2024, 04 19, 22:19:38

Szerző Téma: Magyarított android programok (7 alkalmazás) 05.30  (Megtekintve 36775 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Ismo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 2653
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4 | Nexus 10
  • PDA ROM: 4.2.2 - Xylon | 4.2.2 - CM
Re: Magyarított android programok (7 alkalmazás) 05.30
« Reply #75 Dátum: 2010, 06 12, 15:38:11 »
Találtunk egy kiváló fordító rendszert, ami nagyban megkönnyíti a munkát, online, és egy projekten többen is tudnak egyszerre dolgozni.

Van olyan, aki érzi magában az erőt, és beszállna a dologba?

Aki eddig is foglalkozott már vele, az is szóljon mégegyszer, teljesen előről kezdjük a dolgot. Köszi a megértést.
Rágd meg a szót, mielőtt kiköpöd!

Nem elérhető szimat

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 327
  • PDA: galaxy note
Re: Magyarított android programok (7 alkalmazás) 05.30
« Reply #76 Dátum: 2010, 06 17, 21:59:04 »
valaki megosztja nekem az angol mms.apk-t? A magyar nagyon belassult :-(

Nem elérhető nocsesz

  • Hozzászólások: 186
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Samu I900
  • PDA: Commtiva Z71
  • PDA ROM: CyanogenMOD 7 2.3
  • Skype: kajari.norbert1972
Re: Magyarított android programok (7 alkalmazás) 05.30
« Reply #77 Dátum: 2010, 09 22, 15:38:36 »
Szeretnék magyarítást én is de az istenért sem sikerül próbáltam így is  :warez: de nem megy legyen szíves valaki segítsen tök szűz gépem van.

Nem elérhető anzo

  • ROMMER
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re: Magyarított android programok (7 alkalmazás) 05.30
« Reply #78 Dátum: 2010, 09 22, 22:47:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szeretnék magyarítást én is de az istenért sem sikerül próbáltam így is  :warez: de nem megy legyen szíves valaki segítsen tök szűz gépem van.

Es milyen gépre szeretnél magyarítást mert az nem derül ki, mivel a profilod szerint i900-ad van ez pedig androidos topik.  :shock:

Nem elérhető nocsesz

  • Hozzászólások: 186
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Samu I900
  • PDA: Commtiva Z71
  • PDA ROM: CyanogenMOD 7 2.3
  • Skype: kajari.norbert1972
Re: Magyarított android programok (7 alkalmazás) 05.30
« Reply #79 Dátum: 2010, 09 23, 09:15:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Es milyen gépre szeretnél magyarítást mert az nem derül ki, mivel a profilod szerint i900-ad van ez pedig androidos topik.  :shock:

Ott van hogy HTC AIRA-is 2,1 androiddal.

Nem elérhető stefi68

  • Hozzászólások: 12
  • PDA: Galaxy S2
Re: Magyarított android programok (7 alkalmazás) 05.30
« Reply #80 Dátum: 2010, 11 09, 09:56:33 »
Sziasztok!

Ahogy végigolvastam, ez a topik ROM-ok összetevőinek magyarításával foglalkozik...
Nem tudtok véletlenül MAGYARított androidos alkalmazások lelőhelyéről, fórumáról stb.....

Még nincs androidos telóm, de már ki van nézve, úgyhogy napok (max 1-2 hét) kérdése hogy lesz. Ettől függetlenül már pár hete foglalkozom az androiddal és eldöntöttem, hogy passzióból nekiállok népszerű és hasznos android apk-kat magyarítani.

Az első ilyen a jkAppSwtich nevű úgymond "taskmanager" progi amivel tegnap készültem el és android emutáloron (SDK) tesztelve teljesen jó lett.

Szóval jó lenne keresni valami helyet, fórumot ahol ezzel foglalkoznak: egyrészt tapasztalatcsere miatt, másrészt ne kezdjek bele olyanba amit már más megcsinált!

ui: az ismert helyeken már körbenéztem: adroidportál, hundroid, pdafanclub(itt), stb. de semmi ilyet nem találtam...
Írtam a Mobilarena Android szoftvereket kibeszélő topikjába is.... de semmi reakció!

Esetleg valaki csinálhatna egy ilyen weboldalt, én szívesen feltölteném később a lefordított apk-kat, valamint igényfelmérésre is jó lehetne...

Nem elérhető nabis

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4159
  • PDA: HTC M8, iPad Mini
  • PDA ROM: Revolution HD 53.1, 6.12.401.4-es build
Re: Magyarított android programok (7 alkalmazás) 05.30
« Reply #81 Dátum: 2010, 11 09, 10:04:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Ahogy végigolvastam, ez a topik ROM-ok összetevőinek magyarításával foglalkozik...
Nem tudtok véletlenül MAGYARított androidos alkalmazások lelőhelyéről, fórumáról stb.....

Még nincs androidos [NEM TELÓ!]m, de már ki van nézve, úgyhogy napok (max 1-2 hét) kérdése hogy lesz. Ettől függetlenül már pár hete foglalkozom az androiddal és eldöntöttem, hogy passzióból nekiállok népszerű és hasznos android apk-kat magyarítani.

Az első ilyen a jkAppSwtich nevű úgymond "taskmanager" progi amivel tegnap készültem el és android emutáloron (SDK) tesztelve teljesen jó lett.

Szóval jó lenne keresni valami helyet, fórumot ahol ezzel foglalkoznak: egyrészt tapasztalatcsere miatt, másrészt ne kezdjek bele olyanba amit már más megcsinált!

ui: az ismert helyeken már körbenéztem: adroidportál, hundroid, pdafanclub(itt), stb. de semmi ilyet nem találtam...
Írtam a Mobilarena Android szoftvereket kibeszélő topikjába is.... de semmi reakció!

Esetleg valaki csinálhatna egy ilyen weboldalt, én szívesen feltölteném később a lefordított apk-kat, valamint igényfelmérésre is jó lehetne...
Mi jónéhány programot magyarítottunk. próbáltuk felvenni a kapcsolatot a fejlesztőkkel, hogy a későbbi frissítsekbe tegyék bele, így lenne benne magyar lokalizáció is, de nem jártunk sikerrel. a gond az, hogy most magyarítod, jön egy frissítés, felteszed, és buktad a magyar nyelvet. ezért áltunk le mi is, mert elvesztette így az értelmét, hogy lefordítunk egy 2.0-ás programot, de a következő, esetleg javított, jobb kiadásokat újra le kellene fordítani
DROPBOX HASZNÁLATI LEÍRÁS (HOGY NE KELLJEN KÉTNAPONTA TÖBB EZER FÁJLT VISSZAÁLLÍTANUNK)
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető stefi68

  • Hozzászólások: 12
  • PDA: Galaxy S2
Re: Magyarított android programok (7 alkalmazás) 05.30
« Reply #82 Dátum: 2010, 11 09, 10:17:15 »
Ez igaz, viszont vannak olyan honosító programok, melyekkel elvileg lehet kezelni a verzióváltáskori módosulásokat, így a régi verzió birtokában csak kiegészíteni kell....   meg hát figyelni az új verziók megjelenését!

Mondom elvileg, mert a gyakorlatban még nem került rá sor (mivel csak most kezdtem).

De otthon majd ki is próbálom... a nyelvi fálból kitörlök részeket az lesz az előző verzió... az eredeti meg az új. Elvileg meg kell jelenítse a különbségeket...

Na mindegy szóval azt vettem észre, hogy az androidos telefonok felhasználóinak nagy része ismeri (megfejti) az angol nyelvet ezért nincs túlzott igény a magyarításra....  lehet hogy tényleg időpazarlás.... :(

Nem elérhető nabis

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4159
  • PDA: HTC M8, iPad Mini
  • PDA ROM: Revolution HD 53.1, 6.12.401.4-es build
Re: Magyarított android programok (7 alkalmazás) 05.30
« Reply #83 Dátum: 2010, 11 09, 10:28:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez igaz, viszont vannak olyan honosító programok, melyekkel elvileg lehet kezelni a verzióváltáskori módosulásokat, így a régi verzió birtokában csak kiegészíteni kell....   meg hát figyelni az új verziók megjelenését!

Mondom elvileg, mert a gyakorlatban még nem került rá sor (mivel csak most kezdtem).

De otthon majd ki is próbálom... a nyelvi fálból kitörlök részeket az lesz az előző verzió... az eredeti meg az új. Elvileg meg kell jelenítse a különbségeket...

Na mindegy szóval azt vettem észre, hogy az androidos telefonok felhasználóinak nagy része ismeri (megfejti) az angol nyelvet ezért nincs túlzott igény a magyarításra....  lehet hogy tényleg időpazarlás.... :(
pl a handcent sms-hez kb hetente jön ki frissítés. most hetente akarod kiegészíteni ennek a magyarítását? és ez még csak 1 program, van mellette még másik 70-80., amin dolgozni kéne. felesleges
DROPBOX HASZNÁLATI LEÍRÁS (HOGY NE KELLJEN KÉTNAPONTA TÖBB EZER FÁJLT VISSZAÁLLÍTANUNK)
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető anzo

  • ROMMER
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re: Magyarított android programok (7 alkalmazás) 05.30
« Reply #84 Dátum: 2010, 11 09, 10:33:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez igaz, viszont vannak olyan honosító programok, melyekkel elvileg lehet kezelni a verzióváltáskori módosulásokat, így a régi verzió birtokában csak kiegészíteni kell....   meg hát figyelni az új verziók megjelenését!

Mondom elvileg, mert a gyakorlatban még nem került rá sor (mivel csak most kezdtem).

De otthon majd ki is próbálom... a nyelvi fálból kitörlök részeket az lesz az előző verzió... az eredeti meg az új. Elvileg meg kell jelenítse a különbségeket...

Na mindegy szóval azt vettem észre, hogy az androidos telefonok felhasználóinak nagy része ismeri (megfejti) az angol nyelvet ezért nincs túlzott igény a magyarításra....  lehet hogy tényleg időpazarlás.... :(
Abban igazad van, hogy elboldogolunk az angol nyelvel a PDA-n de én is jobban szeretem magyarul használni. Amit Nabis említett azzal tökéletesen egyetértek max egy olyat tudok elképzelni, hogy lefordítasz egy általad használatos programot és csak akkor frissíted ha valóban van benne valami számottevő változás. A másik, hogy szerencsére egyre több gyártó jön ki eleve honosított verziókkal igaz a hozzáadott programok ettől még nem lesznek magyarok.

Nem elérhető stefi68

  • Hozzászólások: 12
  • PDA: Galaxy S2
Re: Magyarított android programok (7 alkalmazás) 05.30
« Reply #85 Dátum: 2010, 11 09, 11:03:32 »
Háááát lehet, hogy tényleg halott dolog.....

Amúgy sem túl egyszerű a fordítás, már nem technikailag, hanem mert ezek a programok mobilra készültek, nagyon kicsi a rendelkezésre álló hely a szövegnek és az esetek nagy részében a fordítást helyettesíteni kell rövidebb, de az adott funkciónak megfelelő magyar szöveggel.

Szóval akkor lehet hogy egyelőre csak magamnak, passzióból fordítgatok...

Nem elérhető nocsesz

  • Hozzászólások: 186
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Samu I900
  • PDA: Commtiva Z71
  • PDA ROM: CyanogenMOD 7 2.3
  • Skype: kajari.norbert1972
Re: Magyarított android programok (7 alkalmazás) 05.30
« Reply #86 Dátum: 2010, 11 09, 11:50:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Háááát lehet, hogy tényleg halott dolog.....

Amúgy sem túl egyszerű a fordítás, már nem technikailag, hanem mert ezek a programok mobilra készültek, nagyon kicsi a rendelkezésre álló hely a szövegnek és az esetek nagy részében a fordítást helyettesíteni kell rövidebb, de az adott funkciónak megfelelő magyar szöveggel.

Szóval akkor lehet hogy egyelőre csak magamnak, passzióból fordítgatok...

Szerintem kitartás és ne tartsd magadba velünk is megoszthatod a műveidet. Hajrá :ok:

Nem elérhető Gomby

  • Hozzászólások: 40
  • Navigáció / Navigation: mio
  • PDA: i900
  • PDA ROM: XDHK1/XDHK2
Re: Magyarított android programok (7 alkalmazás) 05.30
« Reply #87 Dátum: 2011, 02 16, 17:21:40 »
Üdv
Most vettem pár napja HTC Aria-t szeretném tudni hogy létezik e hozzá bármilyen magyaritás.
köszönöm elöre is a válaszokat.

Nem elérhető nabis

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4159
  • PDA: HTC M8, iPad Mini
  • PDA ROM: Revolution HD 53.1, 6.12.401.4-es build
Re: Magyarított android programok (7 alkalmazás) 05.30
« Reply #88 Dátum: 2011, 02 16, 21:51:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv
Most vettem pár napja HTC Aria-t szeretném tudni hogy létezik e hozzá bármilyen magyaritás.
köszönöm elöre is a válaszokat.
már van net és mobil a villában?:)
DROPBOX HASZNÁLATI LEÍRÁS (HOGY NE KELLJEN KÉTNAPONTA TÖBB EZER FÁJLT VISSZAÁLLÍTANUNK)
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Magyarított android programok (7 alkalmazás) 05.30
« Reply #89 Dátum: 2011, 02 17, 16:13:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
már van net és mobil a villában?:)
mi? :)

Nem elérhető tanzen

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4682
  • Nem:De igen
    • azbeszt
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: GRA-L09C150B196 , EMUI 3.1 , android 5.0.1
Re: Magyarított android programok (7 alkalmazás) 05.30
« Reply #90 Dátum: 2011, 02 17, 17:45:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
mi? :)
Ja,kéne nézni a retek klubon az élő világot és értenéd. :D
/UFF
Ericsson Gh337->Panasonic G450->Siemens S25->Siemens C35->Siemens C45->Siemens MT50->Alcatel OT715->SonyEricsson T630->Samsung Z400->Siemens CXT-65->Nokia 7710->Nokia N95-2->Nokia E51->Tops Touch A1->Samsung galaxy S->Galaxy S3->N9776->LG Gflex -> Huawei P8

Nem elérhető milán19

  • Hozzászólások: 260
  • Navigáció / Navigation: Wayteq N770
  • PDA: LG G2 HTC One M9
  • PDA ROM: Viper
Re: Magyarított android programok (7 alkalmazás) 05.30
« Reply #91 Dátum: 2011, 02 20, 00:28:30 »
Hogyan kell telepiteni a Gmail. apk ?? mert nekem mindig azt mondja hogy a telepités sikertelen !!

Nem elérhető Kromosome

  • Hozzászólások: 3781
  • Nem: Férfi
  • [HelpDesk] + [Editor]
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Note;Apple iPhone 4S; Apple iPad 2 3G
  • PDA ROM: Gyári Android 2.3.3 // iOS 5.0.1 JB (9A406) // iOS 5.0.1 JB (9A405)
Re: Magyarított android programok (7 alkalmazás) 05.30
« Reply #92 Dátum: 2011, 02 20, 00:33:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hogyan kell telepiteni a Gmail. apk ?? mert nekem mindig azt mondja hogy a telepités sikertelen !!

Legközelebb kérlek a megfelelő témában tedd fel a kérdést (pl. Android általános, Milyen programot használsz? topik, usw.)

Eleve nincsen G-Mail a DHD-don, vagy csak újra szeretnéd telepíteni? Utóbbi esetben először manuálisan le kell törölni a jelenlegi G-Mail app-ot a készülékedről, s csak utána fogod tudni installálni az újat!

Ha abszolút nincs G-mailos programod, akkor telepítsed a Marketes verziót! Az biztos működni fog!  :)

Changes the world... again. - iPhone 4S


Note infók: Stock 2.3.3, Superuser, busybox 1.18.4, CWM

Nem elérhető milán19

  • Hozzászólások: 260
  • Navigáció / Navigation: Wayteq N770
  • PDA: LG G2 HTC One M9
  • PDA ROM: Viper
Re: Magyarított android programok (7 alkalmazás) 05.30
« Reply #93 Dátum: 2011, 02 20, 00:37:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Legközelebb kérlek a megfelelő témában tedd fel a kérdést (pl. Android általános, Milyen programot használsz? topik, usw.)

Eleve nincsen G-Mail a DHD-don, vagy csak újra szeretnéd telepíteni? Utóbbi esetben először manuálisan le kell törölni a jelenlegi G-Mail app-ot a készülékedről, s csak utána fogod tudni installálni az újat!

Ha abszolút nincs G-mailos programod, akkor telepítsed a Marketes verziót! Az biztos működni fog!  :)

Azért ide irtam mert az 1 hozzászolásban van egy magyaritott gmail link !! azt szeretném feltenni!!

Nem elérhető milán19

  • Hozzászólások: 260
  • Navigáció / Navigation: Wayteq N770
  • PDA: LG G2 HTC One M9
  • PDA ROM: Viper
Re: Magyarított android programok (7 alkalmazás) 05.30
« Reply #94 Dátum: 2011, 02 20, 09:14:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hogyan kell telepiteni a Gmail. apk ?? mert nekem mindig azt mondja hogy a telepités sikertelen !!
Akárhogy probálom nem megy  ha valami ötletetek van  szóljatok

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Magyarított android programok (7 alkalmazás) 05.30
« Reply #95 Dátum: 2011, 02 20, 09:44:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akárhogy probálom nem megy  ha valami ötletetek van  szóljatok
Tippem: főzött romot használsz és gapps kellene hozzá. Most benne van a programok közt a maps (google maps) és a talk (gtalk)?

Nem elérhető milán19

  • Hozzászólások: 260
  • Navigáció / Navigation: Wayteq N770
  • PDA: LG G2 HTC One M9
  • PDA ROM: Viper
Re: Magyarított android programok (7 alkalmazás) 05.30
« Reply #96 Dátum: 2011, 02 20, 19:12:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tippem: főzött romot használsz és gapps kellene hozzá. Most benne van a programok közt a maps (google maps) és a talk (gtalk)?
Igen benne van a maps is meg a talk is

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Magyarított android programok (7 alkalmazás) 05.30
« Reply #97 Dátum: 2011, 02 20, 19:27:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen benne van a maps is meg a talk is
tedd fel ujra a romot es nezz utana, h kell e gapps melle

Nem elérhető Neo70

  • Hozzászólások: 1406
  • Navigáció / Navigation: Igo Nextgen
  • PDA: SAMU Galaxi Note 5
  • PDA ROM: Egy ütös kütyü
  • Skype: neosamuja
Re: Magyarított android programok (7 alkalmazás) 05.30
« Reply #98 Dátum: 2011, 02 20, 23:08:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
tedd fel ujra a romot es nezz utana, h kell e gapps melle
Na ezt én nem értem !!
meg akartam a mulkor én is csinálni de nekem is azt irja nem telepithető
Egy kicsit részletesebben letudnád irni ??
üdv
Ne vitatkozz bolondokkal, mert lesüllyedsz a szintjükre ők meg legyőznek a rutinjukkal!!

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Magyarított android programok (7 alkalmazás) 05.30
« Reply #99 Dátum: 2011, 02 21, 09:54:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akárhogy probálom nem megy  ha valami ötletetek van  szóljatok
Valószínűleg frissebb a Gmail-ed mint ez. Hiába telepíted, ha van hozzá frissítés akkor az lesz érvényben.
A telepítést egyébként úgy csináltad ahogy az első hsz-ben le van írva? Bemásoltad a system/app-ba?
Nézd meg a data könyvtárban van-e gmail program, ha van, akkor azt használja - az a frissebb- és nem a system/app-ban lévőt.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet