2024, 03 29, 07:01:27

Szerző Téma: Kiegészítők, Tartozékok  (Megtekintve 80970 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető senki11

  • Hozzászólások: 33
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: MIUI_Au 1.4.22 R2 STABLE Release
  • Skype: senkimester@freemail.hu
Re: Kiegészítők, Tartozékok
« Reply #100 Dátum: 2011, 02 22, 14:37:28 »
Üdv!
Szeretnék beszerezni egy ilyen tokot:
You are not allowed to view links. Register or Login

Van esetleg valakinek tapasztalata ezzel a típussal? Sajnos még nem sikerült találnom egy olyan képet sem ahol Desire van beletéve.

Nem elérhető kleingy

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2417
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: OnePlus 5, TabS 8.4
Re: Kiegészítők, Tartozékok
« Reply #101 Dátum: 2011, 04 09, 09:13:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szeretnék beszerezni egy ilyen tokot:
You are not allowed to view links. Register or Login
Van esetleg valakinek tapasztalata ezzel a típussal? Sajnos még nem sikerült találnom egy olyan képet sem ahol Desire van beletéve.
A tok belső mérete: 115 x 61 x 18 mm
A Desire belsője     : 119 x 60 x 11.9 mm

Ez elég necces ahhoz, hogy mindenképp próbálni kelljen bele. Plusz eléggé túllógna hosszban, tehát a felső rész karcolódhatna. Én nem venném meg ezt a típust Dézihez. A You are not allowed to view links. Register or Login sem tette be a kompatibilis mobilok közé.

Na most látom, hogy elég régi a hsz. :D Végül megvetted?  :D

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: Kiegészítők, Tartozékok
« Reply #102 Dátum: 2011, 04 09, 10:37:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A tok belső mérete: 115 x 61 x 18 mm
A Desire belsője     : 119 x 60 x 11.9 mm

Ez elég necces ahhoz, hogy mindenképp próbálni kelljen bele. Plusz eléggé túllógna hosszban, tehát a felső rész karcolódhatna. Én nem venném meg ezt a típust Dézihez. A You are not allowed to view links. Register or Login sem tette be a kompatibilis mobilok közé.

Na most látom, hogy elég régi a hsz. :D Végül megvetted?  :D

Most már csak azt áruld el lécci, hogy hogyan mérted meg a Desre-t...   ...belülről?!  :shock: :D
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető kleingy

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2417
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: OnePlus 5, TabS 8.4
Re: Kiegészítők, Tartozékok
« Reply #103 Dátum: 2011, 04 09, 10:41:40 »
 :taps: Eltoltam. De azért értitek ugye? ;)

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: Kiegészítők, Tartozékok
« Reply #104 Dátum: 2011, 04 09, 10:44:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:taps: Eltoltam. De azért értitek ugye? ;)

Én igen!  ;) :ima: O->-
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető senki11

  • Hozzászólások: 33
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: MIUI_Au 1.4.22 R2 STABLE Release
  • Skype: senkimester@freemail.hu
Re: Kiegészítők, Tartozékok
« Reply #105 Dátum: 2011, 04 09, 19:02:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A tok belső mérete: 115 x 61 x 18 mm
A Desire belsője     : 119 x 60 x 11.9 mm

Ez elég necces ahhoz, hogy mindenképp próbálni kelljen bele. Plusz eléggé túllógna hosszban, tehát a felső rész karcolódhatna. Én nem venném meg ezt a típust Dézihez. A You are not allowed to view links. Register or Login sem tette be a kompatibilis mobilok közé.

Na most látom, hogy elég régi a hsz. :D Végül megvetted?  :D

Nem vettem meg :)
Beszereztem egy olcsó susogósat  :ok: semmitől nem véd, de legalább nem karcolódik olyan könnyen
Headseten viszont még most is agyalok, rendeltem Jabra 3030-ast (kb. 6 hete) viszont még mindig nem küldték le - szerintem holnap vissza is mondom és előkortom a jó öreg spark plug-omat

Nem elérhető atravel

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1960
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS2
  • PDA ROM: CM10.1
Re: Kiegészítők, Tartozékok
« Reply #106 Dátum: 2011, 04 10, 07:48:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem vettem meg :)
Beszereztem egy olcsó susogósat  :ok: semmitől nem véd, de legalább nem karcolódik olyan könnyen
Headseten viszont még most is agyalok, rendeltem Jabra 3030-ast (kb. 6 hete) viszont még mindig nem küldték le - szerintem holnap vissza is mondom és előkortom a jó öreg spark plug-omat
én most vettem egy SE MW600 sztereó Bluetooth headsetet. HPM78-as füles jár hozzá. kiválóan együttműködik a Desivel. egyelőre csak az InsertCoin ROMmal teszteltem, de még a hívó nevét is kiírja, ha keresnek

Nem elérhető senki11

  • Hozzászólások: 33
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: MIUI_Au 1.4.22 R2 STABLE Release
  • Skype: senkimester@freemail.hu
Re: Kiegészítők, Tartozékok
« Reply #107 Dátum: 2011, 04 10, 14:16:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
én most vettem egy SE MW600 sztereó Bluetooth headsetet. HPM78-as füles jár hozzá. kiválóan együttműködik a Desivel. egyelőre csak az InsertCoin ROMmal teszteltem, de még a hívó nevét is kiírja, ha keresnek

a jabra mellett nálam is az volt a másik befutó, láttam youtube-pn hogy jól megvan a desire-al
azt elvileg tudnának is küldeni de nemtom hogy kell-e nekem ez a vezetéknélküli megoldás, úgy vettem észre, hogy elég érzékeny a miki a telóban, szóval tudok telefonálni sima fülessel is ha mellettem van a készülék
talán inkább beruházok egy jobb fülesre, de még mindíg nem döntöttem el hogy mi legyen  :hmm:

Nem elérhető senki11

  • Hozzászólások: 33
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: MIUI_Au 1.4.22 R2 STABLE Release
  • Skype: senkimester@freemail.hu
Re: Kiegészítők, Tartozékok
« Reply #108 Dátum: 2011, 04 10, 16:17:27 »
Atravel - tudnál írni néhány infót arról, hogy a SE headset hogyan műkszik a gyakorlatban?
olyanokra gondolok mint: elég hangos-e, jó-e a hangminőség (nekem leginkább zenehallgatáshoz kellene), aksi meddig bírja, milyen távolságig van megfelelő vétel és hogy össze lehet-e kapcsolni laptoppal

Bocsi, hogy ezzel fárasztalak, de jó lenne egy reális véleményt olvasnom a cuccról, hogy könnyebb legyen dönteni  ;)
Ja és még egy apróság - mennyire fárad le a Desire aksija a folyamatos blue-tooth használattól?

Köszi...

Nem elérhető atravel

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1960
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS2
  • PDA ROM: CM10.1
Re: Kiegészítők, Tartozékok
« Reply #109 Dátum: 2011, 04 13, 20:28:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Atravel - tudnál írni néhány infót arról, hogy a SE headset hogyan műkszik a gyakorlatban?
olyanokra gondolok mint: elég hangos-e, jó-e a hangminőség (nekem leginkább zenehallgatáshoz kellene), aksi meddig bírja, milyen távolságig van megfelelő vétel és hogy össze lehet-e kapcsolni laptoppal

Bocsi, hogy ezzel fárasztalak, de jó lenne egy reális véleményt olvasnom a cuccról, hogy könnyebb legyen dönteni  ;)
Ja és még egy apróság - mennyire fárad le a Desire aksija a folyamatos blue-tooth használattól?

Köszi...
Bocsi, a ROMolással (meg némi munkával) voltam elfoglalva...
MW600 nagyon szuperül szól. A csatlakoztatott fül/fejhallgató is jelentősen tudja változtatni a hangzás minőségét, tehát a bt adapter jól teszi a dolgát. A gyárilag hozzáadott HPM-78-as füles is elég jó. Persze lehet jobb minőséget is venni, de szerintem kielégítő a tudása.
Távolság nem annyira releváns, mint inkább a közé ékelt tereptárgyak. Ha optikai rálátása van, akkor kb 10 m-ről tökéletes hangátvitel van (zenehallgatás) és irányítani is lehet a telefont (annyira jól irányítottam, hogy majdnem leesett az asztalról :D )
A vezérlés elég szépen működik a két készülék között, bár ezek az együttműködések erősen ROMfüggők is. InsertCoinnal pl szépen kijelezte a hívószámot, majd a hívó nevét, ha benne volta telefonkönyvben. Ma a Redux ROMmal csak egy bejövő hívásom volt, akinek tudtam a számát, de azt a nevet nem írta ki a füles, míg a telefon igen :(
Engem a túlsó fél jellemzően érthetően hall, de érezhető, hogy erősebb a háttérzaj, mintha simán a telefonba beszélnék.
Rádió használata az teljesen független a telefontól.
Ma egesz nap be volt kapcsolva a desin a bt, meg a wifi, zenét hallgattam róla, és most van 41%on, ugy, hogy összesen kb 1 órán Hero of Spartaztam is (ami eléggé akksi zabáló dolog).

Ha bármi kérdés van, kérdezz nyugodtan, kipróbálom az aktuális ROMmal ;)

Szerk: kipróbáltam, sajnos ezzel a ROMmal tényleg csak a tel számot írja ki, nevet nem, akkor sem, ha csak egy kontaktnál szerepel az adott telefonszám :(
Viszont ahányszor próbáltam, mindig hibátlan volt eddig a vezérlés.
tehát ha keresnek, rövid tel gomb felvesz, hosszú elutasít. hívás közben meg röviden nyomva letesz.
Ha épp nem keresnek, 1 nyomás hangvezérlés (nekem sose működik, de ez az én orgánumom, kiejtésem miatt is lehet) két gyors nyomás pedig az utolsó hívott szám tárcsázása.

Nem elérhető senki11

  • Hozzászólások: 33
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: MIUI_Au 1.4.22 R2 STABLE Release
  • Skype: senkimester@freemail.hu
Re: Kiegészítők, Tartozékok
« Reply #110 Dátum: 2011, 04 13, 23:29:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bocsi, a ROMolással (meg némi munkával) voltam elfoglalva...
MW600 nagyon szuperül szól. A csatlakoztatott fül/fejhallgató is jelentősen tudja változtatni a hangzás minőségét, tehát a bt adapter jól teszi a dolgát. A gyárilag hozzáadott HPM-78-as füles is elég jó. Persze lehet jobb minőséget is venni, de szerintem kielégítő a tudása.
Távolság nem annyira releváns, mint inkább a közé ékelt tereptárgyak. Ha optikai rálátása van, akkor kb 10 m-ről tökéletes hangátvitel van (zenehallgatás) és irányítani is lehet a telefont (annyira jól irányítottam, hogy majdnem leesett az asztalról :D )
A vezérlés elég szépen működik a két készülék között, bár ezek az együttműködések erősen ROMfüggők is. InsertCoinnal pl szépen kijelezte a hívószámot, majd a hívó nevét, ha benne volta telefonkönyvben. Ma a Redux ROMmal csak egy bejövő hívásom volt, akinek tudtam a számát, de azt a nevet nem írta ki a füles, míg a telefon igen :(
Engem a túlsó fél jellemzően érthetően hall, de érezhető, hogy erősebb a háttérzaj, mintha simán a telefonba beszélnék.
Rádió használata az teljesen független a telefontól.
Ma egesz nap be volt kapcsolva a desin a bt, meg a wifi, zenét hallgattam róla, és most van 41%on, ugy, hogy összesen kb 1 órán Hero of Spartaztam is (ami eléggé akksi zabáló dolog).

Ha bármi kérdés van, kérdezz nyugodtan, kipróbálom az aktuális ROMmal ;)

Szerk: kipróbáltam, sajnos ezzel a ROMmal tényleg csak a tel számot írja ki, nevet nem, akkor sem, ha csak egy kontaktnál szerepel az adott telefonszám :(
Viszont ahányszor próbáltam, mindig hibátlan volt eddig a vezérlés.
tehát ha keresnek, rövid tel gomb felvesz, hosszú elutasít. hívás közben meg röviden nyomva letesz.
Ha épp nem keresnek, 1 nyomás hangvezérlés (nekem sose működik, de ez az én orgánumom, kiejtésem miatt is lehet) két gyors nyomás pedig az utolsó hívott szám tárcsázása.

Köszi a választ!  :ok:
Én is utánajártam ám a dolgoknak, csak szükségem volt egy olyan véleményre is ahol nem szempont, hogy a tesztelésre kapott kütyüt agyon kell dícsérni. Egyébként azóta megjött a szerkentyű (tegnap) - a jabra-ra egy örökkévalóságig várhattam volna  >:( , de nem bántam meg hogy végül az mw600 lett
Én gyári rootolt froyot használok - a nevet ezzel sem jelzi híváskor, viszont a hangzás meglepően jó, pedig nem nagyon bízom a sony cuccokban.
Most készülök váltani MIUI-ra. Kíváncsi vagyok azzal hogy szuperál majd.
negatívnak talán annyi, hogy kicsit idegesítő a hangerőszabályozó
a bluetooth energiazabálására készülve mindjárt rendeltem egy 2400as akksit is -  :D kicsit rágyúrt a Dezső derékba, ezt is fura lesz megszokni

Nem elérhető lapa

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: 2.2
Re: Kiegészítők, Tartozékok
« Reply #111 Dátum: 2011, 09 01, 17:08:29 »
Sziasztok!

Vennék a telóhoz egy AKG Q350-es fülbedugós kütyüt, de nem tudom, hogy minden működni fog-e.
(hangerő, mikrofon, fölvesz, letesz).
Az AKG-t iPhone-hoz készítették.

Van esetleg valakinek tapasztalata, véleménye, ötlete?

Köszi: lapa

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: Kiegészítők, Tartozékok
« Reply #112 Dátum: 2012, 08 21, 06:46:34 »
Ma veszem át a korábban megrendelt 2400 mAh akksit.  You are not allowed to view links. Register or Login


Remélem, beválik...  :hmm:
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: Kiegészítők, Tartozékok
« Reply #113 Dátum: 2012, 08 22, 09:03:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ma veszem át a korábban megrendelt 2400 mAh akksit.  You are not allowed to view links. Register or Login


Remélem, beválik...  :hmm:



Tegnap megjött a 2400 mAh akksi a hátlappal.
Nem az a púpos fajta, teljesen síik a hátulja, viszont kissé keskenyebb és rövidebb, mint az előlap.
Ettől függetlenül pontosan felpattan, nem lötyög, nyekereg.
Olyan lett tőle a desire, mintha billentyűzetes smartphone lenne...  :D


A vastagságát mintegy 3.5mm-rel növelte meg.
Így már bátran használhatom egész nap 3G-n, estig nem fogy ki a szufla belőle extrém igénybevétel esetén sem...  :ok:
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50