2024, 03 28, 10:01:15

Szerző Téma: HTC Desire - Általános beszélgetés  (Megtekintve 598153 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Ironhide

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: HTC Sense
Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7375 Dátum: 2013, 08 24, 15:46:01 »
Sziasztok!

Hátha valaki megszánna pár jó szóval.
Tegnap a HTC Desire telefonomat sok kínlódás után sikerült rootolni. Nekem teljesen jó a HTC sense, bár mint sokaknak a helyhiány kezdett az "idegeimre" menni. A lényeg, ma még szerettem volna kicsit babrálni a telefonnal, de csináltam 1 marhaságot. Az androiddal foglalkozó oldalakon igyekeztem utánanézni, miket is szabad törölni. Már a vége felé jártam,nem kicsit figyelmetlen lettem, mikor 1 com.google vagy milyen kis fájl törlése után sok ikon nem akart működni, az es file explorer meg játék érdekes módon ment, de sokra a "sorry blabla... force close" ablak fogadott. Kikapcsolás után viszont a HTC logó után újraindul. Jelenleg azt mondom, nincs mentés a "gyári" rom-ról.
Mit lehet ilyenkor tenni?
Ha lementem a jelenlegi állapotot, Revolutionary cwm v4.0.1.4 van rajta, akkor nem lehet a mentésbe valahogy belenyúlni és belehelyezni ami a hibát okozhatja?
A recovery report error ezt írta: /tmp/recovery.log was copied to /sdcard/clockwordmod/recovery.log. Please open Rom manager to report the issue.
A segítségeteket előre is köszönöm.

szeba

  • Vendég
Nem mountol fel az sd kártya!
« Reply #7376 Dátum: 2013, 09 19, 00:03:15 »
Helló!
Segítséget szeretnék kérni tőletek remélem jó helyen járok.

Nos a gond az lenne hogy a htc desire telefonom már rootolva volt és csomó romot is megjárt de nem rég vissza raktam rá a gyári hboot-ot és romot és mindent. Most meg rootoltam a revolutionary-val.

Ezzel így nincs is semmi gond csak most meg nem mountolja fel a memória kártyát sehogy, se recoveryből se programból.

Láttam már, hogy volt valakinek ilyen problémája de nem osztotta meg a megoldást így hozzátok fordulok segítségért remélem tudtok majd segíteni.

Segítségetek előre is köszönöm!

Nem elérhető atravel

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1960
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS2
  • PDA ROM: CM10.1
Re: Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7377 Dátum: 2013, 09 22, 05:10:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Hátha valaki megszánna pár jó szóval.
Tegnap a HTC Desire telefonomat sok kínlódás után sikerült rootolni. Nekem teljesen jó a HTC sense, bár mint sokaknak a helyhiány kezdett az "idegeimre" menni. A lényeg, ma még szerettem volna kicsit babrálni a telefonnal, de csináltam 1 marhaságot. Az androiddal foglalkozó oldalakon igyekeztem utánanézni, miket is szabad törölni. Már a vége felé jártam,nem kicsit figyelmetlen lettem, mikor 1 com.google vagy milyen kis fájl törlése után sok ikon nem akart működni, az es file explorer meg játék érdekes módon ment, de sokra a "sorry blabla... force close" ablak fogadott. Kikapcsolás után viszont a HTC logó után újraindul. Jelenleg azt mondom, nincs mentés a "gyári" rom-ról.
Mit lehet ilyenkor tenni?
Ha lementem a jelenlegi állapotot, Revolutionary cwm v4.0.1.4 van rajta, akkor nem lehet a mentésbe valahogy belenyúlni és belehelyezni ami a hibát okozhatja?
A recovery report error ezt írta: /tmp/recovery.log was copied to /sdcard/clockwordmod/recovery.log. Please open Rom manager to report the issue.
A segítségeteket előre is köszönöm.
De rég nem jártam ere :oops:
Ha még esetleg fennállna ez a gond, akkor legrosszabb esetben egy full wipe recoveryben helyreállítja. Persze a gyomlálást akkor újra kell kezdened

Tapatalk 2, NeatROM SpityaMod


Nem elérhető atravel

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1960
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS2
  • PDA ROM: CM10.1
Re: Re: Nem mountol fel az sd kártya!
« Reply #7378 Dátum: 2013, 09 22, 05:13:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Helló!
Segítséget szeretnék kérni tőletek remélem jó helyen járok.

Nos a gond az lenne hogy a htc desire telefonom már rootolva volt és csomó romot is megjárt de nem rég vissza raktam rá a gyári hboot-ot és romot és mindent. Most meg rootoltam a revolutionary-val.

Ezzel így nincs is semmi gond csak most meg nem mountolja fel a memória kártyát sehogy, se recoveryből se programból.

Láttam már, hogy volt valakinek ilyen problémája de nem osztotta meg a megoldást így hozzátok fordulok segítségért remélem tudtok majd segíteni.

Segítségetek előre is köszönöm!
Más eszköz látja a kártyát? Mi pár éves Desire gyári kártyájával jártunk úgy, hogy egyszer csak se kép, se hang. Még egyszer sikerült beolvasni a telefonommal, de többet semmi sem látta. Szoftveres ötletem sajna nincs.

Tapatalk 2, NeatROM SpityaMod


Nem elérhető Ifa666

  • Hozzászólások: 496
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Samsung Galaxy S3
Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7379 Dátum: 2013, 10 19, 15:28:19 »
Hello.

Lenne egy elado aksim, teljesen uj. 3 ezer + pk. 1500mAh

Ha erdekel valakit akkor, emailben jelezze: You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Silmi76

  • Hozzászólások: 1
  • PFC Fan
  • PDA: HTC desire
  • PDA ROM: passz
HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7380 Dátum: 2013, 11 05, 20:19:12 »
Sziasztok. Segítségeteket szeretném kérni. Van egy HTC Desire-m. A telefonról annyit tudok, hogy a memóriakártyáról indul az android rendszere, mivel azon van a főzött rom. A cél, előző gazdája szerint az volt, hogy a ram mennyiségét a belső memória egy részével bővítse. Ezért az egyik ismerőse megcsinálta neki ezt a trükköt. Szeretném megoldani, hogy egy friss android rendszer legyen rajta és ne a memóriakártyán legyen a rom, hanem a helyén a telefonban :) Mivel elég kezdő vagyok ha valaki veszi a fáradtságot és válaszol kérem, hogy úgy magyarázza ela  tennivalókat, hogy egy átlag user is értse. Az is megfelel nekem ha egy profi ugyanakkor nem horror áron dolgozó szervizt ajánlotok Budapesten. Válaszokat előre is köszönöm :)

Nem elérhető atravel

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1960
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS2
  • PDA ROM: CM10.1
Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7381 Dátum: 2013, 11 16, 10:22:52 »
Szia,
Javaslom, hogy ROMok tekintetében néz szét You are not allowed to view links. Register or Login oldalon.
Regisztráció és jóvá hagyás után lesz minden elérhető. Attól függ milyen igényeid vannak, olyan ROMot választasz. A mi Desire-ünk az ott található legfrissebb Oxygen ROMot futtatja már kb. két éve.
Teljesen fapados, cserébe azzal töltöd fel, amivel szeretnéd.

Tapatalk 2, NeatROM SpityaMod


Nem elérhető Benjoe70

  • Hozzászólások: 45
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC One X
  • PDA ROM: 4.2.2 Sense 5.0
  • Skype: apuci007
Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7382 Dátum: 2013, 11 26, 22:00:30 »
Hali! A fiamnak van egy HTC Desire telefonja. Eddig jól szuperált, azonban néhány napja olyat csinál, hogy nem veszi fel a töltést. Ikon jelzi, hogy tölt, a led világít, azonban egyáltalán nem tölt, aztán pedig kikapcsol. Azt hittem, hogy az akksi ment tönkre, ezért vettem egy újat, de sajnos ugyanazt produkálja. Most az a legújabb, hogy felteszem töltőre és felvillan a HTC-logo mintha elkezdene bekapcsolni, de nem teszi és ezt megismétli néhány másodpercenként. Valaki tapasztalt már hasonló problémát? Kuka, vagy lehet még valamit tenni? Előre is köszi!

Nem elérhető atravel

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1960
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS2
  • PDA ROM: CM10.1
Re: Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7383 Dátum: 2013, 11 27, 06:36:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali! A fiamnak van egy HTC Desire telefonja. Eddig jól szuperált, azonban néhány napja olyat csinál, hogy nem veszi fel a töltést. Ikon jelzi, hogy tölt, a led világít, azonban egyáltalán nem tölt, aztán pedig kikapcsol. Azt hittem, hogy az akksi ment tönkre, ezért vettem egy újat, de sajnos ugyanazt produkálja. Most az a legújabb, hogy felteszem töltőre és felvillan a HTC-logo mintha elkezdene bekapcsolni, de nem teszi és ezt megismétli néhány másodpercenként. Valaki tapasztalt már hasonló problémát? Kuka, vagy lehet még valamit tenni? Előre is köszi!
A HTC logó újra és újra az lehet bootloop. Érdemes rákeresni, mert szoftveres eredete is lehet. A ROM újbóli helyes felrakása megoldhatja. A töltést viszont vennie kellene az akksinak. Érdemes próbáltni más töltővel, kábellel, mert az akku telefon nélkül is tölthető.

Tapatalk 2, NeatROM SpityaMod


Nem elérhető Benjoe70

  • Hozzászólások: 45
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC One X
  • PDA ROM: 4.2.2 Sense 5.0
  • Skype: apuci007
Re: Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7384 Dátum: 2013, 11 27, 12:33:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A HTC logó újra és újra az lehet bootloop. Érdemes rákeresni, mert szoftveres eredete is lehet. A ROM újbóli helyes felrakása megoldhatja. A töltést viszont vennie kellene az akksinak. Érdemes próbáltni más töltővel, kábellel, mert az akku telefon nélkül is tölthető.
Én ezt a logo újra és újra megjelenését a töltés kezdetekor igazából arra fogtam, hogy annyi erő sincs az akksiban, hogy beindítsa a telefont. Ez ma reggelre be is igazolódott, mert egész éjjel kikapcsolt állapotban töltöttem, reggel simán be tudtam kapcsolni, bár a töltés (egy teljes éjszaka után!!!) is csak kb. 65-70%-ot mutatott és azt, hogy a töltés folyamatos, bár huha lassú. Ezt már egy jó jelnek veszem, de még mindig nem értem, hogy miért kell egy új akksit két napig tölteni...

Nem elérhető Benjoe70

  • Hozzászólások: 45
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC One X
  • PDA ROM: 4.2.2 Sense 5.0
  • Skype: apuci007
Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7385 Dátum: 2013, 11 27, 17:19:10 »
A helyzet egyre érdekesebb... Kb. másfél nap kikapcsolt állapotban történt töltés után 100%-os töltöttséget jelzett a telefon. Kb. 35 perc - viszonylag aktív - használat mellett azonban 30%-ra esett vissza. Ekkor bekapcsolt állapotban tettem vissza a töltőre. Kb. fél óra után, úgy hogy közben hozzá sem nyúltam, 28%-ra esett vissza. Mintha nem venne fel annyi töltést, amennyi a bekapcsolt állapothoz szükséges. Valakinek valami ötlete?

Nem elérhető Benjoe70

  • Hozzászólások: 45
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC One X
  • PDA ROM: 4.2.2 Sense 5.0
  • Skype: apuci007
Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7386 Dátum: 2013, 11 29, 22:27:21 »
Nem akarlak Titeket ezzel fárasztani, de nem találkozott valaki véletlenül a fenti problémámmal? Vagy bármilyen véleményetek van erről a dologról? Nagyon jó lenne, ha nem kellene kidobni a fiam telefonját. Szerintetek egy gyors romcsere segíthet rajta? Egyáltalán lehet ez szoftveres probléma? Szóval ilyen kérdések foglalkoztatnak mostanában, és nagyon jó lenne, ha valaki tudna a hozzászólásával segíteni! Előre is köszönöm!

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7387 Dátum: 2013, 11 29, 22:52:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem akarlak Titeket ezzel fárasztani, de nem találkozott valaki véletlenül a fenti problémámmal? Vagy bármilyen véleményetek van erről a dologról? Nagyon jó lenne, ha nem kellene kidobni a fiam telefonját. Szerintetek egy gyors romcsere segíthet rajta? Egyáltalán lehet ez szoftveres probléma? Szóval ilyen kérdések foglalkoztatnak mostanában, és nagyon jó lenne, ha valaki tudna a hozzászólásával segíteni! Előre is köszönöm!

Aksi vagy töltő kuka.

Tapatalk-kal küldve az én HTC One X-el

Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető Benjoe70

  • Hozzászólások: 45
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC One X
  • PDA ROM: 4.2.2 Sense 5.0
  • Skype: apuci007
Re: Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7388 Dátum: 2013, 11 29, 23:04:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Aksi vagy töltő kuka.
Most komolyan, ezt a két hozzászólásomat nem bírtad végigolvasni, mielõtt ilyen hülyeséget írsz? Uj akksit vettem a telefonhoz,es mar a harmadik kab
ellel probalom. Valaki esetleg tudna erdemben is segiteni?

Nem elérhető longhair

  • Hozzászólások: 716
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung S7
  • PDA ROM: Gyári 7.0
Re: Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7389 Dátum: 2013, 11 29, 23:37:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Most komolyan, ezt a két hozzászólásomat nem bírtad végigolvasni, mielõtt ilyen hülyeséget írsz? Uj akksit vettem a telefonhoz,es mar a harmadik kab
ellel probalom. Valaki esetleg tudna erdemben is segiteni?
Az új aksi lehet gyári hibás, és szerencse lenne ha azzal lenne baj, mert az alaplap is csinálhat ilyet. Próbáld meg hátha segít a battery stats wipe.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Re: Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7390 Dátum: 2013, 11 29, 23:48:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Most komolyan, ezt a két hozzászólásomat nem bírtad végigolvasni, mielõtt ilyen hülyeséget írsz? Uj akksit vettem a telefonhoz,es mar a harmadik kab
ellel probalom. Valaki esetleg tudna erdemben is segiteni?

Képzeld végig olvastam. Nem tudom feltűnt-e, de nem tettél említést sem új töltőről sem új kábelről és az új aksit is hárommal feljebb írod, egy korábbi hozzászólásodban, és attól még hogy új, lehet rossz. A leírtak alapján a legvalószínűbb, hogy rossz az aksi (amit leírtál az a rossz aksi tankönyvi mintapéldája), ha nem, akkor a töltő, ha az sem, akkor a telefon töltésért felelős része a rossz, ez lehet hardveres, vagy szoftveres. Ha egy RUU nem oldja meg, akkor valószínűleg hardveres. De mivel úgy is baromságokat fecsegek, minek is figyelnél arra amit írok, nyugodtan várd meg, míg valaki érdemben segít.

Tapatalk-kal küldve az én HTC One X-el

Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Re: Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7391 Dátum: 2013, 11 29, 23:56:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az új aksi lehet gyári hibás, és szerencse lenne ha azzal lenne baj, mert az alaplap is csinálhat ilyet. Próbáld meg hátha segít a battery stats wipe.

Csinálhat, de jelen esetben felesleges. Az csak egy statisztikai adathalmaz, ami a töltési is kisülési ciklusokat jegyzi. Arra jó, hogy viszonyítási pontot nyújt az Android rendszernek a helyes akkumulátorállapot mutatához. Pontosabb jelzést tesz lehetővé. Ha törli, a következő töltéskor új generálódik. Akkor szokás törölni, ha baromsagokat ír a telefon akku töltöttségnek, néha segít. Nála viszont az a baj, hogy fizikailag tényleg lemerül a készülék, és nem csak azt írja, hogy lemerült.

Tapatalk-kal küldve az én HTC One X-el

Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető atravel

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1960
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS2
  • PDA ROM: CM10.1
Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7392 Dátum: 2013, 12 02, 21:18:32 »
Mivel kikapcsolt állapotban sem tölt rendesen (feltételeztem, ez valóban kikapcsolt és nem csak kijelző fekete), szerintem szoftveres hibára nem utal. Inkább rtitusszal értek egyet, hogy akksi, vagy töltő hiba lesz...

Tapatalk 2, NeatROM SpityaMod

Nem elérhető Benjoe70

  • Hozzászólások: 45
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC One X
  • PDA ROM: 4.2.2 Sense 5.0
  • Skype: apuci007
Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7393 Dátum: 2013, 12 02, 23:02:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mivel kikapcsolt állapotban sem tölt rendesen (feltételeztem, ez valóban kikapcsolt és nem csak kijelző fekete), szerintem szoftveres hibára nem utal. Inkább rtitusszal értek egyet, hogy akksi, vagy töltő hiba lesz...
Igen, természetesen kikapcsolt állapotban töltöm. Már több töltőt is használtam. Nekem HTC One X van, annak a töltőjével is próbálkoztam, meg a saját töltőjével is, mindkettővel ugyanez a gond. Új akksit is vettem, pontosan azért, mivel ilyen hibajelenséggel találkoztam. Írtatok olyat, hogy telefon nélkül is lehet tölteni az akksit, csak nem tudom, hogy hogyan. A másik kérdésem pedig az lenne, hogy miképpen tudom azt megállapítani, hogy az új akksim rossz.

rtitusz: Csak azzal volt a bajom, hogy a lelkemet kiírom, másfél oldalas hozzászólásokkal, hogy a lehető legtöbb információt adjak meg a hibáról, Te pedig két szóval elintézed, anélkül, hogy magyarázatot adtál volna hozzá. A második hozzászólásodból már többet tudtam tanulni. És azt köszönöm is.

Nem elérhető atravel

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1960
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS2
  • PDA ROM: CM10.1
Re: Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7394 Dátum: 2013, 12 02, 23:36:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Írtatok olyat, hogy telefon nélkül is lehet tölteni az akksit, csak nem tudom, hogy hogyan.
Pl ilyennel
You are not allowed to view links. Register or Login
Persze ez már utángyártott aksikat is tartalmaz.

Viszont ha másik HTC töltő sem bizonyul jónak, akkor nem a töltő lesz a ludas. Marad az akksi.
Sajnos nincs ötletem, hogyan lehet házi körülmények közt hitelt érdemlően kimérni, hogy az akku rossz :(

Tapatalk 2, NeatROM SpityaMod


Nem elérhető Benjoe70

  • Hozzászólások: 45
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC One X
  • PDA ROM: 4.2.2 Sense 5.0
  • Skype: apuci007
Re: Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7395 Dátum: 2013, 12 03, 08:36:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pl ilyennel
You are not allowed to view links. Register or Login
Persze ez már utángyártott aksikat is tartalmaz.

Viszont ha másik HTC töltő sem bizonyul jónak, akkor nem a töltő lesz a ludas. Marad az akksi.
Sajnos nincs ötletem, hogyan lehet házi körülmények közt hitelt érdemlően kimérni, hogy az akku rossz :(
Mindenesetre köszönöm szépen a segítséget. Megpróbálok valami ismerőstől kölcsönkérni egy ilyen telefont és megnézni az ő feltöltött akksijával. Más egyelőre nem jut eszembe.

Nem elérhető Segal

  • Hozzászólások: 150
  • PDA: Samsung Galaxy S8+
Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7396 Dátum: 2013, 12 03, 08:37:23 »
Előre is bocsánat ha rossz helyre írom a problémám de nem találtam jobb témát.
Tehát egyik munkatársam odaadott egy Desire-t hogy tegyek már fel egy régebbi romot rá mert egy 1.4-es CM9 alapú volt rajta és elég lassú volt. Le is töltöttem a pzoley.matraszele.hu oldalról a Ginger-Sense-DTP-V2.11 romot. Mivel hiába próbáltam belépni recoverybe a bekapcs hangerő le gomb kombinációval ezért CM9 alól léptem be újraindítás recovery módba megoldással. Minden simán fel is ment A2SD+ módba full wipe is megvolt a baj ezután kezdődött hogy csak az animációig jut a telefon. Kitartóan vártam egész éjjelre otthagytam de reggelre se sikerült neki továbbkűzdenie magát. Mivel nem ment a recoverybe való belépés most kicsit tanácstalan vagyok hogy is lehetne orvosolni a problémát. Valamit rosszul csináltam? Pontosan miket és meddig kéne nyomni a recoveryhez hogy legalább megpróbálhassak megint egy wipe-ot vagy egy másik romot. Milliószor tettem már fel romot telefonra de nem ennyire régire tehát részletesebb leírást kérnék. Előre is köszönöm a segítséget.

Nem elérhető longhair

  • Hozzászólások: 716
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung S7
  • PDA ROM: Gyári 7.0
Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7397 Dátum: 2013, 12 03, 08:46:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Előre is bocsánat ha rossz helyre írom a problémám de nem találtam jobb témát.
Tehát egyik munkatársam odaadott egy Desire-t hogy tegyek már fel egy régebbi romot rá mert egy 1.4-es CM9 alapú volt rajta és elég lassú volt. Le is töltöttem a pzoley.matraszele.hu oldalról a Ginger-Sense-DTP-V2.11 romot. Mivel hiába próbáltam belépni recoverybe a bekapcs hangerő le gomb kombinációval ezért CM9 alól léptem be újraindítás recovery módba megoldással. Minden simán fel is ment A2SD+ módba full wipe is megvolt a baj ezután kezdődött hogy csak az animációig jut a telefon. Kitartóan vártam egész éjjelre otthagytam de reggelre se sikerült neki továbbkűzdenie magát. Mivel nem ment a recoverybe való belépés most kicsit tanácstalan vagyok hogy is lehetne orvosolni a problémát. Valamit rosszul csináltam? Pontosan miket és meddig kéne nyomni a recoveryhez hogy legalább megpróbálhassak megint egy wipe-ot vagy egy másik romot. Milliószor tettem már fel romot telefonra de nem ennyire régire tehát részletesebb leírást kérnék. Előre is köszönöm a segítséget.
Bármilyen ROM-ot teszel fel a telefonra, mindig ugyanúgy lépsz be a recovery-be. Nem lehet hogy a hangerő gomb nem igazán működik jól? Próbáld meg a bekapcsoló, és a vissza gombot hosszan nyomva tartani, úgy is be lehet lépni.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Re: Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7398 Dátum: 2013, 12 03, 10:14:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pl ilyennel
You are not allowed to view links. Register or Login
Persze ez már utángyártott aksikat is tartalmaz.

Viszont ha másik HTC töltő sem bizonyul jónak, akkor nem a töltő lesz a ludas. Marad az akksi.
Sajnos nincs ötletem, hogyan lehet házi körülmények közt hitelt érdemlően kimérni, hogy az akku rossz :(

Tapatalk 2, NeatROM SpityaMod

Lehet a töltési áramkör (vagy legyen is akármi a neve) rossz a főpanelen, ekkor akármilyen töltővel, vagy akkuval próbálkozhatsz, egyik sem fog segíteni. A külső töltő jó ötlet lehet, de nem tudom mennyibe kerülnek, nehogy drága tanulópénz legyen, ha mellé nyúl az ember.

Tapatalk-kal küldve az én HTC One X-el

Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető Segal

  • Hozzászólások: 150
  • PDA: Samsung Galaxy S8+
Re: HTC Desire - Általános beszélgetés
« Reply #7399 Dátum: 2013, 12 03, 10:53:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bármilyen ROM-ot teszel fel a telefonra, mindig ugyanúgy lépsz be a recovery-be. Nem lehet hogy a hangerő gomb nem igazán működik jól? Próbáld meg a bekapcsoló, és a vissza gombot hosszan nyomva tartani, úgy is be lehet lépni.
Ez tiszta hogy mindig ugyanúgy lépek be a recovery-be akármilyen kernel legyen a romba. Vissza gombal el is jutok a fehér képernyőig de itt megint megállt a tudomány mert ugye egyet kéne lejjebb lépni a hangerő gombal és leokézni. Namost ha valószínűleg halott a hangerő le gomb akkor van más lehetőség is a recoverybe való továbblépésre?