2024, 03 28, 20:58:00

Szerző Téma: LEJÁRT!!! - AKCIÓ - HTC DESIRE PDA Fan Club-os kedvezménnyel!  (Megtekintve 21675 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Ismo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 2653
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4 | Nexus 10
  • PDA ROM: 4.2.2 - Xylon | 4.2.2 - CM
A mai naptól kedvezőbb áron tudtok hozzájutni a PDA-Tech Kft. jóvoltából a HTC Desire készülékekhez.


Kérünk mindenkit, aki rendelne, jelezze itt is, hogy vásárol, illetve ha kérdés van, ne habozzon!


EUR vagy Forintos vásárlási lehetőséget is kínálunk, mindenki válassza ki számára a legmegfelelőbbet. Az árak tartalmazzák a házhoz szállítás költségeit is!

1. You are not allowed to view links. Register or Login

Ár: 400 € + 19,6% francia ÁFA vagy EU Adószámal 400 € + 0% ÁFA, azaz közösségi beszerzés

Vásárlás és Fizetés: Bankkártyával vagy előreutalással az expansys rendelési felületén leadva. (Utánvét is van, de feláras - +20 €)

Kedvezmény érvényesítése: a megrendelést igazoló levélre nyomjatok egy válasz-t (reply), és írjátok vissza, hogy PDA Fan Club-os kedvezményt kérek! Így rendelésed át lesz árazva a fenti árra.


2. You are not allowed to view links. Register or Login

Ár: 107.400 Ft + áfa (25%) = bruttó 134.250

Vásárlás és Fizetés: Utánvét a futárnak vagy előreutalás. Rendelésed a pdatech.hu-n add fel.

Kedvezmény érvényesítése: a megrendelésnél a megjegyzés rovatba írjátok be, hogy PDA Fan Club-os kedvezményt kérek! Így a fenti áron kerül számlázásra.
 
Rágd meg a szót, mielőtt kiköpöd!

Nem elérhető animoo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 900
  • Nem: Nő
Re: AKCIÓ - HTC DESIRE PDA Fan Club-os kedvezménnyel!
« Reply #1 Dátum: 2010, 04 11, 21:24:27 »
Helló!

Ez most kicsit off, de ha az expansysról hozattok cuccot, egy Nexus dokkoló nem férne bele a csomagba? Beszállnék a szállítási ktsgbe is, az egyedül elég drága....
"There's always something wonderful in new..."  - és ezt most nem csak a PDA-cserélgetésre értettem :D

saját cucc: You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető gabor000

  • Hozzászólások: 64
  • PDA: Samsung GT-I9000 (T-mobile)
  • PDA ROM: JS8 - Darky v9.5
Re: AKCIÓ - HTC DESIRE PDA Fan Club-os kedvezménnyel!
« Reply #2 Dátum: 2010, 04 11, 21:25:10 »
Ezek az akciók meddig tartanak? Mert én április legvégén/május elején tervezek készüléket váltani és már régóta szemezek a Desire-rel. És a 10 ezer Ft akciót kihasználnám...

Nem elérhető Ismo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 2653
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4 | Nexus 10
  • PDA ROM: 4.2.2 - Xylon | 4.2.2 - CM
Re: AKCIÓ - HTC DESIRE PDA Fan Club-os kedvezménnyel!
« Reply #3 Dátum: 2010, 04 11, 21:27:01 »
Minden kérdésetekre válaszolni fog a PDA-Tech, csak kis időt kért holnap délutánig. Addig ne fogjátok vissza magatokat :)
Rágd meg a szót, mielőtt kiköpöd!

Nem elérhető ManUnited

  • Hozzászólások: 3
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: Android 2.1
Re: AKCIÓ - HTC DESIRE PDA Fan Club-os kedvezménnyel!
« Reply #4 Dátum: 2010, 04 11, 21:42:08 »
Ezt az EU-s adószámos dolgot leírná nekem valaki aki ért hozzá?

Nem elérhető franco

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 178
  • Navigáció / Navigation: iGO8
  • PDA: HTC P3700
Re: AKCIÓ - HTC DESIRE PDA Fan Club-os kedvezménnyel!
« Reply #5 Dátum: 2010, 04 11, 22:00:18 »
Ez a 400 ojrós ár olyan, mint az akciók a hipermarketekben. Semmi szükségem rá, de muszáj megvenni :D
Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta.

Nem elérhető Ismo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 2653
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4 | Nexus 10
  • PDA ROM: 4.2.2 - Xylon | 4.2.2 - CM
Re: AKCIÓ - HTC DESIRE PDA Fan Club-os kedvezménnyel!
« Reply #6 Dátum: 2010, 04 11, 22:12:06 »
Itt tudtok olvasni a vásárlási feltételekről:

eXpansys.hu: You are not allowed to view links. Register or Login
 
pdatech.hu: You are not allowed to view links. Register or Login
Rágd meg a szót, mielőtt kiköpöd!

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: AKCIÓ - HTC DESIRE PDA Fan Club-os kedvezménnyel!
« Reply #7 Dátum: 2010, 04 11, 23:00:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt az EU-s adószámos dolgot leírná nekem valaki aki ért hozzá?
Ha van céged és Eu-s adószámod, vásárolhatsz Eu országból nincs Áfa.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető pdatech

  • Hozzászólások: 81
    • PDA-Tech webáruház
Re: AKCIÓ - HTC DESIRE PDA Fan Club-os kedvezménnyel!
« Reply #8 Dátum: 2010, 04 12, 11:58:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha van céged és Eu-s adószámod, vásárolhatsz Eu országból nincs Áfa.
A közösségi beszerzés szabályait az APEH rögzíti. Talán az alábbi link foglalja össze legjobban:
You are not allowed to view links. Register or Login

A lényege, hogy cégként nem finanszírozod az ÁFA-t.

Ugyanakkor végfelhasználóként is kedvező beszerzéstjelenthet az eXpansys, hiszen a francia ÁFA jelenleg kedvezőbb a hazainál (19,6 vs 25%).
blog.pdatech.hu

Nem elérhető pdatech

  • Hozzászólások: 81
    • PDA-Tech webáruház
Re: AKCIÓ - HTC DESIRE PDA Fan Club-os kedvezménnyel!
« Reply #9 Dátum: 2010, 04 12, 11:59:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezek az akciók meddig tartanak? Mert én április legvégén/május elején tervezek készüléket váltani és már régóta szemezek a Desire-rel. És a 10 ezer Ft akciót kihasználnám...
Nem tudom megmondani neked, hogy április végén lesz-e értelme a most meghirdetett árnak. Valószínűleg nem lesz. Ezen a piacon 1 hónappal később úgyis minden olcsóbb. Akármennyire is szenzációs egy akció ma, holnap már nem lesz az :)
blog.pdatech.hu

Nem elérhető pepepapa

  • Hozzászólások: 21
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: Android 2.2
Re: AKCIÓ - HTC DESIRE PDA Fan Club-os kedvezménnyel!
« Reply #10 Dátum: 2010, 04 12, 13:24:10 »
Megrendeltem    :D, nagyon várom, hogy megérkezzen, addig sokat :olvass:

Ha kérdésetek lenne hívjátok az Ügyfélszolgálatot (PDA-TECH Robi), nagyon segítőkész.

Nem elérhető pdatech

  • Hozzászólások: 81
    • PDA-Tech webáruház
Re: AKCIÓ - HTC DESIRE PDA Fan Club-os kedvezménnyel!
« Reply #11 Dátum: 2010, 04 12, 13:47:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megrendeltem    :D, nagyon várom, hogy megérkezzen, addig sokat :olvass:

Ha kérdésetek lenne hívjátok az Ügyfélszolgálatot (PDA-TECH Robi), nagyon segítőkész.

Köszönöm, de alapvetően mindenkinek a webes felületek és a webáruházak használatát ajánljuk. Telefon = csak ha elakadsz.
blog.pdatech.hu

Nem elérhető Ismo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 2653
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4 | Nexus 10
  • PDA ROM: 4.2.2 - Xylon | 4.2.2 - CM
Re: AKCIÓ - HTC DESIRE PDA Fan Club-os kedvezménnyel!
« Reply #12 Dátum: 2010, 04 12, 14:33:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm, de alapvetően mindenkinek a webes felületek és a webáruházak használatát ajánljuk. Telefon = csak ha elakadsz.
És te megmondtad előre...  ;D Mindenki telefonon akar mindent :) De jót nevettem most :D
 
Rágd meg a szót, mielőtt kiköpöd!

Nem elérhető gabor000

  • Hozzászólások: 64
  • PDA: Samsung GT-I9000 (T-mobile)
  • PDA ROM: JS8 - Darky v9.5
Re: AKCIÓ - HTC DESIRE PDA Fan Club-os kedvezménnyel!
« Reply #13 Dátum: 2010, 04 12, 16:34:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem tudom megmondani neked, hogy április végén lesz-e értelme a most meghirdetett árnak. Valószínűleg nem lesz. Ezen a piacon 1 hónappal később úgyis minden olcsóbb. Akármennyire is szenzációs egy akció ma, holnap már nem lesz az :)
Akkor máshogy kérdezem: nem a konkrét árra gondolok itt most, hanem magára a kedvezményre. Ha 1 hónap múlvára lejjebb menne az ára, akkor ahhoz képest is várható a PDA Fun Club-os kedvezmény? (Persze nem feltétlenül ugyanennyi.) Egyrészt mert ballagási ajándék lenne, másrészt pedig szeretném megvárni, míg többen használatba veszik és picit hosszabb távú teszteket, véleményeket is olvashatok róla... a fórumokon szerzett tapasztalatokról nem is beszélve. Harmadrész pedig: ennyi pénzért ha beruházok egy készülékbe, akkor azt előtte mindenképp szeretném kézbefogni, kicsit kipróbálni. És mivel vidéki vagyok, nem tudok csak úgy, akármikor Pestre menni...
(Esetleg nem tud valaki olyan helyet Szombathelyen, ahol meg tudnám nyomkodni?)

Nem elérhető pdatech

  • Hozzászólások: 81
    • PDA-Tech webáruház
Re: AKCIÓ - HTC DESIRE PDA Fan Club-os kedvezménnyel!
« Reply #14 Dátum: 2010, 04 12, 20:14:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor máshogy kérdezem: nem a konkrét árra gondolok itt most, hanem magára a kedvezményre. Ha 1 hónap múlvára lejjebb menne az ára, akkor ahhoz képest is várható a PDA Fun Club-os kedvezmény? (Persze nem feltétlenül ugyanennyi.) Egyrészt mert ballagási ajándék lenne, másrészt pedig szeretném megvárni, míg többen használatba veszik és picit hosszabb távú teszteket, véleményeket is olvashatok róla... a fórumokon szerzett tapasztalatokról nem is beszélve. Harmadrész pedig: ennyi pénzért ha beruházok egy készülékbe, akkor azt előtte mindenképp szeretném kézbefogni, kicsit kipróbálni. És mivel vidéki vagyok, nem tudok csak úgy, akármikor Pestre menni...
(Esetleg nem tud valaki olyan helyet Szombathelyen, ahol meg tudnám nyomkodni?)
Nem tudom
blog.pdatech.hu

Nem elérhető Wajk

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 517
  • iTT dobhatsz üzit:
  • PDA: HTC Touch HD
  • PDA ROM: blackSTONEhenge HyPerSlim 4.6
Re: AKCIÓ - HTC DESIRE PDA Fan Club-os kedvezménnyel!
« Reply #15 Dátum: 2010, 04 16, 15:41:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem tudom

ez egy részletes és kimerítő válasz volt
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login / You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: AKCIÓ - HTC DESIRE PDA Fan Club-os kedvezménnyel!
« Reply #16 Dátum: 2010, 04 17, 14:56:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ez egy részletes és kimerítő válasz volt


nem állok senki pártjára de ez inkább üzlet gondolom én mint féligközgazdász! :)
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Axe Miskolc

  • Hozzászólások: 88
  • PDA: HTC ONE X
  • PDA ROM: 4.1.1 , 3.14.401.31
Re: AKCIÓ - HTC DESIRE PDA Fan Club-os kedvezménnyel!
« Reply #17 Dátum: 2010, 04 19, 09:49:52 »
A garancia hogyan lesz?Ki vállalja?
Vettem egy N97-est, ritka szar telefon, és július elseje óta szívok a garanciális ügyintézéssel!
Az élet szép!
Better luck!
  (Ha a good luck nem elég...)

Nem elérhető Ismo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 2653
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4 | Nexus 10
  • PDA ROM: 4.2.2 - Xylon | 4.2.2 - CM
Re: AKCIÓ - HTC DESIRE PDA Fan Club-os kedvezménnyel!
« Reply #18 Dátum: 2010, 04 19, 19:58:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A garancia hogyan lesz?Ki vállalja?
Vettem egy N97-est, ritka szar telefon, és július elseje óta szívok a garanciális ügyintézéssel!
A HTC-nek, mindegy hol veszed, Mo-on e-care garija van, imei-szám alapján ellenőrzik. Azaz itthon tudod garanciában javittatni (lehet akár külföldi is a készülék), és a HTC garanciális ügyintézése hirhedten kiváló! :)
Rágd meg a szót, mielőtt kiköpöd!

Nem elérhető Axe Miskolc

  • Hozzászólások: 88
  • PDA: HTC ONE X
  • PDA ROM: 4.1.1 , 3.14.401.31
Re: AKCIÓ - HTC DESIRE PDA Fan Club-os kedvezménnyel!
« Reply #19 Dátum: 2010, 04 21, 15:59:42 »
Még egy kérdés:
400 Euro a kedvezménnyel közösségi adószámmal?
Most néztem a honlapon,és 401,33Euro a netto ára.
Akkor 1,33 Euro plusz a szállítási költség a különbség  rajtatok keresztül?
A magyar expansysos számon azt mondták, pénteken várható árcsökkenés.Tudtok erről valamit?
Az élet szép!
Better luck!
  (Ha a good luck nem elég...)

Nem elérhető Ismo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 2653
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4 | Nexus 10
  • PDA ROM: 4.2.2 - Xylon | 4.2.2 - CM
Re: AKCIÓ - HTC DESIRE PDA Fan Club-os kedvezménnyel!
« Reply #20 Dátum: 2010, 04 21, 16:06:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Még egy kérdés:
400 Euro a kedvezménnyel közösségi adószámmal?
Most néztem a honlapon,és 401,33Euro a netto ára.
Akkor 1,33 Euro plusz a szállítási költség a különbség  rajtatok keresztül?
A magyar expansysos számon azt mondták, pénteken várható árcsökkenés.Tudtok erről valamit?
Ha követted az akciót, amit nyílván megtettél, akkor láthattad, hogy nem most kezdődött. Akkor ez egy baromi jó ár volt - most sem rossz. De mint azt olvashatod ebben a fórumban PDA-Tech-től, ő is írta, hogy lejjebb fog menni az ára idővel.
A magyar expansys-os szám pedig ugyanaz, akit itt PDA-Tech név alatt megtaláltok :)
Rágd meg a szót, mielőtt kiköpöd!

Nem elérhető pdatech

  • Hozzászólások: 81
    • PDA-Tech webáruház
Re: AKCIÓ - HTC DESIRE PDA Fan Club-os kedvezménnyel!
« Reply #21 Dátum: 2010, 04 21, 16:35:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha követted az akciót, amit nyílván megtettél, akkor láthattad, hogy nem most kezdődött. Akkor ez egy baromi jó ár volt - most sem rossz. De mint azt olvashatod ebben a fórumban PDA-Tech-től, ő is írta, hogy lejjebb fog menni az ára idővel.
A magyar expansys-os szám pedig ugyanaz, akit itt PDA-Tech név alatt megtaláltok :)

A ma 401,33 EUR nettó ár valóban már nem annyira nagy durranás, mint a meghirdetéskor volt. De azért a PFC-s kedvezmény még mindig ér valamit, hiszen a kiszállítási ktg-vel együtt még mindig kedvezőbb.

Jótállás: Az eddig importált IMEI-k 2 év jótállással a hivatalos márkaszervizben kerülhetnek javításra. Ellenőriztük is.

Meddig él az ár, lesz-e új akciós ár? Jelenleg 3000 feletti desire érkezik az eXpansyshoz. Az árképzésük is a fogyásnak megfelelően alakul, nyilván ezért indult lefelé, és ezt én nem befolyásolhatom, akár naponta többször is átáraznak, ha úgy tetszik. Én ennél lassabb vagyok :)

Azt kell látnotok, hogy ha komoly vásárlást sikerül generálni pl. ezen a fórumon, akkor van értelme kedvezőbb árat adni. Jelenleg ez úgy tűnik, hogy még nem sikerült. Az 1-1 darabos eladás nem volumen és nem segíti sem az eXpansys, sem a PDA-Tech, de talán még e portál céljainak elérését sem.

Talán alaposabban kell szervezni, vagy más akciót kell kitalálni.

A mi szempontjaink nagyon röviden:
- Ha akció van, az ne okozzon több munkát, ne kelljen alaposabban egyeztetni,  mint a közönséges normál eladások esetében.
- Szükségképpen az egyedi telefonos egyeztetések helyett a leírt játékszabályokat érdemes elolvasni, értelmezni és betartani.

Ezért cserébe van a jó, illetve a meghirdetéskor a piaci viszonyoknál kedvezőbb ár. Arra ne számítsatok, hogy lesz egy folyamatosan olcsóbb ár és amikor tetszik, akkor az lehívható, mert ezt nem akciónak hívjuk, hanem olyan partneri kedvezményrendszernek, amit az hívhat le, aki mondjuk évente sok-sok modellt értékesít, vagy átlép egy bizonyos értékhatárt. Nem tartunk még itt az egyeztetésekben.
blog.pdatech.hu

Nem elérhető pdatech

  • Hozzászólások: 81
    • PDA-Tech webáruház
Re: AKCIÓ - HTC DESIRE PDA Fan Club-os kedvezménnyel!
« Reply #22 Dátum: 2010, 04 21, 19:50:05 »
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
blog.pdatech.hu

Nem elérhető Ismo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 2653
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4 | Nexus 10
  • PDA ROM: 4.2.2 - Xylon | 4.2.2 - CM
Re: AKCIÓ - HTC DESIRE PDA Fan Club-os kedvezménnyel!
« Reply #23 Dátum: 2010, 04 21, 20:17:27 »
Változtak az akció feltételei, amint az előző hsz-ban olvashattok. Hamarosan frissül fent is - annyi segítség, hogy QR kód, amit láttok, ha valaki nem tudná ;)
Rágd meg a szót, mielőtt kiköpöd!

Nem elérhető pdatech

  • Hozzászólások: 81
    • PDA-Tech webáruház
Re: AKCIÓ - HTC DESIRE PDA Fan Club-os kedvezménnyel!
« Reply #24 Dátum: 2010, 04 22, 22:28:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Változtak az akció feltételei, amint az előző hsz-ban olvashattok. Hamarosan frissül fent is - annyi segítség, hogy QR kód, amit láttok, ha valaki nem tudná ;)


A QR-BEN VÁLLALT DISZKONT MEGSZŰNT
blog.pdatech.hu