2024, 03 19, 12:58:19

Szerző Téma: TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat  (Megtekintve 27993 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat
« Reply #50 Dátum: 2010, 09 08, 20:05:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hogyan csináljak 105 megát??? valakinek van ötlete??
Tegyél fel egy lite romot. De szerintem erről van is szó az installnál.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető sniper112

  • Hozzászólások: 35
  • PDA: samsung omnia 2
  • PDA ROM: i8000nxxil3
Re: TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat
« Reply #51 Dátum: 2010, 09 14, 20:34:32 »
hello. ebből a touchflo3d ból nincs esetleg újabb verzió 6.5 romra?mert jól mükszik csak az újabbakat láttam és azokban volt egy két jó dolog ami ebbe is jó lenne.

Nem elérhető noobody

  • ROMMER
  • ****
  • Hozzászólások: 632
    • Tesztek
  • PDA: Samsung GT-I9100
  • PDA ROM: XXLPH-PFC-HOLO
Re: TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat
« Reply #52 Dátum: 2010, 09 15, 14:48:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hello. ebből a touchflo3d ból nincs esetleg újabb verzió 6.5 romra?mert jól mükszik csak az újabbakat láttam és azokban volt egy két jó dolog ami ebbe is jó lenne.

Az újabb a Sense. Abból is van 2.0, 2.1, 2.5. Egyre fejlettebb, egyre több dolgot tud, egyre több erőforrás kell neki. Ha Sense kell, akkor viszont csak a rom csere lesz ami segít neked, mert telepíteni nem igazán érdemes. Egy csomó dolog nem működik telepítéssel.

Nem elérhető bebus1

  • Hozzászólások: 56
  • PDA: HTC Sensation
Re: TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat
« Reply #53 Dátum: 2010, 10 13, 18:39:56 »
Hali srácok!

TF3D-s kérdésem lenne.Mindenhol fekete hátterem van,ami elég zavaró(főleg a kezdőlap alatt zavar,ha máshol nem is,de ott szeretnék valami mást beállítani).Kerestem a beállítások között olyan lehetőséget,ahol azt reméltem megoldódik a problémám,de sajna nem.Valaki,aki tudja a megoldást,megírná nekem?

Nem elérhető bebus1

  • Hozzászólások: 56
  • PDA: HTC Sensation
Re: TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat
« Reply #54 Dátum: 2010, 10 13, 22:19:03 »
Na közben rájöttem,nem alakértelmezett képet simán betesz,csak az alap képeket nem engedte.

Nem elérhető bebus1

  • Hozzászólások: 56
  • PDA: HTC Sensation
Re: TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat
« Reply #55 Dátum: 2010, 10 28, 13:54:19 »
Hali ismét !

Úgy látom nincs nagy forgalom itt :) Sense 2.5-öt akarok tenni az Omniámra,és az lenne a kérdésem,hogy melyik az a rom,amivel szépen elfog majd futni ? Nézegettem videókat youtube-on és láttam hogy van akinek akad rajta,van akinek meg nagyon szépen fut . Az egyik srácnak i8000NXXJF5 rom volt rajta , viszont ezt nem tudom honnan lehetne letölteni,meg ugye kérdés,hogy valaki tud-e jobbat mint ez?

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat
« Reply #56 Dátum: 2010, 10 28, 14:18:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali ismét !

Úgy látom nincs nagy forgalom itt :) Sense 2.5-öt akarok tenni az Omniámra,és az lenne a kérdésem,hogy melyik az a rom,amivel szépen elfog majd futni ? Nézegettem videókat youtube-on és láttam hogy van akinek akad rajta,van akinek meg nagyon szépen fut . Az egyik srácnak i8000NXXJF5 rom volt rajta , viszont ezt nem tudom honnan lehetne letölteni,meg ugye kérdés,hogy valaki tud-e jobbat mint ez?

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető bebus1

  • Hozzászólások: 56
  • PDA: HTC Sensation
Re: TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat
« Reply #57 Dátum: 2010, 10 28, 15:00:38 »
Köszi szépen!

Még annyi lenne a kérdésem,hogy az xxx esek a főzött romok? Melyik az,amelyikben kevés a hiba és jól fut?

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat
« Reply #58 Dátum: 2010, 10 28, 15:08:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi szépen!

Még annyi lenne a kérdésem,hogy az xxx esek a főzött romok? Melyik az,amelyikben kevés a hiba és jól fut?

Nekem még a kistestvére van így nem nagyon vagyok otthon a témában, de itt vannak a vér profi szakik.  :)
Ők biztosan tudnak neked egy jó romot ajánlani.  ;)

You are not allowed to view links. Register or Login
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat
« Reply #59 Dátum: 2010, 10 28, 15:19:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi szépen!

Még annyi lenne a kérdésem,hogy az xxx esek a főzött romok? Melyik az,amelyikben kevés a hiba és jól fut?
Amennyiben a Sense-t akarod kipróbálni mindenképpen egy olyan Rapid féle főzött ROM kell, amiben a Sense alapból benne van. Ha egy gyári ROM-ba te akarod saját magad telepíteni a Sense-t akkor nem fog rajta minden működni.

Ezért Rapid Sense ROM-i közül válogass.

Nem elérhető bebus1

  • Hozzászólások: 56
  • PDA: HTC Sensation
Re: TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat
« Reply #60 Dátum: 2010, 10 29, 02:01:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Amennyiben a Sense-t akarod kipróbálni mindenképpen egy olyan Rapid féle főzött ROM kell, amiben a Sense alapból benne van. Ha egy gyári ROM-ba te akarod saját magad telepíteni a Sense-t akkor nem fog rajta minden működni.

Ezért Rapid Sense ROM-i közül válogass.


Okés,köszi a segítséget!

Nem elérhető Zsolt73

  • Hozzászólások: 67
  • Nem: Férfi
  • Érdeklődő
  • Navigáció / Navigation: Még nincs...
  • PDA: Samsung Galaxy S8
Re: TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat
« Reply #61 Dátum: 2010, 12 17, 21:41:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az újabb a Sense. Abból is van 2.0, 2.1, 2.5. Egyre fejlettebb, egyre több dolgot tud, egyre több erőforrás kell neki. Ha Sense kell, akkor viszont csak a rom csere lesz ami segít neked, mert telepíteni nem igazán érdemes. Egy csomó dolog nem működik telepítéssel.

Jó estét! Tudomásom szerint a Touchflo 3D legújabb kiadása a 2.5, kódnevén Manilla! Na,azt én is feltenném,ha az itteni szakemberek előásnák,főznék stb-stb.!!!  Van rá esély? Vagy vállalkozó?
A szemem világa rég megtanított csalódni, csalóknak ez csodaország,nekem meg csak valódi.

Nem elérhető Zsolt73

  • Hozzászólások: 67
  • Nem: Férfi
  • Érdeklődő
  • Navigáció / Navigation: Még nincs...
  • PDA: Samsung Galaxy S8
Re:TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat
« Reply #62 Dátum: 2010, 12 17, 21:51:21 »
...esetleg egy olyan hibátlan ROM, ami az én Omniámra feltehető (adatlap) és a Sense hibátlanul,Magyarul,megfelelő sebességgel fut rajta?
A szemem világa rég megtanított csalódni, csalóknak ez csodaország,nekem meg csak valódi.

Nem elérhető Zsolt73

  • Hozzászólások: 67
  • Nem: Férfi
  • Érdeklődő
  • Navigáció / Navigation: Még nincs...
  • PDA: Samsung Galaxy S8
Re:TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat
« Reply #63 Dátum: 2010, 12 17, 21:54:59 »
Kérdezem a hozzáértőktől,hogy ez használható-e?
You are not allowed to view links. Register or Login
A szemem világa rég megtanított csalódni, csalóknak ez csodaország,nekem meg csak valódi.

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re:TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat
« Reply #64 Dátum: 2010, 12 17, 21:57:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kérdezem a hozzáértőktől,hogy ez használható-e?
You are not allowed to view links. Register or Login
Tudsz egy picit visszább olvasni? #59-s hozzászólás? Tudok értelmezni és lefordítani a nyelvezetünkre?

Nem elérhető Zsolt73

  • Hozzászólások: 67
  • Nem: Férfi
  • Érdeklődő
  • Navigáció / Navigation: Még nincs...
  • PDA: Samsung Galaxy S8
Re:TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat
« Reply #65 Dátum: 2010, 12 17, 22:02:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tudsz egy picit visszább olvasni? #59-s hozzászólás? Tudok értelmezni és lefordítani a nyelvezetünkre?
igen. De még mindig nem tudom,hogy melyik,és hogy honnan.
A szemem világa rég megtanított csalódni, csalóknak ez csodaország,nekem meg csak valódi.

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re:TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat
« Reply #66 Dátum: 2010, 12 17, 22:03:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
igen. De még mindig nem tudom,hogy melyik,és hogy honnan.
You are not allowed to view links. Register or Login
Itt olvasgass.

Nem elérhető Zsolt73

  • Hozzászólások: 67
  • Nem: Férfi
  • Érdeklődő
  • Navigáció / Navigation: Még nincs...
  • PDA: Samsung Galaxy S8
Re:TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat
« Reply #67 Dátum: 2010, 12 17, 22:12:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
Itt olvasgass.
Na,ez a segítség! Köszönöm! És elnézést hogy nem születtem távközlési fenoménnek,és azt is megértem, hogy ezeket a dolgokat már sokszor elmondtátok-leírtátok-linkeltétek...de sokszor lesz még itt új érdeklődő.
Azt most már nem is tudom,ki fogja lenavigálni a frissítésem,mert még mindig nem túl világos a sok rövidítés stb.
A szemem világa rég megtanított csalódni, csalóknak ez csodaország,nekem meg csak valódi.

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re:TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat
« Reply #68 Dátum: 2010, 12 18, 10:41:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na,ez a segítség! Köszönöm! És elnézést hogy nem születtem távközlési fenoménnek,és azt is megértem, hogy ezeket a dolgokat már sokszor elmondtátok-leírtátok-linkeltétek...de sokszor lesz még itt új érdeklődő.
Azt most már nem is tudom,ki fogja lenavigálni a frissítésem,mert még mindig nem túl világos a sok rövidítés stb.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Nincs más dolgod csak az operációs rendszerednek megfelelő drivereket letöltsd és telepítsd, majd a fenti topikok közül kiválasztod a neked megfelelőt és elvégzed a frissítést.

Én azt tanácsolnám, hogy elsőként töltsd le a gyári JJ1-t, innen: (I8000PROJJ1.7z - NEM KELL!, minden más igen)
You are not allowed to view links. Register or Login
+ ez még kell: You are not allowed to view links. Register or Login
Ezek után a letöltött elemekkel frissíted a készüléked. Ekkor lesz egy gyári ROM a készülékeden, ami ugyan még nem Sense 2.5, de az ezek után fog jönni.

Majd letöltöd ezt -> You are not allowed to view links. Register or Login
Kicsomagolás után kapsz egy .nb0 fájlt, ami azt jelenti, hogy főzött (nem gyári) ROM. Egy újabb frissítés következik az OCTANS-al, ahova betallózod a korábban letöltött CSC-t (I8000XEHJG5.csc) és a most letöltött .nb0-t a PDA részhez. Majd elindítod a frissítést a topikban olvasottakkal.

Ha ez a ROM felmegy a készülékedre, már a Sense 2.5 fogad bootolás után, viszont főzött ROM-k esetében nagyon ajánlott rögtön egy HR-t csinálni. (Itt olvashatsz a különböző rövidítésekről ha vmi nem világos -> You are not allowed to view links. Register or Login)

Ezek után elkezdheted "belakni" az új ROM-dat és örülhetsz annak, hogy az Omnia 2-dön Sense virít :D



Nem elérhető Zsolt73

  • Hozzászólások: 67
  • Nem: Férfi
  • Érdeklődő
  • Navigáció / Navigation: Még nincs...
  • PDA: Samsung Galaxy S8
Re:TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat
« Reply #69 Dátum: 2010, 12 18, 21:54:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Nincs más dolgod csak az operációs rendszerednek megfelelő drivereket letöltsd és telepítsd, majd a fenti topikok közül kiválasztod a neked megfelelőt és elvégzed a frissítést.

Én azt tanácsolnám, hogy elsőként töltsd le a gyári JJ1-t, innen: (I8000PROJJ1.7z - NEM KELL!, minden más igen)
You are not allowed to view links. Register or Login
+ ez még kell: You are not allowed to view links. Register or Login
Ezek után a letöltött elemekkel frissíted a készüléked. Ekkor lesz egy gyári ROM a készülékeden, ami ugyan még nem Sense 2.5, de az ezek után fog jönni.

Majd letöltöd ezt -> You are not allowed to view links. Register or Login
Kicsomagolás után kapsz egy .nb0 fájlt, ami azt jelenti, hogy főzött (nem gyári) ROM. Egy újabb frissítés következik az OCTANS-al, ahova betallózod a korábban letöltött CSC-t (I8000XEHJG5.csc) és a most letöltött .nb0-t a PDA részhez. Majd elindítod a frissítést a topikban olvasottakkal.

Ha ez a ROM felmegy a készülékedre, már a Sense 2.5 fogad bootolás után, viszont főzött ROM-k esetében nagyon ajánlott rögtön egy HR-t csinálni. (Itt olvashatsz a különböző rövidítésekről ha vmi nem világos -> You are not allowed to view links. Register or Login)

Ezek után elkezdheted "belakni" az új ROM-dat és örülhetsz annak, hogy az Omnia 2-dön Sense virít :D
Köszönöm a segítséget! Ha elakadnék kereshetlek? Az én értékrendem szerint ez az igazi segítség.
A szemem világa rég megtanított csalódni, csalóknak ez csodaország,nekem meg csak valódi.

Nem elérhető Zsolt73

  • Hozzászólások: 67
  • Nem: Férfi
  • Érdeklődő
  • Navigáció / Navigation: Még nincs...
  • PDA: Samsung Galaxy S8
Re:TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat
« Reply #70 Dátum: 2010, 12 18, 22:08:17 »
...ja és a legfontosabb! Mivel még sosem csináltam ilyet,biztosan szükségem lesz a gyári ROMra amit most használok. Azt szeretném tudni,hogyan csinálhatok valamiféle biztonsági mentést,amit szükség esetén visszatölthetek?
A szemem világa rég megtanított csalódni, csalóknak ez csodaország,nekem meg csak valódi.

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re:TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat
« Reply #71 Dátum: 2010, 12 18, 22:38:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
...ja és a legfontosabb! Mivel még sosem csináltam ilyet,biztosan szükségem lesz a gyári ROMra amit most használok. Azt szeretném tudni,hogyan csinálhatok valamiféle biztonsági mentést,amit szükség esetén visszatölthetek?
Itt a You are not allowed to view links. Register or Login a ROM-ról, ami jelenleg fent van a készülékeden és az SPB Backup nevezetű progival tudsz róla biztonsági másolatot készíteni.


Nem elérhető Zsolt73

  • Hozzászólások: 67
  • Nem: Férfi
  • Érdeklődő
  • Navigáció / Navigation: Még nincs...
  • PDA: Samsung Galaxy S8
Re:TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat
« Reply #72 Dátum: 2010, 12 19, 11:54:49 »
Reiben! Szia! A következő kérdésem az SPB Backup programmal kapcsolatos. A program letöltése után két ikon jelent meg a pc-n. ( SPB unpack, SPB Sync) Nyilván az unpackot kell elindítanom, és az után... :)
A szemem világa rég megtanított csalódni, csalóknak ez csodaország,nekem meg csak valódi.

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re:TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat
« Reply #73 Dátum: 2010, 12 19, 12:17:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Reiben! Szia! A következő kérdésem az SPB Backup programmal kapcsolatos. A program letöltése után két ikon jelent meg a pc-n. ( SPB unpack, SPB Sync) Nyilván az unpackot kell elindítanom, és az után... :)
Ha a hivatalos oldalról töltötted le a trial verziót, ott találsz két fajta lehetőséget. Az egyik a PC-re telepített .EXE fájl, a másik a pda-ra telepíthető .CAB. Neked utóbbi kell és így a pda-don elvégezheted a backupot.

A PC-s dolgot még nem próbáltam, így segíteni sem tudok

Nem elérhető Zsolt73

  • Hozzászólások: 67
  • Nem: Férfi
  • Érdeklődő
  • Navigáció / Navigation: Még nincs...
  • PDA: Samsung Galaxy S8
Re:TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat
« Reply #74 Dátum: 2010, 12 19, 21:10:13 »
Hát,elnézve az Oktans kezelő felületét, azt hiszem nem lesz egyszerű...(tényleg,nincsen erről kezelési útmutató?) :'( Ott van pl. az a néhány kiválasztható (pipálható) pont, nem tudom hogy melyiket kell kipipálni,és melyiket nem. Jól jönne egy lépésről-lépésre súgó,legalább úgy nagyjából!
 A ROM-okról pedig csak annyit,a választás könnyítésének érdekében az volna a legjobb,ha valami szakértő táblázat formában,vagy csak felsorolva össze gyüjtené az összes itt fellelhető ROMot rövid ajánlattal (kinek,minek) és a legfontosabb: Mit szedett ki,és mit épített bele.
A szemem világa rég megtanított csalódni, csalóknak ez csodaország,nekem meg csak valódi.