2024, 09 29, 19:34:43

Szerző Téma: Samsung Galaxy S ROM frissítés  (Megtekintve 304286 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető d0ky

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 272
  • Nem: Férfi
    • Honda CBF Egyesület
  • Navigáció / Navigation: Waze Community GPS
  • PDA: SGS7 Edge
  • PDA ROM: G935FXXU1APD1
  • Skype: M$?
Re: Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1575 Dátum: 2011, 09 17, 23:08:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Van egy problémám a Galaxy S-el 2.3.4-es ROM frissítés után.A Superuser  frissíteni akar valamit ahogyan a képen látjátok: 1. kép
Itt itt rámentem az ok-ra és ezt írta ki: 2. kép
Ezután a Droidwall nevű alkalmazásban megpróbáltam engedélyezni a tűzfalat és kaptam még egy hibát: 3. és 4.  kép. Esetleg tudna valaki segíteni hogy ilyenkor mit kell tenni?
Nem írod, hogy a 2.kép utasításait megtetted volna. Szerintem ott a gond. Reboot-olj recovery-be, majd flash-eld az adott zip file-t!

Sent from my SGS using Tapatalk
Doky...
<SGS7Edge,SGS4,SGSII,SGS,SGAD,SGYx2>
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető d0ky

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 272
  • Nem: Férfi
    • Honda CBF Egyesület
  • Navigáció / Navigation: Waze Community GPS
  • PDA: SGS7 Edge
  • PDA ROM: G935FXXU1APD1
  • Skype: M$?
Re: Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1576 Dátum: 2011, 09 17, 23:16:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
2. Azért próbáltam előszőr a toolbox-ot mert a fórumon többször is emlegették (pozitívan) és egyébként is SGS-re specifikus úgy hogy egy kattintásra megoldottam volna a feladatot amúgy meg eléggé félek egy root jogú filekezelőn tapicskolni
Jogos! Én két pici gyerek mellett sokszor csak éjszaka tudok matatni a PDA-n.
Hát nem egyszer ébredtem már  arra, hogy az SGS root joggal  épp csúszik ki a kezemből...
Sent from my SGS using Tapatalk
Doky...
<SGS7Edge,SGS4,SGSII,SGS,SGAD,SGYx2>
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető asc

  • Hozzászólások: 21
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo
  • PDA: Samsung Galaxy S2
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1577 Dátum: 2011, 09 18, 12:07:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hallod,te eddig téli álmot aludtál? ::)  :D A JVS a legújabb és teljes rom,azt töltsed lefelé.

Igen,sajnos azt.Mostanra szántam rá magam a frissítésre.
Meg tudod nekem mondani,hogy azt honnan tölthetem le?

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1578 Dátum: 2011, 09 18, 12:10:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen,sajnos azt.Mostanra szántam rá magam a frissítésre.
Meg tudod nekem mondani,hogy azt honnan tölthetem le?

You are not allowed to view links. Register or Login

Lacus_

  • Vendég
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1579 Dátum: 2011, 09 18, 12:11:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen,sajnos azt.Mostanra szántam rá magam a frissítésre.
Meg tudod nekem mondani,hogy azt honnan tölthetem le?
You are not allowed to view links. Register or Login

Password: samfirmware.com

Nem elérhető eight

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: 2.2.1; I9000XXJPY; 2.6.32.9 root@DELL105 #1 FROYO.XWJS8
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1580 Dátum: 2011, 09 19, 15:47:07 »
Sziasztok!

A telefonomon jelenleg egy olyan ("főzött" vagy mi) szoftver van, ami úgy tudom nem frissül automatikusan (így kaptam). Azt szeretném kérdezni, hogy lehet-e rá rakni olyan verziót, ami később, hivatalosan 2.3-ra frissül, vagy úgy kell majd ezt is rábuherálni?
Van-e köztetek, Pécsről aki csinált már ilyet és az enyémet is elvállalná (néhány sörért cserébe)?

Samsung Galaxy S telefonom van: GT-I9000
Firmware: 2.2
Alapsáv: I9000XXJPM
Kernel: 2.6.32.9 sztupy@ubuntu #138




Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1581 Dátum: 2011, 09 19, 15:52:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

A telefonomon jelenleg egy olyan ("főzött" vagy mi) szoftver van, ami úgy tudom nem frissül automatikusan (így kaptam). Azt szeretném kérdezni, hogy lehet-e rá rakni olyan verziót, ami később, hivatalosan 2.3-ra frissül, vagy úgy kell majd ezt is rábuherálni?
Van-e köztetek, Pécsről aki csinált már ilyet és az enyémet is elvállalná (néhány sörért cserébe)?

Samsung Galaxy S telefonom van: GT-I9000
Firmware: 2.2
Alapsáv: I9000XXJPM
Kernel: 2.6.32.9 sztupy@ubuntu #138


olvasgasd

You are not allowed to view links. Register or Login

odin..

pár perc alatt megtudod csinálni te is ha a download mod müxik.

Nem elérhető rewis

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Samsung I9000 Galaxy S
  • PDA: Samsung I9000 Galaxy S
  • PDA ROM: I9000XXJVS
Re: Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1582 Dátum: 2011, 09 19, 21:17:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem írod, hogy a 2.kép utasításait megtetted volna. Szerintem ott a gond. Reboot-olj recovery-be, majd flash-eld az adott zip file-t!

Sent from my SGS using Tapatalk

Hello
megpróbáltam a 2-es lépést is a recovery módban de nam sikerül . Úgy nem lehetne megcsinálni, hogy rárakom a 2.2.1-es verziót, lementem az efs mappát és mikor visszarakom a 2.3.5-ös verziót akkor pedig betallózom??
(holnap küldök képeket a kiírt hibáról)

Nem elérhető eight

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: 2.2.1; I9000XXJPY; 2.6.32.9 root@DELL105 #1 FROYO.XWJS8
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1583 Dátum: 2011, 09 20, 16:16:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login

olvasgasd

You are not allowed to view links. Register or Login

odin..

pár perc alatt megtudod csinálni te is ha a download mod müxik.

Olvasgattam. Nekem ez kínai. Jobb lenne, ha valaki olyan csinálná akinek már van ebben rutinja.

Nem elérhető pociboy

  • Hozzászólások: 876
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo
  • PDA: SM-G900F, I9505 + I9195
  • PDA ROM: XXU1BOA3, XXUFNB9, XXUCNK4 by lackogyerek
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1584 Dátum: 2011, 09 20, 16:34:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Olvasgattam. Nekem ez kínai. Jobb lenne, ha valaki olyan csinálná akinek már van ebben rutinja.
Irtam PÜ.-t.
"A kérdés, ami néha elbizonytalanít: én vagyok őrült, vagy mindenki más?"

Nem elérhető Király Márta

  • Hozzászólások: 369
  • Nem: Nő
  • Navigáció / Navigation: GARMIN OREGON 400
  • PDA: Galaxy S7 Edge; Ipad Mini Retina 32GB
  • PDA ROM: G935FXXU1BPLM;
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1585 Dátum: 2011, 09 23, 12:20:48 »
Sziasztok!
Mint elődeim kérdésekkel fordulnék hozzátok. Mind a fórumozásba mind a rootolásban járatlan vagyok.
Készülékem a *#1234# adott válasza: PDA I9000XWJS7; PHONE I9000XXJPY; CSC I9000TMHJS1 Build 2011.02
a TelefonInfoban a Build FROYO.XWJS7
Rengeteget olvastam a fórumon de egy ideje azt veszem észre, hogy körbe, körbe járok.
Cél a samfirmware oldalról letöltött I9000XXJVS 512 pit CSC I9000OXAJVS firmware felrakása. Ahol elakadok az a recovery 3e.
Annyit értek, hogy rootolni kéne, hogy lementhessem az adatokat. De hogy rootoljam? Itt kezdek körbe járni.
Ha ezen túljutottam akkor a letöltött fájt (jó lesz a választott?) Odinnal felrakhatom. Ez mintha érthető lenne.
Ami szintén nem világos ha valamiért szervizbe kell vinni hogyan tudom az egészet vissza csinálni.
Ha kaphatnék 3 angol linknél bővebb magyarázatot megköszönném.



Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1586 Dátum: 2011, 09 23, 13:53:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Mint elődeim kérdésekkel fordulnék hozzátok. Mind a fórumozásba mind a rootolásban járatlan vagyok.
Készülékem a *#1234# adott válasza: PDA I9000XWJS7; PHONE I9000XXJPY; CSC I9000TMHJS1 Build 2011.02
a TelefonInfoban a Build FROYO.XWJS7
Rengeteget olvastam a fórumon de egy ideje azt veszem észre, hogy körbe, körbe járok.
Cél a samfirmware oldalról letöltött I9000XXJVS 512 pit CSC I9000OXAJVS firmware felrakása. Ahol elakadok az a recovery 3e.
Annyit értek, hogy rootolni kéne, hogy lementhessem az adatokat. De hogy rootoljam? Itt kezdek körbe járni.
Ha ezen túljutottam akkor a letöltött fájt (jó lesz a választott?) Odinnal felrakhatom. Ez mintha érthető lenne.
Ami szintén nem világos ha valamiért szervizbe kell vinni hogyan tudom az egészet vissza csinálni.
Ha kaphatnék 3 angol linknél bővebb magyarázatot megköszönném.


root-olni tudod a superonclick, progival

aztán odinnal felrakhatod,,,ha vissza akarod vinni valamiért akkor visszateszed odinnal azt a romot ami épp most rajta van.

Nem elérhető eight

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: 2.2.1; I9000XXJPY; 2.6.32.9 root@DELL105 #1 FROYO.XWJS8
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1587 Dátum: 2011, 09 23, 19:09:28 »
Ha a Kies azt írja, hogy "A készüléken található verzió nem frissíthető", az tulajdonképpen mit jelent?
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
  • Nem érhető még el frissítés?
  • A telefonon lévő rom nem gyári és ezért nem frissíthető?

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1588 Dátum: 2011, 09 23, 19:14:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha a Kies azt írja, hogy "A készüléken található verzió nem frissíthető", az tulajdonképpen mit jelent?

  • Nem érhető még el frissítés?
  • A telefonon lévő rom nem gyári és ezért nem frissíthető?

nincs újabb,,,,,,,de szerintem kiesen nem is mostanában lesz :D

felejtsd el ugyis ugy vacak ahogy van.

Nem elérhető szasza87

  • Hozzászólások: 14
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Navigon
  • PDA: Samsung Galaxy S White
  • PDA ROM: I9000XXJVQ
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1589 Dátum: 2011, 09 24, 00:17:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha a Kies azt írja, hogy "A készüléken található verzió nem frissíthető", az tulajdonképpen mit jelent?
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
  • Nem érhető még el frissítés?
  • A telefonon lévő rom nem gyári és ezért nem frissíthető?

Ez észrevételeim alapján azt jelenti hogy nem a product kódnak megfelelő szoftver van a telón!
Nekem is ezt írja ki mert egy Görögországban megjelent 2.3.3-at raktam fel!
A XEH-ez tartozó szoftver az PDA:XWJS8 PHONE:XXJPY  CSC: OXXJS5
Ezzel azt írná ki hogy aktuális verzio és nincs ennél frissebb vagy valami ilyesmit! :D
Az viszont igaz hogy a Kies ez F*s!  :)

Nem elérhető kleingy

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2417
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: OnePlus 5, TabS 8.4
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1590 Dátum: 2011, 09 24, 11:10:33 »
Február óta van meg az SGS-em, de most látom csak a fenti hsz-ből, hogy hogy is néz ki a Kies. :D XD

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1591 Dátum: 2011, 09 24, 11:14:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Február óta van meg az SGS-em, de most látom csak a fenti hsz-ből, hogy hogy is néz ki a Kies. :D XD

én anno 1 szer megnéztem,,,és még frissitettem is vele >:(

aztán még a gépröl is lekerült de gyorsan :D

Nem elérhető rewis

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Samsung I9000 Galaxy S
  • PDA: Samsung I9000 Galaxy S
  • PDA ROM: I9000XXJVS
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1592 Dátum: 2011, 09 30, 21:57:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Alairasomba levo linken eleg sok mindent megtalaltok. Altalanos romfrissitesi tutorialnak is jo

You are not allowed to view links. Register or Login

Nagyon sok keresgélés, kérdezgetés, és gép előtt eltöltött óra után rájöttem,hogy hogyan is kell rootolni (akinek minden root program lefagy) . Az idézetben lévő link naggyon sokat segített!! Szóval itt nagy részben egy főzött romról beszél (Bezke),de nekünk (akiknek problémája van a roottal de eddig nem kapott választ) csak a kernel kell, ott a dark core romot ajánlotta, feltettem de nem tudtam bekapcsolni a wifit. MINDENT megpróbáltam de nem ment. A leírásban még felsorolt néhány kernelt.Én pedig kiválasztottam egyet, amiről szintén jókat írtak,a Tegrak-kernelt.Beléptem az odinba,mindent hagytam úgy ahogy van,szóval bal oldalon csak az auto reboot és az f.time reset van bepipálva, a jobb oldalon pedig CSAK a pda-t pipáljuk ki, és nem csomagoljuk ki a zip file-t amit letöltöttük (ez a tegrak rom), hanem betallózzuk a pda-hoz. A telefont berakjuk download módba, rádugjuk a gépre, megvárjuk míg felismeri az odin(sárga négyzet)  Klikk a startra, pár másodperc míg megcsinálja és már bootol is a telo, mikor az odin kiirja hogy pass, akkor lehúzzuk a telot a gépről,és kész. Akiknek még ezután sem megy, annak teljesen ingyen megcsinálom Nyíregyházán a rom frissítést ,és a kernelt is.Akit érdekel, írjon PÜ-t.

Nem elérhető marcedli

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1593 Dátum: 2011, 09 30, 23:01:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

Nagyon sok keresgélés, kérdezgetés, és gép előtt eltöltött óra után rájöttem,hogy hogyan is kell rootolni (akinek minden root program lefagy) . Az idézetben lévő link naggyon sokat segített!! Szóval itt nagy részben egy főzött romról beszél (Bezke),de nekünk (akiknek problémája van a roottal de eddig nem kapott választ) csak a kernel kell, ott a dark core romot ajánlotta, feltettem de nem tudtam bekapcsolni a wifit. MINDENT megpróbáltam de nem ment. A leírásban még felsorolt néhány kernelt.Én pedig kiválasztottam egyet, amiről szintén jókat írtak,a Tegrak-kernelt.Beléptem az odinba,mindent hagytam úgy ahogy van,szóval bal oldalon csak az auto reboot és az f.time reset van bepipálva, a jobb oldalon pedig CSAK a pda-t pipáljuk ki, és nem csomagoljuk ki a zip file-t amit letöltöttük (ez a tegrak rom), hanem betallózzuk a pda-hoz. A telefont berakjuk download módba, rádugjuk a gépre, megvárjuk míg felismeri az odin(sárga négyzet)  Klikk a startra, pár másodperc míg megcsinálja és már bootol is a telo, mikor az odin kiirja hogy pass, akkor lehúzzuk a telot a gépről,és kész. Akiknek még ezután sem megy, annak teljesen ingyen megcsinálom Nyíregyházán a rom frissítést ,és a kernelt is.Akit érdekel, írjon PÜ-t.


khm...tegrak kernel...nem rossz megoldás :) azért azt javítanám, hogy *.zip kiterjesztésű fájlt nem flashel az odin, csak *.tar-t, bár ez is egy tömörített formátum, az igaz, és nem "tegrak rom", hanem "tegrak kernel" :) Ha már tegrakot használsz, használd ki az előnyeit is, onenand :)


a rootolással kapcsolatban nem mindegy, hogy mi az igény:
-csak rootban különbözzön a gyári romtól, vagy
-nem érdekel, ha más a kernel, nem ragaszkodsz a gyárihoz.


Ha az utóbbi, akkor valóban ez a legegyszerűbb megoldás, felrakni egy root kernelt, mint a CF-root, vagy a tegrak, aztán az appból megcsinálod.


A kihívás az első feladat, miszerint egy gyári romot rootolni egyebek nélkül. Na ez jelenleg gingerbreaden tapasztalataim szerint csak egy módszerrel megy, de az meg nem olyanoknak való, akik nem romoltak még.
Ez pedig a fuguroot. Ki kell menteni a gyári kernelt (vagy leszedni valahonnan), aztán odinnal flashelni a fugurootot, majd ha megfagyott minden (nem vicc), akkor visszaflashelni a gyárit. Így lesz egy intakt romod rootolva.
Sajnos ez a rootolási mód -bár elméletben a root kernelekkel is mehetne- mégsem megy mindig a CF-roottal, vagy tegrak kernellel, vagy bármely mással. Egyszerűen taccsra tudja vágni a rootot, ha visszaflashelik a gyári kernelt.
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető d0ky

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 272
  • Nem: Férfi
    • Honda CBF Egyesület
  • Navigáció / Navigation: Waze Community GPS
  • PDA: SGS7 Edge
  • PDA ROM: G935FXXU1APD1
  • Skype: M$?
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1594 Dátum: 2011, 10 01, 20:02:52 »
Yepp, tegrak!
Másfél hete hibamentesen megy a JVS, kap egy esélyt, ez a kernel még nem járt nálam.
Nagy kérdés, hogy 250 MB-ba beleférek-e az alkalmazásaimmal... :)
habár nem jelent semmit, de Q3498 csúcsra járatva...

Sent from my SGS using Tapatalk
Doky...
<SGS7Edge,SGS4,SGSII,SGS,SGAD,SGYx2>
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Hisu

  • Hozzászólások: 4
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: I9000XWJS8
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1595 Dátum: 2011, 10 15, 13:16:46 »
Sziasztok!

Szeretnék áttérni 2.3-as romra, de előtte biztonsági okokból szeretnék letölteni gyári romot, ha valamit elrontok, helyre tudjam állítani (garancia miatt is). A telefonomból ezt olvastam ki: PDA: I9000XWJS8 PHONE: I9000XXJPY CSC: I9000OXXJS5 Build info: 2011.03 (független készülék).
A You are not allowed to view links. Register or Login oldalon "XWJS8" és "XXJPY" romokat-találtam. Ezek teljes romok vagy csak a pda vagy a telefon résznek a romja?? Melyiket töltsem le vagy mely mást?
Ui.: Mivel magyar alapállapotban a készülék, jó lenne ha helyreállítás után is az maradna :D

Nem elérhető tanzen

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4682
  • Nem:De igen
    • azbeszt
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: GRA-L09C150B196 , EMUI 3.1 , android 5.0.1
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1596 Dátum: 2011, 10 15, 13:49:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Szeretnék áttérni 2.3-as romra, de előtte biztonsági okokból szeretnék letölteni gyári romot, ha valamit elrontok, helyre tudjam állítani (garancia miatt is). A telefonomból ezt olvastam ki: PDA: I9000XWJS8 PHONE: I9000XXJPY CSC: I9000OXXJS5 Build info: 2011.03 (független készülék).
A You are not allowed to view links. Register or Login oldalon "XWJS8" és "XXJPY" romokat-találtam. Ezek teljes romok vagy csak a pda vagy a telefon résznek a romja?? Melyiket töltsem le vagy mely mást?
Ui.: Mivel magyar alapállapotban a készülék, jó lenne ha helyreállítás után is az maradna :D
A JS8 is teljes rom csak egy fájlos.Előtte egy JS7 majd arra a JS8 és ugyanott vagy ahol most.Minden európa régióba szánt rom tartalmaz magyar nyelvet,így azzal nem lesz gondod.Ha véletlenül mégis angol nyelvvel indulna akkor sincs miért aggódni.menu/settings/locale and text/select locale/magyar
Ericsson Gh337->Panasonic G450->Siemens S25->Siemens C35->Siemens C45->Siemens MT50->Alcatel OT715->SonyEricsson T630->Samsung Z400->Siemens CXT-65->Nokia 7710->Nokia N95-2->Nokia E51->Tops Touch A1->Samsung galaxy S->Galaxy S3->N9776->LG Gflex -> Huawei P8

Nem elérhető Hisu

  • Hozzászólások: 4
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: I9000XWJS8
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1597 Dátum: 2011, 10 15, 14:18:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A JS8 is teljes rom csak egy fájlos.Előtte egy JS7 majd arra a JS8 és ugyanott vagy ahol most.Minden európa régióba szánt rom tartalmaz magyar nyelvet,így azzal nem lesz gondod.Ha véletlenül mégis angol nyelvvel indulna akkor sincs miért aggódni.menu/settings/locale and text/select locale/magyar

Köszönöm a gyors segítséget!!

Nem elérhető supercharley

  • Hozzászólások: 48
  • Nem: Férfi
  • PDA: Motorola Xoom, Motorola Defy, ZTE Blade
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1598 Dátum: 2011, 10 26, 14:29:18 »
Sziasztok!

Munkatársnőm bízta rám a mobilját, ami egy éve lett vásárolva,de azóta is dobozban volt! Tehát szűz telcsit kaptam, a kezembe, először is szeretnék rá egy friss romot rakni. Más androidos készülékekkel van tapasztalatom(Motorola Defy, Motorola Xoom, ZTE Blade), de úgy látom hogy ez egy kicsit más. Azért bemelegítés képen megcsináltam benne már egy pár dolgot: 3 gombost előcsalogattam, meg rootoltam. A friss rom felrakása jönne ezzel az Odin-nal. A kérdésem az hogy melyik romot kell most akkor erre felraknom(főzöttet nem akarok neki)?

Jelenleg:
Firmware : 2.1-update1
Alapsáv verziója: I9000XXJM1
Kernelverzió: 2.2.29 root@SE-S603 #2
Build száma: ECLAIR.XWJM2

A készülék egyébként nagyon tetszik, jó lenne nekem is egy ilyen! Jelenleg Motorola Defy-m van.

Előre is köszönöm a segítséget!

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1599 Dátum: 2011, 10 26, 14:40:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Munkatársnőm bízta rám a mobilját, ami egy éve lett vásárolva,de azóta is dobozban volt! Tehát szűz telcsit kaptam, a kezembe, először is szeretnék rá egy friss romot rakni. Más androidos készülékekkel van tapasztalatom(Motorola Defy, Motorola Xoom, ZTE Blade), de úgy látom hogy ez egy kicsit más. Azért bemelegítés képen megcsináltam benne már egy pár dolgot: 3 gombost előcsalogattam, meg rootoltam. A friss rom felrakása jönne ezzel az Odin-nal. A kérdésem az hogy melyik romot kell most akkor erre felraknom(főzöttet nem akarok neki)?

Jelenleg:
Firmware : 2.1-update1
Alapsáv verziója: I9000XXJM1
Kernelverzió: 2.2.29 root@SE-S603 #2
Build száma: ECLAIR.XWJM2

A készülék egyébként nagyon tetszik, jó lenne nekem is egy ilyen! Jelenleg Motorola Defy-m van.

Előre is köszönöm a segítséget!


itt találsz romokat

You are not allowed to view links. Register or Login


én a jvt-ét ajánlanám.2.3.5

az utolso elöttit. mert az utcso az 1 fájlos.