2024, 03 28, 23:39:04

Szerző Téma: iPhone 4  (Megtekintve 177523 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: iPhone 4G megjelenés előtt
« Reply #25 Dátum: 2010, 06 24, 22:14:39 »
Érdekes, hogy amíg más készülékeken azt tesztelik, hogy megy-e rajta a böngészés olyan gyorsan, mint a Safarival, addig az iPhonet egyből össze akarják törni :shock:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=K7-OBoDFeDY&feature=player_embedded[/youtube]

You are not allowed to view links. Register or Login
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Sárkányölő

  • Vendég
Re: iPhone 4G megjelenés előtt
« Reply #26 Dátum: 2010, 06 24, 23:54:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Viszont ha igaz, akkor azért eléggé csalódás egy ilyen szarvashiba. Ne kelljen már még ezt-azt venni hozzá, hogy használható legyen...  :hmm:
Én nem vagyok iPhone ellenes, pár dolgot kivéve elégedett voltam vele, várjuk ki a végét, hogy mi igaz és mi nem. :)

Most, hogy végig néztem pár videót, nagyon úgy néz ki hogy igaz. Csak egy egyszerű módszer van a javításra, és az Apple le is fogja állítani a gyártást. Tehát az acél éleket lakkal kell kezelni. Ennyi!

Nem elérhető rondzsy89

  • Hozzászólások: 2390
  • Nem: Férfi
  • T-Partner
    • Twitter
  • Navigáció / Navigation: iGO / Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S III
  • PDA ROM: XXLEF
Re: iPhone 4G megjelenés előtt
« Reply #27 Dátum: 2010, 06 25, 11:34:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Most, hogy végig néztem pár videót, nagyon úgy néz ki hogy igaz. Csak egy egyszerű módszer van a javításra, és az Apple le is fogja állítani a gyártást. Tehát az acél éleket lakkal kell kezelni. Ennyi!
Én csak azt nem értem, hogy nekik a gyártás során, ill utána nem tünt fel, hogy valami nincs rendben?
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: iPhone 4G megjelenés előtt
« Reply #28 Dátum: 2010, 06 25, 11:41:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én csak azt nem értem, hogy nekik a gyártás során, ill utána nem tünt fel, hogy valami nincs rendben?
Nahh ez jó!! Pont ezen agyaltam én is... de valószínűleg ők "csak jól tudják fogni a készüléket"  :D
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető rondzsy89

  • Hozzászólások: 2390
  • Nem: Férfi
  • T-Partner
    • Twitter
  • Navigáció / Navigation: iGO / Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S III
  • PDA ROM: XXLEF
Re: iPhone 4G megjelenés előtt
« Reply #29 Dátum: 2010, 06 25, 11:42:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nahh ez jó!! Pont ezen agyaltam én is... de valószínűleg ők "csak jól tudják fogni a készüléket"  :D
Néztem a képeket, hogy mi a helyes tartás... hát mintha leprás lenne a telefon.  :shock: Biztos nem fognám úgy soha, úgy kényelmes, ahogy a helytelen mutatja. :D

Egyébként azt nem értem még más gyártóknál, hogy miért alulra rakták az antennát, oda a hol fogom a telefont? Azért valamennyit leárnyékol.  :(
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Ismo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 2653
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4 | Nexus 10
  • PDA ROM: 4.2.2 - Xylon | 4.2.2 - CM
Re: iPhone 4G megjelenés előtt
« Reply #30 Dátum: 2010, 06 25, 12:01:22 »
Itt a helyes tartás! :D

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Rágd meg a szót, mielőtt kiköpöd!

Nem elérhető rondzsy89

  • Hozzászólások: 2390
  • Nem: Férfi
  • T-Partner
    • Twitter
  • Navigáció / Navigation: iGO / Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S III
  • PDA ROM: XXLEF
Re: iPhone 4G megjelenés előtt
« Reply #31 Dátum: 2010, 06 25, 12:04:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Itt a helyes tartás! :D

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Mondom mintha leprás lenne a telefon. :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető rondzsy89

  • Hozzászólások: 2390
  • Nem: Férfi
  • T-Partner
    • Twitter
  • Navigáció / Navigation: iGO / Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S III
  • PDA ROM: XXLEF
Re: iPhone 4G megjelenés előtt
« Reply #32 Dátum: 2010, 06 25, 12:26:44 »
"Apple: Nem a telefon rossz, csak rosszul fogod!"
Hát ezt nem fogják bizony kijavítani. :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető rondzsy89

  • Hozzászólások: 2390
  • Nem: Férfi
  • T-Partner
    • Twitter
  • Navigáció / Navigation: iGO / Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S III
  • PDA ROM: XXLEF
Re: iPhone 4G megjelenés előtt
« Reply #33 Dátum: 2010, 06 25, 13:02:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tényleg ennyire h*lye, hogy maga alatt vágja a fát? :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

Sárkányölő

  • Vendég
Re: iPhone 4G megjelenés előtt
« Reply #34 Dátum: 2010, 06 25, 13:54:30 »
Ennek ellenére rekordokat fog döntögetni az eladási statisztikákban. Még így is többet fognak eladni mint a konkurens gyártók. Mi lenne itt ha még jól is működne? Belesem merek gondolni. :D

Sárkányölő

  • Vendég
Re: iPhone 4G megjelenés előtt
« Reply #35 Dátum: 2010, 06 25, 16:59:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Itt a helyes tartás! :D

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Ja az orosz elnök Medvegyev látogatása az Apple-nél! Tud valaki példát mondani valami hasonlóra, mondjuk Samsung, vagy HTC vonalon? Ajándékba meg is kapta az iPhone-t. :D

Nem elérhető Ismo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 2653
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4 | Nexus 10
  • PDA ROM: 4.2.2 - Xylon | 4.2.2 - CM
Re: iPhone 4G megjelenés előtt
« Reply #36 Dátum: 2010, 06 25, 17:01:02 »
A felhasználók pedig csak a reklámokban látott módon fogják az iPhone-t :P

You are not allowed to view links. Register or Login
Rágd meg a szót, mielőtt kiköpöd!

Sárkányölő

  • Vendég
Re: iPhone 4G megjelenés előtt
« Reply #37 Dátum: 2010, 06 25, 20:32:30 »
Ebben leejteni is lehet, és a vétel is tuti lesz, de jó ronda.

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: iPhone 4G megjelenés előtt
« Reply #38 Dátum: 2010, 06 25, 22:23:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Érdekes, hogy amíg más készülékeken azt tesztelik, hogy megy-e rajta a böngészés olyan gyorsan, mint a Safarival, addig az iPhonet egyből össze akarják törni :shock:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=K7-OBoDFeDY&feature=player_embedded[/youtube]

You are not allowed to view links. Register or Login

Szerintem ezt a bűncslekményt nincs az a készülék ami nem sínylené meg!   :shock:

Nem elérhető Ismo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 2653
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4 | Nexus 10
  • PDA ROM: 4.2.2 - Xylon | 4.2.2 - CM
Re: iPhone 4G megjelenés előtt
« Reply #39 Dátum: 2010, 06 25, 22:35:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ebben leejteni is lehet, és a vétel is tuti lesz, de jó ronda.
Legalább... :D

Az a baj a dologgal, hogy nekem nagyon tetszik az új design, és tokba soha nem raknám.
Rágd meg a szót, mielőtt kiköpöd!

Sárkányölő

  • Vendég
Re: iPhone 4G megjelenés előtt
« Reply #40 Dátum: 2010, 06 25, 23:07:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Legalább... :D

Az a baj a dologgal, hogy nekem nagyon tetszik az új design, és tokba soha nem raknám.

Pontosan így vagyok vele én is, de amióta láttam az iFix töréstesztjét azóta félek egy kicsit. Igaz nekik is 4szer kellett leejteniük, hogy összetörjön. Én a GS-t egyszer ejtettem le az előszobában amióta meg van, de meg se kottyant neki. Idáig se hajszálrepedés, se karcolás nincs rajta, pedig nincs tokban.

Nem elérhető Ismo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 2653
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4 | Nexus 10
  • PDA ROM: 4.2.2 - Xylon | 4.2.2 - CM
Re: iPhone 4G megjelenés előtt
« Reply #41 Dátum: 2010, 06 25, 23:39:38 »
Thebiker-nek volt alkalma kipróbálni az USÁ-ban  :taps:

You are not allowed to view links. Register or Login

Rágd meg a szót, mielőtt kiköpöd!

Sárkányölő

  • Vendég
Re: iPhone 4G megjelenés előtt
« Reply #42 Dátum: 2010, 06 26, 00:20:39 »
Az Apple saját tokja.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vPJ0AWAFCJI [/youtube]

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: iPhone 4G megjelenés előtt
« Reply #43 Dátum: 2010, 06 26, 00:36:24 »
Én úgy érzem nem minden ok ezekkel a gépekkel,amit mutatnak a videókon.
Van ahol,ugy fogják ahogy..utána lassított felvételben(mert a csoka nem tudom melengeti vagy mit akar a géppel) ráhuz akármit valamiért! Van törésteszt ahol 1,5 perc után kuka a gép! De oly videót,ahol a huuu,de full Op rendszert ,vagy azt a sok sok +++ előnyt amit tud,mutatnák,na azt nem látom!

Nem elérhető phobos

  • Hozzászólások: 197
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Bluepanther Jade/Galaxy S3 IGO Primo2/Primo
  • PDA: Samsung Galaxy S3
  • PDA ROM: 4.1.2 gyári
Re: iPhone 4G megjelenés előtt
« Reply #44 Dátum: 2010, 06 26, 10:42:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az Apple saját tokja.
Mondjuk itt is érdekes, hogy a csávó az elején úgy nyomja a telefon oldalát két hüvelykujjal, hogy az egyik már sárgul :)
Ettől függetlenül azért tényleg égés, hogy így kezelik a hibákat. Már az is elég szívás, hogy így adnak ki egy csúcskategóriás -és valjuk be nem olcsó- készüléket, aztán amikor előjön egy komoly hiba, nem azt mondják, hogy "rajta vagyunk, javítjuk", hanem még hülyének is néznek, hogy fogd másképp...

Sárkányölő

  • Vendég
Re: iPhone 4G megjelenés előtt
« Reply #45 Dátum: 2010, 06 26, 11:52:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én úgy érzem nem minden ok ezekkel a gépekkel,amit mutatnak a videókon.
Van ahol,ugy fogják ahogy..utána lassított felvételben(mert a csoka nem tudom melengeti vagy mit akar a géppel) ráhuz akármit valamiért! Van törésteszt ahol 1,5 perc után kuka a gép! De oly videót,ahol a huuu,de full Op rendszert ,vagy azt a sok sok +++ előnyt amit tud,mutatnák,na azt nem látom!

Még a megjelenés előtt

A Gizmodo illegálisan beszerzett egy iPhone4 prototípus.

Ezt az Apple vissza akarta szerezni

Az Apple nem hívta meg a Gimodot, sőt be sem engedték az iPhone4 bemutatójára

Bosszúból a Gizmodo lejárató kampányba kezdett, amit az összes hírhajhász portál átvett.

Ezek a fake hírek féligazságokat tartalmaznak

1 nap alatt 1,5milliot adtak el. Ebből vajon mennyi volt a foltos kijelző. Mutass még egy gyártót, aki egy az egyben új készülékre cseréli, ha visszaviszed.

Még érdemi videók nem jelentek meg, mert csak pár napja van a piacon.

iPhone4-re írt appokra Én is kíváncsi leszek
Brutál dolgok jönnek.

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: iPhone 4G megjelenés előtt
« Reply #46 Dátum: 2010, 06 26, 11:52:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mondjuk itt is érdekes, hogy a csávó az elején úgy nyomja a telefon oldalát két hüvelykujjal, hogy az egyik már sárgul :)
Ettől függetlenül azért tényleg égés, hogy így kezelik a hibákat. Már az is elég szívás, hogy így adnak ki egy csúcskategóriás -és valjuk be nem olcsó- készüléket, aztán amikor előjön egy komoly hiba, nem azt mondják, hogy "rajta vagyunk, javítjuk", hanem még hülyének is néznek, hogy fogd másképp...

Sztivi hozzáállása eddig sem volt szimpatikus, most meg már végképp nem az. Ő akar irányítani mindent és mindenkit, istennek képzeli magát. Ezt ott birkaországban talán könnyebben megteheti, de azért ott sem birka mindenki...

Sárkányölő

  • Vendég
Re: iPhone 4G megjelenés előtt
« Reply #47 Dátum: 2010, 06 26, 12:16:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sztivi hozzáállása eddig sem volt szimpatikus, most meg már végképp nem az. Ő akar irányítani mindent és mindenkit, istennek képzeli magát. Ezt ott birkaországban talán könnyebben megteheti, de azért ott sem birka mindenki...

Én sem szeretnék a beosztottja lenni azok után, ahogy egy volt beosztottja nyilatkozott róla, de pont ezért sikeres az iPhone. De én nem birkáznám le az első kőrben lévő országokat. Ha kiadják a 4. körben is, mind a 88 országban sorba fognak állni az emberek. Steve meg olyan amilyen. Laza, de nem ezért vesszük meg az iPhonokat. Ő legalább személyesen válaszol a felhasználóknak, és nem ködösít, ahogy mindenki tenné a helyzetében.

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: iPhone 4G megjelenés előtt
« Reply #48 Dátum: 2010, 06 26, 13:15:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én sem szeretnék a beosztottja lenni azok után, ahogy egy volt beosztottja nyilatkozott róla, de pont ezért sikeres az iPhone. De én nem birkáznám le az első kőrben lévő országokat. Ha kiadják a 4. körben is, mind a 88 országban sorba fognak állni az emberek. Steve meg olyan amilyen. Laza, de nem ezért vesszük meg az iPhonokat. Ő legalább személyesen válaszol a felhasználóknak, és nem ködösít, ahogy mindenki tenné a helyzetében.

Nem tudom... én is kíváncsi voltam - vagyok a készülékre. Viszont eszem ágában sincs órákat sorban állni bármiért is. Na mondjuk én ki tudom várni mindennek az idejét, nem vagyok türelmetlen. Jelen állás szerint azonban még ha jobb is az a készülék, mint bármelyik másik, pl. a Desire-hez képest számomra akkor sem ér 60-70%-al többet. Nem zárom ki a lehetőséget, hogy ezt is megkóstolom, ha elérhető értelmes áron lesz valamikor...
Lehet, hogy Steve nem ködösít, viszont nekem akkor sem szimpatikus, hogy mindenkire ugyanazt az egyenruhát erőlteti, pedig nincs két egyforma ember.

Sárkányölő

  • Vendég
Re: iPhone 4G megjelenés előtt
« Reply #49 Dátum: 2010, 06 26, 13:37:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem tudom... én is kíváncsi voltam - vagyok a készülékre. Viszont eszem ágában sincs órákat sorban állni bármiért is. Na mondjuk én ki tudom várni mindennek az idejét, nem vagyok türelmetlen. Jelen állás szerint azonban még ha jobb is az a készülék, mint bármelyik másik, pl. a Desire-hez képest számomra akkor sem ér 60-70%-al többet. Nem zárom ki a lehetőséget, hogy ezt is megkóstolom, ha elérhető értelmes áron lesz valamikor...
Lehet, hogy Steve nem ködösít, viszont nekem akkor sem szimpatikus, hogy mindenkire ugyanazt az egyenruhát erőlteti, pedig nincs két egyforma ember.


Az ára ireálisan magas lesz NÁLUNK a többi mobilhoz képest, de még így is egy Ventur töredéke. :D Szerintem 2év hűséggel is 100e környékén. A kinti AppStorban 166e  brutto átszámítva.. Mire ideér ki tudja mennyi lesz. Feltéve ha lesz még adigra forint. :(