2024, 04 19, 22:59:16

Szerző Téma: Általános beszélgetés  (Megtekintve 51390 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Általános beszélgetés
« Dátum: 2010, 03 15, 22:20:12 »
Vitassuk meg itt :)

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető cserepg

  • Hozzászólások: 21
  • Navigáció / Navigation: iGo
  • PDA: HTC Legend
  • PDA ROM: MoDaCo Custom Froyo ROM r4
Re: Általános beszélgetés
« Reply #1 Dátum: 2010, 03 22, 16:20:59 »
Kérdezném, hogy szerintetek érdemes-e nekem felrakni főzött ROM-ot. Jobbak azok, mint a gyári 2.1?
Kérdem mindezt azért, mert jelenleg nem látom sok értelmét. Ha Hero-t vettem volna, akkor nem lenne kérdés, de ezen eleve a 2.1 van, ami nekem nem lassul, amik kellenek programok mindent fel tudtam pakolni, és így tovább.
Viszont félek egy kicsit, mert S60-on, ha valami nem jött össze, ott volt a Hard Reset, és máris minden OK volt, viszont itt megvan rá az esély, hogy elk..om a telefont nem?!

Nem elérhető vacsigusz

  • Hozzászólások: 1
  • PDA: HTC Legend
  • PDA ROM: 2.1
Re: Általános beszélgetés
« Reply #2 Dátum: 2010, 03 22, 17:14:45 »
Nekem a gyári van fent. Semmi gond vele, elég gyors és stabil. 5 napja van meg a Legend, nagyon porfi.  :ok:

Nem elérhető anzo

  • ROMMER
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re: Általános beszélgetés
« Reply #3 Dátum: 2010, 03 22, 18:47:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kérdezném, hogy szerintetek érdemes-e nekem felrakni főzött ROM-ot. Jobbak azok, mint a gyári 2.1?
Kérdem mindezt azért, mert jelenleg nem látom sok értelmét. Ha Hero-t vettem volna, akkor nem lenne kérdés, de ezen eleve a 2.1 van, ami nekem nem lassul, amik kellenek programok mindent fel tudtam pakolni, és így tovább.
Viszont félek egy kicsit, mert S60-on, ha valami nem jött össze, ott volt a Hard Reset, és máris minden OK volt, viszont itt megvan rá az esély, hogy elk..om a telefont nem?!
Ha nincsen vele gondod akkor itt nem kell feltétlenül romot frissíteni. Esetleg a root jog hiányozhat egyes esetekben.

Nem elérhető cserepg

  • Hozzászólások: 21
  • Navigáció / Navigation: iGo
  • PDA: HTC Legend
  • PDA ROM: MoDaCo Custom Froyo ROM r4
Re: Általános beszélgetés
« Reply #4 Dátum: 2010, 03 22, 19:27:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha nincsen vele gondod akkor itt nem kell feltétlenül romot frissíteni. Esetleg a root jog hiányozhat egyes esetekben.

Én is így gondoltam, de eddig nem találkoztam olyan programmal, amihez root jog kellett volna, és égető szükségét éreztem...  :)
Akkor egyelőre marad minden így ahogy van.

Nem elérhető franco

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 178
  • Navigáció / Navigation: iGO8
  • PDA: HTC P3700
Re: Általános beszélgetés
« Reply #5 Dátum: 2010, 03 24, 23:23:04 »
Hm, még nem pörög ez a topik :)
Sok tulajtól olvastam már véleményeket a készülékről, de a telefonálás hangminőségéről illetve hangerősségéről nem nagyon szoktak beszélni. Kijött a gsmarena teszt, ott kiválóra minősítették. Meg tudná ezt valaki erősíteni?
Újabban erre vagyok rákattanva, mintha háttérbe szorulna eme fontos dolog :)
Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta.

Nem elérhető cserepg

  • Hozzászólások: 21
  • Navigáció / Navigation: iGo
  • PDA: HTC Legend
  • PDA ROM: MoDaCo Custom Froyo ROM r4
Re: Általános beszélgetés
« Reply #6 Dátum: 2010, 03 25, 06:47:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hm, még nem pörög ez a topik :)
Sok tulajtól olvastam már véleményeket a készülékről, de a telefonálás hangminőségéről illetve hangerősségéről nem nagyon szoktak beszélni. Kijött a gsmarena teszt, ott kiválóra minősítették. Meg tudná ezt valaki erősíteni?
Újabban erre vagyok rákattanva, mintha háttérbe szorulna eme fontos dolog :)

Szerintem azért nem szoktak róla beszélni, mert azért elég alap dolog, hogy egy telefonnál ez rendben legyen. De megerősítem a tesztet, tényleg jó, meg elég hangos is. Legutóbbi telefonom az 5800 volt, annál jóval hangosabb pl.!

Ja és hogy nem pörög a téma... Sajna egyelőre csak én jelentkeztem be a tulajok közül...  :'(

Nem elérhető horatius

  • Hozzászólások: 1
  • PDA: HTC Legend
  • PDA ROM: 2.1
Re: Általános beszélgetés
« Reply #7 Dátum: 2010, 04 06, 15:59:47 »
Sziasztok
Maximálisan meg vagyok elégedve a készülékkel. Hangerő, sebesség, küllem mind nagyon jó minőséget képvisel. Aziránt érdeklődnék, hogy nem tudja-e valaki mikorra várható a magyar nyelvű frissítés, mert ha jól tudom a HTC maga is és egy magyar csapat is párhuzamosan fejleszti a magyar nyelvet rá. Azonban semmi infót nem találok arról, hogy ezek megjelenése mikorra várható (hiszen, ha jól tudom a magyar csapat fejlesztése már teljesen kész is van).

Nem elérhető cserepg

  • Hozzászólások: 21
  • Navigáció / Navigation: iGo
  • PDA: HTC Legend
  • PDA ROM: MoDaCo Custom Froyo ROM r4
Re: Általános beszélgetés
« Reply #8 Dátum: 2010, 04 08, 06:43:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok
Maximálisan meg vagyok elégedve a készülékkel. Hangerő, sebesség, küllem mind nagyon jó minőséget képvisel. Aziránt érdeklődnék, hogy nem tudja-e valaki mikorra várható a magyar nyelvű frissítés, mert ha jól tudom a HTC maga is és egy magyar csapat is párhuzamosan fejleszti a magyar nyelvet rá. Azonban semmi infót nem találok arról, hogy ezek megjelenése mikorra várható (hiszen, ha jól tudom a magyar csapat fejlesztése már teljesen kész is van).

Szerintem felesleges a magyar nyelv a telefonba! Elég lenne max egy magyar T9 bele, az sms íráskor jól jönne... Én egy live wallpaper támogatásnak százszorjobban örülnék! :)

Nem elérhető cserepg

  • Hozzászólások: 21
  • Navigáció / Navigation: iGo
  • PDA: HTC Legend
  • PDA ROM: MoDaCo Custom Froyo ROM r4
Re: Általános beszélgetés
« Reply #9 Dátum: 2010, 04 08, 16:41:56 »
Nektek fent van a iGo?! Arra lettem figyelmes, hogy sokszor megöli a netkapcsolatot (a mobilnet, nem a wifi), amin sajna csak egy telo restart segít sajna. :(

Nem elérhető ahkaroly

  • Hozzászólások: 80
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: HTC Legend
  • Skype: kari1988
Re: Általános beszélgetés
« Reply #10 Dátum: 2010, 04 21, 17:26:32 »
én is csatlakoztam a Legend táborhoz. Rootolni lehet már ezt? XDA topic nagyon üres... Se rom se semmi nincs :shock:

Nem elérhető VeszkaGSM

  • Hozzászólások: 413
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: SGS II.
  • PDA: I9300 GalaxyS III.
  • PDA ROM: Gyári..még..
Re: Általános beszélgetés
« Reply #11 Dátum: 2010, 04 21, 17:32:37 »
Látod, I7500.. na ahoz minden van :P
Nagy gáz, kis szerencse!

Nem elérhető ahkaroly

  • Hozzászólások: 80
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: HTC Legend
  • Skype: kari1988
Re: Általános beszélgetés
« Reply #12 Dátum: 2010, 04 21, 17:33:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Látod, I7500.. na ahoz minden van :P
De ronda :D

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Általános beszélgetés
« Reply #13 Dátum: 2010, 04 21, 17:40:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
De ronda :D
Akkor most eladtad nexusod? :(
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető ahkaroly

  • Hozzászólások: 80
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: HTC Legend
  • Skype: kari1988
Re: Általános beszélgetés
« Reply #14 Dátum: 2010, 04 21, 17:58:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor most eladtad nexusod? :(
Igen

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Általános beszélgetés
« Reply #15 Dátum: 2010, 04 21, 18:06:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen
Sajnálom! De legalább maradtál a droidnál!
Tudom szomorú de majd írd át kérlek! ;)
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető ahkaroly

  • Hozzászólások: 80
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: HTC Legend
  • Skype: kari1988
Re: Általános beszélgetés
« Reply #16 Dátum: 2010, 04 21, 19:33:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajnálom! De legalább maradtál a droidnál!
Tudom szomorú de majd írd át kérlek! ;)
Átírtam. Nem szomorú,mert nyáron úgyse szoktam nagyon telefonnal szórakozni. Nyár végén meg már lesz valami új biztos :taps:

Nem elérhető animoo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 900
  • Nem: Nő
Re: Általános beszélgetés
« Reply #17 Dátum: 2010, 04 21, 21:20:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Átírtam. Nem szomorú,mert nyáron úgyse szoktam nagyon telefonnal szórakozni. Nyár végén meg már lesz valami új biztos :taps:

Gratula a Legendhez! Hozzánk is pénteken érkezik egy a családba. Ha nem vagyok indiszkrét, megkérdezhetem, mennyiért ment el a Nexus? :oops: :)
"There's always something wonderful in new..."  - és ezt most nem csak a PDA-cserélgetésre értettem :D

saját cucc: You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető ahkaroly

  • Hozzászólások: 80
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: HTC Legend
  • Skype: kari1988
Re: Általános beszélgetés
« Reply #18 Dátum: 2010, 04 21, 22:06:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Gratula a Legendhez! Hozzánk is pénteken érkezik egy a családba. Ha nem vagyok indiszkrét, megkérdezhetem, mennyiért ment el a Nexus? :oops: :)

Csere volt,és kaptam rá 15 ezret.

Ilyen házba lenne a nexus, akkor az lenne a tökéletes telefon. Annyival jobb ez az alu ház hogy hihetetlen :)  Viszont érezni rendesen hogy lassabb a proci. Nem is a kezelésnél, hanem mondjuk a nagy képek betöltésénél. Érdekes hogy maga a Sense gyorsabb mint Nexus-on a portolt.

Nem elérhető animoo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 900
  • Nem: Nő
Re: Általános beszélgetés
« Reply #19 Dátum: 2010, 04 22, 18:09:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csere volt,és kaptam rá 15 ezret.

Ilyen házba lenne a nexus, akkor az lenne a tökéletes telefon. Annyival jobb ez az alu ház hogy hihetetlen :)  Viszont érezni rendesen hogy lassabb a proci. Nem is a kezelésnél, hanem mondjuk a nagy képek betöltésénél. Érdekes hogy maga a Sense gyorsabb mint Nexus-on a portolt.

Persze hogy gyorsabb, nagyon sok mulik az optimalizacion. Holnap erkezik a kicsike es en fogom beallitgatni, kozben jol megtapizom. Egyebkent a femhaznal mennyire igaz, h ront a vetelen? Mar tok jo gyorsan tudok irni a nexusrol:) klassz ez a htc billentyuzet
"There's always something wonderful in new..."  - és ezt most nem csak a PDA-cserélgetésre értettem :D

saját cucc: You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető ahkaroly

  • Hozzászólások: 80
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: HTC Legend
  • Skype: kari1988
Re: Általános beszélgetés
« Reply #20 Dátum: 2010, 04 22, 18:15:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Persze hogy gyorsabb, nagyon sok mulik az optimalizacion. Holnap erkezik a kicsike es en fogom beallitgatni, kozben jol megtapizom. Egyebkent a femhaznal mennyire igaz, h ront a vetelen? Mar tok jo gyorsan tudok irni a nexusrol:) klassz ez a htc billentyuzet
Hát itt pesten nem sok hely van ahol nincs térerő,szóval nem tudom... Az antennája nem a fém ház mögött van,szóval nem hiszem hogy nagyon befolyásolná.. Ami még jó,hogy hangosabb a hangszórója. Nexus-ba elég gyatra a hangszoró sajnos....

Nem elérhető cserepg

  • Hozzászólások: 21
  • Navigáció / Navigation: iGo
  • PDA: HTC Legend
  • PDA ROM: MoDaCo Custom Froyo ROM r4
Re: Általános beszélgetés
« Reply #21 Dátum: 2010, 04 22, 20:12:44 »
Most, hogy egyre többen vagyunk, valaki kipróbálhatná, hogy nála is jelentkezik-e a hiba:
GPS antenna bekapcsolásakor megszakad a mobilnet, amin csak egy restart segít. Elégé idegesítő probléma, mert pl. Maps-ban nem tudok keresni... :(
Először az iGo-ra gyanakodtam, de ha letörlöm, akkor is csinálja. Jelenleg nincs semmi GPS-el kapcsolatos progi a gépen, és így is csinálja.
P.S.: Ezt hogy kell resetelni?! (Hátha az megoldaná a problémát...)

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Általános beszélgetés
« Reply #22 Dátum: 2010, 04 22, 21:23:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Most, hogy egyre többen vagyunk, valaki kipróbálhatná, hogy nála is jelentkezik-e a hiba:
GPS antenna bekapcsolásakor megszakad a mobilnet, amin csak egy restart segít. Elégé idegesítő probléma, mert pl. Maps-ban nem tudok keresni... :(
Először az iGo-ra gyanakodtam, de ha letörlöm, akkor is csinálja. Jelenleg nincs semmi GPS-el kapcsolatos progi a gépen, és így is csinálja.
P.S.: Ezt hogy kell resetelni?! (Hátha az megoldaná a problémát...)
Settings, Privacy, Factory data resetetek van?
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető ahkaroly

  • Hozzászólások: 80
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: HTC Legend
  • Skype: kari1988
Re: Általános beszélgetés
« Reply #23 Dátum: 2010, 04 22, 22:05:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Most, hogy egyre többen vagyunk, valaki kipróbálhatná, hogy nála is jelentkezik-e a hiba:
GPS antenna bekapcsolásakor megszakad a mobilnet, amin csak egy restart segít. Elégé idegesítő probléma, mert pl. Maps-ban nem tudok keresni... :(
Először az iGo-ra gyanakodtam, de ha letörlöm, akkor is csinálja. Jelenleg nincs semmi GPS-el kapcsolatos progi a gépen, és így is csinálja.
P.S.: Ezt hogy kell resetelni?! (Hátha az megoldaná a problémát...)

Nekem nincs ilyen baja..

Nem elérhető ahkaroly

  • Hozzászólások: 80
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: HTC Legend
  • Skype: kari1988
Re: Általános beszélgetés
« Reply #24 Dátum: 2010, 04 22, 22:17:18 »
Pont ma jött ki egy frissítés. Tedd fel hátha megoldja!  settings-about-system update