2024, 03 28, 08:58:36

Szerző Téma: Tippek, trükkök, registry hack  (Megtekintve 150380 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető arden

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 10
  • Navigáció / Navigation: Gigabyte GSmart S1205
  • PDA: Gigabyte GSmart S1205
  • PDA ROM: WM6.5 Prof / CE OS 5.2.21840 (Build 21840.5.0.60)
Tippek, trükkök, registry hack
« Dátum: 2010, 05 26, 21:32:36 »
Bár egyelőre nem tudunk több ROM-ról, de nem árt ha megjegyzed hogy mivel és hogy érted el a tuningot.

Rögtön két ajánlat:

CerRegEditor You are not allowed to view links. Register or Login - ingyenes Reigstry editor, amivel Acticesync-en keresztül a PC-ről szerkesztheted, nézegetheted könnyen szépen a telefon rendszerleíró adatbázisát.

MyMobiler You are not allowed to view links. Register or Login - szintén ingyenes alkalmazás, aranyos, Activysync-n keresztül a PC-n láthatod és egérrel irányíthatod a telefont, illetve screenshotot, videót készíthetsz a telefon képernyőjéről. egy kis exe-t telepít a telefonon is.

Nem elérhető ctibor

  • Hozzászólások: 56
  • PDA: i900 Omnia
  • PDA ROM: i900DXID1/DXID1 (phone: DXID1)
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #1 Dátum: 2010, 05 26, 23:16:44 »
Sajnos tippet, trükköt nem tudok írni, csak kérdezni:

Már egész jól "belaktam" a telefont, a szokásos programjaimat feltettem, az iGO-t is tudom vele futtatni (féltem a csekély RAM miatt, de viszi), viszont az nagyon zavar, hogy nem tudok a hardvergombokhoz progit rendelni.

Különösen a három alsó érintőgomb (windows-zászló, '--' jel, SIM-jel) izgat, mert nagyon jó lenne ezeknek a működésébe belenyúlni! A középső pl. nem csinál semmit, de a 2 SIM beállításait elővarázsoló váltógombot is szívesen lecserélném, hasznosabbra. (Pl. ha oda tudnék kirakni egy task switcher progit, akkor gyorsan lehetne váltani a futó alkalmazások között. )

Ha valaki a fórumból ért a Registry-hez (én sajnos nem) és megtalálja, hol, hogyan lehetne e három gomb funkcióját változtatni, ossza meg velünk! Köszi

Nem elérhető er2es

  • Hozzászólások: 22
  • Navigáció / Navigation: iGO 8
  • PDA: Gigabyte s1205
  • PDA ROM: win. mo. 6.5 prof
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #2 Dátum: 2010, 05 27, 09:48:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajnos tippet, trükköt nem tudok írni, csak kérdezni:

Már egész jól "belaktam" a telefont, a szokásos programjaimat feltettem, az iGO-t is tudom vele futtatni (féltem a csekély RAM miatt, de viszi), viszont az nagyon zavar, hogy nem tudok a hardvergombokhoz progit rendelni.

Különösen a három alsó érintőgomb (windows-zászló, '--' jel, SIM-jel) izgat, mert nagyon jó lenne ezeknek a működésébe belenyúlni! A középső pl. nem csinál semmit, de a 2 SIM beállításait elővarázsoló váltógombot is szívesen lecserélném, hasznosabbra. (Pl. ha oda tudnék kirakni egy task switcher progit, akkor gyorsan lehetne váltani a futó alkalmazások között. )

Ha valaki a fórumból ért a Registry-hez (én sajnos nem) és megtalálja, hol, hogyan lehetne e három gomb funkcióját változtatni, ossza meg velünk! Köszi


Ez engem is érdekelne..........

Nem elérhető er2es

  • Hozzászólások: 22
  • Navigáció / Navigation: iGO 8
  • PDA: Gigabyte s1205
  • PDA ROM: win. mo. 6.5 prof
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #3 Dátum: 2010, 05 27, 11:09:12 »
Azt szeretném kérdezni hogy nektek is ha telefonáltok az egyik simről és közben a másikra bejövő hívás jön akkor az kikapcsoltat jelez, van arra valami mód hogy foglaltat jelezzen...? (hívásátirányítás az nem jó mert az fizetős megoldás)

Nem elérhető pimpu

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 419
  • Nem: Férfi
  • PDA: sl4+j720+note3
  • Skype: pimpu01
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #4 Dátum: 2010, 05 28, 08:08:51 »
ha sikerül eladnom ezt   You are not allowed to view links. Register or Login  akkor csatlakozom én is hozzátok.  majd akkor kaptok egy jó pár registry buherát  ;)

Nem elérhető atravel

  • Hozzászólások: 1960
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS2
  • PDA ROM: CM10.1
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #5 Dátum: 2010, 05 28, 08:18:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ha sikerül eladnom ezt   You are not allowed to view links. Register or Login  akkor csatlakozom én is hozzátok.  majd akkor kaptok egy jó pár registry buherát  ;)
Szia!

Ezt jól meggondoltad?
fogtad már a kezedben? Nekem nagyon gyengusnak tűnik :(
NEm szeretek készüléket lehúzni, mert ezzel is dolgoztak, meg van, aki erre teszi le a voksát, és az ő döntését is tiszteletben tartom, de én tegnap nyomkorásztam kb fél órát, és agybajt kaptam tőle.
Igaz, hogy winmoból minimum szint a Trinity, meg most már etalon a Desire, de a kijelzőjét néha nagyon kell nyomni, néha pedig ujjal is jól dolgozik (lehet, hogy csak szokni kéne)
A készülékház úgy recseg, hogy megértettem, miért vesszőparipája sok tesztelőnek ez a kérdés.
bekapcs gombot csak sokadszorra bírtam rendesen megnyomni (ilyenkor is recseg, mint a fene) és a ceruzát előhízni is szép mutatvány.
Mic SD foglalat teljesen védtelen, bár attól nem kell félni, hogy elvész a kártya... alig bírtam kiszedni, amit beletettem :shock:
GPS vevőt tegnap teszteltem, de beleuntam. Dezirével együtt indítottam, és 1-2 perc múlva volt jel, tovább  vártam még 2-3 percet, és feladtam.
Ma még próbálgatom, és írok róla valamit legkésőbb jövő hét elején.
Ha bármi kérdésed lenne, tedd föl bátran, igyekszem megnézni ;)

Nem elérhető er2es

  • Hozzászólások: 22
  • Navigáció / Navigation: iGO 8
  • PDA: Gigabyte s1205
  • PDA ROM: win. mo. 6.5 prof
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #6 Dátum: 2010, 05 28, 09:23:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!

Ezt jól meggondoltad?
fogtad már a kezedben? Nekem nagyon gyengusnak tűnik :(
NEm szeretek készüléket lehúzni, mert ezzel is dolgoztak, meg van, aki erre teszi le a voksát, és az ő döntését is tiszteletben tartom, de én tegnap nyomkorásztam kb fél órát, és agybajt kaptam tőle.
Igaz, hogy winmoból minimum szint a Trinity, meg most már etalon a Desire, de a kijelzőjét néha nagyon kell nyomni, néha pedig ujjal is jól dolgozik (lehet, hogy csak szokni kéne)
A készülékház úgy recseg, hogy megértettem, miért vesszőparipája sok tesztelőnek ez a kérdés.
bekapcs gombot csak sokadszorra bírtam rendesen megnyomni (ilyenkor is recseg, mint a fene) és a ceruzát előhízni is szép mutatvány.
Mic SD foglalat teljesen védtelen, bár attól nem kell félni, hogy elvész a kártya... alig bírtam kiszedni, amit beletettem :shock:
GPS vevőt tegnap teszteltem, de beleuntam. Dezirével együtt indítottam, és 1-2 perc múlva volt jel, tovább  vártam még 2-3 percet, és feladtam.
Ma még próbálgatom, és írok róla valamit legkésőbb jövő hét elején.
Ha bármi kérdésed lenne, tedd föl bátran, igyekszem megnézni ;)


Hát igen, vannak szépség hibái, szokni kell az biztos, de annyira nem vészes mert ár/érték arányba sztem most nincs a piacon jobb (dual sim tökéletes kezelése-viszonylag szép UI-és ha gyenge is de GPS is van ami kb 5 perc szabadba jelet fog.....de azt nem gondolod komolyan hogy a Desiréhez hasonlítod, mikor az br. 129.000 ft, ez meg br. 60.e? :), mert nyilván a Desire nyomába se érhet, de sztem nem is ezt lőtték be célnak...


Nem elérhető atravel

  • Hozzászólások: 1960
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS2
  • PDA ROM: CM10.1
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #7 Dátum: 2010, 05 28, 09:45:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Hát igen, vannak szépség hibái, szokni kell az biztos, de annyira nem vészes mert ár/érték arányba sztem most nincs a piacon jobb (dual sim tökéletes kezelése-viszonylag szép UI-és ha gyenge is de GPS is van ami kb 5 perc szabadba jelet fog.....de azt nem gondolod komolyan hogy a Desiréhez hasonlítod, mikor az br. 129.000 ft, ez meg br. 60.e? :) , mert nyilván a Desire nyomába se érhet, de sztem nem is ezt lőtték be célnak...
Nyilván nem hasonlítom hozzá, csak baromi nehéz elvonatkoztatni tőle. És ha hasonlítanám, akkor meg a Desire maradna el csúnyán a dual SIM képességekben ;)

Nem elérhető pimpu

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 419
  • Nem: Férfi
  • PDA: sl4+j720+note3
  • Skype: pimpu01
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #8 Dátum: 2010, 05 28, 11:40:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!

Ezt jól meggondoltad?
fogtad már a kezedben? Nekem nagyon gyengusnak tűnik :(
NEm szeretek készüléket lehúzni, mert ezzel is dolgoztak, meg van, aki erre teszi le a voksát, és az ő döntését is tiszteletben tartom, de én tegnap nyomkorásztam kb fél órát, és agybajt kaptam tőle.
Igaz, hogy winmoból minimum szint a Trinity, meg most már etalon a Desire, de a kijelzőjét néha nagyon kell nyomni, néha pedig ujjal is jól dolgozik (lehet, hogy csak szokni kéne)
A készülékház úgy recseg, hogy megértettem, miért vesszőparipája sok tesztelőnek ez a kérdés.
bekapcs gombot csak sokadszorra bírtam rendesen megnyomni (ilyenkor is recseg, mint a fene) és a ceruzát előhízni is szép mutatvány.
Mic SD foglalat teljesen védtelen, bár attól nem kell félni, hogy elvész a kártya... alig bírtam kiszedni, amit beletettem :shock:
GPS vevőt tegnap teszteltem, de beleuntam. Dezirével együtt indítottam, és 1-2 perc múlva volt jel, tovább  vártam még 2-3 percet, és feladtam.
Ma még próbálgatom, és írok róla valamit legkésőbb jövő hét elején.
Ha bármi kérdésed lenne, tedd föl bátran, igyekszem megnézni ;)
még nem fogtam, de ezekkel együtt tudok élni. kell a dual sim, meg a winmo együtt... tudom az omnia után furi lesz, de majdcsak nem vágom a földhöz :D hol tapiztad?

Nem elérhető atravel

  • Hozzászólások: 1960
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS2
  • PDA ROM: CM10.1
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #9 Dátum: 2010, 05 28, 12:14:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
még nem fogtam, de ezekkel együtt tudok élni. kell a dual sim, meg a winmo együtt... tudom az omnia után furi lesz, de majdcsak nem vágom a földhöz :D hol tapiztad?
nalam van egy tesztelesre ;) gyere el holnap es megmutatom
Vagy valoszinuleg jovo heten meirom, mi mindent nem probaltam ki, utana megy vissza a Speedbe. Szerintem ki fogjak rakni

Nem elérhető pimpu

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 419
  • Nem: Férfi
  • PDA: sl4+j720+note3
  • Skype: pimpu01
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #10 Dátum: 2010, 05 28, 12:24:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nalam van egy tesztelesre ;) gyere el holnap es megmutatom
Vagy valoszinuleg jovo heten meirom, mi mindent nem probaltam ki, utana megy vissza a Speedbe. Szerintem ki fogjak rakni
sajnos nem tudok menni, ezt most ki kell hagynom...
a telószámod még a régi? felhívnálak egy pár percre 1óra körül

Nem elérhető ctibor

  • Hozzászólások: 56
  • PDA: i900 Omnia
  • PDA ROM: i900DXID1/DXID1 (phone: DXID1)
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #11 Dátum: 2010, 05 28, 17:08:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!

Ezt jól meggondoltad?
fogtad már a kezedben? Nekem nagyon gyengusnak tűnik :(

Természetesen nem egy csúcskategóriás készülék. Nekem Omniám van 2008 végétől és máig a legjobb PDA-mnak tartom, pedig annak is van elég hibája (lásd itt, a vonatkozó fórumot)! Mégis, 3G képességben, anyagban, összeszerelésben, a Samsung gyári progik sokféleségét és felhaszáló-barát kivitelét illetően, stb. össze sem lehet hasonlítani a kettőt -- persze az Omnia javára...

Én egy okból váltottam (illetve szereztem be az S1205-öt, mivel az Omiám is megmaradt): tartósan külföldre mentem dolgozni, de az otthoni és az új kinti kártyámat párhuzamosan használom. És nem akartam tovább 2 mobilt cipelni magammal! Most, hogy végre lett egy elérhető árú dual sim-es WinMo 6.5 telefon, itt volt az idő beszerezni!

És ha már megvan, próbáljuk a leghasználhatóbbá tenni - ezért örülök ennek a fórumnak. A hibáival ugyanakkor persze együtt kell éljünk...

ennyi.

Nem elérhető Mesterlovesz74

  • Hozzászólások: 1
  • Navigáció / Navigation: Sirf III
  • PDA: Gigabyte S1205
  • PDA ROM: AAA1
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #12 Dátum: 2010, 05 28, 22:14:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!

Ezt jól meggondoltad?
fogtad már a kezedben? Nekem nagyon gyengusnak tűnik :(
NEm szeretek készüléket lehúzni, mert ezzel is dolgoztak, meg van, aki erre teszi le a voksát, és az ő döntését is tiszteletben tartom, de én tegnap nyomkorásztam kb fél órát, és agybajt kaptam tőle.
Igaz, hogy winmoból minimum szint a Trinity, meg most már etalon a Desire, de a kijelzőjét néha nagyon kell nyomni, néha pedig ujjal is jól dolgozik (lehet, hogy csak szokni kéne)
A készülékház úgy recseg, hogy megértettem, miért vesszőparipája sok tesztelőnek ez a kérdés.
bekapcs gombot csak sokadszorra bírtam rendesen megnyomni (ilyenkor is recseg, mint a fene) és a ceruzát előhízni is szép mutatvány.
Mic SD foglalat teljesen védtelen, bár attól nem kell félni, hogy elvész a kártya... alig bírtam kiszedni, amit beletettem :shock:
GPS vevőt tegnap teszteltem, de beleuntam. Dezirével együtt indítottam, és 1-2 perc múlva volt jel, tovább  vártam még 2-3 percet, és feladtam.
Ma még próbálgatom, és írok róla valamit legkésőbb jövő hét elején.
Ha bármi kérdésed lenne, tedd föl bátran, igyekszem megnézni ;)

Nekem az lenne a kérdésem, hogy a műholdak helyzetét letöltötted a GPS beizzítása előtt? Vagy anélkül próbáltad?
Én sokat utazom a GPS-t pedig napi rendszerességgel használom, tehát nekem elengedhetetlen, hogy az gyorsan találjon jelet és jól működjön.
Esetleg a többiek akik használnak valamilyen navigációs programot, számoljanak be a tapasztalataikról.

Köszönöm.

Nem elérhető atravel

  • Hozzászólások: 1960
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS2
  • PDA ROM: CM10.1
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #13 Dátum: 2010, 05 29, 06:44:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem az lenne a kérdésem, hogy a műholdak helyzetét letöltötted a GPS beizzítása előtt? Vagy anélkül próbáltad?
Én sokat utazom a GPS-t pedig napi rendszerességgel használom, tehát nekem elengedhetetlen, hogy az gyorsan találjon jelet és jól működjön.
Esetleg a többiek akik használnak valamilyen navigációs programot, számoljanak be a tapasztalataikról.

Köszönöm.
Szia!
Nem segitettem semmivel a holdfogast. Sot ahol lakunk ottP kifejezetten szenvednek a vevok.
Tegnap hasznaltam vezetes kozben, szikrazo napsutesben. Teljesen elfogadhato volt. 2-3 perc alatt hidegindult. Kesobb a hotstartra nem kellett tobbet varni, mint a Dsiren  :ok:
Es ami nagyon meglepett... teszttem a bejovo hivast SIM 2n
Ilyen gyors reakciot meg winmonal nem tapasztaltam. HTC touch HD is kivart 1-1,5 csengest. Ez azonnal kapcsolt, zenelt, amint meghallottam a masik telrfonban, hogy kicseng.

Nem elérhető pimpu

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 419
  • Nem: Férfi
  • PDA: sl4+j720+note3
  • Skype: pimpu01
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #14 Dátum: 2010, 05 29, 10:34:02 »
egyet még megnézhetnél:  mit csinál, ha éppen beszélsz az egyik sim-en és jön egy bejövő hívás a másikra. foglaltat ad a hívónak, vagy mit?
kínzásképpen még az igót is mellétehetnéd  :D

You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!
Nem segitettem semmivel a holdfogast. Sot ahol lakunk ottP kifejezetten szenvednek a vevok.
Tegnap hasznaltam vezetes kozben, szikrazo napsutesben. Teljesen elfogadhato volt. 2-3 perc alatt hidegindult. Kesobb a hotstartra nem kellett tobbet varni, mint a Dsiren  :ok:
Es ami nagyon meglepett... teszttem a bejovo hivast SIM 2n
Ilyen gyors reakciot meg winmonal nem tapasztaltam. HTC touch HD is kivart 1-1,5 csengest. Ez azonnal kapcsolt, zenelt, amint meghallottam a masik telrfonban, hogy kicseng.

Nem elérhető arden

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 10
  • Navigáció / Navigation: Gigabyte GSmart S1205
  • PDA: Gigabyte GSmart S1205
  • PDA ROM: WM6.5 Prof / CE OS 5.2.21840 (Build 21840.5.0.60)
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #15 Dátum: 2010, 05 31, 22:58:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
egyet még megnézhetnél:  mit csinál, ha éppen beszélsz az egyik sim-en és jön egy bejövő hívás a másikra. foglaltat ad a hívónak, vagy mit?
kínzásképpen még az igót is mellétehetnéd  :D

IGO8 nélkül: mintha a másik SIM nem lenne bekapcsolva: nem elérhetőt jelez és hangposta vagy átirányítás stb. bekapcsol, később üzenetet kapsz a hívásról.

Nem elérhető pimpu

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 419
  • Nem: Férfi
  • PDA: sl4+j720+note3
  • Skype: pimpu01
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #16 Dátum: 2010, 06 01, 05:56:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
IGO8 nélkül: mintha a másik SIM nem lenne bekapcsolva: nem elérhetőt jelez és hangposta vagy átirányítás stb. bekapcsol, később üzenetet kapsz a hívásról.
hát egy kicsit rossz megoldás, de ez van. neked jelez valamit, miközben beszélsz az egyiken és közben bejövő hívás jön a másikon? vagy csak az üzenetet kapod meg miután befejezted a hívást? egyáltalán milyen üzenet ez? mit tartalmaz?
igo futtatása alatt hogyan boldogul a bejövő hívással?

Nem elérhető atravel

  • Hozzászólások: 1960
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS2
  • PDA ROM: CM10.1
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #17 Dátum: 2010, 06 01, 08:10:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hát egy kicsit rossz megoldás, de ez van. neked jelez valamit, miközben beszélsz az egyiken és közben bejövő hívás jön a másikon? vagy csak az üzenetet kapod meg miután befejezted a hívást? egyáltalán milyen üzenet ez? mit tartalmaz?
igo futtatása alatt hogyan boldogul a bejövő hívással?
Szia!

Kipróbáltam, amit csak lehetett. Amikor aktív az egyik kártya, akkor a másikat kilövi, tehát a hívott szám pillanatnyilag nem elérhető géphangot kaptam. Az üzenet, amit arden írt, az csak a szolgáltatótól kapott sms lehet. Pannonnál fizetős, ezért én lemondtam. Vodánál ingyé van, T-nél nem tudom.
Igo8 - reggel ,amikor beraktam a kártyákat (tehát újrabootolás után) nyomkodtam egy kicsit, hogy a beállításokkal játszak (időjárás panel, SIM kártyák tulajdonságai) elindítottam az iGO-t, és out of memory hibaüzivel elszállt. Leokéztam, és újraindítottam a szoftvert (mindenféle trükközés nélkül, csak újra ráböktem) ekkor már elindult. háttérbe téve 12 MB szabad memóriát írt. Hívást kezdeményeztem a SIM2-ről, ami gond nélkül ment. megpróbáltam felhívni SIM1-et (fent leírt eredmény) majd letettem SIM2-t, iGO automatikusan előtérbe, SIM1 felhív - és kicsöng. kicsit lassabban, mint amit pár napja írtam, de kb az első csöngés végén már zenélt a telefon.

Nem elérhető er2es

  • Hozzászólások: 22
  • Navigáció / Navigation: iGO 8
  • PDA: Gigabyte s1205
  • PDA ROM: win. mo. 6.5 prof
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #18 Dátum: 2010, 06 01, 10:41:52 »
Valaki nem tudja hogy lehetne a default Today screen-hez hozzá rakni a képernyő lezárása parancsot?

Nem elérhető pimpu

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 419
  • Nem: Férfi
  • PDA: sl4+j720+note3
  • Skype: pimpu01
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #19 Dátum: 2010, 06 01, 12:40:28 »
köszi, a tesztet mikor olvashatjuk?

You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!

Kipróbáltam, amit csak lehetett. Amikor aktív az egyik kártya, akkor a másikat kilövi, tehát a hívott szám pillanatnyilag nem elérhető géphangot kaptam. Az üzenet, amit arden írt, az csak a szolgáltatótól kapott sms lehet. Pannonnál fizetős, ezért én lemondtam. Vodánál ingyé van, T-nél nem tudom.
Igo8 - reggel ,amikor beraktam a kártyákat (tehát újrabootolás után) nyomkodtam egy kicsit, hogy a beállításokkal játszak (időjárás panel, SIM kártyák tulajdonságai) elindítottam az iGO-t, és out of memory hibaüzivel elszállt. Leokéztam, és újraindítottam a szoftvert (mindenféle trükközés nélkül, csak újra ráböktem) ekkor már elindult. háttérbe téve 12 MB szabad memóriát írt. Hívást kezdeményeztem a SIM2-ről, ami gond nélkül ment. megpróbáltam felhívni SIM1-et (fent leírt eredmény) majd letettem SIM2-t, iGO automatikusan előtérbe, SIM1 felhív - és kicsöng. kicsit lassabban, mint amit pár napja írtam, de kb az első csöngés végén már zenélt a telefon.

Nem elérhető atravel

  • Hozzászólások: 1960
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS2
  • PDA ROM: CM10.1
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #20 Dátum: 2010, 06 01, 12:52:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
köszi, a tesztet mikor olvashatjuk?
Most írom ;)
Holnapra már szeretném visszaadni a készülékeket

Nem elérhető pimpu

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 419
  • Nem: Férfi
  • PDA: sl4+j720+note3
  • Skype: pimpu01
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #21 Dátum: 2010, 06 01, 22:42:20 »

nagyon jó kis teszt lett, gratula ;)
remélem nekem is hamarosan meglesz a kicsike :ima:

You are not allowed to view links. Register or Login
Most írom ;)
Holnapra már szeretném visszaadni a készülékeket

Nem elérhető bpeter

  • Hozzászólások: 6
  • PDA: Blue Angel, Gigabyte S1205
  • PDA ROM: 6.5
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #22 Dátum: 2010, 06 03, 13:24:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!

Ezt jól meggondoltad?
f

Hát nem tudom, de abból amit leírtál semmit nem tapasztaltam. Kellemesen megy rajta minden aminek kell.
Egy dolog igaz, a GPS első indulása hosszabb ideig tartott mint 1-2 perc. Utána már hamar megvoltak a holdak.
Szóval én egyelőre nem bántam meg, sőt.  :taps:

Nem elérhető atravel

  • Hozzászólások: 1960
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS2
  • PDA ROM: CM10.1
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #23 Dátum: 2010, 06 03, 14:39:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát nem tudom, de abból amit leírtál semmit nem tapasztaltam. Kellemesen megy rajta minden aminek kell.
Egy dolog igaz, a GPS első indulása hosszabb ideig tartott mint 1-2 perc. Utána már hamar megvoltak a holdak.
Szóval én egyelőre nem bántam meg, sőt.  :taps:
Ennek őszintén örülök!
Azt is írtam, hogy az idő múlásával egyre kevesebb vakvágány volt a kezelésben ;)
De tudom, hogy pimpu.nak milyen PDA-i voltak...

Nem elérhető pimpu

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 419
  • Nem: Férfi
  • PDA: sl4+j720+note3
  • Skype: pimpu01
Re: Tippek, trükkök, registry hack
« Reply #24 Dátum: 2010, 06 03, 16:33:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ennek őszintén örülök!
Azt is írtam, hogy az idő múlásával egyre kevesebb vakvágány volt a kezelésben ;)
De tudom, hogy pimpu.nak milyen PDA-i voltak...
simpad, jornada, sx45...  :D