2024, 03 19, 04:44:02

Szerző Téma: TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat  (Megtekintve 27979 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re:TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat
« Reply #75 Dátum: 2010, 12 19, 21:35:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát,elnézve az Oktans kezelő felületét, azt hiszem nem lesz egyszerű...(tényleg,nincsen erről kezelési útmutató?) :'( Ott van pl. az a néhány kiválasztható (pipálható) pont, nem tudom hogy melyiket kell kipipálni,és melyiket nem. Jól jönne egy lépésről-lépésre súgó,legalább úgy nagyjából!
 A ROM-okról pedig csak annyit,a választás könnyítésének érdekében az volna a legjobb,ha valami szakértő táblázat formában,vagy csak felsorolva össze gyüjtené az összes itt fellelhető ROMot rövid ajánlattal (kinek,minek) és a legfontosabb: Mit szedett ki,és mit épített bele.
A rom frissítés topikban találsz videókat is, azokat nézd meg. Én soha semmit nem pipáltam vissza vagy be az Octansba. Mindent alapértelmezetten hagytam. A videóban lépésről-lépésre megy csak meg kéne nézned...

Ha te Sense ROM-t akarsz már korábban vázoltam neked, hogyan kellene frissítened a Rapid JJ1 Sense ROM-ra. Ennél több segítséget senkitől sem fogsz kapni. Ennél szájbarágósabban nem lehet leírni. A ROM frissítés topik azért van, hogy olvassa és lássa is minden új felhasználó, hogyan is megy ez. Rapidnak is van topikja ahol le van írva mit szedett ki a ROM-ból, illetve mit rakott bele...

Nem nagy dolog a ROM frissítés, csak el kell olvasni mindent értelmesen. Soha senkit nem kérdeztem meg a ROM frissítéssel kapcsolatban, mégis túl vagyok már jó páron. Csak olvasni kell...

Nem elérhető Zsolt73

  • Hozzászólások: 67
  • Nem: Férfi
  • Érdeklődő
  • Navigáció / Navigation: Még nincs...
  • PDA: Samsung Galaxy S8
Re:TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat
« Reply #76 Dátum: 2010, 12 19, 21:50:41 »
Fúha! Itt mindenki ilyen türelmes??? Máshol,más topikban is kérdezni mertem én tudatlan kétszer,és mindenhol hőbörgés lett a vége...Úgy látszik mégis csak én vagyok a türelmes. Na mindegy,köszi az eddigieket,azért ennek ellenére is talán megpróbálkozom vele,mert ez a T-Mobilos ROM nem túl jó.
A szemem világa rég megtanított csalódni, csalóknak ez csodaország,nekem meg csak valódi.

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re:TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat
« Reply #77 Dátum: 2010, 12 20, 06:53:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Fúha! Itt mindenki ilyen türelmes??? Máshol,más topikban is kérdezni mertem én tudatlan kétszer,és mindenhol hőbörgés lett a vége...Úgy látszik mégis csak én vagyok a türelmes. Na mindegy,köszi az eddigieket,azért ennek ellenére is talán megpróbálkozom vele,mert ez a T-Mobilos ROM nem túl jó.
Csak azért van hőbörgés belőle, mert minden tisztán és érthetően le van írva. Csak azok az emberek, akik újak, teljesen lusták végignyálazni a topikokat és olvasni. Nem. Nekik az kell, hogy más megoldja helyettük a problémákat, ROM frissítést stb...

Ha van szabadidőd ülj le a gép elé és olvasd el a romfrissítésről írottakat és hidd el menni fog. Ha xp-d van annyi az egész hogy betallózod a dolgokat, kikapcsolod a pda-dat és rádugod a gépre. Mi ebben a nehéz?

Tessék olvasni és ne várja mindenki a szájába a sült galambot...

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re:TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat
« Reply #78 Dátum: 2010, 12 20, 08:13:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát,elnézve az Oktans kezelő felületét, azt hiszem nem lesz egyszerű...(tényleg,nincsen erről kezelési útmutató?) :'( Ott van pl. az a néhány kiválasztható (pipálható) pont, nem tudom hogy melyiket kell kipipálni,és melyiket nem. Jól jönne egy lépésről-lépésre súgó,legalább úgy nagyjából!

Mint ahogy Reiben leírta, még videó is van róla, hogy hogyan és miként kell frissíteni. A pipálható dolgokról meg annyit, hogy amelyik meg van említve, annál ott van, hogy mire kell (max 1, a keep my storage content, vagy hogy van), ha meg nem kell, akkor meg nem kell foglalkozni vele.

You are not allowed to view links. Register or Login
A ROM-okról pedig csak annyit,a választás könnyítésének érdekében az volna a legjobb,ha valami szakértő táblázat formában,vagy csak felsorolva össze gyüjtené az összes itt fellelhető ROMot rövid ajánlattal (kinek,minek) és a legfontosabb: Mit szedett ki,és mit épített bele.

Minden felhasználónak más az ízlése, a sebességigénye, amennyi sebességet/RAM-ot hajlandó beáldozni egy szebb kezelőfelületért, milyen programokat és mennyit használ, mire van szüksége. Ez alapján olyan táblázatot tudok elképzelni, ahol az összes O2 tulaj ír minden ROM-ról, mást nem. Kinézel egyet, kezelőfelület/szabad RAM alapján, felrakod, ha nem tetszik, akkor jön a következő. Mindenki maga tudja eldönteni, hogy neki mi a jó. Minden ROM-nak van külön topikja, amiben minden le van írva nem is egyszer. Kismillió főzött ROM létezik. Nincs az a táblázat, amibe az beleférne. És most még csak az Omnia 2-ről beszélek...
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re:TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat
« Reply #79 Dátum: 2010, 12 20, 08:39:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
...
Kinézel egyet, kezelőfelület/szabad RAM alapján, felrakod, ha nem tetszik, akkor jön a következő...
Én azért írtam le szőkenősen, hogyan kell a Te általad készített JJ1-s Sense-re frissíteni, mivel korábban szó volt erről a felületről, hogy Ő ilyet akar. Ennél többet nem lehet segíteni...

Ha Sense kell neki, akkor már inkább a JJ1-t rakja fel, mert az valóban egy jó ROM és így nagyon sok választása nincs  :)

Nem elérhető Zsolt73

  • Hozzászólások: 67
  • Nem: Férfi
  • Érdeklődő
  • Navigáció / Navigation: Még nincs...
  • PDA: Samsung Galaxy S8
Re:TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat
« Reply #80 Dátum: 2010, 12 20, 09:20:17 »
Köszi még egyszer...Nem igaz,hogy helyettem kell megoldani!!! Megpróbálkozom vele,de mondom, én sem,és az a sok más érdeklődő aki ide látogat valószínűleg még nem csinált ilyet,és próbálja alaposan körbejárni a dolgot!!! Tudomásul kell vennetek,hogy  nincsen mindenkinek ideje arra hogy órákon át olvasson, én pl. két gyerek mellett próbálkoztam vele,de attól még van problémánk a PDA-val kapcsolatban amit meg akarunk oldani. És még egyszer elnézést kérek a hozzám hasonló érdeklődők nevében hogy nem születtünk hackernek,és megpróbáltunk segítséget kérni azoktól,akik valószínűleg már sokszor csináltak hasonlót,bár már talán kicsit unják...Na mindegy,ha elkészültem vele,és sikeres a manőver én biztosan flegmázás,lekezelő fogalmazás nélkül, akár lépésről-lépésre el fogom mondani olyannak aki még nem csinált ilyet.
Azért köszi a szándékot, mert valamennyit azért segítettetek!
A szemem világa rég megtanított csalódni, csalóknak ez csodaország,nekem meg csak valódi.

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re:TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat
« Reply #81 Dátum: 2010, 12 20, 09:42:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi még egyszer...Nem igaz,hogy helyettem kell megoldani!!! Megpróbálkozom vele,de mondom, én sem,és az a sok más érdeklődő aki ide látogat valószínűleg még nem csinált ilyet,és próbálja alaposan körbejárni a dolgot!!! Tudomásul kell vennetek,hogy  nincsen mindenkinek ideje arra hogy órákon át olvasson, én pl. két gyerek mellett próbálkoztam vele,de attól még van problémánk a PDA-val kapcsolatban amit meg akarunk oldani. És még egyszer elnézést kérek a hozzám hasonló érdeklődők nevében hogy nem születtünk hackernek,és megpróbáltunk segítséget kérni azoktól,akik valószínűleg már sokszor csináltak hasonlót,bár már talán kicsit unják...Na mindegy,ha elkészültem vele,és sikeres a manőver én biztosan flegmázás,lekezelő fogalmazás nélkül, akár lépésről-lépésre el fogom mondani olyannak aki még nem csinált ilyet.
Azért köszi a szándékot, mert valamennyit azért segítettetek!

Nem kell órákon át olvasni a ROMfrissítés mibenlétéről, mivel minden a legapróbb részletekig le van írva a ROMfrissítés topikokban, külön lebontva, hogy You are not allowed to view links. Register or Login-n, You are not allowed to view links. Register or Login szeretnéd megcsinálni. Valamint van egy teljesen részletes VIDEÓ is a frissítés menetéről. Pontosan azért van ez leírva már "szőkenős" részletességgel, mert az újak mindig ezt kérdezik és, hogy nekünk ne kelljen minden egyes alkalommal ugyanazt "nyolcszázadjára" is leírni. Reiben kolléga pedig elég részletesen leírta neked, mindennek ellenére is... Ahhoz meg nem kell hackernek lenned, hogy elolvasd mindazt, amit Reiben belinkelt és, hogy megnézd azt a videót! Az alapos körbejárás meg szerintem nem azt jelenti, hogy egyből kérdezel..., hanem ha már elolvastad az idevágó részeket és van olyan része, ami nem tiszta, azt megkérdezed, de te egyetlen ilyen kérdést sem tettél fel. Ha meg nem világosak a rövidítések, az meg annyit jelent, hogy nem olvastad el a You are not allowed to view links. Register or Login-ot vagy You are not allowed to view links. Register or Login!!! Minden le van írva és nem a 652. hozzászólásban az akármilyen topikban, hanem a problémával foglalkozó és eszerint elnevezett, kifejezetten ezek tárgyalására létrehozott topikok első hozzászólásában!
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Zsolt73

  • Hozzászólások: 67
  • Nem: Férfi
  • Érdeklődő
  • Navigáció / Navigation: Még nincs...
  • PDA: Samsung Galaxy S8
Re:TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat
« Reply #82 Dátum: 2010, 12 20, 09:55:58 »
Először olvastam,aztán kérdeztem!!! >:( De ne húzzátok fel már magatokat!!!! :D  Nem sokára megpróbálom úgy is. A videót is megnéztem néhányszor,de nálam nem megy rendesen valamiért. Akadozik, elhomályosodik,de azért levettem a lényeget.
A szemem világa rég megtanított csalódni, csalóknak ez csodaország,nekem meg csak valódi.

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re:TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat
« Reply #83 Dátum: 2010, 12 20, 10:06:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Először olvastam,aztán kérdeztem!!! >:( De ne húzzátok fel már magatokat!!!! :D  Nem sokára megpróbálom úgy is. A videót is megnéztem néhányszor,de nálam nem megy rendesen valamiért. Akadozik, elhomályosodik,de azért levettem a lényeget.

Nem húztam fel magamat, nyugi. :) Ha a frissítésnél gondod akad, azért kérdezhetsz nyugodtan, csak ne itt, hanem a ROMolda megfelelő topikjában... ;)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Zsolt73

  • Hozzászólások: 67
  • Nem: Férfi
  • Érdeklődő
  • Navigáció / Navigation: Még nincs...
  • PDA: Samsung Galaxy S8
Re:TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat
« Reply #84 Dátum: 2010, 12 20, 10:17:46 »
Basszus,nem is jó helyen??? :taps: :taps: :taps:
Egy kérdésem azért akad! Fentebb a JJ1 ROMot ajánlották. Látom,te az egyik "nagy varázsló" vagy. A véleményed érdekelne róla. Az igényeim: átlagos használat, a gyári (T-Mobile) ROMnál gyorsabb működés, Sense (most SPB MS) Magyar nyelv (az időjárásnál is,több Magyar várossal) gyorsabb WIFI, Opera, és GPS.
A szemem világa rég megtanított csalódni, csalóknak ez csodaország,nekem meg csak valódi.

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re:TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat
« Reply #85 Dátum: 2010, 12 20, 10:41:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Basszus,nem is jó helyen??? :taps: :taps: :taps:
Egy kérdésem azért akad! Fentebb a JJ1 ROMot ajánlották. Látom,te az egyik "nagy varázsló" vagy. A véleményed érdekelne róla. Az igényeim: átlagos használat, a gyári (T-Mobile) ROMnál gyorsabb működés, Sense (most SPB MS) Magyar nyelv (az időjárásnál is,több Magyar várossal) gyorsabb WIFI, Opera, és GPS.

A gyári T-s ROMnál mindegyik gyorsabb. :) Sense teljesen magyar, bár azért nem száguld az Omnián, de a sebessége elfogadható. Az időjárásnál helymeghatározót használ a Sense és a legkisebb falu is benne van, valamint teljesen magyarul ír mindent. A gyorsabb WiFi-n nem tudom, hogy mit értesz. Én még nem vettem észre, hogy lassú lenne a kütyün a WiFi. Akkor lassult be, mikor szenvedett a routerem, de azt újraindítva jó lett. :) Opera 10 alapból benne van minden ROM-omban, a GPS meg általában a Telefon résztől függ. Mármint a sebessége. A JJ1 egészen jól sikerült már ilyen szempontból. A T-s ROM után felüdülés lesz. Én speciel vagy az AIJH1-et vagy az NXXJJ1-et ajánlom, JJ1-es Phone résszel, JG5 CSC-vel.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat
« Reply #86 Dátum: 2011, 01 05, 16:00:33 »
Ezek a telepítős TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 is úgy mint Reiben titaniuma lecseréli pl a windows default-ot vagy hozzáadja úgy mint egy különálló ma képernyő eleme?

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat
« Reply #87 Dátum: 2011, 01 05, 16:38:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezek a telepítős TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 is úgy mint Reiben titaniuma lecseréli pl a windows default-ot vagy hozzáadja úgy mint egy különálló ma képernyő eleme?
Nem. Az én általam készített dolog az egy skin, ezek pedig külön-külön alkalmazások. Mivel ezek csak ROM-ba égetve működnek megfelelően, így nincs értelme kipróbálnod sem.

Ha valamelyiket használni akarod, akkor olyan ROM-t kell választanod, amiben alapból benne van :p

Nem elérhető borisz0

  • Hozzászólások: 185
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: SGS2
  • PDA ROM: Slim-4.3.build.2.2
Re: TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat
« Reply #88 Dátum: 2011, 01 23, 09:28:24 »
ez igaz a tF3D-re is?

Mert ha Naked romot használok és utólag telepítem a tf3d-t, akkor sem vettem észre hogy bármiben is gyengébb vagy hiányosabb lenne, mint az égetett tf3d-rom variáns.

Nem elérhető kalaposta

  • Hozzászólások: 35
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: samsung google nexus s
  • PDA ROM: MIUI
Re: TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat
« Reply #89 Dátum: 2011, 02 01, 14:33:27 »
Sziasztok, egy kérdésem lenne a TF3D kapcsán. A következő ROM van a PDA-n Rapid_JJ1(21916)_TF3D_HU és minden klassz, ám nagyon hiányolom az időjárás kijelzést a fő képernyőn. Van-e erre megoldás, vagy ezt igy kell szeretni és elfogadni?
Persze lehet enélkül élni, de minek, ha megoldható?

Megoldható?

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat
« Reply #90 Dátum: 2011, 02 01, 15:37:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ez igaz a tF3D-re is?

Mert ha Naked romot használok és utólag telepítem a tf3d-t, akkor sem vettem észre hogy bármiben is gyengébb vagy hiányosabb lenne, mint az égetett tf3d-rom variáns.

A TF3D az megy telepítve, ellenben a Sense 2.5-tel...

You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok, egy kérdésem lenne a TF3D kapcsán. A következő ROM van a PDA-n Rapid_JJ1(21916)_TF3D_HU és minden klassz, ám nagyon hiányolom az időjárás kijelzést a fő képernyőn. Van-e erre megoldás, vagy ezt igy kell szeretni és elfogadni?
Persze lehet enélkül élni, de minek, ha megoldható?

Megoldható?

A Sense 2.1-ben vagy a Sense 2.5-ben van főoldali időjárás. TF3D-re nem is lehet megoldani. Rakd föl valamelyik Sense 2.5-ös ROM-ot. ;)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető kalaposta

  • Hozzászólások: 35
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: samsung google nexus s
  • PDA ROM: MIUI
Re: TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat
« Reply #91 Dátum: 2011, 02 01, 16:42:15 »
Köszi a választ, de a sense nálam baromira belassítja a rendszert, nem is beszélve  a memória szivárgásról. Lehet hogy csak nálam produkálja ezt?

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat
« Reply #92 Dátum: 2011, 02 01, 18:31:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi a választ, de a sense nálam baromira belassítja a rendszert, nem is beszélve  a memória szivárgásról. Lehet hogy csak nálam produkálja ezt?
Nem csak nálad... Aki Sense-t használ annak vállalnia kell több negatívumot is, persze a pozitívumok mellett.

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat
« Reply #93 Dátum: 2011, 05 01, 19:32:41 »
Hello!

Olyan kérdésem lenne hogy gyári JJ1re tettem fel a TF 3d-t és és az a probléma hogy az internet tab-on ráklikkelek a földgömbre hogy elinduljon a böngésző de nem találja az opera 10-et ami érthető mivel nincs is fent csak a gyári opera 9es...

A kérdésem az hogy meglehet-e oldani hogy a 9essel is működjön? Registryben kell valamit átírni?
Keresgéltem de nem nagyon találtam rá választ!
Előre is köszönöm a válaszokat!

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: TouchFlo3D 1.3 és Sense 2.5 telepíthetős változat
« Reply #94 Dátum: 2011, 05 13, 07:59:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello!

Olyan kérdésem lenne hogy gyári JJ1re tettem fel a TF 3d-t és és az a probléma hogy az internet tab-on ráklikkelek a földgömbre hogy elinduljon a böngésző de nem találja az opera 10-et ami érthető mivel nincs is fent csak a gyári opera 9es...

A kérdésem az hogy meglehet-e oldani hogy a 9essel is működjön? Registryben kell valamit átírni?
Keresgéltem de nem nagyon találtam rá választ!
Előre is köszönöm a válaszokat!

Az egyik manila fájlban van a böngésző. Pontosan nem tudom már, hogy melyikben, de gugli segít és egyszerű átírni.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login