2017, 05 27, 00:45:34

Szerző Téma: Android - Általános  (Megtekintve 477528 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető hooker

• TOPIKGAZDA
  • Nem: Férfi
  • PDA: G935F
  • PDA ROM: Gyári
Re: Android - Általános
« Reply #7225 Dátum: 2017, 04 02, 12:35:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én anno még a Nokia 6310i-t is használtam kint. Szerintem nem lehet gond. Akkoriban a Telenor partnerének lefedettségével volt probléma az autópályákon, de a Telekom mindenütt jó volt.
köszi.
Akkor örülök.

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről

A stressz akkor alakul ki, amikor az agy megtiltja, hogy valakit pofán vágj. Pedig megérdemelné.

Nem elérhető Time

• PDA: Galaxy Note 3
  • PDA ROM: XXUDMJ7
« Reply #7226 Dátum: 2017, 04 02, 13:49:00 »
nem egyértelmü ez a sok telepitgetés -hogy hogyan tudom használni -

Nem tudom rootolt-e a készüléked, vagy sem. Említetted a Package Disablert, talán ahhoz kell a root, vagy csak a teljes funkcionalitáshoz.
Ha rootolt a telefonod, nem kell trükközni, telepíted a Wakelock Detectort a Playről, és megnézed mi ébresztget, amit nem szeretnél hagyni, és hogy mi használja a procit nagyon, amit szintén nem szeretnél hagyni. Ezeket kinyírod, hibernálod.
Ha nem rootolt, akkor a Lite verziót telepítsd a Playről, és megírja pontosan, hogy mit kell csinálni még a feloldáshoz.
Kell egy PC vagy laptop, ha nincs, telepíted a Chrome-ot is, az Unlocker for Wakelock kiegészítőt. Kell az Adb driver, hogy rendesen lássa a PC a telefont, amikor rádugod egy USB kábellel. Adnak letöltési linket, de rá lehet keresni, pl. XDA.
Ja, a telefont bekapcsolt USB debugging mellett kell a számítógépre kötni. El kell indítani Chrome alatt az Unlockert, és ha felismeri a telefont jelzi, a telefonon meg elindított Wakelock mellett le kell okézni a feloldást.
Ennél egyszerűbben nem tudom leírni, de kábé ugyanez van az infóban.
Rootolatlanul a Greenify se annyira fullos, de nekem mégis megoldotta az akku leszívását, azóta alig fogyaszt készenlétben. Előtte 50 % körüli volt csak a Deep Sleep.
Ha ez így sok vagy bonyolult, érdemes előbb megnézni CPU Spy appal, hogy mennyi készenlétben a Deep Sleep. Ha megvan legalább 95 %, akkor nemigen van problémád.

Nem elérhető toretto_001

• PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Tomtom
  • PDA: Tomtom
  • PDA ROM: tomtom
« Reply #7227 Dátum: 2017, 04 03, 20:16:17 »
Sziasztok. Van egy CNM Touchpad 7 tabletem ami Jellybean 4.1.1 androidot használ. Szeretnék rá egy ujabb androidot, de frissítésnél nem talál újat. Olvasgattam, rootolassal megoldható de nem tudom pontosan a lépéseket, valamint azt sem tudom mi az a rootolas. Számítógépekben elegge otthon vagyok, de tablet meg android teljesen távol áll tőlem. Fel tudnatok vilagositani hogy mi a rootolas valamint hogyan kell csinalni? És hogy rootolassal lesz - e új android a tableten?

Nem elérhető Király Márta

• Nem: Nő
  • Navigáció / Navigation: GARMIN OREGON 400
  • PDA: Galaxy S7 Edge; Ipad Mini Retina 32GB
  • PDA ROM: G935FXXU1BPLM;
« Reply #7228 Dátum: 2017, 05 07, 14:34:44 »
Sziasztok!
Nem tudom mennyire általános vagy Samsung specifikációs de Samsung J5-ös telefonon a Home laptól balra (=) van egy lap amin a Briefing app lakik, de nem kéne. Eltávolítható-e az app (bár csak leállítás ill. kényszer leállítást találtam) vagy bezárható-e a lap.
Segítséget előre is köszönöm.

Nem elérhető bence.bence2

• TOPIKGAZDA
  • GalaxyS kutató
  • Navigáció / Navigation: Navigon/Waze/Gmaps
  • PDA: S2,S5
  • PDA ROM: Stock 4.1.2,Alexandr pof9
« Reply #7229 Dátum: 2017, 05 09, 00:36:50 »
Sziasztok!
Nem tudom mennyire általános vagy Samsung specifikációs de Samsung J5-ös telefonon a Home laptól balra (=) van egy lap amin a Briefing app lakik, de nem kéne. Eltávolítható-e az app (bár csak leállítás ill. kényszer leállítást találtam) vagy bezárható-e a lap.
Segítséget előre is köszönöm.
Hali!
A launcher beállításai között kikapcsolható
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Okostelefon fórum | Samsung Galaxy S3 | HTC One X | Apple iPhone iPad

« Reply #7229 Dátum: 2017, 05 09, 00:36:50 »
<div style="background-color: none transparent;"><a href="http://www.rsspump.com/?web_widget/rss_ticker/news_widget" title="News Widget">PFC News</a></div>