2024, 03 29, 09:08:35

Szerző Téma: Android a HD2-re  (Megtekintve 711381 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető nervy

  • Hozzászólások: 1134
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One
cotulla ftp-jén találtam egy kisokosságot:
letöltöd a cotulla.zimage.battery file-t, bemásolod az sd-n root-ba (felülirod a régit) és működni fog a aksitöltöttségjelző + nem fogja káregetni hogy dugd fel töltőre.

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Kromosome

  • Hozzászólások: 3781
  • Nem: Férfi
  • [HelpDesk] + [Editor]
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Note;Apple iPhone 4S; Apple iPad 2 3G
  • PDA ROM: Gyári Android 2.3.3 // iOS 5.0.1 JB (9A406) // iOS 5.0.1 JB (9A405)
You are not allowed to view links. Register or Login
cotulla ftp-jén találtam egy kisokosságot:
letöltöd a cotulla.zimage.battery file-t, bemásolod az sd-n root-ba (felülirod a régit) és működni fog a aksitöltöttségjelző + nem fogja káregetni hogy dugd fel töltőre.

You are not allowed to view links. Register or Login

Nagyon szépen köszi a tippet, nemsokára ki is próbálom! A dan1j3l-féle Froyo ezek szerint jól működik, amint lesz egy kis időm, másolom is az SD-re!  :ok:
Changes the world... again. - iPhone 4S


Note infók: Stock 2.3.3, Superuser, busybox 1.18.4, CWM

Nem elérhető Kromosome

  • Hozzászólások: 3781
  • Nem: Férfi
  • [HelpDesk] + [Editor]
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Note;Apple iPhone 4S; Apple iPad 2 3G
  • PDA ROM: Gyári Android 2.3.3 // iOS 5.0.1 JB (9A406) // iOS 5.0.1 JB (9A405)
Na, én is sikeresen installáltam és ki is próbáltam a dan1j3l-féle Androidot, és elállt a lélgezetem... :) A boot nem a leggyorsabb, de maga a ROM, komolyan, mintha egy Nexus-t nyomkodnék egy nagyobb kijelzőn... gyors, pontosan reagál az érintésekre, szinte MINDEN működik benne:
- Az összes vezetéknélküli adatkapcsolat
- Az Android Market és a telepített alkalamzások!
- Telefonálásra, SMS és E-Mail írásra is alkalmas!!!
- A KAMERA is működik, ezek szerint megoldották, hogy kezelje a kamera hardverét (a videofelvétel nálam nem működött, de az nem is olyan fontos)
- Nincsenek idegesítő bugok, mint a régebbi verzióknál (képernyő-sötétüles, villodzódás, ideiglenesen indíthatatlan alkalmazások, stb.)
- Multitocuh is üzemel
- Az összes beállítás...

Egyszóval: akár ki is jelenthetnénk, hogy egy 98%-os, mindennapi használatra is alkalmas build készült el... az egyetlen kisebb hiba, hogy a főmenüben néha nehézkes lapozni, ezért adtam neki 98%-t, pedig akár 99%-os is lehetne! :)

Aki teheti, akarja, mindenképpen próbálja ki! HD2 Android a.k.a. Nexus "Bigger-Screen" One többé nem álom... :)

Changes the world... again. - iPhone 4S


Note infók: Stock 2.3.3, Superuser, busybox 1.18.4, CWM

Nem elérhető csonak

  • Hozzászólások: 503
  • PDA: Galaxy Note2
  • PDA ROM: Omega v21 JB 4.3
You are not allowed to view links. Register or Login
Na, én is sikeresen installáltam és ki is próbáltam a dan1j3l-féle Androidot, és elállt a lélgezetem... :) A boot nem a leggyorsabb, de maga a ROM, komolyan, mintha egy Nexus-t nyomkodnék egy nagyobb kijelzőn... gyors, pontosan reagál az érintésekre, szinte MINDEN működik benne:
- Az összes vezetéknélküli adatkapcsolat
- Az Android Market és a telepített alkalamzások!
- Telefonálásra, SMS és E-Mail írásra is alkalmas!!!
- A KAMERA is működik, ezek szerint megoldották, hogy kezelje a kamera hardverét (a videofelvétel nálam nem működött, de az nem is olyan fontos)
- Nincsenek idegesítő bugok, mint a régebbi verzióknál (képernyő-sötétüles, villodzódás, ideiglenesen indíthatatlan alkalmazások, stb.)
- Multitocuh is üzemel
- Az összes beállítás...

Egyszóval: akár ki is jelenthetnénk, hogy egy 98%-os, mindennapi használatra is alkalmas build készült el... az egyetlen kisebb hiba, hogy a főmenüben néha nehézkes lapozni, ezért adtam neki 98%-t, pedig akár 99%-os is lehetne! :)

Aki teheti, akarja, mindenképpen próbálja ki! HD2 Android a.k.a. Nexus "Bigger-Screen" One többé nem álom... :)


utána minden probléma nélkül vissza lehet térni a hagyományos hd2 romokhoz?
tehát ölyan , mintha csak egyszerűen egy főzött romot tennék fel?
Mert én szívesen kipróbálnám!

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
You are not allowed to view links. Register or Login

utána minden probléma nélkül vissza lehet térni a hagyományos hd2 romokhoz?
tehát ölyan , mintha csak egyszerűen egy főzött romot tennék fel?
Mert én szívesen kipróbálnám!

Ha jól értettem, ezek nem ROM-ok, hanem kártyááról boot-tal futtathatók.

Nem elérhető Lobi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 5408
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Galaxy S8+
You are not allowed to view links. Register or Login

utána minden probléma nélkül vissza lehet térni a hagyományos hd2 romokhoz?
tehát ölyan , mintha csak egyszerűen egy főzött romot tennék fel?
Mert én szívesen kipróbálnám!


Igen a kártyáról boot-tal futtatható.

Minden gond nélkül vissza lehet térni, én egy külön kártyára tettem, ha nem használom egy újraindítás, és megy is a win. Nekem is nagyon tetszik, a kamera nálam nem megy, de minden más (amit eddig kipróbáltam) működik szépen  :taps:

Nem elérhető csonak

  • Hozzászólások: 503
  • PDA: Galaxy Note2
  • PDA ROM: Omega v21 JB 4.3
You are not allowed to view links. Register or Login

Igen a kártyáról boot-tal futtatható.

Minden gond nélkül vissza lehet térni, én egy külön kártyára tettem, ha nem használom egy újraindítás, és megy is a win. Nekem is nagyon tetszik, a kamera nálam nem megy, de minden más (amit eddig kipróbáltam) működik szépen  :taps:

hogyan kell azt csinálni?

Nem elérhető Kromosome

  • Hozzászólások: 3781
  • Nem: Férfi
  • [HelpDesk] + [Editor]
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Note;Apple iPhone 4S; Apple iPad 2 3G
  • PDA ROM: Gyári Android 2.3.3 // iOS 5.0.1 JB (9A406) // iOS 5.0.1 JB (9A405)
You are not allowed to view links. Register or Login
hogyan kell azt csinálni?

Az XDA-n készítettem egy angol nyelvű lépésről-lépésre leírást, ha tudsz valamennyire angolul, akkor itt megtalálhatod:
You are not allowed to view links. Register or Login

Nincs túl sok időm, de azért leírom gyorsan magyarul is:
- Frissen formázott kártya gyökerébe (root) fel kell másolni a letöltött Build-et! Valamikor az egész mappát fel kell rakni, de olyan eset is akad, amikor csak a fájlokat! (Build-függő, át kell olvasni mindig a portolt ROM README-jét!)
Itt van egy jó pár működő: You are not allowed to view links. Register or Login
- Előtte Device-ra fel kell telepíteni Jmz dual-boot alkalmazását (link az angol leírásban)
- Ha a build-ben a "zharet" nevű fájl nincs átnevezve, azt át kell nevezned "haret"-ra, és az egyetlen .txt fájlt "startup.txt"-re! (nem tudom, hogy mi a neve, talán README.txt, nem tudom pontosan)
- Softreset
- A dual-boot képernyőn válaszd ki, hogy "Boot Android"
- Meg kell várni, míg feláll a rendszer (ez akár 2-3, de még több percig is eltarthat)
- Használd & Élvezd! :)

Én You are not allowed to view links. Register or Login a build-ot ajánlom (Froyo 2.2), 98%-os, szinte tökéletes!

Changes the world... again. - iPhone 4S


Note infók: Stock 2.3.3, Superuser, busybox 1.18.4, CWM

Nem elérhető Avicularia

  • Hozzászólások: 629
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One M8, Oneplus One 64GB Mahdi+Franco
  • PDA ROM: Gyári
You are not allowed to view links. Register or Login
Az XDA-n készítettem egy angol nyelvű lépésről-lépésre leírást, ha tudsz valamennyire angolul, akkor itt megtalálhatod:
You are not allowed to view links. Register or Login

Nincs túl sok időm, de azért leírom gyorsan magyarul is:
- Frissen formázott kártya gyökerébe (root) fel kell másolni a letöltött Build-et! Valamikor az egész mappát fel kell rakni, de olyan eset is akad, amikor csak a fájlokat! (Build-függő, át kell olvasni mindig a portolt ROM README-jét!)
Itt van egy jó pár működő: You are not allowed to view links. Register or Login
- Előtte Device-ra fel kell telepíteni Jmz dual-boot alkalmazását (link az angol leírásban)
- Ha a build-ben a "zharet" nevű fájl nincs átnevezve, azt át kell nevezned "haret"-ra, és az egyetlen .txt fájlt "startup.txt"-re! (nem tudom, hogy mi a neve, talán README.txt, nem tudom pontosan)
- Softreset
- A dual-boot képernyőn válaszd ki, hogy "Boot Android"
- Meg kell várni, míg feláll a rendszer (ez akár 2-3, de még több percig is eltarthat)
- Használd & Élvezd! :)

Én You are not allowed to view links. Register or Login a build-ot ajánlom (Froyo 2.2), 98%-os, szinte tökéletes!
Felraktam,nem rossz ,de van még mit csiszolni rajta.
Hang nincs,kamera nekem nem megy,meg sípol áramért,hiába van rádugva a töltő.Mobilnet megy,de rohadt lassan töltődik be bármi is.Megcsörgettem egy másik mobilt,aztán nem tudtam lerakni,fekete képernyő volt hívás alatt,gombokra nem reagált.SR
Remélem lesz majd olyan verzió,ami működik rendesen

Nem elérhető Kromosome

  • Hozzászólások: 3781
  • Nem: Férfi
  • [HelpDesk] + [Editor]
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Note;Apple iPhone 4S; Apple iPad 2 3G
  • PDA ROM: Gyári Android 2.3.3 // iOS 5.0.1 JB (9A406) // iOS 5.0.1 JB (9A405)
You are not allowed to view links. Register or Login
Felraktam,nem rossz ,de van még mit csiszolni rajta.
Hang nincs,kamera nekem nem megy,meg sípol áramért,hiába van rádugva a töltő.Mobilnet megy,de rohadt lassan töltődik be bármi is.Megcsörgettem egy másik mobilt,aztán nem tudtam lerakni,fekete képernyő volt hívás alatt,gombokra nem reagált.SR
Remélem lesz majd olyan verzió,ami működik rendesen

Érdekes, akkor ezek szerint nem mindenkinél jelentkeznek az általad említett problémák... nálam például egyik sem tapasztalható, bár az tény, hogy a mobilnet nálam is nagyon lassú!
Viszont az újabbnál újabb kiadások szerintem arra engednek következtetni, hogy nemsokára akár egy 100%-os buildet is használhatunk majd...
Changes the world... again. - iPhone 4S


Note infók: Stock 2.3.3, Superuser, busybox 1.18.4, CWM

Nem elérhető Avicularia

  • Hozzászólások: 629
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One M8, Oneplus One 64GB Mahdi+Franco
  • PDA ROM: Gyári
You are not allowed to view links. Register or Login
Érdekes, akkor ezek szerint nem mindenkinél jelentkeznek az általad említett problémák... nálam például egyik sem tapasztalható, bár az tény, hogy a mobilnet nálam is nagyon lassú!
Viszont az újabbnál újabb kiadások szerintem arra engednek következtetni, hogy nemsokára akár egy 100%-os buildet is használhatunk majd...
Jó lenne egy 100%-os build,szívesen használnám.

Nem elérhető Kromosome

  • Hozzászólások: 3781
  • Nem: Férfi
  • [HelpDesk] + [Editor]
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Note;Apple iPhone 4S; Apple iPad 2 3G
  • PDA ROM: Gyári Android 2.3.3 // iOS 5.0.1 JB (9A406) // iOS 5.0.1 JB (9A405)
You are not allowed to view links. Register or Login
Jó lenne egy 100%-os build,szívesen használnám.

Én is... végülis a WinMo-val sincsen bajom, főleg így, hogy a HTC szinte teljesen lefedte a ronda Windows-os felületet, de azért az Android egy más világ... klasszisokkal jobb market, látványosabb, és szerintem okosabban, ésszerűbben is van összeállítva.

Valóban az volna a legjobb, ha egy "hordozható", de 100%-os build készülne, és akkor a HD2 lenne talán az egyetlen, két oprendszerrel is használható PDA... :) S ebben az esetben egy jó darabig biztosan nem cserélném le... (nem mintha most leszeretném, tökéletesen elégedett vagyok vele, az eddigi legjobb PDA-m, tehát egy jó pár évig még biztosan meglesz! Ezt végre meg tudtam teljes mértékben szeretni, mert számomra semmi sem hiányzik belőle...:D)
Changes the world... again. - iPhone 4S


Note infók: Stock 2.3.3, Superuser, busybox 1.18.4, CWM

Nem elérhető nervy

  • Hozzászólások: 1134
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One
hang: a clrcad.exe -t a haret előtt el kell inditani. (a dualboot-os progi alapból inditja ott nem kell vele foglalkozni)
kamera: nálam jó
áram: az előzőleg linkelt cotulla-s kiegészitéssel már a töltést is felveszi és kijelzi normálisan az aksit. (ez az uj desire- mai - buildben már benne van)

Sajnos még nem tökéletes de 2 honapja még arra sem volt esély, hogy ennyire elinduljon aztán cotulla (aki ha jól emlékszem a hspl progink atyja is...) jóvoltából azóta szárnyalnak és naponta uj dolgokat oldanak meg / tesznek bele.
pár hónap és teljes értékű androidunk lesz a winmo mellett - remélem :D


quote author=Avicularia link=topic=1540.msg176122#msg176122 date=1279476225]
Felraktam,nem rossz ,de van még mit csiszolni rajta.
Hang nincs,kamera nekem nem megy,meg sípol áramért,hiába van rádugva a töltő.Mobilnet megy,de rohadt lassan töltődik be bármi is.Megcsörgettem egy másik mobilt,aztán nem tudtam lerakni,fekete képernyő volt hívás alatt,gombokra nem reagált.SR
Remélem lesz majd olyan verzió,ami működik rendesen
[/quote]

Nem elérhető Avicularia

  • Hozzászólások: 629
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One M8, Oneplus One 64GB Mahdi+Franco
  • PDA ROM: Gyári
You are not allowed to view links. Register or Login
hang: a clrcad.exe -t a haret előtt el kell inditani. (a dualboot-os progi alapból inditja ott nem kell vele foglalkozni)
kamera: nálam jó
áram: az előzőleg linkelt cotulla-s kiegészitéssel már a töltést is felveszi és kijelzi normálisan az aksit. (ez az uj desire- mai - buildben már benne van)

Sajnos még nem tökéletes de 2 honapja még arra sem volt esély, hogy ennyire elinduljon aztán cotulla (aki ha jól emlékszem a hspl progink atyja is...) jóvoltából azóta szárnyalnak és naponta uj dolgokat oldanak meg / tesznek bele.
pár hónap és teljes értékű androidunk lesz a winmo mellett - remélem :D


quote author=Avicularia link=topic=1540.msg176122#msg176122 date=1279476225]
Felraktam,nem rossz ,de van még mit csiszolni rajta.
Hang nincs,kamera nekem nem megy,meg sípol áramért,hiába van rádugva a töltő.Mobilnet megy,de rohadt lassan töltődik be bármi is.Megcsörgettem egy másik mobilt,aztán nem tudtam lerakni,fekete képernyő volt hívás alatt,gombokra nem reagált.SR
Remélem lesz majd olyan verzió,ami működik rendesen
Ma reggel is próbálgattam,elcseszte a 3G beállításokat,utána winmo alatt nem ment semmiképp az adatkapcsolat.Le kellett futtatnom a connection setup-ot,az helyrerakta.
Várok egy tényleg jól működő build-re. :ok:

Nem elérhető Kromosome

  • Hozzászólások: 3781
  • Nem: Férfi
  • [HelpDesk] + [Editor]
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Note;Apple iPhone 4S; Apple iPad 2 3G
  • PDA ROM: Gyári Android 2.3.3 // iOS 5.0.1 JB (9A406) // iOS 5.0.1 JB (9A405)
You are not allowed to view links. Register or Login
Ma reggel is próbálgattam,elcseszte a 3G beállításokat,utána winmo alatt nem ment semmiképp az adatkapcsolat.Le kellett futtatnom a connection setup-ot,az helyrerakta.
Várok egy tényleg jól működő build-re. :ok:

Nekem pedig az egyik build a Sense 2.5-t cseszte el! :D Sajnos pont aznap módosítgattam, szépítgettem, de backup-ot pechemre elfelejtettem a folyamat után csinálni. HR szerencsére nem kellett, de kezdhettem elölről az egészet... >:(

Tehát, e két példán okulva, egy új build kipróbálása előtt mindenképp érdemes egy teljes backup-ot eszközölni!

UPDATE: A mai, legfrissebb dizájör ROM-ot már szívom lefelé a világhálóról, remélhetőleg még ma ki tudom próbálni, aztán írok róla egy kis összefoglalót.
Changes the world... again. - iPhone 4S


Note infók: Stock 2.3.3, Superuser, busybox 1.18.4, CWM

Nem elérhető Lobi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 5408
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Galaxy S8+
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem pedig az egyik build a Sense 2.5-t cseszte el! :D Sajnos pont aznap módosítgattam, szépítgettem, de backup-ot pechemre elfelejtettem a folyamat után csinálni. HR szerencsére nem kellett, de kezdhettem elölről az egészet... >:(

Tehát, e két példán okulva, egy új build kipróbálása előtt mindenképp érdemes egy teljes backup-ot eszközölni!

Van You are not allowed to view links. Register or Login egy friss változat , érdemes kipróbálni, sok benne a javítás. Egyre jobb lesz.

Nem elérhető nervy

  • Hozzászólások: 1134
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One
5 óra használat után 0 fagyás, minden program működik, marketből leszedtem jópárat azokis, eddigi hibák javitva, el lehet dönteni hogy sense-el vagy anélkül fusson,
eddig a legjobb build

You are not allowed to view links. Register or Login
Van You are not allowed to view links. Register or Login egy friss változat , érdemes kipróbálni, sok benne a javítás. Egyre jobb lesz.

Nem elérhető Kromosome

  • Hozzászólások: 3781
  • Nem: Férfi
  • [HelpDesk] + [Editor]
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Note;Apple iPhone 4S; Apple iPad 2 3G
  • PDA ROM: Gyári Android 2.3.3 // iOS 5.0.1 JB (9A406) // iOS 5.0.1 JB (9A405)
You are not allowed to view links. Register or Login
5 óra használat után 0 fagyás, minden program működik, marketből leszedtem jópárat azokis, eddigi hibák javitva, el lehet dönteni hogy sense-el vagy anélkül fusson,
eddig a legjobb build

Teljesen egyetértek, én is most próbálgattam, egyszerűen minden működik! A vételi stabilitás nem a legjobb, de mobilnet tökéletesen működik (és nem is annyira lassú, a vártnál szerintem sokkal gyorsabb), az összes vezeték-nélküli adatkapcsolat is üzemel, HTC Sense-sel semmi probléma, kezeli a SIM-kártyát, a kontaktokat... 99%-os build, az eddigi legjobb!
Mindenképpen megéri letölteni!
Changes the world... again. - iPhone 4S


Note infók: Stock 2.3.3, Superuser, busybox 1.18.4, CWM

Nem elérhető Kromosome

  • Hozzászólások: 3781
  • Nem: Férfi
  • [HelpDesk] + [Editor]
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Note;Apple iPhone 4S; Apple iPad 2 3G
  • PDA ROM: Gyári Android 2.3.3 // iOS 5.0.1 JB (9A406) // iOS 5.0.1 JB (9A405)
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem tudom mit csinálok rosszul, de nekem nem akar semmi áron bekapcsolni az android... Akár mennyit várok fekete képernyő van csak sajna :(

Próbálkoztál a háttér és fényerőbeállításokkal?
Próbáld meg You are not allowed to view links. Register or Login a build-et is, most én is ezt használom, szinte tökéletes. Fényerőproblémák már egyáltalán nincsenek, a készülék nem fagy le, ha felébreszted, nem is megy el magától a háttérvilágítás, és elvileg a "zöld-képernyő" problémát is megszűntették, ami a rendszer felállásakor jelentkezik / jelentkezhet. 99%-osnak mondanám, mert a telefonálás egyelőre nem hibamentes, de mindennapi használatra már alkalmasnak mondható! (Ha a telefonálást hellyel-közzel nélkülözni tudjuk - elvégre ezekben a PDA-kban a telefonálás lehetősége már csak egy "extra" funckió!  :D :D)
Changes the world... again. - iPhone 4S


Note infók: Stock 2.3.3, Superuser, busybox 1.18.4, CWM

Nem elérhető Avicularia

  • Hozzászólások: 629
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One M8, Oneplus One 64GB Mahdi+Franco
  • PDA ROM: Gyári
You are not allowed to view links. Register or Login
Teljesen egyetértek, én is most próbálgattam, egyszerűen minden működik! A vételi stabilitás nem a legjobb, de mobilnet tökéletesen működik (és nem is annyira lassú, a vártnál szerintem sokkal gyorsabb), az összes vezeték-nélküli adatkapcsolat is üzemel, HTC Sense-sel semmi probléma, kezeli a SIM-kártyát, a kontaktokat... 99%-os build, az eddigi legjobb!
Mindenképpen megéri letölteni!
Durván jó ez a build,tényleg minden működik ,amit kipróbáltam.
Kicsit néha a scrollozás akad,és ez is szétcsapta a winmo alatti adatkapcsolatot,de azt egy gombnyomás helyrehozni.
Tetszik az android,viszont ha lesz rendesen ,nem kártyáról futó android ,akkor nem sok értelme lesz lecserélni a HD2-őt,ha valaki androidot akar.

Nem elérhető Kromosome

  • Hozzászólások: 3781
  • Nem: Férfi
  • [HelpDesk] + [Editor]
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Note;Apple iPhone 4S; Apple iPad 2 3G
  • PDA ROM: Gyári Android 2.3.3 // iOS 5.0.1 JB (9A406) // iOS 5.0.1 JB (9A405)
You are not allowed to view links. Register or Login
Tetszik az android,viszont ha lesz rendesen ,nem kártyáról futó android ,akkor nem sok értelme lesz lecserélni a HD2-őt,ha valaki androidot akar.

A számból vetted ki a szót :)... ha ez megvalósul, akkor tulajdonképpen egy nagyobb méretű kijelzővel ellátott Nexus One-t "szerzünk", ugyanis a két készülék a kijelzőn és az oprendszeren kívül szinte mindenben megegyezik...
(Direkt nem a Desire-rel hasonlítottam össze, az AMOLED kijelző miatt)

Bár én még akkor sem cserélném le a HD2-t egy Androidos HTC-re, ha csak hordozható (kártyás) verzióból csinálnának egy 100%-osan működőt... ami szerintem biztosan megvalósul a közeljövőben, hiszen már ez a "dizájör" is 99%-osnak tekinthető! :)
Changes the world... again. - iPhone 4S


Note infók: Stock 2.3.3, Superuser, busybox 1.18.4, CWM

Nem elérhető Avicularia

  • Hozzászólások: 629
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One M8, Oneplus One 64GB Mahdi+Franco
  • PDA ROM: Gyári
You are not allowed to view links. Register or Login
A számból vetted ki a szót :)... ha ez megvalósul, akkor tulajdonképpen egy nagyobb méretű kijelzővel ellátott Nexus One-t "szerzünk", ugyanis a két készülék a kijelzőn és az oprendszeren kívül szinte mindenben megegyezik...
(Direkt nem a Desire-rel hasonlítottam össze, az AMOLED kijelző miatt)

Bár én még akkor sem cserélném le a HD2-t egy Androidos HTC-re, ha csak hordozható (kártyás) verzióból csinálnának egy 100%-osan működőt... ami szerintem biztosan megvalósul a közeljövőben, hiszen már ez a "dizájör" is 99%-osnak tekinthető! :)
Még annyi hiba van nálam,hogy standbyban világítanak folyamatosan a gombok.De ez valszeg a winmo alatti kis segédprogitól van,amitől addig világítanak a gombok,amíg a képernyő is.

Nem elérhető chapo990

  • Hozzászólások: 74
  • PDA: HTC HD2
  • PDA ROM: 1.43.479.2 (70124) WWE
You are not allowed to view links. Register or Login
A számból vetted ki a szót :)... ha ez megvalósul, akkor tulajdonképpen egy nagyobb méretű kijelzővel ellátott Nexus One-t "szerzünk", ugyanis a két készülék a kijelzőn és az oprendszeren kívül szinte mindenben megegyezik...
(Direkt nem a Desire-rel hasonlítottam össze, az AMOLED kijelző miatt)

Bár én még akkor sem cserélném le a HD2-t egy Androidos HTC-re, ha csak hordozható (kártyás) verzióból csinálnának egy 100%-osan működőt... ami szerintem biztosan megvalósul a közeljövőben, hiszen már ez a "dizájör" is 99%-osnak tekinthető! :)

Szorgalmasan olvasom a beszámolókat, ha már tényleg marha jó lesz, én is felteszem (a kártyámon elég sok program van, addig nem akararom őket leszedegetni...)
És akkor "két HTC-nk lehet" ;)

Egykét kérdésem lenne: hogy működik, bekapcskor kiválasztom, hogy winmo, vagy android induljon, és csak a hozzá tartozó programokat fogom látni? stb..
+kamera milyen android alatt? (gondolok itt a piros képekre...)

Nem elérhető Kromosome

  • Hozzászólások: 3781
  • Nem: Férfi
  • [HelpDesk] + [Editor]
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Note;Apple iPhone 4S; Apple iPad 2 3G
  • PDA ROM: Gyári Android 2.3.3 // iOS 5.0.1 JB (9A406) // iOS 5.0.1 JB (9A405)
You are not allowed to view links. Register or Login
Szorgalmasan olvasom a beszámolókat, ha már tényleg marha jó lesz, én is felteszem (a kártyámon elég sok program van, addig nem akararom őket leszedegetni...)
És akkor "két HTC-nk lehet" ;)

Egykét kérdésem lenne: hogy működik, bekapcskor kiválasztom, hogy winmo, vagy android induljon, és csak a hozzá tartozó programokat fogom látni? stb..
+kamera milyen android alatt? (gondolok itt a piros képekre...)

Pontosan így van, ahogy mondod - a Jmz dual-boot alkalmazással ki tudod választani, hogy melyik rendszer - Az Android, vagy a Windows Mobile 6.5.x - induljon! Ha az Androidot akarod használni, értelem szerűen beleteszed a kártyád, rákattintasz, hogy "Boot Android" és már kész is!

Ha az Androidot indítod, akkor a WinMo-s fájlokra nincsen rálátásod és fordítva is igaz a dolog!

A rózsaszín felhős probléma pedig már a WinMo esetében is meg lett oldva -  az újabb ROM-okban már nem fordul elő, Androidban pedig egyáltalán nem! :)
Changes the world... again. - iPhone 4S


Note infók: Stock 2.3.3, Superuser, busybox 1.18.4, CWM

Nem elérhető Avicularia

  • Hozzászólások: 629
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One M8, Oneplus One 64GB Mahdi+Franco
  • PDA ROM: Gyári
You are not allowed to view links. Register or Login
Pontosan így van, ahogy mondod - a Jmz dual-boot alkalmazással ki tudod választani, hogy melyik rendszer - Az Android, vagy a Windows Mobile 6.5.x - induljon! Ha az Androidot akarod használni, értelem szerűen beleteszed a kártyád, rákattintasz, hogy "Boot Android" és már kész is!

Ha az Androidot indítod, akkor a WinMo-s fájlokra nincsen rálátásod és fordítva is igaz a dolog!

A rózsaszín felhős probléma pedig már a WinMo esetében is meg lett oldva -  az újabb ROM-okban már nem fordul elő, Androidban pedig egyáltalán nem! :)
Gps-re van valami ötleted miért nem megy?
Illetve milyen progival tudom letölteni a műholdak pozícióját?