OFFenzíva > Dühöngő

T-mobile és az információmegtagadás!

(1/15) > >>

gabes:
Azzal kezdeném,hogy nem akartam lehúzni a T-t de sajnos kiérdemelték!

Az előző hónap (febr.) módosítottam a media mánia s csomagomat m-re. Meg is jött tegnap a részletes számlám, az adatforgalom rajta 802mb volt. Ez nem is lenne gond de, Március 9.-n jött egy sms miszerint elértem az adatforgalmam 80%-t! Azonnal lekértem a 1730-ról és már igen csak 500mb felett jártam! Az m-nél 750mb a limit, onnan számolják keményen.
Értetlenül álltam a dolog előtt hiszen a forgalmam 1.-e óta nem haladta meg a 200mb-t. Mikor ma betelefonáltam,hogy érdeklődjek náluk, olyan választ kaptam ami számomra elfogadhatatlan! Nem tudják megnézni mert nincs hozzáférésük! :shock:
Kérdem én, akkor kinek van, a számlázásnál bezzeg hozzáférnek, mi az,hogy a saját forgalmamat nem kérhetem le hiszen ezért (is) fizetek!!!
Símán elküldött egy T-pontba,hogy a hóközi egyenleg...stb!
Vajon miért csak akkor állnak a tisztelt ügyfél rendelkezésére ha az vásárolni akar? Nekik miért lettem kissé nemkívánatos azok után,hogy magasabb tarifájú csomagba mentem át?
Sajnos ilyen országban élünk ahol a törvények a bűnözőket és kizsákmányolókat védik, nem az adófizető polgárokat!!!!
Kíváncsi leszek mit mondanak majd ha bemegyek! >:(

djmorphy:
You are not allowed to view links. Register or LoginAzzal kezdeném,hogy nem akartam lehúzni a T-t de sajnos kiérdemelték!

Az előző hónap (febr.) módosítottam a media mánia s csomagomat m-re. Meg is jött tegnap a részletes számlám, az adatforgalom rajta 802mb volt. Ez nem is lenne gond de, Március 9.-n jött egy sms miszerint elértem az adatforgalmam 80%-t! Azonnal lekértem a 1730-ról és már igen csak 500mb felett jártam! Az s-nél 750mb a limit, onnan számolják keményen.
Értetlenül álltam a dolog előtt hiszen a forgalmam 1.-e óta nem haladta meg a 200mb-t. Mikor ma betelefonáltam,hogy érdeklődjek náluk, olyan választ kaptam ami számomra elfogadhatatlan! Nem tudják megnézni mert nincs hozzáférésük! :shock:
Kérdem én, akkor kinek van, a számlázásnál bezzeg hozzáférnek, mi az,hogy a saját forgalmamat nem kérhetem le hiszen ezért (is) fizetek!!!
Símán elküldött egy T-pontba,hogy a hóközi egyenleg...stb!
Vajon miért csak akkor állnak a tisztelt ügyfél rendelkezésére ha az vásárolni akar? Nekik miért lettem kissé nemkívánatos azok után,hogy magasabb tarifájú csomagba mentem át?
Sajnos ilyen országban élünk ahol a törvények a bűnözőket és kizsákmányolókat védik, nem az adófizető polgárokat!!!!
Kíváncsi leszek mit mondanak majd ha bemegyek! >:(

--- Idézet vége ---
Én is kaptam egy sms-t 03.06-án, hogy elértem az 50 megát.  Amin csodálkozok is rendesen mivel 23.án van a ciklus tehát akkor veszi le a domino egyenlegemről. És annyit meg nem neteztem, hogy elérjem a felét szerintem. Sőt eddig még alig jutottam el több mint a feléig a csomagnak.


Ez a 1730-ról való lekérdezés mi lenne?  :shock:

gabes:
You are not allowed to view links. Register or Login

Ez a 1730-ról való lekérdezés mi lenne?  :shock:

--- Idézet vége ---
Küldesz oda egy nagy "G" -t és küldi az aktuális forgalmad!

djmorphy:
You are not allowed to view links. Register or LoginKüldesz oda egy nagy "G" -t és küldi az aktuális forgalmad!

--- Idézet vége ---
És ez fáj nekem valamibe? :)

És miért pont G betüt? :D

gabes:
You are not allowed to view links. Register or LoginÉs ez fáj nekem valamibe? :)

És miért pont G betüt? :D

--- Idézet vége ---
elég húzós 25 pénzbe! :D
A Gprs miatt G.  ;)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése