2024, 03 29, 00:57:03

Szerző Téma: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok  (Megtekintve 127936 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #50 Dátum: 2010, 03 23, 17:59:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nekem meg nem tudja, hogy az van  :) Ugyan ezt írja ki

 :D Thebiker hol vagy???  :shock:
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető animoo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 900
  • Nem: Nő
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #51 Dátum: 2010, 03 23, 21:19:34 »
Letöltöttem ezt az updatert, azt mondja, nincs most update (az 5.0.5.2-ről nem szólt).
Azt még mindenképpen hangsúlyozni kéne a romfrissítésekkel kapcsolatban, hogy mielőtt valaki nekiáll buherátorkodni, az legyen az első dolga, hogy csinál egy Nandroid backupot. Elég sok esélye van, hogy mikor próbálkozik az ember (Főleg először), hogy valamit elront, elfelejt, elmúlaszt, vagy csak simán peches és pont nála fagy le flashelés közben. Ilyenkor mindig egyből van mihez nyúlni, lehet, hogy backup nélkül is fel lehet támasztani a pda-t, de egy recovery pillanatok alatt rendbeteszi a káoszt.

A romos topikban lehet jó lenne az első HSz-be, vagy ahol konkrétabban le van írva, belerakni ezt is, nem? Akkor más se járna rosszul, aki csak innen okul (speciel minden külföldi Androidos moddolós/flashelős topicban ezt rágják az ember szájába, én azért is csináltam meg). HAd legyen frankó magyar step-by-step, ha gondoljátok segítek összerakni vagy megírni, vagy valami  ;)
"There's always something wonderful in new..."  - és ezt most nem csak a PDA-cserélgetésre értettem :D

saját cucc: You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető animoo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 900
  • Nem: Nő
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #52 Dátum: 2010, 03 23, 21:30:27 »
Egyébként, hogy [/color] is legyek, eddig teljesen elégedett vagyok a Cya rommal, még nem futottam bele bugba (talán annyi, hogy a notification hangerő állításakor nem játszik le hangot hogy be tudjam lőni, a ringernél igen).
"There's always something wonderful in new..."  - és ezt most nem csak a PDA-cserélgetésre értettem :D

saját cucc: You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #53 Dátum: 2010, 03 23, 21:31:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Letöltöttem ezt az updatert, azt mondja, nincs most update (az 5.0.5.2-ről nem szólt).
Azt még mindenképpen hangsúlyozni kéne a romfrissítésekkel kapcsolatban, hogy mielőtt valaki nekiáll buherátorkodni, az legyen az első dolga, hogy csinál egy Nandroid backupot. Elég sok esélye van, hogy mikor próbálkozik az ember (Főleg először), hogy valamit elront, elfelejt, elmúlaszt, vagy csak simán peches és pont nála fagy le flashelés közben. Ilyenkor mindig egyből van mihez nyúlni, lehet, hogy backup nélkül is fel lehet támasztani a pda-t, de egy recovery pillanatok alatt rendbeteszi a káoszt.

A romos topikban lehet jó lenne az első HSz-be, vagy ahol konkrétabban le van írva, belerakni ezt is, nem? Akkor más se járna rosszul, aki csak innen okul (speciel minden külföldi Androidos moddolós/flashelős topicban ezt rágják az ember szájába, én azért is csináltam meg). HAd legyen frankó magyar step-by-step, ha gondoljátok segítek összerakni vagy megírni, vagy valami  ;)

Írd meg légyszi, és csinálunk egy romfrissítés témát  ;)
Hirtelen megszaporodtunk, és némán kezdtetek el romot frissíteni. Én elsőre nem csináltam nandroid backup-ot, de nem tudtam megölni, pedig akkor még egyszál magamban itt bénáztam rendesen :)

Ez a cya frissítő nem azért nem ír semmit, mert a legújabb rom van fent nektek?

Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #54 Dátum: 2010, 03 23, 21:33:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egyébként, hogy [/color] is legyek, eddig teljesen elégedett vagyok a Cya rommal, még nem futottam bele bugba (talán annyi, hogy a notification hangerő állításakor nem játszik le hangot hogy be tudjam lőni, a ringernél igen).
Az Eray progival, vagy a Sound Managerrel is csak pittyegés van, az változik ahogy állítom a hangerőt.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető animoo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 900
  • Nem: Nő
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #55 Dátum: 2010, 03 23, 21:38:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Írd meg légyszi, és csinálunk egy romfrissítés témát  ;)
Hirtelen megszaporodtunk, és némán kezdtetek el romot frissíteni. Én elsőre nem csináltam nandroid backup-ot, de nem tudtam megölni, pedig akkor még egyszál magamban itt bénáztam rendesen :)

Ez a cya frissítő nem azért nem ír semmit, mert a legújabb rom van fent nektek?

Oké! Semmi gond, hogy nem csináltatok, majd most lesz. Hátha jönnek még többen is, nekik már itt lesz minden  :ok: Így is sokat tettél a Nexusos communityért is :)  :ok:

Én nem tudom, mit csináltam volna, ha nincs backupom, mikor kifagyott. Biztos úgy is fel lehet támasztani, nem tudom. Szerencsére volt. A külföldi  fórumokon is jól le van írva, csak minden szanaszét, több helyen.

Nekem az 5.0.5.1 van, elvileg már van újabb, nekem mégse szólt.  :hmm:
"There's always something wonderful in new..."  - és ezt most nem csak a PDA-cserélgetésre értettem :D

saját cucc: You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #56 Dátum: 2010, 03 23, 21:42:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Oké! Semmi gond, hogy nem csináltatok, majd most lesz. Hátha jönnek még többen is, nekik már itt lesz minden  :ok: Így is sokat tettél a Nexusos communityért is :)  :ok:

Én nem tudom, mit csináltam volna, ha nincs backupom, mikor kifagyott. Biztos úgy is fel lehet támasztani, nem tudom. Szerencsére volt. A külföldi  fórumokon is jól le van írva, csak minden szanaszét, több helyen.

Nekem az 5.0.5.1 van, elvileg már van újabb, nekem mégse szólt.  :hmm:

Akkor reklamáljunk  >:( Bootloaderben a fastboot flash-sel felraktad volna a romot, ha nincs nandroid backupod. 
Bevallom nincs energiám megcsinálni a faq-ot, úgyhogy előre is köszi a segítséget  :ima:
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető animoo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 900
  • Nem: Nő
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #57 Dátum: 2010, 03 23, 21:47:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor reklamáljunk  >:( Bootloaderben a fastboot flash-sel felraktad volna a romot, ha nincs nandroid backupod. 
Bevallom nincs energiám megcsinálni a faq-ot, úgyhogy előre is köszi a segítséget  :ima:

Na ennek az újnak a changelogjából az is kiderült, hogy bug volt az, hogy nem ment fel annak, aki nem cyanogenről updatelt (mármint az X-nél a kifagyás). Ezt javították benne. És most már a sima fehér villogót is lehet állítani... Most rakjam fel? Úgyse kell wipe, megnézem... :D
"There's always something wonderful in new..."  - és ezt most nem csak a PDA-cserélgetésre értettem :D

saját cucc: You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető animoo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 900
  • Nem: Nő
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #58 Dátum: 2010, 03 23, 22:05:21 »
Na kész is. Most már a sima notificationnál is állítható a trackball színe  :D Ez a legszignifikánsabb észrevételem jelenleg.  :taps:
"There's always something wonderful in new..."  - és ezt most nem csak a PDA-cserélgetésre értettem :D

saját cucc: You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #59 Dátum: 2010, 03 23, 22:44:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na kész is. Most már a sima notificationnál is állítható a trackball színe  :D Ez a legszignifikánsabb észrevételem jelenleg.  :taps:
Már a munkahelyem és itthon is letöltöttem a múltkori és a mostani romot is, csak még nem tettem fel  :'(  :'(  Én is akarom!!!!!
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető thebiker

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1832
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: térkép
  • PDA: OPPO Find 7
  • PDA ROM: 5.0.2
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #60 Dátum: 2010, 03 24, 07:49:27 »
Amióta feltettem az új bootloadert a bootolás közben sokkal tovább időzik a X-nél és csak utána kezdi betölteni a bott animációt. Másnál is így van?

Nem elérhető animoo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 900
  • Nem: Nő
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #61 Dátum: 2010, 03 24, 09:23:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Amióta feltettem az új bootloadert a bootolás közben sokkal tovább időzik a X-nél és csak utána kezdi betölteni a bott animációt. Másnál is így van?

Én nem tettem még fel, nem sietem el  :)
Na kicsit harcoltunk tegnap az átlátszó taskbarral, beautiful widgets-szel, meg a villogó trackballal.... Az átlátszó taskbarról most lemondtam, de csinálnom kellett egy wipe-ot is, mert a beautiful widget időjárásos homejában eltűnt a napocska ikon, és sehogyse jött vissza. Wipe után jobb lett az egész, és működik a beépített trackball színállítás is, meg a trackball alert is, nem vesznek össze. Az e-maileknek tök szép lilát csináltam  :D

Egy bugot vettem észe, mondjuk az mintha az 5.0.5.1-ben is szembejött volna, hiogy ha pl a marketből vagy a böngészőből visszalépek a today-re, akkor néha eltűnnek az ikonok onnan, csak üres asztal van. Ha elslide-olok egy másik lapra és vissza, akkor már ott vannak, de ezt többször is csinálta. Annyira nem zavaró, de azért bug.
"There's always something wonderful in new..."  - és ezt most nem csak a PDA-cserélgetésre értettem :D

saját cucc: You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #62 Dátum: 2010, 03 24, 09:41:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Egy bugot vettem észe, mondjuk az mintha az 5.0.5.1-ben is szembejött volna, hiogy ha pl a marketből vagy a böngészőből visszalépek a today-re, akkor néha eltűnnek az ikonok onnan, csak üres asztal van. Ha elslide-olok egy másik lapra és vissza, akkor már ott vannak, de ezt többször is csinálta. Annyira nem zavaró, de azért bug.
Nekem szerencsére nem csinál ilyet, le is kopogom! :D
Nagy élmény volt, egy kávézóban töltöttem le az cya. updatet a nexusra wifin, majd helyben frissítettem! :taps:
Nagyon gyorsan szedte, a 63 megát úgy max. 2 perc alatt.
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető mqmeszi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #63 Dátum: 2010, 03 24, 21:07:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem szerencsére nem csinál ilyet, le is kopogom! :D
Nagy élmény volt, egy kávézóban töltöttem le az cya. updatet a nexusra wifin, majd helyben frissítettem! :taps:
Nagyon gyorsan szedte, a 63 megát úgy max. 2 perc alatt.
Boldog névnapot itt is :ok:! Komoly ez a frissítés!  :D
Nekem jobb az5052-es stabilabb, az live wallpaper sem hülyül meg és az akksi %-os kijelzési bug is megszúnt így nem használok külön battery progit

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #64 Dátum: 2010, 03 24, 21:11:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Boldog névnapot itt is :ok: ! Komoly ez a frissítés!  :D
Nekem jobb az5052-es stabilabb, az live wallpaper sem hülyül meg és az akksi %-os kijelzési bug is megszúnt így nem használok külön battery progit
You are not allowed to view links. Register or Login, javította a más romra rárakási gondokat.

(A Twitteren írta nekem cyanogen   :whistle: )
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető mqmeszi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #65 Dátum: 2010, 03 24, 21:13:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login, javította a más romra rárakási gondokat.

(A Twitteren írta nekem cyanogen   :whistle: )
Jó ég, teszem is fel, köszi

Nem elérhető mqmeszi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #66 Dátum: 2010, 03 24, 21:21:29 »
De hülye vagyok, a cyanogen nem is modacos-rom :oops:

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #67 Dátum: 2010, 03 24, 21:26:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
De hülye vagyok, a cyanogen nem is modacos-rom :oops:
De ott is elérhető. (Amúgy ezt mire írtad?  :oops: )
(XDA-n, modacon, és az új cyanogen oldalról is  :ok: )
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető mqmeszi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #68 Dátum: 2010, 03 24, 21:28:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
De ott is elérhető. (Amúgy ezt mire írtad?  :oops: )
(XDA-n, modacon, és az új cyanogen oldalról is  :ok: )
csak úgy magamra  :)
De akkor ki csinálja? Modacon? Vagy akié a cyanogen oldal? :shock:

Ez a baj, h Gabes rootolta a nexusom, mert így nem vágom az alapokat és ezt érzem is. Meg kell néznem pontosan mit csinált Gabes és érteni fogom :)

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #69 Dátum: 2010, 03 24, 21:32:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
csak úgy magamra  :)
De akkor ki csinálja? Modacon? Vagy akié a cyanogen oldal? :shock:

Ez a baj, h Gabes rootolta a nexusom, mert így nem vágom az alapokat és ezt érzem is. Meg kell néznem pontosan mit csinált Gabes és érteni fogom :)
Cyanogené a cyanogen oldal. Az XDA-n kezdett szerintem, aztán hála az együttműködésnek a Modaco és az XDA között, Paul betette a cya romokat is a konyhájába. Mostanában meg külön életet akartak élni és csináltak egy fórumot maguknak  ;)
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető mqmeszi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #70 Dátum: 2010, 03 24, 21:34:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Cyanogené a cyanogen oldal. Az XDA-n kezdett szerintem, aztán hála az együttműködésnek a Modaco és az XDA között, Paul betette a cya romokat is a konyhájába. Mostanában meg külön életet akartak élni és csináltak egy fórumot maguknak  ;)
értem  O->-
köszi

Nem elérhető mqmeszi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #71 Dátum: 2010, 03 24, 22:03:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
értem  O->-
köszi
Visszatettem az 5.0.5.2-t. Ez a hármas nálam lassabb és darabosabb

Nem elérhető animoo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 900
  • Nem: Nő
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #72 Dátum: 2010, 03 25, 06:21:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Visszatettem az 5.0.5.2-t. Ez a hármas nálam lassabb és darabosabb

Akkor en fel se teszem  :)
"There's always something wonderful in new..."  - és ezt most nem csak a PDA-cserélgetésre értettem :D

saját cucc: You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető mqmeszi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #73 Dátum: 2010, 03 25, 06:23:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor en fel se teszem  :)
lehet, hogy rosszul láttam, próbáld ki

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #74 Dátum: 2010, 03 25, 09:34:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Boldog névnapot itt is :ok:! Komoly ez a frissítés!  :D
Nekem jobb az5052-es stabilabb, az live wallpaper sem hülyül meg és az akksi %-os kijelzési bug is megszúnt így nem használok külön battery progit
Köszi! :)
Néhány hsz-el korábban lett betéve a link a 5051-hez, arra mentem és már a 5052-t adta ki! ;)
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login