2024, 10 18, 08:29:35

Szerző Téma: HTC Trinity - Problémák - megoldások  (Megtekintve 81756 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető atravel

  • Hozzászólások: 1960
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS2
  • PDA ROM: CM10.1
Re: HTC Trinity - Problémák - megoldások
« Reply #225 Dátum: 2011, 08 17, 21:21:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm a segítséget.Rátettem az ajánlott RADIO-t,de sajnos a WIFI továbbra sem megy.Esetleg más oka is van.Nem tudok rájönni,-minden más működik.
No, Jól emlékeztem... a notimon bent volt a kedvencek között.
Szóval ha igazam van, és az a bajod, amire itt az orvosság, akkor parancsolj, itt a megoldás a bajodra.
You are not allowed to view links. Register or Login

CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGRE!!! Én nem próbáltam ki.

Nem elérhető vaczij

  • Hozzászólások: 2
  • PDA: htc touch cruise
  • PDA ROM: 1.28.457.2 WWE
Re: HTC Trinity - Problémák - megoldások
« Reply #226 Dátum: 2011, 08 18, 20:25:49 »
Nagyon köszönöm a segítséget,a WIFI újra működik.A notin talált leírás megoldotta a problémát.

atravelnak,fricinek örök hála !

Nem elérhető paraatesz

  • Hozzászólások: 6
  • Navigáció / Navigation: IGO 8.
  • PDA: HTC P3600 Trinity
  • PDA ROM: Windows Mobile
Re: HTC Trinity - Problémák - megoldások
« Reply #227 Dátum: 2011, 09 15, 11:34:22 »
Sziasztok Mágusok!

újra itt...

A múltkori "telefonszám kitörlős" problémán túltéve magamat az idők folyásával az alábbi problémával találkozom. Sajnos egyre gyakrabban lefagy a telefon. Gondoltam kellene rá egy új rendszer, de ennek függvénye - még mindig - a benne lévő számok kimentése. Ehhez kérném a segítségeteket, illetve egy használható programot (...mert az ActivSync-kel nem jutok semmire, vagy legalábbis azzal a verzióval ami nekem fent van.)

üdv

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: HTC Trinity - Problémák - megoldások
« Reply #228 Dátum: 2011, 09 15, 17:34:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok Mágusok!

újra itt...

A múltkori "telefonszám kitörlős" problémán túltéve magamat az idők folyásával az alábbi problémával találkozom. Sajnos egyre gyakrabban lefagy a telefon. Gondoltam kellene rá egy új rendszer, de ennek függvénye - még mindig - a benne lévő számok kimentése. Ehhez kérném a segítségeteket, illetve egy használható programot (...mert az ActivSync-kel nem jutok semmire, vagy legalábbis azzal a verzióval ami nekem fent van.)

üdv

erre a PIM Backup a legjobb You are not allowed to view links. Register or Login
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető paraatesz

  • Hozzászólások: 6
  • Navigáció / Navigation: IGO 8.
  • PDA: HTC P3600 Trinity
  • PDA ROM: Windows Mobile
Re: HTC Trinity - Problémák - megoldások
« Reply #229 Dátum: 2011, 09 19, 09:50:29 »
 :shock:  Szevasztok!

Szinte megéreztem :(

..a hétvégén a nagynéném leöntötte valami fossal (víz, vagy bor nem tudom) a telefont. Kitörölgettem, viszonylag szárazra... és működött is a mai napig. Ma kikapcsoltam, hogy átnézem a kártyákat meg a monitornál a szélén a port meg a berakódott  censored t. Semmi extrát nem csináltam (sem olyat ami fizikai sérülést okozhatott volna), de bekapcsolásnál az alábbi üzenet jeleni meg : "Press SEND to restore factory default, press END to quit."

Namost... először hirtelenjében kikapcsoltam, nehogy elvesszenek a telefonszámok... aztán próbáltam újra bekapcsolni...megint u.a. az üzenet... aztán - véletlenül - megnyomtam a "HÍVÁS" gombot..erre a következő : "Restore...Completed. Press OK to boot." ..namondom mostmár mindegy...nyomok egy OK-t... de nem boot-ol, csak újrakezdi az egész üzenetes mókát.

Namostakkómivan??? Földhöz verhetem ??? Mert ,gondolom már megint elvesztek az adataim :(

üdv

Nem elérhető atravel

  • Hozzászólások: 1960
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS2
  • PDA ROM: CM10.1
Re: HTC Trinity - Problémák - megoldások
« Reply #230 Dátum: 2011, 09 19, 22:26:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login


Namostakkómivan??? Földhöz verhetem ??? Mert ,gondolom már megint elvesztek az adataim :(

üdv
A nagynénédet ??
mindenesetre a send az a hívásindító gomb, tehát amikor arra nyomtál, nem véletlenül törölt :S

Nem elérhető paraatesz

  • Hozzászólások: 6
  • Navigáció / Navigation: IGO 8.
  • PDA: HTC P3600 Trinity
  • PDA ROM: Windows Mobile
Re: HTC Trinity - Problémák - megoldások
« Reply #231 Dátum: 2011, 09 20, 12:36:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A nagynénédet ??
mindenesetre a send az a hívásindító gomb, tehát amikor arra nyomtál, nem véletlenül törölt :S

A nagynénémet hagyd ki ebből... Ha értelmeset nem tudsz..baromságot felesleges...  ;)

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: HTC Trinity - Problémák - megoldások
« Reply #232 Dátum: 2011, 09 20, 18:41:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A nagynénémet hagyd ki ebből... Ha értelmeset nem tudsz..baromságot felesleges...  ;)
Adta magát a poén (igaz, nem túl jó poén).

Amit tudni kell(ett volna), hogy nem elég letörölgetni a nedvességet kívülről, mivel az bele is folyhatott (és a mellékelt ábra szerint meg is történt, tartok tőle, hogy nem elsősorban az adataid miatt kellene izgulnod...), a készüléket (ki-ki képességei szerint, de MINDENKÉPPEN akkumulátor nélkül!) szét kell szedni és jól szellőző helyen 1-2 napra hagyni, hogy ami lehet, elpárologjon belőle.
Van amikor még ez is kevés, mert a hajszálcsövesség miatt eljuthat olyan, BGA-tokozású IC-k alá is a víz, ahol akár 0,1 mm-nél kisebb a légrés. Innen magától soha az életben nem fog kiszáradni, csak ha nagynyomású levegővel nem fújatod ki. Ellenben ha bekapcsolod, a víz/folyadék miatti zárlat megöli a processzort azonnal. Az pedig beláthatatlan következményekkel jár(hat).
Ilyenkor bekapcsolni eléggé meggondolatlanság.
És ezek után még megnyomni azt a gombot, ami várhatóan törli a teljes belső tartalmat...

Szóval az adatvesztés miatt sajnos (a folyadék ráöntésén kívül) csak magadat okolhatod.

Sajnálom, hogy így jártál, nagyon rossz érzés, hogy elveszett minden, magam is átéltem (más okokból) többször...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető neutronstar

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: HTC Trinity
  • PDA: HTC Trinity
  • PDA ROM: windows mobile 6.1
  • Skype: none.35
Re: HTC Trinity - Problémák - megoldások
« Reply #233 Dátum: 2011, 10 11, 10:07:29 »
Sziasztok!

Látom jóideje nem írt ide senki, mert már ugye a trinity feledésbe merült, de azért hátha valaki be-be nézeget, és tud nekem valami biztatót ajánlani. A story-m a következő. Még 2008.-ban vásároltam a sima p3600-at horribilis összegért, de meg voltam elégedve vele. rögtön csináltam hozzá romfrissítést, hogy 3600 i-vé tegyen (GPS funkció bekapcsolása miatt) használgattam majd egy évig, mikor leesett, és kijelzős lett. elvittem az izabellába ahol 15-ért raktak bele másik kijelzőt. és feltettek egy másik romot is. egy ideig ment is, de aztán újból jelentkezett a hiba. ugyebár gariidőn kívül. most ott tartok, hogy mióta másodjára meghibásodott a polcon hevert. és ma gondoltam talán megnézem jött e- ki új rom rá, hátha azzal elindul. frissítettem, és megpróbáltam más, régebbi kompatibilis romokat is, de hiába, mert csak a kijelzővel vagy annak inkább valamelyik közvetlen komponensével lehet baj. Nem szeretnék megint 15 ezret költeni rá. Gondolkodtam eladom, de láttam használtan működőképeset 15 ezerért. Most viszont még azt sem engedhetem meg magamnak. Alkatrésznek meg nem szeretném elnyomni. Ha van 15 ért működő, csak van hozzá jóval azalatt alkatrész, és talán sikerül is valakivel olcsón megcsináltatni. Hogy lássátok miről is van szó, kerestem egy nagyon hasonló jelenséget. Ugyanígy boot után, vagy előtte fagy ki. Vagy fehéren világít utána, vagy "feketén" (bár ez hülyén hangzik) , és néha vannak a kijelzőn csíkok is, de nem ilyen vastag, mint a videón látható! Előre is köszönöm a segítségeteket, fáradozásaitokat, már ha valaki tényleg benéz ide még, és tud valami kecsegtető megoldást. (You are not allowed to view links. Register or Login)
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető üszök

  • Hozzászólások: 178
  • Nem: Férfi
  • PDA: Huawei Ascend G300
  • PDA ROM: 2.3.6 B892
  • Skype: tade15
Re: HTC Trinity - Problémák - megoldások
« Reply #234 Dátum: 2011, 10 11, 13:04:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Látom jóideje nem írt ide senki, mert már ugye a trinity feledésbe merült, de azért hátha valaki be-be nézeget, és tud nekem valami biztatót ajánlani. A story-m a következő. Még 2008.-ban vásároltam a sima p3600-at horribilis összegért, de meg voltam elégedve vele. rögtön csináltam hozzá romfrissítést, hogy 3600 i-vé tegyen (GPS funkció bekapcsolása miatt) használgattam majd egy évig, mikor leesett, és kijelzős lett. elvittem az izabellába ahol 15-ért raktak bele másik kijelzőt. és feltettek egy másik romot is. egy ideig ment is, de aztán újból jelentkezett a hiba. ugyebár gariidőn kívül. most ott tartok, hogy mióta másodjára meghibásodott a polcon hevert. és ma gondoltam talán megnézem jött e- ki új rom rá, hátha azzal elindul. frissítettem, és megpróbáltam más, régebbi kompatibilis romokat is, de hiába, mert csak a kijelzővel vagy annak inkább valamelyik közvetlen komponensével lehet baj. Nem szeretnék megint 15 ezret költeni rá. Gondolkodtam eladom, de láttam használtan működőképeset 15 ezerért. Most viszont még azt sem engedhetem meg magamnak. Alkatrésznek meg nem szeretném elnyomni. Ha van 15 ért működő, csak van hozzá jóval azalatt alkatrész, és talán sikerül is valakivel olcsón megcsináltatni. Hogy lássátok miről is van szó, kerestem egy nagyon hasonló jelenséget. Ugyanígy boot után, vagy előtte fagy ki. Vagy fehéren világít utána, vagy "feketén" (bár ez hülyén hangzik) , és néha vannak a kijelzőn csíkok is, de nem ilyen vastag, mint a videón látható! Előre is köszönöm a segítségeteket, fáradozásaitokat, már ha valaki tényleg benéz ide még, és tud valami kecsegtető megoldást. (You are not allowed to view links. Register or Login)
You are not allowed to view links. Register or Login

Megoldást sajna nem tudok neked de az enyém is szokott hasonlókat csinálni.Bár nekem még olyan is van,hogy televan apró pöttyökkel mintha pixel hibás lenne.Ha kiveszem a SIM kártyát nekem olyankor megjavul,vagy éjszakára akksi nélkül szoktam hagyni.

Nem elérhető sultann

  • Hozzászólások: 4
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: htc p3600
  • PDA ROM: 12345
Re: HTC Trinity - Problémák - megoldások
« Reply #235 Dátum: 2011, 11 06, 17:56:57 »
Sajnos a win 7-el nem működik az Activsync .

Nem elérhető üszök

  • Hozzászólások: 178
  • Nem: Férfi
  • PDA: Huawei Ascend G300
  • PDA ROM: 2.3.6 B892
  • Skype: tade15
Re: HTC Trinity - Problémák - megoldások
« Reply #236 Dátum: 2011, 11 06, 19:42:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajnos a win 7-el nem működik az Activsync .
Ezt idáig is tudtuk  :D

Nem elérhető sultann

  • Hozzászólások: 4
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: htc p3600
  • PDA ROM: 12345
Re: HTC Trinity - Problémák - megoldások
« Reply #237 Dátum: 2011, 11 06, 20:23:31 »
Rosszul fogalmaztam meg a problémámat . Lekellett cserélnem a régi laptom és ekkor szembesültem ezzel a gonddal mármint hogy nem működik az Activsync Win 7 alatt. Nos erre keresek vmi megoldást. Köszi :'(

Nem elérhető üszök

  • Hozzászólások: 178
  • Nem: Férfi
  • PDA: Huawei Ascend G300
  • PDA ROM: 2.3.6 B892
  • Skype: tade15
Re: HTC Trinity - Problémák - megoldások
« Reply #238 Dátum: 2011, 11 06, 20:53:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Rosszul fogalmaztam meg a problémámat . Lekellett cserélnem a régi laptom és ekkor szembesültem ezzel a gonddal mármint hogy nem működik az Activsync Win 7 alatt. Nos erre keresek vmi megoldást. Köszi :'(
Van megoldás:szinkronizáló központ a neve ha jól emlékszem.Be van épitve a win 7-be.Ha bedugod mennie kell ha jól emlékszem bár nincs Win7-em,hogy megnézzem.Vagy érdeklödj valami nagyobb forgalmú Winmos telo fórumjában.

Nem elérhető sultann

  • Hozzászólások: 4
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: htc p3600
  • PDA ROM: 12345
Re: HTC Trinity - Problémák - megoldások
« Reply #239 Dátum: 2011, 11 07, 18:46:38 »
egyelőre semmi megoldás nem jött . Szinte hihetetlen de kezdek beletörődni . :hmm: Amit ajánlottál arra nem reagál .

Nem elérhető sultann

  • Hozzászólások: 4
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: htc p3600
  • PDA ROM: 12345
Re: HTC Trinity - Problémák - megoldások
« Reply #240 Dátum: 2011, 11 09, 19:20:37 »
Tisztelt probléma megoldók , ez ennyire reménytelen ? :ima:

Nem elérhető atravel

  • Hozzászólások: 1960
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS2
  • PDA ROM: CM10.1
Re: HTC Trinity - Problémák - megoldások
« Reply #241 Dátum: 2011, 11 10, 07:13:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login

 Tisztelt probléma megoldók , ez ennyire reménytelen ?
 
szerintem csak azt tudjuk mondani, amit üszök írt.
 Mobile Device Center.
 vagy érdeklődni élő WinMo topicban, mivel a szinkronizáció nem kifejzetten készülék specifikus probléma.
 Magam részéről soha nem szinkronizáltam PCvel a Trincsit és XP fölötti rendszert sem használtam (mert azért az active sync kellett pl ROMoláshoz)

Nem elérhető üszök

  • Hozzászólások: 178
  • Nem: Férfi
  • PDA: Huawei Ascend G300
  • PDA ROM: 2.3.6 B892
  • Skype: tade15
Re: HTC Trinity - Problémák - megoldások
« Reply #242 Dátum: 2011, 11 10, 16:37:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tisztelt probléma megoldók , ez ennyire reménytelen ? :ima:
Esetleg még a pipa ki kikapcsolását próbáltad a a haladó beállításoknál? XP-nél ez okozott még gondot.

Nem elérhető coseone

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: htc Trinity 100,ipod touch 4 gen.
  • PDA ROM: 1.23.405.2 ,.. ipod: ios 5.
Re: HTC Trinity - Problémák - megoldások
« Reply #243 Dátum: 2011, 11 29, 22:05:45 »
Hello mindenkinek. Elég kezdő vagyok Trinity téren.Ismerősömtől jutottam hozzá a készülékhez,ő pedig használtan vette boltban. Sikerült frissítenem a szoftverét a legújabbra (Rom version:1.23.405.2). Gyárilag Orange-a szolgáltató tehát spv m700..Nincs feloldva sem.A PROBLÉMÁM a következő: amikor fözött rom-ot akarok felrakni bent ragadok a bootloaderben.(színes kijelző) de nem indul el telepítés...Sem a hard spl-t nem tudom megcsinálni sem a sim cid unlockot se. >:(  Mindent a trinity segédlet e-oldal alapján csináltam.3x szor is megprobáltam nem léptem nem huztam ki de folyton azt írta ki hogy hiba a készülék nincs csatlakoztatva.pedig volt,de megjelenik a szines kijelző megszakad a kapcsolat majd gondolkozik és 260-as hibakodot dob. (pipálgattam is usb kapcsolatokba de ugysem jó..)

Valaki segítsen biztosan én rontok,rontottam el valahol valamit.Nagyon sokat jelentene ha valaki tudna segíteni.


(Build 15673.3.3.1)

Nem elérhető coseone

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: htc Trinity 100,ipod touch 4 gen.
  • PDA ROM: 1.23.405.2 ,.. ipod: ios 5.
Re: HTC Trinity - Problémák - megoldások
« Reply #244 Dátum: 2011, 11 30, 18:35:59 »
"Rakd fel a hard-spl-t.



Ha ez sem sikerül, akkor ezt hivják úgy hogy sikerült téglát csinálnod a kütyübõl...

Azért mert bár a You are not allowed to view links. Register or Login leirtuk (és az xda-n mindenhol ez van), hogy HARD-SPL erõsen ajánlott, nem tetted fel.

Ezáltal találkoztál azzal a bizonyos splxploit hibával ami szintén le van irva a You are not allowed to view links. Register or Login.



Most már csak rá kell ott keresned az splxploit-ra és a linket találsz egy progit, ami a tégla kütyüre felrak egy hard-spl ezáltal visszahozza a halálból...



Elvileg pár pillanat alatt rendbe rakja... Kacsint



Tanulság: olvasni, mielõtt nekiállunk egy 100 000-es kütyüvel játszani "


Na ha ez a baja akkor leXopom magam.Most probálom ki.Mekkora egy luzer vagyok!!!

Nem elérhető coseone

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: htc Trinity 100,ipod touch 4 gen.
  • PDA ROM: 1.23.405.2 ,.. ipod: ios 5.
Re: HTC Trinity - Problémák - megoldások
« Reply #245 Dátum: 2011, 11 30, 19:10:29 »
Nem ez a baj.vagy nem tom lehet ezt is elkurom.továbra sem jó.megprobáltam ujjra gyári romot rakni seikerült elindult,de mostmár kiirta hogy bizony valami nem jó a szoftver regisztrációjával..vagy mi.hiányolt valami kódót

Nem elérhető coseone

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: htc Trinity 100,ipod touch 4 gen.
  • PDA ROM: 1.23.405.2 ,.. ipod: ios 5.
Re: HTC Trinity - Problémák - megoldások
« Reply #246 Dátum: 2011, 12 02, 20:44:47 »
!!!!!!!!!!!!!!!!!Na megvan. Sikerült megcsinálni.
A PROBLÉMA OKA AMIÉRT NEM SIKERÜLT FELRAKNI SEMMI NEM GYÁRIT : WIN 7 ALATT BEFAGYSZ A BOOTLOADERBE TELEPITÉS,FRISSITÉS NÉLKÜL.
MEGOLDÁS: XP ALATT KELL FUTATNI MINDENT,ÉS A RÉGI ACTIVESYNC 4.5(?) KELL HASZNÁLNI.ERRE LETT ÍRVA MINDEN HACK.
ÉRDEMES MEGCSINÁLNI AZ SPLXPLOIT-OT IS,ÉS NEKEM AZ OLI-FÉLE HARD SPL-T MÉG SIKERÜLT WIN 7 ALATT FELRAKNI.ABBÓL A LEGUJJABBAT,XDA-N TALÁLTAM 2010-ES KIADÁS.
EGYÉBKÉNT A You are not allowed to view links. Register or Login MÉG MINDIG NAGYON HASZNOS! ÉS TÉNYLEG AKTUÁLIS HA VALAKINEK VAN XP-JE VALAHOL. EGYKÉT SZOFTVER LINKJE A KÜTYÜRE, MÁR NEM AKTUÁLIS (pl INGYENES gps TURÁRA KIRÁNDULÁSRA).2 HÉTIG B.ODTAM VELE MIRE KIDERÜLT MI LEHET A BAJ.BESZARÁS.PEDIG MINDEN PROGRAM ELÖL IRTA HOGY XP FELETTI VERZIOKRA NEM BIZTOS HOGY JÓ.na mondom én akkor..biztos nem jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó

Nem elérhető fufuka

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: HTC trinity
  • PDA: HTC trinity
  • PDA ROM: win 6
  • Skype: fufuka66
Re: HTC Trinity - Problémák - megoldások
« Reply #247 Dátum: 2012, 03 10, 11:10:42 »
Tiszteletem a hozzáértőknek!

Szeretnék némi segítséget...  Hogy a pitlibe tudnám a trinity contactjait vcf-be kiexportálni.  Ugyanis activ sync-el nem megy! Állandóan hibát ad, >:( hiába van kapcsolódva a készülékhez.  Tulképpen bármilyen vcf-é konvertálható mentési formátum jó lenne...  csak lenne.... ?!?!

Segítségetek előre is megköszönöm!

Nem elérhető atravel

  • Hozzászólások: 1960
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS2
  • PDA ROM: CM10.1
Re: HTC Trinity - Problémák - megoldások
« Reply #248 Dátum: 2012, 03 10, 16:29:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login

  Tiszteletem a hozzáértőknek!
  
  Szeretnék némi segítséget...  Hogy a pitlibe tudnám a trinity contactjait vcf-be kiexportálni.  Ugyanis activ sync-el nem megy! Állandóan hibát ad, hiába van kapcsolódva a készülékhez.  Tulképpen bármilyen vcf-é konvertálható mentési formátum jó lenne...  csak lenne.... ?!?!
  
  Segítségetek előre is megköszönöm!
  
Ha van esetleg google fiókod, akkor beállíthatsz egy exchange szinkront. Utána már a gmailből remekül tudod menteni.
 előtte persze PPC PIM Backuppal érdemes egy mentést csinálni, nehogy először az üres kontakt adatokat szinkronizálja a telefonra.

Nem elérhető Loryka11

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Htc p3600 Trinity
  • PDA ROM: WM 6.53
Re: HTC Trinity - Problémák - megoldások
« Reply #249 Dátum: 2012, 08 15, 10:35:43 »
Hello!
Nagyon nagy problemam van, kerlek segitsetek!
Testveremtol kaptam egy Trinity-t csak az volt a baj, hogy nemetul volt rajta a rom es en az este uj romot tettem ra es most elojon , hogy BOOTING es utana a WELCOME es ott le fagy nem megy tovabb! Mit tudok neki csinalni? ??? ?
Nagyon szepen kerlek aki tudja irja meg!
Elore is koszi,
Lory :)

Global Moderator Comment Kérlek ne használd a "Jelentés egy moderátornak" linket, ha a témához van kérdésed :ima: :ima: :ima: . Ezt írtam PÜ-ben is