2024, 04 18, 21:44:51

Szerző Téma: HTC Desire HD általános beszélgetés(akár némi OFF is...)  (Megtekintve 924075 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Zwiebel

  • Hozzászólások: 435
  • PDA: Samsung Omnia i900 / Samsung Omnia II i8000 / HTC HD2 /Samsung Galaxy S / SGSII / Samsung Galaxy Tab 10.1 SLIM
  • PDA ROM: i900BUHH5/MIHI1 / I8000XXIG6 / I9000XXJM1/ I9100XWKE7 / UEKMB
Re: HTC Desire HD előzetes információmegosztás
« Reply #1 Dátum: 2010, 10 13, 19:40:29 »
Nem tudom, hogy lehet-e ide írni ( gondolom lehet, ha nincs zárva  :p ), de ha valakit érdekel, akkor biztos forrásból tudom, hogy két héten belül jön a "vágyak-vágya"  ;)
Eladó egy bontatlan Zagg Invisible Shield fólia (Maximum Coverage) LG Optimus 2X készülékre.
Ha érdekel írj privátot :)

Nem elérhető Nostromo

  • Hozzászólások: 59
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One X
Re: HTC Desire HD előzetes információmegosztás
« Reply #2 Dátum: 2010, 10 17, 11:59:33 »
Hali!

Már nagyon várom...Tűkön ülök miatta, megrendeltem az edigitalban, és azt mondták egy héten belül érkezik. Ajánlom nekik. Most okt. 22 van kiírva az oldalukra, nagyon kíváncsi leszek.
Vajon van ennél jobb telefon? szerintem nem sűrűn.
Jó lenne ha már beindulna ez a topic is, kíváncsi vagyok ti mit gondoltok a kicsikéről, és nem utolsó sorban jó lenne tudni, hányan vannak előttem a megrendelési listán :P

Nem elérhető Zwiebel

  • Hozzászólások: 435
  • PDA: Samsung Omnia i900 / Samsung Omnia II i8000 / HTC HD2 /Samsung Galaxy S / SGSII / Samsung Galaxy Tab 10.1 SLIM
  • PDA ROM: i900BUHH5/MIHI1 / I8000XXIG6 / I9000XXJM1/ I9100XWKE7 / UEKMB
Re: HTC Desire HD előzetes információmegosztás
« Reply #3 Dátum: 2010, 10 17, 17:49:25 »
Szerinted én mit gondolok? :D Egy tipped lehet... :P

Kíváncsi leszek, hogy tényleg lesz-e 22.-én, már csak azért is mert ugye az a Vodafone UK által bejelentett dátum, de már nem egyszer "hazudtak" a készülékek érkezése felől, így szerintem jobb fenntartásokkal kezelni ezt a dátumot. Jobban bízok a 25.-én kezdődő hétben valamikor... Mindegy jöjjön már ;)
Eladó egy bontatlan Zagg Invisible Shield fólia (Maximum Coverage) LG Optimus 2X készülékre.
Ha érdekel írj privátot :)

Nem elérhető robi

  • Hozzászólások: 651
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: Samsung galaxy note
  • PDA ROM: CriskeloRomNOTE.vICS-V7-MD5 a másik Asus transformer tf300t
Re: HTC Desire HD előzetes információmegosztás
« Reply #4 Dátum: 2010, 10 18, 16:49:15 »
Én is naponta többször nézem hátha van valami bejelentés teszt vagy valami róla, de nem nagyon szállingóznak.Ti menyiért rendeltétek?És akárhol nézem mindenhol november 1 et írnak.De szerencsére jó ideig ez lesz a legjóbb telefon,csak azon izgulok ,hogy az lcd képernyő menyire bírlya a napfényt,mert ott nagyon el tudna bukni az amoledekel szemben.Az ebay-on 150000-ft körül árulják.Remélem nem csak én vagyok olyan gyepes ,hogy minden második gondolatom e körül forog.

Nem elérhető Zwiebel

  • Hozzászólások: 435
  • PDA: Samsung Omnia i900 / Samsung Omnia II i8000 / HTC HD2 /Samsung Galaxy S / SGSII / Samsung Galaxy Tab 10.1 SLIM
  • PDA ROM: i900BUHH5/MIHI1 / I8000XXIG6 / I9000XXJM1/ I9100XWKE7 / UEKMB
Re: HTC Desire HD előzetes információmegosztás
« Reply #5 Dátum: 2010, 10 18, 17:34:11 »
Viccelsz? Egész nap ezeket a kocka oldakat bújom, tudom betegség... ez van, ezt kell szeretni  :D Én nem rendeltem meg. Amúgy abban ne legyél biztos, hogy sok ideig ez lesz a legjobb... A HTC munkálkodik egy másik készüléken is, ami... minden eddigit megver, ez biztos  ;) November 1.-je előtt jön, ugyanis Hollandiába már megérkeztek az első szállítmányok ;)
Eladó egy bontatlan Zagg Invisible Shield fólia (Maximum Coverage) LG Optimus 2X készülékre.
Ha érdekel írj privátot :)

Nem elérhető robi

  • Hozzászólások: 651
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: Samsung galaxy note
  • PDA ROM: CriskeloRomNOTE.vICS-V7-MD5 a másik Asus transformer tf300t
Re: HTC Desire HD előzetes információmegosztás
« Reply #6 Dátum: 2010, 10 18, 18:05:28 »
Örülök ,hogy nem csak én vagyok beteg de én is várok egy két hetet mert anyi idő alatt leszokott menni ugy 130000 - körülre .A samsung galaxy s is lement 1hét alatt.Jó lenne ha valaki véletlen találna valami rendes tesztet és nem előtesztet az felrakna egy linket és nem baj ha nem magyar mert úgyis  a google leforditja.

Nem elérhető Zwiebel

  • Hozzászólások: 435
  • PDA: Samsung Omnia i900 / Samsung Omnia II i8000 / HTC HD2 /Samsung Galaxy S / SGSII / Samsung Galaxy Tab 10.1 SLIM
  • PDA ROM: i900BUHH5/MIHI1 / I8000XXIG6 / I9000XXJM1/ I9100XWKE7 / UEKMB
Re: HTC Desire HD előzetes információmegosztás
« Reply #7 Dátum: 2010, 10 18, 18:22:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Örülök ,hogy nem csak én vagyok beteg de én is várok egy két hetet mert anyi idő alatt leszokott menni ugy 130000 - körülre .A samsung galaxy s is lement 1hét alatt.Jó lenne ha valaki véletlen találna valami rendes tesztet és nem előtesztet az felrakna egy linket és nem baj ha nem magyar mert úgyis  a google leforditja.

Hát ebben szerintem felesleges reménykedni :( A Desire áll most 130k-n, ami ugye már "eléggé" régi motoros, úgyhogy bár a Samura igaz az állításod, HTC-re nem igazán jellemző  :'(
Eladó egy bontatlan Zagg Invisible Shield fólia (Maximum Coverage) LG Optimus 2X készülékre.
Ha érdekel írj privátot :)

Nem elérhető Nostromo

  • Hozzászólások: 59
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One X
Re: HTC Desire HD előzetes információmegosztás
« Reply #8 Dátum: 2010, 10 19, 18:02:17 »
Ma voltam az edigital-ban, érdeklődni(szerintem már annyit érdeklődöm, hogy lassan kiteszik a boltban a ,,wanted,, feliratot a képem mellé:P), elvileg raktáron lesz már 22-én, és amint kiérkezik a boltba, küldenek sms-t róla, hogy át lehet venni. Ott 175ért van, nem tudom hol lesz elsőnek és olcsóbban kapható, de fura hogy pl ha egy német honlapot megnyitsz, ott mindenhol a november van megjelölve startnak. Mivel már elbúcsúztam a régi telefonomtól(bye-bye Galaxy S), most üres a zsebem, és ez így tarthatatlan:P. Tudom őrült vagyok, de már nagyon várom. A youtube-on látható egy két új hands on videó, lengyelek csinálták...ezek szerint a különböző médiához eljuttatják előbb? vagy azok tesztpéldányok? nem sokat tudok erről.
Minden esetre nagyon jó lenne már úgy a kezemben tartani, ahogy ők a videóban:P
Legyünk türelmesek...bár olyan nehééééééz
Minden komolysággal: van ennél jobb telefon??? szerintem nem nagyon!

Nem elérhető Nostromo

  • Hozzászólások: 59
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One X
Re: HTC Desire HD előzetes információmegosztás
« Reply #9 Dátum: 2010, 10 19, 18:20:57 »
Anglia:

The HTC Desire HD is currently out of stock. Our first Shipment is due w/c 1st November 2010.

am az ára  £469.95!!!!! azaz 147.000Ft!!!!! hihetetlen ez az árkülönbség...pedig ők mennyivel többet keresnek... >:(

Nem elérhető Zwiebel

  • Hozzászólások: 435
  • PDA: Samsung Omnia i900 / Samsung Omnia II i8000 / HTC HD2 /Samsung Galaxy S / SGSII / Samsung Galaxy Tab 10.1 SLIM
  • PDA ROM: i900BUHH5/MIHI1 / I8000XXIG6 / I9000XXJM1/ I9100XWKE7 / UEKMB
Re: HTC Desire HD előzetes információmegosztás
« Reply #10 Dátum: 2010, 10 19, 18:24:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Anglia:

The HTC Desire HD is currently out of stock. Our first Shipment is due w/c 1st November 2010.

am az ára  £469.95!!!!! azaz 147.000Ft!!!!! hihetetlen ez az árkülönbség...pedig ők mennyivel többet keresnek... >:(

Igen, te is hozzánk "betegekhez" tartozol üdv a klubban :P Amúgy remélem, hogy lesz tényleg 22.-én, kíváncsi vagyok rá mit tud, meg különben is... :D Az árhoz már hozzászoktam... Te nem? :P
Eladó egy bontatlan Zagg Invisible Shield fólia (Maximum Coverage) LG Optimus 2X készülékre.
Ha érdekel írj privátot :)

Nem elérhető Nostromo

  • Hozzászólások: 59
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One X
Re: HTC Desire HD előzetes információmegosztás
« Reply #11 Dátum: 2010, 10 19, 18:38:19 »
Háááá!

Skacok, most nem azért, nem reklámügynökség vagyok, de 479 Fontért meghozzák szállítással együtt angliából!!! csak nem tudom szabad-e közzé tenni a honlap címét?
Most beszéltem az ügyfélszolgálatosokkal telefonon, a héten lesz már nekik, és attól kb 1-4 nap múlva ki is szállítják kishazánkba egészen a kapuig!!! az akárhogy is számolom nem több 151.000 forintnál!!! és akár a jövő héten már itt is lehet...csak nem tudom, nem szoktam neten vásárolni, ez meg azért eléggé rázós tétel. Szabad egy linket?

Nem elérhető Gyufus

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 1440
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus S
  • PDA ROM: CYAN
Re: HTC Desire HD előzetes információmegosztás
« Reply #12 Dátum: 2010, 10 19, 19:03:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Háááá!

Skacok, most nem azért, nem reklámügynökség vagyok, de 479 Fontért meghozzák szállítással együtt angliából!!! csak nem tudom szabad-e közzé tenni a honlap címét?
Most beszéltem az ügyfélszolgálatosokkal telefonon, a héten lesz már nekik, és attól kb 1-4 nap múlva ki is szállítják kishazánkba egészen a kapuig!!! az akárhogy is számolom nem több 151.000 forintnál!!! és akár a jövő héten már itt is lehet...csak nem tudom, nem szoktam neten vásárolni, ez meg azért eléggé rázós tétel. Szabad egy linket?

szabad
Ha nem vagy biztos benne mit csinálsz, inkabb szólj valakinek aki ért hozzá!

Nem elérhető Nostromo

  • Hozzászólások: 59
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One X
Re: HTC Desire HD előzetes információmegosztás
« Reply #13 Dátum: 2010, 10 19, 19:28:54 »
Köszönöm! Szóval az oldal elég biztonságosnak tűnik, mivel a htc oldaláról léptem rá, ott pedig mint hivatalos viszonteladó szerepel.

You are not allowed to view links. Register or Login

Az alap ár szállítás nélkül és adóval értendő, ha beteszitek kosárba, és kiválasztjátok Magyarországot, átírja az árat az adóknak és a szállításnak megfelelően.
Nem nagyon merek ekkora tételt megkockáztatni, de lehet hogy megérné...
Szerintetek? Esetleg valakinek már tapasztalat?
Az oldal és az ügyfélszolgálatosok alapján a héten érkezik hozzájuk raktárra...

Nem elérhető Zwiebel

  • Hozzászólások: 435
  • PDA: Samsung Omnia i900 / Samsung Omnia II i8000 / HTC HD2 /Samsung Galaxy S / SGSII / Samsung Galaxy Tab 10.1 SLIM
  • PDA ROM: i900BUHH5/MIHI1 / I8000XXIG6 / I9000XXJM1/ I9100XWKE7 / UEKMB
Re: HTC Desire HD előzetes információmegosztás
« Reply #14 Dátum: 2010, 10 19, 21:14:33 »
Nagyon jó   :taps: Sajnos azt nem tudom hogy a garancia működne-e így hivatalos HTC szervizben (E-Care). Szerintetek?
Eladó egy bontatlan Zagg Invisible Shield fólia (Maximum Coverage) LG Optimus 2X készülékre.
Ha érdekel írj privátot :)

Nem elérhető robi

  • Hozzászólások: 651
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: Samsung galaxy note
  • PDA ROM: CriskeloRomNOTE.vICS-V7-MD5 a másik Asus transformer tf300t
Re: HTC Desire HD előzetes információmegosztás
« Reply #15 Dátum: 2010, 10 19, 21:59:11 »
Az ebay- ban jobban bíznék ,de tetszetős a 4 nap szállítás .Amúgy örülök ,hogy beindult ez az oldal is.Ha valaki rendelt innen, és meg is kapta akkor írjon ,hogy mi is tudjuk honnan érdemes rendelni mivel ,hogy óriási a különbség az itthoni és a kinti ár között.De előtte a speed shop -ban megnyomkodom ha oda megérkezik.

Nem elérhető Nostromo

  • Hozzászólások: 59
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One X
Re: HTC Desire HD előzetes információmegosztás
« Reply #16 Dátum: 2010, 10 19, 23:42:40 »
,,A Korlátozott garancia igénybe vételekor a Fogyasztónak be kell
mutatnia a VÁSÁRLÁSI BIZONYLATOT. A jelen Korlátozott garancia csak
abban az országban érvényes és vehető igénybe, amelyben a Terméket
értékesítették. Ha a Terméket az Európai Unió valamelyik tagállamában,
Izlandon, Norvégiában, Svájcban vagy Törökországban vásárolta, és
a HTC eredetileg is ezeknek az országoknak a valamelyikében való
értékesítésre szánta a terméket, akkor a Korlátozott garancia a felsorolt
országok mindegyikében érvényes
és igénybe vehető.,,

By HTC garancialevél...


Én is örülök, hogy beindul a topic... Egyik jó ismerősömet kifaggattam, aki történetesen angolt tanít, és elég sűrűn vásárol neten. Nos azt mondta hogy szerinte mindenképp érdemes megpróbálni, nem lát buktatót az oldalon, pedig alaposan átnézte, és mivel a hivatalos HTC oldalon fent van a link mint hivatalos viszonteladó, így szerintem kizárt a gond...de ördög nem alszik. Viszont azt mondta jó tanácsként, hogy mindenképp futárral kérvényezzük a kiszállítást, mert a HUN posta lehet hogy nincs a toppon... ő nem bízná a véletlenre, de szerintem, ahogy olvasgattam, alapból futárral hozatják ki. Minden esetre azért holnap írok szerintem nekik egy levelet, hogy mik a lehetőségek, és ha minden oké, akkor meg is rendelem. Aztán jöhet az ima, hogy meg is érkezzen :D

Nem elérhető robi

  • Hozzászólások: 651
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: Samsung galaxy note
  • PDA ROM: CriskeloRomNOTE.vICS-V7-MD5 a másik Asus transformer tf300t
Re: HTC Desire HD előzetes információmegosztás
« Reply #17 Dátum: 2010, 10 20, 07:38:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
,,A Korlátozott garancia igénybe vételekor a Fogyasztónak be kell
mutatnia a VÁSÁRLÁSI BIZONYLATOT. A jelen Korlátozott garancia csak
abban az országban érvényes és vehető igénybe, amelyben a Terméket
értékesítették. Ha a Terméket az Európai Unió valamelyik tagállamában,
Izlandon, Norvégiában, Svájcban vagy Törökországban vásárolta, és
a HTC eredetileg is ezeknek az országoknak a valamelyikében való
értékesítésre szánta a terméket, akkor a Korlátozott garancia a felsorolt
országok mindegyikében érvényes
és igénybe vehető.,,

By HTC garancialevél...


Én is örülök, hogy beindul a topic... Egyik jó ismerősömet kifaggattam, aki történetesen angolt tanít, és elég sűrűn vásárol neten. Nos azt mondta hogy szerinte mindenképp érdemes megpróbálni, nem lát buktatót az oldalon, pedig alaposan átnézte, és mivel a hivatalos HTC oldalon fent van a link mint hivatalos viszonteladó, így szerintem kizárt a gond...de ördög nem alszik. Viszont azt mondta jó tanácsként, hogy mindenképp futárral kérvényezzük a kiszállítást, mert a HUN posta lehet hogy nincs a toppon... ő nem bízná a véletlenre, de szerintem, ahogy olvasgattam, alapból futárral hozatják ki. Minden esetre azért holnap írok szerintem nekik egy levelet, hogy mik a lehetőségek, és ha minden oké, akkor meg is rendelem. Aztán jöhet az ima, hogy meg is érkezzen :D
Nagyon király vagy ,örülnék ha sikerülne ,mert akkor én is megkockáztatnám.Amúgy miért adtad el a galaxyt?Remélem nem az android miatt ,mert nekem ez lesz az első androidos telefonom és nagyon bizakodó vagyok ezen a téren. :ok:

Nem elérhető Nostromo

  • Hozzászólások: 59
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One X
Re: HTC Desire HD előzetes információmegosztás
« Reply #18 Dátum: 2010, 10 20, 10:30:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nagyon király vagy ,örülnék ha sikerülne ,mert akkor én is megkockáztatnám.Amúgy miért adtad el a galaxyt?Remélem nem az android miatt ,mert nekem ez lesz az első androidos telefonom és nagyon bizakodó vagyok ezen a téren. :ok:

Természetesen nem az android miatt adtam el, nekem iPhone 3G-m volt előtte, és utána a Galaxy s. Nagyon meg voltam vele elégedve, jó kis készülék volt, de volt egy két hiányossága, amit nem részleteznék, de remélem ezeket a hibákat a HTC nem követi el...Egyszer megfogadtam, hogy Samsung telefont nem szabad. de ez annyira jónak tűnt... a legjobb tv-k monitorok szerintem ettől a gyártótól kerülnek ki...ezáltal a kijelzője tényleg elég utánozhatatlan. de szerintem szoftveresen még sokat kell tanulniuk a srácoknak. A HTC Desire HD viszont pláne az új SENSE felülettel, és az Android 2.2-vel, egy jó ideig biztos a legjobb telefonok közé fog tartozni! Sőt, ő lesz a legjobb:) hidd el szerintem nincs ennél jobb választás. Már nem vennék iPhone-t semmi pénzért...annyiért amennyiért árulják, meg véképp nem. Az Androidban sokkal több a lehetőség, sokkal jobban kihasználható a készülék valódi tudása, szerintem a kezelőfelülete is hatalmas... a HTC widgetek terén nagyon jót alakított. Plusz ugye most elindították a htcsense.com szolgáltatást, ami még többet is tud mint az apple hasonló kezdeményezése(MobileMe), és ez ráadásul ingyenes is!!!(az apple éves díjat szed érte, ráadásul nem is keveset)
Ha netán még véletlen nem láttátok volna a youtube-on a closer look című videót, mindenképp érdemes meglesni, mert abból egyértelmű a kételkedőknek is, hogy ezt kell megvenni :P :D :D
 
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GHO9A9Zf5g8[/youtube]

Nem elérhető Nostromo

  • Hozzászólások: 59
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One X
Re: HTC Desire HD előzetes információmegosztás
« Reply #19 Dátum: 2010, 10 20, 11:37:35 »
Nos!

Az előzőekben linkelt angol céghez pénteken érkezik szállítmány, de azt mondta a figura a telefonba, hogy abba már biztos nem férek bele, viszont a jövő héten is jön egy adag, és abból ki tudja küldeni(utána 4 napon belül itt is van), illetve ha az ,,EU ZONE C,,-t választjuk a delivery beállításnál, akkor futárral küldik ki(DHL/UPS/stb), és nem a hazai postával, ami magában garancia szerintem!
Viszont most hívtak a Motoker Kft-ből, hogy hétfőn érkezik hozzájuk szállítmány, hív amint megérkezett...szerintem ha onnan még most foglaltok, talán még benne lehettek az első adagban, bár én már vagy két hete foglaltam.
Ezek a lehetőségek, amik után néztem, ha valaki tud jobbat, olcsóbbat, gyorsabbat bármi, írjon!

Nem elérhető Zwiebel

  • Hozzászólások: 435
  • PDA: Samsung Omnia i900 / Samsung Omnia II i8000 / HTC HD2 /Samsung Galaxy S / SGSII / Samsung Galaxy Tab 10.1 SLIM
  • PDA ROM: i900BUHH5/MIHI1 / I8000XXIG6 / I9000XXJM1/ I9100XWKE7 / UEKMB
Re: HTC Desire HD előzetes információmegosztás
« Reply #20 Dátum: 2010, 10 20, 14:36:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nagyon király vagy ,örülnék ha sikerülne ,mert akkor én is megkockáztatnám.Amúgy miért adtad el a galaxyt?Remélem nem az android miatt ,mert nekem ez lesz az első androidos telefonom és nagyon bizakodó vagyok ezen a téren. :ok:

Szóval akkor most lenne rá itthon érvényesíthető hivatalos szerviz garancia vagy nem? Bocs, csak kicsit "confuse"-os, hogy egyik helyen azt írja, hogy csak ott ahol értékesítétték, másik helyen meg bárhol  :hmm: Magyarul be lehetne küldeni E-Care-ba probléma esetén? Bocsesz Nostromo-nak  :oops:
Eladó egy bontatlan Zagg Invisible Shield fólia (Maximum Coverage) LG Optimus 2X készülékre.
Ha érdekel írj privátot :)

Nem elérhető robi

  • Hozzászólások: 651
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: Samsung galaxy note
  • PDA ROM: CriskeloRomNOTE.vICS-V7-MD5 a másik Asus transformer tf300t
Re: HTC Desire HD előzetes információmegosztás
« Reply #21 Dátum: 2010, 10 20, 16:33:18 »
Akárhol nézem mindenhol 2 év gyári gari van rá és mivel ,hogy itthon is van hivatalos htc szerviz ebből gondolom ott is lehet érvényesíteni.

Nem elérhető Nostromo

  • Hozzászólások: 59
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One X
Re: HTC Desire HD előzetes információmegosztás
« Reply #22 Dátum: 2010, 10 20, 19:20:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szóval akkor most lenne rá itthon érvényesíthető hivatalos szerviz garancia vagy nem? Bocs, csak kicsit "confuse"-os, hogy egyik helyen azt írja, hogy csak ott ahol értékesítétték, másik helyen meg bárhol  :hmm: Magyarul be lehetne küldeni E-Care-ba probléma esetén? Bocsesz Nostromo-nak  :oops:

Én azt olvasom ki az általam kiírt idézetből, hogy csak abban az országban érvényes a garancia ahol vetted, de mivel az EU már szinte egy ,,nagy ország,,(tudom így azért erős, csak példa) így a tagországok közötti szabad piac miatt bárhol érvényes a garancia.
Persze ez csak az én véleményem, így értelmeztem a leírást. ha biztosra akarsz menni, akkor szerintem keress fel egy hazai képviseletet telefonon!
Szerintem a Motoker pl fog segíteni, mivel hivatalos viszonteladók, és gondolom tudják az erre vonatkozó szabályokat!
Am semmi gond, remélem tudtam segíteni!

Nem elérhető Zwiebel

  • Hozzászólások: 435
  • PDA: Samsung Omnia i900 / Samsung Omnia II i8000 / HTC HD2 /Samsung Galaxy S / SGSII / Samsung Galaxy Tab 10.1 SLIM
  • PDA ROM: i900BUHH5/MIHI1 / I8000XXIG6 / I9000XXJM1/ I9100XWKE7 / UEKMB
Re: HTC Desire HD előzetes információmegosztás
« Reply #23 Dátum: 2010, 10 20, 19:52:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én azt olvasom ki az általam kiírt idézetből, hogy csak abban az országban érvényes a garancia ahol vetted, de mivel az EU már szinte egy ,,nagy ország,,(tudom így azért erős, csak példa) így a tagországok közötti szabad piac miatt bárhol érvényes a garancia.
Persze ez csak az én véleményem, így értelmeztem a leírást. ha biztosra akarsz menni, akkor szerintem keress fel egy hazai képviseletet telefonon!
Szerintem a Motoker pl fog segíteni, mivel hivatalos viszonteladók, és gondolom tudják az erre vonatkozó szabályokat!
Am semmi gond, remélem tudtam segíteni!

Köszi szépen a segítséget :D Motoker nálam eléggé megbukott, ugyanis, Termék kód: Desire HD Gyártó: Motorola... így ez az oldal eléggé bukott nálam, ugyanis aki ekkorát bakizik... :P Hivatalos viszonteladóként meg főleg... :D
Eladó egy bontatlan Zagg Invisible Shield fólia (Maximum Coverage) LG Optimus 2X készülékre.
Ha érdekel írj privátot :)

Nem elérhető Nostromo

  • Hozzászólások: 59
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One X
Re: HTC Desire HD előzetes információmegosztás
« Reply #24 Dátum: 2010, 10 20, 20:23:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi szépen a segítséget :D Motoker nálam eléggé megbukott, ugyanis, Termék kód: Desire HD Gyártó: Motorola... így ez az oldal eléggé bukott nálam, ugyanis aki ekkorát bakizik... :P Hivatalos viszonteladóként meg főleg... :D

Ez van az oldalon, nem tudom hol láttad te:

HTC Desire HD
Termék kód:
HTC DESIRE HD
Gyártó:
HTC

Lehet azóta kijavították... Minden esetre valahonnan csak meg lehet tudni ezt a garanciás dolgot...