2024, 03 28, 20:15:15

Szerző Téma: Android - Általános  (Megtekintve 827378 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Android - Általános
« Reply #25 Dátum: 2010, 02 15, 22:45:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali
az ténleg lehet hogy a t-mobile g1 ben nincs videó?
és nem lehet valami hackkel a bluetooton küldeni?
Ezt hogy érted, hogy nincs videó?  :shock:

BT fileküldés: You are not allowed to view links. Register or Login
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: Android - Általános
« Reply #26 Dátum: 2010, 02 16, 07:53:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hello
én attól félek hogy az androidos [NEM TELÓ!]khoz lesz annyi progi mint a winmobilhoz??véleményeket várok??

Tényleg nem annyi van, hanem több...  :D
WinMo-ra 22-23 ezer, míg Android-ra 26-27 ezer van jelenleg, és ez utóbbi cca 5 ezer applikációvalal növekszik havonta!
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető kisgida88

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1270
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: ASUS Zenfone 2
  • PDA ROM: Mindíg a legfrissebb gyári
Re: Android - Általános
« Reply #27 Dátum: 2010, 02 16, 07:56:02 »
Nézegettem az androidos kínálatot, valóban SOK progi van rá.

Viszont: (ismeretségi körömben egy ilyen telefon sincs sajnos....) két kérdésem van:

- A programok leírásánál nem igazán látok felbontásra utaló dolgokat - ott ezt megoldották?
- A programok installálása hasonlóan működik mint winmo-n?

Köszönöm!  :ok:

Nem elérhető thebiker

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1832
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: térkép
  • PDA: OPPO Find 7
  • PDA ROM: 5.0.2
Re: Android - Általános
« Reply #28 Dátum: 2010, 02 16, 08:31:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nézegettem az androidos kínálatot, valóban SOK progi van rá.

Viszont: (ismeretségi körömben egy ilyen telefon sincs sajnos....) két kérdésem van:

- A programok leírásánál nem igazán látok felbontásra utaló dolgokat - ott ezt megoldották?
- A programok installálása hasonlóan működik mint winmo-n?

Köszönöm!  :ok:

Eddig bármilyen progit szedtem le működött. Igaz a Motorola lenne az érdekes mert ott más a felbontás. Telepíteni pont ugy kell mint a cabot.

Nem elérhető Maci70

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 474
  • PDA: Samsung A5+ Iphone 6
Re: Android - Általános
« Reply #29 Dátum: 2010, 02 18, 21:56:25 »
Hölgyek, Urak ! (1:8 arány remélem változik  :taps:)
Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy kinek mi a tanácsa. Hülye vagyok a WM-hez is meg az Androidhoz :taps: is. I900-at használtam míg el nem lopták. Nem vagyok türelmetlen de vennék valami okos PDA-t. Korábban feltettem a kérdést HD2, Omnia II vagy Acer S200. Most meg mindenki dicséri az Androidot. Ha nem sürgős a dolog várjak valami újra, vagy ki mit ajánlana?
Új készülékek is jönnek szerintetek várjak vagy válasszak a mostani kínálatból??
Sokat telefonálok (akksi fontos), kocsiban bluetooth-on keresztül menne a PDA, navi fontos meg a mail.
Akkor ??
Előre is köszönöm az észrevételeket :)
Életed forgatókönyvében Te játszod a főszerepet ! Nem mindig hálás a szerep, de ez van :D

Nem elérhető thebiker

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1832
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: térkép
  • PDA: OPPO Find 7
  • PDA ROM: 5.0.2
Re: Android - Általános
« Reply #30 Dátum: 2010, 02 18, 22:11:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hölgyek, Urak ! (1:8 arány remélem változik  :taps:)
Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy kinek mi a tanácsa. Hülye vagyok a WM-hez is meg az Androidhoz :taps: is. I900-at használtam míg el nem lopták. Nem vagyok türelmetlen de vennék valami okos PDA-t. Korábban feltettem a kérdést HD2, Omnia II vagy Acer S200. Most meg mindenki dicséri az Androidot. Ha nem sürgős a dolog várjak valami újra, vagy ki mit ajánlana?
Új készülékek is jönnek szerintetek várjak vagy válasszak a mostani kínálatból??
Sokat telefonálok (akksi fontos), kocsiban bluetooth-on keresztül menne a PDA, navi fontos meg a mail.
Akkor ??
Előre is köszönöm az észrevételeket :)

Az aksit megoldja az autos töltő :) A navire több megoldás is van ;). A 2.X Android nativan támogatja az push mail is.

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Android - Általános
« Reply #31 Dátum: 2010, 02 18, 22:15:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hölgyek, Urak ! (1:8 arány remélem változik  :taps:)
Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy kinek mi a tanácsa. Hülye vagyok a WM-hez is meg az Androidhoz :taps: is. I900-at használtam míg el nem lopták. Nem vagyok türelmetlen de vennék valami okos PDA-t. Korábban feltettem a kérdést HD2, Omnia II vagy Acer S200. Most meg mindenki dicséri az Androidot. Ha nem sürgős a dolog várjak valami újra, vagy ki mit ajánlana?
Új készülékek is jönnek szerintetek várjak vagy válasszak a mostani kínálatból??
Sokat telefonálok (akksi fontos), kocsiban bluetooth-on keresztül menne a PDA, navi fontos meg a mail.
Akkor ??
Előre is köszönöm az észrevételeket :)
Ha nem gond a "minden" angol, akkor: BT kihangosítás nagyon jó, iPhone szerű az android, ha azt láttad, akkor van mihez hasonlítani. Eddig mindenre találtam megoldást, amit a Winmonál megszoktam. Ma már rendes ledes zseblámpát is  :D :taps:
Ezerrel portolják a Desire sense felületét is rá: You are not allowed to view links. Register or Login

Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Maci70

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 474
  • PDA: Samsung A5+ Iphone 6
Re: Android - Általános
« Reply #32 Dátum: 2010, 02 18, 22:21:24 »
Patience, Thebiker !

Azt hiszem nem elég sokszor elmondani mennyit segítettetek a kezdő, "hülye" felhasználóknak (magamra értem)
Első romfrissítésemkor Thebiker  >:(-öt küldött figyelek-e rá, Patiról meg csak felsőfokon. Figyelem írásaitokat. Kezdjem a pénzt előkaparni, vagy várjak még fél évet ??
Angolul akkor sem tudtam mikor Omniát vettem de Pati rábeszélésére XDHK1 után csak angolul használtam. Megtanulom azt az 50 szót :D
Életed forgatókönyvében Te játszod a főszerepet ! Nem mindig hálás a szerep, de ez van :D

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Android - Általános
« Reply #33 Dátum: 2010, 02 18, 22:25:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Patience, Thebiker !

Azt hiszem nem elég sokszor elmondani mennyit segítettetek a kezdő, "hülye" felhasználóknak (magamra értem)
Első romfrissítésemkor Thebiker  >:(-öt küldött figyelek-e rá, Patiról meg csak felsőfokon. Figyelem írásaitokat. Kezdjem a pénzt előkaparni, vagy várjak még fél évet ??
Az Acer Liquid nem ennyire drága, és jókat olvastam róla, vagy van magyar nyelvű androidos pda is. (Valamelyik Samsung)
Nehéz döntés. Nekem a legfontosabb az Amoled kijelző volt, és eleinte nem akartam androidost, aztán a sors úgy alakította, hogy maradt, és egyre jobban élvezem :D 
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Maci70

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 474
  • PDA: Samsung A5+ Iphone 6
Re: Android - Általános
« Reply #34 Dátum: 2010, 02 18, 22:28:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az Acer Liquid nem ennyire drága, és jókat olvastam róla, vagy van magyar nyelvű androidos pda is. (Valamelyik Samsung)
Nehéz döntés. Nekem a legfontosabb az Amoled kijelző volt, és eleinte nem akartam androidost, aztán a sors úgy alakította, hogy maradt, és egyre jobban élvezem :D
A pénzt előkaparom, akár holnap nem ez a fontos.
Várjak újdonságot vagy legyek már holnap Nexus 1 ;)
Életed forgatókönyvében Te játszod a főszerepet ! Nem mindig hálás a szerep, de ez van :D

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Android - Általános
« Reply #35 Dátum: 2010, 02 18, 22:34:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A pénzt előkaparom, akár holnap nem ez a fontos.
Várjak újdonságot vagy legyek már holnap Nexus 1 ;)
Ebben nem tudok tanácsot adni.
Ha a Desire jobban tetszik, várd meg azt. Ha ez tetszik, akkor vedd meg ezt :)
Ha minden igaz belül szinte ugyanolyan mindkettő. A Desire-ben kicsit több a ram.
Az egyik érintőgombos, a másik rendes gombos. Ebben villog a trackball, abban nem tudom mit csinál a nem trackball.
 
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Maci70

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 474
  • PDA: Samsung A5+ Iphone 6
Re: Android - Általános
« Reply #36 Dátum: 2010, 02 18, 22:45:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ebben nem tudok tanácsot adni.
Ha a Desire jobban tetszik, várd meg azt. Ha ez tetszik, akkor vedd meg ezt :)
Ha minden igaz belül szinte ugyanolyan mindkettő. A Desire-ben kicsit több a ram.
Az egyik érintőgombos, a másik rendes gombos. Ebben villog a trackball, abban nem tudom mit csinál a nem trackball.
Akkor  :olvass: ok még sokat oszt mondom mi van. Mindent köszönök O->-
m.
szerk: Anzo Te mit veszel az Acer helyett ;)
Életed forgatókönyvében Te játszod a főszerepet ! Nem mindig hálás a szerep, de ez van :D

Nem elérhető anzo

  • ROMMER
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re: Android - Általános
« Reply #37 Dátum: 2010, 02 18, 23:39:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor  :olvass: ok még sokat oszt mondom mi van. Mindent köszönök O->-
m.
szerk: Anzo Te mit veszel az Acer helyett ;)
Nem tudom miért nem lesz Acerem? Te már tudsz valamit amit én még nem? :D :D
Elvileg most jut hozzám egy HTC Hero igaz, hogy az egy régebbi tipus de az Androidot megismerem vele. Hát nem tudom mert az Acer S100 jó lehet csak hát az Acerben egy picit most csalódtam. A Nexus One még nagyon friss készülék egyrészt nagyon drága véleményem szerint a másik, hogy ezek még az első kiadású példányok és a gyerek betegségeik még nem jöttek ki. Annak ellenére, hogy Patinál tökéletesen működik. A HTC HD-re felraktam az androidot nagyon tetszik de ezzel a módszerrel iszonyat lassú és nem is tudtam mélyebben bele mászni a mélyébe.  ;) De ahogy elnézem a Win7-et hát nem vagyok egyáltalán meggyőződve arról, hogy nekem az lesz a jövő. A linux egy igen jó alternatíva lehet mert már most rengeteg alkalmazás van hozzá és ugye a winhez képest még nagyon fiatal fejlesztés tehát ha ilyen ütemben fejlődik akkor nagyon de nagyon lefogja kőrözni az MS-ot.
A samsung spica -t jó lenne még megnézni a pannon forgalmazza és ismerve a samsungot a kijelzője és a multimédiás képessége biztos nagyon jó.
Tehát ha számba vesszük a lehetőségeket.

WinMo:
Acer S200, HTC HD2, Samsung Omnia2
Android:
Acer S100, Nexus One, Samsung Spica

Nehéz a választás :)

Nem elérhető Ismo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 2653
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4 | Nexus 10
  • PDA ROM: 4.2.2 - Xylon | 4.2.2 - CM
Re: Android - Általános
« Reply #38 Dátum: 2010, 02 19, 06:29:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hölgyek, Urak ! (1:8 arány remélem változik  :taps: )
Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy kinek mi a tanácsa. Hülye vagyok a WM-hez is meg az Androidhoz :taps: is. I900-at használtam míg el nem lopták. Nem vagyok türelmetlen de vennék valami okos PDA-t. Korábban feltettem a kérdést HD2, Omnia II vagy Acer S200. Most meg mindenki dicséri az Androidot. Ha nem sürgős a dolog várjak valami újra, vagy ki mit ajánlana?
Új készülékek is jönnek szerintetek várjak vagy válasszak a mostani kínálatból??
Sokat telefonálok (akksi fontos), kocsiban bluetooth-on keresztül menne a PDA, navi fontos meg a mail.
Akkor ??
Előre is köszönöm az észrevételeket :)
A Liquid most akciósan 89.900-ért, thebiker-en keresztül, olcsóbb a Speedshopból  ;)
Rágd meg a szót, mielőtt kiköpöd!

Nem elérhető anzo

  • ROMMER
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re: Android - Általános
« Reply #39 Dátum: 2010, 02 24, 08:06:43 »
Kezd össze állni a rendszerem :) minden olyan program amit használni szoktam úgy néz ki, hogy felkerült a Liquidre és ma reggel azt tapasztaltam, hogy az értesítési területen van két értesítés, hogy frissítések elérhetőek két programomhoz rá katt és már frissítette is az egészet. Nagyon jó :D

Nem elérhető kisgida88

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1270
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: ASUS Zenfone 2
  • PDA ROM: Mindíg a legfrissebb gyári
Re: Android - Általános
« Reply #40 Dátum: 2010, 02 24, 10:30:42 »
Bocs - off:
Na.... hosszas várakozás után (magyar garis Omnia II. eltűnt...) ma telefonáltak, hogy megjött, de csak fehér van...   >:( "

Mivel már régóta váltani akarok, úgy gondoltam, hogy veszek egy luxust... izé' egy Nexust.... :D :p úgyis az O2 után azt akartam...

Viszont:
 
- ha most megveszek ONEt ánglusul, és később magyaricccccsák  :p  ivatalosan akkor mondjuk a romcserét, stb-t amit kell, vajon szakszerviz gariban megoldja?

- Mennyire frissek az elérhető navi programok térképei? (Sygic -et, Garmin -t még Nokiás koromban használtam, jók voltak, de a térképfrissítés.... szóval az nem volt naprakész.)
(Szeretem és naponta  használom az  IGO-t...) valamelyik szolgáltató valamelyik A-s gépet Amigóval adja - ez vajon importálható? (Akár hivatalosan is!!!!)

-Elég sok sms-t "forgalmazok  :D, a géppel lehet "magyarul" írni? (létezik hozzá unicódos' billentyűzet, ill. feldolgozza a 160 karaktert?

Bocs, - on!  :ok:

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Android - Általános
« Reply #41 Dátum: 2010, 02 24, 10:44:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Viszont:
 
- ha most megveszek ONEt ánglusul, és később magyaricccccsák  :P  ivatalosan akkor mondjuk a romcserét, stb-t amit kell, vajon szakszerviz gariban megoldja?

- Mennyire frissek az elérhető navi programok térképei? (Sygic -et, Garmin -t még Nokiás koromban használtam, jók voltak, de a térképfrissítés.... szóval az nem volt naprakész.)
(Szeretem és naponta  használom az  IGO-t...) valamelyik szolgáltató valamelyik A-s gépet Amigóval adja - ez vajon importálható? (Akár hivatalosan is!!!!)

-Elég sok sms-t "forgalmazok  :D , a géppel lehet "magyarul" írni? (létezik hozzá unicódos' billentyűzet, ill. feldolgozza a 160 karaktert?

Bocs, - on!  :ok:

- Ha lesz hozzá magyarítás, azt Te is fel tudod majd tenni, ebben biztos vagyok.
 
- Az androidos Amigo felbontása nem jó a nexusra. A Motonav az igohoz való legújabb igo térképeket, poikat, épületeket, hangokat használja.  :-X :-X A többi  :warez:
- Többféle billentyűzet létezik, az alapban ha hosszan nyomsz az "a, e, o" betűre, felugrik egy kis ablak, ahol az á betűt ki tudod választani.

Példa egy programra: You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login


Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető anzo

  • ROMMER
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re: Android - Általános
« Reply #42 Dátum: 2010, 02 24, 10:47:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bocs - off:
Na.... hosszas várakozás után (magyar garis Omnia II. eltűnt...) ma telefonáltak, hogy megjött, de csak fehér van...   >:( "

Mivel már régóta váltani akarok, úgy gondoltam, hogy veszek egy luxust... izé' egy Nexust.... :D :p úgyis az O2 után azt akartam...

Viszont:
 
- ha most megveszek ONEt ánglusul, és később magyaricccccsák  :p  ivatalosan akkor mondjuk a romcserét, stb-t amit kell, vajon szakszerviz gariban megoldja?

- Mennyire frissek az elérhető navi programok térképei? (Sygic -et, Garmin -t még Nokiás koromban használtam, jók voltak, de a térképfrissítés.... szóval az nem volt naprakész.)
(Szeretem és naponta  használom az  IGO-t...) valamelyik szolgáltató valamelyik A-s gépet Amigóval adja - ez vajon importálható? (Akár hivatalosan is!!!!)

-Elég sok sms-t "forgalmazok  :D, a géppel lehet "magyarul" írni? (létezik hozzá unicódos' billentyűzet, ill. feldolgozza a 160 karaktert?

Bocs, - on!  :ok:

Arra a kérdésedre, hogy a rom cserét megoldja e a szerviz nem tudom de ha megjelenik egy ilyen rom hozzá akkor egészen biztos, hogy nagyon egyszerüen fel tudod majd rakni magad is. Itt a rom csere is kb 3 perc :D
A navi kérdésedre, ugyanazokat a térképeket használja pl a motonav mint amit a WinMo-s IGO tehát ha ahhoz van frissítésed akkor azt itt is ugyanúgy tudod használni.
A magyar karakterekre én még nem találtam megoldást de arra is biztosan lesz lehet Patiék már használják is :D

Szokás szerint pati megint gyorsabb volt :D
A bill nekem is új mert alapból nem jelöli milyen karaktereket tud pluszba agy billentyű.
Pati te az Androidos bill.-t használod? Mert a HTC IME nekem jobban kézre áll talán nagyobbak a betűk is ;)

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Android - Általános
« Reply #43 Dátum: 2010, 02 24, 10:55:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Arra a kérdésedre, hogy a rom cserét megoldja e a szerviz nem tudom de ha megjelenik egy ilyen rom hozzá akkor egészen biztos, hogy nagyon egyszerüen fel tudod majd rakni magad is. Itt a rom csere is kb 3 perc :D
A navi kérdésedre, ugyanazokat a térképeket használja pl a motonav mint amit a WinMo-s IGO tehát ha ahhoz van frissítésed akkor azt itt is ugyanúgy tudod használni.
A magyar karakterekre én még nem találtam megoldást de arra is biztosan lesz lehet Patiék már használják is :D

Szokás szerint pati megint gyorsabb volt :D
A bill nekem is új mert alapból nem jelöli milyen karaktereket tud pluszba agy billentyű.
Pati te az Androidos bill.-t használod? Mert a HTC IME nekem jobban kézre áll talán nagyobbak a betűk is ;)

A cyanogen rommal az alapot (bár benne van a HTC IME), ha a Desire romot, akkor a HTCst :)



Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Android - Általános
« Reply #44 Dátum: 2010, 02 24, 11:00:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Viszont:
 
- ha most megveszek ONEt ánglusul, és később magyaricccccsák  :p  ivatalosan akkor mondjuk a romcserét, stb-t amit kell, vajon szakszerviz gariban megoldja?


Létezik egy program: You are not allowed to view links. Register or Login

Ebben van magyar nyelv, és ha jól értem akkor bizonyos alkalmazásokat magyarít. Ma kipróbálom.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető kisgida88

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1270
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: ASUS Zenfone 2
  • PDA ROM: Mindíg a legfrissebb gyári
Re: Android - Általános
« Reply #45 Dátum: 2010, 02 24, 11:06:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Létezik egy program: You are not allowed to view links. Register or Login

Ebben van magyar nyelv, és ha jól értem akkor bizonyos alkalmazásokat magyarít. Ma kipróbálom.

Köszi mindenkinek - várom!  :ok:

Nem elérhető Maci70

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 474
  • PDA: Samsung A5+ Iphone 6
Re: Android - Általános
« Reply #46 Dátum: 2010, 02 24, 11:22:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem tudom miért nem lesz Acerem? Te már tudsz valamit amit én még nem? :D :D
Elvileg most jut hozzám egy HTC Hero igaz, hogy az egy régebbi tipus de az Androidot megismerem vele. Hát nem tudom mert az Acer S100 jó lehet csak hát az Acerben egy picit most csalódtam. A Nexus One még nagyon friss készülék egyrészt nagyon drága véleményem szerint a másik, hogy ezek még az első kiadású példányok és a gyerek betegségeik még nem jöttek ki. Annak ellenére, hogy Patinál tökéletesen működik. A HTC HD-re felraktam az androidot nagyon tetszik de ezzel a módszerrel iszonyat lassú és nem is tudtam mélyebben bele mászni a mélyébe.  ;) De ahogy elnézem a Win7-et hát nem vagyok egyáltalán meggyőződve arról, hogy nekem az lesz a jövő. A linux egy igen jó alternatíva lehet mert már most rengeteg alkalmazás van hozzá és ugye a winhez képest még nagyon fiatal fejlesztés tehát ha ilyen ütemben fejlődik akkor nagyon de nagyon lefogja kőrözni az MS-ot.
A samsung spica -t jó lenne még megnézni a pannon forgalmazza és ismerve a samsungot a kijelzője és a multimédiás képessége biztos nagyon jó.
Tehát ha számba vesszük a lehetőségeket.

WinMo:
Acer S200, HTC HD2, Samsung Omnia2
Android:
Acer S100, Nexus One, Samsung Spica

Nehéz a választás :)
Hali !

Szűkítettem , marad az android. Acerhez nem sok kedvem van a Te kálváriád miatt sem :(
Nexus One, Desire szerintem már csak itt kéne választanom.
Még mindig nehéz.
Ha tudnám Pati nem cseréli le 3 hónapon belül (annyi idő alatt talán eljutok arra a szintre, hogy be tudjam kapcsolni :) )
Meg ugye kezd pörögni ez az androidos rész is, biztosan ömlenek még az inkók.
Köszönet érte MINDENKINEK.
Életed forgatókönyvében Te játszod a főszerepet ! Nem mindig hálás a szerep, de ez van :D

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Android - Általános
« Reply #47 Dátum: 2010, 02 24, 11:28:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Ha tudnám Pati nem cseréli le 3 hónapon belül

:D Ha meglesz az FM rádió a Nexusban, a Desire kiesett, arra tuti nem váltok, hiszen már most is azt használjuk csak más köntösbe bújtatva. Ami még érdekel az a projektoros Samsung.

Hidd el 2 nap, na jó max 1 hét alatt megszokod, kikapcsolni meg akkor szoktam, amikor a bootloaderbe lépek romcsere miatt....

Leginkább az iPhonehoz hasonlít, és felhasználóbarát minden tekintetben.

Remélem Gyufus folytatja az első benyomásait a második résszel, ő Winmoról váltott.

Ahkaroly is megtisztelhetne minket egy rövid írással, hogy ő milyennek látja a Nexust.  :ima: :ima: O->-
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető anzo

  • ROMMER
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re: Android - Általános
« Reply #48 Dátum: 2010, 02 24, 12:02:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Létezik egy program: You are not allowed to view links. Register or Login

Ebben van magyar nyelv, és ha jól értem akkor bizonyos alkalmazásokat magyarít. Ma kipróbálom.
Én nem találok benne magyar nyelvet  :'( Te hol olvastál róla?

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Android - Általános
« Reply #49 Dátum: 2010, 02 24, 12:11:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én nem találok benne magyar nyelvet  :'( Te hol olvastál róla?
Feltettem és a settingsben van magyar nyelv. 
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet