2024, 03 28, 13:09:29

Szerző Téma: HTC Desire - Általános beszélgetés  (Megtekintve 598159 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető longhair

  • Hozzászólások: 716
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung S7
  • PDA ROM: Gyári 7.0
Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7400 Dátum: 2013, 12 03, 11:02:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez tiszta hogy mindig ugyanúgy lépek be a recovery-be akármilyen kernel legyen a romba. Vissza gombal el is jutok a fehér képernyőig de itt megint megállt a tudomány mert ugye egyet kéne lejjebb lépni a hangerő gombal és leokézni. Namost ha valószínűleg halott a hangerő le gomb akkor van más lehetőség is a recoverybe való továbblépésre?
próbáld a fel gombot, hátha az jobban működik, azzal is oda tudsz lépni, csak kicsit többet kell nyomni.
Ha az is gázos, akkor...........
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Segal

  • Hozzászólások: 150
  • PDA: Samsung Galaxy S8+
Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7401 Dátum: 2013, 12 03, 11:59:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
próbáld a fel gombot, hátha az jobban működik, azzal is oda tudsz lépni, csak kicsit többet kell nyomni.
Ha az is gázos, akkor...........
Sajna az volt az első amit megpróbáltam. Akkor így járt. Azért köszi.

Nem elérhető atravel

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1960
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS2
  • PDA ROM: CM10.1
Re: Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7402 Dátum: 2013, 12 03, 13:39:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez tiszta hogy mindig ugyanúgy lépek be a recovery-be akármilyen kernel legyen a romba. Vissza gombal el is jutok a fehér képernyőig de itt megint megállt a tudomány mert ugye egyet kéne lejjebb lépni a hangerő gombal és leokézni. Namost ha valószínűleg halott a hangerő le gomb akkor van más lehetőség is a recoverybe való továbblépésre?
próbáld körömmel eltalálni a hangerő le mikrokapcsolója fölött a gombot. A szennyeződéstől ilyen lesz a Desire, de nem halott a gomb.
A ROM meg valószínűleg azért nem bootol be mert hiányzik neki a memória kártya ext partíciója. Nem néztem, de az to sd romok általában igényelnek ext partíciót

Tapatalk 2, NeatROM SpityaMod


Nem elérhető zolym

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Htc Desire
  • PDA ROM: 2.3.7
Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7403 Dátum: 2013, 12 07, 08:44:26 »
Hello a segitségeteket szeretném kérni vettem egy Htc Desire telefont de cyanogen mod 7 van rajta és vissza szeretném csinálni gyárira a telefont de a htc sync nem ismeri fel a telefont hogyan lehetne ezt orvosolni hogy jólegyen

Nem elérhető longhair

  • Hozzászólások: 716
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung S7
  • PDA ROM: Gyári 7.0
Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7404 Dátum: 2013, 12 07, 09:15:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello a segitségeteket szeretném kérni vettem egy Htc Desire telefont de cyanogen mod 7 van rajta és vissza szeretném csinálni gyárira a telefont de a htc sync nem ismeri fel a telefont hogyan lehetne ezt orvosolni hogy jólegyen
ez alapján próbáld :
 You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető zolym

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Htc Desire
  • PDA ROM: 2.3.7
Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7405 Dátum: 2013, 12 07, 09:22:36 »
pontosan az alapján csináltam és ugy nem jó

Nem elérhető longhair

  • Hozzászólások: 716
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung S7
  • PDA ROM: Gyári 7.0
Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7406 Dátum: 2013, 12 07, 09:27:09 »
Idézetet írta: zolym link=topic=1655.msg636244 :'(#msg636244 date=1386404556
pontosan az alapján csináltam és ugy nem jó
Kártyára ramásolod a RUU-t elindítod a hangerő le + power...
mennie kell nem kell hozzá gép sem.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető zolym

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Htc Desire
  • PDA ROM: 2.3.7
Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7407 Dátum: 2013, 12 07, 09:46:35 »
de igy nem lesz semmi gond a telóval

Nem elérhető longhair

  • Hozzászólások: 716
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung S7
  • PDA ROM: Gyári 7.0
Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7408 Dátum: 2013, 12 07, 10:23:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
de igy nem lesz semmi gond a telóval
Milyen gondra gondolsz?
Ha végig csinálod, lesz egy gyári Dezsőd ROOT-olatlanul.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető zolym

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Htc Desire
  • PDA ROM: 2.3.7
Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7409 Dátum: 2013, 12 07, 10:52:56 »
olyan gondra gondolok hogy el censored dik a teló és csak levélnehezéknek lehet majd használni

Nem elérhető longhair

  • Hozzászólások: 716
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung S7
  • PDA ROM: Gyári 7.0
Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7410 Dátum: 2013, 12 07, 11:01:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
olyan gondra gondolok hogy el censored dik a teló és csak levélnehezéknek lehet majd használni
még nem hallottam olyanról, hogy visszaállítás közben téglásította volna valaki, de androidot elég nehezen lehet el......szni
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető zolym

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Htc Desire
  • PDA ROM: 2.3.7
Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7411 Dátum: 2013, 12 07, 19:21:41 »
okés köszi az infókat :)

Nem elérhető haerer

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung
  • PDA ROM: *#1234#
Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7412 Dátum: 2013, 12 11, 17:02:58 »
Hello!
Tegnap vettem egy HTC Desire 500-as telefont, azt magyar nyelven hirdették, pontosan a gsmpalota oldalán. A magyar nyel azonban hirtelen eltűnt róla és angolra váltott. A magyar nyelvet nem lehet rajta visszaállítani. Utána néztem, és láttam, hogy egy programot kell letölteni elvileg hozzá. Azt szeretném kérdezni, hogy a magyar nyelv hogyan tudott csak úgy eltűnni róla és ha az ott volt miért nem lehet beállítani rá? küldjem vissza? ők vajon hogyan rakták rá a magyar nyelvet? A válaszokat , tanácsokat előre is köszönöm.

Nem elérhető Mi a Manó?!

  • Hozzászólások: 82
  • PDA: Galaxy S5 G900F
Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7413 Dátum: 2013, 12 11, 21:44:59 »
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy milyen módon és hogyan lehet a szolgáltató függőséget feloldani HTC Desire-ben?

Nem elérhető atravel

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1960
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS2
  • PDA ROM: CM10.1
Re: Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7414 Dátum: 2013, 12 13, 19:12:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello!
Tegnap vettem egy HTC Desire 500-as telefont, azt magyar nyelven hirdették, pontosan a gsmpalota oldalán. A magyar nyel azonban hirtelen eltűnt róla és angolra váltott. A magyar nyelvet nem lehet rajta visszaállítani. Utána néztem, és láttam, hogy egy programot kell letölteni elvileg hozzá. Azt szeretném kérdezni, hogy a magyar nyelv hogyan tudott csak úgy eltűnni róla és ha az ott volt miért nem lehet beállítani rá? küldjem vissza? ők vajon hogyan rakták rá a magyar nyelvet? A válaszokat , tanácsokat előre is köszönöm.
Szia
Sima Desire a MoreLocale2 nevű alkalmazással volt részlegesen magyarítható, vagy főzött ROM felrakásával teljesen.
Nem tudom, a tied miben tér el és azt sem, hogyan volt magyarítva és hogyan tűnt el. Ezeket a forgalmazótól lenne érdemes megkérdezni. Ha nem azt kaptad, amit hirdettek, akkor tegyél panaszt, add vissza.

Tapatalk 2, NeatROM SpityaMod

Nem elérhető ÖregMackó

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: 1.90
Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7415 Dátum: 2014, 03 31, 12:04:17 »
Sziasztok!

Nagy nekikészülés után belevágtam a rootolásba de mire végigcsináltam a leírás alapján az eredmény ennyi volt: kiírta az unRevoked hogy : Error: failed to get root. Is your firmware too new?
Ilyenkor mi van? Más módszer nem létezik? Mazsola vagyok nem találok semmit erről.

Köszi


Nem elérhető longhair

  • Hozzászólások: 716
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung S7
  • PDA ROM: Gyári 7.0
Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7416 Dátum: 2014, 03 31, 12:21:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Nagy nekikészülés után belevágtam a rootolásba de mire végigcsináltam a leírás alapján az eredmény ennyi volt: kiírta az unRevoked hogy : Error: failed to get root. Is your firmware too new?
Ilyenkor mi van? Más módszer nem létezik? Mazsola vagyok nem találok semmit erről.

Köszi
Ha jól emlékszem nekem is csinált ilyet, valamelyik program volt a ludas.
Csinálj egy gyári visszaállítást, hátha akkor megy.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető ÖregMackó

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: 1.90
Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7417 Dátum: 2014, 03 31, 15:10:27 »
Tulajdonképpen gyári állapotú a telefon telefonáláson és navigáción kívűl nem sokra volt használva még. Gondolom root jog nélkül nem is lehet olyan programot beletenni amitől megváltozna a gyári firmware. Neked sikerült a rootolás utána?

Nem elérhető matiz

  • Hozzászólások: 60
  • PDA: Samsung Note 7
  • PDA ROM: 6.0.1
HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7418 Dátum: 2014, 05 02, 17:04:47 »
Sziasztok van egy 200 om és lezárt képernyön nem irja ki a hivó nevét mi lehet a megoldás hogy kiirja aki tudja kérem segitsen elöre is köszönöm

Nem elérhető bence.bence2

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1496
  • Nem: Férfi
  • GalaxyS kutató
  • Navigáció / Navigation: Navigon/Waze/Gmaps
  • PDA: S2,S5,S8+
  • PDA ROM: Stock 4.1.2,Alexandr pof9, stock 8.0
Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7419 Dátum: 2014, 05 02, 21:42:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok van egy 200 om és lezárt képernyön nem irja ki a hivó nevét mi lehet a megoldás hogy kiirja aki tudja kérem segitsen elöre is köszönöm
wrong topic dude... :/
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető light

  • Hozzászólások: 133
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy A3 (2017)
  • PDA ROM: AP320FLXXU1AQA5
Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7420 Dátum: 2014, 05 05, 21:58:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
wrong topic dude... :/

Létezik Desire 200-as topic?  :hmm:

Nem elérhető bence.bence2

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1496
  • Nem: Férfi
  • GalaxyS kutató
  • Navigáció / Navigation: Navigon/Waze/Gmaps
  • PDA: S2,S5,S8+
  • PDA ROM: Stock 4.1.2,Alexandr pof9, stock 8.0
Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7421 Dátum: 2014, 05 06, 23:54:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Létezik Desire 200-as topic?  :hmm:
Miért, kértetek? :D
Am meg kb mind1 h létezik-e mert egy 2013-ban kijött telefonnak semmi köze a 2010-es Desire-hez, max annyi h mind2 htc...
Javaslom az xda-t, vagy a helyi android általános topicot a kérdés újbóli feltevésére :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Nero1

  • Hozzászólások: 27
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Huawei P8 Lite
  • PDA ROM: ALE-L21HUNC150B194
Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7422 Dátum: 2014, 05 08, 20:53:39 »
Sziasztok!

Ne haragudjatok, ha esetleg rossz helyre írok.

Van egy HTC Desire C típusú telefonom. Akadt vele néhány problémám. Egy ideje laggol a játékoknál, azoknál is amelyiknek kicsi a rendszer igénye. Pár napja az egész telefon is laggol, minden funkciója. Sokszor fogja magát és lefagy, majd újra indul. Ez a procedúra sokszor akár 5-10 percet is igénybe vesz nála. Pedig egy sima bekapcsolás kb fél percbe telik. Sokszor magától bezárja az alkalmazásokat. A zenelejátszóba, mikor a hangerőt állítom, úgy jelzi a hangerő váltást, mintha fekvő állapotba lenne a telefon. A hívás listába mindenkit "Ismeretlen"-nek jelez, pedig a telefonkönyvbe el van mentve. Egy ideig csak ritkán csinálta ezt, de mostmár folyamatosan. Ha egyszerre több alkalmazás megy, ugrál egyikről a másikra. Például, ha megy a böngésző meg a gmail rajta, és éppen böngészek, akkor átugrik a gmailba. Előfordult az is, hogy csörgött a telefon, de a kijelzője sötét maradt, nem tudtam felvenni.

Hirtelen ennyi problémát szedtem össze.

Próbáltam már több rendszertisztító alkalmazás, memóriakarbantartót és clean mastert is folyamatosan futtatom rajta. Rövid ideig érezhető a hatásuk, kb fél percig, ha nem indítok alkalmazást, ha indítok, akkor semeddig.

Gyári állapotra való visszaállítást is próbáltam, kb 2 napig viszonylag jól működött, aztán ugyan ez. Mielőtt gyárira állítottam, a kijelző szélén egy vastag piros keret volt.

Szeretném a segítségeteket kérni. Januárig még van rajta garancia, szóval ha van olyan megoldás ami nem jár garancia vesztéssel, azt előnyben részesítem. Azonban, ha csak garanciavesztéssel oldható meg, az sem a világ vége.

Segítségeteket előre is köszönöm!

Nem elérhető light

  • Hozzászólások: 133
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy A3 (2017)
  • PDA ROM: AP320FLXXU1AQA5
Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7423 Dátum: 2014, 05 09, 08:25:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Ne haragudjatok, ha esetleg rossz helyre írok.

Van egy HTC Desire C típusú telefonom. Akadt vele néhány problémám. Egy ideje laggol a játékoknál, azoknál is amelyiknek kicsi a rendszer igénye. Pár napja az egész telefon is laggol, minden funkciója. Sokszor fogja magát és lefagy, majd újra indul. Ez a procedúra sokszor akár 5-10 percet is igénybe vesz nála. Pedig egy sima bekapcsolás kb fél percbe telik. Sokszor magától bezárja az alkalmazásokat. A zenelejátszóba, mikor a hangerőt állítom, úgy jelzi a hangerő váltást, mintha fekvő állapotba lenne a telefon. A hívás listába mindenkit "Ismeretlen"-nek jelez, pedig a telefonkönyvbe el van mentve. Egy ideig csak ritkán csinálta ezt, de mostmár folyamatosan. Ha egyszerre több alkalmazás megy, ugrál egyikről a másikra. Például, ha megy a böngésző meg a gmail rajta, és éppen böngészek, akkor átugrik a gmailba. Előfordult az is, hogy csörgött a telefon, de a kijelzője sötét maradt, nem tudtam felvenni.

Hirtelen ennyi problémát szedtem össze.

Próbáltam már több rendszertisztító alkalmazás, memóriakarbantartót és clean mastert is folyamatosan futtatom rajta. Rövid ideig érezhető a hatásuk, kb fél percig, ha nem indítok alkalmazást, ha indítok, akkor semeddig.

Gyári állapotra való visszaállítást is próbáltam, kb 2 napig viszonylag jól működött, aztán ugyan ez. Mielőtt gyárira állítottam, a kijelző szélén egy vastag piros keret volt.

Szeretném a segítségeteket kérni. Januárig még van rajta garancia, szóval ha van olyan megoldás ami nem jár garancia vesztéssel, azt előnyben részesítem. Azonban, ha csak garanciavesztéssel oldható meg, az sem a világ vége.

Segítségeteket előre is köszönöm!

Én arra tippelnék, hogy kevés az 512 MB RAM a Sense mellé. Emlékszem mi a Wildfire S-en hamar túladtunk, mert rájöttünk, hogy ekkora memóriával használhatatlan a rendszer.

Helyedben elpasszolnám valakinek, és vennék (ha mindenképp beléposzintu HTC kell) egy Desire 310-et. Igaz 1 collal nagyobb, de talán az 1 Giga RAM már elég lesz :)

Nem elérhető bence.bence2

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1496
  • Nem: Férfi
  • GalaxyS kutató
  • Navigáció / Navigation: Navigon/Waze/Gmaps
  • PDA: S2,S5,S8+
  • PDA ROM: Stock 4.1.2,Alexandr pof9, stock 8.0
Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7424 Dátum: 2014, 05 09, 09:23:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Ne haragudjatok, ha esetleg rossz helyre írok.

Van egy HTC Desire C típusú telefonom. Akadt vele néhány problémám. Egy ideje laggol a játékoknál, azoknál is amelyiknek kicsi a rendszer igénye. Pár napja az egész telefon is laggol, minden funkciója. Sokszor fogja magát és lefagy, majd újra indul. Ez a procedúra sokszor akár 5-10 percet is igénybe vesz nála. Pedig egy sima bekapcsolás kb fél percbe telik. Sokszor magától bezárja az alkalmazásokat. A zenelejátszóba, mikor a hangerőt állítom, úgy jelzi a hangerő váltást, mintha fekvő állapotba lenne a telefon. A hívás listába mindenkit "Ismeretlen"-nek jelez, pedig a telefonkönyvbe el van mentve. Egy ideig csak ritkán csinálta ezt, de mostmár folyamatosan. Ha egyszerre több alkalmazás megy, ugrál egyikről a másikra. Például, ha megy a böngésző meg a gmail rajta, és éppen böngészek, akkor átugrik a gmailba. Előfordult az is, hogy csörgött a telefon, de a kijelzője sötét maradt, nem tudtam felvenni.

Hirtelen ennyi problémát szedtem össze.

Próbáltam már több rendszertisztító alkalmazás, memóriakarbantartót és clean mastert is folyamatosan futtatom rajta. Rövid ideig érezhető a hatásuk, kb fél percig, ha nem indítok alkalmazást, ha indítok, akkor semeddig.

Gyári állapotra való visszaállítást is próbáltam, kb 2 napig viszonylag jól működött, aztán ugyan ez. Mielőtt gyárira állítottam, a kijelző szélén egy vastag piros keret volt.

Szeretném a segítségeteket kérni. Januárig még van rajta garancia, szóval ha van olyan megoldás ami nem jár garancia vesztéssel, azt előnyben részesítem. Azonban, ha csak garanciavesztéssel oldható meg, az sem a világ vége.

Segítségeteket előre is köszönöm!

Egyik ismerősömnek volt valami apró htc-je (női telefon)
Nála is jelentkezett a folyamatos reboot, laggolások, stb...
Elvitte szervizbe, full wipe-al újrarakták (mindent bukott amit nem mentett le előtte) de a teló utána jó volt. A szervizes csávó mondta neki, h x időnként ezt mindig eljátssza a telefon, szar a rendszer, egyedüli megoldás a full-wipe-os újratelepítés :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login