2024, 03 28, 21:39:23

Szerző Téma: P565 ROM-ok és tapasztalatok  (Megtekintve 50042 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető anzo

  • ROMMER
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re: P565 ROM-ok és tapasztalatok
« Reply #50 Dátum: 2010, 02 13, 09:39:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Fullt persze, de ha csak a contact, sms, task és calendar bejegyzéseket örökíted akkor okés szokott lenni. Általban...  :D De nem is ez a lényeg. Én mint mondtam szeretek feltenni minden általam elérhető rendszert. Van köztük WM5, 6.1 illetve 6.5 is. Mikor egyikről a másikra állok jó ha van egy mentésem ugyanabból a rendszerből már. Itt is az esetleges visszaállásra gondoltam egyébként.
Más: Valaki főz kis hazánkból ROMot? Sajna az angolom gyér hozzá, és lehet elég informatikai ismeretem sincs, de szeretném megtanulni.
Akkor hajrá  ;) Az Asus gépekre még nincsen rommerünk de azért némi angol és informatikai alapismeret szükséges hozzá.

Nem elérhető Jumboo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 272
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Huawei Ascend P1
  • Skype: kovaratis
Re: P565 ROM-ok és tapasztalatok
« Reply #51 Dátum: 2010, 02 13, 09:44:10 »
Köszi a bíztatást! :)
Azért láttam már gépet, és angolt is hallottam, de egyszerűen nem tudom szétbontani az ROM file-t. Lehet a Windows 7 zavar be, itt nem megy normálisan a parancssor.  :hmm:
Aquila non captat muscas - A sas nem fogdos legyeket

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető anzo

  • ROMMER
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re: P565 ROM-ok és tapasztalatok
« Reply #52 Dátum: 2010, 02 13, 10:19:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi a bíztatást! :)
Azért láttam már gépet, és angolt is hallottam, de egyszerűen nem tudom szétbontani az ROM file-t. Lehet a Windows 7 zavar be, itt nem megy normálisan a parancssor.  :hmm:
Nem hinném, hogy az lenne a gond mert én pl az Acerhez simán tudtam romolni Win7-en. Lehet inkább az a baj, hogy főzött romot akartál szétbontani. A Samsungnál legalábbis csak a gyárit lehet szétbontani mert a konyhák törlik a dsm fájlokat és ez miatt nem tudod szétbontani.

Nem elérhető Jumboo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 272
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Huawei Ascend P1
  • Skype: kovaratis
Re: P565 ROM-ok és tapasztalatok
« Reply #53 Dátum: 2010, 02 13, 10:29:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem hinném, hogy az lenne a gond mert én pl az Acerhez simán tudtam romolni Win7-en. Lehet inkább az a baj, hogy főzött romot akartál szétbontani. A Samsungnál legalábbis csak a gyárit lehet szétbontani mert a konyhák törlik a dsm fájlokat és ez miatt nem tudod szétbontani.
Értem. De akkor hogyan lehet 6.5-öt főzni? Ebből sajna nincs gyárim. Most szedtem le XDA-ról a legújabb csomagot. Belenéztem de nem lettem okosabb.:D
Aquila non captat muscas - A sas nem fogdos legyeket

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető fogaskerek

  • Hozzászólások: 8
  • Navigáció / Navigation: Asus P565
  • PDA: Asus P565
  • PDA ROM: WM6.1
Re: P565 ROM-ok és tapasztalatok
« Reply #54 Dátum: 2010, 02 13, 11:09:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Elnézést, hogy beleszólok de Full Backupot csak azonos rom verzióra lehet visszatölteni használd inkább a PIM Backupot ezzel a kontaktokat, üzentekekt tudod vissza rakni.

Nyugodtan szólj bele :D.. Egyébként én a PIM Backupot használom, csak azt hittem az SPB olyat is tud, hogy elmenti automatán a környezetet.. Mondjuk My Documents bizonyos fájljait, vagy telepített program beállításokat stb, vagy bármi más.. Bár ezt a PIM BackUP is tudja, csak egy gond van vele! Az összefűzött sms-ek visszaállításánál gyakran eltűnnek a te válaszaid, küldött üzeneteid!.. Szóval akkor maradok nála, amúgyis freeware :)..
Én még nem foglalkoztam főzéssel, de szerintem meg lenne az informatikai háttér.. Csak annyira nem érdekel :D..
Viszont programozgatok WM-re, ha lenne valakinek ötlete, szívesen veszem gyakorlásképp :D...

Nem elérhető anzo

  • ROMMER
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re: P565 ROM-ok és tapasztalatok
« Reply #55 Dátum: 2010, 02 13, 11:17:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Értem. De akkor hogyan lehet 6.5-öt főzni? Ebből sajna nincs gyárim. Most szedtem le XDA-ról a legújabb csomagot. Belenéztem de nem lettem okosabb.:D
Húúú akkor állj neki és próbálj meg információkat gyűjteni mert igen hiányosak ezen a területen az ismeretid.
A rom leegyszerűsítve három fő részből áll.
1. Windows (magában nem működő képes)
2. OEM Pack (Driverek, készülék specifikus programok)
3. Hozzáadott programok.

A gyári romból csak az OEM részt használjuk az meg majdnem mindegy, hogy 6.1-re vagy 6.5-re íródott (nem teljesen igaz de nagyjából). A windows amit te is letöltöttél azt kell összegyúrni az OEM-el és a hozzáadandó programokkal.

Nem elérhető Jumboo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 272
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Huawei Ascend P1
  • Skype: kovaratis
Re: P565 ROM-ok és tapasztalatok
« Reply #56 Dátum: 2010, 02 13, 18:37:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A gyári romból csak az OEM részt használjuk az meg majdnem mindegy, hogy 6.1-re vagy 6.5-re íródott (nem teljesen igaz de nagyjából). A windows amit te is letöltöttél azt kell összegyúrni az OEM-el és a hozzáadandó programokkal.

Kicsit tisztább, de messze vagyok a kiúttól.  :) Ha lesz kis időm belekontárkodom, hátha kijön valami az 565 konyhában.  :D
Aquila non captat muscas - A sas nem fogdos legyeket

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Jumboo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 272
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Huawei Ascend P1
  • Skype: kovaratis
Új ROM
« Reply #57 Dátum: 2010, 02 24, 19:40:33 »
Sziasztok!

Rishi frissitett! ( 23-Feb-10)


Updated ROM 28205( SYS/XIP )
1. Updated Start Menu Icons
2. Action Screen
3. Internet Sharing added
4. LZX compression ( Increased Storage)
5. Video Recorder bug fixed.
6. Samsung Midomi

If you like my work, you could buy me a beer by donating to my paypal ID You are not allowed to view links. Register or Login. Or, just post your feedback about the rom.

You are not allowed to view links. Register or Login

Nálam szépen megy eddig.
Aquila non captat muscas - A sas nem fogdos legyeket

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Jumboo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 272
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Huawei Ascend P1
  • Skype: kovaratis
Re: P565 ROM-ok és tapasztalatok
« Reply #58 Dátum: 2010, 03 06, 18:11:22 »
WM6.5 28232 ROM Asus P565/O2 XDA Zest-re:
You are not allowed to view links. Register or Login
Aquila non captat muscas - A sas nem fogdos legyeket

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login