2024, 04 26, 20:28:44

Szerző Téma: Windows Phone 7 – Általános beszélgetés az operációs rendszerről  (Megtekintve 83532 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető whanklee

  • Hozzászólások: 67
  • Nem: Férfi
    • BlackBurry Informatika & Multimédia Kft.
  • Navigáció / Navigation: htc HD2
  • PDA: htc HD2
  • PDA ROM: imilka's Incredible Sense v1.1
Ebben egy kicsit vitatkoznék. Ugyanis mint olvasgatni lehet, lehet persze pletykák, de nem hiszem. HD2 tökéletes WP7 futtatására. Hekkerek nem ülnek babérjainkon, így szerintem még karácsony előtt kapunk valamit! :)

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
You are not allowed to view links. Register or Login
Ebben egy kicsit vitatkoznék. Ugyanis mint olvasgatni lehet, lehet persze pletykák, de nem hiszem. HD2 tökéletes WP7 futtatására. Hekkerek nem ülnek babérjainkon, így szerintem még karácsony előtt kapunk valamit! :)

Mit ér a WP7 frissítések, Live és kamera funkció nélkül? Szvsz nem sok értelme lenne.

Nem elérhető berem

  • Hozzászólások: 85
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXIJ9
sziasztok,

 orulok, hogy letrejott ez a forum  :taps:  remelem sok erdekes dologra derul feny az uj windows phone 7-nel kapcsolatban... :-X

 Lenne egy kerdesem hozzatok, sajnos mivel nekem csak a jo oreg WM 6.5-om van arra lennek kivancsi letezik-e valamilyen skin aminek a segitsegevel WM 7-st lehet varazsolni.Remelem ti tudok segiteni benne, koszonettel a valaszotokat:  :shock:

berem

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
You are not allowed to view links. Register or Login
sajnos mivel nekem csak a jo oreg WM 6.5-om van arra lennek kivancsi letezik-e valamilyen skin aminek a segitsegevel WM 7-st lehet varazsolni.

Hozzá: You are not allowed to view links. Register or Login van WP7 skin, de létezik az Spb Mobile Shellhez is. Sőt, azt hiszem, eszkábáltak már különálló Today plugint is: You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető berem

  • Hozzászólások: 85
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXIJ9
You are not allowed to view links. Register or Login
Hozzá: You are not allowed to view links. Register or Login van WP7 skin, de létezik az Spb Mobile Shellhez is. Sőt, azt hiszem, eszkábáltak már különálló Today plugint is: You are not allowed to view links. Register or Login

koszonom a valaszodat ;), igyekszem megnezni. ha esetleg masvalaki ismer hasonlot boldogga tenne... :ok:

Nem elérhető Bossattila

  • Hozzászólások: 51
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo 8 navigon t-select
  • PDA: Omnia Gt-I800 Omnia II / Iphone 4
  • PDA ROM: i8000nxxil3 / 4.3.3 JB
  • Skype: bossattila
O7 Kaphato a T-nél :D:D:D

Funkciók
Nagy érintőkijelző
MP3/AAC lejátszás
Sztereó FM rádió
Bluetooth
Kamera felbontása : 5 megapixel
Megjeleníthető színek : 16 millió
Műszaki adatok
Méret - magasság : 122.4 mm
Méret - szélesség : 64.2 mm
Méret - vastagság : 11 mm
Súly : 139 g
Teljes készülék memória : 8192 MB
Memória bővíthetőség Most ez hogy is van ?M????????
Mi van a dobozban?
Hálózati töltő
Akkumulátor
Fülhallgató
Adatkábel



You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
You are not allowed to view links. Register or Login
O7 Kaphato a T-nél :D:D:D

Ez sajnos erős túlzás, mert nekem nem tudtak még mutatni sem. Elismerték, hogy van raktáron, de bolti árazást nem kaptak hozzá, szóval weshopban megrendelhető, de boltban meg se nézhető. :(
Az Üfsz. csak megerősíteni tudta ezt az adminisztrációs káoszt. >:(

Nem elérhető Bossattila

  • Hozzászólások: 51
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo 8 navigon t-select
  • PDA: Omnia Gt-I800 Omnia II / Iphone 4
  • PDA ROM: i8000nxxil3 / 4.3.3 JB
  • Skype: bossattila
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez sajnos erős túlzás, mert nekem nem tudtak még mutatni sem. Elismerték, hogy van raktáron, de bolti árazást nem kaptak hozzá, szóval weshopban megrendelhető, de boltban meg se nézhető. :(
Az Üfsz. csak megerősíteni tudta ezt az adminisztrációs káoszt. >:(

Én ugy is rendelném szal nem okozna gondot sztem ez a káosz :) (mivel ha nem nyeri el a tetszésem 8napos visszafizetési garancia van :D

feltettem egy  skint o2re wp7-es egész korrekt igaz nem lehet semmire használni de egész jol néz ki :) de még barátkozok vele mielött eszembe jutna a váltás :D


De akkor most bövithetö vagy sem?????

mikor adna ki dual bövithetö tellot 8gb +2x32gb hmm na az már tetszene sose fogynék ki a helyböl :D

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
You are not allowed to view links. Register or Login
De akkor most bövithetö vagy sem?????

mikor adna ki dual bövithetö tellot

Az Omnia 7 nem bővíthető, sőt, egyelőre úgy tűnik, csak az amerikai testvért, a Samsung Focust lehet bővíteni az összes első körös WP7 készülék közül . Viszont Omnia 7-ből november közepére lesz 16 GB-os változat is, kérdés persze, hogy a hazai T-nél is, vagy csak kint.

Nem elérhető Bossattila

  • Hozzászólások: 51
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo 8 navigon t-select
  • PDA: Omnia Gt-I800 Omnia II / Iphone 4
  • PDA ROM: i8000nxxil3 / 4.3.3 JB
  • Skype: bossattila
You are not allowed to view links. Register or Login
Az Omnia 7 nem bővíthető, sőt, egyelőre úgy tűnik, csak az amerikai testvért, a Samsung Focust lehet bővíteni az összes első körös WP7 készülék közül . Viszont Omnia 7-ből november közepére lesz 16 GB-os változat is, kérdés persze, hogy a hazai T-nél is, vagy csak kint.

de ha nem bővíthető miért van odaírva???? ::)

Nem elérhető anzo

  • ROMMER
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető dilajoska

  • Hozzászólások: 225
  • Navigáció / Navigation: Igo my way
  • PDA: Zte Blade
  • PDA ROM: Kelzsoc FLB-R10 Full
szerintem jól meg kell gondolni ezt a vásárlást.aki megtud ezek nélkül lenni annak nem szóltam

hiányzik belőle a copy-paste, nem lehet egyedi csengőhangot beállítani, nincs rendes multitasking, Bluetooth-on keresztül nincs mód fájlok küldésére, a böngésző jelenleg nem támogatja a Flash-t és a Silverlight-ot, és akkor még nem említettem a késve bekapcsoló mikrofont.

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
You are not allowed to view links. Register or Login
szerintem jól meg kell gondolni ezt a vásárlást.aki megtud ezek nélkül lenni annak nem szóltam

hiányzik belőle a copy-paste, nem lehet egyedi csengőhangot beállítani, nincs rendes multitasking, Bluetooth-on keresztül nincs mód fájlok küldésére, a böngésző jelenleg nem támogatja a Flash-t és a Silverlight-ot, és akkor még nem említettem a késve bekapcsoló mikrofont.

Januárban jön az első érdemleges frissítés, amiről eddig annyit tudunk, hogy (egy ideiglenes?) copy/paste-et tartalmazni fog a Bing-es navigáció ill. egy alkalmazás váltó mellett. A csengőhang korlátozást nem értem, a pótlása viszont elhatározás kérdése, technikailag max egy órás munka lehet.

Flash-t készíti a platformra az Adobe, a kérdés, hogy még a böngésző jelen változatába beleteszik, vagy csak a következőbe. Ahogy az androidos készülékeken látszik, még ez a vas is kevés hozzá, tehát én egyelőre hanyagolnám, mert jelentősen rontja a böngészési élményt.

BT-on nem lesz fájlküldés, ahogy USB-n se mass storage mód.

A mikroon viszont biztos, hogy nem rendszer hiba, hanem készülék/GSM chip, vagy valami hasonló. Eddig csak a mobilarénás tesztben hallottam róla, pedig több tucatnyit olvastam. (Mellesleg a feleségem Wave-je is csinálja...)

Nem elérhető berem

  • Hozzászólások: 85
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXIJ9
You are not allowed to view links. Register or Login
feltettem egy  skint o2re wp7-es egész korrekt igaz nem lehet semmire használni de egész jol néz ki :) de még barátkozok vele mielött eszembe jutna a váltás :D

szia,
erdekelne hogy pontosan mit tettel fel, ha esetleg tudnal hozza egy linket adni, jo lenne :ok:
koszonettel

berem


Nem elérhető Bossattila

  • Hozzászólások: 51
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo 8 navigon t-select
  • PDA: Omnia Gt-I800 Omnia II / Iphone 4
  • PDA ROM: i8000nxxil3 / 4.3.3 JB
  • Skype: bossattila
You are not allowed to view links. Register or Login
szia,
erdekelne hogy pontosan mit tettel fel, ha esetleg tudnal hozza egy linket adni, jo lenne :ok:
koszonettel

berem

Segitenék de már én se találom:S  HR elött nem mentettem le ha valaki megtalálja vagy talál szoljon :S

Nem elérhető BJohhnyB

  • Hozzászólások: 1
  • PDA: diamond I
  • PDA ROM: energy
Bocsánat kicsit off lesz. Esetleg tudja valaki hogy t-mobile webshopon lehet e úgy készüléket rendelni(hát omnia 7 hogy mégse teljesen off legyen), hogy ezzel a készülékkel szeretnék egyben átmenni telenortol t-mobile-hoz, a számomat meg vinni szeretném. Akárhogy nézem részletfizetésre a 25 ropi net500-al egész jó, szemben a boltban 40 ropi. Köszönöm előre is.

Nem elérhető Bossattila

  • Hozzászólások: 51
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo 8 navigon t-select
  • PDA: Omnia Gt-I800 Omnia II / Iphone 4
  • PDA ROM: i8000nxxil3 / 4.3.3 JB
  • Skype: bossattila
You are not allowed to view links. Register or Login
Bocsánat kicsit off lesz. Esetleg tudja valaki hogy t-mobile webshopon lehet e úgy készüléket rendelni(hát omnia 7 hogy mégse teljesen off legyen), hogy ezzel a készülékkel szeretnék egyben átmenni telenortol t-mobile-hoz, a számomat meg vinni szeretném. Akárhogy nézem részletfizetésre a 25 ropi net500-al egész jó, szemben a boltban 40 ropi. Köszönöm előre is.


1430

ott megmondják és már megis rendelheted Lehetöleg t-s mobilrol hivd öket :D mert ha nem meglepödsz hupsz itt nem ingyenes  :D :D de t-iránybol ingyenes  söt ha jól tom t-és vezetékesröl is :D

Na felhivtam öket :D

Bekell menned mindenképp a tbe meg a telenoirhoz is telenortol kikell kérneda számhordozási nyilatkozatot és ugy menni a t-be :D

Nem elérhető berem

  • Hozzászólások: 85
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXIJ9
sziasztok
latom meg elegge nehezen baratkozunk meg ezzel az uj rendszerrel  :shock:
gondolom meg csak ido kell neki es akkor kiforrja magat, de ha minden ilyen gyorsan halad akkor lehet hogy ismet elavult lesz a winmo, mi meg csak rohanunk az ujabb technika utan... :ok:

Nem elérhető ht628

  • Hozzászólások: 14
  • Nem: Férfi
    • Windows Phone Portal
  • Navigáció / Navigation: HTC Locations
  • PDA: HTC Titan
  • PDA ROM: Windows Phone 7.8
  • Skype: ht628skype
Már felkerült a hírekbe, hogy sikeresen portolták a HTC HD2-re WP7-et. Mit szóltok hozzá? ( You are not allowed to view links. Register or Login )

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
You are not allowed to view links. Register or Login
Már felkerült a hírekbe, hogy sikeresen portolták a HTC HD2-re WP7-et. Mit szóltok hozzá? ( You are not allowed to view links. Register or Login )

Az egy fél éves build, de az online háttér (Marketplace, XBOX Live, MyPhone, stb.) nélkül én a véglegest se tenném fel.

Nem elérhető Artemon

  • Hozzászólások: 136
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Nav
  • PDA: Galaxy S8
  • PDA ROM: Stock 7.0 Nougat
  • Skype: franci666916
Az LG Optimus 7 kapható a PhotoHall ban (150-ért) és a GSMLine-on (130-ért)
A vicc az, hogy a Voda, aki nagyon promotálta, meg hallgat....
Ráadásul nekem nem ér meg 40e Ft-ot, hogy aláírjak 2 évre, és amúgy is utálom a szolgáltatói ROMokat, azokkal csak a gond van.

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
You are not allowed to view links. Register or Login
Az LG Optimus 7 kapható a PhotoHall ban (150-ért) és a GSMLine-on (130-ért)
A vicc az, hogy a Voda, aki nagyon promotálta, meg hallgat....
Ráadásul nekem nem ér meg 40e Ft-ot, hogy aláírjak 2 évre, és amúgy is utálom a szolgáltatói ROMokat, azokkal csak a gond van.

Szerintem már fent van a Vodánál is.
Itt nem lehet gond a szolgáltatói ROM-mal, ugyanis csak úgy pakolhatnak fel dolgokat, hogy el lehessen őket távolítani

Nem elérhető bpm

  • Hozzászólások: 25
  • PDA: ZTE Grand X In
Sziasztok!

Azt hiszem a PDA FanClub-on olvastam, hogy a Windows Phone Emulator alapból csak egy InternetExplorert tartalmaz, de lehet hozzá találni dolgokat, hogy a teljes telefon működését szimulálhassuk vele. Tudtok erről valamit? Tényleg működik, honnan lehet letölteni stb.

És esetleg akinek már van ilyen készüléke? Meg lehet osztani a telefon net hozzáférését PC-re? Elég ellentmondásos írásokat láttam erről, ezért szeretném megkérdezni azokat, akinek esetleg már van.

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
You are not allowed to view links. Register or Login
Meg lehet osztani a telefon net hozzáférését PC-re? Elég ellentmondásos írásokat láttam erről, ezért szeretném megkérdezni azokat, akinek esetleg már van.

Samsung és LG készülékeken már megtalálták a módját, HTC-n és Dell-en (még?) nem.

Nem elérhető nokiatka

  • Hozzászólások: 5
  • PDA: sgh-i900
  • PDA ROM: i900xdhk1/xdhk2
Sziasztok!

Vki kipróbálta már ezt (Windows Phone 7 Theme Omniára)?
Kiváncsi lennék az eredményre?A videón jól néz ki :)
You are not allowed to view links. Register or Login