2024, 05 20, 22:18:55
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Samsung Galaxy S általános beszélgetés  (Megtekintve 2138883 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető anzo

  • ROMMER
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re: Samsung Galaxy S általános beszélgetés
« Reply #3825 Dátum: 2010, 09 04, 07:23:23 »
Leshak elkészítette I9000-hez is az online konyhát.

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető spitya

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4502
  • Nem: Férfi
  • Samsung-Fan
  • Navigáció / Navigation: iGO-Nextgen
  • PDA: GALAXY S10+ SM-G975F
  • PDA ROM: G975FXXU9ETLJ gyári
  • Skype: spitya68
Re: Samsung Galaxy S általános beszélgetés
« Reply #3826 Dátum: 2010, 09 04, 07:36:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Leshak elkészítette I9000-hez is az online konyhát.

You are not allowed to view links. Register or Login

Már le is húztam egy modot. De véga a munkaidőmnek, ugyhogy most nem rakom fel.

Nem elérhető Shumacher26

  • Hozzászólások: 737
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: Samsung Galaxy S II. 16GB + 32GB MicroSDHC
  • PDA ROM: VK 5.2.3 + siyah 4.1.2
  • Skype: Simoneandras26
Re: Samsung Galaxy S általános beszélgetés
« Reply #3827 Dátum: 2010, 09 04, 08:30:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
szia. van a fényképező résznél és a video résznél is egy olyan beállítás, hogy láthatóság külső fényben. tehát ezzel akarták ellensúlyozni a vaku hiányát. csinálok ma két képet, egyet simán, nappal, egyet meg este ezzel a beállítással és feltöltöm.

Nagyon Köszönöm Várom! :ok: :D
Samsung Galaxy S II Next Generation

Nem elérhető rajker

  • Hozzászólások: 1984
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HERE
  • PDA: Mate 10 pro
  • PDA ROM: Gyári
Re: Samsung Galaxy S általános beszélgetés
« Reply #3828 Dátum: 2010, 09 04, 09:06:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez kimaradt:

Ezt a videót találtam a gps hez:

You are not allowed to view links. Register or Login


Mit szóltok hozzá?? 0:55 től nézd ;)
nekem már elsö alkalommal mikor ide belemásztam igy volt beállitva :hmm:
Nem szégyen a tanulás

Nem elérhető iScream^

  • Hozzászólások: 541
  • Navigáció / Navigation: Motonav
  • PDA: GT-i9000 Galaxy S 8GB
  • PDA ROM: XXJPK PDA+XXJPK Phone+OXXJPK CSC+root+OCLF
Re: Samsung Galaxy S általános beszélgetés
« Reply #3829 Dátum: 2010, 09 04, 10:46:08 »
Valaki legyen szíves elküldeni nekem az(akár lementett) FÜGGETLEN nv_data.bin-jét! Találtam egy megoldást, amivel fel lehetne éleszteni a drágámat, és szeretném kipróbálni. Jobban már úgyse cseszhetem el. :D
szerk.: Nem kell, sikerült megtalálnom valahogy a sajátomban is.

Nem elérhető iScream^

  • Hozzászólások: 541
  • Navigáció / Navigation: Motonav
  • PDA: GT-i9000 Galaxy S 8GB
  • PDA ROM: XXJPK PDA+XXJPK Phone+OXXJPK CSC+root+OCLF
Re: Samsung Galaxy S általános beszélgetés
« Reply #3830 Dátum: 2010, 09 04, 11:04:37 »
Sikerült kiolvastatni a kódokat, szurkoljatok. :D
MŰKÖDIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Csináljam meg a leírást? :P
szerk.: Szolgáltatósoknak nem az igazi, mert a programos függetlenítést meg kell csinálni hozzá.

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Samsung Galaxy S általános beszélgetés
« Reply #3831 Dátum: 2010, 09 04, 11:25:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sikerült kiolvastatni a kódokat, szurkoljatok. :D
MŰKÖDIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Csináljam meg a leírást? :P
szerk.: Szolgáltatósoknak nem az igazi, mert a programos függetlenítést meg kell csinálni hozzá.
ez nem kerdes!  Persze hogy csinald meg a leirast!  Nagyon orulok ha sikerul felelesztened
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Balassa12

  • Hozzászólások: 906
  • DUBLE CLUB
  • PDA: Galaxy S8+, LG V20, Xiaomi Note 2,OnePlus3T,OP5
  • PDA ROM: Custom
  • Skype: balassa12
Re: Samsung Galaxy S általános beszélgetés
« Reply #3832 Dátum: 2010, 09 04, 11:26:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sikerült kiolvastatni a kódokat, szurkoljatok. :D
MŰKÖDIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Csináljam meg a leírást? :P
szerk.: Szolgáltatósoknak nem az igazi, mert a programos függetlenítést meg kell csinálni hozzá.
Írd meg a FAQ-ba,ott többen keresik!
Ha elég hosszan kopogtatsz a pokol kapuján,előbb vagy utóbb valaki ajtót nyit....

Nem elérhető anzo

  • ROMMER
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re: Samsung Galaxy S általános beszélgetés
« Reply #3833 Dátum: 2010, 09 04, 11:27:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sikerült kiolvastatni a kódokat, szurkoljatok. :D
MŰKÖDIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Csináljam meg a leírást? :P
szerk.: Szolgáltatósoknak nem az igazi, mert a programos függetlenítést meg kell csinálni hozzá.
:taps: :taps: :taps:
Végre valaki nem arra vár, hogy valaki megtalálja a megoldást hanem fogja magát és utána jár és megcsinálja. Gratula!  :ok:

Nem elérhető iScream^

  • Hozzászólások: 541
  • Navigáció / Navigation: Motonav
  • PDA: GT-i9000 Galaxy S 8GB
  • PDA ROM: XXJPK PDA+XXJPK Phone+OXXJPK CSC+root+OCLF
Re: Samsung Galaxy S általános beszélgetés
« Reply #3834 Dátum: 2010, 09 04, 12:13:44 »
Ha netán letörölted volna az nv_data.bin-t, és a telefon
1) kéri a függetlenítő kódot. ->12. lépéstől
2) nem kéri a kódot, és nem csatlakozik hálózatra.

Ha nem tudod, hogy ez mi, semmiképp ne csináld meg, inkább kérj segítséget!
Szolgáltatós telefonoknál a garancia kapásból ugrik a függetlenítés miatt, nem javasolt!
(persze megpróbálhatod, ha utána visszateszed a mentést)

1: You are not allowed to view links. Register or Login mindenképp csináld meg, még ha most nem is jó a telefon.
2: Flashelj vissza egy régebbi(JM5/JM6) ROM-ot.
3: Ha az 1-es lépésben nem tudtad lementeni, akkor most tedd meg ugyanúgy. (ha nem sikerült a mentés, kérj segítséget, ne menj tovább!)
4: Csinálj egy másolatot a lementett nv_data.bin-ről, és azt nyisd meg hex editorban(WinHex trial nem jó, csak teljes, vagy 010 editor, esetleg az ingyenes You are not allowed to view links. Register or Login).
5: Keress rá az "i9000" szövegre jobb oldalon.
6: Ha megvan, akkor valami ilyesmi lesz: GT-I9000HKD???(a kérdőjelek betűket jelölnek).
7: Ha mázlid van, akkor KIES-sel csináltad, ami pedig lementi a registrybe az adatokat. Ezt megkeresed. Start menü/Futtatás/regedit, itt bemész a HKEY_CURRENT_USER/Software/Samsung/Kies/DeviceDB/1 mappába, és itt megkeresed a "ProductCode" sort. Ha megvan, megnézed mi van mellette, és az utolsó három betűjét beírod a hex editorban megnyitott fájlban az általam kérdőjelekkel jelzett helyre.
Ha nincs mázlid, és nem KIES-sel csináltad a JPC felrakását, akkor próbálj meg a kérdőjelek helyére XEU-t írni, nekem működik.
8: Mentsd el a fájlt.
9: Csinálj egy nv_data.bin.md5 fájlt, amibe írd bele a most elmentett fájl szimpla MD5 értékét. Én You are not allowed to view links. Register or Login a kiolvasásra.
használat: Parancssort rendszergazdival indítod, és:
Kód: You are not allowed to view links. Register or Login
C:md5sums.exe C: v_modify(ebben az esetben az md5sums.exe a C: gyökérben, a módosított nv_data.bin pedig a C: v_modify könyvtárban volt. Ha ez megvan, akkor ellenőrizd, hogy az elmentett nv_data.bin.md5 pontosan 32 bájtos-e. Ha igen, menj a következő lépésre.
9: Itt jön képbe a root. Vissza kell tenni az /efs/ könyvtárba a két fájlt. Ezt megteheted root explorerrel, vagy adb-vel.
10: Ha ez megvan, vedd ki az akksit, hogy ne módosítson semmit rajta, majd kapcsold be.
11: Ha jól csináltad, akkor csatlakozik a hálózatra. Ha nem, de már kéri a kódot, akkor következő lépés.
12: Töltsd le marketből a "Samsung Galaxy S Unlock"(DaGentooBoy) nevű programot, és írd fel az "Unlock code"-ot.
13: Indítsd újra, és amikor kéri a kódot, írd be neki a felírtat. Így működnie kell.

Nem elérhető VeszkaGSM

  • Hozzászólások: 413
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: SGS II.
  • PDA: I9300 GalaxyS III.
  • PDA ROM: Gyári..még..
Re: Samsung Galaxy S általános beszélgetés
« Reply #3835 Dátum: 2010, 09 04, 12:25:46 »
Ettől jó lett az imréd is? nem hiszem..
Nagy gáz, kis szerencse!

Nem elérhető iScream^

  • Hozzászólások: 541
  • Navigáció / Navigation: Motonav
  • PDA: GT-i9000 Galaxy S 8GB
  • PDA ROM: XXJPK PDA+XXJPK Phone+OXXJPK CSC+root+OCLF
Re: Samsung Galaxy S általános beszélgetés
« Reply #3836 Dátum: 2010, 09 04, 12:41:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ettől jó lett az imréd is? nem hiszem..
Hát az már a te dolgod, hogy elhiszed-e, én inkább használom.
Egyébként előtte ki se tudtam olvastatni a kódokat.

Nem elérhető VeszkaGSM

  • Hozzászólások: 413
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: SGS II.
  • PDA: I9300 GalaxyS III.
  • PDA ROM: Gyári..még..
Re: Samsung Galaxy S általános beszélgetés
« Reply #3837 Dátum: 2010, 09 04, 13:21:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát az már a te dolgod, hogy elhiszed-e, én inkább használom.
Egyébként előtte ki se tudtam olvastatni a kódokat.
Elhiszem kérdeztem..

Mi volt a rosz imei? vagy nem volt egyáltalán? Kösz
Nagy gáz, kis szerencse!

Nem elérhető jimbo

  • Hozzászólások: 794
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S III
  • PDA ROM: Gyári Telenor XXUGMK6/XXUGMK6/PANGML1
Re: Samsung Galaxy S általános beszélgetés
« Reply #3838 Dátum: 2010, 09 04, 13:25:34 »
Tegnap volt az első teljes nap, hogy nálam volt ez a csoda. Egész nap nyomkodtam, próbáltam beállítgatni, az összes kollégám kiélte magát az Asphalt 5-ön és így este már csak negyeden volt az aksi. Szerintem nem vészes és még be sincs járatva. Majd, ha pár töltés után eléri a max töltöttségi szintet és már nem simogatom az újdonság varázsával, kíváncsi leszek, meddig bírja.

Most, hogy kezdem belakni a kis galaxyssssst, rögtön egy kérdés. Van Olyan normális videó lejátszó progi hozzá, ami feliratokat is kezel? [:P]

Tegnap felraktam a Kiest a PC-re (winXP). Nem is kellett USB driver hozzá. Összedugtam a telefont a PC-vel és csak úgy hasított.
Bár mindenki szidja ezt a szegény Kiest, de mivel nincs viszonyítási alapom és amit akartam, azt meg tudtam csinálni vele, szerintem rendben van. Szinkronizálni lehet vele outlookot is, a paranoiásoknak sem kell így a gúglit használni. Nekem eddig erre kellett. Frissíteni is lehet vele ezt a csodás szappantartót, szóval nem értem, mi lehet a baja.

Van ez a QR-kód, aminek megtaláltam a magyar oldalát és próbáltam értelmezni is az ott leírtakat, de nem magyarázza el, hogy is kellene használni.
Miért jobb ezt a kódot kitenni, mint bemásolni a linket? A linkre rögtön rá lehet kattintani, a kód esetén meg a monitort? kell fényképeznem, majd utána fogalmam sincs hogy nyerjem ki belőle az adatokat.

"A galaxyS az Orion Övön van."
"Ezek nem azok a droidok, amiket kerestek."

Nem elérhető Pgeo

  • Hozzászólások: 313
  • Nem: Férfi
  • Mérnök Úr
    • Compker
  • Navigáció / Navigation: WAZE, iGO
  • PDA: LG G2 D802
  • PDA ROM: Stock 4.4.2
  • Skype: Pgeo007
Re: Samsung Galaxy S általános beszélgetés
« Reply #3839 Dátum: 2010, 09 04, 13:32:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tegnap volt az első teljes nap, hogy nálam volt ez a csoda. Egész nap nyomkodtam, próbáltam beállítgatni, az összes kollégám kiélte magát az Asphalt 5-ön és így este már csak negyeden volt az aksi. Szerintem nem vészes és még be sincs járatva. Majd, ha pár töltés után eléri a max töltöttségi szintet és már nem simogatom az újdonság varázsával, kíváncsi leszek, meddig bírja.

Most, hogy kezdem belakni a kis galaxyssssst, rögtön egy kérdés. Van Olyan normális videó lejátszó progi hozzá, ami feliratokat is kezel? [:P]

Tegnap felraktam a Kiest a PC-re (winXP). Nem is kellett USB driver hozzá. Összedugtam a telefont a PC-vel és csak úgy hasított.
Bár mindenki szidja ezt a szegény Kiest, de mivel nincs viszonyítási alapom és amit akartam, azt meg tudtam csinálni vele, szerintem rendben van. Szinkronizálni lehet vele outlookot is, a paranoiásoknak sem kell így a gúglit használni. Nekem eddig erre kellett. Frissíteni is lehet vele ezt a csodás szappantartót, szóval nem értem, mi lehet a baja.

Van ez a QR-kód, aminek megtaláltam a magyar oldalát és próbáltam értelmezni is az ott leírtakat, de nem magyarázza el, hogy is kellene használni.
Miért jobb ezt a kódot kitenni, mint bemásolni a linket? A linkre rögtön rá lehet kattintani, a kód esetén meg a monitort? kell fényképeznem, majd utána fogalmam sincs hogy nyerjem ki belőle az adatokat.
mvideo player
Barcod scanner a qr kodhoz

Nem elérhető anzo

  • ROMMER
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re: Samsung Galaxy S általános beszélgetés
« Reply #3840 Dátum: 2010, 09 04, 13:39:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login


Van ez a QR-kód, aminek megtaláltam a magyar oldalát és próbáltam értelmezni is az ott leírtakat, de nem magyarázza el, hogy is kellene használni.
Miért jobb ezt a kódot kitenni, mint bemásolni a linket? A linkre rögtön rá lehet kattintani, a kód esetén meg a monitort? kell fényképeznem, majd utána fogalmam sincs hogy nyerjem ki belőle az adatokat.
Azért jó a qr kód mert a PC-vel nem tudsz a marketből közvetlenül letölteni de ha le is tudnál az miért egyszerübb, hogy letöltöd a gépedre utána átmásolod a PDA-ra elindítasz egy fájl kezelőt és manuálisan telepíted. Ezzel csak beolvasod a kódot és egyből megnyítja a marketet ahonnan közvetlenül telepíted az alkalmazást.

Nem elérhető iScream^

  • Hozzászólások: 541
  • Navigáció / Navigation: Motonav
  • PDA: GT-i9000 Galaxy S 8GB
  • PDA ROM: XXJPK PDA+XXJPK Phone+OXXJPK CSC+root+OCLF
Re: Samsung Galaxy S általános beszélgetés
« Reply #3841 Dátum: 2010, 09 04, 13:54:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Elhiszem kérdeztem..

Mi volt a rosz imei? vagy nem volt egyáltalán? Kösz
Az nv_dada.bin-nek az IMEI-hez szerintem semmi köze. Gyanús, hogy az azonos régióból származó gépek nv_datája teljesen ugyanaz, mondjuk alapom nincs rá.

Nem elérhető mgabor

  • Hozzászólások: 2
  • PDA: samsung galaxy s
  • PDA ROM: I9000XWJM2
Re: Samsung Galaxy S általános beszélgetés
« Reply #3842 Dátum: 2010, 09 04, 14:09:33 »
Sziasztok!
Néhány napja én is birtoklok egy ilyen kis szépséget.
Lenne néhány egyszerű kérdésem:
A bemásolt zenei albumok borítója miért nem jelenik meg a gyári lejátszón?Próbáltam már a KIES-sel és a media player-rel is szinkronizálni és egyetlen egyszer sem jelenítette meg az albumok borítóit.Gyári eredeti lemezeket olvastam be minden esetben.

A gps-működését,hogyan tudom leellenőrizni aktív net kapcsolat nélkül?A navigációt próbáltam nekem nem talált semmit,kb 5-10 percig próbálgattam az udvaron.

Az android market-et nem tudom elindítani.Van gmail fiókom és amikor kérte a felhasználói nevet és a jelszót akkor annak a felhasználói nevét és jelszavát írtam be.Természetesen ott próbáltam ahol volt wi-fi. Ezt a részét nem értem igazán,a gmail és ami neki kell az nem egy és ugyan az?

Ez az első okostelefonom már rengeteget olvastam róla de még mindig csak tanulgatom mi mindenre képes és rengeteg az ismeretlen dolog,de igyekszem és ezért elnézést az egyszerű kérdéseimért.

Nem elérhető sztupy

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 700
    • SztupY.hu
  • Navigáció / Navigation: spirálkötésű térkép
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: mikor mi
  • Skype: sztupy2k
Re: Samsung Galaxy S általános beszélgetés
« Reply #3843 Dátum: 2010, 09 04, 14:51:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
4: Csinálj egy másolatot a lementett nv_data.bin-ről, és azt nyisd meg hex editorban(WinHex trial nem jó, csak teljes, vagy 010 editor).
9: Csinálj egy nv_data.bin.md5 fájlt, amibe írd bele a most elmentett fájl szimpla MD5 értékét. Én You are not allowed to view links. Register or Login használtam a kiolvasásra.

Ingyenes Hexa editor: You are not allowed to view links. Register or Login

MD5 készítése total commanderrel: Fájl->Ellenőrző fájl készítése->MD5 bepipál
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Disclaimer: Nem én vagyok itt a legokosabb, privátban csak akkor írj, ha biztos vagy benne, hogy én vagyok az egyetlenegy ember a világon aki segíteni tud neked (bár szeretném néha ezt hinni, ez általában nem igaz). MSN-en sem veszek fel ismeretlenek ismeretlenül. És skypeon sem. Mást meg nem használok.

Nem elérhető sztupy

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 700
    • SztupY.hu
  • Navigáció / Navigation: spirálkötésű térkép
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: mikor mi
  • Skype: sztupy2k
Re: Samsung Galaxy S általános beszélgetés
« Reply #3844 Dátum: 2010, 09 04, 14:59:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Néhány napja én is birtoklok egy ilyen kis szépséget.
Lenne néhány egyszerű kérdésem:
A bemásolt zenei albumok borítója miért nem jelenik meg a gyári lejátszón?Próbáltam már a KIES-sel és a media player-rel is szinkronizálni és egyetlen egyszer sem jelenítette meg az albumok borítóit.Gyári eredeti lemezeket olvastam be minden esetben.

Ha nem szinkronizálod csak simán rámásolod a fájlokat, és elhelyezel melléjük egy .jpg fájlt?

Idézet
A gps-működését,hogyan tudom leellenőrizni aktív net kapcsolat nélkül?A navigációt próbáltam nekem nem talált semmit,kb 5-10 percig próbálgattam az udvaron.

Tölts le valamilyen gps tesztelő programot. Én a Snaptic compass -t használom, igaz az inkább csak az iránytűt mutatja, de van benne GPS rész is. Régebben voltak gondok a GPS-el, de látom JM2 romod van abban már jónak kellene lennie.

Idézet
Az android market-et nem tudom elindítani.Van gmail fiókom és amikor kérte a felhasználói nevet és a jelszót akkor annak a felhasználói nevét és jelszavát írtam be.Természetesen ott próbáltam ahol volt wi-fi. Ezt a részét nem értem igazán,a gmail és ami neki kell az nem egy és ugyan az?

De, ha indulásnál már megadtad a gmail neved/jelszavad, akkor mennie kellene. Nézd meg, hogy a Beállítások->Fiókok és szinkronizálás alatt van-e google-s fiók. Ha nincs adj hozzá egyet.

Ha meg semmi sem segít próbálj egy factory reset, ha még nincs még rajta túl sok adat (ami valószínű, ha még a Market se megy), akkor nem vesztesz vele sokat.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Disclaimer: Nem én vagyok itt a legokosabb, privátban csak akkor írj, ha biztos vagy benne, hogy én vagyok az egyetlenegy ember a világon aki segíteni tud neked (bár szeretném néha ezt hinni, ez általában nem igaz). MSN-en sem veszek fel ismeretlenek ismeretlenül. És skypeon sem. Mást meg nem használok.

Nem elérhető mgabor

  • Hozzászólások: 2
  • PDA: samsung galaxy s
  • PDA ROM: I9000XWJM2
Re: Samsung Galaxy S általános beszélgetés
« Reply #3845 Dátum: 2010, 09 04, 15:25:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha nem szinkronizálod csak simán rámásolod a fájlokat, és elhelyezel melléjük egy .jpg fájlt?

Tölts le valamilyen gps tesztelő programot. Én a Snaptic compass -t használom, igaz az inkább csak az iránytűt mutatja, de van benne GPS rész is. Régebben voltak gondok a GPS-el, de látom JM2 romod van abban már jónak kellene lennie.

De, ha indulásnál már megadtad a gmail neved/jelszavad, akkor mennie kellene. Nézd meg, hogy a Beállítások->Fiókok és szinkronizálás alatt van-e google-s fiók. Ha nincs adj hozzá egyet.

Ha meg semmi sem segít próbálj egy factory reset, ha még nincs még rajta túl sok adat (ami valószínű, ha még a Market se megy), akkor nem vesztesz vele sokat.

Köszi a segítséget próbálkozom.

Nem elérhető moco

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4313
  • Nem: Nő
  • Navigáció / Navigation: Google maps/"állj gó"
  • PDA: Samsung S8+ duos
  • PDA ROM: Android 8
Re: Samsung Galaxy S általános beszélgetés
« Reply #3846 Dátum: 2010, 09 04, 17:23:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nagyon Köszönöm Várom! :ok: :D
hát...nem egy digitális fényképező a lelkem (de én akkor is szeretem) :)

fény nélkül
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

fénnyel
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető iScream^

  • Hozzászólások: 541
  • Navigáció / Navigation: Motonav
  • PDA: GT-i9000 Galaxy S 8GB
  • PDA ROM: XXJPK PDA+XXJPK Phone+OXXJPK CSC+root+OCLF
Re: Samsung Galaxy S általános beszélgetés
« Reply #3847 Dátum: 2010, 09 04, 18:44:38 »
Hogy telhet meg a /system? Én nem tettem bele semmit, de a Metamorph nyivákolt, hogy 5MB-nál kevesebb a hely rajta, és valóban, 3MB körül van.

Nem elérhető Johnsy

  • Hozzászólások: 122
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC ONE X+
  • PDA ROM: 4.1.1
Re: Samsung Galaxy S általános beszélgetés
« Reply #3848 Dátum: 2010, 09 04, 19:28:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A megoldás XXJPC gyorsabb lesz sokkal.
Hali
Ha vannak kedvenc,  gyakran hívott ismerőseid, rakd ki az egyik főképernyőre, és egy gombnyomással hívhatod is, nekem legalábbis így van megoldva.

Nem elérhető dooky

  • Hozzászólások: 108
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: Amestris V5.1_JVT_SEMA1.8
Re: Samsung Galaxy S általános beszélgetés
« Reply #3849 Dátum: 2010, 09 05, 10:24:16 »
Hat...lenne nekem egy ubuntum es egy sgs-em. Ugye mindkettoben van wifi, es a munkahelyen nincs szabad AP. Kerdesem az lenne, hogy ugye az ubuntuban lehet AP-t csinalni szabadon, amihez elvileg az SGS csatlakozni tudni, igy megoldva a vezetek nelkuli adatatvitelt, WIFIs router nelkul.

Nahmost, valaki csinalt mar ilyet? Nekem az SGS nem is latja az AP-t annak ellenere, hogy mas PCk igen...