2024, 04 18, 20:37:31

Szerző Téma: 3 gombos recovery/download kombináció előcsalogatása  (Megtekintve 113063 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető sztupy

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 700
    • SztupY.hu
  • Navigáció / Navigation: spirálkötésű térkép
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: mikor mi
  • Skype: sztupy2k
3 gombos recovery/download kombináció előcsalogatása
« Dátum: 2010, 09 17, 16:52:52 »
Aki nem tudná a You are not allowed to view links. Register or Login lehet a készüléket recovery, illetve download módba tenni, akkor is, ha valami miatt maga az Android nem indulna be (hisz ha beindul, akkor adb-vel is megoldhatóak ezek). Sajnos néhány készüléken ez a két kombináció le van tiltva. Az, hogy melyiken van és melyiken nem teljesen véletlenszerű, nemrég vettünk barátommal kettő Galaxy S-t, az IMEIjük majdnem ugyanaz volt, mégis neki ment, nekem nem. Az alábbi leírás segítségével azokon a készülékeken is előcsalogathatjuk ezt a két szolgáltatást, amelyeken eddig nem volt.

A 3 gombos kombinációra megoldást a Samsung tegnap jelentett be a kanadai Bell felhasználók részére (őket érintette ez a probléma leginkább). Mi itt nem vagyunk kanadai Bell felhasználók, de szerenécsre egy kis registry átírással el lehet hitetni a Kiessel, hogy valójában azok vagyunk. Tekintve, hogy machinálni kell az itt leírt módszer nem teljesen hivatalos, csak részben. Aki nem szereti a Kiest, azoknak készült egy Odinos megoldás is: You are not allowed to view links. Register or Login

Én viszont a Kiesest fogom leírni, tekintve, hogy az sokkal hivatalosabb (bár jóval macerásabb... cserébe az XDA-s tapasztalatok alapján az el nem rontott  készülékek aránya is magasabb: Kiessel még csak egy jelentett sikertelenség volt, Odinos megoldással több is). Ha valaki inkább az Odinosra szavaz, akkor nyugodtan tegye azzal, azzal elvileg minden adat megörződik, valamint, ha már csináltunk valami disznóságot (itt főleg a lagfixre gondolok), akkor nagyobb eséllyel fog bebootolni a frissítés után a gép.

Mindenkinek ajánlom, hogy az alábbi lépéseket tartsa be, mert elég veszélyes műveletról van szó. Azonban mivel Kiessel történt az update, ha valami balul sül el mindenki nyugodtabb szívvel tud a szervizbe menni, hogy a hivatalos Kies firmware upgrade rontotta el :)

Fontos! Kizárólag alaplapi USB2.0-s portra csatlakoztatott kábellel próbálkozzunk. Ne használjunk USB hubot, vagy asztali számítógép esetén előlapi USB csatlakozót (az általában egy USB hub). Ha laptopunk van, akkor az legyen rákötve a tápra. (laptopok esetében minden csatlakozó alaplapi csatlakozó szokott lenni)

Fontos 2! Nem tudni, hogy hálózatfüggő készülékekkel mit kezd a a lent leírt módszer, az eddigi egyetlen sikertelen XDA-s felhasználó német T-Mobile felhasználó, de mások jelenteték, hogy nekik megy (emellett az egészet a kanadai Bell felhasználóknak csinálták, akik pedig hálózatfüggőek)

Lépések:
1. Ha már rootolva van a készülék, akkor mentsük le a /efs könyvtárat, az mindig jól jön. Ha nincs még rootolva, akkor hagyjuk, mert csak magunkat fogjuk szidni ha rootolás közben hal meg. Ha tettünk már fel lagfixet, akkor azt érdemes viszont leszedni. (lagfixelt esetben megfontolandó az Odinos megoldás). Ha nem szedjük le, megeshet, hogy a frissítés után nem fog beindulni az új ROM, bár ez nem fog senkit se érdekelni, hiszen cserébe menni fog a 3 gombos kombó, amivel ez (és sok más) javítható. Ha nincs lagfixünk, akkor pedig érdemes egy FR-et nyomni, bár nem kötelező. Ha esetleg már 2.2-es ROMunk lenne, akkor is inkább az Odinos megoldást javasolnám.
2. Töltsük csurig az akkumulátort. Ha már kifolyik belőle az áram akkor van jól. A bootloader frissítéséhez szükség van egy bizonyos minimális feszültségre, hogy sikerüljön, úgyhogy ne legyünk türelmetlenek ezzel.
3. Míg az akku tölt frissítsük a Kiest az 1.5.1.10074_45 verzióra (a Kies jelezni fog, hogy van firssítés, okézzuk le).
4. Míg az akku tölt és a Kies frissül olvassuk ki a Háború és Békét kétszer (opcionális)
5. Ha sikerült, akkor lépjünk be Kiesre, és kattintsunk a Firmverfrissítés gombra.
6. Ha valami miatt Test módba lenne a KIES (pl. a JPC telepítés miatt), akkor azt kapcsoljuk ki (CTRL+ALT+U+P). Ha nem tudjuk milyen módban van, akkor nyomjuk meg az előbbi kombinációt, ha bekapcsolta a test módot, nyomjuk meg még egyszer, ha pedig kikapcsolta, akkor meg hagyjuk úgy.
7. Lépjünk ki a firmverfrissítés ablakból.
8. Csatlakoztassuk a készüléket Kies módban. (várjuk meg, hogy a Kies felfedezze, de ne kattintsunk még sehova)
9. Hívjuk be a regisztrációs adatbázis szerkesztőt (XP: start menü->futtatás, "regedit" begépel, majd enter; vista/7 alatt start menü, "regedit" begépel, majd enter)
10. Keressük meg a HKEY_CURRENT_USER/Software/Samsung/Kies/DeviceDB részt a bal oldalon.
11. Itt lesz sok szám, keressük meg azt, amelyik a készülékünkhöz tartozik (általában az 1-es, ha esetleg több Samsung készülékünk lenne, akkor viszont ez nem biztos. A beazonosításban a NAME, PRODUCTCODE, SoftwareRevision és hasonló elemek segítenek minket a jobb oldalon).
12. Ha megtaláltuk, akkor néhány elemet át kell írnunk:
- SoftwareRevision: I9000UGJG9/I9000BMCJG9/I9000UGJG9/I9000UGJG9
- HIDSWVER: I9000UGJG9/I9000BMCJG9/I9000UGJG9/I9000UGJG9
- DEVCONINFO: itt két helyen is szerepel a régi ROMunk adata, cseréljük le csak azokat a fentebb írtakra
- ProductCode: GT-I9000HKDBMC
- Model Name: GT-I9000M
13. Ha sikerült ezeket lecserélni, akkor kattintsunk Kiesben a frimverfrissítésre
14. Ha minden jól ment, akkor felajánlja, hogy JG9-ről JH2-re frissít. Ha nem ajánlja ezt fel, akkor a fenti lépéseket próbáljuk ki még egyszer (készülék lehúz, kies bezár, kies elindít, készülék rádug, regeditben adatok átír, majd firmverfrissítés gomb)
15. Engedjük neki a frissítést (ez eltart egy ideig), kövesük az ott leírtakat.
16. Várjunk, míg elkészül. Közben reménykedjünk abban, hogy nem lesz áramszünet, nem fagy le a Windows, stb.
17. Ha minden jól ment a készülék újraindul. Próbáljuk ki a három gombos kombinációkat.
18. Örülünk, ha minden sikerült fizetünk sztupynak sört.
19. Ha viszont meghalt a készülék, akkor viszont elvisszük szervizbe... Ha minden igaz a javítás során most már ők is engedélyezett 3 gombos bootloadereket tesznek rá a javítás során.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Disclaimer: Nem én vagyok itt a legokosabb, privátban csak akkor írj, ha biztos vagy benne, hogy én vagyok az egyetlenegy ember a világon aki segíteni tud neked (bár szeretném néha ezt hinni, ez általában nem igaz). MSN-en sem veszek fel ismeretlenek ismeretlenül. És skypeon sem. Mást meg nem használok.

Nem elérhető VeszkaGSM

  • Hozzászólások: 413
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: SGS II.
  • PDA: I9300 GalaxyS III.
  • PDA ROM: Gyári..még..
Re: 3 gombos recovery/download kombináció előcsalogatása
« Reply #1 Dátum: 2010, 09 17, 17:28:51 »
Köszönjük, sajnos tesztelni nem tudom, mert az összes ami itt van már elszállt :)
Nagy gáz, kis szerencse!

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: 3 gombos recovery/download kombináció előcsalogatása
« Reply #2 Dátum: 2010, 09 17, 17:39:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login

4. Míg az akku tölt és a Kies frissül olvassuk ki a Háború és Békét kétszer (opcionális)

9. Hívjuk be a regisztrációs adatbázis szerkesztőt (XP: start menü->futtatás, "regedit" begépel, majd enter; vista/7 alatt start menü, "regedit" begépel, majd enter)

Nagyon köszönjük szépen :) Annyira szőkenős, mindenre kiterjedő leírás, hogy már szinte sajnálom hogy nem kell kipróbálnom  :ok:
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető SAABROS

  • Hozzászólások: 212
  • Nem: Férfi
  • PDA: SAMSUNG note´NiNE! N960F
Re: 3 gombos recovery/download kombináció előcsalogatása
« Reply #3 Dátum: 2010, 09 19, 03:52:42 »
Sziasztok!

Megcsináltam az Odinos verziót, tökéletesen működik de csak úgy indul ujra recovery mod-ban ha be van kapcsolva a telefon és hangerö fel+home+bekapcs gombot nyomva tartom ameddig újra nem indul és be nem jön az Samsung logo, akkor elengedem a bekapcs gombot a másik kettőt még nyomva tartom és mikor belép recoverybe akkor elengedem a másik két gombot is.de legalább így müködik.eddig sehogy sem ment.független telefonon próbáltam.csak gondoltam megirom hogy működik :)
Gyümölcsből pálinkát kell főzni, eleinte kicsit fura vele a palacsinta de meg lehet szokni! ×D

SGH-i900 O√; GT-i8000 O2√; GT-i9000 S√; GT-i9100 S2√; GT-i9300 S3√ ; GT-N7100√ ; Sony Xperia Z5 PREMiUM√ ;
SM- N960F√

Nem elérhető siskaze

  • Hozzászólások: 339
  • Navigáció / Navigation: Noname
  • PDA: Nexus 4 white
Re: 3 gombos recovery/download kombináció előcsalogatása
« Reply #4 Dátum: 2010, 09 19, 10:42:12 »
Ha nekem eleve JH2 firmware van rajta, akkor ha átírom a reges dolgokat, és nem tudom utána frissíteni úgy működni fog a háromgombos recovery mód?

Nem elérhető siskaze

  • Hozzászólások: 339
  • Navigáció / Navigation: Noname
  • PDA: Nexus 4 white
Re: 3 gombos recovery/download kombináció előcsalogatása
« Reply #5 Dátum: 2010, 09 19, 10:57:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha nekem eleve JH2 firmware van rajta, akkor ha átírom a reges dolgokat, és nem tudom utána frissíteni úgy működni fog a háromgombos recovery mód?
Na felfogtam végre a dolgot rendese...Elhitetjük a kies-el, hogy még mindig a régi firmware van a teLefonon, és megint felrakjuk a JH2-őt.... Na szóval, ha megcsinálom a folyamatot, és működik a recovery meg a download mód, akkor ha odinnal flashelem mennyivel nagyobb az esélye a többi telóhoz képest, hogy elszáll?

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: 3 gombos recovery/download kombináció előcsalogatása
« Reply #6 Dátum: 2010, 09 19, 11:38:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na felfogtam végre a dolgot rendese...Elhitetjük a kies-el, hogy még mindig a régi firmware van a teLefonon, és megint felrakjuk a JH2-őt.... Na szóval, ha megcsinálom a folyamatot, és működik a recovery meg a download mód, akkor ha odinnal flashelem mennyivel nagyobb az esélye a többi [NEM [NEM TELÓ!]!]hoz képest, hogy elszáll?
Ha megbízhatóan működik a 3 gombos download mód, akkor nagyon kicsi a téglásítás esélye. Ha elszállna frissítés közben, akkor akku ki, 3 gombbal download mód, és kezded elölről. Ha ez nem működik, akkor gáz van....
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető siskaze

  • Hozzászólások: 339
  • Navigáció / Navigation: Noname
  • PDA: Nexus 4 white
Re: 3 gombos recovery/download kombináció előcsalogatása
« Reply #7 Dátum: 2010, 09 19, 11:50:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha megbízhatóan működik a 3 gombos download mód, akkor nagyon kicsi a téglásítás esélye. Ha elszállna frissítés közben, akkor akku ki, 3 gombbal download mód, és kezded elölről. Ha ez nem működik, akkor gáz van....
Valaki csinálta már végig a kies-el az átírásos dolgot?

Nem elérhető tariattila

  • Hozzászólások: 1912
  • Nem: Férfi
  • tituless
  • Navigáció / Navigation: Maps
  • PDA: Galaxy S
  • PDA ROM: TsunamICS 2.5
Re: 3 gombos recovery/download kombináció előcsalogatása
« Reply #8 Dátum: 2010, 09 19, 11:56:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valaki csinálta már végig a kies-el az átírásos dolgot?
Szerintem igen...Sztupy... de olvass vissza...

Nem elérhető sztupy

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 700
    • SztupY.hu
  • Navigáció / Navigation: spirálkötésű térkép
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: mikor mi
  • Skype: sztupy2k
Re: 3 gombos recovery/download kombináció előcsalogatása
« Reply #9 Dátum: 2010, 09 19, 12:09:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valaki csinálta már végig a kies-el az átírásos dolgot?
Én azzal csináltam.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Disclaimer: Nem én vagyok itt a legokosabb, privátban csak akkor írj, ha biztos vagy benne, hogy én vagyok az egyetlenegy ember a világon aki segíteni tud neked (bár szeretném néha ezt hinni, ez általában nem igaz). MSN-en sem veszek fel ismeretlenek ismeretlenül. És skypeon sem. Mást meg nem használok.

Nem elérhető siskaze

  • Hozzászólások: 339
  • Navigáció / Navigation: Noname
  • PDA: Nexus 4 white
Re: 3 gombos recovery/download kombináció előcsalogatása
« Reply #10 Dátum: 2010, 09 19, 12:18:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én azzal csináltam.
Teljesen úgy működik neked, ahogy kell?(recovery, és download mód) Akkor odinnal lehet biztonságosan frissíteni?

Nem elérhető sztupy

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 700
    • SztupY.hu
  • Navigáció / Navigation: spirálkötésű térkép
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: mikor mi
  • Skype: sztupy2k
Re: 3 gombos recovery/download kombináció előcsalogatása
« Reply #11 Dátum: 2010, 09 19, 13:33:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Teljesen úgy működik neked, ahogy kell?(recovery, és download mód) Akkor odinnal lehet biztonságosan frissíteni?
Igen. de Kiessel csináltam. Az Odinos változathoz nem adom a nevem.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Disclaimer: Nem én vagyok itt a legokosabb, privátban csak akkor írj, ha biztos vagy benne, hogy én vagyok az egyetlenegy ember a világon aki segíteni tud neked (bár szeretném néha ezt hinni, ez általában nem igaz). MSN-en sem veszek fel ismeretlenek ismeretlenül. És skypeon sem. Mást meg nem használok.

Nem elérhető siskaze

  • Hozzászólások: 339
  • Navigáció / Navigation: Noname
  • PDA: Nexus 4 white
Re: 3 gombos recovery/download kombináció előcsalogatása
« Reply #12 Dátum: 2010, 09 19, 14:42:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen. de Kiessel csináltam. Az Odinos változathoz nem adom a nevem.
Nem úgy értettem. Hanem ha megcsinálom kiessel azt amit te, és utána tudom-e odinnal frissíteni a galaxyt, mert ugye ahhoz kell download mód.

Nem elérhető siskaze

  • Hozzászólások: 339
  • Navigáció / Navigation: Noname
  • PDA: Nexus 4 white
Re: 3 gombos recovery/download kombináció előcsalogatása
« Reply #13 Dátum: 2010, 09 19, 14:57:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen. de Kiessel csináltam. Az Odinos változathoz nem adom a nevem.
  Mert ugye JM7 vagy Jm8 firmwaret szeretném majd az odinnal felrakni, miután megcsináltam a kies-el az átírásos dolgot. Jó lesz úgy nekem?

Nem elérhető sztupy

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 700
    • SztupY.hu
  • Navigáció / Navigation: spirálkötésű térkép
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: mikor mi
  • Skype: sztupy2k
Re: 3 gombos recovery/download kombináció előcsalogatása
« Reply #14 Dátum: 2010, 09 19, 15:18:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem úgy értettem. Hanem ha megcsinálom kiessel azt amit te, és utána tudom-e odinnal frissíteni a galaxyt, mert ugye ahhoz kell download mód.
Értem. Persze, ha már megy a 3 gombos mód utána olyan a készülék mint bármelyik másik.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Disclaimer: Nem én vagyok itt a legokosabb, privátban csak akkor írj, ha biztos vagy benne, hogy én vagyok az egyetlenegy ember a világon aki segíteni tud neked (bár szeretném néha ezt hinni, ez általában nem igaz). MSN-en sem veszek fel ismeretlenek ismeretlenül. És skypeon sem. Mást meg nem használok.

Nem elérhető siskaze

  • Hozzászólások: 339
  • Navigáció / Navigation: Noname
  • PDA: Nexus 4 white
Re: 3 gombos recovery/download kombináció előcsalogatása
« Reply #15 Dátum: 2010, 09 19, 17:44:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Értem. Persze, ha már megy a 3 gombos mód utána olyan a készülék mint bármelyik másik.
Nos.Leírom mert tanulságos lehet!!! Kész vagyok az egésszel, és rom cserével is. Szóval volt ijedtség nem kevés.2 fél whisky után egy kicsit azért megnyugodtam. :D Szóval.Regeditbe átírtam mindent, úgy ahogy azt kell.Kattintok a KIES-ben a firmware frissítés gombra, felajánlja az új szoftvert minden  oké letölti az új bináris fájlokat.Elérkeztünk a frissítés folyamatához, erre kiírja, hogy nem sikerült neki a frissítés üzemmódot elindítani. :shock: Azt mondja okézzam le, és helyreállítja a régi software-t ehhez pedig helyezzem download üzemmódba a három gombbal! Basszus eleve nem lehet azért csinálom ezt az egészet! Na innentől volt para mert nem tudott mit kezdeni a galaxyval.Elérkeztünk a féltégla üzemmódhoz, de csdak azért fél, mert a kies még mindig látta a galaxyt és azt írta, hogy helyre kell állítani mert elcseszte a szoftvert.Viszon ahhoz kellett volna a download üzemmód! Szóval kis megnyugodás után regeditbe elkezdtem turkálni, láttam, hogy csinált még egy mappát immáron 3-as számmal, új hardverként látta az eredeti regedites bejegyzésekkel.Na ezt átírtam megint, viszont észrevettem hogy benne maradt a sim kártya, azt kivettem....Szóval megint nekiengedtem, és az előbb elcseszett fél software-t sikeresen megcsinálta!!!!! Úgyhogy NO PARA, ha elcseszi tudja folytatni, helyre lehet hozni!!!! Utána ODIN következett simán ráment a JM8 firmware.
Köszi sztupy!!

Nem elérhető htooom92

  • Hozzászólások: 43
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One X
  • PDA ROM: ViperX 2.7.0 with faux010-main
Re: 3 gombos recovery/download kombináció előcsalogatása
« Reply #16 Dátum: 2010, 09 19, 21:48:24 »
szoval ha ratolom a 3gombos bugfixet akkor ha odinnal flesselgetem osszevissza akkor a 3gombos bugfix megmarad vagy az is felulirodik?
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető siskaze

  • Hozzászólások: 339
  • Navigáció / Navigation: Noname
  • PDA: Nexus 4 white
Re: 3 gombos recovery/download kombináció előcsalogatása
« Reply #17 Dátum: 2010, 09 19, 21:57:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
szoval ha ratolom a 3gombos bugfixet akkor ha odinnal flesselgetem osszevissza akkor a 3gombos bugfix megmarad vagy az is felulirodik?
Megmarad! Én végigcsináltam, utána ráment a Jm8, és azonnal azt néztem, hogy megy-e a recovery, meg a download.Megy minden, innentől teljes értékű a készülék!!! Sőt iszonyú gyors lett a régi rom után!! Azért olvasd el amit írtam a frissítésről, nehogy te is gyomorgörcsöt kapjál mint én! :D

Nem elérhető tariattila

  • Hozzászólások: 1912
  • Nem: Férfi
  • tituless
  • Navigáció / Navigation: Maps
  • PDA: Galaxy S
  • PDA ROM: TsunamICS 2.5
Re: 3 gombos recovery/download kombináció előcsalogatása
« Reply #18 Dátum: 2010, 09 19, 21:59:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
szoval ha ratolom a 3gombos bugfixet akkor ha odinnal flesselgetem osszevissza akkor a 3gombos bugfix megmarad vagy az is felulirodik?
:taps: ez burtális kérdés !

Nem elérhető htooom92

  • Hozzászólások: 43
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One X
  • PDA ROM: ViperX 2.7.0 with faux010-main
Re: 3 gombos recovery/download kombináció előcsalogatása
« Reply #19 Dátum: 2010, 09 19, 22:24:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megmarad! Én végigcsináltam, utána ráment a Jm8, és azonnal azt néztem, hogy megy-e a recovery, meg a download.Megy minden, innentől teljes értékű a készülék!!! Sőt iszonyú gyors lett a régi rom után!! Azért olvasd el amit írtam a frissítésről, nehogy te is gyomorgörcsöt kapjál mint én! :D

koszi :)
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető htooom92

  • Hozzászólások: 43
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One X
  • PDA ROM: ViperX 2.7.0 with faux010-main
Re: 3 gombos recovery/download kombináció előcsalogatása
« Reply #20 Dátum: 2010, 09 20, 03:54:04 »
kiessel lefrissitettem, majd kiirta hogy kesz az upgrade es azota se kep se hang a telon...meg a kijelzo se kapcsol be
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető VeszkaGSM

  • Hozzászólások: 413
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: SGS II.
  • PDA: I9300 GalaxyS III.
  • PDA ROM: Gyári..még..
Re: 3 gombos recovery/download kombináció előcsalogatása
« Reply #21 Dátum: 2010, 09 20, 06:05:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
kiessel lefrissitettem, majd kiirta hogy kesz az upgrade es azota se kep se hang a [NEM TELO!]n...meg a kijelzo se kapcsol be
Tegnap itt is lett egy ilyen...
Nagy gáz, kis szerencse!

Nem elérhető siskaze

  • Hozzászólások: 339
  • Navigáció / Navigation: Noname
  • PDA: Nexus 4 white
Re: 3 gombos recovery/download kombináció előcsalogatása
« Reply #22 Dátum: 2010, 09 20, 07:46:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tegnap itt is lett egy ilyen...
Nem látja a kies sem ha rádugod a gépre?

Nem elérhető VeszkaGSM

  • Hozzászólások: 413
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: SGS II.
  • PDA: I9300 GalaxyS III.
  • PDA ROM: Gyári..még..
Re: 3 gombos recovery/download kombináció előcsalogatása
« Reply #23 Dátum: 2010, 09 20, 08:47:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem látja a kies sem ha rádugod a gépre?
NEM, ha látná akkor lehetne szoftverezni ;)
Nagy gáz, kis szerencse!

Nem elérhető siskaze

  • Hozzászólások: 339
  • Navigáció / Navigation: Noname
  • PDA: Nexus 4 white
Re: 3 gombos recovery/download kombináció előcsalogatása
« Reply #24 Dátum: 2010, 09 20, 09:41:45 »
AKIK MEG AKARJÁK CSINÁLNI, AZOKNAK MONDANÁM, HOGY EBBE A SORBA:
"DEVCONINFO: itt két helyen is szerepel a régi ROMunk adata, cseréljük le csak azokat a fentebb írtakra"
NEM CSAK KÉT HELYEN KELL ÁTÍRNI, HANEM A PRODUCT KÓD IS BENNE VAN, ÉS AZT IS ÁT KELL ÍRNI!!!