2024, 09 23, 01:20:55

Szerző Téma: Színezés, skinezés, Metamorph témák  (Megtekintve 117559 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető kuzo

  • Hozzászólások: 94
  • Nem: Férfi
  • PDA: GT-I9195
  • PDA ROM: I9195XXUAMJ1
Re: Színezés, skinezés, Metamorph témák
« Reply #1100 Dátum: 2011, 01 15, 21:50:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor a root explorerrel tedd r/w-be a systemet. Vagy azYou are not allowed to view links. Register or Login-szal.
Így sikerült, csak eltűnt kompletten a akku ikon...  :'(  Jó úton haladok, törölni már sikerült..  ;)

Nem elérhető kuzo

  • Hozzászólások: 94
  • Nem: Férfi
  • PDA: GT-I9195
  • PDA ROM: I9195XXUAMJ1
Re: Színezés, skinezés, Metamorph témák
« Reply #1101 Dátum: 2011, 01 15, 22:00:11 »
Lehet, hogy az xml-eket mégsem kell áttenni? Ezesetben viszont csak a felülírt képeket használja (10%, 20%...) és a köztes százalékokat nem.. Vagy rosszul gondolom?

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Színezés, skinezés, Metamorph témák
« Reply #1102 Dátum: 2011, 01 15, 22:03:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lehet, hogy az xml-eket mégsem kell áttenni? Ezesetben viszont csak a felülírt képeket használja (10%, 20%...) és a köztes százalékokat nem.. Vagy rosszul gondolom?
Nem tudom már, száz éve nem használtam gyári romot.
Esetleg próbáld meg ezt a progit, ez létrehozza a szükséges könyvtárakat, file-okat, utána módosíthatod a képeket.
Sajnos pont a te rom verziód nincs benne  :hmm:
You are not allowed to view links. Register or Login

Vagy keress egy kész témát a JPF romhoz, majd azt tudod módosítani. (pl. dena)
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető kuzo

  • Hozzászólások: 94
  • Nem: Férfi
  • PDA: GT-I9195
  • PDA ROM: I9195XXUAMJ1
Re: Színezés, skinezés, Metamorph témák
« Reply #1103 Dátum: 2011, 01 15, 22:14:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem tudom már, száz éve nem használtam gyári romot.
Esetleg próbáld meg ezt a progit, ez létrehozza a szükséges könyvtárakat, file-okat, utána módosíthatod a képeket.
Sajnos pont a te rom verziód nincs benne  :hmm:
You are not allowed to view links. Register or Login

Vagy keress egy kész témát a JPF romhoz, majd azt tudod módosítani. (pl. dena)

Közben visszaraktam úgy, hogy csak a png-ket írtam felül. Így műxik, csak 100%-ot jelez 91% nál is, vagy 80% lesz monnyuk 89-nél, ami nem túl jó. Nem gondoltam, hogy ekkora szenvedés lesz egy ikoncsere...azért még 1x köszönöm! Majd utánaolvasok még..

Nem elérhető kuzo

  • Hozzászólások: 94
  • Nem: Férfi
  • PDA: GT-I9195
  • PDA ROM: I9195XXUAMJ1
Re: Színezés, skinezés, Metamorph témák
« Reply #1104 Dátum: 2011, 01 16, 12:46:39 »
Nah, sikerült elcsesznem... Bootolás után csak fekete kép fogad. :(
Download módban vissza lehet valahogy varázsolni az eredeti framework-res.apk-t? Megvan a gépemen..
Vagy egy komplett ROM-ot kell felrakni?

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Színezés, skinezés, Metamorph témák
« Reply #1105 Dátum: 2011, 01 16, 12:51:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nah, sikerült elcsesznem... Bootolás után csak fekete kép fogad. :(
Download módban vissza lehet valahogy varázsolni az eredeti framework-res.apk-t? Megvan a gépemen..
Vagy egy komplett ROM-ot kell felrakni?
Ezért jó a főzött rom. Ilyen esetben csak felteszed recoveryből a no wipe verziót, az visszaírja a framework.rest, de megmarad minden telepített programod, és beállításod. Kezdheted elölről a próbálkozást.
Valószínűleg odinnal fel kell tenned egy teljes romot  :(
Javaslom, hogy szoktasd magad a főzött romokhoz, sokat nyerhetsz velük :)

Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető kuzo

  • Hozzászólások: 94
  • Nem: Férfi
  • PDA: GT-I9195
  • PDA ROM: I9195XXUAMJ1
Re: Színezés, skinezés, Metamorph témák
« Reply #1106 Dátum: 2011, 01 16, 12:58:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezért jó a főzött rom.
Tegnap végigmentem ott, csak azt nem értettem, hogy mi alapján tudom beazonosítani azt, amit végül letölthetővé tettek. Találtam egy .zip fájlt, ami letöltöttem (pont du. 5kor készült) de azt mire tudnám használni, azon kívül hogy kiszedtem belőle a nekem tetsző png-ket? Nincs olyan, hogy odin-al vissza lehet tolni ezt az egy apk-t? Vagy mi van, ha recovery módban kérek factory resetet vagy hasonlót?

Nem elérhető kuzo

  • Hozzászólások: 94
  • Nem: Férfi
  • PDA: GT-I9195
  • PDA ROM: I9195XXUAMJ1
Re: Színezés, skinezés, Metamorph témák
« Reply #1107 Dátum: 2011, 01 16, 13:08:12 »
Az a félelmem egyébként (ami lehet, hogy alaptalan) hogy a telefon alapból nem tudta a 3 gombos módokat, hanem én buheráltam rá az itt találtak alapján. Ha mégis factory reset-et kérek a recovery módban, lehet, hogy többet nem tudom előhozni a 3 gombost sem. És ha a reset a hibát nem javítja, de a 3 gombost "elveszi" akkor meg vagyok lőve...  :'(

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Színezés, skinezés, Metamorph témák
« Reply #1108 Dátum: 2011, 01 16, 13:12:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tegnap végigmentem ott, csak azt nem értettem, hogy mi alapján tudom beazonosítani azt, amit végül letölthetővé tettek. Találtam egy .zip fájlt, ami letöltöttem (pont du. 5kor készült) de azt mire tudnám használni, azon kívül hogy kiszedtem belőle a nekem tetsző png-ket? Nincs olyan, hogy odin-al vissza lehet tolni ezt az egy apk-t? Vagy mi van, ha recovery módban kérek factory resetet vagy hasonlót?
Kicsit olvasgass, minden le van írva érthetően:
You are not allowed to view links. Register or Login
Marcedli gyönyörűen érthetően leírta hogyan kell elsőre feltenni custom romot. Minden más főzött romot is majd a recoveryvől kell feltenni. 
Ha módosítasz egy rendszer file-t, pl: framework_res, akkor az hard reset után is megmarad. Ahhoz, hogy az törlődjön, újra kell rakni a romot, vagy ha élne a telefon akkor visszamásolhatnád.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető kuzo

  • Hozzászólások: 94
  • Nem: Férfi
  • PDA: GT-I9195
  • PDA ROM: I9195XXUAMJ1
Re: Színezés, skinezés, Metamorph témák
« Reply #1109 Dátum: 2011, 01 16, 13:38:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kicsit olvasgass, minden le van írva érthetően
Nos, ahogy elkezdtem a "Telepítés #1" olvasását, máris beleütköztem egy rakás kérdésbe..pl. A gépen Froyo van/volt és nincs CWM recovery-m. Lementettem az efs-t amikor az egésznek nekiálltam. Nem tiszta, hogy a 2e és 3e verziókat merre tudnám lecsekkolni és az sem, hogy miként érem el a belső SD kártyát (ahova kéne másolnom), ha a telefont nem tudom felbootolni. Egyszóval sok a kérdésem és gondolom nem ezt a topikot kéne terhelnem vele..

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Színezés, skinezés, Metamorph témák
« Reply #1110 Dátum: 2011, 01 16, 13:52:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nos, ahogy elkezdtem a "Telepítés #1" olvasását, máris beleütköztem egy rakás kérdésbe..pl. A gépen Froyo van/volt és nincs CWM recovery-m. Lementettem az efs-t amikor az egésznek nekiálltam. Nem tiszta, hogy a 2e és 3e verziókat merre tudnám lecsekkolni és az sem, hogy miként érem el a belső SD kártyát (ahova kéne másolnom), ha a telefont nem tudom felbootolni. Egyszóval sok a kérdésem és gondolom nem ezt a topikot kéne terhelnem vele..
Igen, nagyon nem ide való, de válaszolok:
1. 3 gombbal lépj be a recoverybe, fent kiírja, hogy 2e vagy 3e. Ha odinos, vagy Kieses Foyo, akkor minden bizonnyal 3e. Ahhoz hogy 2e legyen, fel kell tenned egy You are not allowed to view links. Register or Login. Csak a pda-hoz tallózd be a .tar file-t, és ne legyen bepipálva a re-partition!

2. Előbb tegyél fel egy teljes romot odinnal a samfirmware-ről. Ezután még fel kell tenned a speedmod kernelt odinnal, hogy 2e recoveryd legyen. Ha minden kész, kezdheted elfelejteni az odint :)
Mountold az sdcardot, és látni fogod usb drive-ként, és rá tudod másolni a custom romot.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Színezés, skinezés, Metamorph témák
« Reply #1111 Dátum: 2011, 01 17, 16:12:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login, piros You are not allowed to view links. Register or Login :)

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login


Bootanimáció megtekintése: You are not allowed to view links. Register or Login


You are not allowed to view links. Register or Login, kékYou are not allowed to view links. Register or Login :)

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Bootanimáció megtekintése: You are not allowed to view links. Register or Login
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető rajker

  • Hozzászólások: 1984
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HERE
  • PDA: Mate 10 pro
  • PDA ROM: Gyári
Re: Színezés, skinezés, Metamorph témák
« Reply #1112 Dátum: 2011, 01 19, 10:45:46 »
Érdekes számomra   :hmm: 

Kicsit az utóbbi idöben mellöztem a rom frissitéseket,valahogy meg voltam elégedve a JPX -el.  :hmm: Na most tegnap frissitettem kicsit a legujabbra XWJS3 -ra.Minden   :ok: csak éppen a TouchWiz30Launcher.apk 5 ikonos verzióját nem akarta elfogadni csak NEGYEDIK próbálkozásra  >:( Volt másnak is ilyen élménye ?
Amugy mindent sikerült átirnom a szokásos módon tw frem,frem,ikonkák csere,stb....Eddig minden   :ok:
Ászrevétel talán csak az lenne eddig,hogy kicsit többet fogyasztott az éjszaka az aksiból mint pl az elöbbi JPX el  :hmm:
Nem szégyen a tanulás

Nem elérhető rajker

  • Hozzászólások: 1984
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HERE
  • PDA: Mate 10 pro
  • PDA ROM: Gyári
Re: Színezés, skinezés, Metamorph témák
« Reply #1113 Dátum: 2011, 01 19, 11:02:40 »
Amugy a régi dolgok még mindég bevállnak  :D

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login  visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login  visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Nem szégyen a tanulás

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Színezés, skinezés, Metamorph témák
« Reply #1114 Dátum: 2011, 01 19, 12:06:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Amugy a régi dolgok még mindég bevállnak  :D


Áruld el nekem kérlek, hogy mi a neve ennek a lockscreennek!  :ima: :D

Nem elérhető rajker

  • Hozzászólások: 1984
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HERE
  • PDA: Mate 10 pro
  • PDA ROM: Gyári
Re: Színezés, skinezés, Metamorph témák
« Reply #1115 Dátum: 2011, 01 19, 19:31:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Áruld el nekem kérlek, hogy mi a neve ennek a lockscreennek!  :ima: :D
A neve NE ÉRJ HOZZÁM !!! (csak vicceltem) Amugy saját magamnak terveztem  :D :D :D
Nem szégyen a tanulás

Nem elérhető attttis

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 888
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo
  • PDA: Samsung Galaxy S5 G900F
  • PDA ROM: 4.4.2 ANE2
Re: Színezés, skinezés, Metamorph témák
« Reply #1116 Dátum: 2011, 01 22, 13:32:42 »
Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni.
Galaxy Tab-om van.
A notify bar-on sikerült az ikonokat színesre cseérlnem.
Itt a kép:
You are not allowed to view links. Register or Login

Csak az a baj, hogy alapból huszassával ugrik az akksi kijelzése. Én szeretném, ha 1-esével történne.
Meg lehet ezt valahogy csinálni?
A másik, hogy a "redőny"-nél az ikonokat kicseréltem színesre, de megmaradt a szokványos sima.
Az átlátszhatóságot sem tudom megcsinálni.
Ha azt a 2 file-t csatolom, akkor megtudnátok csinálni nekem/nekünk. (Valószínű a többi Tab-os "kollegának" is tetszene)

Itt a framework-res.apk file: You are not allowed to view links. Register or Login
Itt a twframework-res.apk file: You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm
Attila

Nem elérhető rajker

  • Hozzászólások: 1984
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HERE
  • PDA: Mate 10 pro
  • PDA ROM: Gyári
Re: Színezés, skinezés, Metamorph témák
« Reply #1117 Dátum: 2011, 01 22, 15:59:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni.
Galaxy Tab-om van.
A notify bar-on sikerült az ikonokat színesre cseérlnem.
Itt a kép:
You are not allowed to view links. Register or Login

Csak az a baj, hogy alapból huszassával ugrik az akksi kijelzése. Én szeretném, ha 1-esével történne.
Meg lehet ezt valahogy csinálni?
A másik, hogy a "redőny"-nél az ikonokat kicseréltem színesre, de megmaradt a szokványos sima.
Az átlátszhatóságot sem tudom megcsinálni.
Ha azt a 2 file-t csatolom, akkor megtudnátok csinálni nekem/nekünk. (Valószínű a többi Tab-os "kollegának" is tetszene)

Itt a framework-res.apk file: You are not allowed to view links. Register or Login
Itt a twframework-res.apk file: You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm
Attila
Szivessen segitenék de ha bele is pakolnám a változtatott képeket akkor se birom sehol se kipróbálni.Igy meg hogy nem leellenörzött dolgokat aggyak ki,az nem az én müfajom.Bocs!  :oops:
Nem szégyen a tanulás

Nem elérhető attttis

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 888
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo
  • PDA: Samsung Galaxy S5 G900F
  • PDA ROM: 4.4.2 ANE2
Re: Színezés, skinezés, Metamorph témák
« Reply #1118 Dátum: 2011, 01 22, 16:28:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szivessen segitenék de ha bele is pakolnám a változtatott képeket akkor se birom sehol se kipróbálni.Igy meg hogy nem leellenörzött dolgokat aggyak ki,az nem az én müfajom.Bocs!  :oops:

Én szívesen kisérletezgetek. Épp most restore-oztam, mert bootolás közben csak rezgett.
Úgyhogy teljesen szűz most.
Azt nem tudom megoldani, hogy ne huszasával csökkenjen az akksi, hanem 1esével.

Nem elérhető rajker

  • Hozzászólások: 1984
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HERE
  • PDA: Mate 10 pro
  • PDA ROM: Gyári
Re: Színezés, skinezés, Metamorph témák
« Reply #1119 Dátum: 2011, 01 22, 16:55:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én szívesen kisérletezgetek. Épp most restore-oztam, mert bootolás közben csak rezgett.
Úgyhogy teljesen szűz most.
Azt nem tudom megoldani, hogy ne huszasával csökkenjen az akksi, hanem 1esével.
Hát ott pedig valami bibi van,mert ahogy látom a képek szerint megvan mind ami kellene.Esetleg próbálj ki valami másik tipusu akku kijelzést belecsempészni,vagy ha akarod próbáld ki ezt amit idecsatolok,hátha mükszik a TAB on  :hmm:
Nem szégyen a tanulás

Nem elérhető attttis

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 888
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo
  • PDA: Samsung Galaxy S5 G900F
  • PDA ROM: 4.4.2 ANE2
Re: Színezés, skinezés, Metamorph témák
« Reply #1120 Dátum: 2011, 01 22, 20:47:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát ott pedig valami bibi van,mert ahogy látom a képek szerint megvan mind ami kellene.Esetleg próbálj ki valami másik tipusu akku kijelzést belecsempészni,vagy ha akarod próbáld ki ezt amit idecsatolok,hátha mükszik a TAB on  :hmm:

Szia!

Mielőtt küldted ezt a levelet, pont meghalt. A recovery mód sem jön már be, így nem tudok restore-t nyomni.
Hétfőn viszem szervizbe.
Ha vissza kapom, kipróbálom. Nagoyn tetszik amit küldtél.
De szerintem itt nem a kis png-ékkel van a gond, hanem hogy alapból csak huszasával jelzi ki.

Nem elérhető Gyufus

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 1440
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus S
  • PDA ROM: CYAN
Re: Színezés, skinezés, Metamorph témák
« Reply #1121 Dátum: 2011, 01 25, 12:27:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login


visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Ha nem vagy biztos benne mit csinálsz, inkabb szólj valakinek aki ért hozzá!

Lacus_

  • Vendég
Re: Színezés, skinezés, Metamorph témák
« Reply #1122 Dátum: 2011, 01 25, 13:30:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
A kiválasztott zippet csak simán Rekovery-ben telepítsem fel ???
Tudod, az angolom még nem tökéletes  ;)

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Színezés, skinezés, Metamorph témák
« Reply #1123 Dátum: 2011, 01 25, 13:31:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A kiválasztott zippet csak simán Rekovery-ben telepítsem fel ???
Tudod, az angolom még nem tökéletes  ;)
Igen. Vagy szedd ki a zip-ből és másold a system/app-ba, írd vele felül az eredetit.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Lacus_

  • Vendég
Re: Színezés, skinezés, Metamorph témák
« Reply #1124 Dátum: 2011, 01 25, 13:38:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen. Vagy szedd ki a zip-ből és másold a system/app-ba, írd vele felül az eredetit.
:ok:
Megcsinálom, és a galériát is felteszem mert tetszik  ;)
Remélem azt csak telepíteni kell  ;)