2024, 03 29, 07:04:55

Szerző Téma: T-mobile és az információmegtagadás!  (Megtekintve 110917 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Ismo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 2653
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4 | Nexus 10
  • PDA ROM: 4.2.2 - Xylon | 4.2.2 - CM
Re: T-mobile és az információmegtagadás!
« Reply #25 Dátum: 2010, 06 18, 13:22:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pedig egyszerű, nézd meg az offereket (nem kell bemutatni) :D
Már 2x-es örökös tag lennék ha az offjaimat is számolná! ;) :D :D
Húú, jó, hogy szóltál, feljebb kell lassan emelnem a határt megint ;)
Rágd meg a szót, mielőtt kiköpöd!

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: T-mobile és az információmegtagadás!
« Reply #26 Dátum: 2010, 06 18, 13:26:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Húú, jó, hogy szóltál, feljebb kell lassan emelnem a határt megint ;)
Óhogyaza....... :shock: elszóltam magam!
Nemár, majd ha elértem az 5000-et!  ;)
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: T-mobile és az információmegtagadás!
« Reply #27 Dátum: 2010, 06 25, 12:03:36 »
Nem t-mobil hanem T-home...

És felhúztak hogy a 8Mb-os internet csomagot eltörlik... :@ és lesz helyette 5-15-25 :@

Igen de ahol én lakok csak az 5 jó... mivel mást nem bír el a hálózat... tv-t is csak SAT-ot lehet kötni ráadásul csak 3 tv-re... :@ Úgyhogy dühöngök!

Pedig a 8 megával eddig semmi bajom nem volt... mégis elveszik :(
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető rondzsy89

  • Hozzászólások: 2390
  • Nem: Férfi
  • T-Partner
    • Twitter
  • Navigáció / Navigation: iGO / Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S III
  • PDA ROM: XXLEF
Re: T-mobile és az információmegtagadás!
« Reply #28 Dátum: 2010, 06 25, 12:08:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem t-mobil hanem T-home...

És felhúztak hogy a 8Mb-os internet csomagot eltörlik... :@ és lesz helyette 5-15-25 :@

Igen de ahol én lakok csak az 5 jó... mivel mást nem bír el a hálózat... tv-t is csak SAT-ot lehet kötni ráadásul csak 3 tv-re... :@ Úgyhogy dühöngök!

Pedig a 8 megával eddig semmi bajom nem volt... mégis elveszik :(
Régebbi neted van? Csak mert most néztem a T-Home honlapját és nem is értékesítenek 8 megás netet. T-Home-mal nekem is meggyűlt a bajom nemrég...
Most kötöttünk netet és kértem még egy settopboxot a digitális tv-hez. Netet két nap alatt beszerelték, a settopboxot amit csak oda kellett volna adni, mert én is (és minden hülye) be tud dugni, azt másfél hónapig tartott kihozniuk... közben valaki törölte a megrendelésemet a rendszerből, szóval azért is utána járhattam...
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: T-mobile és az információmegtagadás!
« Reply #29 Dátum: 2010, 06 25, 12:18:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Régebbi neted van? Csak mert most néztem a T-Home honlapját és nem is értékesítenek 8 megás netet. T-Home-mal nekem is meggyűlt a bajom nemrég...
Most kötöttünk netet és kértem még egy settopboxot a digitális tv-hez. Netet két nap alatt beszerelték, a settopboxot amit csak oda kellett volna adni, mert én is (és minden hülye) be tud dugni, azt másfél hónapig tartott kihozniuk... közben valaki törölte a megrendelésemet a rendszerből, szóval azért is utána járhattam...

Remek kilátások előtt vagyunk akkor...

Igen régebbi netem van, júni 1-el nincs 8gigás net elvileg, de a hűségnyilatkozat lejáratáig még szolgáltatják azt, aztán mindenkinek megy a levél hogy mizu... ha nem válaszol akkor továbbra is kapja azt a netet, de kb 2x-es áron... ha jól értettem mindent.

És most majd jönnek valamikor kötni ilyen settopbox-os cuccot ide is... és az csak 3 tv-t bír el vagy mit beszélt...(am itt is digitális tv) és hogy vegyek inkább két tv csomagot ha kell... hát persze... na neeeeem... inkább nem lesz itt ott tv... :S
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető rondzsy89

  • Hozzászólások: 2390
  • Nem: Férfi
  • T-Partner
    • Twitter
  • Navigáció / Navigation: iGO / Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S III
  • PDA ROM: XXLEF
Re: T-mobile és az információmegtagadás!
« Reply #30 Dátum: 2010, 06 25, 12:25:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Remek kilátások előtt vagyunk akkor...

Igen régebbi netem van, júni 1-el nincs 8gigás net elvileg, de a hűségnyilatkozat lejáratáig még szolgáltatják azt, aztán mindenkinek megy a levél hogy mizu... ha nem válaszol akkor továbbra is kapja azt a netet, de kb 2x-es áron... ha jól értettem mindent.

És most majd jönnek valamikor kötni ilyen settopbox-os cuccot ide is... és az csak 3 tv-t bír el vagy mit beszélt...(am itt is digitális tv) és hogy vegyek inkább két tv csomagot ha kell... hát persze... na neeeeem... inkább nem lesz itt ott tv... :S
Igen, sajnos a digitálissal csak 3 tv-t tudsz nézi. De ha neked szükséges még több tv, akkor azokban hagyd benne a rendes tv kábelt és akkor is működni fog, csak nem olyan szörnyű, hogy mindenhol digitális, csak ott ahol tényleg nézed. Még mindig jobb mint az IPTV megoldása... boxonként levesz a neted sávszélességéből 4 megát... nem is nézheted az adót ha éppen veszed fel, vagy max egy másikat...
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: T-mobile és az információmegtagadás!
« Reply #31 Dátum: 2010, 06 25, 13:14:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, sajnos a digitálissal csak 3 tv-t tudsz nézi. De ha neked szükséges még több tv, akkor azokban hagyd benne a rendes tv kábelt és akkor is működni fog, csak nem olyan szörnyű, hogy mindenhol digitális, csak ott ahol tényleg nézed. Még mindig jobb mint az IPTV megoldása... boxonként levesz a neted sávszélességéből 4 megát... nem is nézheted az adót ha éppen veszed fel, vagy max egy másikat...

ÓÓóóó erről nem is tudtam.. nahh legalább egy kis jó a rosszban.. köszönöm!
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: T-mobile és az információmegtagadás!
« Reply #32 Dátum: 2010, 06 25, 22:14:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hűségnyilatkozat lejáratáig még szolgáltatják azt, aztán mindenkinek megy a levél hogy mizu... ha nem válaszol akkor továbbra is kapja azt a netet, de kb 2x-es áron... ha jól értettem mindent.

Nah igen... Én az OFF-ba dühöngtem ha jól emlékszem, hogy egy 1 megás neté meg a második legksiebb TV csomagért fizettünk 8 000ft-ot. Aztán egyik alkalommal felhúztam magam rendesen de széles mosolyal bementem a fő T-pontba és megkérdeztem udvarisan hogy azé mégis hogy gondolják ezt az összeget 1 megás netért.
Közölték hogy ők tájékoztattak engem. Nah jah... Fő hogy anyámék kapják az összes ilyen levelet és nem dobják ki...
Majd a második meglepi az volt, hogy 1 megás netet nem is választhattam hanem csak az 5 megásat. Ami felesleges ott Szegeden nekem mert keveset vagyok ott.

És most jön egy újabb adag... Szegeden mostmár csak hétvégenként leszek és szüneteltetni akarom a Netet meg Tv-t. Ezt 6 hónapig tehetem meg de akkor is kell készenléti díjat fizetnem majd a visszakötési díjat is és kb ugyan úgy jövök ki mintha azért fizetek hogy nem is leszek ott >:(

Esetleg nincs valakinek arról valami infója, hogy ha a családba van egy 3 tagú család barát kedvezményes telefon valamint 5 Dominós kártya 2 tv és 2 internet szolgáltatás(helyileg külön város) hogy nem lehet-e egybevenni amire jönne kedvezmény.
Mert az 1 megás netem és tv-m külön lett annó és csak akkor tudtam meg amikor bementem a T-pontba reklamálni hogy szálljonak már a földre az 1megás nettel, hogy egy csomagba lehet kérni ami plusz kedvezmény...
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: T-mobile és az információmegtagadás!
« Reply #33 Dátum: 2010, 06 25, 22:26:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nah igen... Én az OFF-ba dühöngtem ha jól emlékszem, hogy egy 1 megás neté meg a második legksiebb TV csomagért fizettünk 8 000ft-ot. Aztán egyik alkalommal felhúztam magam rendesen de széles mosolyal bementem a fő T-pontba és megkérdeztem udvarisan hogy azé mégis hogy gondolják ezt az összeget 1 megás netért.
Közölték hogy ők tájékoztattak engem. Nah jah... Fő hogy anyámék kapják az összes ilyen levelet és nem dobják ki...
Majd a második meglepi az volt, hogy 1 megás netet nem is választhattam hanem csak az 5 megásat. Ami felesleges ott Szegeden nekem mert keveset vagyok ott.

És most jön egy újabb adag... Szegeden mostmár csak hétvégenként leszek és szüneteltetni akarom a Netet meg Tv-t. Ezt 6 hónapig tehetem meg de akkor is kell készenléti díjat fizetnem majd a visszakötési díjat is és kb ugyan úgy jövök ki mintha azért fizetek hogy nem is leszek ott >:(

Esetleg nincs valakinek arról valami infója, hogy ha a családba van egy 3 tagú család barát kedvezményes telefon valamint 5 Dominós kártya 2 tv és 2 internet szolgáltatás(helyileg külön város) hogy nem lehet-e egybevenni amire jönne kedvezmény.
Mert az 1 megás netem és tv-m külön lett annó és csak akkor tudtam meg amikor bementem a T-pontba reklamálni hogy szálljonak már a földre az 1megás nettel, hogy egy csomagba lehet kérni ami plusz kedvezmény...

Menj fel a T-home oldalra.
Van egyrészt a Dupla/Tripla kedvezmény, másrészt most az új Paletta, ami TV+telefon+net+mobil. Valam 11k az egész cucc egyben, de hogy mi van benne nem tudom.
Meg már reklám is lenne. :)
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: T-mobile és az információmegtagadás!
« Reply #34 Dátum: 2010, 06 25, 22:27:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Menj fel a T-home oldalra.
Van egyrészt a Dupla/Tripla kedvezmény, másrészt most az új Paletta, ami TV+telefon+net+mobil. Valam 11k az egész cucc egyben, de hogy mi van benne nem tudom.
Meg már reklám is lenne. :)
Köszi mindjárt megnézem! Inkább mint a sportágválasztót csináljam mert már jojózik a szemem a kódoktól :D
Nekünk elég a Tv net mobil [NEM TELÓ!] mezei telefon van valami más szolgáltatótol(azon csak anyám beszél egyik ismerősünkel  igaz akkor 3 órákat :D )

szerk.: ehhez már nincs elég koffein a szervezetben hogy fel is fogjam mit akar :D
Majd holnap tanulmányozom :ok:
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető rondzsy89

  • Hozzászólások: 2390
  • Nem: Férfi
  • T-Partner
    • Twitter
  • Navigáció / Navigation: iGO / Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S III
  • PDA ROM: XXLEF
Re: T-mobile és az információmegtagadás!
« Reply #35 Dátum: 2010, 06 26, 10:59:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi mindjárt megnézem! Inkább mint a sportágválasztót csináljam mert már jojózik a szemem a kódoktól :D
Nekünk elég a Tv net mobil [NEM [NEM TELÓ!]!] mezei telefon van valami más szolgáltatótol(azon csak anyám beszél egyik ismerősünkel  igaz akkor 3 órákat :D )

szerk.: ehhez már nincs elég koffein a szervezetben hogy fel is fogjam mit akar :D
Majd holnap tanulmányozom :ok:
Elvileg a Dupla/Tripla kedvezmény csak akkor érvényes, ha ugyanaz a felszerelési cím, szóval a családival biztos nem tudod összevonni.
You are not allowed to view links. Register or Login oldalon szépen be tudod állítani, hogy mid van jelenleg, és kiírja hogy mennyibe kerül, ezt tudod variálni, nem kell belépni hozzá. Fontos még, hogy ha a Dupla kedvezményt szeretnéd kihasználni, akkor először össze kell vonni a szolgáltatásokat (ha még nem tetted meg), hogy egy számlán érkezzen és egy MT azonosítód legyen csak, mert akkor jár a kedvezmény.
Nem tudom most mennyit netezel, de ha csak hétvégéken, akkor ott van az You are not allowed to view links. Register or Login (5Mb, 3850 Ft) vagy a You are not allowed to view links. Register or Login, ha tényleg nem sokat használod (5Mb, 2800 Ft, de csak 1GB adatforgalom van benne). Máskülönben pedig a T-Mobile mobilinternetét ajánlom, mert jól működik és legalább  tudod vinni magaddal, de te tudod, hogy mire használnád. :)
TV-t You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: T-mobile és az információmegtagadás!
« Reply #36 Dátum: 2010, 06 26, 11:23:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Elvileg a Dupla/Tripla kedvezmény csak akkor érvényes, ha ugyanaz a felszerelési cím, szóval a családival biztos nem tudod összevonni.
You are not allowed to view links. Register or Login oldalon szépen be tudod állítani, hogy mid van jelenleg, és kiírja hogy mennyibe kerül, ezt tudod variálni, nem kell belépni hozzá. Fontos még, hogy ha a Dupla kedvezményt szeretnéd kihasználni, akkor először össze kell vonni a szolgáltatásokat (ha még nem tetted meg), hogy egy számlán érkezzen és egy MT azonosítód legyen csak, mert akkor jár a kedvezmény.
Nem tudom most mennyit netezel, de ha csak hétvégéken, akkor ott van az You are not allowed to view links. Register or Login (5Mb, 3850 Ft) vagy a You are not allowed to view links. Register or Login, ha tényleg nem sokat használod (5Mb, 2800 Ft, de csak 1GB adatforgalom van benne). Máskülönben pedig a T-Mobile mobilinternetét ajánlom, mert jól működik és legalább  tudod vinni magaddal, de te tudod, hogy mire használnád. :)
TV-t You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi szépen a linkeket! :) Át fogom bogarászni
Van netmobilom. Apámnak kettő is ;D
De ez PDA-kra jó meg ha utazok, hogy megosszam a netet és a kis laptopomon msnezzek meg PFC-zek arra elég. Nem a szivem csücske ez a netkorlát főleg nem a nagy laptopomon mert ezen minden frissül folyamatosan és soha nem néztem mekkora adatforgalmat generál.
Jó dologez a mobil net amúgy csak néha szoktam játszani COD2-vel és hát nem a legjobb a pingem :) Mondjuk egyre ritkábban sajnos :(
Az alap 5megás net van Szegeden a korlát nélküli szóval kisebb már nem nagyon lehet kivétel a korlátos...
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető rondzsy89

  • Hozzászólások: 2390
  • Nem: Férfi
  • T-Partner
    • Twitter
  • Navigáció / Navigation: iGO / Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S III
  • PDA ROM: XXLEF
Re: T-mobile és az információmegtagadás!
« Reply #37 Dátum: 2010, 06 26, 11:49:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi szépen a linkeket! :) Át fogom bogarászni
Van netmobilom. Apámnak kettő is ;D
De ez PDA-kra jó meg ha utazok, hogy megosszam a netet és a kis laptopomon msnezzek meg PFC-zek arra elég. Nem a szivem csücske ez a netkorlát főleg nem a nagy laptopomon mert ezen minden frissül folyamatosan és soha nem néztem mekkora adatforgalmat generál.
Jó dologez a mobil net amúgy csak néha szoktam játszani COD2-vel és hát nem a legjobb a pingem :) Mondjuk egyre ritkábban sajnos :(
Az alap 5megás net van Szegeden a korlát nélküli szóval kisebb már nem nagyon lehet kivétel a korlátos...
Mobilnetból se arra gondoltam ami a telefonon van, hanem a korlárlátlanra, USB stick-kel. Relaxnet M, L, XL: (sorban) 3, 7, 14 GB és akkor cipelheted magaddal és úgy is lenne neted, miután leforgalmazod ezeket, nincs túlforgalmazási díj, csak a sávszélességet módosítják. You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: T-mobile és az információmegtagadás!
« Reply #38 Dátum: 2010, 06 26, 12:25:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mobilnetból se arra gondoltam ami a telefonon van, hanem a korlárlátlanra, USB stick-kel. Relaxnet M, L, XL: (sorban) 3, 7, 14 GB és akkor cipelheted magaddal és úgy is lenne neted, miután leforgalmazod ezeket, nincs túlforgalmazási díj, csak a sávszélességet módosítják. You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi szépen! :)
Majd kiagyalom rendesen hogy mint kéne ezt az egészet :D
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: T-mobile és az információmegtagadás!
« Reply #39 Dátum: 2010, 07 02, 21:19:10 »
És megint a Tré alkot... Délbe elment a munkahelyemen a net és azóta nincs is itthon és feltételezem a munkahelyemen se. Persze az oldalukon semmilyen közlés nincs, hogy miért nincsen internet Kovin... >:( >:(
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető rondzsy89

  • Hozzászólások: 2390
  • Nem: Férfi
  • T-Partner
    • Twitter
  • Navigáció / Navigation: iGO / Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S III
  • PDA ROM: XXLEF
Re: T-mobile és az információmegtagadás!
« Reply #40 Dátum: 2010, 07 02, 23:17:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
És megint a Tré alkot... Délbe elment a munkahelyemen a net és azóta nincs is itthon és feltételezem a munkahelyemen se. Persze az oldalukon semmilyen közlés nincs, hogy miért nincsen internet Kovin... >:( >:(
1412, ott bemondja az automata. Nekünk is volt ilyen múltkor, de az mondjuk akkor régiós hiba volt... Hívd fel őket, mert lehet nem is tudnak róla, de ha igen, akkor megtudják mondani mikorra lesz kész.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: T-mobile és az információmegtagadás!
« Reply #41 Dátum: 2010, 07 02, 23:46:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
1412, ott bemondja az automata. Nekünk is volt ilyen múltkor, de az mondjuk akkor régiós hiba volt... Hívd fel őket, mert lehet nem is tudnak róla, de ha igen, akkor megtudják mondani mikorra lesz kész.
Köszi az infót! Ha reggel se lesz akkor megkérdezem nőiesen hogy mivamá' Zárójelbe jegyezném meg h este nem bírtam cérnával és elővettem a T-s USB Sticket. 15perce netezek majd egy pukkanás és elszál a net... :@
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető rondzsy89

  • Hozzászólások: 2390
  • Nem: Férfi
  • T-Partner
    • Twitter
  • Navigáció / Navigation: iGO / Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S III
  • PDA ROM: XXLEF
Re: T-mobile és az információmegtagadás!
« Reply #42 Dátum: 2010, 07 03, 00:12:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi az infót! Ha reggel se lesz akkor megkérdezem nőiesen hogy mivamá' Zárójelbe jegyezném meg h este nem bírtam cérnával és elővettem a T-s USB Sticket. 15perce netezek majd egy pukkanás és elszál a net... :@
Én olyan vagyok, hogy rögtön telefonálok, mert lehet valami kis hiba van és már menne is...
Nekem TV-vel volt ez, hogy ne volt HBO-m, de a My T-Home szerint aktív volt a csomag... betelefonáltam, kétszer lefrissítette a settopbox-ot és már ment is... jah, de vártam egy hónapot, hogy hátha megjavul. :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: T-mobile és az információmegtagadás!
« Reply #43 Dátum: 2010, 07 03, 10:33:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi az infót! Ha reggel se lesz akkor megkérdezem nőiesen hogy mivamá' Zárójelbe jegyezném meg h este nem bírtam cérnával és elővettem a T-s USB Sticket. 15perce netezek majd egy pukkanás és elszál a net... :@

Gondolom a számlán elfelejtették feltüntetni hogy mettől meddig nem volt szolgáltatás...
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: T-mobile és az információmegtagadás!
« Reply #44 Dátum: 2010, 07 03, 21:12:15 »
Probléma megoldódott! :D
1, Az áramkimaradások nem tettek túl jót a rendszernek.
2, A 6-7 éves kábelezést felül kell vizsgálni időközönként... Fent a padláson a T-elágadzóból az internetes kábel vége a kezembe maradt a csatlakozó meg az elosztóba! (Előtte azért maceráztam kicsit vele szóval a meglazult cucc mégjobban kilazult)
3, Nem mindig előnyös egy szerver routert venni ami atombonyolult...
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: T-mobile és az információmegtagadás!
« Reply #45 Dátum: 2010, 07 17, 22:11:56 »
Akkor ma este megint dühöngök és nem tudok mit csinálni azt hiszem...

Előfizettünk t-home-ra... be is kötötték egy rakat csatorna még több is mint ami elég...
A csomag nem tartalmazta pl a Discovery Science csatornát.. pl... többek között...

A settopbox elkezdte dobálni hogy frissítsek adatbázist... minden indításnál 3x...utána már nem sipákolt, majd felhívtam őket hogy ez mégis mit szeretne? És hogy szabad ezt? Csatornákat nem fog módosítani elvenni hozzáadni áttenni másik csomagba meg semmi? Mondta a hölgy hogy nyugodjak meg ez egy szoftveres frissítés a központból és többen is telefonáltak hogy éjszaka ez történt náluk, rá kellene menni az "igen" menüre... hát jó ha rá kell menni hát rá kell menni... azt mondta nem lesz változás! Nem a nyavaját! Elvették a kedvenc csatornámat :'( :'(
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: T-mobile és az információmegtagadás!
« Reply #46 Dátum: 2010, 07 17, 22:13:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor ma este megint dühöngök és nem tudok mit csinálni azt hiszem...

Előfizettünk t-home-ra... be is kötötték egy rakat csatorna még több is mint ami elég...
A csomag nem tartalmazta pl a Discovery Science csatornát.. pl... többek között...

A settopbox elkezdte dobálni hogy frissítsek adatbázist... minden indításnál 3x...utána már nem sipákolt, majd felhívtam őket hogy ez mégis mit szeretne? És hogy szabad ezt? Csatornákat nem fog módosítani elvenni hozzáadni áttenni másik csomagba meg semmi? Mondta a hölgy hogy nyugodjak meg ez egy szoftveres frissítés a központból és többen is telefonáltak hogy éjszaka ez történt náluk, rá kellene menni az "igen" menüre... hát jó ha rá kell menni hát rá kell menni... azt mondta nem lesz változás! Nem a nyavaját! Elvették a kedvenc csatornámat :'( :'(

Melyiket ????  El sem tudom képzelni..  :D :D :D
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: T-mobile és az információmegtagadás!
« Reply #47 Dátum: 2010, 07 17, 22:34:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Melyiket ????  El sem tudom képzelni..  :D :D :D

Discovery Science-t :'(, A T&L-et mindent amit eddig néztem :(
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető rondzsy89

  • Hozzászólások: 2390
  • Nem: Férfi
  • T-Partner
    • Twitter
  • Navigáció / Navigation: iGO / Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S III
  • PDA ROM: XXLEF
Re: T-mobile és az információmegtagadás!
« Reply #48 Dátum: 2010, 07 19, 15:55:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Discovery Science-t :'(, A T&L-et mindent amit eddig néztem :(
AZ nem a szoftverfrissítés miatt történt. Akkor csak a dobozt frissítik semmi mást, nem nyúlnak a csomagodhoz. Azért tüntek el azok a csatornák, mert mikor bekötöd, mindent nézhetsz, utána viszont lekorlátozzák azokra az adókra, amikre ténylegesen előfizettél. Ha tényleg sokat nézed azokat az adókat, ott vannak a mini csomagok, nem horror összegért...
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: T-mobile és az információmegtagadás!
« Reply #49 Dátum: 2010, 07 20, 17:07:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
AZ nem a szoftverfrissítés miatt történt. Akkor csak a dobozt frissítik semmi mást, nem nyúlnak a csomagodhoz. Azért tüntek el azok a csatornák, mert mikor bekötöd, mindent nézhetsz, utána viszont lekorlátozzák azokra az adókra, amikre ténylegesen előfizettél. Ha tényleg sokat nézed azokat az adókat, ott vannak a mini csomagok, nem horror összegért...
Az, hogy mnden csatornát nézhetsz egy hónapig asszem azt köszi nekik....
De anno nekem benne volt a csomagban néhány általam kedvelt csatorna ami később eltűnt! Hívtam is őket, erre közölték hogy áttették őket 2-3 kiegészítő csomagba de semmi gond csomagonként 900-1200.- közötti havi összegért máris bekapcsolja! Ekkor mondtam mit kapcsoljon hova..... mire közölte hogy cégük mindenfajta változtatás jogát fenntartja.... Ami ez után következett azt még a rögzítő berendezés sem tette zsebre, de ami a legrosszabb, hogy nem változott semmi!
Sajnos már többször írtam, hogy kis hazánk az egyik azok közül ahol a szolgáltatók és multik diktálnak és nem a fogyasztók! Nem is értem miért hívják fogyasztói társadalomnak!! :shock: Ez már a multik országa, de nem akarok politizálni!! :(
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login