2024, 04 18, 10:01:31

Szerző Téma: Pro és kontra, kérdések a tulajdonosokhoz  (Megtekintve 20776 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető arden

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 10
  • Navigáció / Navigation: Gigabyte GSmart S1205
  • PDA: Gigabyte GSmart S1205
  • PDA ROM: WM6.5 Prof / CE OS 5.2.21840 (Build 21840.5.0.60)
Pro és kontra, kérdések a tulajdonosokhoz
« Dátum: 2010, 05 29, 18:31:03 »
Itt jöhetnek a vélemények, tapasztalatok, illetve nyugodtan kérdezzenek, akik szemeznek a telefonnal.

Nem elérhető csat

  • Hozzászólások: 8
  • PDA: gsmart 1205
  • PDA ROM: build 12840.5.0.60
Re: Pro és kontra, kérdések a tulajdonosokhoz
« Reply #1 Dátum: 2010, 06 16, 18:22:28 »
Sziasztok nekem egy olyan kérdésem lenne,hogy másnak is felajánlott ma a készüléke valamilyen ingyenes frissítést? Én ösztönösen a nem-re böktem ugyanis nem  tudtam csipás szemmel eldönteni,hogy mit is akar frissíteni.

Nem elérhető arden

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 10
  • Navigáció / Navigation: Gigabyte GSmart S1205
  • PDA: Gigabyte GSmart S1205
  • PDA ROM: WM6.5 Prof / CE OS 5.2.21840 (Build 21840.5.0.60)
Re: Pro és kontra, kérdések a tulajdonosokhoz
« Reply #2 Dátum: 2010, 06 16, 20:45:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok nekem egy olyan kérdésem lenne,hogy másnak is felajánlott ma a készüléke valamilyen ingyenes frissítést? Én ösztönösen a nem-re böktem ugyanis nem  tudtam csipás szemmel eldönteni,hogy mit is akar frissíteni.

Szia! Úgy tudom, a napokban jött ki egy új ROM. Nekem nem mondta a telefon, de állítólag a következő cáltozások vannak:

Change list:
1.Fix Facebook icon image incomplete error
2.Adjust volume from side Volume key under FM mode.
3.Modified busy tone too loud issues
4.Enlarge FM volume

Nem elérhető er2es

  • Hozzászólások: 22
  • Navigáció / Navigation: iGO 8
  • PDA: Gigabyte s1205
  • PDA ROM: win. mo. 6.5 prof
Re: Pro és kontra, kérdések a tulajdonosokhoz
« Reply #3 Dátum: 2010, 06 17, 12:39:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok nekem egy olyan kérdésem lenne,hogy másnak is felajánlott ma a készüléke valamilyen ingyenes frissítést? Én ösztönösen a nem-re böktem ugyanis nem  tudtam csipás szemmel eldönteni,hogy mit is akar frissíteni.

nekem is feldobta, de azt is írta hogy most nem akarom akkor a köv. activesynces csatlakozásnál lehet majd....majd meglátjuk

Nem elérhető dancemash

  • Hozzászólások: 2
  • Navigáció / Navigation: A Gps
  • PDA: Samsung I5700
  • PDA ROM: I570EXXJH1/ XCORE Rom Build 1.1
Re: Pro és kontra, kérdések a tulajdonosokhoz
« Reply #4 Dátum: 2010, 07 24, 16:29:30 »
itt van egy kis video a magyarítás folyamatáról ..... You are not allowed to view links. Register or Login

ha nem játszaná a zippy akkor töltsd le ...
Samsung I5700 (XCORE Rom Build 1.1)+ Tekla theme+Qbanin kernel-218+qbanin all2sd-0.3+mt touch sens2

Nem elérhető isztel

  • Hozzászólások: 7
  • Navigáció / Navigation: S1205
  • PDA: S1205
  • PDA ROM: 1234
  • Skype: telek.l
Re: Pro és kontra, kérdések a tulajdonosokhoz
« Reply #5 Dátum: 2010, 07 26, 09:20:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
itt van egy kis video a magyarítás folyamatáról ..... You are not allowed to view links. Register or Login

ha nem játszaná a zippy akkor töltsd le ...
Ez nagyon gyenge. ;)

Nem elérhető csat

  • Hozzászólások: 8
  • PDA: gsmart 1205
  • PDA ROM: build 12840.5.0.60
Re: Pro és kontra, kérdések a tulajdonosokhoz
« Reply #6 Dátum: 2010, 08 06, 18:51:06 »
Szasztok ma sajnos megfürösztettem a  gepet. nem tudom,h az egész készülék vagy csak az aksi ment tönkre de be se tudom kapcsolni. az aksi egyik sarkán van egy kis papir pöty az rozsaszín lett szerintem az jelzi,h vizet kapot de nem vagyok benne biztos. nem tudtok valamilyen modszert amivel vagy az aksit vagy a telefont tudnám tesztelni? vidéken lakok itt nem olyan egyszerű hozzá aksit találni!:S ( bocsánat a helyesirásom nemlétéért)

Nem elérhető ctibor

  • Hozzászólások: 56
  • PDA: i900 Omnia
  • PDA ROM: i900DXID1/DXID1 (phone: DXID1)
Re: Pro és kontra, kérdések a tulajdonosokhoz
« Reply #7 Dátum: 2010, 08 06, 20:42:37 »
Érdeklődöm, próbáltatok-e a beépített programmal (a menüben Text néven szerepel) MMS-t küldeni? Nekem sehogyan sem sikerül!

Minden beállítást elvégeztem (t-mobilos mms szerver adatai, plusz a Settings/Connection fülön az mms kapcsolat beállításai) és látszólag meg is próbálja elküldeni az mms-t, létrejön az adatkapcsolat, de egy idő után kiírja, hogy nem sikerült a küldés, próbáljam újra.

A beállításaim valószínűleg jók, hiszen ez kb. az ötödik winmo készülék, amivel ugyanezt megtettem és korábban mindig sikerrel, csak most nem jön össze. Ráadásul FOGADNI tudok vele MMS-t, ezt külön kipróbáltam.

Ötleteket, tanácsot örömmel várok!

Nem elérhető matraii

  • Hozzászólások: 6
  • PDA: GigaByte Gsmart S1205 Cougar
  • PDA ROM: S1205_V487.9029+v1.04
Re: Pro és kontra, kérdések a tulajdonosokhoz
« Reply #8 Dátum: 2010, 10 25, 21:56:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Érdeklődöm, próbáltatok-e a beépített programmal (a menüben Text néven szerepel) MMS-t küldeni? Nekem sehogyan sem sikerül!

Minden beállítást elvégeztem (t-mobilos mms szerver adatai, plusz a Settings/Connection fülön az mms kapcsolat beállításai) és látszólag meg is próbálja elküldeni az mms-t, létrejön az adatkapcsolat, de egy idő után kiírja, hogy nem sikerült a küldés, próbáljam újra.

A beállításaim valószínűleg jók, hiszen ez kb. az ötödik winmo készülék, amivel ugyanezt megtettem és korábban mindig sikerrel, csak most nem jön össze. Ráadásul FOGADNI tudok vele MMS-t, ezt külön kipróbáltam.

Ötleteket, tanácsot örömmel várok!

Szia,

Én még fogadni sem tudok vele...  :'(
Sikerült továbbjutnod a témában?

Üdv
Imi

Nem elérhető Narven

  • Hozzászólások: 5
  • PDA: Gigabyte S1205
  • PDA ROM: winmo 6.5 prof
Re: Pro és kontra, kérdések a tulajdonosokhoz
« Reply #9 Dátum: 2010, 12 10, 15:59:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia,

Én még fogadni sem tudok vele...  :'(
Sikerült továbbjutnod a témában?

Üdv
Imi

Üdv, nézz be a Tippek-trükkök topic-ba, sikerült beállítanom az MMS küldést. Két linket csatoltam, azok alapján végeztem el a beállítást. Nehezen ment, de sikerült, most már tudok MMS-t küldeni-fogadni. Próbáld meg Te is..  :)

Nem elérhető ctibor

  • Hozzászólások: 56
  • PDA: i900 Omnia
  • PDA ROM: i900DXID1/DXID1 (phone: DXID1)
Re: Pro és kontra, kérdések a tulajdonosokhoz
« Reply #10 Dátum: 2011, 01 01, 21:16:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia,

Én még fogadni sem tudok vele...  :'(
Sikerült továbbjutnod a témában?

Üdv
Imi

Kicsit későn válaszolok, de
- régen jártam ezen a fórumon, és
- most van pozitív válaszom:

Igen, pár napja volt egy kis időm és frissítettem a ROM-ot. Úgy látszik, a vásárláskor kapott első verziójú ROM-mal volt baj, mert az új ROM (valójában nem olyan új, 2010. júniusi) SMS-MMS programja már tökéletesen küld és fogad MMS-t, persze, ha beállítod a T-mobil -- vagy amelyik szolgáltatód van -- MMS központjának az adatait.

Egyszóval: végül is sikerült ezt a problémát is megoldani.

Nem elérhető trptorpe

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: gsmart1205
  • PDA ROM: *#1234#
  • Skype: trp_torpe@skype.com
Re: Pro és kontra, kérdések a tulajdonosokhoz
« Reply #11 Dátum: 2011, 01 20, 17:40:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez nagyon gyenge. ;)
Sziasztok!

Sikerült valakinek magyart csinalni belölle?

Nem elérhető Bli92

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PDA: Fujitsu Siemens n500
  • PDA ROM: ?
Re: Pro és kontra, kérdések a tulajdonosokhoz
« Reply #12 Dátum: 2011, 01 30, 18:42:41 »
Üdv.
Én kedden válnék büszke tulajdonosává egy ilyen készüléknek. Lenne két kérdésem. Az első, hogy be lehet e úgy állítani hogy a kettes sim internet kapcsolatát használja, illetve a második az lenne, hogy ha a kettes sim-el netezek akkor az egyes sim-re érkező hívást hogy kezeli? akkor is kikapcsoltat jelez mint hívásnál?
Fontos lenne az infó.

Nem elérhető csanad11

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PDA: GSMART s1205
  • PDA ROM: nem tudom
Re: Pro és kontra, kérdések a tulajdonosokhoz
« Reply #13 Dátum: 2011, 04 09, 19:33:06 »
Sziasztok!

Van egy ilyen telefonunk. Épp a GPS-t próbálom beizzítani, sajna eddig sikertelenül.
Néztem az itt ajánlott 'minigps'-t, nem csinál semmit, van rajta 'gps test' az sem csinál semmit, feltettem igo8-at azt írja, hogy nem található gps vevő...
olyan, mint ha nem lenne engedélyezve maga a gps a telefonban. lehetséges ez? ha igen, hol lehet beállítani? befolyásolhat vmit, ha nincs benne sim?
előre is köszi a segítséget!

üdv

Nem elérhető sty

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PDA: Gigabyte S1205 Couga
  • PDA ROM: passz
Re: Pro és kontra, kérdések a tulajdonosokhoz
« Reply #14 Dátum: 2011, 04 17, 19:59:29 »
Hali,valakinek sikerült már a 6,5 ,magyarítás,tudtok esetleg tippet adni hogy honnan tudnák letölteni rá mkagyar 6... valamit?thy
x

Nem elérhető GoDo

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PDA: gigabyte s1205
  • PDA ROM: 21840.5.0.60
Re: Pro és kontra, kérdések a tulajdonosokhoz
« Reply #15 Dátum: 2011, 05 21, 14:41:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv.
Én kedden válnék büszke tulajdonosává egy ilyen készüléknek. Lenne két kérdésem. Az első, hogy be lehet e úgy állítani hogy a kettes sim internet kapcsolatát használja, illetve a második az lenne, hogy ha a kettes sim-el netezek akkor az egyes sim-re érkező hívást hogy kezeli? akkor is kikapcsoltat jelez mint hívásnál?
Fontos lenne az infó.

Szia!
Igen működik, én pl. egy Vodafone-os SIM-et használok telefonálásra és DIGInet-es (Telenor) SIM-et tettem bele netezéshez és gond nélkül megy a beállítások után.
Viszont amikor netezel akkor a másik kártya foglaltat jelez, még az internetezés után is egy darabig. Szóval amikor befejezted rajta a netezést érdemes kikapcsolni a kettes SIM-et.
Remélem tudtam segíteni!

Nem elérhető soper

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Gigabyte S1205
  • PDA ROM: winmo6.5prof
Re: Pro és kontra, kérdések a tulajdonosokhoz
« Reply #16 Dátum: 2011, 07 01, 16:31:29 »
Sziasztok! Tudna nekem valaki segíteni? Az IGO8 szépen fut, ellenben kikapcsolja a telefon hangját. Ha kilépek a programból akkor sem jön vissza (néma üzemmód), csak ha manuálisan visszaállítom. Ez normális vagy valamit még be kell állítani?

Nem elérhető hlgabo

  • Hozzászólások: 1
  • PDA: Airis T620
  • PDA ROM: nem tom
Re: Pro és kontra, kérdések a tulajdonosokhoz
« Reply #17 Dátum: 2011, 07 08, 20:47:11 »
hellosztok nekem is az lenne a bajom hogy nem találok a win mobile 6.5-höz magyarítást, nem tudna valaki valami linket adni, az megmentené az életemet   :D :taps:

Nem elérhető sume

  • Hozzászólások: 21
  • PDA: Gigabyte GSmart S1205
  • PDA ROM: Rom : EEU
Re: Pro és kontra, kérdések a tulajdonosokhoz
« Reply #18 Dátum: 2011, 07 20, 19:10:48 »
Sziasztok
ha tud valaki egy olyan gsmart  s1205- pda-t amelyik nem működik de jó a kijelzője az érdekelne mert sajnos az én kijelzőm berepedt és 25000 ft. ért cserélik :-( azért elég durva majdnem annyi mintha újra megvenném :-( köszi itt az email címem You are not allowed to view links. Register or Login még egyszer köszi

Nem elérhető Zozz

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: google maps
  • PDA: gsmart s1205
  • PDA ROM: windows mobile 6.5
  • Skype: 6.5
Re: Pro és kontra, kérdések a tulajdonosokhoz
« Reply #19 Dátum: 2011, 12 08, 22:25:16 »
Segítsetek, hogyan tudnám magyarítani az s1205 telót? Fizetős megoldás is érdekel csak működjőn magyarul akadásmentesen minden!

A másik kérdésem az lenne, hogy milyen program segítségével tudnék a 2 sim kontaktok között gyorshívást kezdeményezni!
Gondolok itt arra, hogy a telefonkönyvben, ha rámegyek egy névre, akkor ne kelljen még egy almenüből kiválasztanom, hogy melyik simről hívjon, hanem egyből, egyszerűen tudjak választani a sim-ek között.

Előre is köszönöm a válaszokat!

A magyarítás nagyon fontos lenne, mert sehol se találok infót róla!