2024, 09 16, 22:24:14

Szerző Téma: Samsung Omnia7  (Megtekintve 342808 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető MADcat

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 598
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Wayteq X960HD - Igo Primo Eszterke
  • PDA: Note II - Tab 2.7
Re: Samsung Omnia7
« Reply #200 Dátum: 2011, 08 13, 18:34:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na igen  :ok:
Olvastam régebben azt is, ha felteszel főzött romot, akor nem fog felmenni a hivatalos Mangó. Erre azért kíváncsi lennék, hogy mi az igazság benne.

na pont ezen agyalok én is, de olvastam olyasmit, hogy vissza tudom állítani eredeti állapotába. Hát nemtom, várnék tapasztalatot.  :D
Mindenre tudok magyarázatot találni, legfeljebb nem stimmel.

Nem elérhető nl32

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 296
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS Plus, SGS Advance
  • PDA ROM: 2.3.6, 4.1.2
Re: Samsung Omnia7
« Reply #201 Dátum: 2011, 08 13, 18:40:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
na pont ezen agyalok én is, de olvastam olyasmit, hogy vissza tudom állítani eredeti állapotába. Hát nemtom, várnék tapasztalatot.  :D
Rám ne várj  :D
Most még türelmes vagyok, bár azt nem szeretem, hogy egyformán csörögnek a telefonok  >:( Nekem a csengőhang miatt kellene a frissítés. Jó lenne, ha lehetne venni is valamit, de ez is csak később lesz

Nem elérhető MADcat

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 598
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Wayteq X960HD - Igo Primo Eszterke
  • PDA: Note II - Tab 2.7
Re: Samsung Omnia7
« Reply #202 Dátum: 2011, 08 13, 18:43:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Rám ne várj  :D
Most még türelmes vagyok, bár azt nem szeretem, hogy egyformán csörögnek a telefonok  >:( Nekem a csengőhang miatt kellene a frissítés. Jó lenne, ha lehetne venni is valamit, de ez is csak később lesz


 ;D ;D ;D fenébe  :taps:
Mindenre tudok magyarázatot találni, legfeljebb nem stimmel.

Nem elérhető pomszi5

  • Hozzászólások: 66
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Navigon Select
  • PDA: Lg Optimus Black P970
Re: Samsung Omnia7
« Reply #203 Dátum: 2011, 08 15, 11:55:15 »
Na én felraktam a mango-t s idáig minden frankó. Gyors,pörgős,nincs probléma vele. Alkalmazást még mindig tudok felrakni rá a tom xap installerrel, úgyhogy nem panaszkodom. az egyetlen dolog amit bánok /csak tegnap olvastam róla/, hogy nodo-nál be lehet már állitani registry hackkel a magyar nyelvet,de pre-mangotól nem lehet használni a registry editort,uh downgrade-elni kéne majd,vagy 1x lehet, hogy újra tolom az egész procedúrát előről. :D
khe?

Nem elérhető MADcat

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 598
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Wayteq X960HD - Igo Primo Eszterke
  • PDA: Note II - Tab 2.7
Re: Samsung Omnia7
« Reply #204 Dátum: 2011, 08 15, 12:19:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na én felraktam a mango-t s idáig minden frankó. Gyors,pörgős,nincs probléma vele. Alkalmazást még mindig tudok felrakni rá a tom xap installerrel, úgyhogy nem panaszkodom. az egyetlen dolog amit bánok /csak tegnap olvastam róla/, hogy nodo-nál be lehet már állitani registry hackkel a magyar nyelvet,de pre-mangotól nem lehet használni a registry editort,uh downgrade-elni kéne majd,vagy 1x lehet, hogy újra tolom az egész procedúrát előről. :D

Melyik leírás alapján toltad fel?  :)
Mindenre tudok magyarázatot találni, legfeljebb nem stimmel.

Nem elérhető pomszi5

  • Hozzászólások: 66
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Navigon Select
  • PDA: Lg Optimus Black P970
Re: Samsung Omnia7
« Reply #205 Dátum: 2011, 08 15, 13:08:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Melyik leírás alapján toltad fel?  :)


You are not allowed to view links. Register or Login
de a zune-t meg az updatewp-t újra kell rekni a mango előtt,meg először az újrainditásnál először úgy maradt a telefon,de utána aksi ki-be,újból neki mentem, és felment.
khe?

Nem elérhető szepppy

  • Hozzászólások: 57
  • PDA: Galaxy Note 3
  • PDA ROM: XXUENA2
Re: Samsung Omnia7
« Reply #206 Dátum: 2011, 08 15, 19:17:13 »
És a magyar nyelvet is fel tudtad pakolni rá??

Nem elérhető pomszi5

  • Hozzászólások: 66
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Navigon Select
  • PDA: Lg Optimus Black P970
Re: Samsung Omnia7
« Reply #207 Dátum: 2011, 08 15, 20:42:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
És a magyar nyelvet is fel tudtad pakolni rá??

azt sajnos nem,mert már mango bétán voltam,amikor olvastam és ezt meg nodo-ról lehet elővarázsolni a registry hackben,de amúgy tuti nem nagy ördöngősség
khe?

Nem elérhető MADcat

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 598
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Wayteq X960HD - Igo Primo Eszterke
  • PDA: Note II - Tab 2.7
Re: Samsung Omnia7
« Reply #208 Dátum: 2011, 08 16, 18:22:04 »
 az angol t9-et ki lehet lőni valahogy??  :ima:
Mindenre tudok magyarázatot találni, legfeljebb nem stimmel.

Nem elérhető kizman03

  • Hozzászólások: 3
  • PDA: Samsung omnia7 GT-i8700
  • Skype: kizman.istvan
Samsung Omnia7
« Reply #209 Dátum: 2011, 08 25, 21:56:58 »
Üdv. Mindenkinek!

Most vettem 1 o7-et és volna egy olyan problémám h sokszor telefonálás közben elmegy a hang, ezzel lehet valamit csinálni? Előre is köszi a segítséget! :)

Nem elérhető pomszi5

  • Hozzászólások: 66
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Navigon Select
  • PDA: Lg Optimus Black P970
Re: Samsung Omnia7
« Reply #210 Dátum: 2011, 08 26, 08:37:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv. Mindenkinek!

Most vettem 1 o7-et és volna egy olyan problémám h sokszor telefonálás közben elmegy a hang, ezzel lehet valamit csinálni? Előre is köszi a segítséget! :)

Nekem lassan 2 hónapja van meg,de még nem találkoztam ilyen problémával...esetleg próbálkozz szoftverfrissítésessel,hátha az megoldja:)
khe?

Nem elérhető kizman03

  • Hozzászólások: 3
  • PDA: Samsung omnia7 GT-i8700
  • Skype: kizman.istvan
Re: Samsung Omnia7
« Reply #211 Dátum: 2011, 08 26, 09:39:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem lassan 2 hónapja van meg,de még nem találkoztam ilyen problémával...esetleg próbálkozz szoftverfrissítésessel,hátha az megoldja:)


Oké, köszi megpróbálom.

Nem elérhető öcsi

  • Hozzászólások: 238
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: GTI8000, i8700
  • PDA ROM: DXID1 6.1.4. Romovics, I8000NXXJD6 / I8000XEHJD9
Re: Samsung Omnia7
« Reply #212 Dátum: 2011, 08 27, 07:03:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv. Mindenkinek!

Most vettem 1 o7-et és volna egy olyan problémám h sokszor telefonálás közben elmegy a hang, ezzel lehet valamit csinálni? Előre is köszi a segítséget! :)
Nekem ugyan ez volt, kínlódtam vele aztán szervizfutár/Telemax/. vissza hozzták -szofverfrissítés és rendben volt egy darabig! 1 hete újra elküldtem most azt írták főpanel és szofverfrissítés, gondolom a főpanelt kicserélték- Szofvert nem frissítettek rajta mert a 70004-et rakták vissza és itthon a Zune pakolta fel Pre- Nodo-t, ill. a Nodo-t.
Küld el szervizbe!

Nem elérhető RokiRobi

  • Hozzászólások: 18
  • PDA: Samsung s8000 Jet
  • PDA ROM: XXID3
Re: Samsung Omnia7
« Reply #213 Dátum: 2011, 08 28, 01:35:53 »
Hello mindenki !
Nagyon tetszik ez a telefon. Egy hónapja a kezemben járt egy Lg Optimus 7 és akkor bele szerettem a Windows Phone 7-be. Őszintén bevallva nekem nem jött be a most nagyon szárnyaló Android. Okos oprenszer de a kinézete olyan gyerekesen egyszerű. Ezzel ellentétben a Se7ven kinézete brutálisan szebb ( olyan mintha összehasonlítanánk Barbara Streisandot Megan Foxal  :D ). Aztán jobban körbenéztem a Sve7en oprendszerrel rendelkező készülékek között és a Samsung Omnia 7 találtam tökéletes választásnak. És a véleményeteket kérném abban hogy ti is így gondoljátok. Megtudnátok segíteni beszerezni egyet : vegyem meg egy szolgáltatótól vagy keresek egy használtat ? ( 35-45ezret szeretnék rá költeni ) Vagy esetleg van jobb Se7ven oprendszerrel rendelkező készülék a piacon? Vagy várjak még mert a jövőben több telefon is ki fog jönni ezzel a csodás rendszerrel.
Előre is köszönöm a válaszokat

Nem elérhető pomszi5

  • Hozzászólások: 66
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Navigon Select
  • PDA: Lg Optimus Black P970
Re: Samsung Omnia7
« Reply #214 Dátum: 2011, 08 29, 10:49:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello mindenki !
Nagyon tetszik ez a telefon. Egy hónapja a kezemben járt egy Lg Optimus 7 és akkor bele szerettem a Windows Phone 7-be. Őszintén bevallva nekem nem jött be a most nagyon szárnyaló Android. Okos oprenszer de a kinézete olyan gyerekesen egyszerű. Ezzel ellentétben a Se7ven kinézete brutálisan szebb ( olyan mintha összehasonlítanánk Barbara Streisandot Megan Foxal  :D ). Aztán jobban körbenéztem a Sve7en oprendszerrel rendelkező készülékek között és a Samsung Omnia 7 találtam tökéletes választásnak. És a véleményeteket kérném abban hogy ti is így gondoljátok. Megtudnátok segíteni beszerezni egyet : vegyem meg egy szolgáltatótól vagy keresek egy használtat ? ( 35-45ezret szeretnék rá költeni ) Vagy esetleg van jobb Se7ven oprendszerrel rendelkező készülék a piacon? Vagy várjak még mert a jövőben több telefon is ki fog jönni ezzel a csodás rendszerrel.
Előre is köszönöm a válaszokat


Heló, hát én is 1-2 hónapja használom az omniámat és nagyon meg vagyok vele elégedve...főleg egy samsung galaxy spica után. Én mondjuk eléggé szeretem az androidot is,mert nagyon testre szabható, de a wp7 is tök jó a maga letisztultságával.Én 45ért vettem az omniát és 39ért tudtam volna optimus 7et venni,de a 4colos samoled sokat nyomott nekem a latban. Ami még frankó,az a htc hd2 az univerzalitása miatt,de mondjuk az kicsit drágább tudomásom szerint. De ez csak az én véleményem:)
khe?

Nem elérhető RokiRobi

  • Hozzászólások: 18
  • PDA: Samsung s8000 Jet
  • PDA ROM: XXID3
Re: Samsung Omnia7
« Reply #215 Dátum: 2011, 09 04, 00:15:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Heló, hát én is 1-2 hónapja használom az omniámat és nagyon meg vagyok vele elégedve...főleg egy samsung galaxy spica után. Én mondjuk eléggé szeretem az androidot is,mert nagyon testre szabható, de a wp7 is tök jó a maga letisztultságával.Én 45ért vettem az omniát és 39ért tudtam volna optimus 7et venni,de a 4colos samoled sokat nyomott nekem a latban. Ami még frankó,az a htc hd2 az univerzalitása miatt,de mondjuk az kicsit drágább tudomásom szerint. De ez csak az én véleményem:)

Köszi a választ. Szabadna megkérdeznem hogy hogy tudtál beszerezni 45ezerért egy Omnia 7es ?
Mert ez egy nagyon jó ár érte.

Nem elérhető pomszi5

  • Hozzászólások: 66
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Navigon Select
  • PDA: Lg Optimus Black P970
Re: Samsung Omnia7
« Reply #216 Dátum: 2011, 09 04, 12:18:18 »
Persze,szabad...használtan:D Egy kicsit karcos volt mondjuk a háza,de vettem rá szilikon tokot,uh nem is látszik:)
khe?

Nem elérhető ElDzsi

  • Hozzászólások: 233
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: nincs
  • PDA: Samsung Omnia 7
  • Skype: nincs
Re: Samsung Omnia7
« Reply #217 Dátum: 2011, 10 08, 19:12:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello mindenki !
Nagyon tetszik ez a telefon. Egy hónapja a kezemben járt egy Lg Optimus 7 és akkor bele szerettem a Windows Phone 7-be. Őszintén bevallva nekem nem jött be a most nagyon szárnyaló Android. Okos oprenszer de a kinézete olyan gyerekesen egyszerű. Ezzel ellentétben a Se7ven kinézete brutálisan szebb ( olyan mintha összehasonlítanánk Barbara Streisandot Megan Foxal  :D ). Aztán jobban körbenéztem a Sve7en oprendszerrel rendelkező készülékek között és a Samsung Omnia 7 találtam tökéletes választásnak. És a véleményeteket kérném abban hogy ti is így gondoljátok. Megtudnátok segíteni beszerezni egyet : vegyem meg egy szolgáltatótól vagy keresek egy használtat ? ( 35-45ezret szeretnék rá költeni ) Vagy esetleg van jobb Se7ven oprendszerrel rendelkező készülék a piacon? Vagy várjak még mert a jövőben több telefon is ki fog jönni ezzel a csodás rendszerrel.
Előre is köszönöm a válaszokat

Én is szintén Spicáról váltottam. Ég és föld a két telefon, de amúgy nem is egy szinten vannak, szóval kár hasonlítgatni.
Az Omnia 7-est csak ajánlani tudom. A nodo-val is nagyon jó volt, de most a mangóval sokat javult.
Azt nem mondom, hogy soha többet androidot, de egy darabig biztos nem térek vissza.
:D

Nem elérhető MADcat

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 598
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Wayteq X960HD - Igo Primo Eszterke
  • PDA: Note II - Tab 2.7
Re: Samsung Omnia7
« Reply #218 Dátum: 2011, 10 08, 19:20:02 »
Azt tudjátok, hogy mehet a hivatalos mango fel a gépre? Már túl vagyok rajta és marha sokat számít!  :taps:
Mindenre tudok magyarázatot találni, legfeljebb nem stimmel.

Nem elérhető ElDzsi

  • Hozzászólások: 233
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: nincs
  • PDA: Samsung Omnia 7
  • Skype: nincs
Re: Samsung Omnia7
« Reply #219 Dátum: 2011, 10 09, 21:38:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azt tudjátok, hogy mehet a hivatalos mango fel a gépre? Már túl vagyok rajta és marha sokat számít!  :taps:

A kábelhúzogatós módszerrel már régóta fel lehetett tenni.

Nem elérhető MADcat

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 598
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Wayteq X960HD - Igo Primo Eszterke
  • PDA: Note II - Tab 2.7
Re: Samsung Omnia7
« Reply #220 Dátum: 2011, 10 09, 21:59:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A kábelhúzogatós módszerrel már régóta fel lehetett tenni.


tom, csak most jutottam el ide is!  :taps: ;D ;D
Mindenre tudok magyarázatot találni, legfeljebb nem stimmel.

Nem elérhető gabsz0227

  • Hozzászólások: 50
  • PDA: Apple Iphone 3GS 16 GB
Re: Samsung Omnia7
« Reply #221 Dátum: 2011, 10 12, 11:21:04 »
Valaki megtudja mondani, hogy t-mobilos Omnia 7-en be lehet e állítani a mobilnet megosztást, és ha igen akkor hogy? Ha lehet részletesen leírva, esetleg képekkel, mert nemvagyok egy nagy technikai zseni :)

köszi

Nem elérhető öcsi

  • Hozzászólások: 238
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: GTI8000, i8700
  • PDA ROM: DXID1 6.1.4. Romovics, I8000NXXJD6 / I8000XEHJD9
Re: Samsung Omnia7
« Reply #222 Dátum: 2011, 10 14, 06:24:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valaki megtudja mondani, hogy t-mobilos Omnia 7-en be lehet e állítani a mobilnet megosztást, és ha igen akkor hogy? Ha lehet részletesen leírva, esetleg képekkel, mert nemvagyok egy nagy technikai zseni :)

köszi
Tudtommal egy WP7-esen sem lehet internetet megosztani!

Nem elérhető gabsz0227

  • Hozzászólások: 50
  • PDA: Apple Iphone 3GS 16 GB
Re: Samsung Omnia7
« Reply #223 Dátum: 2011, 10 14, 08:14:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tudtommal egy WP7-esen sem lehet internetet megosztani!

Úgy tudom a mangóval már lehet, legalábbis hivatalos információk ezt támasztják alá.

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: Samsung Omnia7
« Reply #224 Dátum: 2011, 10 14, 08:36:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Úgy tudom a mangóval már lehet, legalábbis hivatalos információk ezt támasztják alá.


Ez a gyakorlatban is így van!  :ok:
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50