2024, 04 25, 06:04:07

Szerző Téma: Problémák-megoldások  (Megtekintve 88357 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

taky1974

  • Vendég
Problémák-megoldások
« Dátum: 2009, 02 10, 09:39:25 »
Ide jöhetnek a HD-vel kapcsolatos problémák felvetései.

taky1974

  • Vendég
Re: Problémák-megoldások
« Reply #1 Dátum: 2009, 02 10, 13:21:52 »
HD Soft és Hard reset leírása (forrás: You are not allowed to view links. Register or Login)
HTC Touch HD Soft reset

Alkalmanként újra kell indítani a készüléket. Az újraindítás törli a memóriában éppen aktuális adatokat és leállítja a futó programokat. Erre akkor van szükség ha a készülék lassabban működik a megszokottnál vagy egy program nem működik megfelelően. Néhány alkalmazás telepítése után szintén szükséges a készülék újraindítása. Az újraindításkor az el nem mentett adatok törlődnek.

Újraindítás végrehajtása  - Soft reset

A ceruza hegyével nyomja meg a RESET gombot.  A készülék újraindul és az üdvözlő "Today" képernyő fogadja.

1. Húzza ki a ceruzát.
2. Vegye le a hátlapot.
3. A ceruza segítségével nyomja meg a RESET gombot, amit a SIM kártya foglalata és a memóriakártya foglalata között talál. A készülék újraindul és az üdvözlő "Today" képernyő fogadja.

HTC Touch HD hard reset
Szükség esetén hardveresen (más szóval teljesen) újraindítható a készülék. Hardveres újraindítást csak akkor hajtson végre, ha a szoftveres újraindítással nem tudja elhárítani a problémát. A hardveres újraindításkor a készülék az alapállapotába kerül vissza, vagyis abba az állapotba, amelyben a megvásárlásakor és első bekapcsolásakor volt. Minden telepített program, bevitt adat és a készülék testreszabását szolgáló beállítás elvész. A készüléken kizárólag a Windows Mobile® szoftverek és az egyéb előre telepített programok maradnak meg.

Figyelem! A művelettel gyári alapállapotába állítja vissza a készüléket. Ügyeljen arra, hogy a hardveres újraindítás előtt minden telepített programról és minden felhasználói adatról biztonsági másolatot kell készítenie.


Fontos! Ha a Háttértároló törlése funkció használatára, a készülék hardveres újraindítására vagy a ROM memóriában lévő rendszerkép frissítésére készül, és korábban engedélyezte az Memóriakártyákra töltött fájlok titkosítása funkciót, akkor a memóriakártyán lévő összes fájlról készítsen biztonsági másolatot. Ellenkező esetben többé nem fogja tudni elérni a memóriakártyán lévő, titkosított fájlokat. A fájloknak a memóriakártya és a számítógép közötti másolására az ActiveSync vagy a Windows Mobile Device Center. A művelet végrehajtása után másolja vissza a fájlokat a memóriakártyára

1. Kikapcsolt állapotban nyomja  hosszan a Hangerő fel és Hangerő le gombokat, majd röviden nyomja meg a Bekapcsoló gombot.
2. Tartsa nyomva a Hangerő fel és Hangerő le gombokat, amíg a következő üzenet megjelenik a kijelzőn:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
3. Engedje el a Hangerő fel és Hangerő le gombokat
4. Nyomja meg a Hangerő fel gombot a készülék újraindításához (hard reset)  vagy bármely egyéb gombot az újraindítás leállításához.

"Szoftveres" Hard reset
A Clear Storage alkalmazással is törölheti az adatait.
1. Váltson az ujjával a Settings (Beállítások) fülre majd válassza az All Settings-t.
2. A System Rendszer lapfülön, válassza a Clear Storage-t.
3. Írja be az “1234” kódot, majd kattintson az Igen gombra


Nem elérhető maszatkay

  • Hozzászólások: 1
  • Navigáció / Navigation: HTC Touch HD
  • PDA: HTC Touch HD
  • PDA ROM: 1.14.479.3 (25874)WWE
  • Skype: danielmolnar1975
Re: Problémák-megoldások
« Reply #2 Dátum: 2009, 04 21, 14:27:58 »
Sziasztok!
Ezt írja ki a készülékem:
The device is unable to boot
because either you have turned
off the device incorrectly or
tried to install an application
from untrusted source,
Press SEND to reset your
device or press any other
button to cancel,
This operation will delete all
your personal data and restore
the device to its factory default
settings.

Mit csináljak,semmire sem hajlandó!

Nem elérhető zolmesz

  • Hozzászólások: 27
  • Navigáció / Navigation: Galaxy S + Ndrive
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: Original
Re: Problémák-megoldások
« Reply #3 Dátum: 2009, 06 09, 20:37:36 »
Sziasztok!

Meg tudja valaki mondani, mi annak a programnak a neve, amivel az sd kártya elérési sebességét lehet gyorsítani? Valahol láttam, de most sehol nem találom.

Köszi, ha tudtok segíteni.

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Problémák-megoldások
« Reply #4 Dátum: 2009, 06 09, 20:54:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Meg tudja valaki mondani, mi annak a programnak a neve, amivel az sd kártya elérési sebességét lehet gyorsítani? Valahol láttam, de most sehol nem találom.

Köszi, ha tudtok segíteni.

SD TuneUP a neve. Viszont nem biztos, hogy jobb lesz, de próbáld ki.
Íme:

Nem elérhető zolmesz

  • Hozzászólások: 27
  • Navigáció / Navigation: Galaxy S + Ndrive
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: Original
Re: Problémák-megoldások
« Reply #5 Dátum: 2009, 06 09, 21:06:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
SD TuneUP a neve. Viszont nem biztos, hogy jobb lesz, de próbáld ki.
Íme:
Köszi, azt hiszem ezt kerestem.

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Problémák-megoldások
« Reply #6 Dátum: 2009, 06 11, 21:35:11 »
Touch HD gets a hotfix for audio problems

You are not allowed to view links. Register or Login
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető guliverkli

  • Hozzászólások: 19
  • Navigáció / Navigation: Igo 8
  • PDA: HTC Touch HD
  • PDA ROM: Energy ROM WWE (12/07/09) WM6.5, Manila 2.5
Re: Problémák-megoldások
« Reply #7 Dátum: 2009, 06 16, 23:25:23 »
Üdv!

Nekem volna egy olyan problémám a FingerKeyboard 2.1 alkalmazással, hogy mikor azt használom és felnyitom a billentyűzetet akkor eltakarja azt a legalsó keskeny menücsíkot, ahol billentyűzetet is tudnék választani. Magyarul, ha egyszer azt választottam ki akkor nem tudok átváltani más billentyűzetre, mert ugye a kis nyilacska (amivel felgördül a lista) csak akkor jelenik meg ha kinyitott állapotban van az adott billentyűzet.

Remélem érthetően írtam le a problémát.

Tudna esetleg erre valaki valamiféle megoldást?
Nem tűnik nagy problémának, de iszonyatosan idegesítő tud lenni néha... :(

Előre is köszi a választ.

Nem elérhető guliverkli

  • Hozzászólások: 19
  • Navigáció / Navigation: Igo 8
  • PDA: HTC Touch HD
  • PDA ROM: Energy ROM WWE (12/07/09) WM6.5, Manila 2.5
Re: Problémák-megoldások
« Reply #8 Dátum: 2009, 06 16, 23:33:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv!

Nekem volna egy olyan problémám a FingerKeyboard 2.1 alkalmazással, hogy mikor azt használom és felnyitom a billentyűzetet akkor eltakarja azt a legalsó keskeny menücsíkot, ahol billentyűzetet is tudnék választani. Magyarul, ha egyszer azt választottam ki akkor nem tudok átváltani más billentyűzetre, mert ugye a kis nyilacska (amivel felgördül a lista) csak akkor jelenik meg ha kinyitott állapotban van az adott billentyűzet.

Remélem érthetően írtam le a problémát.

Tudna esetleg erre valaki valamiféle megoldást?
Nem tűnik nagy problémának, de iszonyatosan idegesítő tud lenni néha... :(

Előre is köszi a választ.

Közben megoldódott a probléma, épp mikor megkérdeztem utána esett le. A beállításokkal volt probléma. Pedig egy órát szórakoztam vele és nem jöttem rá, de lényeg hogy már megoldódott :)

Nem elérhető guliverkli

  • Hozzászólások: 19
  • Navigáció / Navigation: Igo 8
  • PDA: HTC Touch HD
  • PDA ROM: Energy ROM WWE (12/07/09) WM6.5, Manila 2.5
Re: Problémák-megoldások
« Reply #9 Dátum: 2009, 06 19, 13:38:44 »
Üdv!

Lenne még egy kérdésem. Régóta idegesít, hogy a csengés típusok beállításánál nem lehet rezgés+erősödő csengés opciót választani. Az előző telefonomban ezt szoktam meg, ez volt a legkényelmesebb. Ugyanis ha rezgés nincs, akkor esetlegesen hangos környezetben nem veszem észre, ha meg épp teljesen csend van akkor elég kiábrándító tud lenni egy full hangerőn megszólaló telefon.

Nos erre keresek már régóta megoldást. Nem tudtok esetleg valami programot vagy valami megoldást amivel ezt orvosolni lehetne?

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Problémák-megoldások
« Reply #10 Dátum: 2009, 06 19, 14:02:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv!

Nekem volna egy olyan problémám a FingerKeyboard 2.1 alkalmazással, hogy mikor azt használom és felnyitom a billentyűzetet akkor eltakarja azt a legalsó keskeny menücsíkot, ahol billentyűzetet is tudnék választani. Magyarul, ha egyszer azt választottam ki akkor nem tudok átváltani más billentyűzetre, mert ugye a kis nyilacska (amivel felgördül a lista) csak akkor jelenik meg ha kinyitott állapotban van az adott billentyűzet.

Remélem érthetően írtam le a problémát.

Tudna esetleg erre valaki valamiféle megoldást?
Nem tűnik nagy problémának, de iszonyatosan idegesítő tud lenni néha... :(

Előre is köszi a választ.

Bár a beállítást megtaláltad, hogy ne takarja le az alsó sort, de ha úgy hagyod, hogy letakarja, akkor a jobb alsó sarokban levő billentyűzet eltüntető gombot kell hosszan nyomva tartanod és akkor bejön a kívánt menü, illetve így több helyed marad a billentyűzet felett.

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Problémák-megoldások
« Reply #11 Dátum: 2009, 06 19, 14:04:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv!

Lenne még egy kérdésem. Régóta idegesít, hogy a csengés típusok beállításánál nem lehet rezgés+erősödő csengés opciót választani. Az előző telefonomban ezt szoktam meg, ez volt a legkényelmesebb. Ugyanis ha rezgés nincs, akkor esetlegesen hangos környezetben nem veszem észre, ha meg épp teljesen csend van akkor elég kiábrándító tud lenni egy full hangerőn megszólaló telefon.

Nos erre keresek már régóta megoldást. Nem tudtok esetleg valami programot vagy valami megoldást amivel ezt orvosolni lehetne?

Pl. az Inesoft Phone Profiles részében be lehet állítani ezt is (Vibrate and Increasing Ring), de biztosan van még egy rakás profil kezelő, amelyik tudja ezt (Spb Phone, SBSH Weaver, G-Profile, stb.).

Nem elérhető guliverkli

  • Hozzászólások: 19
  • Navigáció / Navigation: Igo 8
  • PDA: HTC Touch HD
  • PDA ROM: Energy ROM WWE (12/07/09) WM6.5, Manila 2.5
Re: Problémák-megoldások
« Reply #12 Dátum: 2009, 06 19, 19:43:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pl. az Inesoft Phone Profiles részében be lehet állítani ezt is (Vibrate and Increasing Ring), de biztosan van még egy rakás profil kezelő, amelyik tudja ezt (Spb Phone, SBSH Weaver, G-Profile, stb.).

Nos az érintettek mindegyikét kipróbáltam (SPB-t már korábban is használtam), de egyedül az inesoft phone tudta az opciót, azzal viszont az a problémám, hogy a saját telefon modulja lesz az általános, pedig én a HTC-set szoktam meg és az magyar is ráadásul. Valami más program esetleg? :)

Sőt ez a rohadt inesoft úgy megbuherálta az egészet, hogy teljesen megváltozott a telefon felület kinézete és sehogy sem tudom visszavarázsolni a régi HTC-set  :shock: Erre valami ötlet?

Nem elérhető guliverkli

  • Hozzászólások: 19
  • Navigáció / Navigation: Igo 8
  • PDA: HTC Touch HD
  • PDA ROM: Energy ROM WWE (12/07/09) WM6.5, Manila 2.5
Re: Problémák-megoldások
« Reply #13 Dátum: 2009, 06 22, 17:29:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sőt ez a rohadt inesoft úgy megbuherálta az egészet, hogy teljesen megváltozott a telefon felület kinézete és sehogy sem tudom visszavarázsolni a régi HTC-set  :shock: Erre valami ötlet?

No ezt a problémát sikerült megoldanom az Advanced Config Tool nevű programmal, de rendes profil buherálót nem találtam.  :(

Nem elérhető Buzz

  • Hozzászólások: 3
  • Navigáció / Navigation: HTC HD
  • PDA: HTC HD
  • PDA ROM: 1.14.479.3
  • Skype: bv-jm-be-jg
Re: Problémák-megoldások
« Reply #14 Dátum: 2009, 06 22, 22:32:39 »
Hi!

Nekem a következő érdekes dolog történt. Elutaztam Németországba és eltűnt az összes e-mailem és sms-em, továbbá nem akar szinkronizálni a notebookommal.

Köszönöm a segítséget!

Üdv mindenkinek!

Nem elérhető eksó

  • Hozzászólások: 4
  • Navigáció / Navigation: HTC Touch HD
  • PDA: HTC Touch HD
  • PDA ROM: 1.14.479.3(25874)WWE
Re: Problémák-megoldások
« Reply #15 Dátum: 2009, 06 22, 22:44:45 »
Sziasztok!

Egy érdekes dolgot vettem észre, miközben az új mobilinternet előfizetésemmel próbáltam hosszú tízperceken át letölteni a leveleimet a Balcsin. Egy idő után, ahogy melegedett a gép, az alsó négy hardver gomb megnyomása közben olyan cuppogó hangot hallottam, mintha a  képernyő ragasztója nem tartana tökéletesen...aztán, ahogy nem használtam  egy órát, már semmi cuppogás...
Ez másnál is van? Lehet belőle gubanc? Lépjek még a garancia alatt gyorsan valamit?
Más...
Levittem a laptopot is a Balcsira, mondván, majd azon dolgozom, a pda-t meg modemként használom. De nem ismeri fel usb-n (igaz a laptopon még csak usb 1 van)...aztán bluetooth-on se ismerte fel...úgyhogy maradt a 480x800, ami az ottani E hálózaton gyakorlatilag használhatatlan. Itthon rádugtam a számítógépemre a pda-t és remekül működik vele. Felismeri és nem akar állandóan tárcsázni. Persze a pannonos ügyfélszolgálat semmi ötlettel nem állt elő...nincs valami tippetek laptop ügyben?
Köszi a segítséget...

Nem elérhető zolmesz

  • Hozzászólások: 27
  • Navigáció / Navigation: Galaxy S + Ndrive
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: Original
Re: Problémák-megoldások
« Reply #16 Dátum: 2009, 06 23, 20:48:50 »
Sziasztok!

Bluetooth headsettel szeretnék zenét hallgatni a HD-n. Egy Nokia BH-102, meg nem is sztereó, de úgyis süket vagyok a fél fülemre, szóval az nem lenne baj  :). Össze is van párosítva a két kütyü, telefonálás rendben is van, de nem tudom a zenét kicsalogatni a fülesre. Mi a fenét kellene még beállítani, hogy szóljon a zene? Ha elindul a Voice Commander settings, egy kis ideig lehet hallani a zenét, de aztán ha nem beszélek hozzá, akkor "good bye", és kilép. Hangvezérlést nem akarok beállítani, csak zenét szeretnék hallgatni. Meg tudná valaki mondani, hogy hogyan?

Köszi.

Nem elérhető gabys

  • Hozzászólások: 49
  • Navigáció / Navigation: dreimgo 220bt
  • PDA: SAMSUNG GALAXY S3
  • PDA ROM: SuperNexus
  • Skype: tothg74
Re: Problémák-megoldások
« Reply #17 Dátum: 2009, 06 26, 23:57:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Bluetooth headsettel szeretnék zenét hallgatni a HD-n. Egy Nokia BH-102, meg nem is sztereó, de úgyis süket vagyok a fél fülemre, szóval az nem lenne baj  :). Össze is van párosítva a két kütyü, telefonálás rendben is van, de nem tudom a zenét kicsalogatni a fülesre. Mi a fenét kellene még beállítani, hogy szóljon a zene? Ha elindul a Voice Commander settings, egy kis ideig lehet hallani a zenét, de aztán ha nem beszélek hozzá, akkor "good bye", és kilép. Hangvezérlést nem akarok beállítani, csak zenét szeretnék hallgatni. Meg tudná valaki mondani, hogy hogyan?

Köszi.
ezzel a headsettel sajna nem fog menni,próbáld stereo bt headsettel azzal szuper lezs!

Nem elérhető Forgi

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 434
  • Navigáció / Navigation: igo8.3, Sygic Aura
  • PDA: HTC HD; SGN
  • PDA ROM: Miri_Steve0007_CHT2; Rocket Vxx.
  • Skype: xForgi
Re: Problémák-megoldások
« Reply #18 Dátum: 2009, 07 05, 23:33:20 »
Sziasztok!
1 hete tulajdonosa vagyok 1 hd-nek. Az érzéseim nagyon vegyesek mivel a telepített dolgok nagyon jól látványosan működnek, viszont amiket felrakok régi progikat nem igazán működnek a kijelző felbontás miatt. Ez annyira nem is bánt mint az, h az igo8.3at nem tudom rávenni, h indítsa el a gps-t. Ha valaki megsegítene egy kis információval azért nagyon hálás lennék vagy keresne skype-on (XForgi)

köszönöm!!!!

Nem elérhető rcsaba

  • Hozzászólások: 34
  • PDA: HTC touch HD
  • PDA ROM: Dutty HD WM6.5
Re: Problémák-megoldások
« Reply #19 Dátum: 2009, 07 08, 10:06:02 »
Hali Forgi!
Próbáld meg a sys.txt-be bemásolni az alábbiakat. Nekem Így megy a 8.3... Ha most telepíted, elég a telepítő mappába, ha már feltelepítetted, akkor a telepített mappában is cseréld a sys.txt-t.
[folders]
;app="%SDCARD%/iGO8"
app="\Storage Card\Igo8"
save="\Storage Card\iGO8\save"
sdcardapp="Storage Card"
sdcardpath="\Storage Card"

[route]
correctness=90

[device]
Type="ALIAS_TOUCH HD"
sdcard_dsk_num=7

[interface]
skin="ui_igo8"
resolution_dir="240_400"
maxzoom2d=6000000
show_exit=1
screen_x=480
screen_y=800
vga=1

[rawdisplay]
highres=1
screen_x=480
screen_y=800
class="portrait"
driver="GDI"

[tmc]
port="COM,6"
baud=38400
source="royaltek"

[map]
3dcarsizemin=3000
3dcarsizemax=3000
3dcarsizemul=3000

Nem elérhető Forgi

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 434
  • Navigáció / Navigation: igo8.3, Sygic Aura
  • PDA: HTC HD; SGN
  • PDA ROM: Miri_Steve0007_CHT2; Rocket Vxx.
  • Skype: xForgi
Re: Problémák-megoldások
« Reply #20 Dátum: 2009, 07 08, 19:28:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali Forgi!
Próbáld meg a sys.txt-be bemásolni az alábbiakat. Nekem Így megy a 8.3... Ha most telepíted, elég a telepítő mappába, ha már feltelepítetted, akkor a telepített mappában is cseréld a sys.txt-t.

Köszönöm, pont tegnap találtam meg a hibát. Az volt a gond, h nem volt rendesen beállítva a gps port. most com9-en megy rendesen.
azért köszönöm!

Nem elérhető zender

  • Hozzászólások: 3
  • Navigáció / Navigation: Igo 8
  • PDA: Samsung Omnia
  • PDA ROM: XDHK2
Re: Problémák-megoldások
« Reply #21 Dátum: 2009, 07 08, 19:53:18 »
Sziasztok!

Nekem lenne egy olyan problémám, hogy tegnap vettem a Pda-t, de sajnos mikor elfordítom a gépet a kijelző nem fordul!Tudna vki segíteni, hogyan tudnám ezt beállítani, hogy mikor fordítom a gépet, forduljon a képernyő is?!
Előre is köszönöm :)

Nem elérhető Ismo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 2653
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4 | Nexus 10
  • PDA ROM: 4.2.2 - Xylon | 4.2.2 - CM
Re: Problémák-megoldások
« Reply #22 Dátum: 2009, 07 08, 21:55:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Nekem lenne egy olyan problémám, hogy tegnap vettem a Pda-t, de sajnos mikor elfordítom a gépet a kijelző nem fordul!Tudna vki segíteni, hogyan tudnám ezt beállítani, hogy mikor fordítom a gépet, forduljon a képernyő is?!
Előre is köszönöm :)
Én nem annyira ismerem HD-t, de a beállításoknál kerested már?  :hmm:
Rágd meg a szót, mielőtt kiköpöd!

Nem elérhető rcsaba

  • Hozzászólások: 34
  • PDA: HTC touch HD
  • PDA ROM: Dutty HD WM6.5
Re: Problémák-megoldások
« Reply #23 Dátum: 2009, 07 09, 16:56:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Nekem lenne egy olyan problémám, hogy tegnap vettem a Pda-t, de sajnos mikor elfordítom a gépet a kijelző nem fordul!Tudna vki segíteni, hogyan tudnám ezt beállítani, hogy mikor fordítom a gépet, forduljon a képernyő is?!
Előre is köszönöm :)

Ehhez 2 dolog kell.
1. Olyan Manila legyen a gépeden (vagy olyan téma a manilában), amelyik tudja a portrait és landscape módot is. (xda-developers.com)
2. A másik, egy olyan program ami forgatja a képernyőt. Ebből több is van, mindegyiknél be lehet állítani, hogy mit forgasson, milyen szögben stb. Ezek: Gyrator You are not allowed to view links. Register or Login
ChangeScreen You are not allowed to view links. Register or Login
Flip_IT You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Forgi

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 434
  • Navigáció / Navigation: igo8.3, Sygic Aura
  • PDA: HTC HD; SGN
  • PDA ROM: Miri_Steve0007_CHT2; Rocket Vxx.
  • Skype: xForgi
Re: Problémák-megoldások
« Reply #24 Dátum: 2009, 07 09, 21:43:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ehhez 2 dolog kell.
1. Olyan Manila legyen a gépeden (vagy olyan téma a manilában), amelyik tudja a portrait és landscape módot is. (xda-developers.com)
2. A másik, egy olyan program ami forgatja a képernyőt. Ebből több is van, mindegyiknél be lehet állítani, hogy mit forgasson, milyen szögben stb. Ezek: Gyrator You are not allowed to view links. Register or Login
ChangeScreen You are not allowed to view links. Register or Login
Flip_IT You are not allowed to view links. Register or Login
gyrator2 nekem bevált.
és a g-trigger is használhatónak tűnik ez a rázásra figyel.
You are not allowed to view links. Register or Login