2024, 04 28, 12:55:26

Szerző Téma: CyanogenMod 6 - Galaxy S  (Megtekintve 35038 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető htzs

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1870
  • PDA: SGS i9000
  • PDA ROM: CM10.1 - vagy bármi más JB 4.2
Re: CyanogenMod Galaxy S
« Reply #225 Dátum: 2011, 03 04, 12:06:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
mit jelent a repo? reportot?
:google2:

Using Repo and Git
To work with the Android code, you will need to use both Git and Repo.

Git is an open-source version-control system designed to handle very large projects that are distributed over multiple repositories. In the context of Android, we use Git for local operations such as local branching, commits, diffs, and edits.

Repo is a tool that we built on top of Git. Repo helps us manage the many Git repositories, does the uploads to our revision control system , and automates parts of the Android development workflow. Repo is not meant to replace Git, only to make it easier to work with Git in the context of Android. The repocommand is an executable Python script that you can put anywhere in your path.

In working with the Android source files, you will use Repo for across-network operations. For example, with a single Repo command you can download files from multiple repositories into your local working directory.

forrás: You are not allowed to view links. Register or Login

Este kikérdezem!!!
J á n o s   h á r o m   t i z e n h a t

Nem elérhető Pgeo

  • Hozzászólások: 313
  • Nem: Férfi
  • Mérnök Úr
    • Compker
  • Navigáció / Navigation: WAZE, iGO
  • PDA: LG G2 D802
  • PDA ROM: Stock 4.4.2
  • Skype: Pgeo007
Re: CyanogenMod Galaxy S
« Reply #226 Dátum: 2011, 03 04, 15:45:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
mit jelent a repo? reportot?

Repo = Repository

Gyakorlatilag a fejlesztők által összeállított file struktúra, amit 1 server kezel. Nálunk ez a VisualSvn. Ami gyakorlatilag arra való, hogy ha 1 projekten tegyük fel, dolgozik 10 fejlesztő, akkor azok tudjanak dolgozni akár egyszerre is forráson úgy, hogy attól a program egészének integritás ne sérüljön. 1 gyors példa.
Ha változtatsz valami a program.cs fájlba, és commit (serverre való írás)-ed a változásokat, akkor a többiek 1 update után látni fogják azokat a változásokat, amit írtál a fájlba. Persze vannak szépségei, ha más is ugyan abba a fájlba dolgozik, akkor conflict van, azt fel kell oldani. De amennyiben nem ugyan azon a soron változtattál akár ugyan abban a fájlban, akkor a server van annyira intelligens, hogy tudja merge-elni a servern lévő fájlt a TE fájloddal (working copy).

Remélem, most már minden világos, holnap ZH!

(Ez csak 1 nagyon ki szelete annak, amit egy ilyen forrás-kezelő server/soft tud)

 ;)

Nem elérhető htzs

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1870
  • PDA: SGS i9000
  • PDA ROM: CM10.1 - vagy bármi más JB 4.2
Re: CyanogenMod Galaxy S
« Reply #227 Dátum: 2011, 03 06, 11:33:38 »
Képzeljétek mi történt ma velem: rendszeres napi testgyakorlásom (érstd ROMolás) után azt vettem észre, hogy a gúgli megcsinálta amit még sosem korábban: visszapakolta az összes alkalmazásomat. Na jó, az öregjét, de akkor is!  :D Nyilván CM-et raktam, ezért ide írom.

Sajnos, ami miatt romoltam, grafikus hiba bootoláskor és emms mount hibája nem gyógyult meg, pedig minden általam elképzelhető variációt kipróbáltam.
J á n o s   h á r o m   t i z e n h a t

Nem elérhető makszigáz

  • Hozzászólások: 913
  • Nem: Férfi
  • PDA: SM-G975F S10+
  • PDA ROM: Gyári
Re: CyanogenMod Galaxy S
« Reply #228 Dátum: 2011, 03 06, 12:08:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Képzeljétek mi történt ma velem: rendszeres napi testgyakorlásom (érstd ROMolás) után azt vettem észre, hogy a gúgli megcsinálta amit még sosem korábban: visszapakolta az összes alkalmazásomat. Na jó, az öregjét, de akkor is!  :D Nyilván CM-et raktam, ezért ide írom.

Sajnos, ami miatt romoltam, grafikus hiba bootoláskor és emms mount hibája nem gyógyult meg, pedig minden általam elképzelhető variációt kipróbáltam.
Szia!Jól látom a profilodban hogy Tricky rom-ot is használsz?Egyszer mikor valaki linkelte le is töltöttem de még nem próbáltam ki!Ha  használtad akkor el mondanád a tapasztalataidat a rom-al és használatával kapcsolatban!Azért ide írtam mert volt topikja,de úgy látom törölve lett!
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető htzs

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1870
  • PDA: SGS i9000
  • PDA ROM: CM10.1 - vagy bármi más JB 4.2
Re: CyanogenMod Galaxy S
« Reply #229 Dátum: 2011, 03 06, 12:20:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!Jól látom a profilodban hogy Tricky rom-ot is használsz?Egyszer mikor valaki linkelte le is töltöttem de még nem próbáltam ki!Ha  használtad akkor el mondanád a tapasztalataidat a rom-al és használatával kapcsolatban!Azért ide írtam mert volt topikja,de úgy látom törölve lett!
Szerintem nem volt topikja, amennyire emlékszem, én kezdtem el írni róla a tegrak kernelnél (persze lehet, hogy ettől függetlenül volt korábban, csak nem figyeltem fel rá).
Eddig háromszor próbáltam, a sallangoktól mentes romok mindig is tetszettek, de az én használati szokásaimhoz már túlságosan le van pusztítva (pl. naptár). Korábban ajánlotta tricky, hogy a hiányzó appokat főzze le magának az ember a konyháról (update.zip), de nekem sose múködött. Utoljára "kézzel" berheltem be a romba, ami hiányzott, de nem sikerült mindent megoldanom.
Próbát mindenképpen megér: kicsi a cucc, gyorsan lejön a netről, gyorsan felmegy.

Egyébként tricky is belcsapott a GB-be, majd gyorsan visszalépett froyora, most éppen a XFJS3 romot polírozza. Ahogy látom, kínál hozzá egy app csomagot is.

Ha kipróbálod, mi leledzik benne, örömmel olvassuk!  :D :D :D
GÁZT, gyáva ember kanyarodik!
J á n o s   h á r o m   t i z e n h a t

Nem elérhető makszigáz

  • Hozzászólások: 913
  • Nem: Férfi
  • PDA: SM-G975F S10+
  • PDA ROM: Gyári
Re: CyanogenMod Galaxy S
« Reply #230 Dátum: 2011, 03 06, 15:13:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem nem volt topikja, amennyire emlékszem, én kezdtem el írni róla a tegrak kernelnél (persze lehet, hogy ettől függetlenül volt korábban, csak nem figyeltem fel rá).
Eddig háromszor próbáltam, a sallangoktól mentes romok mindig is tetszettek, de az én használati szokásaimhoz már túlságosan le van pusztítva (pl. naptár). Korábban ajánlotta tricky, hogy a hiányzó appokat főzze le magának az ember a konyháról (update.zip), de nekem sose múködött. Utoljára "kézzel" berheltem be a romba, ami hiányzott, de nem sikerült mindent megoldanom.
Próbát mindenképpen megér: kicsi a cucc, gyorsan lejön a netről, gyorsan felmegy.

Egyébként tricky is belcsapott a GB-be, majd gyorsan visszalépett froyora, most éppen a XFJS3 romot polírozza. Ahogy látom, kínál hozzá egy app csomagot is.

Ha kipróbálod, mi leledzik benne, örömmel olvassuk!  :D :D :D
GÁZT, gyáva ember kanyarodik!
Köszi az infót!Amint lesz egy kis szabad időm meló mellett akkor fel teszem!Azt hiszem patience nyitott neki egy topikot ha jól emlékszem,de lehet hogy nem!Az angol nyelvtudásom az nulla(XDA) ,de a fordító nagy vonalakban ezt megoldja!Úgy láttam hogy van egy XXJQ3-as verzió is!Na majd meg látom!Még egy szer köszi!
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető yodabacsi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 875
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Samsung Galaxy S6 edge
  • PDA ROM: Eredei ROM
Re: CyanogenMod Galaxy S
« Reply #231 Dátum: 2011, 03 20, 12:57:20 »
Nekem megy, a legújabb gond nélkül felment egyből.

update-t csináltál htzs vagy initialt?



rafiki:
Az emergency call only addig van amig a képernyőt ki nem kapcsolod. utána rendbe jön:)

A gmail problémád passz, olyan mintha wifi hálózat(márha azt használod) nem tetszene neki, vagy nem lépett rá a wifi hálózatra. Nekem is van ilyen, ha később rakom fel a google appokat, és nem állítom be első indításkor hogy lépjen fel a hálózatra, akkor sírni szokott, jogosan mert ugye én vagyok a hülye. Ilyenkor skippelem az accot, majd beállítom a wifit, és várok. Ilyenkor 2 eset van, vagy észreveszi h van hálózat és egyből írja hogy google accot használjak, vagy belépek marketre, és akkor megint csak kéri a google accomat.

Nem elérhető rafiki

  • Hozzászólások: 8
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy S
  • PDA ROM: Tsunami X 4.2(2013.01.24.)
Re: CyanogenMod Galaxy S
« Reply #232 Dátum: 2011, 03 20, 14:09:58 »
Isten vagy! Köszönöm!!! Működik :ok:

Nem elérhető Next0415

  • Hozzászólások: 62
  • PDA: Samsung galaxy s gt i9000
  • PDA ROM: I9000xwjs7
Re: CyanogenMod 6 - Galaxy S
« Reply #233 Dátum: 2011, 07 21, 12:47:40 »
Az mind1 hogy Milyen dock rom-ra rakom fel? Vagy az is számít valamit?

Nem elérhető Kromosome

  • Hozzászólások: 3781
  • Nem: Férfi
  • [HelpDesk] + [Editor]
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Note;Apple iPhone 4S; Apple iPad 2 3G
  • PDA ROM: Gyári Android 2.3.3 // iOS 5.0.1 JB (9A406) // iOS 5.0.1 JB (9A405)
Re: CyanogenMod 6 - Galaxy S
« Reply #234 Dátum: 2011, 07 21, 15:30:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az mind1 hogy Milyen dock rom-ra rakom fel? Vagy az is számít valamit?

A Froyo-s CM6-tal ne foglalkozz, térj át inkább a GB-s CM7-re, mivel a CM6-os sorozatot már nem fejlesztik / frissítik. Egyébként főzött ROM-ra nem lehet feltenni! :)
Changes the world... again. - iPhone 4S


Note infók: Stock 2.3.3, Superuser, busybox 1.18.4, CWM

Nem elérhető Next0415

  • Hozzászólások: 62
  • PDA: Samsung galaxy s gt i9000
  • PDA ROM: I9000xwjs7
Re: CyanogenMod 6 - Galaxy S
« Reply #235 Dátum: 2011, 07 22, 10:16:01 »
Köszönöm a sgítséget

Nem elérhető jdpitch

  • Hozzászólások: 55
  • PDA: Samsung Galaxy Spica i5700
  • PDA ROM: I570EXXJF2
Re: CyanogenMod 6 - Galaxy S
« Reply #236 Dátum: 2011, 09 26, 21:18:10 »
sziasztok. valaki felrakta már a legutolsó cm romot? akadások megszűnnek vele? ha felrakom a cm romot attól még vissza tudom rakni később a gyárit ugye? üdv
Mi a különbség az emós és a transzi közt? Az emós depi volt és öngyi lett, a transzi peti volt és gyöngyi lett.

Nem elérhető SomiJ

  • Hozzászólások: 60
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy I9000 S
  • PDA ROM: I9000XXJVO
  • Skype: somotoczki.jozsef
Re: CyanogenMod Galaxy S
« Reply #237 Dátum: 2013, 07 24, 19:44:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Napról napra gyorsabb:

Quadrant CyanogenMod / data/dbdata on EXT4: 2369
CPU: 5152
Memory: 1773
I/O: 3685
2D: 310
3D: 923

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Mi kell ahoz hogy ezt fel tudjam tenni a telefonomra? Nemrég óta van ilyen telefonom, és az én értékem CPU 1200 körűli értéket mutat!

Nem elérhető eriklili

  • Hozzászólások: 1824
  • Nem: Nő
  • Anna
  • PDA ROM: S7 Edge G935F,10.1.tablet 4.4.2 gyári,Xiaomi MI 5s+
Re: CyanogenMod 6 - Galaxy S
« Reply #238 Dátum: 2013, 10 26, 15:12:12 »
Sziasztok! Egy kis segítséget kérnék!
Az egyik fórumról letöltöttem a ProXimity Talk progit de nem tudom beállítani,hogy működjön.
Aki használja kérem segítsen!/Ha hívnak akkor a telefont ha a fülemhez teszem,nem kell felvenni!/
CM10.1,3 van a telcsimen  4.2.2.
Előre is köszönöm! :oops: