2024, 04 26, 22:36:50

Szerző Téma: Root  (Megtekintve 179765 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető musspici

  • Hozzászólások: 142
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung I9192
  • PDA ROM: XXUBNC1_4.2.2-Jelly Bean
Re: Root
« Reply #1100 Dátum: 2011, 11 21, 15:44:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor ezek szerint sikerült?  :taps:
Ja, nekem már rég, még unrevoked-del. :D Csak a kollégának próbáltam segíteni. Azért persze leszedtem a cuccokat, ki tudja.... :D ;)
I9192XXUBNC1;
TAB.: Nexus7 32Gb Wi-Fi

Nem elérhető nabis

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4159
  • PDA: HTC M8, iPad Mini
  • PDA ROM: Revolution HD 53.1, 6.12.401.4-es build
Re: Root
« Reply #1101 Dátum: 2011, 11 21, 19:13:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az oldal közepén van a link, azt kell telepíteni recovery-ből, ahogy ott is van:

You are not allowed to view links. Register or Login
ezzel az oldallal még nem találkoztam ;)
köszi:)
DROPBOX HASZNÁLATI LEÍRÁS (HOGY NE KELLJEN KÉTNAPONTA TÖBB EZER FÁJLT VISSZAÁLLÍTANUNK)
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Axe Miskolc

  • Hozzászólások: 88
  • PDA: HTC ONE X
  • PDA ROM: 4.1.1 , 3.14.401.31
Re: Root
« Reply #1102 Dátum: 2011, 11 21, 23:11:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Remélem, ez elég szájbarágós (ha nem, jelezz):

Amennyiben gyári ROM van a telefonodon, számodra megoldás a You are not allowed to view links. Register or Login
Azon az oldalon megtalálod a leírás linkjét, elolvasod, megnézed a telefonod HBOOT verzióját (kikapcsolt állapotban VOLUME le + POWER míg el nem indul), majd letöltöd a megfelelő verziót, drivereket a leírásnak megfelelően, telepíted a drivereket, a revolutionary-t, igényelsz BETA kódot, ezután lefut a revolutionary, közben megkérdezi, telepítsen-e custom recovery-t (természetesen igen). Mindezek után S-OFF lesz a telefonod. A leírásnál találsz egy ZIP fájlt, amit felmásolsz a memóriakártyára, a telefont elindítod RECOVERY módban (HBOOT menüben kiválasztod a RECOVERY-t a hangerő gombokkal, POWER gomb rövid lenyomásával belép), majd INSTALL ZIP FROM SD, kiválasztod a ZIP-et a kártyán, YES, sikeresen telepítés után S-OFF és ROOT-olt lesz a telefonod.
Csak bonyolultan hangzik, de nem az. Hajrá!

Ez a legjobb,legérthetőbb,tömör leírás!Köszönöm szépen!
Már meg is csináltam! :D
Tudnál esetleg egy hasonlóan megírt pár sort ROM cseréről is?
Kipróbálnám a MIUI-t,meg a Cyanogent is,meg amit esetleg ajánlotok!
Előre is köszönöm!

Update:
Az igényekről nem írtam.Természetesen a memóriát szeretném sdre tenni,mert mint tudjuk ezt hamar be lehet lakni,nekem is sikerült már kinőni.Az aksiidő is fontos lenne,mert bár hiába vettem duplaaksit hozzá,még így is előfordul,hogy keveslem amit bír(pl.:pókertorna alatt,zenehallgatás,netezés,stb,10-12óra alatt lemerül).
Az élet szép!
Better luck!
  (Ha a good luck nem elég...)

Nem elérhető Coempi

  • Hozzászólások: 8
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC Desire S-OFF, CWM 5.0.2.0.
  • PDA ROM: Runnymede AllInOne 2.5
Re: Root
« Reply #1103 Dátum: 2011, 11 24, 15:06:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez a legjobb,legérthetőbb,tömör leírás!Köszönöm szépen!
Már meg is csináltam! :D
Tudnál esetleg egy hasonlóan megírt pár sort ROM cseréről is?
Kipróbálnám a MIUI-t,meg a Cyanogent is,meg amit esetleg ajánlotok!
Előre is köszönöm!

Update:
Az igényekről nem írtam.Természetesen a memóriát szeretném sdre tenni,mert mint tudjuk ezt hamar be lehet lakni,nekem is sikerült már kinőni.Az aksiidő is fontos lenne,mert bár hiába vettem duplaaksit hozzá,még így is előfordul,hogy keveslem amit bír(pl.:pókertorna alatt,zenehallgatás,netezés,stb,10-12óra alatt lemerül).

Bocs, nem jártam erre mostanában. Szóval:

Feltételezem, csak S-OFF-oltás és ROOT-oltál (és nem cseréltél HBOOT-ot, pl: AmonRA, CM7R2), valamint telepítetted a custom recovery-t (CWM).
 
Javaslom az xda-developers forumot, valamint pzoley oldalát (pzoley.matraszele.hu) megnézni, olvasni a jellemzőket, hozzászólásokat a tapasztalatokról, stb. Pzoley oldalán olvashatsz a különböző adatkezelési scriptekről (A2SD, DATA2SD, stb.).
- a kiválasztott ROM-ot letöltöd;
- átmásolod az SD-re;
- Recovery
- Backup and Restore, Backup (csak azért, hogy ha valami nem sikerülni, visszaállítás a Restore-ral, de úgyis menni fog  ;) )
- Full wipe, azaz
1, wipe data/factory reset (biztos? -> yes, trackpad-del lehet navigálni, lenyomva okézni)
2, wipe cache (biztos? -> yes, trackpad-del lehet navigálni, lenyomva okézni)
3, Advanced => wipe dalvik cache (biztos? -> yes, trackpad-del lehet navigálni, lenyomva okézni)
- Ezek után Install zip from SD
- choose zip from SD
- Kiválasztod (trackpad), és kezdődik a telepítés
Miután végzett, a Recovery-ben leszel => Reboot system now
Egy kis türelemre lesz szükséged, egyes ROM-oknak sok idő kell (15-20 perc).

Éppen most csinálom én is, remélem érthető. Ha nem, írj.
A többiek is nyugodtan szóljanak hozzá.
Egyébként én személy szerint a Sense ROM-okat szeretem, eddig csak azokat használtam.

Sok sikert!!! :D

Nem elérhető Axe Miskolc

  • Hozzászólások: 88
  • PDA: HTC ONE X
  • PDA ROM: 4.1.1 , 3.14.401.31
Re: Root
« Reply #1104 Dátum: 2011, 11 24, 23:26:30 »
Köszi!
Arany vagy!
Tegnap megcsináltam már,a miuis magyar oldal szerint,pont azért jöttem,hogy írjam,nem kell már a segítség :D
Azért nagyon köszi,meg másnak még jól jöhet!
Mely senses romokat próbáltad?
Miuit nézted már?Elég látványos,de néhány akadást felfedeztem benne már,jobb lenne egy stabil rom,ami az sdre teszi ki a belső memóriát(A2sd+,ha jól értem),melyik vállt be legjobban?

Update:most olvasom,hogy senseseket próbáltál még,ránézni érdemes a miuira is,de még picit várat a tökély(vagy csak engem nem szeret :D ).
Az élet szép!
Better luck!
  (Ha a good luck nem elég...)

Nem elérhető Coempi

  • Hozzászólások: 8
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC Desire S-OFF, CWM 5.0.2.0.
  • PDA ROM: Runnymede AllInOne 2.5
Re: Root
« Reply #1105 Dátum: 2011, 11 25, 06:42:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi!
Arany vagy!
Tegnap megcsináltam már,a miuis magyar oldal szerint,pont azért jöttem,hogy írjam,nem kell már a segítség :D
Azért nagyon köszi,meg másnak még jól jöhet!
Mely senses romokat próbáltad?
Miuit nézted már?Elég látványos,de néhány akadást felfedeztem benne már,jobb lenne egy stabil rom,ami az sdre teszi ki a belső memóriát(A2sd+,ha jól értem),melyik vállt be legjobban?

Update:most olvasom,hogy senseseket próbáltál még,ránézni érdemes a miuira is,de még picit várat a tökély(vagy csak engem nem szeret :D ).

MIUI-t néztem, de nem próbáltam. Jelenleg a Runnymede All In One 2.4-et használom, ez eddig bevált. Még nem vitt rá a szükség, hogy HBOOT-ot cseréljek.

Nem elérhető Axe Miskolc

  • Hozzászólások: 88
  • PDA: HTC ONE X
  • PDA ROM: 4.1.1 , 3.14.401.31
Re: Root
« Reply #1106 Dátum: 2011, 11 26, 20:56:52 »
Meg kell kövessem a Miuisokat!
A memóriakártya hibájából akadozott a rendszer.
Apropó!
Miért van az,hogy ha 4gb-nál nagyobb kártyát teszek bele,akkor döcögős lesz a gép,
hisz minimum 16-osat bírnia kellene.Mi lehet a megoldás?
Az élet szép!
Better luck!
  (Ha a good luck nem elég...)

Nem elérhető Coempi

  • Hozzászólások: 8
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC Desire S-OFF, CWM 5.0.2.0.
  • PDA ROM: Runnymede AllInOne 2.5
Re: Root
« Reply #1107 Dátum: 2011, 11 27, 13:29:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Meg kell kövessem a Miuisokat!
A memóriakártya hibájából akadozott a rendszer.
Apropó!
Miért van az,hogy ha 4gb-nál nagyobb kártyát teszek bele,akkor döcögős lesz a gép,
hisz minimum 16-osat bírnia kellene.Mi lehet a megoldás?

class 6-os kártya a legjobb. Alatta lassubb, a felettieket (8, 10) fényképezőkhöz, kamerákhoz találták ki.

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: Root
« Reply #1108 Dátum: 2011, 11 27, 13:32:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Meg kell kövessem a Miuisokat!
A memóriakártya hibájából akadozott a rendszer.
Apropó!
Miért van az,hogy ha 4gb-nál nagyobb kártyát teszek bele,akkor döcögős lesz a gép,
hisz minimum 16-osat bírnia kellene.Mi lehet a megoldás?


Minden topikban nem kell feltenni ugyanazt a kérdést.
Kérlek, ne floodolj!
Köszönöm megértésedet!


A másik topikban már kaptál válaszokat...  ;)
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető Axe Miskolc

  • Hozzászólások: 88
  • PDA: HTC ONE X
  • PDA ROM: 4.1.1 , 3.14.401.31
Re: Root
« Reply #1109 Dátum: 2011, 11 27, 20:17:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Minden topikban nem kell feltenni ugyanazt a kérdést.
Kérlek, ne floodolj!
Köszönöm megértésedet!


A másik topikban már kaptál válaszokat...  ;)

Egyszerre tettem ki,itt indult,utána gondoltam (a gyenge látogatottság miatt)amott is jöhet értelmes válasz.Elnézést!
Az élet szép!
Better luck!
  (Ha a good luck nem elég...)

Nem elérhető bmenya

  • Hozzászólások: 9
  • PDA: hp ipaq rw6815
  • PDA ROM: 1,10,04 wwe
Re: Root
« Reply #1110 Dátum: 2011, 11 29, 19:32:33 »
Három napja küzdök 1 desire-vel RUU_HTC Desire Android 2.3 Upgrade (Gingerbread) ez a rom van most rajta.
Előtte 1 olyan rom volt rajta ami félig az sd kártyáról futott a magyarítás miatt. Feltettem rá ezt a romot de azóta nem megy a led lámpa más minden működik rendben. Esetleg van e valami megoldás a gyári 2,2 rom vissza rakására. Eddig nem sikerült mindig leált a frissítés.

Nem elérhető atravel

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1960
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS2
  • PDA ROM: CM10.1
Re: Root
« Reply #1111 Dátum: 2011, 11 30, 06:18:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login

 Három napja küzdök 1 desire-vel RUU_HTC Desire Android 2.3 Upgrade (Gingerbread) ez a rom van most rajta.
 Előtte 1 olyan rom volt rajta ami félig az sd kártyáról futott a magyarítás miatt. Feltettem rá ezt a romot de azóta nem megy a led lámpa más minden működik rendben. Esetleg van e valami megoldás a gyári 2,2 rom vissza rakására. Eddig nem sikerült mindig leált a frissítés.
 
Ha másképp nem megy, szerintem Pzoley oldalán (pzoley.matraszele.hu) a faq ban, gyári állapot visszaállítáa rész szerint mennie kell.
 Nekem főzött gingerről simán visszaált a kártyás módszerrel.
 Hogy lásd a leírást, be kell jelentkezni az oldalra.

Nem elérhető Murmucka

  • Hozzászólások: 290
  • Navigáció / Navigation: iGo Primo 9
  • PDA: Samsung Galaxy S6 edge
  • PDA ROM: Gyári 5.1
Re: Root
« Reply #1112 Dátum: 2011, 11 30, 07:54:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Három napja küzdök 1 desire-vel RUU_HTC Desire Android 2.3 Upgrade (Gingerbread) ez a rom van most rajta.
Előtte 1 olyan rom volt rajta ami félig az sd kártyáról futott a magyarítás miatt. Feltettem rá ezt a romot de azóta nem megy a led lámpa más minden működik rendben. Esetleg van e valami megoldás a gyári 2,2 rom vissza rakására. Eddig nem sikerült mindig leált a frissítés.
Recovery mi van rajta? Aki gyári 2.3-at rakott rá, ott probléma volt utána a régi visszatelepítésével!
Ereszd rá a Revolutionary-t, ha az kész utána próbáldj meg recoveryből egy gyári rootolt 2.2-t visszarakni! (revolutionary.io ahonnan letöltheted)
Nokia 3210 > Nokia 3310 > Nokia 6610 > Nokia 6230 > Nokia 6500C > Nokia 6700C > HTC Desire > HTC Sensation XE > HTC One S > HTC One M7 > HTC One M8 > Samsung Galaxy S6 edge

Nem elérhető Adamkam88

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: 2.3.3
Re: Root
« Reply #1113 Dátum: 2011, 12 12, 09:15:51 »
Üdv mindenkinek.
Nagy segítséget szeretnék kérni tőletek, anno mikor megjelent a Ginger 2.3.3 fejlesztői változat okos módon felraktam a készülékre. Előtte szűz 2.2 volt Root nélkül.
A gondom az lenne, hogy azóta rootolni se tudnám a telót illetve customromokat is elfelejthetem. Ha valaki tudna segíteni hogyan lehet rootolni ezt a verziót, illetve hogyan lehetne letakarítani róla az kérem segítsen.
Előre is köszönöm.

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: Root
« Reply #1114 Dátum: 2011, 12 12, 09:50:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv mindenkinek.
Nagy segítséget szeretnék kérni tőletek, anno mikor megjelent a Ginger 2.3.3 fejlesztői változat okos módon felraktam a készülékre. Előtte szűz 2.2 volt Root nélkül.
A gondom az lenne, hogy azóta rootolni se tudnám a telót illetve customromokat is elfelejthetem. Ha valaki tudna segíteni hogyan lehet rootolni ezt a verziót, illetve hogyan lehetne letakarítani róla az kérem segítsen.
Előre is köszönöm.


Van rá valamiféle megoldás, de majd csak este lesz időm utánanézni...  :hmm:
Addig esetleg az You are not allowed to view links. Register or Login-on te is megkeresheted!
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: Root
« Reply #1115 Dátum: 2011, 12 12, 10:02:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv mindenkinek.
Nagy segítséget szeretnék kérni tőletek, anno mikor megjelent a Ginger 2.3.3 fejlesztői változat okos módon felraktam a készülékre. Előtte szűz 2.2 volt Root nélkül.
A gondom az lenne, hogy azóta rootolni se tudnám a telót illetve customromokat is elfelejthetem. Ha valaki tudna segíteni hogyan lehet rootolni ezt a verziót, illetve hogyan lehetne letakarítani róla az kérem segítsen.
Előre is köszönöm.


Az egyik lehetséges megoldást a You are not allowed to view links. Register or Login-ben találod...   ;)
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető Adamkam88

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: 2.3.3
Re: Root
« Reply #1116 Dátum: 2011, 12 12, 10:25:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Az egyik lehetséges megoldást a You are not allowed to view links. Register or Login-ben találod...   ;)


KÖSZÖNÖÖÖÖM !!! Sikerült ! Legyen szép napod!!!!!

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: Root
« Reply #1117 Dátum: 2011, 12 12, 10:54:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login

KÖSZÖNÖÖÖÖM !!! Sikerült ! Legyen szép napod!!!!!


Gratula!  :ok:
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető atravel

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1960
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS2
  • PDA ROM: CM10.1
Re: Root
« Reply #1118 Dátum: 2011, 12 12, 21:18:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Az egyik lehetséges megoldást a You are not allowed to view links. Register or Login-ben találod...   ;)
Valószínűleg a 22. hsz-re gondoltál. 184 a thanks meterje volt :)
de a kollega szépen olvasott a sorok között :taps:

Nem elérhető nandiweb

  • Hozzászólások: 166
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Igo primo
  • PDA: iPhone 5s / iPad 3 / SGS1
Re: Root
« Reply #1119 Dátum: 2011, 12 13, 20:43:13 »
Hali!

Rootolni akarom a telefonomat, hogy már rommal próbálkozzak. Jelenleg 2.3.3 van rajta és olvastam itt, hogy ezt nem lehet rootolni unrEVOked-el ,csak Revolutionary. Nos, ez utóbbi nem látja a telefont, csak azt írja ,hogy waiting for device.

Lenne valaki olyan kedves ,hogy szájbarágósan elmagyarázza? Olvastam az XDA-t is ,de az angolom elég gyenge...

Nem elérhető Murmucka

  • Hozzászólások: 290
  • Navigáció / Navigation: iGo Primo 9
  • PDA: Samsung Galaxy S6 edge
  • PDA ROM: Gyári 5.1
Re: Root
« Reply #1120 Dátum: 2011, 12 14, 07:57:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali!

Rootolni akarom a telefonomat, hogy már rommal próbálkozzak. Jelenleg 2.3.3 van rajta és olvastam itt, hogy ezt nem lehet rootolni unrEVOked-el ,csak Revolutionary. Nos, ez utóbbi nem látja a telefont, csak azt írja ,hogy waiting for device.

Lenne valaki olyan kedves ,hogy szájbarágósan elmagyarázza? Olvastam az XDA-t is ,de az angolom elég gyenge...
Semmi szájbarágás nem kell, jól csinálod a revolutionary-vel. Csak látnia kéne a telefont :D
Én HTC Sync üzemmódban kapcsoltam rá a készüléket, azzal látta. És az USB Debug mód legyen bekapcsolva!
Nokia 3210 > Nokia 3310 > Nokia 6610 > Nokia 6230 > Nokia 6500C > Nokia 6700C > HTC Desire > HTC Sensation XE > HTC One S > HTC One M7 > HTC One M8 > Samsung Galaxy S6 edge

Nem elérhető nandiweb

  • Hozzászólások: 166
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Igo primo
  • PDA: iPhone 5s / iPad 3 / SGS1
Re: Root
« Reply #1121 Dátum: 2011, 12 14, 17:50:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Semmi szájbarágás nem kell, jól csinálod a revolutionary-vel. Csak látnia kéne a telefont :D
Én HTC Sync üzemmódban kapcsoltam rá a készüléket, azzal látta. És az USB Debug mód legyen bekapcsolva!

Köszi, igen  a sync üzemmód volt a baj. Időközben sikerült megoldani, most már s-off, de megint elakadtam....

Segítségemre szolgált ez a videó:
You are not allowed to view links. Register or Login


viszont, amikor a revolutionary-ben az sd-kártyán kell megtalálni a zip fájlt, akkor nem történik semmi. Szóval bent vagyok a menüben ,kiválasztom az "install zip from sdcard", majd ezt követően csak a revolutionary jelenik meg középen és semmit se lehet kiválasztani. Mit ronthattam el?

Előre is köszönöm!

Üdv.

Nem elérhető nandiweb

  • Hozzászólások: 166
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Igo primo
  • PDA: iPhone 5s / iPad 3 / SGS1
Re: Root
« Reply #1122 Dátum: 2011, 12 14, 22:29:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi, igen  a sync üzemmód volt a baj. Időközben sikerült megoldani, most már s-off, de megint elakadtam....

Segítségemre szolgált ez a videó:
You are not allowed to view links. Register or Login


viszont, amikor a revolutionary-ben az sd-kártyán kell megtalálni a zip fájlt, akkor nem történik semmi. Szóval bent vagyok a menüben ,kiválasztom az "install zip from sdcard", majd ezt követően csak a revolutionary jelenik meg középen és semmit se lehet kiválasztani. Mit ronthattam el?

Előre is köszönöm!

Üdv.

Öööö... rájöttem .D Nem a power gombbal kellet kiválasztani, hanem lent a görgőssel. Már feltöltöttem egy új romot is :D

Nem elérhető Genesiman

  • Hozzászólások: 10
  • Navigáció / Navigation: Tillborg
  • PDA: HTC desire
  • PDA ROM: 512
ROOT, csak tudnám...
« Reply #1123 Dátum: 2011, 12 27, 17:16:51 »
Szevasztok!
Nem tudom, hogy jó topicba írok-e, de most jutottam el a ROOT szükségességéhez. Sajnos nagyon nem értek hozzá, és nem egészen tiszta az egész. Tudna nekem valaki Budapesten segíteni személyesen? Ahogy egymás után olvasom a hozzászólásokat, egyszerű leírásokat, mindig felmerül egy kérdésem, amire újabb napok múlva találok választ... Szóval csak azt a rohadt belső memóriát szeretném a Desire Bravomban felszabadítani, a 42 megás mail appban lévő és sehol meg nem található data állományt likvidálnám. Úgy tűnik, hogy a ROOT segíthet a megtalálásban, semmi más. Ja, nem rootolt a készülék, de a "hivatalos" Gingerbread van rajta.

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: ROOT, csak tudnám...
« Reply #1124 Dátum: 2011, 12 27, 18:57:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szevasztok!
Nem tudom, hogy jó topicba írok-e, de most jutottam el a ROOT szükségességéhez. Sajnos nagyon nem értek hozzá, és nem egészen tiszta az egész. Tudna nekem valaki Budapesten segíteni személyesen? Ahogy egymás után olvasom a hozzászólásokat, egyszerű leírásokat, mindig felmerül egy kérdésem, amire újabb napok múlva találok választ... Szóval csak azt a rohadt belső memóriát szeretném a Desire Bravomban felszabadítani, a 42 megás mail appban lévő és sehol meg nem található data állományt likvidálnám. Úgy tűnik, hogy a ROOT segíthet a megtalálásban, semmi más. Ja, nem rootolt a készülék, de a "hivatalos" Gingerbread van rajta.


No látom, csak megtaláltad a megfelelő helyet!  ;)
You are not allowed to view links. Register or Login megtalálod a megfelelő leírásokat a rootoláshoz!  :ok:
Regisztrálni szükséges!
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50