2024, 03 29, 13:04:49

Szerző Téma: Általános beszélgetés  (Megtekintve 111792 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető ZsDaniel

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1081
  • Nem: Férfi
  • PDA ROM: Minden infó az aláírásban
Re: Általános beszélgetés
« Reply #275 Dátum: 2011, 10 29, 20:14:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha FXP összehoz egy napi használatra alkalmas verziót is, akkor igen. Addig jó a gyári is. :)
Akkor elkezdem csinálni, mert ha a data bug-ra gondolsz, akkor arra elvileg megtalálták a megoldást.  :D

Apple iPhone 5 és iPad Mini [iOS 8.1.2]
Samsung Galaxy S3 (I9300) | ArchiDroid V2.X [4.4.4]
Google Chromecast
Apple iPod Nano 6G

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Általános beszélgetés
« Reply #276 Dátum: 2011, 10 29, 22:02:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor elkezdem csinálni, mert ha a data bug-ra gondolsz, akkor arra elvileg megtalálták a megoldást.  :D
Én még ezt nem olvastam, eddig az volt a legbiztosabb megoldás, hogy flashback a 30-asra... :D
De nyisd meg, mindig jó, ha egy helyen van az infó, és nem kell összeollózni.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető Miauut

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 292
  • Nem: Férfi
  • mentősofőr
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 6
Re: Általános beszélgetés
« Reply #277 Dátum: 2011, 10 30, 20:01:49 »
Szerintetek, mit szól a x10 egy kis kontakt spray-hoz. Természetesen áramtalanítás után. Belepottyant a microusb. része a levesbe, belement, és  >:( >:( >:( :ima: :ima: :ima:

Miauut
Nokia 7710 -> Htc Universal -> Htc Kaiser -> i900 Omnia -> Htc Advantage -> SExperia X10 -> Galaxy Note -> Asus Pf2 > Honor6

Nem elérhető Enderson

  • Hozzászólások: 523
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6
  • PDA ROM: IOS 8.1.2
Re: Általános beszélgetés
« Reply #278 Dátum: 2011, 10 31, 13:20:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintetek, mit szól a x10 egy kis kontakt spray-hoz. Természetesen áramtalanítás után. Belepottyant a microusb. része a levesbe, belement, és  >:( >:( >:( :ima: :ima: :ima:

Miauut
Kontakt spray mindenképp felejtős!!! Enyhén olajos érzetű réteget hagy a panelon ami utána begyűjti a port és.... A többit a fantáziádra bízom!  :D Szét kell szedni és tiszta alkohollal megtisztítani, lehetőleg minél előbb!!!

Nem elérhető Miauut

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 292
  • Nem: Férfi
  • mentősofőr
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 6
Re: Általános beszélgetés
« Reply #279 Dátum: 2011, 10 31, 14:41:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kontakt spray mindenképp felejtős!!! Enyhén olajos érzetű réteget hagy a panelon ami utána begyűjti a port és.... A többit a fantáziádra bízom!  :D Szét kell szedni és tiszta alkohollal megtisztítani, lehetőleg minél előbb!!!

Köszönöm, én is ettől tartottam, marad a szerelés - tisztítás.

Miauut
Nokia 7710 -> Htc Universal -> Htc Kaiser -> i900 Omnia -> Htc Advantage -> SExperia X10 -> Galaxy Note -> Asus Pf2 > Honor6

Nem elérhető gerahun

  • Hozzászólások: 21
  • PDA: Samsung Galaxy Spica GT-i5700
  • PDA ROM: I570EXXJH7+LukiqqV8dAIO +intercept3D +Yonip V9BFS+CM8.3.2
Re: Általános beszélgetés
« Reply #280 Dátum: 2011, 12 03, 00:27:02 »
Sziasztok egyik haveromnak segítenék megcsinálni a telefonját mert nem tölt be csak a sony ericsson feiratig az aku kivétele sem segít. Mit tanácsoltok?

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Általános beszélgetés
« Reply #281 Dátum: 2011, 12 03, 13:31:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok egyik haveromnak segítenék megcsinálni a telefonját mert nem tölt be csak a sony ericsson feiratig az aku kivétele sem segít. Mit tanácsoltok?
Első körben a gyári PC Companion programmal próbáljátok javítani. Ez letölti a gyári alapszoftvert, és törli a telefon tartalmát, kivéve az SD kártya.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető armani99

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Sony
  • PDA ROM: Ericsson
Re: Általános beszélgetés
« Reply #282 Dátum: 2012, 02 13, 10:55:15 »
Üdv srácok !

Nem találtam a megfelelő témát úgy hogy ide írok

Szóval nekem van egy Sony Ericsson WT19i Live telefonom telenoros és függetleniteni akartam leszedtem ezt a X unlock tool -programot és elkezdte csinálni a dolgot erre ki írta hogy fizessek be creditet mondom  censored a akkor nem sikerül ...

Reggel bekapcsolom a telefont erre nincs szolgáltató valamiért ez a program elkezdet belenyúlni a telefonba és amiatt hogy nem volt creditem megszakította most pedig az van hogy nem jó semmi kártyával sem a telefonom :@

Legújabb szoftver van rajta / android  nem tudom mit csináljak vele nem találok a neten új szoftvert se hogy talán vissza állítom de semmi sincs és most ha elbas*zam akkor buktam a garanciát is :DD

Kellene nekem egy emberke ki tud segíteni ezen a nagy problémámon mert már  tiszta ideg vagyok =/
Választ várom köszi srácok .

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Általános beszélgetés
« Reply #283 Dátum: 2012, 02 13, 14:31:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv srácok !

Nem találtam a megfelelő témát úgy hogy ide írok

Szóval nekem van egy Sony Ericsson WT19i Live telefonom telenoros és függetleniteni akartam leszedtem ezt a X unlock tool -programot és elkezdte csinálni a dolgot erre ki írta hogy fizessek be creditet mondom  censored a akkor nem sikerül ...

Reggel bekapcsolom a telefont erre nincs szolgáltató valamiért ez a program elkezdet belenyúlni a telefonba és amiatt hogy nem volt creditem megszakította most pedig az van hogy nem jó semmi kártyával sem a telefonom :@

Legújabb szoftver van rajta / android  nem tudom mit csináljak vele nem találok a neten új szoftvert se hogy talán vissza állítom de semmi sincs és most ha elbas*zam akkor buktam a garanciát is :DD

Kellene nekem egy emberke ki tud segíteni ezen a nagy problémámon mert már  tiszta ideg vagyok =/
Választ várom köszi srácok .
Vidd be egy sarki GSM üzletbe, távolból nem nagyon lehet segíteni. És legközelebb óvatosabban. ;)
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető Sir Tremor

  • Hozzászólások: 357
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO+Sygic Aura
  • PDA: Samsung S4 Active
  • PDA ROM: CM11 4.4
Re: Általános beszélgetés
« Reply #284 Dátum: 2014, 10 11, 16:08:47 »
Sziasztok!
Kis segítségre lenne szükségem.
Hoztak hozzám egy bootloop-os x10-et, gondoltam flashtool-al megcsinálom (mivel a PC Companion nem ismeri fel a telefont), le is szedtem hozzá egy stock .ftf firmware-t, de sajnos a Flashtool csak akkor hajtaná végre a frissítést, ha aktiválni tudnám az USB Debugging módot....de erre ugye nincs lehetőségem, mert bootloop van (cirka ugyanez a baja a PCC-nek is).

Abban szeretnék tanácsot kérni, hogy milyen módon lehet "megetetni" a telefont a Flashtool-al, hogy elindítsa a gyalulást??
(Próbáltam előtte elérni a recovery-t, hogy egy factory resettel helyrerakjam esetleg, de valószínűleg gyári állapotú a gép, nincs xrecovery...ha esetleg a gyári recovery-elérésre van ötletetek, azt is szívesen várom! :) )

Nem elérhető ZsDaniel

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1081
  • Nem: Férfi
  • PDA ROM: Minden infó az aláírásban
Általános beszélgetés
« Reply #285 Dátum: 2014, 10 12, 20:59:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Kis segítségre lenne szükségem.
Hoztak hozzám egy bootloop-os x10-et, gondoltam flashtool-al megcsinálom (mivel a PC Companion nem ismeri fel a telefont), le is szedtem hozzá egy stock .ftf firmware-t, de sajnos a Flashtool csak akkor hajtaná végre a frissítést, ha aktiválni tudnám az USB Debugging módot....de erre ugye nincs lehetőségem, mert bootloop van (cirka ugyanez a baja a PCC-nek is).

Abban szeretnék tanácsot kérni, hogy milyen módon lehet "megetetni" a telefont a Flashtool-al, hogy elindítsa a gyalulást??
(Próbáltam előtte elérni a recovery-t, hogy egy factory resettel helyrerakjam esetleg, de valószínűleg gyári állapotú a gép, nincs xrecovery...ha esetleg a gyári recovery-elérésre van ötletetek, azt is szívesen várom! :) )
Nem kell USB Debugging a FlashTool-hoz.
Teljesen ki kell kapcsolni, ftf-t betallózod, aztán mikor kéri a program, akkor Flash módban csatlakoztatod a telefont.
Flash módhoz nyomni kell a vissza gombot csatlakoztatáskor.

Apple iPhone 5 és iPad Mini [iOS 8.1.2]
Samsung Galaxy S3 (I9300) | ArchiDroid V2.X [4.4.4]
Google Chromecast
Apple iPod Nano 6G

Nem elérhető Sir Tremor

  • Hozzászólások: 357
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO+Sygic Aura
  • PDA: Samsung S4 Active
  • PDA ROM: CM11 4.4
Re: Általános beszélgetés
« Reply #286 Dátum: 2014, 10 16, 19:06:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem kell USB Debugging a FlashTool-hoz.
Teljesen ki kell kapcsolni, ftf-t betallózod, aztán mikor kéri a program, akkor Flash módban csatlakoztatod a telefont.
Flash módhoz nyomni kell a vissza gombot csatlakoztatáskor.

Eddig én is így csináltam más típusoknál, ennél is ezt a metódust kezdtem, Flashtool-nál .ftf betallóz, indít, előkészít, kéri a gépet, akkor flash-módban csatolom (kikapcsolt állapotnál visszagomb nyomva tartva és USB csatlakoztat), erre a Flashtool kiírja, hogy a telefont állítsam "USB debugging ON" módra és nem hajtja végre a flash-elést, ott megáll és kész.
EZÉRT kérdeztem, hogy bootloop-os gépnél van-e lehetőség az USB Debugging aktiválására...

Nem elérhető szelda

  • Hozzászólások: 59
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: GT-I9000
  • PDA ROM: 4.2.1
Re: Általános beszélgetés
« Reply #287 Dátum: 2018, 05 03, 19:06:12 »
Üdv! Mivel nincs egyetlen fórum sem, Sony Ericsson k660i mobiltelfonhoz, itt kérek segítséget. Szeretném feléleszteni a régen szeretett telefonom. Sok éve egy másik Sony Ericsson típusú telefonon próbáltam frissíteni szoftvert sikertelenül, közben kis ideig be volt dugva a Sony Ericsson K660i mobilom, majd pár óra elteltével újraindult a telefonom és azóta nem kapcsol be. A Sony PC Suite program nem ismeri fel, mivel csak felvillan a kijelző és a billentyűzet de nem indul tovább. Valaki tudna segíteni?