2024, 09 29, 09:31:08

Szerző Téma: Samsung Galaxy S ROM frissítés  (Megtekintve 304251 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1300 Dátum: 2011, 03 31, 19:51:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

A fórum elején található leírás szerint telepítettem a 2.2.1-et, sikerrel, csak a 3G nem működik  :'(

Mi lehet a baj ??? ???

Üdv!
Beállítottad az APN-t?
Lehet,hogy alapból nincs benne, neked kell megcsinálni.
Javítsd a profilodat kérlek!
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető szega

  • Hozzászólások: 31
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: CM9 Alfa Build 17
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1301 Dátum: 2011, 04 01, 17:22:00 »
Üdv,

volna egy kis bajom...
Próbálom feltenni a legutolsó ROM-ot a készülékemre (XXJVK) és elakadt. Tanácstalan vagyok, mit tegyek.
Az ODIN az alábbit írja ki, ez van rajta vagy 20 perce változatlanul:
<ID:0/006>Checking MD5 finished Successfully..
<ID:0/006>Laave CS..
<ID:0/006>SetupConnection..

Az ODIN beállításai:
Re-Partition,  Auto reboot, F. Reset Time pipa,
PIT 512, PDA, Phone, CSC file-ok betallózva.

Előre is köszi a segítséget!




Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1302 Dátum: 2011, 04 01, 17:24:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv,

volna egy kis bajom...
Próbálom feltenni a legutolsó ROM-ot a készülékemre (XXJVK) és elakadt. Tanácstalan vagyok, mit tegyek.
Az ODIN az alábbit írja ki, ez van rajta vagy 20 perce változatlanul:
<ID:0/006>Checking MD5 finished Successfully..
<ID:0/006>Laave CS..
<ID:0/006>SetupConnection..

Az ODIN beállításai:
Re-Partition,  Auto reboot, F. Reset Time pipa,
PIT 512, PDA, Phone, CSC file-ok betallózva.

Előre is köszi a segítséget!
vedd ki az akkut, inditsd ujra a pct es kezdd elolrol. elso frissites ugye?
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető szega

  • Hozzászólások: 31
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: CM9 Alfa Build 17
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1303 Dátum: 2011, 04 01, 17:33:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
vedd ki az akkut, inditsd ujra a pct es kezdd elolrol. elso frissites ugye?
Hát, khm, nem.
Ez számít valamit az aksikivételes dolognál?
Előtte rátettem a js8-at, arra egy vodoo kernelt, abba belefagyott. Aksi ki, telefon nem indult, rajzolt valami zöld emberkét és egy pc-t, közte egy megszakadó madzaggal. Erre bátorkodtam elindítani egy teljes frissítést.

Nem elérhető szega

  • Hozzászólások: 31
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: CM9 Alfa Build 17
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1304 Dátum: 2011, 04 01, 17:53:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
vedd ki az akkut, inditsd ujra a pct es kezdd elolrol. elso frissites ugye?
Alakul már, köszi!

Nem elérhető szasza87

  • Hozzászólások: 14
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Navigon
  • PDA: Samsung Galaxy S White
  • PDA ROM: I9000XXJVQ
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1305 Dátum: 2011, 04 01, 20:39:18 »
Hello mindenkinek!

A közelmúltban átpártoltam az androidos táborba és vettem egy Galaxy S-t!
Tegnap frissítettem Odin-al 2.2.1 -re! Minden elsőre sikerült, megy is a teló szépen
(ebben az oldal sokat segített :D :ok:
A problémám (talán nem is nevezném problémának) csupán annyi lenne h azóta nem ismeri fel a kies...
Már újraraktam a kies-t és a drivert is de semmi... a háttértár mód működik simán!
Az elképzelhető hogy azért van mert erre a product kódra még nem jött ki 2.2.1 és ezért nem ismeri fel?
ugyanis a telefont Európába de viszont nem a magyar piacra szánták... mert a fehér verzióból rendeltem. :)

Nem elérhető tanzen

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4682
  • Nem:De igen
    • azbeszt
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: GRA-L09C150B196 , EMUI 3.1 , android 5.0.1
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1306 Dátum: 2011, 04 01, 20:57:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello mindenkinek!

A közelmúltban átpártoltam az androidos táborba és vettem egy Galaxy S-t!
Tegnap frissítettem Odin-al 2.2.1 -re! Minden elsőre sikerült, megy is a teló szépen
(ebben az oldal sokat segített :D :ok:
A problémám (talán nem is nevezném problémának) csupán annyi lenne h azóta nem ismeri fel a kies...
Már újraraktam a kies-t és a drivert is de semmi... a háttértár mód működik simán!
Az elképzelhető hogy azért van mert erre a product kódra még nem jött ki 2.2.1 és ezért nem ismeri fel?
ugyanis a telefont Európába de viszont nem a magyar piacra szánták... mert a fehér verzióból rendeltem. :)
Mármint a teljesen fehérből,ahol az előlap is meg a gombok is fehérek?Képeket de azonnal. :D
A problémádra visszatérve,mivel is frissítettél?  ;) Ne is válaszolj,tedd fel magadnak a kérdést hogy valóban szükséged van e neked egy annyira utált programra mint a kies,és ha a válasz nem,mert mért is lenne más,akkor felejtsd is el azon nyomban azt a programot.
Ericsson Gh337->Panasonic G450->Siemens S25->Siemens C35->Siemens C45->Siemens MT50->Alcatel OT715->SonyEricsson T630->Samsung Z400->Siemens CXT-65->Nokia 7710->Nokia N95-2->Nokia E51->Tops Touch A1->Samsung galaxy S->Galaxy S3->N9776->LG Gflex -> Huawei P8

Nem elérhető szasza87

  • Hozzászólások: 14
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Navigon
  • PDA: Samsung Galaxy S White
  • PDA ROM: I9000XXJVQ
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1307 Dátum: 2011, 04 01, 21:09:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mármint a teljesen fehérből,ahol az előlap is meg a gombok is fehérek?Képeket de azonnal. :D
A problémádra visszatérve,mivel is frissítettél?  ;) Ne is válaszolj,tedd fel magadnak a kérdést hogy valóban szükséged van e neked egy annyira utált programra mint a kies,és ha a válasz nem,mert mért is lenne más,akkor felejtsd is el azon nyomban azt a programot.

Igazából kb arra használtam a kiest hogy megnézzem van-e frissebb firmware! xD Úgyhogy akkor sztem felejtős! :D
Csak a hátlap és a középrész fehér! Teljesen fehér is van?:D

Nem elérhető Kromosome

  • Hozzászólások: 3781
  • Nem: Férfi
  • [HelpDesk] + [Editor]
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Note;Apple iPhone 4S; Apple iPad 2 3G
  • PDA ROM: Gyári Android 2.3.3 // iOS 5.0.1 JB (9A406) // iOS 5.0.1 JB (9A405)
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1308 Dátum: 2011, 04 01, 21:20:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mármint a teljesen fehérből,ahol az előlap is meg a gombok is fehérek?Képeket de azonnal. :D
A problémádra visszatérve,mivel is frissítettél?  ;) Ne is válaszolj,tedd fel magadnak a kérdést hogy valóban szükséged van e neked egy annyira utált programra mint a kies,és ha a válasz nem,mert mért is lenne más,akkor felejtsd is el azon nyomban azt a programot.

Ezzel egyet kell értenem!  :D Ennek ellenére ha nem bírod ki Kies nélkül, állítsad be a csatlakozás módját automatikusan Kies-re a Beállítások / Vezeték nélküli beáll. / USB beállításoknál.
Changes the world... again. - iPhone 4S


Note infók: Stock 2.3.3, Superuser, busybox 1.18.4, CWM

Nem elérhető tanzen

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4682
  • Nem:De igen
    • azbeszt
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: GRA-L09C150B196 , EMUI 3.1 , android 5.0.1
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1309 Dátum: 2011, 04 01, 21:25:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igazából kb arra használtam a kiest hogy megnézzem van-e frissebb firmware! xD Úgyhogy akkor sztem felejtős! :D
Csak a hátlap és a középrész fehér! Teljesen fehér is van?:D
Hát ezt így egy egyszerű hátlapcserével is elő lehetne idézni,akkor lenne igazán értelme ha tényleg fehér lenne,még a kijelző körüli rész is.
Ahhoz hogy megtudd,van e frissebb rom mint amit te birtokolsz,ahhoz tényleg nem kell a kies,és ha most azt mondom hogy töröld is le a gépről,akkor meg is teheted,majd később ha gyakrabban jársz erre,magadtól is rájössz,mért is.Frissítéshez,kell egy odin,amit már ismersz,meg a You are not allowed to view links. Register or Login oldal,ahol megtalálod mindig a legújabb romokat csak le kell onnan tölteni.Úgyhogy regisztrálj be oda bátran és egyből fogod látni hogy hol tart a számozás a verziókat illetően.
Ericsson Gh337->Panasonic G450->Siemens S25->Siemens C35->Siemens C45->Siemens MT50->Alcatel OT715->SonyEricsson T630->Samsung Z400->Siemens CXT-65->Nokia 7710->Nokia N95-2->Nokia E51->Tops Touch A1->Samsung galaxy S->Galaxy S3->N9776->LG Gflex -> Huawei P8

Nem elérhető Neo70

  • Hozzászólások: 1406
  • Navigáció / Navigation: Igo Nextgen
  • PDA: SAMU Galaxi Note 5
  • PDA ROM: Egy ütös kütyü
  • Skype: neosamuja
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1310 Dátum: 2011, 04 01, 21:28:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát ezt így egy egyszerű hátlapcserével is elő lehetne idézni,akkor lenne igazán értelme ha tényleg fehér lenne,még a kijelző körüli rész is.



Csak félmegoldás mert a gombok feketék maradnak !!!!
Ne vitatkozz bolondokkal, mert lesüllyedsz a szintjükre ők meg legyőznek a rutinjukkal!!

Nem elérhető szasza87

  • Hozzászólások: 14
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Navigon
  • PDA: Samsung Galaxy S White
  • PDA ROM: I9000XXJVQ
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1311 Dátum: 2011, 04 01, 22:28:34 »
Köszi a válaszokat! Így jobban belegondolva tényleg semmi szükség a kies-re lényegében semmi!:D
A samfirmware -re már regeltem! :D

Nem elérhető seefried

  • Hozzászólások: 255
  • Nem: Férfi
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1312 Dátum: 2011, 04 02, 09:17:51 »
Hello,
ha darky 9.5-re visszateszem a gyári t-s JS7-es romot,akkor gyári kernelem lesz?
Köszi

Nem elérhető tanzen

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4682
  • Nem:De igen
    • azbeszt
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: GRA-L09C150B196 , EMUI 3.1 , android 5.0.1
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1313 Dátum: 2011, 04 02, 10:29:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello,
ha darky 9.5-re visszateszem a gyári t-s JS7-es romot,akkor gyári kernelem lesz?
Köszi
Igen
Ericsson Gh337->Panasonic G450->Siemens S25->Siemens C35->Siemens C45->Siemens MT50->Alcatel OT715->SonyEricsson T630->Samsung Z400->Siemens CXT-65->Nokia 7710->Nokia N95-2->Nokia E51->Tops Touch A1->Samsung galaxy S->Galaxy S3->N9776->LG Gflex -> Huawei P8

Nem elérhető matyics

  • Hozzászólások: 154
  • Navigáció / Navigation: ZTE Blade
  • PDA: ZTE Blade
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1314 Dátum: 2011, 04 03, 21:45:22 »
Üdv, mindenkinek!
Egy régebbi gondommal zavarnám a hozzáértőket.
Sajnos sikerült pár hónapja téglásítanom az amerikai kivitelű Galaxy S-emet (Captivate).
Páran próbáltak segíteni az ismeretségi körömből, de sajnos eredmény nélkül.
A készülék semmit sem csinál sajnos. Ha lenne ötlete valakinek, hogy életet leheljünk bele, az jó lenne.
Nem tudom mit lehetne csinálni, gondoltam esetleg JTAG-es flash-elésre, vagy esetleg valami hardveres javításra.
Mindenesetre nagyon hálás lennék, ha tudna valaki segíteni, vagy ha ismertek olyan embert aki tudna.
Sajnos a hivatalos Samsung szerviz nem megoldás, mivel amerikai változat és ezért nem nyúlnak hozzá.
Ezeket a köröket  már lefutottam náluk.
Előre is köszönöm, ha valaki megpróbál segíteni.
Üdv, Csaba

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1315 Dátum: 2011, 04 03, 22:25:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv, mindenkinek!
Egy régebbi gondommal zavarnám a hozzáértőket.
Sajnos sikerült pár hónapja téglásítanom az amerikai kivitelű Galaxy S-emet (Captivate).
Páran próbáltak segíteni az ismeretségi körömből, de sajnos eredmény nélkül.
A készülék semmit sem csinál sajnos. Ha lenne ötlete valakinek, hogy életet leheljünk bele, az jó lenne.
Nem tudom mit lehetne csinálni, gondoltam esetleg JTAG-es flash-elésre, vagy esetleg valami hardveres javításra.
Mindenesetre nagyon hálás lennék, ha tudna valaki segíteni, vagy ha ismertek olyan embert aki tudna.
Sajnos a hivatalos Samsung szerviz nem megoldás, mivel amerikai változat és ezért nem nyúlnak hozzá.
Ezeket a köröket  már lefutottam náluk.
Előre is köszönöm, ha valaki megpróbál segíteni.
Üdv, Csaba
Úgy tűnik az SGS-nél is működő jig használható nálad is:
You are not allowed to view links. Register or Login

Ha ezzel feléled, akkor biztosan lehet rá romot tenni, elég szép fóruma van az xda-n:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető matyics

  • Hozzászólások: 154
  • Navigáció / Navigation: ZTE Blade
  • PDA: ZTE Blade
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1316 Dátum: 2011, 04 04, 14:56:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Úgy tűnik az SGS-nél is működő jig használható nálad is:
You are not allowed to view links. Register or Login

Ha ezzel feléled, akkor biztosan lehet rá romot tenni, elég szép fóruma van az xda-n:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Már néztem ezt a megoldást, de nem tudom, hogy ez nálam működne-e, mert szerintem nem is tölti a készülék az akksit, mivel ha felrakom a töltőre, akkor sem mutat semmit a kijelzőn. Ezalatt az idő alatt pedig teljesen lemerült. Tehát minimum kellene egy feltöltött akkumulátor is a próbához. Mindenesetre utánanézek hol lehetne ilyen ellenállásokat beszerezni. Köszi a tippet, megpróbálom.  :ok: O->-

Nem elérhető tanzen

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4682
  • Nem:De igen
    • azbeszt
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: GRA-L09C150B196 , EMUI 3.1 , android 5.0.1
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1317 Dátum: 2011, 04 04, 19:16:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Már néztem ezt a megoldást, de nem tudom, hogy ez nálam működne-e, mert szerintem nem is tölti a készülék az akksit, mivel ha felrakom a töltőre, akkor sem mutat semmit a kijelzőn. Ezalatt az idő alatt pedig teljesen lemerült. Tehát minimum kellene egy feltöltött akkumulátor is a próbához. Mindenesetre utánanézek hol lehetne ilyen ellenállásokat beszerezni. Köszi a tippet, megpróbálom.  :ok: O->-
Nézd csak itt az úriember kérésre csinál USB JIG kábelt.
You are not allowed to view links. Register or Login
Ericsson Gh337->Panasonic G450->Siemens S25->Siemens C35->Siemens C45->Siemens MT50->Alcatel OT715->SonyEricsson T630->Samsung Z400->Siemens CXT-65->Nokia 7710->Nokia N95-2->Nokia E51->Tops Touch A1->Samsung galaxy S->Galaxy S3->N9776->LG Gflex -> Huawei P8

Nem elérhető noa13

  • Hozzászólások: 31
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: I9000 XWJS8
  • PDA ROM: Phone:XXJQ1 CSC:XXJS1 Crysis_Revolution_V1.5_r99
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1318 Dátum: 2011, 04 04, 22:52:32 »
Sziasztok!
Csak olyat kérdeznék,hogy frisítes utánn Odinnal re-partitional megcsinálom a telot az okéé,hogy a telefonrol eltunik minden de,hogy lehet a beépített MEM karirol torolni mindent,hogy ott is minden le nullázodjon arra a helyre gondolok ha csak simán root jog nélkül belépek a SAJAT Fajlokba,naaz ottani dolgok rol van szo!!!

Az mennyire okos döntés,ha frisítes elott azt teszem ,hogy(1.SAVE).. Beállitasok\SD-kartya es telefon tarhelye\Belső SD-kartya formázása? ezzel tőrli a rendszert vagy esetleg tudok kár tenni a telefon megfelelő rendszer müködésében vagy fut tovább,csak az adatok vesznek onnan amiket a telepített programok hoztak létre???? és ezek utánn jöhet az ODINN...???

Nem elérhető Kromosome

  • Hozzászólások: 3781
  • Nem: Férfi
  • [HelpDesk] + [Editor]
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Note;Apple iPhone 4S; Apple iPad 2 3G
  • PDA ROM: Gyári Android 2.3.3 // iOS 5.0.1 JB (9A406) // iOS 5.0.1 JB (9A405)
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1319 Dátum: 2011, 04 04, 23:10:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Csak olyat kérdeznék,hogy frisítes utánn Odinnal re-partitional megcsinálom a telot az okéé,hogy a telefonrol eltunik minden de,hogy lehet a beépített MEM karirol torolni mindent,hogy ott is minden le nullázodjon arra a helyre gondolok ha csak simán root jog nélkül belépek a SAJAT Fajlokba,naaz ottani dolgok rol van szo!!!

Az mennyire okos döntés,ha frisítes elott azt teszem ,hogy(1.SAVE).. Beállitasok\SD-kartya es telefon tarhelye\Belső SD-kartya formázása? ezzel tőrli a rendszert vagy esetleg tudok kár tenni a telefon megfelelő rendszer müködésében vagy fut tovább,csak az adatok vesznek onnan amiket a telepített programok hoztak létre???? és ezek utánn jöhet az ODINN...???

A Belső SD-kártya formázása csak a beépített 8GB-s háttértárat fogja kipucolni, de a telepített alkalmazásaidra, és a ROM-odra nem lesz hatással. Utána természetesen nyugodtan használhatod az Odint, ha új ROM-ot szeretnél feltenni az SGS-edre.
Changes the world... again. - iPhone 4S


Note infók: Stock 2.3.3, Superuser, busybox 1.18.4, CWM

Nem elérhető matyics

  • Hozzászólások: 154
  • Navigáció / Navigation: ZTE Blade
  • PDA: ZTE Blade
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1320 Dátum: 2011, 04 04, 23:38:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nézd csak itt az úriember kérésre csinál USB JIG kábelt.
You are not allowed to view links. Register or Login

Igen, nem bonyolult, meg is fogom csinálni, csak félek, hogy nálam ez sem lesz hatásos, mert itt You are not allowed to view links. Register or Login azt írják, hogy annál a készüléknél működik, amelyik bekepcsol. Az enyém sajnos nem is kapcsol be. :'(

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1321 Dátum: 2011, 04 04, 23:47:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, nem bonyolult, meg is fogom csinálni, csak félek, hogy nálam ez sem lesz hatásos, mert itt You are not allowed to view links. Register or Login azt írják, hogy annál a készüléknél működik, amelyik bekepcsol. Az enyém sajnos nem is kapcsol be. :'(
Pedig a találkozón kipróbáltam marcedli bigyóját (azóta nekem is van :P ) és kikapcsolt állapotban kellett bedugni.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető anzo

  • ROMMER
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1322 Dátum: 2011, 04 05, 02:06:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pedig a találkozón kipróbáltam marcedli bigyóját (azóta nekem is van :P ) és kikapcsolt állapotban kellett bedugni.
Mikről lemarad az aki nincs ott a talin :D : Marcedli bigyóját dugdozni. :D :D :D

Nem elérhető noa13

  • Hozzászólások: 31
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: I9000 XWJS8
  • PDA ROM: Phone:XXJQ1 CSC:XXJS1 Crysis_Revolution_V1.5_r99
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1323 Dátum: 2011, 04 05, 10:24:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A Belső SD-kártya formázása csak a beépített 8GB-s háttértárat fogja kipucolni, de a telepített alkalmazásaidra, és a ROM-odra nem lesz hatással. Utána természetesen nyugodtan használhatod az Odint, ha új ROM-ot szeretnél feltenni az SGS-edre.

Köszi szépen az okosítást!! :D

Nem elérhető VeszkaGSM

  • Hozzászólások: 413
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: SGS II.
  • PDA: I9300 GalaxyS III.
  • PDA ROM: Gyári..még..
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1324 Dátum: 2011, 04 05, 10:53:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv, mindenkinek!
Egy régebbi gondommal zavarnám a hozzáértőket.
Sajnos sikerült pár hónapja téglásítanom az amerikai kivitelű Galaxy S-emet (Captivate).
Páran próbáltak segíteni az ismeretségi körömből, de sajnos eredmény nélkül.
A készülék semmit sem csinál sajnos. Ha lenne ötlete valakinek, hogy életet leheljünk bele, az jó lenne.
Nem tudom mit lehetne csinálni, gondoltam esetleg JTAG-es flash-elésre, vagy esetleg valami hardveres javításra.
Mindenesetre nagyon hálás lennék, ha tudna valaki segíteni, vagy ha ismertek olyan embert aki tudna.
Sajnos a hivatalos Samsung szerviz nem megoldás, mivel amerikai változat és ezért nem nyúlnak hozzá.
Ezeket a köröket  már lefutottam náluk.
Előre is köszönöm, ha valaki megpróbál segíteni.
Üdv, Csaba

Keress meg. Van JTAG-om hozzá.
Van bedugós pöcköm is,de az csak akkor jó ha működik, de nincs 3gomb  ;)
Nagy gáz, kis szerencse!