2024, 03 28, 15:26:43

Szerző Téma: HTC_IME custom skin  (Megtekintve 12184 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető anzo

  • ROMMER
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
HTC_IME custom skin
« Dátum: 2010, 04 25, 07:21:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Most vagy a te órád nem jár jól vagy a fórumé. 1:15:56 -kor postolál a screenshoton pedig már 1:18 van és még be is kellett raknod a képet nehogy már te is idő utazol lettél?  :D :ok:

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: HTC_IME custom skin
« Reply #1 Dátum: 2010, 04 25, 10:09:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hmm, miket eszreveszel:) lehet, siet az oram ami nem baj, mert szinte mindig kesesben vagyok:)
Hogy lehet a skineket előcsalogatni? Leszedtem, feltelepítettem de nem találtam lehetőséget arra,hogy be is állítsam! Még a tx9-t sem tudtam kikapcsolni, szörnyű  :shock: ! Még egy dolog, hogy csinálod a custom színezést? :oops:
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető animoo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 900
  • Nem: Nő
Re: HTC_IME custom skin
« Reply #2 Dátum: 2010, 04 25, 11:14:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hogy lehet a skineket előcsalogatni? Leszedtem, feltelepítettem de nem találtam lehetőséget arra,hogy be is állítsam! Még a tx9-t sem tudtam kikapcsolni, szörnyű  :shock: ! Még egy dolog, hogy csinálod a custom színezést? :oops:

Igen, mert nem a billentyűzet beállításainál kell keresgélni, hanem van egy weboldal, ahol összeállítod, a progi meg elkészíti neked az apk-t, amit feltelepítesz.

You are not allowed to view links. Register or Login

Szerintem amiket te keresel, azokat a text inputnál kell kikapcsolni, nekem mindig az az első, hogy a prediktív szövegbevitelt likvidálom, mert nem szeretem.

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

"There's always something wonderful in new..."  - és ezt most nem csak a PDA-cserélgetésre értettem :D

saját cucc: You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: HTC_IME custom skin
« Reply #3 Dátum: 2010, 04 25, 18:20:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én feltettem az apk-t és jó lett. Próbáld letiltani majd újra kiválasztani. Az mondjuk igaz, hogy utána hiába tettem fel akármelyiket, nem változott át.
Köszönöm, ebben a pillanatban oldottam meg! Mikor kész skint installálok a következő van, a skin apk-t majd a clickert és kész is!
A régit le lehet szedni a manage app.-ból!
Most ilyen lett! :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető TiaDalma

  • Hozzászólások: 2144
  • Nem: Nő
  • PDA: Samsung S8+ / RIP LG G4 / SE XperiaMini / (RIP:Google Nexus "1." )
  • PDA ROM: Gyári / Imperium v13.0 (MM) / exMIUI 3.2.22 (4.0.4)
Re: HTC_IME custom skin
« Reply #4 Dátum: 2010, 11 02, 15:00:44 »
Figyuszka Mindenki/Valaki !  :ima:
Hogy lehet a Gimpsta-ra billentyű skint feltenni?
Ugye "lógót" lehet ;), de billentyűszínt nem sikerül. Van custom felirat, de nem kéri be a file-t hozzá. Nem jöttem rá :(
Köszi előre is a segítséget!  O->-
"Legyen hát minden percnek egy kicsiny bája,
s minden napnak egy méltó folytatása..."(Nefikó)

Nem elérhető TiaDalma

  • Hozzászólások: 2144
  • Nem: Nő
  • PDA: Samsung S8+ / RIP LG G4 / SE XperiaMini / (RIP:Google Nexus "1." )
  • PDA ROM: Gyári / Imperium v13.0 (MM) / exMIUI 3.2.22 (4.0.4)
Re: HTC_IME custom skin
« Reply #5 Dátum: 2010, 11 02, 15:13:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Figyuszka Mindenki/Valaki !  :ima:
Hogy lehet a Gimpsta-ra billentyű skint feltenni?
Ugye "lógót" lehet ;), de billentyűszínt nem sikerül. Van custom felirat, de nem kéri be a file-t hozzá. Nem jöttem rá :(
Köszi előre is a segítséget!  O->-
Nem szóltam, kiverte a szemem... a főmenüben lehet ilyesmit, bocsika  :oops: :-X
"Legyen hát minden percnek egy kicsiny bája,
s minden napnak egy méltó folytatása..."(Nefikó)

Nem elérhető TiaDalma

  • Hozzászólások: 2144
  • Nem: Nő
  • PDA: Samsung S8+ / RIP LG G4 / SE XperiaMini / (RIP:Google Nexus "1." )
  • PDA ROM: Gyári / Imperium v13.0 (MM) / exMIUI 3.2.22 (4.0.4)
Re: HTC_IME custom skin
« Reply #6 Dátum: 2010, 11 02, 15:42:19 »
Hát nem vagyok tökéletesen elégedett, nem sikerül a színt eltalálni és az áttetszőség sem látszik használat során, pedig kérdezi és be is állítottam. De azért szép, megmutatom Nektek!  :angyal:
"Legyen hát minden percnek egy kicsiny bája,
s minden napnak egy méltó folytatása..."(Nefikó)

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: HTC_IME custom skin
« Reply #7 Dátum: 2010, 11 03, 19:33:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát nem vagyok tökéletesen elégedett, nem sikerül a színt eltalálni és az áttetszőség sem látszik használat során, pedig kérdezi és be is állítottam. De azért szép, megmutatom Nektek!  :angyal:
Pont ezért mondtam a narancsot, ugyan is az a szín nem tipikus arany, és a kedveny skined func. billljei köszönő viszonyban sincsenek vele! Ez a mostani negyon tuti, kicsit sötétebbre vedd a sárgát, ill. több pirosat bele! ;) De a customnál asszem tölthetsz fel színt is mint a képnél a space-n!
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető TiaDalma

  • Hozzászólások: 2144
  • Nem: Nő
  • PDA: Samsung S8+ / RIP LG G4 / SE XperiaMini / (RIP:Google Nexus "1." )
  • PDA ROM: Gyári / Imperium v13.0 (MM) / exMIUI 3.2.22 (4.0.4)
Re: HTC_IME custom skin
« Reply #8 Dátum: 2010, 11 03, 21:44:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pont ezért mondtam a narancsot, ugyan is az a szín nem tipikus arany, és a kedveny skined func. billljei köszönő viszonyban sincsenek vele! Ez a mostani negyon tuti, kicsit sötétebbre vedd a sárgát, ill. több pirosat bele! ;) De a customnál asszem tölthetsz fel színt is mint a képnél a space-n!
Meg probalkozom. Ez is mar custom-ban keszult szin, de becsapos,  mert mast latsz a webes feluleten es mast a Nexus kijelzon,  mikor feltoltod ;) Es hozzateszem a DHD romba bele van fozve ez a Htc Ime, ezt roppantul kedvelem :)
Ugyhogy meg kotyvasztok kicsit :-)
"Legyen hát minden percnek egy kicsiny bája,
s minden napnak egy méltó folytatása..."(Nefikó)

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: HTC_IME custom skin
« Reply #9 Dátum: 2010, 11 05, 17:29:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Meg probalkozom. Ez is mar custom-ban keszult szin, de becsapos,  mert mast latsz a webes feluleten es mast a Nexus kijelzon,  mikor feltoltod ;) Es hozzateszem a DHD romba bele van fozve ez a Htc Ime, ezt roppantul kedvelem :)
Ugyhogy meg kotyvasztok kicsit :-)
Igen minden szín más lesz különböző felületeken, fényben! A mocid aranya a képen min. 50 árnyalatban pompázik a fény játéka miatt! Válassz egyet és azt koppintsd le! ;)
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login