2024, 04 19, 04:58:43

Szerző Téma: Milyen programokat használsz?  (Megtekintve 1302484 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető Neo70

  • Hozzászólások: 1406
  • Navigáció / Navigation: Igo Nextgen
  • PDA: SAMU Galaxi Note 5
  • PDA ROM: Egy ütös kütyü
  • Skype: neosamuja
Re: Milyen programokat használsz?
« Reply #12925 Dátum: 2017, 10 29, 17:32:20 »
Szasztok
Keresnék egy olyan appot amibe rögziteni tudnám a nálam javitott kocsik adatait egy két képet rola ill a forgalmiról és ha vissza térő lenne akkor a szerviz bejegyzéseket is létre tudnék hozni benne ..
Jelenleg az(( acar))) progit használom de nem az igazi,,,,, nem lehet fotot hozzá rendelni és elég bonyolult is ...
Ne vitatkozz bolondokkal, mert lesüllyedsz a szintjükre ők meg legyőznek a rutinjukkal!!

Nem elérhető Veaware

  • Hozzászólások: 0
  • PFC Fan
  • PDA: PDA
  • PDA ROM: ROM
Re: Milyen programokat használsz?
« Reply #12926 Dátum: 2023, 03 09, 19:27:49 »
Sziasztok barátaim, üdvözlet Lengyelországból!   :taps:

Újabb kísérletet tettem az Android-alkalmazás fejlesztésére és kiadására, mert kíváncsi vagyok, hogy sikerül-e még elérni a főnyereményt és egy szelet tortát szerezni a piacról. Azt tudom mondani, hogy ez nehéz, mivel a Google Play Áruház tele van alkalmazásokkal, és nehéz organikus letöltéseket szerezni. Mi a tapasztalatotok srácok? Van valami trükk, amivel nagyobb forgalmat érhetsz el?

Megbizonyosodtam arról, hogy minőségi alkalmazást biztosítok, és először arra összpontosítottam, hogy értéket adjak a felhasználóknak. Létrehoztam céloldalt is, hogy bizalmat építsek a felhasználókkal. Az üzleti modellem egyszerű: az alkalmazás 2 hetes próbaidőszakot kínál minden funkciójával ingyenesen, mivel nem akarok hirdetéseket elhelyezni az alkalmazásban. A próbaidőszak lejárta után a felhasználónak meg kell vásárolnia a teljes verziót az alkalmazás használatának folytatásához.

Hálás lennék, ha tanácsot és őszinte visszajelzést adna az alkalmazással kapcsolatban.

Az alkalmazás linkje: You are not allowed to view links. Register or Login