2024, 03 29, 06:30:01

Szerző Téma: Samsung Galaxy S ROM frissítés  (Megtekintve 299284 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Kromosome

  • Hozzászólások: 3781
  • Nem: Férfi
  • [HelpDesk] + [Editor]
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Note;Apple iPhone 4S; Apple iPad 2 3G
  • PDA ROM: Gyári Android 2.3.3 // iOS 5.0.1 JB (9A406) // iOS 5.0.1 JB (9A405)
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #950 Dátum: 2011, 01 10, 23:11:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
MyBackupot próbáltad már? Melyik jobb? A Titanium vagy ez előbbi?

Igaz, hogy a kérdésed nem hozzám intézted, de:
A Titanium Backup sokoldalúbb, funkciógazdagabb program. A MyBackup-ot viszont egyszerűbb használni! :P Ezért én az APP+DATA kimentésre az utóbbit használom, minden másra (pl. gyári, eredetileg "letörölhetetlen" programok uninstallálása) a Titaniumot.
Changes the world... again. - iPhone 4S


Note infók: Stock 2.3.3, Superuser, busybox 1.18.4, CWM

Nem elérhető inn3rcity

  • Hozzászólások: 1358
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: WAZE
  • PDA: Galaxy S5
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #951 Dátum: 2011, 01 10, 23:14:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igaz, hogy a kérdésed nem hozzám intézted, de:
A Titanium Backup sokoldalúbb, funkciógazdagabb program. A MyBackup-ot viszont egyszerűbb használni! :P Ezért én az APP+DATA kimentésre az utóbbit használom, minden másra (pl. gyári, eredetileg "letörölhetetlen" programok uninstallálása) a Titaniumot.
Azért köszi! :)
A Titanium is fizetős?
I'm in love with a ROBOT, how can I tell my parents?

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #952 Dátum: 2011, 01 11, 00:35:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igaz, hogy a kérdésed nem hozzám intézted, de:
A Titanium Backup sokoldalúbb, funkciógazdagabb program. A MyBackup-ot viszont egyszerűbb használni! :P Ezért én az APP+DATA kimentésre az utóbbit használom, minden másra (pl. gyári, eredetileg "letörölhetetlen" programok uninstallálása) a Titaniumot.
gyári progik leszedésére kiváló az SGS Tools is. (Cleanup system apps) Ma a titanium megtréfált, még jó hogy volt másik két mentésem (my backup és nandroid)
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető jasahu

  • Hozzászólások: 85
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Asus 636N, IGO8
  • PDA: Samsung Galaxy S II
  • PDA ROM: XWLP7
  • Skype: jasahu
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #953 Dátum: 2011, 01 11, 10:49:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
MyBackupot próbáltad már? Melyik jobb? A Titanium vagy ez előbbi?

Ó, dehogynem próbáltam, úgy Force Close-olt, mint a győzelmi zászló, mikor be akartam menni a Backup, vagy milyen menüpontba... (Mybackup Root)
Úgyhogy nem erőltettem. Azóta meg is vettem a Tit Pro-t, mert sztem nagy okosság a Freeze funkció.
Meg nekem kiforrottabnak tűnik a Titanium és telefon esetleges összebarmoláskor igenis számít, hogy melyikben van kevesebb hiba   :D

Nem elérhető wagner01

  • Hozzászólások: 8
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy S
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #954 Dátum: 2011, 01 12, 18:06:19 »
Tiszteletem mindenkinek!

Jelenleg egy Telenoros galaxy s készülékem van, szeretném rootolni és ha minden jó akkor 2.2-re szeretném frissíteni a készüléket.
 Előzőleg galaxy spicám volt rootoltam és rom-ot is frissítettem tehát annyira nem ismeretlen a dolog (Pl. odin, recovery stb.) de biztos ami biztos:) inkább kérdezek.
Az alábbi kérdéseim lennének:

1. jelenleg nem tudom recovery módba tenni  hangerő fel+Home+ kikapcsoló gombbal gondolom a spicás tapasztalat alapján, hogy azért mert rootolni kellene?
2. mivel telenoros (a spicám független volt) nem tudom a rootolás nem okoz-e gondot kell teljes mentést csinálni (Pl. product kód stb) ha kell mivel?
3. szeretném ha egy jól működő lehetőleg magyar nyelvet tartalmazó 2.2 ajánlanátok:)
4. sokkal jobb a 2.1.1-hez képest a 2.2 tehát érdemes frissíteni?

előre is köszönöm. a segítséget

Nem elérhető inn3rcity

  • Hozzászólások: 1358
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: WAZE
  • PDA: Galaxy S5
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #955 Dátum: 2011, 01 12, 18:12:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tiszteletem mindenkinek!

Jelenleg egy Telenoros galaxy s készülékem van, szeretném rootolni és ha minden jó akkor 2.2-re szeretném frissíteni a készüléket.
 Előzőleg galaxy spicám volt rootoltam és rom-ot is frissítettem tehát annyira nem ismeretlen a dolog (Pl. odin, recovery stb.) de biztos ami biztos:) inkább kérdezek.
Az alábbi kérdéseim lennének:

1. jelenleg nem tudom recovery módba tenni  hangerő fel+Home+ kikapcsoló gombbal gondolom a spicás tapasztalat alapján, hogy azért mert rootolni kellene?
2. mivel telenoros (a spicám független volt) nem tudom a rootolás nem okoz-e gondot kell teljes mentést csinálni (Pl. product kód stb) ha kell mivel?
3. szeretném ha egy jól működő lehetőleg magyar nyelvet tartalmazó 2.2 ajánlanátok:)
4. sokkal jobb a 2.1.1-hez képest a 2.2 tehát érdemes frissíteni?

előre is köszönöm. a segítséget
Recovery módba tenni nem könnyű. Lehet, csak én vagyok béna, de van hogy 10x kell próbálkoznom mire sikerül.
I'm in love with a ROBOT, how can I tell my parents?

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #956 Dátum: 2011, 01 12, 18:21:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tiszteletem mindenkinek!

Jelenleg egy Telenoros galaxy s készülékem van, szeretném rootolni és ha minden jó akkor 2.2-re szeretném frissíteni a készüléket.
 Előzőleg galaxy spicám volt rootoltam és rom-ot is frissítettem tehát annyira nem ismeretlen a dolog (Pl. odin, recovery stb.) de biztos ami biztos:) inkább kérdezek.
Az alábbi kérdéseim lennének:

1. jelenleg nem tudom recovery módba tenni  hangerő fel+Home+ kikapcsoló gombbal gondolom a spicás tapasztalat alapján, hogy azért mert rootolni kellene?
A download mód megy a 3 gombbal? Hangerő le+Home+kikapcs?
Ha nem, You are not allowed to view links. Register or Login, nincs köze a roothoz, egyes készülékekben le van tiltva a 3 gombos.
Idézet
2. mivel telenoros (a spicám független volt) nem tudom a rootolás nem okoz-e gondot kell teljes mentést csinálni (Pl. product kód stb) ha kell mivel?
Nem okoz gondot. AzYou are not allowed to view links. Register or Login le kell mentened, ahhozYou are not allowed to view links. Register or Login  Teljes mentést majd a recoveryől tudsz csinálni, nandroid backup a neve, ezzel le kell töltened a Rom Managert a Marketből.
 
Idézet
3. szeretném ha egy jól működő lehetőleg magyar nyelvet tartalmazó 2.2 ajánlanátok:)
Doc, vagy Darky. A Romtár alatt van saját témájuk.
Idézet
4. sokkal jobb a 2.1.1-hez képest a 2.2 tehát érdemes frissíteni?
Sokkal jobb, érdemes.
Idézet
előre is köszönöm. a segítséget

A legtöbb kérdésedre megvolt a válasz a You are not allowed to view links. Register or Login-jában.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #957 Dátum: 2011, 01 12, 18:38:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Recovery módba tenni nem könnyű. Lehet, csak én vagyok béna, de van hogy 10x kell próbálkoznom mire sikerül.
Alapból ment a 3 gombos, vagy utólag csináltad meg?
Amint megjelenik a Samsung felirat, azonnal az összes gombot el szoktam engedni.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető inn3rcity

  • Hozzászólások: 1358
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: WAZE
  • PDA: Galaxy S5
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #958 Dátum: 2011, 01 12, 18:50:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Alapból ment a 3 gombos, vagy utólag csináltad meg?
Amint megjelenik a Samsung felirat, azonnal az összes gombot el szoktam engedni.
Alapból ment.
I'm in love with a ROBOT, how can I tell my parents?

Nem elérhető wagner01

  • Hozzászólások: 8
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy S
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #959 Dátum: 2011, 01 13, 11:32:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A download mód megy a 3 gombbal? Hangerő le+Home+kikapcs?
Ha nem, You are not allowed to view links. Register or Login, nincs köze a roothoz, egyes készülékekben le van tiltva a 3 gombos. Nem okoz gondot. AzYou are not allowed to view links. Register or Login le kell mentened, ahhozYou are not allowed to view links. Register or Login  Teljes mentést majd a recoveryől tudsz csinálni, nandroid backup a neve, ezzel le kell töltened a Rom Managert a Marketből.
 Doc, vagy Darky. A Romtár alatt van saját témájuk. Sokkal jobb, érdemes.
A legtöbb kérdésedre megvolt a válasz a You are not allowed to view links. Register or Login-jában.

Köszönöm a segítséget bocs a késői válaszért de szarakodik a netem most is munkából válaszolok.
Legkésőbb hétvégén kipróbálom.



Nem elérhető uzsz

  • Hozzászólások: 110
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy s i9300
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #960 Dátum: 2011, 01 15, 20:19:48 »
A telo 2 hónap használat után fejreállt. froyo van fenn és rootolt. 3gombos moka megy, de nem tudom hogyan tovabb....

Nem elérhető bajusz66

  • Hozzászólások: 702
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS/SGSII
  • PDA ROM: XXJPU/XWLSD 4.1.2
  • Skype: bajusz66
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #961 Dátum: 2011, 01 15, 20:56:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A telo 2 hónap használat után fejreállt. froyo van fenn és rootolt. 3gombos moka megy, de nem tudom hogyan tovabb....
A FAQ-ban nagyon fainul le van írva minden,innen meg szedj le egy romot és hajrá, a JPU-t ajánlanám először mert benne van minden és repartitionnal tedd fel.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Kromosome

  • Hozzászólások: 3781
  • Nem: Férfi
  • [HelpDesk] + [Editor]
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Note;Apple iPhone 4S; Apple iPad 2 3G
  • PDA ROM: Gyári Android 2.3.3 // iOS 5.0.1 JB (9A406) // iOS 5.0.1 JB (9A405)
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #962 Dátum: 2011, 01 15, 21:13:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A FAQ-ban nagyon fainul le van írva minden,innen meg szedj le egy romot és hajrá, a JPU-t ajánlanám először mert benne van minden és repartitionnal tedd fel.
You are not allowed to view links. Register or Login

Ha 2.2.1-et akarsz, akkor mindenképp a JPU-val kell kezdened, mivel az teljes ROM (3 fájlos), az azután következők (JPX-JPY) viszont nem (csak PDA részt tartalmaznak). Természetesen ha már feltetted a JPU-t, akkor utána nyugodtan feltelepítheted a JPX-et vagy a JPY-t is - sőt, ajánlott is feltenni valamelyiküket, mert sokkal gyorsabbak és stabilabbak a JPU-nál!
Changes the world... again. - iPhone 4S


Note infók: Stock 2.3.3, Superuser, busybox 1.18.4, CWM

Nem elérhető bajusz66

  • Hozzászólások: 702
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS/SGSII
  • PDA ROM: XXJPU/XWLSD 4.1.2
  • Skype: bajusz66
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #963 Dátum: 2011, 01 15, 21:27:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha 2.2.1-et akarsz, akkor mindenképp a JPU-val kell kezdened, mivel az teljes ROM (3 fájlos), az azután következők (JPX-JPY) viszont nem (csak PDA részt tartalmaznak). Természetesen ha már feltetted a JPU-t, akkor utána nyugodtan feltelepítheted a JPX-et vagy a JPY-t is - sőt, ajánlott is feltenni valamelyiküket, mert sokkal gyorsabbak és stabilabbak a JPU-nál!
Köszi SGS TOOLS.

Nem elérhető displayname

  • Hozzászólások: 15
  • PDA: LG G3 D855 16 GB
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #964 Dátum: 2011, 01 16, 18:28:20 »
HI!

Ha én szignózok egy update.zip -et utána elméletileg fel kell hogy menjen a 3e recovery miatt?
Más.
Ha le szeretném cserélni a CSC -met mit kell betallóznom az odinba a CSC file on kívül?

Nem elérhető jasahu

  • Hozzászólások: 85
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Asus 636N, IGO8
  • PDA: Samsung Galaxy S II
  • PDA ROM: XWLP7
  • Skype: jasahu
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #965 Dátum: 2011, 01 20, 22:37:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi a tippeket, nyomtam factory resetet. Ahogy várható volt a Gallery rögtön megjavult, és gyorsabb is lett a kicsikém, főleg a programindulás tekintetében, persze lehet, hogy a launcher téren a TW -> ADW váltas is segített. Meg hogy még kevesebb app van rajta.
Ez a Titanium Backup meg nagyon király. Tanulságos volt, hogy 2.1 (JFB) -> 2.2.1 (JPY) "hivatalos" KIES frissítés azért nem makulátlan (Gallery elsz*ródás). De van egy gyanúm hogy esetleg a JFB rootoolt, és a JPY (akkor még) nem rootolt mivolta is bekavarhatott szegény Gallery-nek.

Na válaszolok magamnak Gallery ügyben, hogy nehogy valaki azt higgye, factory Reset kell, ha Gallery hirtelen elkezd nem mutatni semmit. A megoldás nagyon prózai, csak futtatni kell Rescan Media-t. Azért nem vettem észre korábban, mert 2.1 alatt ki volt kapcsolva a boot-kori rescan, de nem volt semmi ilyen gondom. Most 2.2.1-el már másodszor csinálta (mert itt is kikötöttem a boot-korit). De egy kézi Rescan rögtön megoldotta a dolgot.

Nem elérhető inn3rcity

  • Hozzászólások: 1358
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: WAZE
  • PDA: Galaxy S5
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #966 Dátum: 2011, 01 20, 22:43:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
HI!

Ha én szignózok egy update.zip -et utána elméletileg fel kell hogy menjen a 3e recovery miatt?
Más.
Ha le szeretném cserélni a CSC -met mit kell betallóznom az odinba a CSC file on kívül?
Semmi mást, de előtte ments le mindent, csinálj biztonsági mentést, mert minden törlődni fog!
Factory resettel egyenértékű az új CSC felrakása.
I'm in love with a ROBOT, how can I tell my parents?

Nem elérhető 89Csabi89

  • Hozzászólások: 20
  • PDA: Samsung i9000 Galaxy S
  • PDA ROM: i9000XXJPP
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #967 Dátum: 2011, 01 25, 15:54:36 »
Tisztelt fórumozok /hozzáértők/!

Nem olyan régen vettem egy Samsung Galaxy S-t /telenoros (2 év garanciás)! Mint mindenki én is ki szeretném hozni belőle a maximumot! Nagyon jó telefon már ha érdemes így hívni egyáltalán, de talán még lehet jobb is! Most jutottam el oda, hogy kicsit többet tudok vele foglalkozni, és rom frissítésen gondolkozom! Nem idegen számomra a számítástechnika, de romot még nem frissítettem!
Átfutottam nagyjából a rom frissítéssel kapcsolatos infókat itt a fórumon! Két lehetőséget láttam erre az egyik a Samsung Kies a másik az Odin! Azt is olvastam, hogy rom frissítés elött rootolni kell/érdemes!

Hozzáteszem csak olyan megoldás érdekel ami nem jár garancia vesztéssel! Nem tudom a rootolás-ra ez mennyire igaz! :)
Ma telepítettem fel a Kies-t is és egyből ezt dobta fel: "Új szoftververzió érhető el! A frissítés javítja a(z) "GT-I9000" teljesítményét. Elindítja a frissítést?
Aktuális készülék-szoftver verzió: PDA:JM2/ PHONE:JM1/ CSC:JM1
Legfrissebb készülék-szoftver verzió: PDA:JPF/ PHONE:JPP/ CSC:JP4
Így hogy ez most kinéz sokkal egyszerűbbnek tűnik mint az a sok hosszú leírás!

Szóval a kérdésem, mit ajánlotok, hogyan is kezdjek hozzá? Mellesleg Android 2.1-em van 2.2 hivatalosan frissíthető már?Vagy mire érdemes? Szóval minél gyorsabb legyen a készülék! :)
/Nekem szimpatikus ez a Kies/!

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #968 Dátum: 2011, 01 26, 10:56:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tisztelt fórumozok /hozzáértők/!

Nem olyan régen vettem egy Samsung Galaxy S-t /telenoros (2 év garanciás)! Mint mindenki én is ki szeretném hozni belőle a maximumot! Nagyon jó telefon már ha érdemes így hívni egyáltalán, de talán még lehet jobb is! Most jutottam el oda, hogy kicsit többet tudok vele foglalkozni, és rom frissítésen gondolkozom! Nem idegen számomra a számítástechnika, de romot még nem frissítettem!
Átfutottam nagyjából a rom frissítéssel kapcsolatos infókat itt a fórumon! Két lehetőséget láttam erre az egyik a Samsung Kies a másik az Odin! Azt is olvastam, hogy rom frissítés elött rootolni kell/érdemes!

Hozzáteszem csak olyan megoldás érdekel ami nem jár garancia vesztéssel! Nem tudom a rootolás-ra ez mennyire igaz! :)
Ma telepítettem fel a Kies-t is és egyből ezt dobta fel: "Új szoftververzió érhető el! A frissítés javítja a(z) "GT-I9000" teljesítményét. Elindítja a frissítést?
Aktuális készülék-szoftver verzió: PDA:JM2/ PHONE:JM1/ CSC:JM1
Legfrissebb készülék-szoftver verzió: PDA:JPF/ PHONE:JPP/ CSC:JP4
Így hogy ez most kinéz sokkal egyszerűbbnek tűnik mint az a sok hosszú leírás!

Szóval a kérdésem, mit ajánlotok, hogyan is kezdjek hozzá? Mellesleg Android 2.1-em van 2.2 hivatalosan frissíthető már?Vagy mire érdemes? Szóval minél gyorsabb legyen a készülék! :)
/Nekem szimpatikus ez a Kies/!

Tedd fel Kiessel, az már 2.2.
Ha utána még úgy érzed, hogy nem az igazi, akkor kezdd el olvasgatni a sok hosszú leírást és készülj a főzött romokra.

Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető bp71

  • Hozzászólások: 7
  • PDA: Samsung Galaxy S (i9000)
  • PDA ROM: I9000XWJS7
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #969 Dátum: 2011, 01 27, 22:37:49 »
Sziasztok!


Én is a KIES frissítésre várok. Nekem is PDA:JM2/PHONE:JM1/CSC:JM2 verziót lát aktuálisnak de nem ajánl fel újabba. Hogy van az hogy másnak meg felajánlj frissítést?
Nekem T-Mobile-os a készülékem.

Nem elérhető rondzsy89

  • Hozzászólások: 2390
  • Nem: Férfi
  • T-Partner
    • Twitter
  • Navigáció / Navigation: iGO / Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S III
  • PDA ROM: XXLEF
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #970 Dátum: 2011, 01 27, 22:40:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!


Én is a KIES frissítésre várok. Nekem is PDA:JM2/PHONE:JM1/CSC:JM2 verziót lát aktuálisnak de nem ajánl fel újabba. Hogy van az hogy másnak meg felajánlj frissítést?
Nekem T-Mobile-os a készülékem.
89Csabi89-nek telenoros a készüléke. A napokban fog elindulni a T-Mobile-os frissítés, szóval figyeld a Kies-t. Elméletileg mától van Kies frissítés, de lehet csúsznak vele. :/
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető bp71

  • Hozzászólások: 7
  • PDA: Samsung Galaxy S (i9000)
  • PDA ROM: I9000XWJS7
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #971 Dátum: 2011, 01 27, 22:46:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
89Csabi89-nek telenoros a készüléke. A napokban fog elindulni a T-Mobile-os frissítés, szóval figyeld a Kies-t. Elméletileg mától van Kies frissítés, de lehet csúsznak vele. :/


Köszönöm a gyors választ!

Nem elérhető Fotozgató

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung G. 8+ Samsung Galaxy Note Pro 12.2" P901
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #972 Dátum: 2011, 01 28, 11:04:51 »
T-mobile-os vagyok.
- Milyen sorrendben, milyen ROMokat tegyek fel, hogy a végén eljussak 
- A lementett apk-kat vissza tudom állítani ebbe a ROMba?

Nem elérhető Kromosome

  • Hozzászólások: 3781
  • Nem: Férfi
  • [HelpDesk] + [Editor]
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Note;Apple iPhone 4S; Apple iPad 2 3G
  • PDA ROM: Gyári Android 2.3.3 // iOS 5.0.1 JB (9A406) // iOS 5.0.1 JB (9A405)
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #973 Dátum: 2011, 01 28, 17:41:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
T-mobile-os vagyok.
- Milyen sorrendben, milyen ROMokat tegyek fel, hogy a végén eljussak  .....
- A lementett apk-kat vissza tudom állítani ebbe a ROMba?

Hova?  :p Amúgy igen, (majdnem) minden fájlt vissza tudsz állítani, ez a dolog hál' Istennek nem ROM-föggű. Igazság szerint ha pl. Froyo-t teszel fel, de van olyan alkalmazásod, ami csak Écalir-en fut, akkor attól még te vissza fogod tudni az adott alkalmazást állítani a 2.2-es droidon is, maximum nem fog működni.
De ha egy jó Backup programot (Titanium Backup, szerintem ez a legjobb; vagy még esetleg a MyBackup) választasz, akkor semmi probléma nem lesz a fájlok/programok visszaállításával! :ok: :)
Changes the world... again. - iPhone 4S


Note infók: Stock 2.3.3, Superuser, busybox 1.18.4, CWM

Nem elérhető rondzsy89

  • Hozzászólások: 2390
  • Nem: Férfi
  • T-Partner
    • Twitter
  • Navigáció / Navigation: iGO / Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S III
  • PDA ROM: XXLEF
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #974 Dátum: 2011, 01 29, 14:19:39 »
Ötletem sincs melyik topikba illene bele, ide írom. :D

Megjelent a I9000XWJS3 803.pit változata? Az a pit mit jelent?  :oops:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login