2024, 04 27, 02:48:18

Szerző Téma: Root  (Megtekintve 179770 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Genesiman

  • Hozzászólások: 10
  • Navigáció / Navigation: Tillborg
  • PDA: HTC desire
  • PDA ROM: 512
Re: ROOT, csak tudnám...
« Reply #1125 Dátum: 2011, 12 27, 19:07:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login

No látom, csak megtaláltad a megfelelő helyet!  ;)
You are not allowed to view links. Register or Login megtalálod a megfelelő leírásokat a rootoláshoz!  :ok:
Regisztrálni szükséges!

Igen, köszi! Na ott vagyok PZoley.nál, megnézem, mit is akarok csinálni.

Hajaj! sejtettem. Kb minden második szót értek... ehhez nagyon amatőrnek érzem magam.

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: ROOT, csak tudnám...
« Reply #1126 Dátum: 2011, 12 27, 19:42:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, köszi! Na ott vagyok PZoley.nál, megnézem, mit is akarok csinálni.

Hajaj! sejtettem. Kb minden második szót értek... ehhez nagyon amatőrnek érzem magam.


Te ennyi idő alatt végig tudtad nézni?!  :shock:
(szerintem neki sem fogtál  :oops: )
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: ROOT, csak tudnám...
« Reply #1127 Dátum: 2011, 12 27, 20:35:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, köszi! Na ott vagyok PZoley.nál, megnézem, mit is akarok csinálni.

Hajaj! sejtettem. Kb minden második szót értek... ehhez nagyon amatőrnek érzem magam.


Ime az egyik lehetséges megoldás: You are not allowed to view links. Register or Login


Figyelem: A Froyo és Gingerbread ROM verziók rootolási metodikája eltér egymástól!  :hmm:
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: Root
« Reply #1128 Dátum: 2011, 12 27, 20:39:36 »
További lehetőségek  :google2:  htc desire rootolás - Google keresés You are not allowed to view links. Register or Login  :ok:
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető Genesiman

  • Hozzászólások: 10
  • Navigáció / Navigation: Tillborg
  • PDA: HTC desire
  • PDA ROM: 512
Re: Root
« Reply #1129 Dátum: 2011, 12 27, 21:52:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
További lehetőségek  :google2:  htc desire rootolás - Google keresés You are not allowed to view links. Register or Login  :ok:

Köszi! Hm. Sok-sok infó. Sajnos nekem csak 64 bites Win7-es gépeim vannak, vagyis ki kell találnom valamit (illetve még nem találtam meg az idevágó infót). De küzdök!

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: Root
« Reply #1130 Dátum: 2011, 12 27, 23:42:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi! Hm. Sok-sok infó. Sajnos nekem csak 64 bites Win7-es gépeim vannak, vagyis ki kell találnom valamit (illetve még nem találtam meg az idevágó infót). De küzdök!


Én is 64 bites Win 7-en csináltam...  ;)
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: Root
« Reply #1131 Dátum: 2011, 12 27, 23:55:43 »
 :olvass: :olvass: :olvass: You are not allowed to view links. Register or Login a #7023 - #7075 és a #7119 hozzászólásokat...  ;)
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: ROOT, csak tudnám...
« Reply #1132 Dátum: 2011, 12 28, 12:05:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, köszi! Na ott vagyok PZoley.nál, megnézem, mit is akarok csinálni.

Hajaj! sejtettem. Kb minden második szót értek... ehhez nagyon amatőrnek érzem magam.


No, tisztul már a dolog?!  :oops:
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető Genesiman

  • Hozzászólások: 10
  • Navigáció / Navigation: Tillborg
  • PDA: HTC desire
  • PDA ROM: 512
Re: ROOT, csak tudnám...
« Reply #1133 Dátum: 2011, 12 29, 10:18:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login

No, tisztul már a dolog?!  :oops:

Nem igazán... Tegnap már segítséget is kaptam, de az sem segített: a hivatalosan kiadott HTC Gingerbreades rendszernél semmi nem downgradelt, minden, amit ekértünk, csak alacsonyabb verziójú progihoz használt... Kaptam egy orbitális gyári resetet, ez a mail adatokat ugyan kitörölte, de már elkezdett megint gyűlni. Az SD már particionált, de a root nem lett meg. Kezdem feladni.... egyszercsak földhöz vágom...  :-X

Nem elérhető Murmucka

  • Hozzászólások: 290
  • Navigáció / Navigation: iGo Primo 9
  • PDA: Samsung Galaxy S6 edge
  • PDA ROM: Gyári 5.1
Re: ROOT, csak tudnám...
« Reply #1134 Dátum: 2011, 12 29, 12:47:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem igazán... Tegnap már segítséget is kaptam, de az sem segített: a hivatalosan kiadott HTC Gingerbreades rendszernél semmi nem downgradelt, minden, amit ekértünk, csak alacsonyabb verziójú progihoz használt... Kaptam egy orbitális gyári resetet, ez a mail adatokat ugyan kitörölte, de már elkezdett megint gyűlni. Az SD már particionált, de a root nem lett meg. Kezdem feladni.... egyszercsak földhöz vágom...  :-X
nem segít a revolutionary.io sem??? Utána meg recoveryből egy rootolt 2.2 gyári
Nokia 3210 > Nokia 3310 > Nokia 6610 > Nokia 6230 > Nokia 6500C > Nokia 6700C > HTC Desire > HTC Sensation XE > HTC One S > HTC One M7 > HTC One M8 > Samsung Galaxy S6 edge

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: ROOT, csak tudnám...
« Reply #1135 Dátum: 2011, 12 29, 13:47:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem igazán... Tegnap már segítséget is kaptam, de az sem segített: a hivatalosan kiadott HTC Gingerbreades rendszernél semmi nem downgradelt, minden, amit ekértünk, csak alacsonyabb verziójú progihoz használt... Kaptam egy orbitális gyári resetet, ez a mail adatokat ugyan kitörölte, de már elkezdett megint gyűlni. Az SD már particionált, de a root nem lett meg. Kezdem feladni.... egyszercsak földhöz vágom...  :-X


Pedig belinkeltem az az xda-deves topikot, ahol a downgrade menete le van írva...
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető Genesiman

  • Hozzászólások: 10
  • Navigáció / Navigation: Tillborg
  • PDA: HTC desire
  • PDA ROM: 512
Re: ROOT, csak tudnám...
« Reply #1136 Dátum: 2011, 12 30, 09:44:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Pedig belinkeltem az az xda-deves topikot, ahol a downgrade menete le van írva...

A helyzet az, hogy a "segítségem" próbálkozott vele. Vagyis nem tom, mi van. Viszont az SMS legalább már nem is működik. Szóval ez nekem nem megy...

Nem elérhető roomgrey

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: MIUI 2.1.6
Re: Root
« Reply #1137 Dátum: 2012, 01 09, 12:20:29 »
Sziasztok!

Új vagyok itt, meg a MIUI-ban is. Lehet nem ide kellene írnom a gondomat, akkor elnézést.
A hétvégén rootoltam a Desire-emet és MIUI 2.1.6-os ROM-ot tettem rá. Minden rendben van, csak a gyári HTC headset-et használva hívás közben nem hall a hívott fél és mikor kihúzom a headset-et a telefonbeszélgetés közben, átvált speaker-re (kihangosított üzemmódra) a telefon.
Mi a hiba szerintetek? Más ROM kell?

Köszi
roomgrey

Nem elérhető gymbandi

  • Hozzászólások: 12
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: ZTE Blade
  • PDA ROM: Big Daddy IV
Re: Root
« Reply #1138 Dátum: 2012, 01 10, 08:50:59 »
Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem: rootoltam a Desire telefonom ez alapján (You are not allowed to view links. Register or Login).
Minden rendben ment. Utána fel akartam tenni egy custom romot. Wipeoltam, aztán felraktam a romot. Miután újraindult a telefon, a sim kód beírása után azonnal fc-zik minden, kapok vagy tíz hibaüzenetet. Hiába indítom újra, ugyanez történik.
Kipróbáltam egy csomó rommal, de mindegyikkel ugyanez a hiba. Mit csinálok rosszul??

Nem elérhető norbi037

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Htc desire
  • PDA: Htc Desire
  • PDA ROM: 0.92.0001
Re: Root
« Reply #1139 Dátum: 2012, 01 20, 16:19:33 »
hello én már lassan 2 napja nem tudom htc desire met ki rootolni mivel
reflash_package ezzel a programmal nem sikerül mert ki irja hogy a versió szám nem meg felelő
revolutionary-0.4pre4 (2).zip ö pedig azt irj ahogy sikereresen Rootolta és még se
Valaki HELP

Nem elérhető kornelmx

  • Hozzászólások: 6
  • Navigáció / Navigation: ---
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: Cyanogen mod 7.1 (Nightly update 104), Android 2.3.5
Re: Root
« Reply #1140 Dátum: 2012, 02 25, 12:45:09 »
Sziasztok!
Szeretném rootolni a Desire-met. 2.2 van jelenleg rajta. HBOOT-ba PVT4- van írva. Erről azt olvastam hogy 50-50 % esély van rá ha nem PVT3-as a készülék hogy elcsesződik. A Kérdésem az lenne hogy van-e olyan FRISS leírás ahol pontosan le van írva hogy rootolhatom a telefonom anélkül hogy 50% esély lenne rá hogy tönkremegy.

Nem elérhető atravel

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1960
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS2
  • PDA ROM: CM10.1
Re: Root
« Reply #1141 Dátum: 2012, 02 26, 06:49:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login

  Sziasztok!
  Szeretném rootolni a Desire-met. 2.2 van jelenleg rajta. HBOOT-ba PVT4- van írva. Erről azt olvastam hogy 50-50 % esély van rá ha nem PVT3-as a készülék hogy elcsesződik. A Kérdésem az lenne hogy van-e olyan FRISS leírás ahol pontosan le van írva hogy rootolhatom a telefonom anélkül hogy 50% esély lenne rá hogy tönkremegy.
  
PVT4 esetén arra kell figyelnu, hogy az erase data size mekkora (20000, vagy 40000)
  ha 400000, akkor mindenképp Amon RA recovery image kell. Ha 20 e, akkor mehet bármelyik (default CWM, vagy Amon)
  tehát ha az Amont választod, akkor máris redukáltad a tönkretevés esélyét.
  nézd meg pzoley oldalát. az érdekes részek csak regisztrálás után érhetők el.
  www.pzoley.matraszele.hu/desire.php?p=3

Nem elérhető geroygabesz

  • Hozzászólások: 1
  • PDA: Samsung I900 Omnia
  • PDA ROM: i900xdhk1/xdhk2
  • Skype: geroygabesz
Re: Root
« Reply #1142 Dátum: 2012, 02 28, 19:03:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login


Na ez megoldotta a problémámat! Hatalmas thanx!!!!   :taps:

Nem elérhető lipy73

  • Hozzászólások: 3
  • Navigáció / Navigation: Igo8
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: Android 2.3.3
  • Skype: lipy73
Re: Root
« Reply #1143 Dátum: 2012, 03 04, 09:39:00 »
Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni...HTC desire 2.3.3  PVT4 leht ezt root-olni!?Én már megpróbáltam de nem megy.Valakinek sikerült már!?Olvastam a fórumot van aki azt írja erre még nincs mód,de van aki azt írja simán sikerült neki.Én próbáltam több módszerrel is.De mivel az enyém PVT4-es ezért ezzel is :http://alpharev.nl/ próbálkoztam.Linuxban indítom a gépet,de nem sikerül így sem.Valahol mindig elakad.Azt mondják az kemény dió.Ha vki tudna segíteni jó lenne,köszönöm. :-[

Nem elérhető Borote

  • Hozzászólások: 229
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: [CoolSense] Cool Droid v3 2.3.4
Re: Root
« Reply #1144 Dátum: 2012, 03 04, 14:37:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni...HTC desire 2.3.3  PVT4 leht ezt root-olni!?Én már megpróbáltam de nem megy.Valakinek sikerült már!?Olvastam a fórumot van aki azt írja erre még nincs mód,de van aki azt írja simán sikerült neki.Én próbáltam több módszerrel is.De mivel az enyém PVT4-es ezért ezzel is :http://alpharev.nl/ próbálkoztam.Linuxban indítom a gépet,de nem sikerül így sem.Valahol mindig elakad.Azt mondják az kemény dió.Ha vki tudna segíteni jó lenne,köszönöm. :-[

Revolutionary-t nézd meg:
You are not allowed to view links. Register or Login

Desire root témában már nem vagyok annyira otthon :( De ha jól emlékszem, ezzel mehet :)

Nem elérhető axis

  • Hozzászólások: 24
  • Navigáció / Navigation: gsdfgds
  • PDA: fgdgfd
  • PDA ROM: fgsgfsd
Re: Root
« Reply #1145 Dátum: 2012, 03 10, 19:37:51 »
Sziasztok,

Segítsetek pls.
A következő a helyzet. Rootoltam a HTC desiremat, majd kapott egy új romot. Természetesen előtte egy új CWM Recoveryt is. A rom szépen futott, azonban hirtelen kellett csinálnom egy gyári beállításokra való visszaállítást. Azóta csak a HTC képernyő jön be. A recoveryt sem tudom előhozni Mi lehet a baj, hogyan tudom megoldani?

Nem elérhető atravel

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1960
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS2
  • PDA ROM: CM10.1
Re: Root
« Reply #1146 Dátum: 2012, 03 12, 21:21:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,

Segítsetek pls.
A következő a helyzet. Rootoltam a HTC desiremat, majd kapott egy új romot. Természetesen előtte egy új CWM Recoveryt is. A rom szépen futott, azonban hirtelen kellett csinálnom egy gyári beállításokra való visszaállítást. Azóta csak a HTC képernyő jön be. A recoveryt sem tudom előhozni Mi lehet a baj, hogyan tudom megoldani?
Ha nem újraindulgat, csak nem jut továbba a boot képernyőn, akkor lehet, hogy a memória kártya partíciói nem megfelelőek a ROMnak. Ezt ellenőrizném, illetve, hogy nem sérült-e a kártya. Bizonyos ROMok nem bootolnak ext partíció nélkül.
Recoveryt hangerő le plusz bekapcs gomb nyomasásval érheted el. Persze kikapcsaolt állapotból kell kezdeni. Ezt úgy érheted el a legkönnyebben, hogy kiveszed az akksit, majd vissza.
Remélem találsz valami hasznos tippet.

Nem elérhető marcikutya

  • Hozzászólások: 75
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: XJ's MIUI Ext
Re: Root
« Reply #1147 Dátum: 2012, 03 24, 18:20:05 »
Sziasztok!
Feltoltam a legújabb MIUI-Au ROM-ot, erre a Titanium futtatásánál ezt írja ki:
"Nem sikerült root jogokat szerezni. Az alkalmazás *nem* fog működni. Ellenőrizd, hogy a ROM rootolva van-e és tartalmazza-e a BusyBox-ot, majd próbáld meg újra."

Mi az, hogy a ROM rootolva van-e? Meg mi az a BusyBox? Eddig minden jó volt.

Nem elérhető marcikutya

  • Hozzászólások: 75
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: XJ's MIUI Ext
Re: Root
« Reply #1148 Dátum: 2012, 03 24, 22:25:29 »
Most meg működik, miután a TB alján megnyomtam a Problémák nevű gombot, telepítettem egy új SU-programot, talán még Busybox-ot is telepítettem, aztán egyszer csak jó volt. De nem hirtelen.

Nem elérhető Bega76

  • Hozzászólások: 159
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo Primo
  • PDA: Samsung Galaxy S 4
  • PDA ROM: Omega rom V9 / Adam kernel
Re: Root
« Reply #1149 Dátum: 2012, 05 16, 14:38:37 »
Sziasztok! Egy Desirére szeretnék főzött romot tenni, és rootolni. Gyári 2.3 van rajta. Valakitöl kaphatnék egy részletes segítséget? Előre is KÖSZÖNÖM!