2024, 03 19, 06:49:31

Szerző Téma: Tippek, trükkök, registry hack  (Megtekintve 149909 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető csat

  • Hozzászólások: 8
  • PDA: gsmart 1205
  • PDA ROM: build 12840.5.0.60
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #50 Dátum: 2010, 06 19, 16:21:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Ezen a linken kell regisztrálni!

Nem elérhető er2es

  • Hozzászólások: 22
  • Navigáció / Navigation: iGO 8
  • PDA: Gigabyte s1205
  • PDA ROM: win. mo. 6.5 prof
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #51 Dátum: 2010, 06 23, 12:47:50 »
egy jó tipp: a 2-ról ne ejtsétek ki :)....mert a kijelző szétesik :)

ha valaki mégis ugyanígy járna, annak bizony 35 ezer lesz a javítása + tajvanba kell küldeni.....

ha valakit érdekel 3 hetes jó akksi, cerka és karcmentes hátlap (+ a belseje :), akkor írjon privát üzit...)

Nem elérhető isztel

  • Hozzászólások: 7
  • Navigáció / Navigation: S1205
  • PDA: S1205
  • PDA ROM: 1234
  • Skype: telek.l
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #52 Dátum: 2010, 06 25, 09:57:59 »
Olvastam az "Omniásoknál,, hogy-lehet megváltoztatni a bekapcs - kikapcs hangot és képet, hát itt egy kicsit más, de megtaláltam és le írom ne keljen keresgélni.
Bekapcsolás fekvő animáció: startup_Horizontal.gif
Bekapcsolás álló animáció: startup_Vertical.gif
Kikapcsolás fekvő animáció: shutdown_Horizontal.gif
Kikapcsolás álló animáció: shutdown_Vertical.gif
Bekapcsolás hang: bootup.wav
Kikapcsolás hang: shutdown.wav
Ezeket a fájlokat kell kicserélni a Windows könyvtárban.
Bővebben: You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető zetor123

  • Hozzászólások: 3
  • PDA: Gigabyte gsmart s1205
  • PDA ROM: windows mobile 6.5 Professional
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #53 Dátum: 2010, 09 05, 13:17:12 »
Sziasztok!
Olyan gondom van, hogy régi a t-mobile-os sim kártyám és csak az sms beállítást tudja.  :D Le tudná nekem valaki írni hogy hogyan kell beállítani az MMS küldést S1205-ön? Paraméterekkel... Próbálgatom, de nem akar múúúködni!  :taps:
És mégegy észrevétel: a menüjében a Settings/Sounds &Notifications ahol az Sms és az MMs cengőhangját és egyéb jelzéseket például nem fogadott hívás hangjelzése...lehet beállítani... nektek sem engedi bepipálni a "Play sound" alatt a "Repeat" négyzetet?? Pedig ez hasznos funkció! A legtöbb telefon tudja ezt a funkciót, hogy például sms-nél bizonyos időközönként újra cseng amég el nem olvasod...:S
Köszönöm!

Nem elérhető mikroprof

  • Hozzászólások: 1
  • PDA: Gigabyte GSmart S1205
  • PDA ROM: Win Mobile 6.5
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #54 Dátum: 2010, 09 08, 16:16:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Olyan gondom van, hogy régi a t-mobile-os sim kártyám és csak az sms beállítást tudja.  :D Le tudná nekem valaki írni hogy hogyan kell beállítani az MMS küldést S1205-ön? Paraméterekkel... Próbálgatom, de nem akar múúúködni!  :taps:
És mégegy észrevétel: a menüjében a Settings/Sounds &Notifications ahol az Sms és az MMs cengőhangját és egyéb jelzéseket például nem fogadott hívás hangjelzése...lehet beállítani... nektek sem engedi bepipálni a "Play sound" alatt a "Repeat" négyzetet?? Pedig ez hasznos funkció! A legtöbb telefon tudja ezt a funkciót, hogy például sms-nél bizonyos időközönként újra cseng amég el nem olvasod...:S
Köszönöm!

Itt elég érthetően le van írva: You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető zetor123

  • Hozzászólások: 3
  • PDA: Gigabyte gsmart s1205
  • PDA ROM: windows mobile 6.5 Professional
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #55 Dátum: 2010, 09 08, 23:22:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Itt elég érthetően le van írva: You are not allowed to view links. Register or Login
Hálás köszönetem! :ok:

Nem elérhető sume

  • Hozzászólások: 21
  • PDA: Gigabyte GSmart S1205
  • PDA ROM: Rom : EEU
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #56 Dátum: 2010, 09 22, 21:39:55 »
Végig olvastam az összes írást amit ide küldtek és most készülök venne egy ilyen pdá-t remélem nem bánom meg, nagyon szimpi és más tesztelőket is olvastam közép kategóriába sorolják  véleményetek szerint meg éri a árát?59990
köszönöm ha segítséget tudtok adni
Friss vagyok az oldalon de 2éves a pda használó vagyok vagyis eddig mio-t használtam és még most is 6,5win-t használom és jól mükszik  csak újítani szeretnék giga smart-ra
remélem nem csalódok
és kösz ha hozzá szóltok 

Nem elérhető sume

  • Hozzászólások: 21
  • PDA: Gigabyte GSmart S1205
  • PDA ROM: Rom : EEU
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #57 Dátum: 2010, 10 01, 18:24:58 »
Látom nem sokan járnak itt :-((((((
sajnos nem működik a GPS-em mármint igo 8 és sajnos ha bekapcsolom a gps-t  akkor sem működik  valakinek van tippje mi lehet a gond remélem jár itt valaki az elkövetkező évben :-D

Nem elérhető matraii

  • Hozzászólások: 6
  • PDA: GigaByte Gsmart S1205 Cougar
  • PDA ROM: S1205_V487.9029+v1.04
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #58 Dátum: 2010, 10 08, 21:39:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Látom nem sokan járnak itt :-((((((
sajnos nem működik a GPS-em mármint igo 8 és sajnos ha bekapcsolom a gps-t  akkor sem működik  valakinek van tippje mi lehet a gond remélem jár itt valaki az elkövetkező évben :-D

Sziasztok,

Én is beújítottam egy s1205-öt. Nekem egyelőre nagyon bejött...

Az Igo Amigo-val én is szívtam... sajnos nem úszod meg sys.txt írása nélkül:

[gps]
port=4
baud=57600

[rawdisplay]
screen_x=400
screen_y=240
class="landscape"

szerintem így szép (mármint fekve).

A firmware frissítéshez anyit, hogy HDSC kártyával nem működik (hibaüzenettel elszállt)
egy 1000 éves 1Gb-osra ráraktam, azzal megcsinálta.

Üdv
Imi
 

Nem elérhető sume

  • Hozzászólások: 21
  • PDA: Gigabyte GSmart S1205
  • PDA ROM: Rom : EEU
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #59 Dátum: 2010, 10 18, 19:23:36 »
Köszönöm a tippet de közben megoldódtam ezzel a módszerrel amit leírtál de más fórumról kaptam a tippet itt alig járnak az emberek nem nagyon segít senki :'( habár vannak itt is jó tippek  :ok:

Nem elérhető Lucifair

  • Hozzászólások: 1
  • Navigáció / Navigation: Garmin Nüvi 660
  • PDA: Gsmart S1205
  • PDA ROM: CE OS 5.2.21840 (Build 21840.5.0.60)
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #60 Dátum: 2010, 10 23, 14:50:38 »
Sziasztok!

2 napja bővítem a S1205 felhasználók táborát. Eddig egyáltalán nem volt PDA-m, szóval minden jó, minden szép, minden nagyon tetszik...

Viszont a régi telefonjaimban (SE) max 2 GB-os kártya volt, elég is volt. Majdnem ebbe is azt vettem, de végül elhalasztottam. Mint később kiderült ebbe azért kevés lenne, ha pl. IGO-t is szeretnék használni. Szerintetek min. mekkora a kártyát érdemes bele venni. Más micro SD, vagy micro HDSC? Pro és kontra?

Esetleg még arra javaslat, hogy lehetne legegyszerűbben a SonyEricssonokról átjátszani a kontaktokat?

Köszi a válaszokat,
András

Nem elérhető matraii

  • Hozzászólások: 6
  • PDA: GigaByte Gsmart S1205 Cougar
  • PDA ROM: S1205_V487.9029+v1.04
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #61 Dátum: 2010, 10 25, 21:46:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

2 napja bővítem a S1205 felhasználók táborát. Eddig egyáltalán nem volt PDA-m, szóval minden jó, minden szép, minden nagyon tetszik...

Viszont a régi telefonjaimban (SE) max 2 GB-os kártya volt, elég is volt. Majdnem ebbe is azt vettem, de végül elhalasztottam. Mint később kiderült ebbe azért kevés lenne, ha pl. IGO-t is szeretnék használni. Szerintetek min. mekkora a kártyát érdemes bele venni. Más micro SD, vagy micro HDSC? Pro és kontra?

Esetleg még arra javaslat, hogy lehetne legegyszerűbben a SonyEricssonokról átjátszani a kontaktokat?

Köszi a válaszokat,
András

Üdv a Klubban!  :ok:

Jól választottál... szerintem is jó cuccos...
Én Nokia E50 + Nokia 6230i párosítást váltottam le erre...   :D

Mint látod, sajnos ez a topic nem igazán pörög..  :'(

Én egy 4Gb-os SDHC-t raktam bele.. IGO Primo simán fut rajta (csak meg kell szerezni hozzá a 400x240-es data.zip file-t)

A kontaktok átjátszása nem egyszerű. Csak akkor hajlandó megcsinálni, ha valahogy betöltöd az összeset az asztali gépeden lévő Outlookba. (én ezt nem akartam)
A kicsit macerásabb megoldást választottam (viszont így konszolidáltam a címjegyzékem):
Kinyertem a telefonokból a kontaktokat (kb 500 db) vcard formátumba, majd felmásoltam az SD-re. Ezután egyesével rábökve beimportáltam.  :oops:

Elképzelhető, hogy másnak van jobb ötlete, nekem így sikerült.

ÜDv
Imi

Nem elérhető Joe69

  • Hozzászólások: 3
  • Navigáció / Navigation: beépített AGps
  • PDA: cougar gsmart1205
  • PDA ROM: build 21840.5.0.60
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #62 Dátum: 2010, 10 29, 18:23:46 »
Segítsetek , légyszi, tökprimitív gond: mutasson valaki erre a csodagépre egy működő T-Mobile gprs (internetkapcsolat) beállítást..nem ez az első Pocket Pc a kezemben és nem megy, a T-mobile összes variációját kipróbáltam. Tehát mégegyszer: akinek működik, legyen olyan jó, mielőtt földhöz vágom. Köszi, Joe, You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Joe69

  • Hozzászólások: 3
  • Navigáció / Navigation: beépített AGps
  • PDA: cougar gsmart1205
  • PDA ROM: build 21840.5.0.60
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #63 Dátum: 2010, 11 01, 23:30:44 »
A gprs gond megoldódott azzal, hogy a 2-esből az egyes slotba tettem a simet. Viszont elszállt , nem megy az fm-rádió (cannot initiate fm-chip) , hardresetek se segítettek, interneten (facebook) a beírt szöveget nem lehet látni, csak visszalépés után, az spb gyakran nem jön fel, v.hibát jelez..szóval drága játék kezd lenni 57 ronygyér':((

Nem elérhető Joe69

  • Hozzászólások: 3
  • Navigáció / Navigation: beépített AGps
  • PDA: cougar gsmart1205
  • PDA ROM: build 21840.5.0.60
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #64 Dátum: 2010, 11 01, 23:39:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
a középső szerintem nem gomb
kellene egy registry mentés egy másik wm6.5-ös pda-ról az adott területről, akkor össze lehetne hasonlítani és úgy sokkal könnyebb lenne
a beépített backup  progifull mentést csinál? nem akarom úgy elállítgatni, hogy  hr után újra kelljen mindent csinálnom...

Nálum a backupot megcsinálta, de a restore-ba belefulladt hibával mindig. A 11 éves Casio PDA-mmal (Windows CE 2.1) sose volt ilyen gond, ez a fejlődás:((

Nem elérhető barnagy

  • Hozzászólások: 1
  • PDA: Gsmart s1205
  • PDA ROM: 1.0 2009.12.31
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #65 Dátum: 2010, 11 11, 20:46:50 »
Üdv minden s1205 tulajnak!

Tudna valaki segíteni abban, hogy miképpen tudok egy adott contact-ot egy SIM kártyához rendelni? Így pl. a gyorstárcsázót is tudnám használni. Enélkül kicsit félkésznek tűnik nekem a 2 SIM support.

üdv: Braun

Nem elérhető csat

  • Hozzászólások: 8
  • PDA: gsmart 1205
  • PDA ROM: build 12840.5.0.60
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #66 Dátum: 2010, 12 01, 09:54:49 »
Sziasztok nem tudom van e rajtam kívül olyan elvetemült ember,hogy felkinzotta a készülékére a language extender-t nálam olyan szintenten belassult a készülék,hogy használhatattlaná vált. Ha valaki megtalalja a megoldast,h fusson rajta nagyon megköszönném. (asszony piszkálja de hiába szolok rá és néha elég érdekes kutyulásokat képes rajta tenni) :S


Nem elérhető Narven

  • Hozzászólások: 5
  • PDA: Gigabyte S1205
  • PDA ROM: winmo 6.5 prof
Re:Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #67 Dátum: 2010, 12 10, 15:57:15 »
Én is sokat szenvedtem az MMS beállításokkal. Végül is két helyről hoztam össze a dolgot.
Az egyik: You are not allowed to view links. Register or Login
A másik: You are not allowed to view links. Register or Login

Értelem szerűen az első linken szereplő Pannon MMS helyett már Telenor-t állítottam be. A Gateway és Server adress címek is mások, figyeljetek hogy minden adatot a második linkről írjatok be. Kb. egy órás jobbra-balra próbálkozás után össze jött, és most már tudok MMS-t küldeni.  :taps: :D

Nem elérhető bebi

  • Hozzászólások: 1
  • PDA: omnia2
  • PDA ROM: i8000nxxjb3
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #68 Dátum: 2010, 12 27, 15:07:03 »
Üdv Mindenkinek!

Nem lenne gondom a készülékkel, de túl kicsinek tartom a betűket. Na nem csak a menü szerkezetben, de az SMS írás/olvasáskor a legzavaróbb. Tudna valaki segíteni? BUÉK!

Nem elérhető varga008

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Nő
  • PDA: gsmart s1205
  • PDA ROM: ?
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #69 Dátum: 2011, 03 24, 12:05:34 »
Sziasztok!
A napokban kaptam egy s1205-öt.
Egy olyan emberkét keresek, aki szívesen segítene a problémáim megoldásában, vagyis konyhanyelven elmagyarázná, amit nem értek (van néhány)  :)
Eddig nem volt okostelefonom, a notebookomat mindig más csinálja meg..  :'(
Szóval szükségem lenne segítségre  :D

Nem elérhető sume

  • Hozzászólások: 21
  • PDA: Gigabyte GSmart S1205
  • PDA ROM: Rom : EEU
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #70 Dátum: 2011, 07 20, 19:11:44 »
Sziasztok
ha tud valaki egy olyan gsmart  s1205- pda-t amelyik nem működik de jó a kijelzője az érdekelne mert sajnos az én kijelzőm berepedt és 25000 ft. ért cserélik :-( azért elég durva majdnem annyi mintha újra megvenném :-( köszi itt az email címem You are not allowed to view links. Register or Login még egyszer köszi

Nem elérhető HoGa

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: MIO 520
  • PDA: GSMART 1205
  • PDA ROM: USDD1
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #71 Dátum: 2011, 09 09, 09:12:44 »
Üdvözlet Mindenkinek!

Egy kis segítségre lenne szükségem. GSMART 1205-re ráraktam a GLOFISH-en tökéletesen működő IGO8-at., de sajnos a szerkezetem nem találja meg a műholdakat.  Gondolom beállítási probléma, de nem tudok rájönni. Ugyanakkor probléma az is, hogy az IGO behívásakor a program és a képernyő 1-2 centire elcsúszik, így a választott ikonokat találomra nyomkodom. Tudna valaki okosságokkal segíteni???
Köszönöm előre is. Megköszönném privatban is: You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető FreeWind

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: HTC diamond
  • PDA: HTC diamond
  • PDA ROM: sone 2.2
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #72 Dátum: 2011, 09 12, 11:12:33 »
Sziasztok!

Kezem közé került egy ilyen masina, érdeklődnék, hogy nektek mennyi idő után van érvényes jel.
Nekem 10 percet is elmegy mire talán 3 műholdról érkező jel elég erős. Amint kikapcsolom és egyből vissza, utána is megint 10 perc mire rendesen működik.
Eddig akárhány PDA-t/sima navit néztem legalább hot indításnál pár másodperc alatt volt jel.
Az a-gps-s egyébként valahol be/ki lehet kapcsolni mert azt sem találtam, illetve a HTC-n van egy progi amivel le lehet tölteni a műholdak adatait és az is sokat segít, de itt ilyent sem találtam.
Meg korábban észre vettem, ha be van kapcsolva a WIFI bluetooth telefon akkor aztán végképp nem talál semmit, még 20 perc alatt sem.
Szóval érdeklődnék, hogy kinek hogy működik a GPS esetleg milyen ötlet van, hogy kicsit gyorsabbá tehessem.

Üdv:FreeWind

-----
HoGa, ha még nem kaptál választ akkor üzenj, és megpróbálok segíteni.

Nem elérhető HoGa

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: MIO 520
  • PDA: GSMART 1205
  • PDA ROM: USDD1
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #73 Dátum: 2011, 09 14, 15:52:56 »
Hello FrreWind!

Sajnos még nem kaptam segítséget, így nagyon örülnék ha Te lennél az első segítőm!

Köszönöm

Nem elérhető Jo3y3427

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Gigabyte Gsmart MW702
  • PDA ROM: WM 6.1 prof
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #74 Dátum: 2013, 07 26, 17:23:24 »
Sziasztok.
Komoly problémám van. :( Bár nem az s1250, hanem egy mw702 készülékem van. Ugye ezen is van GPS, ami működött is egy ideig. De aztán valamit elcseszhettem mert azóta nem kommunikál a műholdakkal (illetve 12 holdat lát ami ugye nem lehet). Valahol egy netes fórumon találtam rá a Winfast Navigator nevű programra, erről azt állították mindenféle módosítás eszközölhető a GPS-en. Viszont amikor elinditom ezt a programot és csatlakoztatni szeretném a gps-t, a képen látható üzenet fogad. Van valami lehetőség a regisrtyben történő módosításra? Telepítettem egy regeditort a wm6.1-hez, találtam com port bejegyzést a HKEY_LOCALMACHINE\Comm\DefaultConnections helyen. Ott hiányzott a 9600 sebességre utaló bejegyzés. Én beírtam, de igy sem mozdul. Nem jól csináltam valamit???? HELP PLZ. :)