2024, 03 29, 07:49:21

Szerző Téma: Android - Általános  (Megtekintve 827409 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető dogfish

  • Hozzászólások: 5
  • PDA: Alcor race
  • PDA ROM: nem tudom
Re: Android - Általános
« Reply #7250 Dátum: 2017, 07 15, 09:16:38 »
Sziasztok!
Van egy régebbi Samsung S Advance telefonom amin Cyanogenmod OP van.Most szeretném vissza rakni rá a gyári OP-t.
Ebben szeretném a segítségeteket kérni,hogy honnan tölthető le a gyári OP?
Előre is köszönöm.

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Android - Általános
« Reply #7251 Dátum: 2017, 07 15, 10:02:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Van egy régebbi Samsung S Advance telefonom amin Cyanogenmod OP van.Most szeretném vissza rakni rá a gyári OP-t.
Ebben szeretném a segítségeteket kérni,hogy honnan tölthető le a gyári OP?
Előre is köszönöm.
Ezt inkább itt próbáld meg:
You are not allowed to view links. Register or Login
Hátha Attika még vágja ezeket, és van egy csomó leírás is

Nem elérhető tarkatona

  • Hozzászólások: 50
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Huawei MediaPad M3
  • PDA ROM: 7.0 Nougat
Re: Android - Általános-ROOT-olás
« Reply #7252 Dátum: 2017, 07 15, 18:38:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ilyesmivel én nem foglalkoztam. Amit tudtam letiltottam, amit lehetett töröltem, és kész.
Tökéletesen elégedett vagyok vele így ahogy van. Elmegy 2 napot, nem akad, nem lagol.

Értem. Háát, 2 napja van nálam, valszeg akkor ez lesz itt is. :)

Nem elérhető Király Márta

  • Hozzászólások: 369
  • Nem: Nő
  • Navigáció / Navigation: GARMIN OREGON 400
  • PDA: Galaxy S7 Edge; Ipad Mini Retina 32GB
  • PDA ROM: G935FXXU1BPLM;
Re: Android - Általános
« Reply #7253 Dátum: 2017, 07 26, 09:36:37 »
Sziasztok!
Kollégának (nem a szomszéd szobában van) van egy galaxy s5 készüléke, de azt gondolom, a kérdés nem készülék függő ezért írok ide. Egy ideje megjelenik a készüléken, hogy x db vírus (most 13) található a mobilon majd lefagy és csak újra indítással lehet életet verni bele (ez se feltétlenül igaz csak esetleg Ö nem tudja bezárni). Nincs a készüléken vírus irtó akkor mi írja ki az üzenetet, nem tartom valószínűnek, hogy a vírus írogat itt vagyok irtsál ki különben kárt okozok. Valamilyen reklám? Gyanítanám, mert pontosan nem értem de ha valamilyen megoldást keres akkor valamilyen emelt díjas szolgáltatást akar a nyakába sózni (de az le van tiltva a telefonján). Szeretném kérdezni van e más megoldás mint az alap helyzetbe állítás.
Előre is köszönöm a segítséget.

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Android - Általános
« Reply #7254 Dátum: 2017, 07 26, 09:38:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Kollégának (nem a szomszéd szobában van) van egy galaxy s5 készüléke, de azt gondolom, a kérdés nem készülék függő ezért írok ide. Egy ideje megjelenik a készüléken, hogy x db vírus (most 13) található a mobilon majd lefagy és csak újra indítással lehet életet verni bele (ez se feltétlenül igaz csak esetleg Ö nem tudja bezárni). Nincs a készüléken vírus irtó akkor mi írja ki az üzenetet, nem tartom valószínűnek, hogy a vírus írogat itt vagyok irtsál ki különben kárt okozok. Valamilyen reklám? Gyanítanám, mert pontosan nem értem de ha valamilyen megoldást keres akkor valamilyen emelt díjas szolgáltatást akar a nyakába sózni (de az le van tiltva a telefonján). Szeretném kérdezni van e más megoldás mint az alap helyzetbe állítás.
Előre is köszönöm a segítséget.
"Reklám". Törölje azokat az alkalmazásokat, amelyek gyanúsak lehetnek

Nem elérhető Király Márta

  • Hozzászólások: 369
  • Nem: Nő
  • Navigáció / Navigation: GARMIN OREGON 400
  • PDA: Galaxy S7 Edge; Ipad Mini Retina 32GB
  • PDA ROM: G935FXXU1BPLM;
Re: Android - Általános
« Reply #7255 Dátum: 2017, 07 27, 16:02:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
"Reklám". Törölje azokat az alkalmazásokat, amelyek gyanúsak lehetnek
Köszönöm. Keresgéljük.

Nem elérhető reg20

  • Hozzászólások: 87
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 10+
  • PDA ROM: gyári android 9
Re: Android - Általános
« Reply #7256 Dátum: 2017, 08 22, 07:15:55 »
hello. adott egy telenoros szoftos nem buherált note 4. Gyári visszaállitás után 44 órát jósól feltöltés után. utána több 2-3  töltést követöen lemegy   ilyen 17 órára. képernyöidö böngészéssel 5-és 6 és fél órát hoz. kb. Mi lehet a gebasz ? Ez nem normális hogy 40 akárhány óráról lesz 17 meg 16.-energiatakarékoson ráadásul. Tipp -ötlet? -Ja minden szar le van tiltva amit nem használok nincs fent fosbuk app meg felesleges szarságok tömkelege sem.

Nem elérhető bence.bence2

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1496
  • Nem: Férfi
  • GalaxyS kutató
  • Navigáció / Navigation: Navigon/Waze/Gmaps
  • PDA: S2,S5,S8+
  • PDA ROM: Stock 4.1.2,Alexandr pof9, stock 8.0
Re: Android - Általános
« Reply #7257 Dátum: 2017, 08 22, 22:04:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hello. adott egy telenoros szoftos nem buherált note 4. Gyári visszaállitás után 44 órát jósól feltöltés után. utána több 2-3  töltést követöen lemegy   ilyen 17 órára. képernyöidö böngészéssel 5-és 6 és fél órát hoz. kb. Mi lehet a gebasz ? Ez nem normális hogy 40 akárhány óráról lesz 17 meg 16.-energiatakarékoson ráadásul. Tipp -ötlet? -Ja minden szar le van tiltva amit nem használok nincs fent fosbuk app meg felesleges szarságok tömkelege sem.
javaslok egy cpu spy és egy wakelock detector páros telepítését, járasd pár napig, és a gyűjtött statisztikákból meg tudod állapítani, hogy ha nem alszik a telefon miért
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető reg20

  • Hozzászólások: 87
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 10+
  • PDA ROM: gyári android 9
Re: Android - Általános
« Reply #7258 Dátum: 2017, 08 23, 08:54:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
javaslok egy cpu spy és egy wakelock detector páros telepítését, járasd pár napig, és a gyűjtött statisztikákból meg tudod állapítani, hogy ha nem alszik a telefon miért

a wakelock hoz root kell. mint irtam nem buherált szoft. amugy meg nem hiszem hogy whats app viber böngészö fogná

Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: Android - Általános
« Reply #7259 Dátum: 2017, 08 23, 20:16:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
a wakelock hoz root kell. mint irtam nem buherált szoft. amugy meg nem hiszem hogy whats app viber böngészö fogná

A Viber az szerintem zabálja az akksit. Ha esetleg nem kell állandóra, ami nyilván ellentétes a lényegével  :p, akkor kikapcsolható, de akkor is ott lesz a memóriában, és nem csak szépen nyugton csücsül, hanem dolgozgat.
Rendesen kilőni ezt csak root jog mellett lehet, de lehet próbálkozni root nélkül is a Greenify alkalmazással, igaz kevesebb hatékonysággal.
Gondolom a WhatsApp dettó.

A Wakelockhoz nem feltétlen kell root jog. Van leírás a neten, illetve a saját infójában root jog nélküli megoldásra. Igaz ilyenkor kell egy PC vagy laptop, amire a telefon rá van kötve, és telepíteni kell a megfelelő drivert is hozzá.
Én használtam már így root nélkül is a Wakelock Lite-ot, szépen kimutatta, hogy mi zabálja a procit, és ki is lőttem. A készenléti idő jelentősen megnőtt.
Az is igaz, hogy az egyik telefonnál ez tökéletesen jó volt, látta a laptop rendszere, de egy másik ugyanilyen típusú telefont rádugva azt meg nem látta. Ez van, de próbálkozni kell és lehet.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Android - Általános
« Reply #7260 Dátum: 2017, 08 23, 21:59:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hello. adott egy telenoros szoftos nem buherált note 4. Gyári visszaállitás után 44 órát jósól feltöltés után. utána több 2-3  töltést követöen lemegy   ilyen 17 órára. képernyöidö böngészéssel 5-és 6 és fél órát hoz. kb. Mi lehet a gebasz ? Ez nem normális hogy 40 akárhány óráról lesz 17 meg 16.-energiatakarékoson ráadásul. Tipp -ötlet? -Ja minden szar le van tiltva amit nem használok nincs fent fosbuk app meg felesleges szarságok tömkelege sem.
Nem szimplán az akku fárad? Gondolom kapott pár feltöltést mióta megvan.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Zotyisz

  • Hozzászólások: 65
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
Re: Android - Általános
« Reply #7261 Dátum: 2017, 08 23, 23:21:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A Viber az szerintem zabálja az akksit. Ha esetleg nem kell állandóra, ami nyilván ellentétes a lényegével  :p, akkor kikapcsolható, de akkor is ott lesz a memóriában, és nem csak szépen nyugton csücsül, hanem dolgozgat.
Rendesen kilőni ezt csak root jog mellett lehet, de lehet próbálkozni root nélkül is a Greenify alkalmazással, igaz kevesebb hatékonysággal.
Gondolom a WhatsApp dettó.

A Wakelockhoz nem feltétlen kell root jog. Van leírás a neten, illetve a saját infójában root jog nélküli megoldásra. Igaz ilyenkor kell egy PC vagy laptop, amire a telefon rá van kötve, és telepíteni kell a megfelelő drivert is hozzá.
Én használtam már így root nélkül is a Wakelock Lite-ot, szépen kimutatta, hogy mi zabálja a procit, és ki is lőttem. A készenléti idő jelentősen megnőtt.
Az is igaz, hogy az egyik telefonnál ez tökéletesen jó volt, látta a laptop rendszere, de egy másik ugyanilyen típusú telefont rádugva azt meg nem látta. Ez van, de próbálkozni kell és lehet.
Vibernél beállítások wifi alvó szabályoknál átállítani a mindigről a készülékbeállítás használatára. Nem fog annyi energiát enni ;) sokszor ezért nem alszik a teló.

Tapatalkkal küldve az én SM-N910C eszközömről


Nem elérhető reg20

  • Hozzászólások: 87
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 10+
  • PDA ROM: gyári android 9
Re: Android - Általános
« Reply #7262 Dátum: 2017, 08 24, 08:14:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A Viber az szerintem zabálja az akksit. Ha esetleg nem kell állandóra, ami nyilván ellentétes a lényegével  :p, akkor kikapcsolható, de akkor is ott lesz a memóriában, és nem csak szépen nyugton csücsül, hanem dolgozgat.
Rendesen kilőni ezt csak root jog mellett lehet, de lehet próbálkozni root nélkül is a Greenify alkalmazással, igaz kevesebb hatékonysággal.
Gondolom a WhatsApp dettó.

A Wakelockhoz nem feltétlen kell root jog. Van leírás a neten, illetve a saját infójában root jog nélküli megoldásra. Igaz ilyenkor kell egy PC vagy laptop, amire a telefon rá van kötve, és telepíteni kell a megfelelő drivert is hozzá.
Én használtam már így root nélkül is a Wakelock Lite-ot, szépen kimutatta, hogy mi zabálja a procit, és ki is lőttem. A készenléti idő jelentősen megnőtt.
Az is igaz, hogy az egyik telefonnál ez tökéletesen jó volt, látta a laptop rendszere, de egy másik ugyanilyen típusú telefont rádugva azt meg nem látta. Ez van, de próbálkozni kell és lehet.

ezt leirnád hogy/ mit ?

Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: Android - Általános
« Reply #7263 Dátum: 2017, 08 25, 19:30:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ezt leirnád hogy/ mit ?

Itt van a leírás hozzá. Én eszerint csináltam.  You are not allowed to view links. Register or Login

Vagy ez. You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető TiaDalma

  • Hozzászólások: 2144
  • Nem: Nő
  • PDA: Samsung S8+ / RIP LG G4 / SE XperiaMini / (RIP:Google Nexus "1." )
  • PDA ROM: Gyári / Imperium v13.0 (MM) / exMIUI 3.2.22 (4.0.4)
Re: Android - Általános
« Reply #7264 Dátum: 2017, 09 11, 18:27:06 »
Sziasztok, elnézést ha nem vagyok túl topik-képes,  de ha tudtok, segítsetek lécci  :ima:
Hivatalos trés Android 5.1.1 - 14.6.A.1.236 firmware kellene nekem, Sony XPERIA Z1 Compact D5503 -hoz. Túrtam a netet, Google-al haverkodtam, de hivatalos ftf file letöltésre nem leltem ami CE....
Megköszönném, ha egy jó képességű linkkel meghajítanátok! :angyal:
Előre is köszi  O->- O->- O->-
"Legyen hát minden percnek egy kicsiny bája,
s minden napnak egy méltó folytatása..."(Nefikó)

Nem elérhető Király Márta

  • Hozzászólások: 369
  • Nem: Nő
  • Navigáció / Navigation: GARMIN OREGON 400
  • PDA: Galaxy S7 Edge; Ipad Mini Retina 32GB
  • PDA ROM: G935FXXU1BPLM;
Re: Android - Általános
« Reply #7265 Dátum: 2018, 02 15, 14:03:00 »
Sziasztok!
Ismét kérdés merült fel a mobillal kapcsolatba. 7.0 android. Csengő gang beállításakor valószínűleg amikor rákérdezz mivel nyissa meg az xplorert adtam meg és mindig ezzel. A baj hogy hiába választok hangot csak lejátssza a hangot és nem hozzárendeli csengő hangként (megfelelő könyvtárban van zedge hoztalétre) és ezzel bezárúl a kör csengőhang>fájlokból>xplorer>lejátszás és kész nem kerül a csengőhanghoz. hogy tudnám megszüntetni hogy a fájl-nál ne az xplorert adja hanem választhassak más fájl kezelő vagy a zedge közül?
Előre is köszönöm a segítséget 

Nem elérhető zsolt160

  • Hozzászólások: 56
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Huawei P8 Lite, LG G2 Mini
  • PDA ROM: Lollipop 5.0.2
Re: Android - Általános
« Reply #7266 Dátum: 2018, 02 15, 19:17:45 »


You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Ismét kérdés merült fel a mobillal kapcsolatba. 7.0 android. Csengő gang beállításakor valószínűleg amikor rákérdezz mivel nyissa meg az xplorert adtam meg és mindig ezzel. A baj hogy hiába választok hangot csak lejátssza a hangot és nem hozzárendeli csengő hangként (megfelelő könyvtárban van zedge hoztalétre) és ezzel bezárúl a kör csengőhang>fájlokból>xplorer>lejátszás és kész nem kerül a csengőhanghoz. hogy tudnám megszüntetni hogy a fájl-nál ne az xplorert adja hanem választhassak más fájl kezelő vagy a zedge közül?
Előre is köszönöm a segítséget

Ha bemész a beállításokba a programokba, kiválasztod az xplorert és ha legördíted ott lehet megszüntetni az alapértelmezést.

Postakocsival küldve az LG G 2 minimről.


Nem elérhető Király Márta

  • Hozzászólások: 369
  • Nem: Nő
  • Navigáció / Navigation: GARMIN OREGON 400
  • PDA: Galaxy S7 Edge; Ipad Mini Retina 32GB
  • PDA ROM: G935FXXU1BPLM;
Re: Android - Általános
« Reply #7267 Dátum: 2018, 02 21, 04:55:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Ha bemész a beállításokba a programokba, kiválasztod az xplorert és ha legördíted ott lehet megszüntetni az alapértelmezést.

Postakocsival küldve az LG G 2 minimről.
Köszönöm

Nem elérhető Király Márta

  • Hozzászólások: 369
  • Nem: Nő
  • Navigáció / Navigation: GARMIN OREGON 400
  • PDA: Galaxy S7 Edge; Ipad Mini Retina 32GB
  • PDA ROM: G935FXXU1BPLM;
Re: Android - Általános
« Reply #7268 Dátum: 2018, 03 21, 08:10:39 »
Új kérdés merült fel. Édesanyám telefonja (Samsung J5 2017) ha bemegy egy áruházba az ottani rendszer megtalálja a mobilt és reklám sms küld. Szeretném ez megakadályozni.  Az én készülékemen (S7 edge) van olyan hogy kapcsolatok->Telefon láthatósága de az övén nincs. Máshol van? Valamilyen app?
Más
A képernyő tetején jobb oldalt sorakoznak az ikonok. Van e leírás melyik ikon mit jelöl. Van amit tudok pl Bluetooth de megjelent olyan ikon is amiről nem tudom mi teszi ki. Ha lehúzom teljesen a redőnyt ezt az ikont nem találom közte. Nem tudom le akarom-e állítani vagy se.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Android - Általános
« Reply #7269 Dátum: 2018, 03 21, 17:14:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Új kérdés merült fel. Édesanyám telefonja (Samsung J5 2017) ha bemegy egy áruházba az ottani rendszer megtalálja a mobilt és reklám sms küld. Szeretném ez megakadályozni.  Az én készülékemen (S7 edge) van olyan hogy kapcsolatok->Telefon láthatósága de az övén nincs. Máshol van? Valamilyen app?
Más
A képernyő tetején jobb oldalt sorakoznak az ikonok. Van e leírás melyik ikon mit jelöl. Van amit tudok pl Bluetooth de megjelent olyan ikon is amiről nem tudom mi teszi ki. Ha lehúzom teljesen a redőnyt ezt az ikont nem találom közte. Nem tudom le akarom-e állítani vagy se.
Más Samsung telefonokon ez beépített system app, szerintem egy próbát megér. S8-on jól működik hívás és SMS tekintetében is.

You are not allowed to view links. Register or Login

A wifit természetesen érdemes letiltani, pl csak időhöz kötve legyen bekapcsolva. Édesanyám telefonján én ezt használom :
(működik egy pár száz forintos nfc matricával is)

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető zsolt160

  • Hozzászólások: 56
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Huawei P8 Lite, LG G2 Mini
  • PDA ROM: Lollipop 5.0.2
Android - Általános
« Reply #7270 Dátum: 2018, 03 28, 14:02:10 »
Sziasztok. Mondja meg valaki miért nincs elég hely frissíteni? 20 megás file-ról van szó....visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Postakocsival küldve az LG G 2 minimről.


Nem elérhető bence.bence2

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1496
  • Nem: Férfi
  • GalaxyS kutató
  • Navigáció / Navigation: Navigon/Waze/Gmaps
  • PDA: S2,S5,S8+
  • PDA ROM: Stock 4.1.2,Alexandr pof9, stock 8.0
Re: Android - Általános
« Reply #7271 Dátum: 2018, 03 29, 09:11:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok. Mondja meg valaki miért nincs elég hely frissíteni? 20 megás file-ról van szó....
KÉP

Postakocsival küldve az LG G 2 minimről.
Nem tudom milyen régi telefonod van, de régen az volt a szokás, hogy az app storage egy külön partíció volt, ezért hiába volt user storage, ha az app partíció tele volt...
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető zsolt160

  • Hozzászólások: 56
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Huawei P8 Lite, LG G2 Mini
  • PDA ROM: Lollipop 5.0.2
Re: Android - Általános
« Reply #7272 Dátum: 2018, 03 29, 15:27:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem tudom milyen régi telefonod van, de régen az volt a szokás, hogy az app storage egy külön partíció volt, ezért hiába volt user storage, ha az app partíció tele volt...
Oké és köszi. Akkor így marad......

Postakocsival küldve az LG G 2 minimről.


Nem elérhető zsolt160

  • Hozzászólások: 56
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Huawei P8 Lite, LG G2 Mini
  • PDA ROM: Lollipop 5.0.2
Android - Általános
« Reply #7273 Dátum: 2018, 03 29, 15:46:09 »
Ez is olyan ami megtévesztő, hiszen az ember csak azt látja van hely és mégse.....
Samuval egy hasonlón vitatkoztunk amit felfogni nem tudtak.
Tudnilik ugye (igaz az enyém LG) 8 GB telefonom 4 GB-os. Hasonló volt a Samu, és a rokonom nem értett hozá. Jött, hogy nincs a telon semmi és nem megy fel az 1 GB játék.....
Ezért még mindig úgy érzem vevő becsapása a reklámba a 32 64 128 GB megjelölés, mert ugye senki nem tudja főleg ha nem ért hozzá mennyi marad meg neki.
Szerintem 2 lehetősége van a gyártónak. Vagy tényleg annyit lesz a felhasználónak, ergo a tényleges több, vagy megmondja, 24 48 108 GB garantálok a felhasználónak.
Kidühöngtem magamat......

Postakocsival küldve az LG G 2 minimről.

Nem elérhető bence.bence2

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1496
  • Nem: Férfi
  • GalaxyS kutató
  • Navigáció / Navigation: Navigon/Waze/Gmaps
  • PDA: S2,S5,S8+
  • PDA ROM: Stock 4.1.2,Alexandr pof9, stock 8.0
Re: Android - Általános
« Reply #7274 Dátum: 2018, 04 11, 21:09:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez is olyan ami megtévesztő, hiszen az ember csak azt látja van hely és mégse.....
Samuval egy hasonlón vitatkoztunk amit felfogni nem tudtak.
Tudnilik ugye (igaz az enyém LG) 8 GB telefonom 4 GB-os. Hasonló volt a Samu, és a rokonom nem értett hozá. Jött, hogy nincs a telon semmi és nem megy fel az 1 GB játék.....
Ezért még mindig úgy érzem vevő becsapása a reklámba a 32 64 128 GB megjelölés, mert ugye senki nem tudja főleg ha nem ért hozzá mennyi marad meg neki.
Szerintem 2 lehetősége van a gyártónak. Vagy tényleg annyit lesz a felhasználónak, ergo a tényleges több, vagy megmondja, 24 48 108 GB garantálok a felhasználónak.
Kidühöngtem magamat......
Postakocsival küldve az LG G 2 minimről.
Jelenleg már így van ;)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login