routerként.)

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Tartozékok
« Reply #32 Dátum: 2011, 08 08, 19:07:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kösz a válaszokat! Én is a navigáció miatt kérdeztem...! Próbáltam ezt az Aurát, feltoltam, de közben lejárt a trial és nem indultam el.., most meg kellene. Először gondolom rootolnom kell, utána megvenni és felrakni a fizetős, teljes verziót! Azt hittem, hogy Sygic legalább olyan szintű, mint az énmegyeknyolc, ami nekem eléggé meggyőző, még mindig azt használom, csak a pda-ról a TAB-ra akarom áthelyezni a navigációt.
Örülök, ha stabil a tartó, akkor be fogok rá ruházni. (+autós töltő)  :)
Most már csak az a kérdés, hogy érdemes-e megvenni az Aurát, v. várjak a Googl Maps fejlesztésre, míg használható lesz a navigálásra kompromisszumok nélkül? (A P1010-nél ugye az online kapcsolat navigálás közben kicsit többe kerülne..., a pda-t használva routerként.)
Szerintem a Sygic jelenleg a legjobb alternatíva a Droidra, de itt is igaz, hogy ezekbe a navigációs szofterekbe nem szabad vakon megbízni, hiszen ezek csak segédeszközök.

Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
Re: Tartozékok
« Reply #33 Dátum: 2011, 08 08, 21:09:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem a Sygic jelenleg a legjobb alternatíva a Droidra, de itt is igaz, hogy ezekbe a navigációs szofterekbe nem szabad vakon megbízni, hiszen ezek csak segédeszközök.

Persze, nem is az a lenyeg, hanem a pontatlansag es megbizhatatlansag, amit en sem szeretek. Vegulis a puding probaja az eves, majd kiderul.

Nem elérhető nabis

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4159
  • PDA: HTC M8, iPad Mini
  • PDA ROM: Revolution HD 53.1, 6.12.401.4-es build
Re: Tartozékok
« Reply #34 Dátum: 2011, 08 08, 22:45:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Persze, nem is az a lenyeg, hanem a pontatlansag es megbizhatatlansag, amit en sem szeretek. Vegulis a puding probaja az eves, majd kiderul.
én sygicot használok. nem volt még vele gondom. könnyen kezelhető, szép grafika, jól tervez, egyértelmű utasításokat ad, megjeleníti a táblákat pl a pályákon, sávsegéd is van...
DROPBOX HASZNÁLATI LEÍRÁS (HOGY NE KELLJEN KÉTNAPONTA TÖBB EZER FÁJLT VISSZAÁLLÍTANUNK)
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
Re: Tartozékok
« Reply #35 Dátum: 2011, 08 09, 08:28:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
én sygicot használok. nem volt még vele gondom. könnyen kezelhető, szép grafika, jól tervez, egyértelmű utasításokat ad, megjeleníti a táblákat pl a pályákon, sávsegéd is van...

Na, akkor megnyugodtam, mert volt néhány HSZ, ami panaszkodott rá, hogy pontatlan, fagy..., miegymás. Nekem a megbízható működés mellett fontos az is, hogy teljes képernyőn, szép grafikával és áttekinthető módon jelenjen meg a felület.  ;)

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Tartozékok
« Reply #36 Dátum: 2011, 08 09, 09:01:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na, akkor megnyugodtam, mert volt néhány HSZ, ami panaszkodott rá, hogy pontatlan, fagy..., miegymás. Nekem a megbízható működés mellett fontos az is, hogy teljes képernyőn, szép grafikával és áttekinthető módon jelenjen meg a felület.  ;)
Nekem itthon a Sygic egészen jól navigált, csak Olaszországban kezdett el hülyéskedni, félrenavigált, fagyogatott, azután rájöttem, hogyha egy régebbi verzióját rakom fel, akkor valamit javul a helyzet, legalább is a fagyizás terén.Hazafelé ezért inkább az Omniás iGO-val jöttem.

Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
Re: Tartozékok
« Reply #37 Dátum: 2011, 08 09, 18:44:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem itthon a Sygic egészen jól navigált, csak Olaszországban kezdett el hülyéskedni, félrenavigált, fagyogatott, azután rájöttem, hogyha egy régebbi verzióját rakom fel, akkor valamit javul a helyzet, legalább is a fagyizás terén.Hazafelé ezért inkább az Omniás iGO-val jöttem.

 :D :taps:

Nem elérhető miky

  • Hozzászólások: 757
  • PDA: LG V20
Re: Tartozékok
« Reply #38 Dátum: 2011, 08 12, 00:53:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Most már csak az a kérdés, hogy érdemes-e megvenni az Aurát, v. várjak a Googl Maps fejlesztésre, míg használható lesz a navigálásra kompromisszumok nélkül? (A P1010-nél ugye az online kapcsolat navigálás közben kicsit többe kerülne..., a pda-t használva routerként.)
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
Re: Tartozékok
« Reply #39 Dátum: 2011, 08 12, 09:08:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Hello!
Nekem még erre kb. 1 évet várni kell, míg online mentes lesz a cucc és GPS-ről is megy majd simán. (P1010-el)
 :hmm:

Nem elérhető nabis

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4159
  • PDA: HTC M8, iPad Mini
  • PDA ROM: Revolution HD 53.1, 6.12.401.4-es build
Re: Tartozékok
« Reply #40 Dátum: 2011, 08 12, 09:40:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello!
Nekem még erre kb. 1 évet várni kell, míg online mentes lesz a cucc és GPS-ről is megy majd simán. (P1010-el)
 :hmm:
wifin letöltöd a kívánt térképet (max 10x 16 km sugarú terület), és máris tudod használni. Bp például a lánchídra bökva nagyjából 1 fájl a 10ből.
máris tudsz navigálni
DROPBOX HASZNÁLATI LEÍRÁS (HOGY NE KELLJEN KÉTNAPONTA TÖBB EZER FÁJLT VISSZAÁLLÍTANUNK)
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
Re: Tartozékok
« Reply #41 Dátum: 2011, 08 12, 11:07:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
wifin letöltöd a kívánt térképet (max 10x 16 km sugarú terület), és máris tudod használni. Bp például a lánchídra bökva nagyjából 1 fájl a 10ből.
máris tudsz navigálni

Igen, emléxem, h. írtad is már 1x! :) A kérdés, h. országos szinten is müxik-e így, v. hasonló módon?

Nem elérhető nabis

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4159
  • PDA: HTC M8, iPad Mini
  • PDA ROM: Revolution HD 53.1, 6.12.401.4-es build
Re: Tartozékok
« Reply #42 Dátum: 2011, 08 12, 11:11:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, emléxem, h. írtad is már 1x! :) A kérdés, h. országos szinten is müxik-e így, v. hasonló módon?
hogy érted hogy országos szinten? a navi működik, csak térkép kell hozzá. ez a te esetedben összesen egy 160 km sugarú kör, ami nem fedi le hazánkat
DROPBOX HASZNÁLATI LEÍRÁS (HOGY NE KELLJEN KÉTNAPONTA TÖBB EZER FÁJLT VISSZAÁLLÍTANUNK)
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
Re: Tartozékok
« Reply #43 Dátum: 2011, 08 12, 13:25:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hogy érted hogy országos szinten? a navi működik, csak térkép kell hozzá. ez a te esetedben összesen egy 160 km sugarú kör, ami nem fedi le hazánkat

Esetemben úgy tűnik sajna még marad az offline navigációs alkalmazás(ok) használata, így az Aurára fogok beruházni, ami azért nem egy elviselhetetlen költség. (Az autóstartó, töltő...stb. többe kerül, mint a full navigáció.) A többi majd később elválik.

Nem elérhető andeekey

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1016
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: toronyiránt 1.0 version
  • PDA: Note 8
  • Skype: andeekey
Re: Tartozékok
« Reply #44 Dátum: 2011, 08 12, 14:57:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Esetemben úgy tűnik sajna még marad az offline navigációs alkalmazás(ok) használata, így az Aurára fogok beruházni, ami azért nem egy elviselhetetlen költség. (Az autóstartó, töltő...stb. többe kerül, mint a full navigáció.) A többi majd később elválik.
Telenor okos tarifával ingyenes a google navigáció adatforgalma.

Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
Re: Tartozékok
« Reply #45 Dátum: 2011, 08 13, 09:08:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Telenor okos tarifával ingyenes a google navigáció adatforgalma.

Köszi, olvastam én is, viszont vodás vagyok. (Viszont gondolkodom rajta, h. szolgáltatót váltok, mert pill. tele a hócipőm a Vodafone-al.) Ezzel együtt most még egy ideig az Aura játszik...

Nem elérhető zsolo

  • Hozzászólások: 309
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: T705, G920F
  • PDA ROM: 4.4.2, 6.0.1
Re: Tartozékok
« Reply #46 Dátum: 2011, 10 25, 18:06:31 »
Sziasztok!

Vettem az Ebay-en két dokkolót, egyik sem működik. Nincs valami beállítás a telón, hogy felismerje?

Nem elérhető expa

  • Hozzászólások: 312
  • Nem: Férfi
  • grafikus
  • PDA: Samsung P1000 Galaxy Tab 16GB
  • PDA ROM: P1000XXJPZ
Re: Tartozékok
« Reply #47 Dátum: 2011, 10 25, 19:00:15 »
Belinkelnéd hogy melyiket vetted? Esetleg úgy könnyebb :)
Samsung Galaxy Tab P1000
Firm: 4.1.2 Jelly Bean
Kernel: 2.6.35.13-HumberOS
Build: cm10-20121107-HumberOS-p1
Alapsáv: P1000XXJPZ

Nem elérhető zsolo

  • Hozzászólások: 309
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: T705, G920F
  • PDA ROM: 4.4.2, 6.0.1
Re: Tartozékok
« Reply #48 Dátum: 2011, 10 28, 17:21:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Belinkelnéd hogy melyiket vetted? Esetleg úgy könnyebb :)
Köszi, már megoldottam. Rossz volt a kábel.

Nem elérhető zsolo

  • Hozzászólások: 309
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: T705, G920F
  • PDA ROM: 4.4.2, 6.0.1
Re: Tartozékok
« Reply #49 Dátum: 2011, 10 30, 10:50:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Belinkelnéd hogy melyiket vetted? Esetleg úgy könnyebb :)
ezt vettem: You are not allowed to view links. Register or Login
Annyi gondom van vele, hogy a hátulján van mini USB csati a töltésnek, de nem tölt. Ha rádugom, az akku ikonon egy x jelenik meg, tehát töltés nincs. Viszont ha kikapcsolom, akkor meg tölti. Na ez miért lehet?