2024, 03 28, 11:59:43

Szerző Téma: Vodafone 845 általános beszélgetés  (Megtekintve 48968 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Vodafone 845 általános beszélgetés
« Dátum: 2010, 07 30, 23:58:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Beszélgessünk róla!

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=a2vMYLh9VHI[/youtube]
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető anzo

  • ROMMER
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re: Vodafone 845 általános beszélgetés
« Reply #1 Dátum: 2010, 07 31, 07:38:35 »
Azon gondolkodtam, hogy az omnia helyett kellene egy ilyet venni mert sajnos az i900-nak nagyon kezd meghalni a kijelzője és ennyi pénzért ez nagyon megéri. Csak a memória lenne benne egy kicsivel több.  :oops:

Nem elérhető Noki

  • Hozzászólások: 36
  • PDA: HTC One X
Re: Vodafone 845 általános beszélgetés
« Reply #2 Dátum: 2010, 07 31, 07:59:02 »
A memóriáját úgy tudom, 16GB-ig lehet bővíteni...
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Noki

  • Hozzászólások: 36
  • PDA: HTC One X
Re: Vodafone 845 általános beszélgetés
« Reply #3 Dátum: 2010, 07 31, 08:02:48 »
Egyébként ide is kipostolom, amit a vele kapcsolatos hír alá már megtettem.  :)  ;)

You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető anzo

  • ROMMER
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re: Vodafone 845 általános beszélgetés
« Reply #4 Dátum: 2010, 07 31, 11:06:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A memóriáját úgy tudom, 16GB-ig lehet bővíteni...

Lehet rosszul fogalmaztam nekem a 128MB RAM az egy kicsit kevésnek tűnik.

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Vodafone 845 általános beszélgetés
« Reply #5 Dátum: 2010, 08 05, 09:28:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azon gondolkodtam, hogy az omnia helyett kellene egy ilyet venni mert sajnos az i900-nak nagyon kezd meghalni a kijelzője és ennyi pénzért ez nagyon megéri. Csak a memória lenne benne egy kicsivel több.  :oops:
Én is gondolkodtam már, hogy 2. készüléknek valami hasonlót! Én is leváltanám a kis matuzsálemmé avanzsáló omniát! :)
A céges számom pont 70-s! :D
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető anzo

  • ROMMER
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re: Vodafone 845 általános beszélgetés
« Reply #6 Dátum: 2010, 08 05, 12:48:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én is gondolkodtam már, hogy 2. készüléknek valami hasonlót! Én is leváltanám a kis matuzsálemmé avanzsáló omniát! :)
A céges számom pont 70-s! :D
Vazze már a munkanélkülieknek is van céges telefonjuk? És még azt mondják válság van.  ;)

Nem elérhető Noki

  • Hozzászólások: 36
  • PDA: HTC One X
Re: Vodafone 845 általános beszélgetés
« Reply #7 Dátum: 2010, 08 10, 18:30:06 »
NDrive 10-es tökéletesen fut rajta  :D
elérhető az Android marketből :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető vlad_dracul

  • Hozzászólások: 1
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Vodafone 845
  • PDA ROM: 2.1-update1
Re: Vodafone 845 általános beszélgetés
« Reply #8 Dátum: 2010, 08 11, 20:02:15 »
Sziasztok.

Kérlek segítsetek. A problémám a következő. Bekapcsolom a wifi-t, látja is a routerem. Megadom neki a jelszót, kiírja: "keresés", majd egy kis idő után a wifi menüpontnál kiírja, hogy "szétkapcsolva". Nem tudom, mi lehet a 845 nyöszölye, mert jelszó nélküli hálózatnál is ezt csinálja. A routerrel nincs gond, mert minden tud hozzá normálisan csatlakozni. Mit kellene a telefonon beállítani? Ja, és kellene valami ikonnak megjelenni felül, (ott ahol a bluetooth ikon is van), amikor bekapcsolom a wifit? Előre is nagyon köszönöm! Sziasztok!

Nem elérhető hulk

  • Hozzászólások: 339
  • PDA: LG L70
  • PDA ROM: 4.4.2
Re: Vodafone 845 általános beszélgetés
« Reply #9 Dátum: 2010, 08 13, 09:27:43 »
Ha van valakinek ilyen gépe,írhatna róla tapasztalatokat(ne tartsa magában :) ),én is gondolkodok rajt,hogy az asszonynak 1 ilyent veszünk,erre legalább lehet progikat rakni,és occó!

Meddig bírja az akksi,átlagos használattal ?
Valami probléma vele)erős belassulások......?

Nem elérhető Noki

  • Hozzászólások: 36
  • PDA: HTC One X
Re: Vodafone 845 általános beszélgetés
« Reply #10 Dátum: 2010, 08 15, 11:23:45 »
teszt: You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető hulk

  • Hozzászólások: 339
  • PDA: LG L70
  • PDA ROM: 4.4.2
Re: Vodafone 845 általános beszélgetés
« Reply #11 Dátum: 2010, 08 15, 12:01:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
teszt: You are not allowed to view links. Register or Login
Kösz,ezt már olvastam,de kíváncsi lennék pár napos használat utáni tapasztalatokra is.Meg pl. azt írja,hogy nincs benn autófókusz,aztán valamelyik videón,amikor bemegy a fényképező menüjébe,még macro is látszik.
Akkor most van,vagy nincs? Ezért lennék kiváncsi valaki olyan véleményére,aki nem 1 órát nyomkodta,hanem már napok óta használja

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Vodafone 845 általános beszélgetés
« Reply #12 Dátum: 2010, 08 15, 12:11:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kösz,ezt már olvastam,de kíváncsi lennék pár napos használat utáni tapasztalatokra is.Meg pl. azt írja,hogy nincs benn autófókusz,aztán valamelyik videón,amikor bemegy a fényképező menüjébe,még macro is látszik.
Akkor most van,vagy nincs? Ezért lennék kiváncsi valaki olyan véleményére,aki nem 1 órát nyomkodta,hanem már napok óta használja

Hát igen... jó lenne ilyen emberkét találni...  :)
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Kulgar

  • Hozzászólások: 1
  • PDA: HP iPAQ Voice Messenger FB142AA PDA
  • PDA ROM: fb142aa
Re: Vodafone 845 általános beszélgetés
« Reply #13 Dátum: 2010, 08 18, 17:20:37 »
Hali, nekem az lenne a kérdésem hogy a webböngészés az hogy megy rajta?A Vodafone-os katalógusban az van írva hogy se JAVA se HTML böngészés nincs benne, de amiket eddig találtam tesztek, azokban szinte semmi sincs erről.Illetve képes youtube-ra felmenni?Na és tudok-e vele filmeket lejátszani amiket mondjuk gépről tettem rá?

Nem elérhető Tufako

  • Hozzászólások: 6
  • PDA: Vodafone 845, SE p990
  • PDA ROM: nincs
Re: Vodafone 845 általános beszélgetés
« Reply #14 Dátum: 2010, 09 10, 20:55:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali, nekem az lenne a kérdésem hogy a webböngészés az hogy megy rajta?A Vodafone-os katalógusban az van írva hogy se JAVA se HTML böngészés nincs benne, de amiket eddig találtam tesztek, azokban szinte semmi sincs erről.Illetve képes youtube-ra felmenni?Na és tudok-e vele filmeket lejátszani amiket mondjuk gépről tettem rá?

Opera Minit használom, meg vagyok vele elégedve. Youtube minden további nélkül megy, videókat mpg4 formátumban játszom le.

Nem elérhető hulk

  • Hozzászólások: 339
  • PDA: LG L70
  • PDA ROM: 4.4.2
Re: Vodafone 845 általános beszélgetés
« Reply #15 Dátum: 2010, 09 11, 08:03:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Opera Minit használom, meg vagyok vele elégedve. Youtube minden további nélkül megy, videókat mpg4 formátumban játszom le.

Írhatnál róla pár szót,hogy milyennek találod.
Vannak-e belassúlások,mennyit bír az akksi,van-e valami ami nem tetszik ,valami probléma vele........

Nem elérhető Tufako

  • Hozzászólások: 6
  • PDA: Vodafone 845, SE p990
  • PDA ROM: nincs
Re: Vodafone 845 általános beszélgetés
« Reply #16 Dátum: 2010, 09 11, 12:19:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Írhatnál róla pár szót,hogy milyennek találod.
Vannak-e belassúlások,mennyit bír az akksi,van-e valami ami nem tetszik ,valami probléma vele........

Kb. egy hónapja használom, nincs vele problémám, gyakorlatilag lefagyással nem találkoztam, igaz, nem is használok extrém programokat, mint pl. 3d játékok, meg ilyesmi. Folyamatosan használva egy napot bír, (e-book olvasás, kijelző világítása azért eszi az akkut..) szerintem, ha meg tudja állni az ember, és csak telefonálásra használja, többet bír. Mindenesetre autós töltőt beszereztem, navi programok miatt eleve kell.

A kijelző kis mérete nem igazán tetszik, de ez is megszokható. Kétszer fordult elő, hogy eldobta a hálózatot, pedig volt térerő. Fényképezője felejthető, de ha más nincs, megteszi. Mindent összegezve, az árához képest korrekt készülék. Adatforgalom nem izgat, vodánál 1000 Ft-os korlátlan csomagot fizetek elő, kissé lassú, de gyakorta vagyok wifi közelben. :)

Ha kérdés van, szívesen válaszolok.

Nem elérhető Leito

  • Hozzászólások: 25
  • PDA: Vodafone 845
  • PDA ROM: Android 2.1
Re: Vodafone 845 általános beszélgetés
« Reply #17 Dátum: 2010, 09 17, 18:38:47 »
Én is egy ilyen telefon tulaja vagyok, és elég sok mindent kipróbáltam már rajta. Téll kihasználom rendesen. A komolyabb 3D-s játékok nem fognak rajta menni, vagy csak nagyon akadva. Xvid/Mkv videók lejátszásánál a kép szaggat, szóval az is felejtős, de ha mp4be legjobb minőségbe konvertálod, akkor az csak 30mb lesz (1.5 órás film) és a minőség sem romlik érezhetően. Nálam nem dobta el a hálózatot még, wifinél egy gondom van (bár nem olyan eget verő) mégpedig az, hogy nem szereti ha a wifi hálózat nevében van ékezet. Használtam rajta windows-féle távoli asztal kapcsolatot (így normális flash tartalmak is megjelentek, és még mariozni is tudtam :D), amiről azt kell mondjam remek, nem szaggat, jól reagál mindenre. Futtattam a készüléken win95-öt is, aminek kb 30 perc volt mire fel állt, és még vagy 10 mire használható is lett, de aztán egész tűrhető :D Programoknál még nem találkoztam olyannal, ami megizzasztaná a kicsikét.

Hangzás tekintetében vannak hiányosságok. Ugye tudjuk, hogy nincs hangszínszabályzó alapból (valaki ha lenne olyan kedves linkelni egy appot, amibe van, azt megköszönném) és a gyári fülhallgató semmire nem jó. Nem szól olyan rosszul, de én az "agybadugósat" szeretem és az jobban is szól. A fülesével még az a gondom, hogy egyszerűen sehogy sem lehet normálisan hozzáerősíteni a ruhához, sehogy sem kényelmes pl séta közben. (még csipeszt sem adtak hozzá)

A GPS-t szerintem nagyon eltalálták, az eddig használtak között nálam ez talált leghamarabb jelet és ami a legfontosabb, nem is szakadt meg.

A kamera... hát igen a kamera. Jó fényviszonyok között szép képet csinál, viszont ha már kicsit is el van borulva, vagy sötétebb van, akkor iszonyat sötétté válik az egész. Én nem tapasztaltam kép zajosságot. Az egyetlen ami zavaró, hogy miután ellőtted a kamerát, még pár másodpercig ott kell tartanod, mert ha nem, akkor nem az lesz a képen, amit lefotóztál :D

A belső animációk menüváltásnál stb akadás nélkül mennek, gyorsan vált a homescreen-ek között is, egyszóval ezzel nincs gond.

Pozitívum (legalábbis nálam) hogy a középső gomb egy mini touchpad, amit használhatunk szinte mindenhol, így kímélve a képernyőt.
Apropó képernyő, erős napfényben nehezen olvasható, de a színek elég élénkek, elmosódás nincs. Sajnos multitouch-ra nem képes, és nem is lesz.

Összeszerelést tekintve a telefon nagyon egyben van. Nem recseg-ropog, nem lötyög a hátlap, semmi. A fizikai gombok is jól reagálnak, nyomás pontjuk is jó.

Összegezve pofás kis telefon, bár nem kockáknak való. Minden másra viszont tökéletesen megfelel. 

Nem elérhető hulk

  • Hozzászólások: 339
  • PDA: LG L70
  • PDA ROM: 4.4.2
Re: Vodafone 845 általános beszélgetés
« Reply #18 Dátum: 2010, 09 18, 00:41:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én is egy ilyen telefon tulaja vagyok, és elég sok mindent kipróbáltam már rajta. Téll kihasználom rendesen. A komolyabb 3D-s játékok nem fognak rajta menni, vagy csak nagyon akadva. Xvid/Mkv videók lejátszásánál a kép szaggat, szóval az is felejtős, de ha mp4be legjobb minőségbe konvertálod, akkor az csak 30mb lesz (1.5 órás film) és a minőség sem romlik érezhetően. Nálam nem dobta el a hálózatot még, wifinél egy gondom van (bár nem olyan eget verő) mégpedig az, hogy nem szereti ha a wifi hálózat nevében van ékezet. Használtam rajta windows-féle távoli asztal kapcsolatot (így normális flash tartalmak is megjelentek, és még mariozni is tudtam :D), amiről azt kell mondjam remek, nem szaggat, jól reagál mindenre. Futtattam a készüléken win95-öt is, aminek kb 30 perc volt mire fel állt, és még vagy 10 mire használható is lett, de aztán egész tűrhető :D Programoknál még nem találkoztam olyannal, ami megizzasztaná a kicsikét.

Hangzás tekintetében vannak hiányosságok. Ugye tudjuk, hogy nincs hangszínszabályzó alapból (valaki ha lenne olyan kedves linkelni egy appot, amibe van, azt megköszönném) és a gyári fülhallgató semmire nem jó. Nem szól olyan rosszul, de én az "agybadugósat" szeretem és az jobban is szól. A fülesével még az a gondom, hogy egyszerűen sehogy sem lehet normálisan hozzáerősíteni a ruhához, sehogy sem kényelmes pl séta közben. (még csipeszt sem adtak hozzá)

A GPS-t szerintem nagyon eltalálták, az eddig használtak között nálam ez talált leghamarabb jelet és ami a legfontosabb, nem is szakadt meg.

A kamera... hát igen a kamera. Jó fényviszonyok között szép képet csinál, viszont ha már kicsit is el van borulva, vagy sötétebb van, akkor iszonyat sötétté válik az egész. Én nem tapasztaltam kép zajosságot. Az egyetlen ami zavaró, hogy miután ellőtted a kamerát, még pár másodpercig ott kell tartanod, mert ha nem, akkor nem az lesz a képen, amit lefotóztál :D

A belső animációk menüváltásnál stb akadás nélkül mennek, gyorsan vált a homescreen-ek között is, egyszóval ezzel nincs gond.

Pozitívum (legalábbis nálam) hogy a középső gomb egy mini touchpad, amit használhatunk szinte mindenhol, így kímélve a képernyőt.
Apropó képernyő, erős napfényben nehezen olvasható, de a színek elég élénkek, elmosódás nincs. Sajnos multitouch-ra nem képes, és nem is lesz.

Összeszerelést tekintve a telefon nagyon egyben van. Nem recseg-ropog, nem lötyög a hátlap, semmi. A fizikai gombok is jól reagálnak, nyomás pontjuk is jó.

Összegezve pofás kis telefon, bár nem kockáknak való. Minden másra viszont tökéletesen megfelel.
Köszi a kimerítő választ!! :D :ok:

Nem elérhető orbinyek

  • Hozzászólások: 1
  • Navigáció / Navigation: MIO C330
  • PDA: VODAFONE 845
  • PDA ROM: nem tudom
Re: Vodafone 845 általános beszélgetés
« Reply #19 Dátum: 2010, 09 28, 14:55:15 »
Én is vettem egy ilyen készüléket. Nekem egy problémám van vele, az akku. Ha reggel 8-kor leveszem a töltőről, este 19-20 óráig rendszerint lemerül, ami nem egy nap, hanem csak fél. Napközben nincs időm buzerálni, az adatszinkron van engedélyezve, jön egy-két email, meg munkaeszközként 10-20 hívást bonyolítok. Az előző telefonom is már "okos" volt, egy nokia N80, de az legalább másfél napot működött a kis 740mA-es BL4B akkuval. Az akkun gyárilag 1200mA van feltüntetve, megmértem a kapacitását, 3V-ig merítve 1000mA. Ez még nem drasztikusan rossz, de azért a fél nap nagyon kevés. Ha visszaküldöm a vodafonnak garanciában, 2-4 hétig nélkülöznöm kell, lehet hogy utána sem változik a helyzet. Arra vagyok kiváncsi, hogy tényleg ennyi a készenléti idő, vagy csak az enyém rossz. Akinek esetleg van hasonló készüléke, mi a tapasztalata? A bluetooth, GPS vevő, wifi természetesen ki van kapcsolva.

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Vodafone 845 általános beszélgetés
« Reply #20 Dátum: 2010, 09 28, 18:20:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én is vettem egy ilyen készüléket. Nekem egy problémám van vele, az akku. Ha reggel 8-kor leveszem a töltőről, este 19-20 óráig rendszerint lemerül, ami nem egy nap, hanem csak fél. Napközben nincs időm buzerálni, az adatszinkron van engedélyezve, jön egy-két email, meg munkaeszközként 10-20 hívást bonyolítok. Az előző telefonom is már "okos" volt, egy nokia N80, de az legalább másfél napot működött a kis 740mA-es BL4B akkuval. Az akkun gyárilag 1200mA van feltüntetve, megmértem a kapacitását, 3V-ig merítve 1000mA. Ez még nem drasztikusan rossz, de azért a fél nap nagyon kevés. Ha visszaküldöm a vodafonnak garanciában, 2-4 hétig nélkülöznöm kell, lehet hogy utána sem változik a helyzet. Arra vagyok kiváncsi, hogy tényleg ennyi a készenléti idő, vagy csak az enyém rossz. Akinek esetleg van hasonló készüléke, mi a tapasztalata? A bluetooth, GPS vevő, wifi természetesen ki van kapcsolva.
Saját hely ki van kapcsolva?
3G-t is kikapcsolhatod, ha főleg telefonálásra használod, azzal is sokat lehet spórolni. (Csak GSM)
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Leito

  • Hozzászólások: 25
  • PDA: Vodafone 845
  • PDA ROM: Android 2.1
Re: Vodafone 845 általános beszélgetés
« Reply #21 Dátum: 2010, 09 28, 19:55:33 »
Én mindennap suliba menet meg vissza zenézek, ráadásul hangszínszabályzóval, ami +többlet terhelés az aksinak, meg suliba aktívan wifizek (ha épp fogható) meg teló netezek, és így is bírja 2 napig. Nem tudom nálad mi a gond :/

Nem elérhető g.janosh

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 720
  • Nem: Férfi
  • Drs.
    • Twitter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Galaxy S8| iPhone 6
Re: Vodafone 845 általános beszélgetés
« Reply #22 Dátum: 2010, 10 04, 20:15:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én is vettem egy ilyen készüléket. Nekem egy problémám van vele, az akku. Ha reggel 8-kor leveszem a töltőről, este 19-20 óráig rendszerint lemerül, ami nem egy nap, hanem csak fél. Napközben nincs időm buzerálni, az adatszinkron van engedélyezve, jön egy-két email, meg munkaeszközként 10-20 hívást bonyolítok. Az előző telefonom is már "okos" volt, egy nokia N80, de az legalább másfél napot működött a kis 740mA-es BL4B akkuval. Az akkun gyárilag 1200mA van feltüntetve, megmértem a kapacitását, 3V-ig merítve 1000mA. Ez még nem drasztikusan rossz, de azért a fél nap nagyon kevés. Ha visszaküldöm a vodafonnak garanciában, 2-4 hétig nélkülöznöm kell, lehet hogy utána sem változik a helyzet. Arra vagyok kiváncsi, hogy tényleg ennyi a készenléti idő, vagy csak az enyém rossz. Akinek esetleg van hasonló készüléke, mi a tapasztalata? A bluetooth, GPS vevő, wifi természetesen ki van kapcsolva.
Én is jártam már így vodás készülékkel; egyszerűen visszavittem az üzletbe, és kaptam egy újat! A srác visszaküldte hibás termékként a gyártónak, nem kellett semmi gari meg várakozás! Próbát megér!
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Leito

  • Hozzászólások: 25
  • PDA: Vodafone 845
  • PDA ROM: Android 2.1
Re: Vodafone 845 általános beszélgetés
« Reply #23 Dátum: 2010, 10 05, 19:40:09 »
Nem tudjátok lesz-e 2.2 frissítés? Egyáltalán várható?

Nem elérhető Leito

  • Hozzászólások: 25
  • PDA: Vodafone 845
  • PDA ROM: Android 2.1
Re: Vodafone 845 általános beszélgetés
« Reply #24 Dátum: 2010, 10 08, 18:37:09 »
Erősen javaslom mindenkinek, hogy csinálja végig Lasy leírását (ezúton is ezer hála neki) (You are not allowed to view links. Register or Login) amellyel engedélyezhetitek a virtuális memóriát, 691 mhz-re húzzhatjátok a procit, és (ebben kicsit kételkedem) 400-500%-al gyorsíthatjátok a CPU igényes feladatok elvégzését. Miután mindent megcsináltam, teszteltem a raging thunder nevű versenyzős játékkal és tökéletesen ment! Még próbálok pár játékot.