2024, 03 28, 13:06:44

Szerző Téma: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok  (Megtekintve 127913 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető mqmeszi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #25 Dátum: 2010, 03 22, 09:49:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én csak gmailt használok. Annál nem gáz? Egyre kíváncsibb vagyok, ahogy telik az idő, de főleg a színes trackball miatt, mert az nem megy gyárival  ;)

Ez sajnos a gmailnél is van: "És a nexusról küldött mail egyszer azonnal megjön, másszor meg vagy egyáltalán nem vagy késik. Ezt nexus bugnak veszem,  mert ilyen problémám még nem volt"

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #26 Dátum: 2010, 03 22, 10:14:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez sajnos a gmailnél is van: "És a nexusról küldött mail egyszer azonnal megjön, másszor meg vagy egyáltalán nem vagy késik. Ezt nexus bugnak veszem,  mert ilyen problémám még nem volt"
Akkor még várok az 5.0.5.1-gyel :( A Modaco 2 jól teljesít.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető animoo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 900
  • Nem: Nő
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #27 Dátum: 2010, 03 22, 10:46:08 »
Olvasgattam a Cyanogenes fórumot, felröppent egy parás téma, mégpedig, hogy a Nexusok bekapcsológombja elég nagy arányban meghibásodik (illetve az a gyanú, van, akinek totál meghalt, van, akinek néha szórakozik,de elég sokan írtak, hogy náluk is előfordult már). Kicsit beijedtem, fel is tettem a lockbotot, (mellesleg tök jól néz ki, klassz témák vannak rá) hogy a trackballra is felébredjen (amíg nem döntöttem el, melyik romot teszem fel), hogy ne nyomkodjam annyit a power gombot  :D
Remélem, hamar kitalálja valaki, hogy kell visszacsinálni az unlockot  :)
"There's always something wonderful in new..."  - és ezt most nem csak a PDA-cserélgetésre értettem :D

saját cucc: You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető mqmeszi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #28 Dátum: 2010, 03 22, 10:48:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor még várok az 5.0.5.1-gyel :( A Modaco 2 jól teljesít.
Módosítanék, úgy néz ki a t-online account a hibás. PC-n is szarakodik. Gmailről freemailre tökéletes volt. Amúgy az5051-ben én is rátettem a trackballra a felélesztést, de persze mindig elfelejtem azt nyomni  :)

Nem elérhető Gyufus

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 1440
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus S
  • PDA ROM: CYAN
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #29 Dátum: 2010, 03 22, 12:05:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Módosítanék, úgy néz ki a t-online account a hibás. PC-n is szarakodik. Gmailről freemailre tökéletes volt. Amúgy az5051-ben én is rátettem a trackballra a felélesztést, de persze mindig elfelejtem azt nyomni  :)

Az 5.0.5 és 5.0.5.1 alapból föéleszti a pda-t a trackball megnyomására.
Ha nem vagy biztos benne mit csinálsz, inkabb szólj valakinek aki ért hozzá!

Nem elérhető mqmeszi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #30 Dátum: 2010, 03 22, 17:46:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az 5.0.5 és 5.0.5.1 alapból föéleszti a pda-t a trackball megnyomására.
nalam nem. Menubol allitottam be

Nem elérhető animoo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 900
  • Nem: Nő
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #31 Dátum: 2010, 03 22, 23:43:48 »
Na most én is azt mondhatom, amit gabesék. 1-2 óra szívás, izgalom,  flash közben lefagyás, restore-hegyek, indulás közben lefagyás, anyázás után sikerült feltenni a Cyanogen 5.0.5.1-et..... Tök jó a színes trackball  :D Meg mintha gyorsabb lenne az egész.
"There's always something wonderful in new..."  - és ezt most nem csak a PDA-cserélgetésre értettem :D

saját cucc: You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #32 Dátum: 2010, 03 23, 00:42:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na most én is azt mondhatom, amit gabesék. 1-2 óra szívás, izgalom,  flash közben lefagyás, restore-hegyek, indulás közben lefagyás, anyázás után sikerült feltenni a Cyanogen 5.0.5.1-et..... Tök jó a színes trackball  :D Meg mintha gyorsabb lenne az egész.
Mondtuk volna, hogy wipe, wipe dalvik, ext3: )
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #33 Dátum: 2010, 03 23, 08:48:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mondtuk volna, hogy wipe, wipe dalvik, ext3: )
Szerintemm kell az az izgalom mire mindenki magától rájön,hogy wipe! :D
Így nagyobb a sikerélmény!
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető mqmeszi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #34 Dátum: 2010, 03 23, 08:55:43 »
Pár mondat az 5051-ről.
Mailkezelés (ez lehet, h általános android jelenség, nem tudom): csak a gmail kezeli rendesen a csatolásokat (mentés, továbbküldés). Sima emailről nem ment. Üres levelet forwardolt, míg a gmail szépen elküldte.

MA reggel csinált egy olyant, hogy a zöld akku ikonra kitette a %-ot számokkal, ha rádugtam a töltőre, akkor a szám eltűnt, sima zöld lett, viszont nem számolta a töltést, 96%-on dugtam rá, töltötte, de nem számolta. Két újraindítás után (+akksi kivétel) már jó lett és 100%-on volt, de az akksi ikonról eltűnt a %-os kijelzés

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #35 Dátum: 2010, 03 23, 08:59:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pár mondat az 5051-ről.
Mailkezelés (ez lehet, h általános android jelenség, nem tudom): csak a gmail kezeli rendesen a csatolásokat (mentés, továbbküldés). Sima emailről nem ment. Üres levelet forwardolt, míg a gmail szépen elküldte.

MA reggel csinált egy olyant, hogy a zöld akku ikonra kitette a %-ot számokkal, ha rádugtam a töltőre, akkor a szám eltűnt, sima zöld lett, viszont nem számolta a töltést, 96%-on dugtam rá, töltötte, de nem számolta. Két újraindítás után (+akksi kivétel) már jó lett és 100%-on volt, de az akksi ikonról eltűnt a %-os kijelzés
100%-on nem írja ki a %-ot! Illetve csak töltésnél írja ki!és azt is a lock screen-re.
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető animoo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 900
  • Nem: Nő
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #36 Dátum: 2010, 03 23, 10:22:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintemm kell az az izgalom mire mindenki magától rájön,hogy wipe! :D
Így nagyobb a sikerélmény!

Én wipe-oltam, kikérem magamnak!  :p Úgy csináltam, hogy először restore-oltam a gyári állapotomat, ami még a himem superbootot is eltűntette (erre külön figyeltem, nehogy ezek összevesszenek). Aztán wipe, és ott rontottam el, hogy valahol olvaastam, hogy dalvak wipe is kell, azt is csináltam. Ekkor fagyott le a flashelés 3/4-énél. Kivettem az aksit, bootloader, restore, wipe, újraflash. Ekkor felment, de utána nem állt fel, beragadt az x-nél. Ilyet is olvastam már, azt írták, hogy ilyenkor egy korábbi verziót kell feltenni, és rá az 5.0.5.1-et. Aksi megint ki, bootloader, restore.  :D Na ekkor a restore is lefagyott, ekkor már anyáztam. Aksi ki, bootloader, megint restore (imádkozás közben, hogy menjen fel) :ima:. Felment, wipe, feltettem az 5.0.4.1-et,ekkor már bejött a ciános Nexus boot kép, meg el is indult a cucc. Utána vissza recoverybe, feltettem simán az újat, meg az addonokat is, azóta él és virul  :ok:
"There's always something wonderful in new..."  - és ezt most nem csak a PDA-cserélgetésre értettem :D

saját cucc: You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető animoo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 900
  • Nem: Nő
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #37 Dátum: 2010, 03 23, 10:29:55 »
Egyébként én csak akkor szeretek kérdezni, ha már végképp kilátástalan a helyzet, és máshol se találok megoldást. A Cyanogen fórum most segítségemre volt, mivel más is járt már úgy, mint én.

"There's always something wonderful in new..."  - és ezt most nem csak a PDA-cserélgetésre értettem :D

saját cucc: You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #38 Dátum: 2010, 03 23, 11:22:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én wipe-oltam, kikérem magamnak!  :p Úgy csináltam, hogy először restore-oltam a gyári állapotomat, ami még a himem superbootot is eltűntette (erre külön figyeltem, nehogy ezek összevesszenek). Aztán wipe, és ott rontottam el, hogy valahol olvaastam, hogy dalvak wipe is kell, azt is csináltam. Ekkor fagyott le a flashelés 3/4-énél. Kivettem az aksit, bootloader, restore, wipe, újraflash. Ekkor felment, de utána nem állt fel, beragadt az x-nél. Ilyet is olvastam már, azt írták, hogy ilyenkor egy korábbi verziót kell feltenni, és rá az 5.0.5.1-et. Aksi megint ki, bootloader, restore.  :D Na ekkor a restore is lefagyott, ekkor már anyáztam. Aksi ki, bootloader, megint restore (imádkozás közben, hogy menjen fel) :ima:. Felment, wipe, feltettem az 5.0.4.1-et,ekkor már bejött a ciános Nexus boot kép, meg el is indult a cucc. Utána vissza recoverybe, feltettem simán az újat, meg az addonokat is, azóta él és virul  :ok:
Ügyes vagy, és jó hogy leírtad :)
Én azzal szenvedtem egyszer, hogy csak sima Wipe-ot csináltam, a dalvikot és ext-tet nem, így aztán nem bootolt be, csak az animáció ment órákig bármilyen romot is tettem fel rá. Azóta Wipe minden, és bármi felmegy egyből.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #39 Dátum: 2010, 03 23, 11:41:12 »
Nekem most az5052 jott mar le. Ket cya kozott kell wipe?
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető thebiker

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1832
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: térkép
  • PDA: OPPO Find 7
  • PDA ROM: 5.0.2
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #40 Dátum: 2010, 03 23, 14:46:11 »
Ismeritek a Cya Updatert?


visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető mqmeszi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #41 Dátum: 2010, 03 23, 15:43:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem most az5052 jott mar le. Ket cya kozott kell wipe?
nem! de ez úgyis kiderül menet közben:)

Nem elérhető mqmeszi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #42 Dátum: 2010, 03 23, 15:44:18 »
A főképernyőn  a 4x4-es nyégyzet melletti két pont bármelyikére (oldallalpozó) nyomjatok rá hosszan... ;)

Nem elérhető animoo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 900
  • Nem: Nő
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #43 Dátum: 2010, 03 23, 16:08:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A főképernyőn  a 4x4-es nyégyzet melletti két pont bármelyikére (oldallalpozó) nyomjatok rá hosszan... ;)


Tök cuki feature  :ok:

Szerintem először azért tojt be, mert fordítva csináltam a két wipe-ot. Azt nem tudom (de a Cya fórumon se tudták), ezek ellenére miért állt meg utána először a boot képernyő, de szerencsére az segített, hogy először a korábbi verziót tettem fel.
"There's always something wonderful in new..."  - és ezt most nem csak a PDA-cserélgetésre értettem :D

saját cucc: You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető mqmeszi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #44 Dátum: 2010, 03 23, 17:38:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ismeritek a Cya Updatert?


visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
felteszem megnézem

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #45 Dátum: 2010, 03 23, 17:48:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A főképernyőn  a 4x4-es nyégyzet melletti két pont bármelyikére (oldallalpozó) nyomjatok rá hosszan... ;)
Nahát! A modaco 2-es rommal is működik, eddig még sosem próbáltam a pöttyökre nyomni, köszi!! (Tegyünk be screenshotot, hogy a többiek is tudják minek örülünk ennyire?  :geek: )
 
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető mqmeszi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #46 Dátum: 2010, 03 23, 17:55:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nahát! A modaco 2-es rommal is működik, eddig még sosem próbáltam a pöttyökre nyomni, köszi!! (Tegyünk be screenshotot, hogy a többiek is tudják minek örülünk ennyire?  :geek: )
 

felső taskbarod nincs tele véletlenül?:) Az a simkártya szerű jel a felkiáltójellel mit jelent (wifi és a térerő közt)?

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #47 Dátum: 2010, 03 23, 17:56:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ismeritek a Cya Updatert?
Nagyon el vagyunk kényeztetve. Főzhetünk magunknak romot, beletehetjük a gyakran használt programjainkat. Most meg még ez is  :shock: Nagyon élvezem  :taps:

Jééé, tudja, hogy nem cya romom van, milyen okos!  :shock:

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető mqmeszi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #48 Dátum: 2010, 03 23, 17:58:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nagyon el vagyunk kényeztetve. Főzhetünk magunknak romot, beletehetjük a gyakran használt programjainkat. Most meg még ez is  :shock: Nagyon élvezem  :taps:

Jééé, tudja, hogy nem cya romom van, milyen okos!  :shock:

nekem meg nem tudja, hogy az van  :) Ugyan ezt írja ki

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Cyanogen és Cyanogen kitchen romok
« Reply #49 Dátum: 2010, 03 23, 17:58:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
felső taskbarod nincs tele véletlenül?:) Az a simkártya szerű jel a felkiáltójellel mit jelent (wifi és a térerő közt)?
Nos igen, az ott mindig tele van :D Vagy a letölések, vagy az RSS-ek, vagy az email, sms, Gtalk értesítők  :shock:

Hiányolnia kell a Sim kártyát, a Galaxy Spica birtokolja most pár napig.  ;)
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet