2024, 03 28, 21:06:27

Szerző Téma: HTC HD ROM-ok  (Megtekintve 124279 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető knorbi86

  • Hozzászólások: 7
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: Samsung Omnia
  • PDA ROM: i900-DXHL3-FINAL
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #350 Dátum: 2011, 08 17, 16:04:20 »
Sziasztok valaki tett már fel htc hd-re androidot? van hozzá olyan ami rendesen működik?

Nem elérhető bb68

  • Hozzászólások: 6
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC Touch HD HTC HD2
  • PDA ROM: 1.59.709.0 (48753) WWE
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #351 Dátum: 2011, 08 22, 21:43:52 »
Próbáld ki ezt:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1167324
Igaz SD kártyás megoldás.

Nem elérhető nagyallat

  • Hozzászólások: 1
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: iphone 3gs
  • PDA ROM: 366
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #352 Dátum: 2011, 10 26, 23:19:05 »
hogyan tudnék telepíteni rá egyszerűen(legkönnyebben) androidot ami stabil is de új is(2.3) ?
gondolom magyar nyelvű verzió nincs ? Látom sd-kártyáról kel valahogy köszönöm a segítséget előre is !


Nem elérhető pumukli56

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: 5.0
  • Skype: pumukli551
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #353 Dátum: 2011, 10 29, 17:04:19 »
Üdv. Segítséget kérek akár melyik romot rakom fel a hd ra mindegyik bekapcsoláskor  színtelen mindegyik lépten nyomon lefagy a fözöt romok amik xda-n vannak.
 kevés lenne a proci  de másoknak megy.
 aki tud segíteni előre is kösz!

Nem elérhető Skiptomy

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung omnia 2
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #354 Dátum: 2011, 11 04, 07:24:09 »
Sziasztok!

Nemrég szereztem egy htc touch hd készüléket,de nem magyar.a kérdésem,hogy lehet rátenni a magyar nyelvet?Akitől vettem,mondta,hogy volt rajta,de lejárt valami licensz,így már nem használható.
Előre is köszönöm a segítséget!

Nem elérhető Black Moon

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC Touch HD T8282
  • PDA ROM: 1.56.405.1 (43972) WWE
  • Skype: jozsef.papp1974
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #355 Dátum: 2011, 11 08, 14:33:07 »
Sziasztok.

Pár napja került hozzám egy HTC Touch HD.
Nagyon tetszett a gép, bár az zavart hogy angol volt.
Arra találtam megoldást, hogy magyar legyen, igy már tudom hogy szeretni fogom.

Viszont szeretnék rá 6.5-öt tenni.
Olvastam végig a fórumot, látom hogy van több ROM is ami működik.

Tudnátok nekem mondani egyet, ami tesztelve, megbízhatóan működik?

Illetve majd a segítségeteket szeretném kérni a ROM felrakásához is.

Nem elérhető kisspistajozsef

  • Hozzászólások: 2
  • PDA: Mio A501
  • PDA ROM: R57.3.108
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #356 Dátum: 2011, 12 23, 15:01:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.

Pár napja került hozzám egy HTC Touch HD.
Nagyon tetszett a gép, bár az zavart hogy angol volt.
Arra találtam megoldást, hogy magyar legyen, igy már tudom hogy szeretni fogom.

Viszont szeretnék rá 6.5-öt tenni.
Olvastam végig a fórumot, látom hogy van több ROM is ami működik.

Tudnátok nekem mondani egyet, ami tesztelve, megbízhatóan működik?

Illetve majd a segítségeteket szeretném kérni a ROM felrakásához is.

Lehet magyarrá tenni a "InterWrite_Blackstone_1.56.479.0"-val. Sajnos a magyar nyelv lassítja az egész HD-t....  :(
Én is lelkes amatőr vagyok, de nem mertem eddig nekiállni romot frissíteni, illetve főzött romot feltenni. A HTC-met Laurentius26 355 rommal vásároltam egy sráctól, azt mondta, ez a legjobb (akkor). Viszont ez is eléggé eszi az akkut, így ha lenne egy szuper, sok feleslegtől mentes és akku-kímélő rom, akkor feltenném..... de nem merek így nekivágni!

Nem elérhető janek

  • Hozzászólások: 17
  • PDA: HTC HD2
  • PDA ROM: HTC WWE EastEurope 1.66.479.2
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #357 Dátum: 2011, 12 30, 22:55:26 »
Most vettem egy használt HTC Touch HD-t.

A HTC HD-n jelenleg egy alap gyári WinMo 6.1-es rom van (1.14.479.3 Rom verzió) 1.14 SPL-el és 1.09.25.14 Radió verzió.

Szeretném a készülékre felrakni a többek által ajánlott Wajk által készített Romot.

Ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem a hozzáértőkhöz:

a romhoz jó-e 1.14-es SPL és arra rá az USPL-t, vagy vagy fel kell tenni előtte az 1.56 SPL-t, mert valami olyasmit olvastam, hogy ha 1.14-es SPL-re nyomják fel 1.56 alapú Romot, akkor zöld lesz a képernyő.

Illetve, honnan lehet letölteni az 1.56 SPL-t, mert a legtöbb belinkelt helyen, amiket itt a fórumon belinkeltek a letöltések már nem érhetők el.

A másik amit kérdezni szeretnék, hogy a fent említett Rádió Rom verzió, jó-e Wajk romjához, és ha nem akkor honnan lehetne letölteni azt a Radió rom verziót is, ami jó a romhoz, mert amik be voltak linkelve az xda-n is mint új Radió romok, az 1.13-as Radió rom a legfrissebb, amit le lehet tölteni.

És még azt szeretném kérdezni, hogy én vagyok a láma, vagy a HTC hivatalos oldalán már nem lehet elérni a HTC Touch HD-hez a hivatalos gyári romokat? Már csak azért, mert a legfrissebb gyári rommal felkerülne legalább  az új 1.56 SPL és az új Radió rom verzió.

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv

Előre is köszönöm a segítséget és Mégegyszer gratulálok a remek munkához!

Nem elérhető janek

  • Hozzászólások: 17
  • PDA: HTC HD2
  • PDA ROM: HTC WWE EastEurope 1.66.479.2
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #358 Dátum: 2012, 01 02, 16:51:06 »
Megoldódott a Rom Frissítés.

Nem nagyon van ebben a topikban már élet (úgy tűnik, hogy a HTC Touch HD már valóban öregecske készüléknek számít és a nagy Rom Guruk figyelme már az újabb készülékek felé fordult  :(

A lényeg, hogy sikerült a frissítés. elolvastam mindent és ha bizonytalan voltam, hogy a megfelelő programokat használom (Radió Rom SPL, USPL, HSPL), akkor reméltem a legjobbakat  :taps:

A Wajk által készített blackSTONEhenge ™ Hyper v4.8 Size változatát raktam fel. Nagyon meg vagyok vele elégedve.

Ezúton is Köszönöm Wajk-nak a remek munkát, ha esetleg erre téved és olvassa  :ok:

Üdv!

Janek

Nem elérhető begri

  • Hozzászólások: 92
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: OMNIA LITE B7300
  • PDA ROM: B7300XXJA8
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #359 Dátum: 2012, 01 17, 12:22:09 »
sziasztok hozzá jutottam egy HTC Touch HD -hoz de német nyelvű és szeretnék magyar romot felrakni igazából már i900 omniára raktam romot de  HD-ra még nem a kérdésem az lenne ugyan az az eljárás mint az omniánál vagy más ha igen valaki leírná! köszönöm

Nem elérhető janek

  • Hozzászólások: 17
  • PDA: HTC HD2
  • PDA ROM: HTC WWE EastEurope 1.66.479.2
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #360 Dátum: 2012, 01 20, 14:10:46 »
Szevasz!

Ha eredeti gyári ROM-ot akarsz feltenni magyarítással, akkor a legutolsó gyári ROM-ot itt találod:

You are not allowed to view links. Register or Login

Ezzel nem kell mást csinálni, mint letöltöd a ROM-ot (értelem szerűen a HTC Touch HD-hez tartozót) és a nyelvi lokalizációt, összekötöd a készüléket adatkábellel a PC-vel és a létrejött a kapcsolat, akkor dupla click a ROM-ra és az autómatikusan feltelepíti a legújabb gyári ROM-ot (természetesen feltesz kérdéseket, hogy biztos akarod-e a telepítést, azt értelem szerűen el kell fogadni). Ha kész a telepítés akkor felmásolod a HTC-re a nyelvi lokalizációt és telepíted és újraindítás után ki tudod választani a magyar nyelvet.

Ha 6.5-ös főzött Rom-ot akarsz telepíteni annak a folyamata ennek a topiknak az első hozzászólásába van leírva. De előtte mindenképpen tedd fel a fenti legutóbbi hivatalos gyári ROM-ot, mert az felrakja az SPL 1.54-et, amire mehet fel Wajk 6.5-ös ROM-ja.

Itt találhatók meg Wajk 6.5-ös ROM-jai és a hozzá tartozó magyarítás:

You are not allowed to view links. Register or Login

Itt pedig a ROM frissítéshez szükséges USPL (az USPL 2.5 kell neked:

You are not allowed to view links. Register or Login

Amit még fel kell tenned a Wajk féle ROM frissítés előtt az a 1.14 vagy 1.17-es Radio az a probléma, hogy a legtöbb helyen, ahol ezek a radio Rom-ok be voltak linkelve, ott már nem találhatók meg és én sem emlékszem, hogy honnan szedtem le, de valahol megtaláltam, szóval meg kell keresni.

A Radio-t egyébként ahogy a leírásben is benne van a topik elején, pont úgy kell telepíteni, mint a főzöt ROM-ot.

Természetesen mindent csak a saját felelősségedre csinálj!

Remélem tudtam segíteni!

Üdv!

Nem elérhető Haladjunk

  • Hozzászólások: 4
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy 10.1 Tab2
  • PDA ROM: Nem tudom
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #361 Dátum: 2012, 01 20, 14:51:52 »
Sziasztok! Pár éve használom a HD-t teljes megelégedettséggel. A pushmail-t szeretném rajta működtetni. Vagyis, hogy a fiókba érkező levél érkezéskor azonnal letöltődjön a HD-re.Tudtok erre valamilyen megoldást?

Nem elérhető robika75

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC TOUCH HD 8282
  • PDA ROM: TouchFLO 3D 1.3.35350.1_1630.38
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #362 Dátum: 2012, 01 24, 13:57:11 »
Sziasztok!
Tudnátok nekem segíteni. Van egy HTC Touch HD 8282-öm.Csak sajnos nem magyar.Honnan tudnék hozzá magyar nyelvet letölteni?

Nem elérhető Nono_k@

  • Hozzászólások: 2
  • PDA: i900
  • PDA ROM: wm6
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #363 Dátum: 2012, 02 21, 13:57:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Ezt kérhetem újra?

Nem elérhető Nono_k@

  • Hozzászólások: 2
  • PDA: i900
  • PDA ROM: wm6
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #364 Dátum: 2012, 02 22, 11:42:19 »
Hali
Egy kis segítség kellene.
Felrakom a Wajk féle romot, felrakom rá a magyar.cab-ot és nem lesz magyar.
Mi a gond?
Vagy van valakinek egy jól működő 6.5.-ös magyar-ja?
thx

Nem elérhető Achilleusss

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC touch HD
  • PDA ROM: 6.1
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #365 Dátum: 2012, 03 15, 22:14:35 »
Sziasztok. Valaki tudna segitteni?nemreg kerult hozzam 1 HTC touch HD WM6.5 os oprendszerel de viszont nem igazan mukodott a kamera.belepett de tiszta fekete volt minden. gondoltam egy szoft frissites talan segittene rajta. par napja figyelmesen olvasgattam a forumot es neki fogtam a leirtak alapjan ujra rakni a rendszert!
Janek elso linkjet hasznaltam ami alapjan felnyomtam ra egy WM 6.1 est. es igazabol itt kezdottek az igazi gondok!A telepittes soran nem volt semmi gond nem szakadt meg vegig felment 100 ig a % alek.ujra indult de viszont fura tuneteket produkalt.eleinte be sem toltottem addig amig a kurzort be kell allitani, aztan sokadik ujra indittas utan betoltotte de mindha nem menne az erinto kepernyom ugyanis nem reagalt az erintesre. aztan vhogy sikerult bealittani ugyancsak sokadik probalkozasra de viszont iejenkor amikor elindult a telefon neha itt sem ment az erito kepernyo nem reagalt majd ujra indult es folyamatosan ezt csinalta. amig vhogy sikerult ossze kotnom a geppel mig ujra nem indult volna es megprobaltam vissza rakni a WM6.5 ot ami vegul is sikerult is de ezzel is ugyan ezt csinalja. Kerelk segitsetek h mi lehet a gond nem igazan ertek hozza! fokent h milyen SPL v USPL kene legyen rajta es h milyen verizoju RADIO? ha vki esetleg be tudna linkelni a megfelelo fajlokat es egy reszletes leirasban is reszesitteni tudna annak nagyon halas lennek es nagyon szepen meg koszonnem!elore is koszi a turelmetek!

Nem elérhető riggsking

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC Touch HD
  • PDA ROM: Windows 6.1
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #366 Dátum: 2012, 05 09, 06:28:32 »
Sziasztok! Htc Touch HD ra szeretnék win 6.5 magyar nyelvű romot felrakni !Az lenne a kérdésem melyiket ajánljátok ami elég stabil és jó?

Nem elérhető blaci1

  • Hozzászólások: 31
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S3 Neo
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #367 Dátum: 2012, 07 16, 19:34:06 »
Sziasztok!
Felraktam a HTC Touch HD telefonorma ezt a Rom-ot: blackSTONEhengeHyPerSlim_4_8
magyarítottam is de sok minden nem lett magyar. Ezért lenne két kérdésem.
Az egyik hogy hol tudom beállítani hogy SMS-nél a mondat első betűje automatikusan nagy betű legyen.
A másik hogy miként tudom beállítani a főképernyőn hogy legalul a görgethetős menü jöjjön elő ne pedig az a négy ikon ami a Windows menüt, a telefont a feladatkezelőt. és a Manila beállítás menüjét hozza elő.

Előre is köszönöm a segítséget.

Nem elérhető kisspistajozsef

  • Hozzászólások: 2
  • PDA: Mio A501
  • PDA ROM: R57.3.108
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #368 Dátum: 2012, 08 03, 15:52:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Felraktam a HTC Touch HD telefonorma ezt a Rom-ot: blackSTONEhengeHyPerSlim_4_8
magyarítottam is de sok minden nem lett magyar. Ezért lenne két kérdésem.
Az egyik hogy hol tudom beállítani hogy SMS-nél a mondat első betűje automatikusan nagy betű legyen.
A másik hogy miként tudom beállítani a főképernyőn hogy legalul a görgethetős menü jöjjön elő ne pedig az a négy ikon ami a Windows menüt, a telefont a feladatkezelőt. és a Manila beállítás menüjét hozza elő.

Előre is köszönöm a segítséget.

Tudnál képernyőmentéseket feltenni a jelenlegi ROM-odról, hogy milyen? Én is gondolkodtam a cserén, de előtte látnom kell, milyen a menü és a kezelhetőség! Köszi!

Nem elérhető buccs1556

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC Touch HD
  • PDA ROM: 1.54.0000
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #369 Dátum: 2012, 10 17, 09:44:49 »
Sziasztok....

Új vagyok a piacon, egy új szerzeménnyel és annyi tapasztalattal, amivel újra működő képes állapotba tudtam hozni az Hd-m. Szeretnék rá magyar romot rakni, csak amiket idefent találtam linkeket, azokat nem tudtam elérni.

Valaki tudna nekem elérhető magyar Rom-mal, vagy használható tippel szolgálni hogy hol találok ilyet! :)

Előre is köszi!  :p


Nem elérhető motordoctor

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: MIO a702
  • PDA: mio a702
  • PDA ROM: r65
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #370 Dátum: 2013, 04 17, 18:37:07 »
Sziasztok!  Segítség kellene, van nálam egy HTC desire HD bekapcsoláskor  HTC bejelentkező képernyőnél nem jut tovább, illetve hurokba kerül, hangjelzést ad mintha továbblépne de mindig csak a HTC feliret jelenik meg. olvastam a rom frissétéseknél, hogy kell belépni a boot menübe. Ez sikerül is de nincs olyan menüpont, hogy recovery sd card. Teljesen tanácstalan vagyok hogyan tovább?   Üdv- Péter