2024, 03 28, 11:20:48

Szerző Téma: Android a HD2-re  (Megtekintve 711330 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető chapo990

  • Hozzászólások: 74
  • PDA: HTC HD2
  • PDA ROM: 1.43.479.2 (70124) WWE
You are not allowed to view links. Register or Login
Pontosan így van, ahogy mondod - a Jmz dual-boot alkalmazással ki tudod választani, hogy melyik rendszer - Az Android, vagy a Windows Mobile 6.5.x - induljon! Ha az Androidot akarod használni, értelem szerűen beleteszed a kártyád, rákattintasz, hogy "Boot Android" és már kész is!

Ha az Androidot indítod, akkor a WinMo-s fájlokra nincsen rálátásod és fordítva is igaz a dolog!

A rózsaszín felhős probléma pedig már a WinMo esetében is meg lett oldva -  az újabb ROM-okban már nem fordul elő, Androidban pedig egyáltalán nem! :)

Kösz a választ, kamerát csak azért kérdeztem, mert bár nem 1.33 rom van a gépemen, de fent van a kamera hotfix, és még néha így is felfedezek egy kis pirosat...(bár már elenyésző)

Nem elérhető Kromosome

  • Hozzászólások: 3781
  • Nem: Férfi
  • [HelpDesk] + [Editor]
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Note;Apple iPhone 4S; Apple iPad 2 3G
  • PDA ROM: Gyári Android 2.3.3 // iOS 5.0.1 JB (9A406) // iOS 5.0.1 JB (9A405)
You are not allowed to view links. Register or Login
Gps-re van valami ötleted miért nem megy?
Illetve milyen progival tudom letölteni a műholdak pozícióját?

Igen, elméletileg az Androidban alapbeállításként szerepel, hogy blokkolja a GPS Műholdak használatát.
A Start > Settings > Location fül alatt az "Use GPS satellites" opció legyen bepipálva, s így eméletileg működnie kell a nacigációnak, bár a GMaps nekem azt írta ki, hogy egyelőre nem elérhető az országunkban  :hmm:
Majd Marketről leszedek valamilyen navi programot, aztán letesztelem, "merre hány méter"! :)

Az A-GPS funckiót egyelőre nem tudtam előhozni, tehát nem tudom, hogy netről hogyan lehet leszedni a holdakat... talán alapból megcsinálja, bár nem tudom.
Changes the world... again. - iPhone 4S


Note infók: Stock 2.3.3, Superuser, busybox 1.18.4, CWM

Nem elérhető Kromosome

  • Hozzászólások: 3781
  • Nem: Férfi
  • [HelpDesk] + [Editor]
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Note;Apple iPhone 4S; Apple iPad 2 3G
  • PDA ROM: Gyári Android 2.3.3 // iOS 5.0.1 JB (9A406) // iOS 5.0.1 JB (9A405)
Meg is van! Végre találtam egy alkalmas programot, amivel le lehet tesztelni a GPS működését. Navigálni nem igazán fogok vele, mert csak demó verzió, félig orosz :D, és Magyarország térkép abszolút nincsen benne,  tehát tényleg csak a holdttalálás tesztelésére jó.

Market kereső > beír: Navigation > Navitel Navigator.
Első indításkor be lehet állítani a nyelvet, majd engedélyt kér a GPS használatára, stb., a lényeg, hogy mindent engedélyezni kell.
Egy idő után megszólal, hogy "Connected to Satellites" - tehát kapcsolódott a holdakra.

Egyébként a beépített Navigator nekem sem volt hajlandó működni  :hmm:
Changes the world... again. - iPhone 4S


Note infók: Stock 2.3.3, Superuser, busybox 1.18.4, CWM

Nem elérhető 206cc

  • Hozzászólások: 238
  • Navigáció / Navigation: Navigon 4.8.0
  • PDA: Samsung N7000
  • PDA ROM: XXLSZ Rocket Rom v.1.0
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, elméletileg az Androidban alapbeállításként szerepel, hogy blokkolja a GPS Műholdak használatát.
A Start > Settings > Location fül alatt az "Use GPS satellites" opció legyen bepipálva, s így eméletileg működnie kell a nacigációnak, bár a GMaps nekem azt írta ki, hogy egyelőre nem elérhető az országunkban  :hmm:
Majd Marketről leszedek valamilyen navi programot, aztán letesztelem, "merre hány méter"! :)

Az A-GPS funckiót egyelőre nem tudtam előhozni, tehát nem tudom, hogy netről hogyan lehet leszedni a holdakat... talán alapból megcsinálja, bár nem tudom.

Szia!
Melyik android portolást használod???...a desire V5.-ben már minden -a gps is- működik!!!!Tedd fel azt nagyon brutál!!!
206cc

Nem elérhető Kromosome

  • Hozzászólások: 3781
  • Nem: Férfi
  • [HelpDesk] + [Editor]
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Note;Apple iPhone 4S; Apple iPad 2 3G
  • PDA ROM: Gyári Android 2.3.3 // iOS 5.0.1 JB (9A406) // iOS 5.0.1 JB (9A405)
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!
Melyik android portolást használod???...a desire V5.-ben már minden -a gps is- működik!!!!Tedd fel azt nagyon brutál!!!

Megelőztél! :D Pont most akartam írni, hogy a V5-ös Release ELÉRHETŐ, egészen pontosan You are not allowed to view links. Register or Login! (Gamesquare)

Az oldal állítása szerint, ebben már szinte minden működik, gyorsabb is lett a teljesítménye, és hosszabb üzemidőre is számíthatunk. Az "ébredés utáni lefagyás" már egyáltalán nem tapasztalható a buildben - szóval mondhatjuk azt, hogy "tökéletes" (biztosan nem az, mert olyan nem létezik...)

Épp most kapkodom lefelé a világhálóról, amint lejött és kipróbáltam, írok róla néhány sort! Naggggyon ígéretesnek tűnik...

Changes the world... again. - iPhone 4S


Note infók: Stock 2.3.3, Superuser, busybox 1.18.4, CWM

Nem elérhető Lobi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 5408
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Galaxy S8+
You are not allowed to view links. Register or Login
Két kérdésem lenne:
2. Androidot feltettem, de egy idő után elsötétül a képernyő, aztán se kép se hang, egyik gombra sem reagál, csak sr után. Mi lehet a gond?

A You are not allowed to view links. Register or Login tetted fel? Ebben már javítva van ez a probléma, és sok más is!

Nem elérhető Avicularia

  • Hozzászólások: 629
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One M8, Oneplus One 64GB Mahdi+Franco
  • PDA ROM: Gyári
Megoldható,hogy az androidot a rendes win alatt használt memókártyára teszem?
Vagy elcse sz i   a rajta lévő cuccokat?
Macerás cserélgetni.
Felraktam a v5 desire romot,úgy néz ki a töltés már megy,de a led nem alszik ki,amikor kihúzom a kábelt.
Gps úgy nézem továbbra sem megy.
Ami programot Kromosome ajánlott,azzal már a v4 alatt is fogott holdat,de más gps tesztelő progik nem mennek.
Mindjárt kipróbálom a waze-t,azzal mit csinál.

Nem elérhető Avicularia

  • Hozzászólások: 629
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One M8, Oneplus One 64GB Mahdi+Franco
  • PDA ROM: Gyári
You are not allowed to view links. Register or Login
Meg is van! Végre találtam egy alkalmas programot, amivel le lehet tesztelni a GPS működését. Navigálni nem igazán fogok vele, mert csak demó verzió, félig orosz :D, és Magyarország térkép abszolút nincsen benne,  tehát tényleg csak a holdttalálás tesztelésére jó.

Market kereső > beír: Navigation > Navitel Navigator.
Első indításkor be lehet állítani a nyelvet, majd engedélyt kér a GPS használatára, stb., a lényeg, hogy mindent engedélyezni kell.
Egy idő után megszólal, hogy "Connected to Satellites" - tehát kapcsolódott a holdakra.

Egyébként a beépített Navigator nekem sem volt hajlandó működni  :hmm:
Közben jobban megnéztem már v5 alatt,igaz,hogy bemondja,hogy connected to sattellites,de ott marad a sárga pötty,úgyhogy szerintem ez sem fog fix-et.

Nem elérhető Forgi

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 434
  • Navigáció / Navigation: igo8.3, Sygic Aura
  • PDA: HTC HD; SGN
  • PDA ROM: Miri_Steve0007_CHT2; Rocket Vxx.
  • Skype: xForgi
az a gondom, h  a desire v4 nem megy (a n1 siman fut) mindig megall valami aksi ellenorzo rutinal. a v5ot meg nem tudom meg kiprobalni mert az oldal atmenetileg nem elerheto. valmai 5let?

Nem elérhető nervy

  • Hozzászólások: 1134
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One
desire v5:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login



You are not allowed to view links. Register or Login
az a gondom, h  a desire v4 nem megy (a n1 siman fut) mindig megall valami aksi ellenorzo rutinal. a v5ot meg nem tudom meg kiprobalni mert az oldal atmenetileg nem elerheto. valmai 5let?

Nem elérhető csonak

  • Hozzászólások: 503
  • PDA: Galaxy Note2
  • PDA ROM: Omega v21 JB 4.3
hogyan tudom betenni a contactokat az androidba?

Nem elérhető Avicularia

  • Hozzászólások: 629
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One M8, Oneplus One 64GB Mahdi+Franco
  • PDA ROM: Gyári
You are not allowed to view links. Register or Login
hogyan tudom betenni a contactokat az androidba?
Szinkronizálod a gmail fiókoddal,amibe beimportálod előtte a névjegyeket.

Nem elérhető chapo990

  • Hozzászólások: 74
  • PDA: HTC HD2
  • PDA ROM: 1.43.479.2 (70124) WWE
You are not allowed to view links. Register or Login
el tudod küldeni a linkét annak a boot os proginak megpróbálnám azzal. Az automata fényérzékelést kikapcsoltam. Futnak a fehér sorok 1x elkezd halványodni eltűnik fekete képernyő és semmi. Vagy ilyenkor mennyit kell várni 3-4 perc alatt semmi nem történik.

Nálam is ugyanez a gond, tudsz már erre vmi megoldást?

Nem elérhető csonak

  • Hozzászólások: 503
  • PDA: Galaxy Note2
  • PDA ROM: Omega v21 JB 4.3
You are not allowed to view links. Register or Login
Szinkronizálod a gmail fiókoddal,amibe beimportálod előtte a névjegyeket.
én nem importáltam, más megoldás nincs?

Nem elérhető Forgi

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 434
  • Navigáció / Navigation: igo8.3, Sygic Aura
  • PDA: HTC HD; SGN
  • PDA ROM: Miri_Steve0007_CHT2; Rocket Vxx.
  • Skype: xForgi
You are not allowed to view links. Register or Login
desire v5:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
thx. megnezem.

Nem elérhető mkrisz

  • Hozzászólások: 143
  • PDA: Samsung Galaxy S3
  • PDA ROM: I9300XXLH1
You are not allowed to view links. Register or Login
Nálam is ugyanez a gond, tudsz már erre vmi megoldást?

Szia!

Igen ma jöttünk rá, hogy gyári rom al nem müxik. Feltettem egy miri rom ot és egyből bekapcsolt az android.

Nem elérhető Avicularia

  • Hozzászólások: 629
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One M8, Oneplus One 64GB Mahdi+Franco
  • PDA ROM: Gyári
You are not allowed to view links. Register or Login
hogyan tudom betenni a contactokat az androidba?
Itt egy másik megoldás
1. Importing WM Contacts into Android (thanks to brownman)

You need PIM Backup, a computer with internet access and a Gmail account.

1. Open PIM Backup on your Windows Mobile device. Select the Backup action and unselect everything but contacts, then hit Next.

2. At the "Select backup filename and folder" screen, unselect the "compress backup" and "binary backup" options, then hit Next.

3. Transfer the BACKUP.PIB file that you just made from your phone to your computer. Change the extension from .PIB to .RAR, then extract the file.

4. The extracted file should be BACKUP.CSC. Simply change the extension to .CSV and import the file to your gmail account. All your contacts can now be imported to your phone through gmail - just follow the instructions given in the phone's contact menu.


Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
You are not allowed to view links. Register or Login
Itt egy másik megoldás
1. Importing WM Contacts into Android (thanks to brownman)

You need PIM Backup, a computer with internet access and a Gmail account.


Nálam már itt elfeküdne a dolog. Még a Microsoft megoldását se használom, de ahová biztosan nem tölteném fel a privát és üzleti kontaktjaimat, az a Gmail...

Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
You are not allowed to view links. Register or Login
Nálam már itt elfeküdne a dolog. Még a Microsoft megoldását se használom, de ahová biztosan nem tölteném fel a privát és üzleti kontaktjaimat, az a Gmail...

Teljesen egyetértek, csak az a baj, hogy egyre inkább ebbe az irányba mennek a dolgok és nem csak az android vonatkozásában. :(

Nem elérhető cooling

  • Hozzászólások: 90
  • PDA: HTC HD2
You are not allowed to view links. Register or Login
Teljesen egyetértek, csak az a baj, hogy egyre inkább ebbe az irányba mennek a dolgok és nem csak az android vonatkozásában. :(

Úgy-úgy! Orwell-1984. Mondjuk a google-ről már megalakulásuk után nem sokkal lehetett tudni hogy kifélék-mifélék.

Nem elérhető Avicularia

  • Hozzászólások: 629
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One M8, Oneplus One 64GB Mahdi+Franco
  • PDA ROM: Gyári
You are not allowed to view links. Register or Login
Nálam már itt elfeküdne a dolog. Még a Microsoft megoldását se használom, de ahová biztosan nem tölteném fel a privát és üzleti kontaktjaimat, az a Gmail...
Jogos,bár az én kontaktjaimmal nem sok mindent tud kezdeni a google.

Nem elérhető Kromosome

  • Hozzászólások: 3781
  • Nem: Férfi
  • [HelpDesk] + [Editor]
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Note;Apple iPhone 4S; Apple iPad 2 3G
  • PDA ROM: Gyári Android 2.3.3 // iOS 5.0.1 JB (9A406) // iOS 5.0.1 JB (9A405)
Egy nagyon egyszerű megoldás, hogy az kontaktokat az Android is lássa:
"Copy to SIM" :D Igaz, hogy így csak az alapinformációkat jeleníti majd meg, képet, jegyzetet, munkahelyi és otthoni címeket, stb. nem, bár én általában nem is nagyon szoktam telefonszámon kívül mást megadni egy-egy névhez.

Changes the world... again. - iPhone 4S


Note infók: Stock 2.3.3, Superuser, busybox 1.18.4, CWM

Nem elérhető Forgi

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 434
  • Navigáció / Navigation: igo8.3, Sygic Aura
  • PDA: HTC HD; SGN
  • PDA ROM: Miri_Steve0007_CHT2; Rocket Vxx.
  • Skype: xForgi
You are not allowed to view links. Register or Login
desire v5:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
Na megnéztem...
valószínűleg ez is a gyári rommal nem működöm kategória

Nem elérhető Avicularia

  • Hozzászólások: 629
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One M8, Oneplus One 64GB Mahdi+Franco
  • PDA ROM: Gyári
You are not allowed to view links. Register or Login
Na megnéztem...
valószínűleg ez is a gyári rommal nem működöm kategória
Gyári rommal bele se kezdj.Tegnap segítettem mkrisz fórumtársunknak elindítani,és nem ment neki sem gyári rommal.

Nem elérhető Forgi

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 434
  • Navigáció / Navigation: igo8.3, Sygic Aura
  • PDA: HTC HD; SGN
  • PDA ROM: Miri_Steve0007_CHT2; Rocket Vxx.
  • Skype: xForgi
You are not allowed to view links. Register or Login
Gyári rommal bele se kezdj.Tegnap segítettem mkrisz fórumtársunknak elindítani,és nem ment neki sem gyári rommal.
Sejtettem, pont emiatt kezdtem el nézelődni a rom-ok közt, de nem tudok válastani a bőséges választékból. Illik rám a vicc. "doktor úr olyan határozatlan vagyok...vagy mégsem    :hmm: